Najpopularniejsze giełdy kryptowalut

Najpopularniejsze giełdy kryptowalut

Inwestowanie w Bitcoiny na początku nie jest łatwym zadaniem. Na samym początku należy wybrać najlepszą giełdę i dokonać rejestracji. Giełda kryptowalut jest serwisem internetowym, gdzie wykonujemy sprzedaż i kupno elektronicznych walut (Bitcoinów, Litecoinów, Ethereum i innych). Popularne giełdy kryptowalut bazują na łatwej obsłudze i bezpieczeństwie transakcji. Czym odznacza się najlepsza giełda kryptowalut? Jaką giełdę wybrać? O czym pamiętać?

Najlepsza giełda ktyprowalut – jak wybrać?

Poszukując idealnej platformy, zwróćmy uwagę na to, że opcji jest bardzo wiele. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, która giełda spełni oczekiwania użytkowników. Inne kwestie są ważne dla osoby, która chce szybko wykonać transakcję ze swojego konta w banku w złotówkach, jeszcze inne dla inwestora szukającego najbardziej korzystnych ofert wymiany kryptowalut niszowych. Jedno jest pewne – przed wyborem warto poznać największe giełdy krptowalut, które zyskały uznanie na rynku. Dobierzmy platformę do swoich oczekiwań, co pozwoli uzyskać zadowolenie.

Popularne giełdy kryptowalut

Wśród najpopularniejszych giełd kryptowalut wyróżniamy:

  • Giełdę BitBay – platforma szczyci się 3 miejscem w rankingu giełd Bitcoin. To giełda polska, która daje możliwość wpłat i wypłat w złotówkach. Plusem jest kilkadziesiąt obsługiwanych walut elektronicznych. Liczyć możemy na obsługę w języku polskim, darmowe usługi i wysoki poziom bezpieczeństwa.
  • Giełdę Binance – zajmuje 1 miejsce w rankingu giełd Bitcoin. Jest uznawana za największą i najpopularniejszą platformę na całym świecie. Odznacza się ponad 300 obsługiwanymi kryptowalutami, niskimi prowizjami i możliwością obsługi w języku polskim. Kartą debetową lub kredytową dokonamy wpłaty w PLN. Zaletą jest wielokanałowa obsługa klienta i całkowicie darmowe usługi.
  • Giełdę BitPanda – 3 miejsce w rankingu giełd Bitcoin. Platforma oferuje ponad 30 obsługiwanych kryptowalut i promocję „Wpłać €25 – otrzymaj €10 gratis”. Ogromnym atutem jest wysoki standard bezpieczeństwa i możliwość zasilenia konta kartą. Giełda BitPanda jest zarejestrowana w UE.

Sprawdź notowania – https://beatcoin.pl/notowania/

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )