Jak nosić męski T-shirt?

Jak nosić męski T-shirt?

T-shirt to z pozoru oklepana i aż nadto uniwersalna część garderoby. Czy tak rzeczywiście musi być? Jaką koszulkę wybrać by nawet popularny t-shirt był czymś co nada niezwykłego charakteru dowolnej stylizacji. Jak połączyć t-shirt z innymi częściami garderoby tak by nie popełnić faux pas? Właśnie temu zagadnieniu przyglądamy się w niniejszym artykule.

Marynarka

Zdecydowanie prawdziwym hitem jest połączenie koszulki z marynarką. T-shirt naprawdę zdumiewająco dobrze się sprawdza jako mniej formalny odpowiednik koszuli. Jeszcze kilka lat temu połączenie koszulki z marynarką uchodziło za nieco zbyt odważny pomysł. Współcześnie łącznie t-shirtu z marynarką to rozwiązanie, które jest stosowane przez mężczyzn na całym świecie. Zdecydowanie świetnie komponuje się z mniej formalnymi spodniami np. jeansowymi. Dlaczego połączenie marynarki i koszulki zyskało wielu zwolenników? Popularność tej stylizacji wynika z faktu, że jest to eleganckie zestawienie, które pasuje na wszystkie mniej formalne okazje np. spotkanie ze znajomymi. Panowie cenią sobie taką stylizację z tego względu, że będąc w marynarce zachowany jest nienaganny szyk, jednocześnie od razu po zdjęciu marynarki uzyskiwany jest komfort.

Sweter lub bluza

T-shirt można także nosić pod swetrem lub rozpinaną bluzą. Delikatnie rozpięta zewnętrzna część garderoby odsłania tshirt co może wyglądać naprawdę gustownie. Polecamy łączenie na zasadzie kontrastujących kolorów np. czarny sweter i biała koszulka pod spodem.

Koszula

Rozpięta koszula odsłaniająca t-shirt to ciekawa stylizacja. Często stosowana przez młodzież. Odpowiednie gustowne połączenie t-shrtu z koszulą potrafi dać prawdziwy efekt synergii. Co ciekawe, w tym przypadku zarówno dobrze sprawdzają się w pełni białe koszulki jak i takie, które mają widoczne emblematy.

Kamizelka

Dla kogoś szukającego trochę więcej awangardy możemy polecić spróbowanie połączenia koszulki z kamizelką. Zamszowa lub bawełniana kamizelka połączona z dobrze dobrym t-shirtem naprawdę potrafi zrobić wrażenie.

W każdej z powyższych stylizacji jest jeden element wspólny – kluczem do sukcesu jest dobrze dobrany t-shirt. Jeśli chcecie nadać swojej stylizacji naprawdę unikalnego charakteru to warto pokusić się o wykonanie spersonalizowanej koszulki na zamówienie (samodzielne projektowanie koszulek można wykonać za pomocą generatora dostępnego na: https://extra-koszulki.pl/ możecie wykonać koszulki z własnym nadrukiem).

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )