Kompleksowe zaopatrzenie cukierni

Kompleksowe zaopatrzenie cukierni

Pi-nuts to firma, której wieloletnie i bogate doświadczenie pozwala na nawiązanie trwałej i efektywnej współpracy z przedsiębiorstwami branży gastronomicznej. Z usługi dystrybucji surowców spożywczych oferowanych przez nasz sklep internetowy skorzystały już dotychczas liczne zakłady cukiernicze, piekarskie i lodziarnie. Wśród wyselekcjonowanego asortymentu Pi-nuts znajdą Państwo szeroką gamę wysokojakościowych, produkowanych w Polsce, naturalnych miazg i past orzechowych, owoców liofilizowanych i surowców waniliowych koniecznych do przyrządzania ciast, lodów i innych słodkich deserów. W trosce o kompleksowy charakter świadczonej przez nas dystrybucji  produktów cukierniczych, gwarantujemy Państwu także – oprócz słodkich dodatków do żywności  –  dostawę świeżo palonej, aromatycznej kawy. Współpraca Pi-nuts umożliwi zatem Państwu nie tylko sprawnie zaopatrzyć cukiernię, lodziarnię lub inny lokal gastronomiczny w sprawdzone, dobrej jakości produkty, ale również wpłynie na poziom satysfakcji i zadowolenie Państwa klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z korzyściami płynącymi ze wspólnie podjętych działań na rzecz wzajemnego rozwoju naszego oraz Państwa przedsiębiorstw.

Szeroko rozwinięty katalog produktów

Sklep internetowy Pi-nuts to odpowiedź na potrzebę zaopatrzenia cukierni i innych lokali gastronomicznych w określone produkty spożywcze. W ofercie znaleźć można m.in. bazy do produkcji lodów rzemieślniczych, smakowe pasty i miazgi (do wyboru: orzechowe, sezamowe, kokosowe, pistacjowe, migdałowe i z nerkowców),  a także owoce liofilizowane, pakowane orzechy  o różnorodnej gramaturze, wanilię – w kilku postaciach: laski, ziarenek, pasty lub ekstraktu – oraz świeżo palone, ziarniste kawy rzemieślnicze – dostępne w dwóch profilach sensorycznych do spośród dwóch marek prywatnych: Ciao Bella (nuty smakowe limonki i moreli) i Golden Grain (klasyczny smak czekolady i orzecha).

Wysokojakościowe produkty jako kluczowy element zaopatrzenia cukierni

Jako że w Pi-nuts dbamy o to, by oferowane przez nas produkty spełniały ustanowione, wysokojakościowe normy, nad ich produkcją czuwa zespół specjalnie wykwalifikowanych pracowników. Proponowane dla branży spożywczej rozwiązania to przede wszystkim produkty wyprodukowane lokalnie, w pełni naturalne, pozbawione emulgatorów, GMO i konserwantów. Bezpieczeństwo ich stosowania oraz wysoką jakość potwierdzają nie tylko etykiety z ekologicznym, zdrowym składem, ale również odpowiednie certyfikaty. Wszystkie z wymienionych produktów cechuje ponadto atrakcyjna cena i stała dostępność w sklepie internetowym.

Kompleksowa obsługa zamówień i personalizacja oferty dla firm

Troska o zadowolenie naszych klientów sprawiła, że zaopatrzenie cukierni czy lodziarni przebiega kompleksowo i w zgodzie z najwyższymi standardami obsługi. Każde z zamówień traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując je do Państwa spersonalizowanych oczekiwań. Przygotowaną ofertę mogą więc Państwo modyfikować według aktualnych potrzeb. Dzięki indywidualnej konsultacji – np. telefonicznej – jesteśmy w stanie wypracować wspólne wartości, priorytety i główne założenia współpracy. Podkreślając indywidualny charakter zamówień, dajemy Państwu możliwość stworzenia własnej, prywatnej marki produktów. Produkcja „private Label” pozwoli wybrać interesującą Państwa gramaturę produktu oraz zaprojektować wyjątkowe opakowanie, sygnowane logo Państwa firmy, które dodatkowo stanowić będzie indywidualną formę marketingową marki.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )