Pranie tapicerki meblowej dla firm.

Pranie tapicerki meblowej dla firm.

Tapicerka meblowa w firmie jest zawsze narażona na większą eksploatację niż ta domowa i o wiele rzadziej czyszczona, niż meble w naszych mieszkaniach. Aby prawidłowo zadbać o poziom czystości naszych kanap, puf czy innych mebli posiadających obicie materiałowe, konieczne jest ich cykliczne czyszczenie przy pomocy odkurzacza piorącego, zwilżonej ściereczki z wodą lub jakimkolwiek środkiem przeznaczonym do prania tapicerki. O ile w domu możemy sobie pozwolić na tego typu zabiegi, to w firmie jest mały procent szans, że ktoś zadba o nasz wypoczynek.

Profesjonalne czyszczenie kanap w biurach i firmach

Nowoczesne biura, a także różnego rodzaju salony, inwestują w meble tapicerowane, aby zapewnić większy komfort swoim pracownikom, klientom i kontrahentom. Bez wątpienia meble tapicerowane prezentują się w wystroju firmowego wnętrza o wiele lepiej, niż klasyczne krzesła i nadają pomieszczeniom luksusowego wyglądu. Ich minusem jest jednak trudność w czyszczeniu. Nawet jeżeli nie posiadają naocznych plam i przebarwień, to materiał – nie ważne jak dobry jakościowo by on nie był, gromadzi kurz, bakterie i roztocza. Z czasem, każdy mebel traci swój idealny wygląd, blaknie kolor, a dodatkowo ulega zniszczeniom wynikającym z jego użytkowania.

Jako firma zajmująca się profesjonalnym czyszczeniem tapicerki do 10 lat wiemy, że ciężko jest zorganizować transport mebli firmowych w celu ich wyczyszczenia. Niekiedy nie pozwala nam na to logistyka, niekiedy pozbycie się miejsc siedzących dla osób pracujących i odwiedzających firmę. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w tym również tych biznesowych, korporacyjnych czy mniejszych przedsiębiorców, oferujemy pranie kanapy na warszawskiej Woli, z dojazdem na miejsce i wykonaniem usługi w miejscu, w którym znajduje się kanapa, czy inne meble z obiciem materiałowym.

Czyścimy krzesła, pufy, kanapy, narożniki, tapczany, fotele, a także dywany i wykładziny, które również często goszczą w biurach. W zależności od rodzaju zanieczyszczeń i stanu mebli dobieramy najlepszą metodę czyszczenia i profesjonalne środki, które usuwają trwałe zabrudzenia, plamy, a przy tym są bezpieczne dla człowieka i zwierząt.

Jak zamówić pranie kanapy na warszawskiej Woli?

Najszybszym sposobem na zamówienie naszych usług jest kontakt telefoniczny lub mailowy z podaniem informacji o rodzajach mebli do wyczyszczenia, ich ilości, czy rodzajach zabrudzeń jakie powstały w wyniku codziennego użytkowania. To pozwoli już na wstępie określić nam z jakim problemem mamy do czynienia i jakie rozwiązania będą najlepsze i najbardziej skuteczne.

Najczęściej przypadki z jakimi mamy styczność wymagają prania ekstrakcyjnego, czyli innymi słowy prania na mokro. Polega ono na rozpyleniu wody ze składnikiem czyszczącym nad tkaniną, co pozwala na rozpuszczenie brudu, a następnie na jego odessaniu specjalnym i profesjonalnym sprzętem. Ten rodzaj zabiegu pozwala nam wniknąć głęboko we włókno tkaniny i dogłębnie oczyścić ją z kurzu, plam, roztoczy i innych osadów jakie mocno się w niej zagnieździły. Po wypraniu kanapa jest nie tylko odświeżona i czysta, ale odzyskuje swój pierwotny kolor i wygląda jak nowa.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )