Multi DJ Camp 2020 – zabawa i nauka dla każdego Dj`a

Multi DJ Camp 2020 – zabawa i nauka dla każdego Dj`a

Dj Promotion to firma, która od 25 lat wspiera branże muzyczną. Oferujemy rozwiązania, które są pomocne również dla polskich Didżejów. Jednym z rodzajów wsparcia są specjalistyczne szkolenia. W zakładce znajdziesz szkolenie, które już 39 razy przyciągnęło grono nowych członków. Oto kilka korzyści z uczestnictwa w szkoleniu wyjazdowym Multi DJ Kurs 2020.

Lokalizacja i standard pokoi

Zakładka https://djpromotion.com.pl/dj-kurs/ skrywa patent, który pozwoli Ci na reset po czasie izolacji. Kurs w promocyjnej cenie pozwoli na naładowanie akumulatorów na kolejne dni, które pozwolą na organizację muzycznego zaplecza. Dzięki oferowanego przez nas kursu możesz liczyć na komfortowy nocleg z pełnych wyżywieniem. Na uczestników czekają pokoje o standardzie 3 gwiazdek. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem oraz toaletą. Cały pokój przed przyjazdem gości został zdezynfekowany oraz sterylnie wyczyszczony. W pokoju na gości czeka serwis kawowo-herbaciany wraz z czajnikiem elektrycznym. Niektóre z pokoi posiadają także balkon, który pozwoli na relaks oraz podziwianie widoków jeziora Zegrzyńskiego.

Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do ośrodka. Miejscowość Jachranka, a w zasadzie ośrodek jest położony aż 200 metrów od kąpieliska. Na miejscu można skorzystać z salki fitness wraz z pełnym wyposażeniem. Wokół ośrodka mamy boisko do gry w piłkę nożną oraz do siatkówki. Ośrodek udostępnia także rowery.

Standardowy dzień szkoleniowy

Typowy dzień uczestnika zaczyna się od 9.00. Każdy dzień rozpoczyna się śniadaniem w stylu bufetu szwedzkiego. Różnorodna ilość potraw pozwala na wybór ciekawych opcji śniadaniowych od standardowych aż po bardziej wyszukane. Od 10 do 19 trwa typowy dzień szkoleniowy. W trakcie szkoleń są przewidziane wycieczki. Jedną z nich jest wyjazd do jednego z 3 opcji stacji radiowych. Uczestnicy mogą się zdecydować na wybór Radia Dla Ciebie, Radio Zet lub Radio Eska. Typowy dzień szkoleń odbywa się stacjonarnie na terenie ośrodka w klimatyzowanej sali konferencyjnej. Po 19 mamy okazję cieszyć się atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów Dj Promotion.

Jedną z atrakcji jest Boat Camp. To specjalnie wynajęta łódź, która pozwoli Ci poczuć się jak na Ibizie. Zamiast wyjeżdżać do znanych kurortów pozwolimy na przejażdżkę wzdłuż Jeziora Zegrzyńskiego. Na pokładzie statku czekać będą drobne przekąski oraz oprawa muzyczna, a w tym konsola. Jej wykorzystanie pozwala na wyzwanie stworzenia wakacyjnego hitu lata 2020.

Gdy pogoda pozwoli stworzymy dla Państwa możliwość grillowania. Na terenie ośrodka znajduje się palenisko wraz z ławkami. Dzięki hojności gospodarzy ośrodka uczestnicy mogą liczyć na kiełbasę, ziemniaki oraz niezbędne przyrządy do grillowania. Wspólne ognisko to okazja do wymiany doświadczeń oraz prowadzenia licznych rozmów. Postaramy się, aby przy ognisku towarzyszyła Państwu konsola do wspólnej rywalizacji oraz stworzenia tanecznej atmosfery.

Po więcej informacji kliknij tutaj: https://djpromotion.com.pl 

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )