3 uniwersalne pomysły na prezent do nowego domu

3 uniwersalne pomysły na prezent do nowego domu

Jeśli planujesz kupić mieszkanie i zaprosić znajomych na parapetówkę, lepiej zastanów jakie zdjęcia powstawiasz do tych pięciu ramek, które otrzymasz i od razu kup konewkę, bo przyjaciołom będzie przykro, jeśli uschną te rośliny doniczkowe, które przynieśli. Jeśli więc samemu stajesz wobec konieczności wybrania prezentu do nowego domu dla kogoś bliskiego, odłóż tego kaktusa i skorzystaj z poniższych sugestii. 

1. Prezent do nowego domu – sztućce 

To niekoniecznie muszą być łyżki i widelce. Komplet noży także bardzo dobrze się sprawdzi. Praktyczne prezenty na starcie nowego życia przydają się najbardziej. Być może masielniczka, wałek do ciasta czy tłuczek do ziemniaków nie wyglądają tak efektownie podczas wręczania, jak kryształowy wazon, ale uwierz, że wazon będzie zbierał kurz, podczas gdy wyposażenie kuchenne naprawdę się przyda i pozwoli obdarowanym uniknąć wydatków na to, co i tak jest potrzebne w nowym domu. 

2. Prezent do nowego domu – wino 

Dobre wino to może prezent niepraktyczny, ale niezwykle chętnie przyjmowany. Jeśli mimo wszystko chcesz nadać podarunkowi charakteru stosownego do okazji, możesz dołączyć korkociąg lub dwa eleganckie kieliszki. Podobnie jak noże i widelce to obowiązkowe wyposażenie każdej kuchni, jednak o zakupie korkociągu łatwo zapomnieć, a kieliszki dość często się tłuką. Dzięki Twojej zapobiegliwości, gospodarze będą mogli bez przeszkód spędzić miły wieczór przy winie. 

3. Prezent do nowego domu – plakat 

Mimo tego, że praktyczne prezenty są w cenie, stylowy element dekoracyjny niewątpliwie także zostanie doceniony, jeśli tylko wybierzesz coś ze smakiem. Postaw na nowoczesność i przede wszystkim wykorzystaj to co wiesz o gospodarzach. Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji są plakaty. Zajrzyj tutaj https://posterilla.pl/ i przejrzyj dostępne grafiki. Krajobrazy oraz motywy roślinne świetnie się komponują z niemal każdym stylem aranżacji wnętrz. Dobrze sprawdzą się też zabawne napisy lub jeśli znajomi lubią podróżować, plany miast takich jak Paryż czy Londyn. Wolisz coś praktyczniejszego? Podaruj im naścienny kalendarz z elegancką grafiką.  

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )