Wypożyczalnie samochodów Warszawa – bez kaucji i limitu kilometrów

Wypożyczalnie samochodów Warszawa – bez kaucji i limitu kilometrów

Wypożyczalnia samochodów Warszawa – pod tym hasłem nie czekają na nas żadne dodatkowe opłaty czy limity kilometrów. Wypożyczalnie samochodów w Warszawie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zmieniły zasady wynajmu samochodów.

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uprościły zasady wynajmu samochodów w Warszawie. Zmniejszenie kosztów wynajmu samochodów, zniesienie limitu kilometrów i kaucji za wynajmowane auto to tylko początek. Wynajem samochodów w Warszawie to ogromny wybór nieoznakowanych pojazdów w każdej klasie, które wyglądają jak auta prywatne.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie Comfort Car zrezygnowała z limitu kilometrów i nie pobiera kaucji. Niektóre firmy naliczają również dodatkowe opłaty – inne zrezygnowały z ukrytych kosztów na rzecz jasnych i prostej umowy. Wynajmując samochód w Warszawie, warto więc dokładnie przeczytać umowę i wybrać nowoczesną wypożyczalnię samochodów – taką jak Comfort Car – która prowadzi wynajem aut w Warszawie na jasnych i przystępnych zasadach.

Wynajem samochodów w Warszawie na nowych zasadach stał się faktem

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie mają dużą konkurencję, dlatego też część wypożyczalni postawiła w Warszawie na wynajem samochodów na nowych zasadach. Właściciele tych warszawskich wypożyczalni postanowili zrezygnować ze wszystkich dodatkowych opłat, kaucji za wynajmowane samochody, a nawet limitu kilometrów nakładanego na luksusowe auta. Na reakcję klientów nie trzeba było długo czekać. Obecnie większość osób, które interesuje wynajem samochodów w Warszawie, korzysta tylko z usług wynajmu samochodów właśnie na nowych zasadach. Warszawa to duży rynek i cała masa ofert wynajmu aut. Sprawdź jak rozpoznać wynajem samochodów na nowych zasadach.

Wynajem samochodów w Warszawie  na nowych zasadach – na co zwrócić uwagę?

  • Niska cena. Wynajem samochodu w Warszawie na nowych zasadach to przede wszystkim różnica w cenie. Nowoczesne wypożyczalnie samochodów w Warszawie nie naliczają żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu klient od początku wie ile zapłaci za wynajem samochodu.
  • Brak kaucji. Wynajem samochodu na nowych zasadach to brak kaucji, nawet za luksusowe auta z najwyższej półki cenowej. Wypożyczalnie samochodów w Warszawie wykupują polisę ubezpieczeniową, która zwalnia klienta z odpowiedzialności za samochód. Klient wynajmujący samochód w Warszawie nie tylko nie zostawia kaucji – nie jest również obciążony finansowo, kiedy auto zostanie uszkodzone lub skradzione w czasie trwania umowy najmu.
  • Bez limitu kilometrów. Wynajem samochodów w każdej klasie bez limitu kilometrów to prawdziwa rewolucja. Dotychczas luksusowe auta na wynajem miały nałożony limit kilometrów, co w praktyce oznaczało, że niespodziewany wyjazd wiązał się z dodatkową, niemałą opłata za przekroczenie tego limitu. Wynajem samochodów w Warszawie na nowoczesnych zasadach to definitywne zniesienie dobowego limitu kilometrów. Klient wypożyczalni samochodów w Warszawie podpisuje umowę i sam decyduje ile kilometrów chce przejechać wynajętym autem. Zniesienie dobowego limitu kilometrów wzbudziło bardzo duże zainteresowanie osób, które często przyjeżdżają do stolicy w celach służbowych, ale muszą być mobilne przez cały pobyt. Teraz wynajmujący samochód nie musi sprawdzać ilości przejechanych kilometrów, i po ciężkim dniu pracy może wybrać się na wycieczkę lub nawet wrócić do domu na noc i rano przyjechać do Warszawy wynajętym samochodem.
  • Brak dodatkowych opłat. Wiele wypożyczalni samochodów nadal ma długą listę dodatkowych opłat, które zwiększają rachunek klienta. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie Comfort Car całkowicie zrezygnowała z pobierania niezrozumiałych dla klienta opłat, takich jak np. opłata lokalizacyjna.
  • Podstawienie auta gratis. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie Comfort Car nie pobiera opłaty za podstawienie samochodu pod wskazany przez klienta adres. Zdecydowana większość klientów warszawskiej wypożyczalni samochodów to osoby spoza stolicy, które przyjeżdżają publicznym transportem. Dla wypożyczalni samochodów Warszawa zrozumiałe jest, że klient musi odebrać wynajęty samochód, ale nie ma czym po niego jechać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wypożyczalnia odbiera ich wynajętym autem z lotniska, dworca kolejowego lub z innego wskazanego miejsca.
  • Darmowe anulowanie i zmiana rezerwacji. Termin wynajmu samochodu w Warszawie nigdy nie jest ostateczny i wiążący. Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Warszawie zmienia termin rezerwacji za darmo i dopuszcza możliwość anulowania rezerwacji, kiedy klient zmieni plany.

Zanim podpiszesz umowę wynajmu samochodu w Warszawie zawsze dokładnie przeczytaj ten dokument. Tylko w ten sposób rozpoznasz wypożyczalnie samochodowe w Warszawie oferujące najkorzystniejszy wynajem samochodu na nowych zasadach.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )