Profesjonalne tworzenie stron internetowych – komu i jak je zlecić?

Profesjonalne tworzenie stron internetowych – komu i jak je zlecić?

Szukasz ofert/specjalisty na tworzenie stron internetowych na Facebooku? Zatrzymaj się! Istnieje bezpieczniejszy i wygodniejszy sposób, aby znaleźć odpowiedniego specjalistę. Przeczytaj o nim w tym artykule i dowiedz się, na co zwrócić uwagę zlecając wykonanie Twojej strony internetowej.

Firmowa witryna – dlaczego w ogóle jej potrzebujesz?

Posiadanie strony internetowej to w XXI wieku must-have dla każdej firmy! Jeżeli jeszcze jej nie masz, Twój biznes traci tysiące szans na zdobycie nowych klientów. Według statystyk Google 65% użytkowników, którzy korzystają z wyszukiwarki, szukają za jej pomocą firm, produktów i usług. Żeby do nich dotrzeć, po prostu musisz być obecny w sieci. Firmowa strona jest jednak potrzebna także z innych względów: pozwoli podkreślić wiarygodność oraz profesjonalizm marki.

Bez wiedzy i doświadczenia nie można stworzyć witryny, która będzie atrakcyjna z punktu widzenia odwiedzających i która będzie miała szansę znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania. Na szczęście dzięki obecnym możliwościom, znalezienie specjalisty, który wykona dobry projekt strony internetowej, jest wyjątkowo proste. Decydując się na współpracę, musisz jednak wziąć pod uwagę kilka aspektów. Jeżeli odpowiednio podejdziesz do poszukiwań, znajdziesz profesjonalistę od projektowania stron www, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się imponującą i przede wszystkim skuteczną wizytówką firmy w sieci.

Na to zwróć szczególną uwagę, zlecając projektowanie i tworzenie profesjonalnej strony internetowej!

Często zlecając tworzenie stron internetowych, przedsiębiorcy patrzą na jedno – cenę. Oczywiście, ważne jest, aby znaleźć specjalistę, który zaprojektuje i wykona stronę w ramach założonego przez Ciebie budżetu. Jednak cena to nie wszystko. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

  • portfolio – każdy doświadczony freelancer, agencja, czy webdeveloper ma realizacje, którymi chce się pochwalić! Poproś osobę, z którą chcesz współpracować o przykłady stron wykonanych w ostatnich miesiącach. Dzięki temu zobaczysz, na jaki efekt możesz liczyć, jeżeli powierzysz mu zlecenie
  • kontakt – być może podoba Ci się to, co widzisz w portfolio wykonawcy, ale bardzo długo czekasz na odpowiedzi z jego strony. Zastanów się wtedy, czy podjęcie współpracy będzie dobrą decyzją. Dobra komunikacja to podstawa, tym bardziej że w trakcie wykonywania strony pojawi się na pewno wiele pytań i kwestii do omówienia. Jeżeli wykonawca umożliwia tylko kontakt mailowy, a odpisywanie na jedną wiadomość zajmuje mu kilka dni, nie wróży to szybkiej finalizacji zlecenia
  • warunki współpracy – oprócz praktycznych kwestii, ważne są też te formalne, takie jak umowa między zleceniodawcą a wykonawcą, która stanowi formę zabezpieczenia obu stron. Dokładnie zapoznaj się z jej treścią, zwróć uwagę szczególnie na terminy oraz wysokość wynagrodzenia i to, co dokładnie się na nie składa

Tworzenie stron internetowych – po czym poznać kompetentnego wykonawcę?

Już na pierwszych etapach kontaktu z potencjalnym wykonawcą, powinien on zapytać Cię o Twoje pomysły, wizję i potrzeby oraz doradzić, jak je zrealizować. Powinien także poprosić Cię o wypełnienie briefu, w którym przekażesz wszystkie informacje konieczne, aby stworzyć w pełni funkcjonalną i dopasowaną do firmy witrynę. Już na samym początku należy też zastanowić się, czy na własną rękę przygotowujemy treści na stronę, czy powierzamy to zadanie specjalistom. Jeżeli chcesz w przyszłości pozycjonować witrynę, musisz wiedzieć, że konieczna jest jej optymalizacja. Obejmuje ona nie tylko odpowiednio nasycone frazami kluczowymi treści na stronie, ale też działania takie jak linkowanie wewnętrzne, wprowadzenie danych strukturalnych, meta tytułów i meta opisów. Należy o nie zadbać już na etapie tworzenia stron www.

Gdzie możesz zlecić stworzenie strony internetowej, która wypromuje Twój biznes?

Jak sam widzisz, budowa strony internetowej jest złożonym przedsięwzięciem. Na szczęście nie brakuje specjalistów, którzy tworzą nowoczesne, proste i intuicyjne witryny, a na dodatek robią to sprawnie i szybko. Jak do nich dotrzeć? Odpowiedzią jest portal zlecenia24.pl, który umożliwia wygodne zlecanie wykonania strony internetowej czy sklepu internetowego. Jak to działa? Dziecinnie prosto. Zlecenia24 to portal zrzeszający zweryfikowanych wykonawców. Wystarczy, że zarejestrujesz się i za darmo dodasz swoje zlecenie.

W formularzu opisz swoje wymagania, a bez wychodzenia z domu i przeszukiwania sieci zweryfikowane firmy/freelancerzy przedstawią Ci swoje oferty. W ten sposób porównasz je, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Gdy spodoba Ci się konkretna oferta, za pośrednictwem Zlecenia24 możesz w łatwy sposób skontaktować się z wykonawcą i wybrać właśnie jego ofertę.

Na portalu znajdziesz specjalistów, którzy wykonują strony między innymi w systemach WordPress, Woocommerce czy Prestashop. Ich gotowe projekty są responsywne (dopasowują się do ekranów różnych wymiarów), intuicyjne w obsłudze i szybko się ładują. Twoja witryna też może taka być. Dodaj zlecenie na Zlecenia24 i przeglądaj oferty już teraz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )