Najlepsza bateria umywalkowa do Twojej łazienki

Najlepsza bateria umywalkowa do Twojej łazienki

Urządzając czy odświeżając nieco naszą łazienkę nie sposób ominąć produktu, jakim jest bateria umywalkowa, ponieważ jest to jeden z najważniejszych elementów w całym pomieszczeniu. Mimo to, jego zakup sprawia wielu osobom pewne trudności. Dobranie baterii umywalkowej do stylu aranżacyjnego łazienki, choć się takie nie wydaje, może być niełatwym zadaniem. Nasza redakcja przygotowała kilka wskazówek, dzięki którym bez problemu dokonasz właściwego wyboru.

Jaka bateria umywalkowa sprawdzi się w mojej łazience?

Niezależnie od tego, czy dopiero urządzasz swoją nową łazienkę, planujesz delikatne odświeżenie, a może generalny remont starej – na etapie dokonywania zakupów powinieneś wiedzieć już w jakim stylu ona będzie. Dzięki podjętym wcześniej decyzjom łatwiej jest zawęzić wybór i podjąć właściwą decyzję.

Bateria umywalkowa do pomieszczenia w minimalistycznym stylu

Od kilku sezonów nie słabnie popularność minimalizmu we wnętrzach. Jest to styl, którego nadrzędnymi zasadami są umiar i funkcjonalność. W łazienkach urządzonych właśnie w takim klimacie dominuje prostota kolorów i kształtów. Sprawia to, że dobrą propozycją do takiego pomieszczenia będzie bateria umywalkowa Eurocube DN 15 XL 23406000 Grohe. Jej surowa forma i srebrna barwa świetnie wkomponuje się w estetykę minimalistycznej łazienki.

Łazienka w klimacie boho

Jeśli jesteś fanem naturalnych materiałów i etnicznych printów to z pewnością spodoba Ci się łazienka w stylu boho. Dzięki niebanalnym połączeniom, żywym kolorom przejawiającym się w dodatkach oraz nagromadzeniu materiałów o różnych wzorach i fakturze klimat boho zyskał wielu sympatyków. Ze względu na dominację ciepłych barw najlepiej sprawdzi się w nim bateria umywalkowa w złotym kolorze. Będzie tu pasować zarówno ta o klasycznym, prostym wyglądzie, jak i ta nieco bardziej dekoracyjna.

Coś dla fanów klasyki

Do łazienki urządzonej w klasycznym stylu najlepiej nada się bateria umywalkowa o uniwersalnym, tradycyjnym wyglądzie. Styl klasyczny cechuje się dużą dowolnością, ponieważ nie narzuca żadnych sprecyzowanych rozwiązań. Niemniej jednak bardzo popularnym zabiegiem jest stosowanie armatury w srebrnym kolorze oraz innych, jasnych barw pojawiających się na ścianach i płytkach. Z tego powodu dobrym wyborem do łazienki urządzonej w takim klimacie będzie bateria umywalkowa Essence M 23462001 Grohe posiadająca podobną charakterystykę. Jej delikatny kształt i subtelny kolor są idealnym wyborem do pomieszczenia w stylu klasycznym.

Bateria umywalkowa w loftowej estetyce

Jeśli już masz lub dopiero planujesz urządzić swoją łazienkę w klimacie miejskiego loftu to z pewnością wiesz, że w tym przypadku bateria umywalkowa jest najczęściej pokryta czarnym matem. Taki wygląd nawiązuje do surowych, urbanistycznych wnętrz, które w stylu loftowym przełamywane są ciepłymi elementami o kolorze i strukturze drewna. Produktem, który wpasuje się w owy klimat jest, np. bateria umywalkowa PI czarny mat AREX.1201BL Excellent. Dzięki prostemu (ale nie surowemu kształtowi) oraz ciemnej kolorystyce idealnie nawiązuje do wielkomiejskiej charakterystyki, którą mają oddawać łazienki w stylu loftowym.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )