Trzy powody, dla których warto zainstalować klimatyzację w Warszawie

Trzy powody, dla których warto zainstalować klimatyzację w Warszawie

Lato za pasem, a urlop trwa tylko dwa tygodnie… Nawet jeśli w Twoim wypadku to może trochę więcej, tak jak wszystkich czekają Cię trudne chwile w mieście podczas upałów. Możesz liczyć na wyjątkowo chłodne wakacje lub pomyśleć, jak zmienić skwar miejskiego popołudnia w wyjątkowo przyjemny moment. Z nowo zamontowaną klimatyzacją nawet w Warszawie nie musisz przeżywać kolejnych dramatów. Poznaj trzypunktową listę Klimador (http://www.klimador.com.pl), która skłoni Cię do zainwestowania w dobre samopoczucie – Twoje i najbliższych Ci osób.

Po pierwsze, upał, po drugie, upał, po trzecie… ale to wciąż tylko jeden powód

Kiedy gorąco robi się już całkiem nieznośne, najczęściej nie potrafimy myśleć o niczym innym. Na ulicy panuje skwar, a w domu niezbyt już pomaga zasłanianie rolet czy otwieranie okien. Do nagrzanego mieszkania wpada jeszcze bardziej nagrzane powietrze. Czy wiesz, że przy skoku temperatury w dużym mieście dodatkowo podnosi się ona o 2-3 stopnie Celsjusza, ponieważ beton i asfalt działają jak ścianki piekarnika? Wystarczy dobra, wydajna klimatyzacja – Warszawa nagle wyda Ci się najprzyjemniejszym miejscem na świecie. To najlepszy sposób na upał. Dlaczego? Klimatyzator został wynaleziony po to, by obniżać temperaturę w pomieszczeniach. Robi to tak skutecznie, że nie potrzeba do tego celu innych patentów.

Montaż klimatyzatora typu Split nie wymaga generalnego remontu

Obawiasz się rewolucji związanej z montażem instalacji klimatyzacyjnej? Urządzenie typu split, oparte na prostych zjawiskach fizycznych, wymaga jedynie niewielkich przeróbek. Wystarczy znaleźć znawców tematu, którzy nie tylko sprzedadzą sprzęt, ale także go odpowiedzialnie zainstalują i uruchomią. Do Ciebie będzie należeć ustawianie temperatury przy pomocy pilota. Uwaga! Wielu klientów Klimador przychodzi do nas z pomysłem, by zakupić przenośną wersję klimatyzacji Split. To oczywiście pełnoprawne urządzenie, ale stosuje się je w niewielkich pomieszczeniach, zwłaszcza tam, gdzie z jakichś powodów nie można umieścić wersji stacjonarnej. Tak schładzane pomieszczenie nie będzie tak samo przyjemne jak wtedy, gdy działa w nim stacjonarny moduł o większej mocy.

Myślisz o kosztach eksploatacji? Najpierw poznaj fakty!

A skoro mowa o mocy – czy klimatyzacja w Warszawie jest droga? Jak każdy sprzęt zużywający energię generuje koszty. Jednak nie są one tak duże, jak sobie zazwyczaj wyobrażają nasi klienci. Nowoczesne urządzenia są bardzo energooszczędne. Sterowanie ręczne dotyczy tylko ustawienia żądanej wartości. Automat załącza i wyłącza klimatyzację, gdy temperatura w pomieszczeniu osiągnie wymagany poziom. Rano w domu zawsze jest trochę chłodniej, a gdy domownicy wrócą z miasta do nagrzanego mieszkania, wystarczy kwadrans, by dobry klimatyzator zrobił porządek z nieznośną temperaturą. 

Pewny montaż i serwis – klimatyzacja Warszawa

Jedyne, co trzeba wziąć sobie do serca, to powierzenie montażu profesjonalistom. To ważne, by zamontować instalację przy pomocy specjalistycznych narzędzi. By załączyć klimatyzację i zapewnić jej wydajność, trzeba w niej wytworzyć próżnię.  Naszym Klientom zawsze oferujemy pełen serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dobieramy, montujemy, przeglądamy i serwisujemy klimatyzację w Warszawie od wielu lat. Zrób to z firmą Klimador – Twoim ekspertem od cudownie chłodnego mieszkania.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )