Merchant Cash Advance – rewolucja w biznesie

Merchant Cash Advance – rewolucja w biznesie

Każdy biznes wymaga gotówki – czy to na terminowe spłacanie swoich zobowiązań, czy na pomniejsze inwestycje, czy też na wypłatę wynagrodzeń dla swoich pracowników. Jednak w wielu przypadkach niska płynność i sezonowość biznesu stwarza ryzyko braku płynności finansowej. Czy to powód, by finansować swoją działalność tradycyjnym kredytem? Nie, gdyż do dyspozycji przedsiębiorców oddana została innowacyjna usługa Merchant Cash Advance.

Czym jest Merchant Cash Advance? 

Usługa Merchant Cash Advance dostępna pod adresem https://pragmago.tech/merchant-cash-advance/ to propozycja współpracy skierowana do właścicieli platform e-commerce, którzy na co dzień współpracują z dziesiątkami, a nawet setkami sklepów internetowych. W dzisiejszym biznesie sukces zależy od wykorzystania możliwie jak największej liczby kanałów sprzedażowych, a platformy e-commerce dają wszystkie narzędzia, by uwolnić potencjał swojej oferty.

Jednak często zdarza się, że ze względu na niski sezon lub brak atrakcyjnej oferty w danym miesiącu, sprzedawcy borykają się z mniejszymi lub większymi zatorami finansowymi. Merchant Cash Advance to usługa, która zostanie wbudowana w środowisko platformy e-commerce i zapewni błyskawiczne finansowanie zewnętrzne o wysokości zależnej od obrotów biznesu. W jaki sposób sprzedawca ureguluje takie zobowiązanie? Poprzez przyszłe wpłaty klientów korzystających z usług lub kupujących towary. W najprostszej definicji więc Merchant Cash Advance jest usługą zewnętrznego finansowania, która zostanie spłacona za pośrednictwem procenta od każdej zrealizowanej przez sklep internetowy transakcji. 

Jak rozpocząć współpracę w ramach Merchant Cash Advance? 

Nawiązanie współpracy w ramach usługi Merchant Cash Advance jest niezwykle proste i składa się z kilku łatwych kroków. Przede wszystkim omówienie zakresu wsparcia platformy sprzedażowej w obszarze zewnętrznego finansowania realizowanego przez PragmaGO. 

Gdy warunki umowy zostaną przez nas zaakceptowane, odpowiedni moduł zostanie zainstalowany na platformie, a nasi klienci otrzymają informację o tym, że uzyskali możliwość zwiększenia potencjału sprzedażowego poprzez usługę Merchant Cash Advance. Każdy merchant otrzyma indywidualną propozycję finansowania, która jest oparta o wysokość obrotów na platformie sprzedażowej. Finalizowanie transakcji trwa kilka minut i jest potwierdzane kodem SMS, a my, jako właściciele platformy uzyskamy informacje o podjęciu współpracy z danym podmiotem wraz z pełnymi danymi o procencie pobieranym z obrotów realizowanych w przyszłości. 

Korzyści wynikające z wykorzystania Merchant Cash Advance 

Decyzja o rozpoczęciu współpracy w ramach usługi Merchant Cash Advance zapewnia szereg korzyści, zarówno dla samej platformy, jak również dla podmiotów sprzedających swoje towary za jej pośrednictwem.

Zacznijmy od korzyści dla platformy. Usługa Cash Advance zwiększy zainteresowanie naszą platformą wśród mniejszych firm, które dotychczas z różnych powodów wolały sprzedawać swoje produkty niezależnie. Perspektywa dodatkowego źródła finansowania nieobarczonego szeregiem formalności znanych z kredytów firmowych zachęci je do skupienia swojego biznesu właśnie na sprzedaży za pośrednictwem platformy, co wpłynie także na ich lojalność wobec naszych usług.

Sam merchant, w zależności od historii transakcji i wielkości obrotu może liczyć nawet na 150 tysięcy złotych finansowania, które poprzedzone jest błyskawiczną decyzją przekazywaną nawet w ciągu 3 minut. To elastyczne rozwiązanie dla sklepów, które cenią sobie wygodę i optymalizację płynności finansowej w swoim biznesie. 

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )