Wydajność i bezpieczeństwo – strugarka Winter Holztechnik

Wydajność i bezpieczeństwo – strugarka Winter Holztechnik

Strugarki czterostronne to maszyny, które w znacznym stopniu optymalizują pracę w stolarniach i zakładach przetwórstwa drewnianego. Żaden zakład nie może funkcjonować bez odpowiednich maszyn, które są sercem i mózgiem każdego zakładu w tej branży.

Właściciele przedsiębiorstw stoją zawsze przed nie lada wyborem. Dobór odpowiedniej maszyny to gwarancja płynności pracy, a przede wszystkim bezpieczeństwa. Z doświadczenia wiemy, że wybór tanich maszyn nie zawsze jest opłacalny, ponieważ maszyny z niższej półki cenowej lubią się psuć, a ich serwis nie należy do najtańszych i jest czasochłonny. Jeżeli przedsiębiorca jest w dobrej kondycji finansowej, to warto przeanalizować zwrot z inwestycji zakupy droższej maszyny, która nie będzie się tak często psuła i nie będzie potrzebowała serwisowania.

Jaką maszynę zatem wybrać, aby spełniała nasze oczekiwania i funkcjonowała przez wiele lat? Strugarki czterostronne Winter Holztechnik : masywna konstrukcja, wydajność, dostępność na magazynie, finansowanie leasingiem. Co sprawia, że strugarki czterostronne Winter Holztechnik są godne polecenia? Przede wszystkim zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Podobnie sprawy się mają z surowcami. Strugarki tej firmy (pełną ofertę znajdziesz na https://maszyny-stolarnia.pl/produkty/strugarki/strugarki-czterostronne) charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, co sprawia, że są odporne na wstrząsy, wibracje oraz ciężar obrabianego materiału. Przed zakupem strugarki istotne jest zaznajomienie się ze specyfikacją maszyny. Należy zwrócić uwagę na moc silnika, prędkość posuwu, regulację posuwu, możliwość indywidualnego rozstawu tulei, zamontowany stół podawczy oraz stół odbiorczy, a także akcesoria, którymi można wzbogacić maszynę, a które znacząco ułatwiają i przyspieszają pracę z materiałem.

Jeżeli drewno do twojego zakładu stolarskiego trafią w różnym stanie. Czasem suche, czasem mokre. Zwróć uwagę czy wybrana przez Ciebie maszyna pozwala na obróbkę mokrego drewna, a także drewna o różnej twardości, nie wykluczając płyt drewnopochodnych.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )