Jak wypromować własne konto na Instagramie?

Jak wypromować własne konto na Instagramie?

W XXI wieku instagram służy równie do reklamowania dużych marek, zbliżenia gwiazd świata show-biznesu z fanami, ale także do zarabiania pieniędzy. Coraz więcej osób wcześniej nieznanych zaczyna swoją przygodę z Instagramem, zbierają określoną liczbę obserwujących i dzięki temu rozpoczynają współpracę z większymi markami, które reklamują. Zaczyna się od darmowych prezentów za reklamę, a kończy się na ogromnych sumach pieniędzy. Dla porównania konto posiadające kilka tysięcy followersów może zarabiać od 50 do nawet 200 zł za post sponsorowany. Bardziej rozwinięte konta posiadające nawet do stu tysięcy obserwujących mogą inkasować nawet do 20-30 tysięcy za post sponsorowany. Większe konta to już indywidualnie dopasowane warunki współpracy.

Promocja przy pomocy większych kont

Jednym z popularnych sposobów jest próba wypromowania swoje konta na Instagramie przy pomocy kont już rozwiniętych. O ile posiadamy znajomych, którzy mają dużo obserwujących na swoim koncie, spędzamy z nimi razem czas i jesteśmy często oznaczani na ich postach – szansa jest spora, że część obserwujących zainteresuje się naszym kontem. Za przykład może posłużyć Ekipa, najbardziej znana w Polsce grupa youtuberów. Największą karierę zrobił sam Friz, jednak wciągnął do show-biznesu grupę swoich znajomych, którzy dzięki temu zyskali również ogromną popularność. Jednak nie każdy ma takie szanse, a konkursy z udostępnianiem linku twojego profilu na znanych kontach raczej nie są dobrym pomysłem. Warto zadać sobie pytanie ile razy zainteresowałeś/aś się kontami randomowo udostępnionymi za pomocą takich konkursów?

Najprostsza metoda na rozwój nowego konta

Niewątpliwie najtrudniejsze są początki i zdobycie pierwszej większej ilości followers na Instagramie w momencie, kiedy nasze posty docierają do bardzo małej ilości osób. Trudno jest wtedy się rozreklamować, nie posiadając zasięgów. W początkowym sukcesie bardzo pomagają znane serwisy, chociażby takie jak polskielajki.pl. Na czym polegają tego typu usługi? W takich miejscach można zakupić nie tylko polubienia danych postów, ale przede wszystkim followersów i wyświetlenia swoich filmów. Dzięki temu konto staje się bardziej popularne i znane na Instagramie i dociera do jeszcze większej ilości osób. W połączeniu z odpowiednim używaniem hasztagów można dotrzeć do naprawdę sporej ilości nowych osób. Serwis polskielajki.pl ma bardzo dobre opinie od swoich klientów, którzy są zadowoleni z ich usług. W porównaniu do konkurencji świadczą szerokie usługi, które polegają nie tylko na dodaniu obserwujących, ale również polubienia pojedynczych postów i wyświetlenia filmów, dzięki czemu pną się w górę na liście popularnych, wyszukiwanych tematów. Wielu klientów mniej rozwiniętych serwisów narzeka przede wszystkim na to, że lajki i obserwujący ich kont po skorzystaniu z usługi bardzo szybko znikają, z czym na szczęście nie ma problemu serwis Polskielajki.pl.

Jak kupić lajki, obserwujących i wyświetlenia?

Skorzystanie z usług serwisu polskielajki.pl, który marketingiem na Instagramie zajmuje się już ponad 5 lat, jest bardzo proste i trwa dosłownie chwilę. Wystarczy wybrać jedną z trzech usług – kupno polubień od 7,49 zł, obserwujących od 9,99 zł lub wyświetleń na Instagramie od 6,99 zł. Zapłacić za usługę można w formie przelewu bankowego lub kartą. Efekty następują zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut od dokonania płatności a konto na Instagramie rośnie w siłę. Jednak trzeba pamiętać o tym, że zainicjowanie ruchu na danym koncie, zdobycie obserwujących i polubień, to dopiero początek. Teraz będzie czekało na Ciebie trudniejsze zadanie – utrzymanie popularności konta i odpowiednie nim zarządzanie, by nowych obserwujących nie stracić. Jeśli odpowiednio będziesz kontem zarządzać, stanie się ono bardziej popularne i bez większego problemu ilość obserwujących będzie się na nim zwiększać. To właśnie największe konta najczęściej wyświetlają się w postach proponowanych oraz nawet w najbardziej ogólnych hasztagach.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )