Sklep motorowodny pomoże Ci zadbać o jacht

Sklep motorowodny pomoże Ci zadbać o jacht

Ludzie od zawsze odczuwali silny pociąg do wody i chęć poskromienia jej. Choć początkowo było to związane głównie z transportem, obecnie żeglarstwo wiąże się głównie z celami rekreacyjnymi. Jest to bowiem aktywność relaksująca, ale i zapewniająca niekiedy ekscytującą przygodę. Co ważne, aby uprawiać ten sport, nie musisz nabywać własnego pojazdy pływającego.

Jeśli jednak jesteś właścicielem takowego, z pewnością doskonale znasz problemy z jakimi może to być czasami związane. I niezależnie od tego czy sam posiadasz jacht lub inny rodzaj łódki, czy też prowadzisz działalność związaną z wypożyczaniem tego rodzaju sprzętu, z pewnością wiesz też jak ważne jest by znaleźć zaufany sklep motorowodny. Odpowiedni partner w tym zakresie to nie tylko zadowolenie z udanego zakupu – to także poczucie pewności, że w razie zaistnienia potrzeby możemy liczyć na sprawdzone rozwiązania.

Sklep motorowodny Mazuria – poznaj prawdziwych profesjonalistów

Firma Mazuria to największa w Polsce hurtownia osprzętu do łodzi motorowych i jachtów. Dbają o to, by dostarczać Klientom najwyższej jakości produkty sprowadzane bezpośrednio od znanych światowych producentów takich jak: WICHARD, GEBO, CLAMCLEAT, MASTER, MAJONI, MZ ELECTRONICS, LOFRANS, ITAL WINCH, SOUTHCO, ROCA INDUSTRY, RIVIERA, VITRIFRIGO, MARSILI, MATROMARINE, SEA FIRST i inni. Zakupy w tym sklepie motorowodnym to jasne zasady, uczciwość, a także kompetencja, profesjonalna wiedza i doświadczenie. Zajmują się sprzedażą, montażem oraz serwisem. W ich ofercie można znaleźć osprzęt pokładowy, sprzęt ratunkowy, środki pielęgnacyjne, układy sterowania, układy napędowe, instalacje wodne, elektryczne, paliwowe oraz sanitarne, sprzęt do kotwiczenia i cumowania, a także silniki, w tym silniki zaburtowe.

Bogata oferta silników – odpowiedź na potrzeby wielu klientów

Jako oficjalny dystrybutor silników zaburtowych renomowanych producentów, takich jak Suzuki, Selva oraz Honda, sklep motorowodny Mazuria posiada pełen wybór silników dostępnych w klasach mocy od 2,5 KM do 350 KM. Zróżnicowana oferta pozwala dopasować silnik do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Silniki zaburtowe wymienionych marek to lekkie, stylowe i kompaktowe konstrukcje, które mogą być wykorzystywane w jachtach żaglowych, motorówkach, łodziach rekreacyjnych, pontonach czy też łódkach wędkarskich. Pozwala to zaspokoić potrzeby szerokiego grona odbiorców.

Dodatkowo, silniki charakteryzują się niskim zużyciem paliwa oraz niskim poziomem emisji spalin. Innymi słowy, oznacza to, że są bardziej przyjazne zarówno dla Twojego portfela, jak i dla środowiska naturalnego. Ponad to, oferowane silniki wyróżniają się długą żywotnością i niskim poziomem emitowanego hałasu, co wpływa na jakość doświadczeń w trakcie korzystania ze sprzętu. Innowacyjna technologia stosowana przy ich produkcji jest doceniana jest przez miłośników żeglarstwa na całym świecie.

Na stronie internetowej sklepu motorowodnego Mazuria możesz również zapoznać się z obsługą silników zaburtowych. W razie potrzeby, pracownicy służą pomocą.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )