Zwrot podatku z Holandii – najprościej z aplikacją Aangifte24

Zwrot podatku z Holandii – najprościej z aplikacją Aangifte24

Jak szybko i skutecznie obliczyć podatek z Holandii? Wystarczy, że podasz trzy pozycje z Twojej karty Jaaropgave, którą otrzymałeś od swojego pracodawcy. To wszystko! Tak działa nasza aplikacja i wbudowany w nią kalkulator. Koniec z uciążliwymi wizytami w urzędzie skarbowym. Wszystkie formalności załatwisz online za pomocą swojego smartfona lub laptopa. Razem z nami masz możliwość odzyskania nawet 100% podatku z Holandii w Polsce. Jeżeli zdecydujesz się na naszą aplikację, dostaniesz pełne wsparcie specjalistów w dziedzinie podatków. Chętnie odpowiemy na twoje pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Sprawdź już dziś na https://aangifte24.com/.

Aplikacja Aangifte24 – jakie daje możliwości?

Przede wszystkim szybkiego i wygodnego rozliczenia podatku z Holandii. Cały proces zwrotu z poziomu twojego pulpitu. Od obliczenia spodziewanej sumy, po odebranie pieniędzy. Wszystko załatwiasz sam, ale pod stałym nadzorem naszych specjalistów, dzięki czemu unikniesz błędów i komplikacji. W każdej chwili masz możliwość skonsultowania z nami swojego wniosku. Szybka wideo rozmowa lub pytanie na czacie za pomocą wbudowanych w aplikację komunikatorów pozwoli Ci w zrozumieniu nawet najbardziej skomplikowanych kwestii. 

Tania i kompleksowa usługa – postaw na naszą aplikację

Korzystanie z aplikacji Aangifte24 jest niezwykle proste i intuicyjne, dzięki ograniczonym do minimum formalnościom. Jest to również usługa niezwykle opłacalna. Płacąc jednorazowo, otrzymujesz kompleksowe świadczenia z zakresu rozliczenia Twojego podatku z Holandii. Zapewnimy Ci następujące usługi:

  • weryfikację zeznania, 
  • ewentualne poprawki, 
  • wysłanie zeznania do Belastingdienst,
  • możliwość włożenia wniosku o dofinansowanie,
  • tłumaczenie pism, 
  • odwołanie od decyzji,
  • weryfikację dokumentów z ubiegłych lat, 
  • stałe doradztwo podatkowe wraz z połączeniem wideo.

Naszego program przystosowany jest nie tylko do celów osobistych, lecz także biznesowych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, również zachęcamy do współpracy. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy warunki Ci odpowiadające. Przekonaj się sam i zaufaj naszym specjalistom.

Rozliczenie podatku za pomocą Aplikacji – ile muszę czekać na zwrot?

Każdy podatnik ma czas na dostarczenie zeznania do 1 maja jeśli jest zameldowany lub  1 lipca jeśli meldunku nie posiada. Nie możemy mieć jednak pewności, ile przyjdzie czekać nam na zwrot podatku z Holandii. Belastingdienst, czyli holenderski urząd skarbowy ma sprecyzowany przez prawo terminu 36 miesięcy na wypłacenie należnych nam pieniędzy. Nie oznacza, jednak że będziemy musieli czekać aż 3 lata. Takie przypadki są niezwykle rzadkie i tyczą się niepoprawnie wypełnionych wniosków złożonych nie w terminie. Jeśli dopełnimy wszystkich formalności na czas, okres oczekiwania wyniesie około 3-4 miesiące.

Przed samym wysłaniem Twój wniosek zostanie dokładnie zweryfikowany i potwierdzony specjalnym certyfikatem naszej autoryzowanej agencji podatkowej. Poświadczane numerem identyfikacyjnym BECON powoduje, że zeznania podatkowe z naszej aplikacji  traktowane są z wyższym priorytetem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i naszej aplikacji – Aangifte24.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )