Czekolada jako podarunek firmowy – co warto wybrać?

Czekolada jako podarunek firmowy – co warto wybrać?

Wyśmienita czekolada jest doskonałym pomysłem na prezent nie tylko dla bliskiej osoby, lecz także sprawdzi się jako upominek biznesowy. Co warto wybrać, by sprawić radość?

Czekolada od lat jest kojarzona jako prezent uniwersalny, który może przypaść do gustu każdemu, kto ma ochotę na coś smacznego. Teraz można zakupić ją w najróżniejszych wariantach, dzięki czemu może być ona także prezentem luksusowym, który buduje pozytywny odbiór osoby, która przekazała taki podarunek.

Pomysły na prezenty firmowe – dlaczego warto wybrać czekoladę?

Znalezienie ciekawego pomysłu na prezent od firmy wcale nie musi być bardzo trudne. Teraz wybór jest bardzo szeroki, a wśród chętnie wybieranych propozycji znajduje się także pyszna czekolada.

Czekolada jako podarunek firmowy może sprawdzić się bardzo dobrze. Doskonale nadaje się ona jako upominek dla pracowników, ale też dla klientów czy kontrahentów. W zależności o swojej formy może być gadżetem reklamowym dostępnym podczas eventów, dodawanym do zakupów, ale również może być eleganckim podarunkiem, który sprawdzi się na ważne okazje.

Dodatkowym atutem jest możliwość personalizowania czekoladowych wyrobów, na przykład jak czekoladowe figurki, telegramy czy czekoladowe cukierki reklamowe slodkie.com, które mogą być uzupełnione o firmowe logo.

Jakie czekoladki wybrać jako podarunek od firmy?

Do dyspozycji jest teraz pełna gama różnorodnych pomysłów na czekoladowe podarunki, a wielość ich cen powoduje, że można też łatwo dostosować je do konkretnego budżetu przeznaczonego na zakupy.

Poniżej znajduje się kilka pomysłów na czekoladowe prezenty firmowe, które mogą sprawdzić się na wiele okazji:

  1. Cukierki czekoladowe

Pakowane w oddzielne papierki cukierki czekoladowe wspaniale nadają się jako drobny podarunek dodawany do zamówień czy dostawany w trakcie eventów. Firma może wtedy umieścić na produktach swoje logo. Dzięki temu może też skutecznie budować rozpoznawalność i pozytywny wizerunek.

  1. Czekoladowe tabliczki

Wyśmienita czekolada w formie tabliczek w różnych wariantach – biała, deserowa, gorzka, a także nowość, czyli czekolada rubinowa – różowa. Tabliczki mogą mieć formę pełnowymiarową lub też firma może zdecydować się na tabliczki w mniejszych rozmiarach.

  1. Figurki czekoladowe

Znakomite figurki czekoladowe są połączeniem pysznego smaku i niebanalnej formy. Tego typu słodkie podarunki doskonale nadają się dla firm, które chcą dzięki nim podkreślić swoją branżę, na przykład można zdecydować się na figurki w kształcie samochodów, telefonów czy innych przedmiotów.

  1. Telegram z czekolady

Takie czekoladki wspaniale nadają się do przekazania życzeń lub do przesłania innych informacji, na przykład jak podziękowania czy przeprosiny. Do wyboru są telegramy z gotowym napisami albo można zdecydować się na zakupienie produktu przygotowanego na indywidualne zamówienie.

  1. Kalendarz adwentowy z czekolady

Tego typu kalendarze, które mogą być opatrzone również logo firmy, doskonale nadają się nie tylko jako prezent w okresie świątecznym. Równie wspaniale sprawdzają się jako podarunek na inne okoliczności, na przykład mogą one odmierzać czas przeznaczony do otwarcia sklepu czy innego ważnego wydarzenia.

To tylko parę propozycji, ponieważ obecnie do wyboru jest także znacznie więcej pomysłów na czekoladowe prezenty. Można zapoznać się z nimi bliżej bezpośrednio na stronach ich dostawców.

Gdzie zamówić czekoladki firmowe?

Pyszne słodycze reklamowe, także uzupełnione o logo firmy, można obecnie zamówić w sklepach internetowych. Przy składaniu zamówienia należy wtedy doręczyć projekt graficzny, jakie ma być umieszczony na opakowaniu.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )