Najlepsze giełdy dla Twoich kryptowalut

Najlepsze giełdy dla Twoich kryptowalut

Kryptowaluty, rzadziej nazywane walutą kryptograficzną czy też wirtualną monetą to rodzaj inwestycji wciąż zyskujący na popularności. Najpopularniejszym rodzajem kryptowaluty jest znany wszystkim Bitcoin, jednak istnieje kilka tysięcy innych kryptowalut określanych mianem altcoinów. Jakie są najbardziej sprawdzone i polecane giełdy krypto? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Najpopularniejsze giełdy kryptowalut

Wśród najbardziej zaufanych i popularnych miejsc obrotem kryptowalut zaliczyć można takie giełdy krypto jak;

  • Binance,
  • Kraken,
  • KuCoin,
  • CoinDeal,
  • Crypto.com,
  • Coinbase Pro,
  • OKEx i inne.

Poznajmy ich charakterystykę oraz strukturę działania.

Binance 

To jedna z najważniejszych i największych giełd krypto na świecie. Możesz na niej kupować krypto przy pomocy przelewu i karty, sprzedawać Bitcoina i wypłacać środki na konto bankowe, jak również kupować krypto na Binance P2P. Na platformie można handlować ponad 740 parami kryptowalut.

Kraken 

To kolejna platforma zaliczana do czołówki giełd krypto. Korzysta z niej ponad 4 miliony użytkowników na całym świecie. Ważnym atutem jest duża liczba par kryptowalut, indywidualna wysokość prowizji, dźwignia finansowa oraz dostępna opcja zamówień oczekujących. Jest to jeden z najstarszych serwisów.

KuCoin 

To giełda krypto, która zadebiutowała w 2017roku, i od tego czasu zyskała szerokie grono sympatyków. To azjatycka giełda, której siedziba jest w Hong Kongu. Jej założyciele bez ustanku wprowadzają nowe funkcję. Azjatycki serwis prężnie działa również w Europie, gdzie oferuje usługi milionom traderów.

CoinDeal 

To młody projekt, pochodzący z marca 2018 roku. Uchodzi za jedną z największych giełd europejskich. Serwis jest w stanie dotrzeć nawet do rynków azjatyckich i amerykańskich. W krótkim czasie platforma odniosła niebywały sukces.

Crypto.com

Portal zwalnia z prowizji przez pierwsze 3 miesiące. To niesamowita promocja dla początkujących na giełdzie kryptowalut. Na portalu nie ma konieczności weryfikacji swojego konta poprzez dowód osobisty. Co więcej, w serwisie można stakować waluty, czyli mówiąc inaczej pasywnie zarabiać.

Coinbase Pro 

Serwis działa na rynku od 2012 roku. Siedziba jest w Stanach Zjednoczonych. Milionowe obroty, spektakularny sukces, świadczenie usług na najwyższym poziomie- to synonimy Coinbase. Serwis umożliwia swobodny zakup i sprzedaż kryptowalut.

OKEx

Portal oferuje genialną promocje, aż 60$ bonusu dla nowych użytkowników. Pierwsze 10$ otrzymamy po dokonaniu zakupu albo sprzedaży walut o minimalnej wartości 100$. Serwis działa od 2014 roku. Dzienny wolumen handlowy wynosi około 3 miliony dolarów. W serwisie możemy kupować, handlować oraz wymieniać na pieniądz fiducjarny. Co więcej, giełda krypto oferuje szyfrowanie połączeń SSL, weryfikację całej historii adresów IP które zostały wykorzystane do logowania, jak również dwuetapową weryfikację podczas logowania.

Wybierz giełdy krypto, które najbardziej pasują do Twoich preferencji i ciesz się osiągniętym zyskiem. Do dzieła!

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )