Majówka w apartamentach nad morzem

Majówka w apartamentach nad morzem

Wielkimi krokami zbliża się weekend majowy i już teraz rezerwacje w hotelach pękają w szwach. A gdyby tak tym razem zmieni nieco formę zakwaterowania i wynająć apartament nad morzem, w przepięknym Rewalu?

Gmina Rewal – doskonała baza wypadowa

Trzęsacz, Śliwin, Pobierowo, Pustkowo, Niechorze, Pogorzelica i wreszcie Rewal to miejscowości, które obejmuje gmina Rewal. Sąsiedztwo tych miejscowości sprawia, że gmina jest doskonałym miejscem docelowym na letni, zimowy oraz weekendowy odpoczynek, a jednocześnie jest doskonałą bazą wypadową wszystkich wycieczek po okolicy. Bliskość morza sprzyja turystyce, a rezerwacje w tutejszych kurortach w sezonie letnim rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Poza hotelami i prywatnymi kwaterami, coraz częściej uznanie zyskują apartamenty, które w przeciwności do hoteli zapewniają większą intymność, a także pozwalają poczuć się luksusowo.

Cennik – apartamenty Rewal

Ceny apartamentów w Rewalu uzależnione są od sezonu. Najatrakcyjniejszy cenowo jest sezon niski, a koszt wynajmu apartamentu wzrasta wraz z natężeniem turystów. Za sezon wysoki uznawany jest okres typowo wakacyjny, od lipca do połowy sierpnia. Sezon średni to przede wszystkim długi weekend majowy, czerwiec i druga połowa sierpnia, natomiast sezon niski to wszelkie nieświąteczne okresy roku. Zatem wynajem apartamentu w Rewalu podczas długiego weekendu majowego będzie zaliczał się do sezonu średniego i wyniesie:

  • 290 zł za noc ze śniadaniem za pokój typu Deluxe
  • 450 zł za noc ze śniadaniem za pokój typu Suite
  • 580 zł za noc ze śniadaniem za pokój typu Premier
  • 750 zł za noc ze śniadaniem za pokój typu Executive

W apartamencie może zatrzymać się od czterech do maksymalnie sześciu gości, w zależności od metrażu obiektu. Do dyspozycji gości jest zazwyczaj duże łóżko plus rozkładana sofa, a w większych apartamentach, dwupokojowych, znajdziemy dwa łóżka oraz dodatkowo sofę. Taki układ sprzyja wypoczynkowi i możliwości spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi w urokliwej okolicy.

Pospiesz się! I zarezerwuj apartament na weekend zanim ktoś Cię uprzedzi.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )