Zwrot podatku z Niemiec – pomożemy Ci w rozliczeniu podatkowym

Zwrot podatku z Niemiec – pomożemy Ci w rozliczeniu podatkowym

Pracujesz lub pracowałeś za naszą Zachodnią granicą? Zastanawiasz się, czy musisz rozliczyć się z niemieckim fiskusem? Nie wiesz jak zacząć całą procedurę? Trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy profesjonalnym biurem podatkowym, które zajmuje się rozliczeniami z zagranicy od wielu lat. Systemy podatkowe krajów Unii Europejskiej nie mają przed nami żadnych tajemnic. Naszą wiedzę i bogate doświadczenie wykorzystamy, aby pomóc Ci uzyskać jak najwyższy zwrot podatku z Niemiec. Dowiedź się, jak wygląda cały proces rozliczenia podatku i przekonaj się, że wcale nie jest to Takie skomplikowane. Z naszą pomocą odzyskasz zwrot podatku nawet w 6 tygodni.

Rozliczenie podatku z Niemiec – kto może się starać o zwrot?

W porównaniu z innymi krajami w Europie rozliczenie podatkowe w Niemczech nie jest obowiązkowe dla wszystkich. Obowiązek złożenia zeznania spada na podatników, którzy uzyskali dochód przekraczający 10 700 €, a  kwoty ich przychodów w karcie podatkowej  wpisane są w pozycjach 17. lub 20, osoby mające więcej niż jednego pracodawcę oraz na emerytów i rencistów. Tak więc w przypadku pracy sezonowej lub krótkiego pobytu nie musimy składać deklaracji. Warto jednak zainteresować się tematem i sprawdzić, czy mimo to nie należy nam się zwrot podatku z Niemiec

Jakie dokumenty potrzebne są do rozliczenia podatku z Niemiec?

Podstawowym dokumentem, niezbędnym do rozliczenia podatku z Niemiec jest Lohnsteuerbescheinigung, czyli niemiecka karta podatkowa. Znajdują się na niej dokładne i szczegółowe informacje na temat Twoich zarobków. Tutaj sprawdzisz również jaki podatek zapłaciłeś w danym roku i czy z tego tytułu należy Ci się zwrot. Wymagany będzie także druk EU-EWR. Zdobyć go można w polskim urzędzie skarbowym po wcześniejszym rozliczeniu podatku w naszym kraju. Dodatkowo warto zebrać paragony i faktury wykazujące nasze koszty życia lub dojazdów do Niemiec. W przypadku zakwalifikowania się do skorzystania z licznych ul będziemy mogli wykazać, ile wyniosło nas uzyskanie przychody i starać się o ewentualny zwrot.

Zwrot podatku z zagranicy? – zgłoś się do nas!

Nasze biuro podatkowe to grupa specjalistów doskonale znająca aktualne przepisy obowiązujące w wielu krajach europejskich. Jeżeli zdecydujesz się nam zaufać, gwarantujemy Ci, że Twój podatek z zagranicy zostanie rozliczony w poprawny sposób.

Odwiedź stronę Holandia.org i przekonaj się sam. Pomożemy Ci odzyskać zwrot z takich państw, jak: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Holandia, Niemcy, Norwegia. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Nie będziesz musiał zamartwiać się czy wszystko wypełniłeś poprawnie. Żadnych ukrytych kosztów i pełna transparentność, to możemy Ci obiecać. Zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowi i oddaj swoje rozliczenie podatkowe w ręce specjalistów!

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )