Dres – ubrania dla dzieci, które mogą być modne i wygodne

Dres – ubrania dla dzieci, które mogą być modne i wygodne

To rodzice kształtują w dzieciach gust, charakter i poczucie własnej wartości. Odzwierciedla się to również w doborze ubrań, które najpierw dokonuje się bez udziału dzieci, a stopniowo mają na to coraz większy wpływ.

Coraz większą popularnością cieszą się ubrania dresowe, w których stawia się przede wszystkim na komfort – zarówno w piaskownicy, na podwórku, przedszkolu czy szkole. Niegdyś dres kojarzył się głównie ze sportowym charakterem odzieży, dzisiaj jednak to wyznacznik luzu i wygody. Dres nie musi wyglądać nudno i sztampowo. Projektanci i producenci zaczynają używać ciekawych kolorów tkanin, oryginalnych printów i krojów.

Czy wypada wszędzie chodzić w dresie?

Bywają okazje, gdy należy ubrać się elegancko i wyjątkowo, imprezy rodzinne, uroczystości przedszkolne i szkolne, etc. Jednak na co dzień, oraz podczas nieco luźniejszych okazji dresowe tkaniny i formy sprawdzą się świetnie. Sukienki dresowe dla dziewczynek to dobre rozwiązanie dla tych 2-letnich i tych 10-letnich. Można w nich skakać, biegać, tańczyć i kręcić się. Nie krępują ruchów, sztywne koronki i tiul mają tendencję do podrażniania skóry, a jednocześnie łatwo gdzieś nimi zahaczyć. W sukience dresowej miękki materiał idealnie się układa i daje poczucie komfortu. Spodenki baggy to krój unisex, dzięki czemu mogą je nosić zarówno chłopcy jak dziewczynki. Idealne do biegania po podwórku, na sali zabaw, do grania w piłkę i skakania w gumę. Wyglądają modnie, a gdy uszyte są z certyfikowanych materiałów – nie rozciągają się i nie tracą swojej jakości.

Być może w tego typu ubraniach nie wypada iść z dzieckiem na czyjś ślub czy zakończenie roku szkolnego, ale imieniny cioci już czemu nie. Nie wymagajmy od naszych dzieci biegania w spodniach z kantem i wyprasowanych koszulach, pozwólmy im na większą swobodę, w granicach dobrego smaku i rozsądku.

Gdzie kupować?

Sieciówki oferują klientom bardzo szeroki wybór ubrań i tak naprawdę wszystko zależy od rodziców. To rodzice pilnują jakości posiadanych rzeczy, ich funkcjonalności i ilości. Na szczęście coraz więcej producentów stawia na materiały bardzo dobre gatunkowo. To wydłuża czas użytkowania ubrań, co jest bardzo istotne, bo mimo, że dzieci szybko wyrastają ze swoich ubranek to mogą one wciąż być wykorzystane przez naszą rodzinę, znajomych etc.

Sklep z ubraniami dla dzieci MyBasic posiada szeroką gamę dresowych ubrań, między innymi bluzy dla dziewczynek, zaś wyróżnia je unikatowa kolorystyka i jednolitość materiału. Tu nie znajdziemy wzorzystych tkanin, a styl materiałów sprawia, że można je ze sobą łączyć na wiele oryginalnych sposobów.

Dzięki temu dziecko nie jest ubrane w sposób krzykliwy ani niestosowny, za to wygodnie i estetycznie. Dres to nie tylko strój na w-f czy na rower. Mimo że jest praktyczny, to może być też ładny.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )