Karta my paysafecard – szybkość, bezpieczeństwo i anonimowość

Karta my paysafecard – szybkość, bezpieczeństwo i anonimowość

W czasach, gdy Internet wykorzystywany jest przez coraz więcej osób na porządku dziennym, wzrasta także znaczenie płatności online. To właśnie dzięki nim wiele czynności stało się znacznie prostsze. Nie zawsze jednak chcemy wykorzystywać w tym celu konto bankowe lub kartę kredytową. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem będzie karta my paysafecard.

Rola płatności online w codziennym życiu

Obecnie niemal wszystko możemy załatwić w sieci, gdyż większość firm działających stacjonarnie wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i rozpoczyna działalność mobilną. Jedną z najpowszechniejszych usług, które wykonamy przez Internet są wszelkiego rodzaju płatności.

Płatności online możemy obecnie dokonać za większość rzeczy. Będą to zakupy we wszelkich sklepach internetowych, typowania w zakładach bukmacherskich, korzystanie z telefonii i komunikatorów czy zasilanie portfeli cyfrowych. Oczywiście nie można pominąć słuchania muzyki, oglądania filmów oraz korzystania z innych form rozrywki. Regularnie płacimy też za rachunki. I o ile nie wszystkie serwisy internetowe, z których korzystamy będą oferować płatności my paysafecard, metoda ta staje się coraz bardziej popularna i jest wspierana już przez blisko tysiąc różnych platform.

Czym jest my paysafecard?

Mówiąc najogólniej, my paysafecard jest sposobem dokonywania płatności online typu prepaid. Jak zostało to już wspomniane, nie potrzebne jest tu wykorzystanie konta bankowego ani karty kredytowej. Wystarczy tylko posiadać omawianą kartę, by szybko zapłacić określoną kwotę.

Wartość karty możemy dopasować do naszych indywidualnych potrzeb, a do wyboru mamy nominały o wysokości 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Jest to zatem dość duża rozpiętość. Jeśli dopiero rozpoczynamy korzystanie z tej formy płatności, prawdopodobnie lepiej będzie rozważyć mniejsze kwoty na początek. My paysafecard wykorzystywana jest przede wszystkim do zakupu gier oraz dokonywania płatności w grach, ale nie tylko. Umożliwia także m.in. korzystanie z niektórych usług internetowych czy aplikacji społecznościowych.

Zalety płatności metodą my paysafecard

Do głównych zalet tej metody należą szybkość, bezpieczeństwo i prostota całego procesu.

Zarówno doładowanie, jak i późniejsza płatność są bardzo szybkie i nie wymagają przechodzenia przez skomplikowane procedury. Płacąc kartą my paysafecard nie potrzebujemy też konta bankowego ani karty kredytowej, co czyni to rozwiązanie szczególnie popularnym wśród osób, które po prostu takich usług nie posiadają. Często są to zatem osoby młode.

Wymieniając zalety omawianego systemu płatności, nie możemy zapomnieć o bezpieczeństwie procedur i związanej z nią anonimowości. Z różnych względów, nie wszyscy chcą udostępniać swoje dane online, jeśli więc istnieje możliwość, aby tego uniknąć – czemu by z tego nie skorzystać? Wybierając zatem my paysafecard, dbasz również o swoją prywatność i zachowujesz pełną anonimowość.

Ciekawym sposobem na wykorzystanie my paysafecard jest przeznaczenie jej na prezent. Niewątpliwie docenią to wszyscy gracze, którzy będą mogli dowolnie wydać podarowaną kwotę w swojej ulubionej grze komputerowej bądź też nabyć nową. Trzeba jednak zaznaczyć w tym miejscu, że płatności kartą można dokonywać w wielu zróżnicowanych portalach, więc propozycja ta z powodzeniem powinna się sprawdzić niezależnie od upodobań osoby obdarowywanej. Aby uzyskać kartę przeznaczoną na prezent, wystarczy ją kupić i wydrukować. Dodatkowo możemy ją udekorować wedle uznania np. wstążką.

Mojeplatnosci.pl – jedyny autoryzowany partner w Polsce

Portal Mojeplatnosci.pl umożliwia kupowanie kart my paysafecard całkowicie zdalnie, nie musisz więc nawet ruszać się z domu! Zakupu dokonasz w polskiej walucie, a do tego bez żadnych prowizji.

Doładowanie karty za pośrednictwem portalu jest niezwykle proste. Wystarczy zarejestrować się, wybrać interesujący nas nominał, uzupełnić nasze dane i dokonać opłaty przelewem. Kod doładowania zostanie wysłany na nasze konto.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )