stickyimage

To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij
http://businessnow.pl/pliki/2017/05/banner_Kongres.jpg

1000 najbardziej efektywnych firm w Polsce – Efektywne Firmy 2013

Przedstawiamy ranking 1000 najbardziej efektywnych firm w Polsce – Efektywnych Firm 2013  wyłoniony spośród 30 197  przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Nowoczesnego Biznesu.

Instytutu Nowoczesnego Biznesu prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez sześć lat przeanalizował wyniki finansowe 3 milionów przedsiębiorstw.

Przedstawiamy najnowszy ranking efektywnych firm według średniej stosunku zysku netto do przychodów netto i zrównanych z nimi  w latach 2011-2012.

Dane na jego potrzeby z Krajowego Rejestru Sądowego zebrała Wywiadownia Handlowa InfoCredit w Warszawie.

Spośród 3 milionów przedsiębiorstw Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te firmy, które w latach 2011 -2012 miały każdego roku przynajmniej pół milion złotych przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.

Znalazła 30 197 takich przedsiębiorstw w Polsce.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1. Dane finansowe we wszystkich latach 2011-2012,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż  500 tys PLN we wszystkich latach 2011-2012,
3. Dodatni kapitał własny we wszystkich latach 2011-2012,
4. Dodatni zysk netto w 2011-2012,
5. Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

 Najbardziej dynamiczne okazały się Kulczyk Holding S.A.,  TDJ S.A. i  Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A.

Kulczyk Holding S.A. wygrywa konkurs Efektywna Firma regularnie od 3 lat.

Image

Statuetka Złota Moneta dla firm, wyróżnionych w IV edycji Konkursu Efektywna Firma 2011.

 

Image

Statuetka Złota Moneta  dla firm, wyróżnionych w VI edycji Konkursu Efektywna Firma 2013.

 

1000 najbardziej efektywnych firm w Polsce – Efektywne Firmy 2013
Lp. Nazwa firmy Siedziba Efektywność w 2011 r. w proc. Efektywność w 2012 r. w proc. Średnia efektywność w proc.
1 Kulczyk Holding S.A. Warszawa 8994,1 15354,3 12174,2
2 TDJ S.A. Katowice 4555,9 295,2 2425,6
3 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Swarzędz 2853,2 88,8 1471
4 ENERGA S.A. Gdańsk 1096 961,6 1028,8
5 Urlopy.pl S.A. Płock 84,5 1646,2 865,3
6 Emperia Holding S.A. Lublin 1414,5 111,8 763,2
7 TOP – FARMS Sp. z o.o. Poznań 527,1 955 741,1
8 Gremi Media S.A. Kraków 144,1 1215,3 679,7
9 Panopticum Development Sp. z o.o. Plus Spółka Komandytowa Grodzisk Mazowiecki 150 1160,2 655,1
10 PPM Development Sp. z o.o. sp.k. Kraków 669,3 506,7 588
11 Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita S.A. Warszawa 1038,5 92,1 565,3
12 ZUEBLIN Sp. z o.o. Pruszków 20,6 1082,4 551,5
13 Fregata Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1054 8,2 531,1
14 Recycling Park Sp. z o.o. Kamionka 1020,1 1,7 510,9
15 Raiffeisen-Leasing Polska S.A. Warszawa 410,7 526,2 468,5
16 POLISH ENERGY PARTNERS S.A. Warszawa 79,8 821,9 450,9
17 Fiat Polska Sp. z o.o. Warszawa 427 464,5 445,7
18 ARCHICOM Sp. z o.o. spóka komandytowo-akcyjna Wrocław 401,2 437,3 419,3
19 Artal Holdings Sp. z o.o. Warszawa 717,2 105,4 411,3
20 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 746,8 39,4 393,1
21 PHS Projekt CS Sp. z o.o. S.K.A. Szczecin 750,4 17,2 383,8
22 Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatów 332,9 428,3 380,6
23 West Investment Sp. z o.o. Wrocław 726,5 24,9 375,7
24 PORT PRASKI Sp. z o.o. Warszawa 224,6 509,1 366,9
25 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 607,8 94,9 351,3
26 Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 0,4 699,7 350
27 T&P Holding Sp. z o.o. Warszawa 11,6 655,2 333,4
28 Business Managament Sp. z o.o. Warszawa 554,4 106 330,2
29 Man Financial Services Poland Sp. z o.o. Wolica 241,3 416,8 329
30 Europrojekt Saller Sp. z o.o. Wrocław 627,3 21,8 324,6
31 Kuźnica Centrum Sp. z o.o. Kraków 556,5 75,9 316,2
32 VOIT CENTER Sp. z o.o. Wrocław 564,1 68,1 316,1
33 Tyskie Okna Dystrybucja Sp. z o.o. Tychy 616,3 3,3 309,8
34 Farmer Sp. z o.o. Kosztowo 611,1 0,2 305,6
35 PHU Aparatex S.J. Ostrów Wielkopolski 8,8 580,1 294,4
36 JR INVEST S.A. Kraków 368,4 198,8 283,6
37 Eps Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 334,1 226,9 280,5
38 OLA Sp. z o.o. PH w likwidacji Jary 5 541,3 273,1
39 MIT Mobile Internet Technology S.A. Warszawa 324,4 212,2 268,3
40 KPM Invest Sp. z o.o. Kraków 459 73 266
41 HYDROBUDOWA – 6 S.A. Warszawa 168,6 362,2 265,4
42 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki S.J. Sopot 306,3 191,9 249,1
43 Auto Tarnogaj Sp. z o.o. Wrocław 16,2 481,4 248,8
44 Pioneer Pekao Investment Management S.A. Warszawa 214,8 273,8 244,3
45 Ap – Pol S.J. Pruszcz Gdański 167,4 314,4 240,9
46 Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o. Warszawa 400,2 66,9 233,5
47 ABS Investment S.A. Bielsko-Biała 60,9 396,8 228,8
48 Funtasty Sp. z o.o. Warszawa 309,7 132,8 221,3
49 Atrium Sp. z o.o. Przeźmierowo 436,7 3,6 220,2
50 Nordsped C. Wiącek, M. Grabiński S.J. Szczecin 292,7 146,5 219,6
51 Outsourcing Experts S.A. Warszawa 231,8 202,1 216,9
52 Spółdzielnia Cotton – Tech Warszawa 55,1 372,8 213,9
53 Armada Development S.A. Bytom 358,3 63 210,7
54 Ewe Polska Sp. z o.o. Poznań 214,4 202,6 208,5
55 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 154,8 251,3 203
56 Grupa Trinity S.A. Wrocław 324,4 76,9 200,6
57 Pomeranian Estate Agency Sp. z o.o. Binowo 211,5 178,8 195,1
58 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 216,5 172,1 194,3
59 Megapolis Sp. z o.o. S.J. Kraków 66,8 321 193,9
60 Technip Polska Sp. z o.o. Warszawa 87 289,8 188,4
61 BARG BETONTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 315,5 55,6 185,6
62 Andersia Property Sp. z o.o. Poznań 274,9 96,1 185,5
63 Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Kraków 357,8 8,7 183,3
64 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 357,2 3,1 180,2
65 Karor Mirosław Szubartowski i Spółka sp. j. Bydgoszcz 193,4 161,4 177,4
66 Galwano-Technika Tomasz i Edward Nowak S.J. Bielsko-Biała 328,4 19,1 173,8
67 Bims Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 68,2 274,4 171,3
68 Donimirski Pałac Pugetów Business Center Kraków 11,2 322,7 167
69 Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy Septoma Ząbki 329,2 1 165,1
70 Grupa Kapitałowa Pol-Dróg Sp. z o.o. Kłębowiec 92,8 226,7 159,7
71 Avena Sp. z o.o. PPUH Piaseczno 296,4 18,5 157,5
72 Pomorze Inwestment Sp. z o.o. Gdynia 174,4 138,2 156,3
73 Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lubartowie Lubartów 99,5 209,2 154,3
74 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 93,3 209,8 151,6
75 PERFECT SOLUTION Sp. z o.o. Złotów 144,9 156,4 150,6
76 AGROREG S.A. Agencja Rozwoju Regionalnego Nowa Ruda 3,9 294,1 149
77 Armaton S.A. Kraków 194,9 100,4 147,7
78 Platinum Properties Group S.A. Warszawa 110,3 183,7 147
79 Torus Sp. z o.o. sp. k Gdańsk 22 270 146
80 Biosystem S.A. Kraków 218,5 73,1 145,8
81 ZAPIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Systemów Automatyki Ostrów Wielkopolski 145 146,6 145,8
82 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma Skórzewo 188,2 101,5 144,9
83 Koma Sp. z o.o. Skwierzyna 56,2 233 144,6
84 G.D. II Polska Sp. z o.o. Wólka Kosowska 59,4 223,9 141,7
85 Włodarzewska S.A. Warszawa 279,9 3,4 141,6
86 Lubelski Fundusz Poręczeń Sp. z o.o. Lublin 189,6 92,4 141
87 IIF S.A. Kraków 74,8 204,4 139,6
88 ZASTAL S.A. Zielona Góra 62 217,1 139,6
89 Syto Real Estate Polska Sp. z o.o. Berzyna 217 59,5 138,2
90 Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J. Kalisz 20,6 255,6 138,1
91 White & Case (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 235,8 38,3 137,1
92 Diag Systems Sp. z o.o. Sp. komandytowa Kraków 29,8 241,7 135,8
93 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 151,3 113 132,1
94 Spółdzielnia Pracy Rymarzy Kraków 248,9 12,7 130,8
95 KM Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 239,3 22,2 130,8
96 MCX Sp. z o.o. Warszawa 169,5 89,4 129,5
97 2GO Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 62,7 195,1 128,9
98 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 254,6 1,6 128,1
99 KDWT S.A. S.K.A. Komorniki 122,7 131,2 126,9
100 Mebloteka Sp. z o.o. Poznań 122,5 126,5 124,5
101 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 115,8 132,7 124,2
102 Towarzystwo Leasingowe K4 TDJ Finance Sp. z o.o. S.K.A. Tychy 6,7 241,1 123,9
103 POLFUND S.A. Fundusz Poręczeń Kredytowych Szczecin 152,2 95,1 123,6
104 Europa Sp. z o.o. Gdynia 81,1 165,7 123,4
105 Dart Dg Staszak Kełpiński S.J. Gdańsk 186 60,8 123,4
106 FORTIS Nowy Stary Browar Sp. z o.o. Sp. K-A Poznań 105,1 141,6 123,4
107 SUPERIOR Sp. z o.o. Olsztyn 89,4 156,2 122,8
108 EURO FARM Sp. z o.o. Wyczechy 38 206,2 122,1
109 LUG S.A. Zielona Góra 62,7 180,6 121,7
110 Maks Sp. z o.o. Olsztyn 220,6 22 121,3
111 Poland – Services Cold Store Sp. z o.o. Gdynia 32,6 209,3 121
112 ATT S.A. Zabierzów 192,8 45,5 119,2
113 Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. Dobrów 18,6 219,5 119
114 BRONA Sp. z o.o. Dzierżoniów 190,2 46,1 118,1
115 POLNORD S.A. Gdynia 161,2 72,5 116,9
116 Wileńska Centrum Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 104,6 126 115,3
117 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rykaczewie Rykaczewo 64 165,6 114,8
118 Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Z. Kobierecki, I. Koczerski, W. Moskal, P. Sarzyński S.J. Oleśnica 57,3 170,4 113,9
119 Tax Care S.A. Warszawa 160,4 66,5 113,4
120 ADM TRADING POLSKA Sp. z o.o. Szamotuły 197,6 29 113,3
121 Agro Sp. z o.o. Krosno 167,5 58,6 113,1
122 Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej Warszawa 176,4 49 112,7
123 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. 6 Spółka Komandytowo Akcyjna Krotoszyn 99,5 120,8 110,2
124 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 9,6 209,8 109,7
125 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jelenia Góra 121,1 95,7 108,4
126 Wojdyła Business Park S.A. Wrocław 75,4 141,1 108,2
127 K.T.M. Sp. z o.o. Gorzesław 12,6 203,9 108,2
128 Ecol Sp. z o.o. Gdańsk 116,1 99,6 107,9
129 WDM Capital S.A. Wrocław 134,3 80,9 107,6
130 Pro – Aqua Sp. z o.o. Drzeczkowo 10,4 204,1 107,3
131 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. 3 Spółka Komandytowo Akcyjna Krotoszyn 93,9 118 105,9
132 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Łaszczyn Łaszczyn 153,5 58,3 105,9
133 Pbo Anioła Inwestycje Sp. z o.o. Kostrzyn 209,4 0,9 105,2
134 Abbey House Group S.A. Warszawa 168,3 41,5 104,9
135 Fundacja Auschwitz-Birkenau Warszawa 113,3 96,4 104,8
136 Twój Dom Sp. z o.o. Żywiec 31,7 177,9 104,8
137 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień w Śliwnikach Śliwniki 157,2 51,5 104,4
138 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. 4 S.K.A. Krotoszyn 99,8 103,7 101,8
139 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Niwa Głubczyce 76,6 126,1 101,4
140 Milmex Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Sosnowiec 161,8 39,2 100,5
141 Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Darżyno Sp. z o.o. Gdańsk 178,8 21,7 100,3
142 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 99,6 99,6 99,6
143 Singapore Airlines Limited Oddział w Polsce Warszawa 99,5 99,6 99,5
144 West Real Estate S.A. Wrocław 132,7 65,6 99,1
145 Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości Słupsk 108,3 89,8 99
146 Gemini Holdings Sp. z o.o. Kraków 159,8 37,2 98,5
147 USS Fprop (6) Sp. z o.o. Warszawa 96,7 99,5 98,1
148 KLM S.A. Oddział w Polsce Warszawa 98,3 97,3 97,8
149 QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o. Wrocław 164,7 29,6 97,1
150 IP Brand Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 93,6 99,4 96,5
151 NAVIMOR – INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 40,7 151,5 96,1
152 ABW Superbruk S.J. Hryniewicze 96,3 95,7 96
153 Wódka Polska Sp. z o.o. S.K.A. Lublin 94,2 95,7 95
154 SPHI CAPITAL FINANCE SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 95 94,8 94,9
155 Aspen S.A. Kraków 139,5 49,9 94,7
156 Karkonowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Jelenia Góra 182,3 7 94,6
157 Aurantia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 145,6 43,1 94,4
158 Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. Pożarowo 94,4 94,4 94,4
159 Aliant Sp. z o.o. sp.k. Bielawa 95,7 92,7 94,2
160 Eko-Energia Sp. z o.o. Poznań 44,1 144,2 94,1
161 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. 1 Spółka Komandytowo Akcyjna Krotoszyn 97,8 90,3 94,1
162 PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa Warszawa 94 93,6 93,8
163 Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. Kraków 164,3 22,7 93,5
164 Janusz Popaszkiewicz i Łukasz Stolarczyk – Via Medica S.J. Gdańsk 99,1 87,8 93,4
165 TARNÓW-AM1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 91 95,7 93,4
166 Celiński i Wspólnicy sp. j. Warszawa 93,7 92,5 93,1
167 ALMA DEVELOPMENT Sp. z o.o. Kraków 136,9 49,1 93
168 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 100,9 84,9 92,9
169 PWC Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 93,6 92,2 92,9
170 Eurowind Holding S.A. Gdańsk 73,3 112,2 92,8
171 Allcon Osiedla Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 158,2 27,3 92,8
172 Centrum Naukowo-Produkcyjne Automatyki Energetycznej S.A. Wrocław 15,3 170,1 92,7
173 Hospicjum Królowej Apostołów Radom 90,6 93,7 92,2
174 Gamet Business Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Toruń 85,9 98 92
175 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 99,8 84,1 92
176 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 127,7 56,2 91,9
177 Wersal Podlaski Development Sp. z o.o. Białystok 117,5 66,1 91,8
178 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 90,4 92,7 91,5
179 Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A. Poznań 125,3 57,2 91,3
180 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nasza Przyszłość Borowiec 35 145,3 90,2
181 Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. Kraków 98,9 80,8 89,8
182 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 89,9 89,1 89,5
183 Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce Warszawa 89,2 88 88,6
184 Czenrol Sp. z o.o. Gniechowice 93,6 83,6 88,6
185 CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej Tarnów 155,8 21,2 88,5
186 Hasco-Service& Consulting Sp. z o.o. Kępice 68,2 108,5 88,4
187 Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dąbrówka 96,2 80,3 88,3
188 W. Samitowski, A. Sadowski I Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 85,7 89,8 87,7
189 Gospodarstwo Rybackie Opole Lubelskie Pustelnia Sp. z o.o. Wola Rudzka 20 155,1 87,5
190 Kolegium Karkonoskie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Jelenia Góra 76,2 98,8 87,5
191 GEMINI PARK Sp. z o.o. Kraków 165,1 7,5 86,3
192 Octava S.A. Warszawa 98,1 74,3 86,2
193 Orbis Kontrakty Sp. z o.o. Warszawa 84,7 87 85,9
194 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 8,4 163,1 85,7
195 FEHU-ROL Sp. z o.o. Stanomino 92,5 78,6 85,5
196 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 85 85,9 85,5
197 Allcon Investment Sp. z o.o. Spółka komandytowo Akcyjna Gdynia 29,7 139,2 84,5
198 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda w Malcu Malec 69,2 98,6 83,9
199 Atrium Promenada Sp. z o.o. Warszawa 73,8 93,1 83,5
200 Przedsiębiorstwo Rybackie KARP Sp. z o.o. Oleśnica 9,6 157,2 83,4
201 Filip Uziębło S.J. Warszawa 89,4 77,1 83,2
202 Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. Warszawa 149 15,9 82,4
203 Windpol Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Szczecin 73,4 91,4 82,4
204 J.J.VOIT Sp. z o.o. Wrocław 126,4 38,4 82,4
205 Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Żory 111,4 53,2 82,3
206 British Airways Publiczna S.A. Warszawa 78,8 84,8 81,8
207 PEKAO Faktoring Sp. z o.o. Lublin 93,5 69,7 81,6
208 GD & K Finance & Leasing Sp. z o.o. Kraków 6,2 156,8 81,5
209 TEPCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jawor 73,6 89,4 81,5
210 PROMEDIC Sp. z o.o. Kielce 40,7 122 81,3
211 Ekonbud – Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Zielona Góra 84,2 77,7 80,9
212 Przedsiębiorstwo Administracji i Zarządzania Nieruchomościami – Centrum Administracyjne II Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6,1 155,5 80,8
213 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud Sp. z o.o. Oława 87,3 74,2 80,8
214 Kancelaria Prawnicza Koziński Rosicki i Wspólnicy S.K. Wrocław 79,2 81,9 80,5
215 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 54,2 106,9 80,5
216 RK Niedziałek – Krzysztof Niedziałek , Robert Niedziałek S.J. Lublin 79 81,9 80,4
217 Alfa Art Sp. z o.o. Żabów 158,7 1,2 80
218 Progres Marbella Sp. z o.o. – Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 77 81,5 79,2
219 Chemia Vox Sp. z o.o. S.j. Czerwonak 31,1 127 79,1
220 Robyg Jabłoniowa Sp. z o.o. Warszawa 153,1 4,4 78,7
221 PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J. Kępno 77,4 79,8 78,6
222 Policealne Studium Kosmetyczne Anieli S.J. Poznań 135,3 21,5 78,4
223 SMDI Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 80,6 76,1 78,3
224 Uni – Agro Sp. z o.o. Kalinowo 2,5 153,9 78,2
225 IMPEL S.A. Wrocław 81,3 74,8 78
226 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Rzeszów 71,2 84,7 78
227 ING Investment Management ( Polska) S.A. Warszawa 75,3 80 77,7
228 PBR Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 73,9 81,4 77,7
229 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Plon Sp. z o.o. Woskowice Małe 76,7 78,4 77,5
230 KPMG Sp. z o.o. S.K. Warszawa 82,7 71,6 77,2
231 JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski S.J. Kraków 83,2 71 77,1
232 Powszechne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. Poznań 27,9 126,3 77,1
233 WAN 44 Sp. z o.o. Warszawa 114,7 39,5 77,1
234 Boś Eko Profit S.A. Warszawa 14,3 139,6 77
235 Fundacja Rozszczepowe Marzenia Warszawa 73,3 80,4 76,8
236 Agrofirma Spółdzielcza Wolsztyn 59,5 94,1 76,8
237 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 68,5 85,1 76,8
238 Special Construction Sp. z o.o. Kraków 82,1 71,4 76,7
239 Agro-Krzepice Sp. z o.o. Siecieborowice 82,7 70,4 76,6
240 Saller Polbau Sp. z o.o. Wrocław 107,8 45,2 76,5
241 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 85,6 67,2 76,4
242 Catera Investment Sp. z o.o. Warszawa 140,4 11,5 76
243 Jakon Jan Konieczny Wojciech Jakubowski Sp. J. Tarnowo Podgórne 62,3 89,6 76
244 P.p.h.u. Inter $ sp. j. Irena Walczak, Edward Walczak, Waldemar Walczak, Wojciech Walczak Kępno 74,3 77,6 75,9
245 Pada Sp. z o.o. Wrocław 89,7 61,8 75,7
246 Rms Rastawicki Mianowski Sawicki sp.k. Warszawa 78,9 72,5 75,7
247 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 75,9 75,3 75,6
248 Omega Sp. z o.o. Lokalne Centrum Edukacji Kielce 79,4 71,5 75,5
249 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie Miłosław 53,4 97,4 75,4
250 Sondex Finance Polska Sp. z o.o. Koleczkowo 72,9 77,2 75,1
251 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 77,6 72,4 75
252 Kancelaria Radcy Prawnego Imieliński, Kopacka i Wspólnicy, S.K. Legnica 73,6 76,3 75
253 Bossg Sp. z o.o. Łódź 20,3 129,2 74,8
254 Nad Rudawą Sp. z o.o. Kraków 74,5 74,5 74,5
255 Bell Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 56,2 92,2 74,2
256 Agrobor-Kujawy I Spółka Z Ograniczoną Odowiedzialnością Chojnica 85,5 62,7 74,1
257 Ceced Polska – Członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów AGD Warszawa 69,3 78,9 74,1
258 INTERGLOBAL S.J. Stary Staw 78,2 69,3 73,8
259 Arenda Rolno-Produkcyjna Sp. z o.o. Grudziądz 71,9 75,5 73,7
260 DRE Ryszard Szostak, Leszek Berbeć i Spółka S.J. Gronowo Górne 75,9 71,3 73,6
261 APP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Września 81,5 65,7 73,6
262 Akad Sp. z o.o. Legnica 35 111,7 73,3
263 LITPOL Sp. z o.o. Suwałki 137,9 8,7 73,3
264 Forum Konsulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 72,6 74 73,3
265 A-JWK Management Sp. z o.o. S-ka Komandytowo – Akcyjna Gdańsk 142,5 3,8 73,2
266 Borkowina Sp. z o.o. Łomża 98,1 48,1 73,1
267 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 72,5 73,3 72,9
268 Universe Properties Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 75,4 70 72,7
269 Pośrednik Finansowy Sp. z o.o. Wrocław 72,6 72,7 72,6
270 AGENA Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa Koszalin 72,5 72,1 72,3
271 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 74,8 68,7 71,8
272 Giactry Sp. z o.o. Mechowo 66,8 76,5 71,7
273 OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 79,6 63,7 71,7
274 Albud Ryszard Strąk sp. j. Wołomin 76,8 66,2 71,5
275 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 90,5 51,9 71,2
276 Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Warszawa 69,3 72,5 70,9
277 Architecture + Consulting Sp. z o.o. Kiekrz 97,6 43,6 70,6
278 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CERMAG S.J. Opalenie 16,4 124,8 70,6
279 Ziołopex Sp. z o.o. Piątek Mały 45,1 96,1 70,6
280 FUNDACJA RONALDA MCDONALDA Warszawa 65,2 75,9 70,5
281 Accor Polska Sp. z o.o. Warszawa 99,5 41 70,2
282 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska sp.k. Wrocław 72,3 68,1 70,2
283 Makab – Uryga, Kołodziej, Łada S.J. Sokołów 67,6 72,7 70,1
284 IIYAMA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 82,2 56,6 69,4
285 Projektbau Sp. z o.o. Wrocław 77 61,2 69,1
286 Capital Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 70,2 67,7 68,9
287 V&S Luksusowa Zielona Góra S.A. Zielona Góra 70,5 67,2 68,9
288 SCO Retail Sp. z o.o. Raszyn 60,6 76,6 68,6
289 Herbewo S.A. Kraków 66 70,2 68,1
290 EG European Grodzisk Sp. z o.o. Warszawa 11,5 123,8 67,7
291 Optimum Mark Sp. z o.o. Warszawa 55,6 78,8 67,2
292 Agro Wabcz Sp. z o.o. Stolno 55,1 79,3 67,2
293 Przemiany Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wszemiłowice 60,5 73,8 67,1
294 Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny w Polsce Warszawa 60,2 73,6 66,9
295 Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 63,8 69,7 66,8
296 Farmaprom Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 66,9 66,4 66,6
297 Nadmorski Dwór Etap 2 S.A. Sp.k. Gdynia 21 112,2 66,6
298 Sawa Apartments Sp. z o.o. Warszawa 70,3 62,6 66,4
299 SPA Sp. z o.o. Śmigiel 1,4 131,2 66,3
300 KCI Recruitment A. Idczak-Plewa, M. Kledzik S.J. Poznań 66,3 66,3 66,3
301 INTERPLANT Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 84,8 47,8 66,3
302 Agropin Sp. z o.o. Szubin 45,2 87,3 66,3
303 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 51,2 81,3 66,3
304 E.I.B. SYSTEMS Sp. z o.o. Warszawa 97,2 35,3 66,2
305 Lenpo, ABJ Investors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 63,8 68,5 66,2
306 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 68,2 64 66,1
307 Królak i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. K. Warszawa 69,5 62,5 66
308 Browar Dojlidy S.A. Białystok 65,1 66,4 65,7
309 GW Energy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 66 65,2 65,6
310 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w likwidacji Stolno 61,2 69,8 65,5
311 Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J. Kraków 72,1 58,9 65,5
312 PPH Skarbiszów Sp. z o.o. Lewin Brzeski 80,3 50,6 65,4
313 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 73,5 57,3 65,4
314 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kuniowie Kuniów 62,2 68,5 65,4
315 Jelonek S.J. Strumień 54,7 76 65,4
316 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 57,3 73 65,2
317 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A. Warszawa 63,1 66,9 65
318 B.Ziarno I Wspólnik Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 58 71,9 65
319 Edoradca Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tczew 61,7 68,2 64,9
320 Feb-Rol Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne Sokołowo Budzyńskie 76,6 52,4 64,5
321 Commercial Property Services Sp. z o.o. S.K. Wrocław 55,5 73,3 64,4
322 Monodon Sp. z o.o. Gdynia 64 64,5 64,2
323 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 63,1 65,1 64,1
324 AGRO-EKO SUCHAWA Sp. z o.o. Włodawa 96,4 31,4 63,9
325 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 32,5 95,1 63,8
326 Raiffeisen Insurance Agency Sp. z o.o. Warszawa 65,9 61,5 63,7
327 CUF Sp. z o.o. Poznań 79,7 47,6 63,7
328 Remship Ozygała, Bogucki S.J. Szczecin 62 65,2 63,6
329 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie Chełm 39,8 87 63,4
330 Bridgepoint Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 67,7 58,7 63,2
331 Łuczyński i Wspólnicy Społka Komandytowa Warszawa 69,7 56,5 63,1
332 Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 74,2 51,7 63
333 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 74,1 51,8 62,9
334 Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia Warszawa 64,5 61,3 62,9
335 5th Property Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 57,7 68,1 62,9
336 DD-Agro Sp. z o.o. Czartoryja 57 68,6 62,8
337 Instalator S.J. Łomża 63 62,5 62,8
338 Łozowska & Reczyńska – Ratajczak Spółka Komandytowa Warszawa 63,6 61,6 62,6
339 SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o. Zagórów 47,6 77,5 62,6
340 Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe Szczecin 59,6 65,5 62,5
341 Kancelaria Prawna Grabiński I Wspólnicy Sp.k. Wrocław 62,5 61,9 62,2
342 Avanta Audit Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 71,1 53,3 62,2
343 Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o. Płock 36 88,4 62,2
344 LC CORP S.A. Wrocław 8,4 116 62,2
345 Nieruchomości. R. i E. Stanisławscy. S.J. Włocławek 44,7 79,6 62,1
346 JK Inwest-Hel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Władysławowo 31 93,2 62,1
347 Amg Investments Sp. z o.o. sp.k. Elbląg 60,1 64 62
348 EFL Finance S.A. Wrocław 63,9 59,9 61,9
349 T.W.CO. Sp. z o.o. S.K. Kraków 51,8 70,9 61,3
350 Megadex Development Sp. z o.o. Warszawa 119,7 2,9 61,3
351 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 56,1 66,3 61,2
352 Echo Investment ACC – Grupa Echo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kielce 61,7 60,5 61,1
353 Łempicka Mincewicz Ścibor Górska Kancelaria Radców Prawnych sp.p. Warszawa 58,2 63,7 61
354 Julian Grzelka,Tadeusz Jańczak,Jerzy Wawrzyniak S.J. Zbrudzewo 53,9 67,9 60,9
355 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 64,1 57,2 60,7
356 EC Grupa Sp. z o.o. Kraków 117,8 3,5 60,6
357 AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o. Barciany 64,7 56,5 60,6
358 SDH Za Odrą Sp. z o.o. Opole 60,4 60,8 60,6
359 MUHL Pol Sp. z o.o. Smolnica 76,3 44,7 60,5
360 Zdrowie Spółka Partnerska Lekarzy – Beata Duda – Chełstowska i Partnerzy NZOZ Ostróda 60,7 60,2 60,5
361 Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 82,5 38,4 60,4
362 Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach Żurawce 59,6 61,2 60,4
363 Film Ilumination Koperski Lisowski Pasek Vel Paszkowski sp. j. Warszawa 63,6 56,8 60,2
364 LDC Szczecin S.J. Szczecin 58,9 61,4 60,2
365 Moda Wrocław S.A. Wrocław 49,1 71,2 60,2
366 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 55,6 64,6 60,1
367 Kancelaria Prawna Optimum P. Szczotka, M. Szargorodzki sp.k. Wrocław 60,9 59 60
368 Antczak – Kubicki S.J. Kalisz 17,7 102,2 59,9
369 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 51,8 67,9 59,8
370 Zarząd Morskiego Portu Police Sp. z o.o. Police 73,1 46,5 59,8
371 Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 71,1 48,4 59,8
372 Solar Dystrybucja Sp. z o.o. Poznań 55,1 64,3 59,7
373 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 80,8 38,3 59,6
374 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 56,4 62,7 59,6
375 Energa Wytwarzanie Sp. z o.o. Straszyn 62,3 56,8 59,6
376 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pianowie Kościan 69,9 49,2 59,5
377 ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM Psarskie 70,5 48,5 59,5
378 First Property Poland Sp. z o.o. Warszawa 61,5 57,4 59,5
379 Fundacja Anielska Przystań Otwock 57,5 61,4 59,5
380 FK Property (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 69,1 49,8 59,4
381 Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa Poznań 60 58,9 59,4
382 STARY BRUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Rybackie Stary Brus 49,9 68,8 59,4
383 TOP – FARM Sp. z o.o. Księginice Wielkie 67,7 50,8 59,3
384 Dmr Sp. z o.o. Warszawa 63,6 54,9 59,2
385 Raf Trans S.J. Warszawa 45,6 72,8 59,2
386 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska Gdańsk 56,7 61,6 59,1
387 Neamb Sp. z o.o. Rymań 56 62,1 59,1
388 EKO – PARK S.A. Warszawa 59 58,9 59
389 Vispro T. Wapiński, Z. Sobieszczański S.J. Rzeszów 116,6 1,2 58,9
390 FSN Sp. z o.o. 2 Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 106,7 11,1 58,9
391 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 70 47,7 58,8
392 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska, R. Choromańska, W. Gładkowski, R. Giler Notariusze Spółka Partnerska Warszawa 52,2 65,4 58,8
393 Exbau – Trans Sp. z o.o. Poznań 61,9 55,5 58,7
394 Kuczek Maruta i Wspólnicy S.J. Kancelaria Radców Prawnych Kraków 59,7 57,1 58,4
395 Abako Sp. z o.o. Warszawa 61 55,5 58,2
396 Elfeko Inwestycje Feil, Piwko S.J. Gdynia 58,7 57,3 58
397 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 62,8 53,2 58
398 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe Romarol Roman Solowski i Wspólnicy S.J. Steblów 57,8 58,2 58
399 Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie Warszawa 69,1 46,8 57,9
400 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 62,2 53,5 57,9
401 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III Wietlin Trzeci 59,3 56,4 57,8
402 FSN Sp. z o.o. 1 Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 60,9 54,7 57,8
403 Spółka Prawnicza BLC Bieryło Bartłomiejczuk Czarniecki Gil Zadykowicz S.K. Białystok 60,2 55 57,6
404 Anek Sroczyński Wawer S.J. Milanówek 72,6 42,7 57,6
405 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 65 50,1 57,5
406 Ultra Sp. z o.o. Sp.K. Mierzyn 50,4 64,4 57,4
407 URBEX Sp. z o.o. Lubin 110,2 4,2 57,2
408 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żurawicy Żurawica 56,1 58,3 57,2
409 CENTRUM NAUKI KOPERNIK Warszawa 70,8 43 56,9
410 Fundacja Sue Ryder Warszawa 50,2 63,5 56,9
411 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 60,3 53,5 56,9
412 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Nowpol Sp. z o.o. Grodków 69,6 44,2 56,9
413 G&K Properties Sp. z o.o. Gdańsk 0,7 112,8 56,7
414 Prema Inwest S.A. Warszawa 53,8 59,7 56,7
415 Jarub Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. J. J. Świaczny, J. Bankiel, H. Bankiel Orzesze 67,3 46,1 56,7
416 Intergeo Real Estate Development Sp. z o.o. Kraków 111 2,3 56,7
417 Santrex Sp. z o.o. Lublin 35,4 77,6 56,5
418 Grzybkowski Guzek Jackowski Adwokacka sp.p. Poznań 56,5 56,4 56,4
419 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 84,4 28,3 56,3
420 Import Export Beduo C-D-A Sp. z o.o. Kostomłoty 53,7 58,8 56,2
421 Tate & Lyle Poland Sp. z o.o. Warszawa 51,3 60,9 56,1
422 Instytut Zarządzania i Samorządności Sp. z o.o. Wrocław 14,9 97,2 56
423 Żwir-Prom sp. j. Grzegorz Pyka i Wspólnicy Glinica 50,3 61,6 56
424 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,2 88,7 56
425 DUDOJĆ Sp. z o.o. Koszalin 80,8 31,1 55,9
426 TCD Wrocław Technology Consulting and Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowy Sącz 22,7 89 55,9
427 Workforce Sp. z o.o. S.K. Szczecin 61,7 49,9 55,8
428 Fabryka Maszyn GLINIK S.A. Gorlice 15,5 96 55,8
429 Sołtysiński & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. Komandytowa Warszawa 58,3 53,1 55,7
430 IDEA – INWEST Sp. z o.o. Szczecin 9,9 101,2 55,6
431 Frapo – Inwestycje Sp. z o.o. Konin 53,8 57,2 55,5
432 Supra Holding S.A. Spółka Komandytowa Wrocław 55,4 55,3 55,3
433 Supra Brokers Sp. z o.o. Wrocław 61 49,6 55,3
434 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Chełm Stryszów 51,9 58,7 55,3
435 Leithauser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 55 55,5 55,2
436 Grzegorz Szprych Kancelaria Prawna Sampraus S.K. Wrocław 39 71,5 55,2
437 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa Warszawa 53,2 57,2 55,2
438 Karwo Agro Sp. z o.o. Karwowo 50,4 59,9 55,2
439 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie Wodzisław 54,7 55,7 55,2
440 Siemiątkowski i Davies Radcowie Prawni Sp. Partnerska Warszawa 53,6 56,6 55,1
441 Schavemaker Invest Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 15,4 94,8 55,1
442 Doxa Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 58,1 52,1 55,1
443 REF Sp. z o.o. 18 Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 37,3 72,9 55,1
444 Innova Capital Sp. z o.o. S.K. Warszawa 54,6 55,5 55
445 Stec sp. j. Chrzanów 57,8 52,2 55
446 Pretius Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 79,5 30,5 55
447 Castim Sp. z o.o. Warszawa 54,9 55 55
448 Firma Handlowa Midex Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 45,4 64,4 54,9
449 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. Kraków 45,7 64,1 54,9
450 Drzenin-Rol Sp. z o.o. Drzenin 25,4 84,4 54,9
451 Piątka S.J. Warszawa 58,4 51,3 54,8
452 Sekam Sp. z o.o. Kobylnica 58,2 51,4 54,8
453 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koczergach Koczergi 60 49,6 54,8
454 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Grochy-Krupy 41,7 67,9 54,8
455 Interdom A. Klecha i Wspólnicy S.J. Kraków 50,9 58,6 54,8
456 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 55,4 54,1 54,7
457 Ziemia Pomorska Sp. z o.o. Ostrowiec 63,6 45,8 54,7
458 MJN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 60,3 49,1 54,7
459 Wikana Project Sp. z o.o. Lublin 44,9 64,3 54,6
460 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Łukowie Łukowo 42,1 67 54,5
461 Spółdzielcze Gospodarstwo Rodzinne Bliszczyce 61,7 47,1 54,4
462 Jerzykowski i Wspólnicy. S.K. Szczecin 58,3 50,4 54,3
463 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 86,2 22,3 54,3
464 Capital Strategy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 59,4 49,1 54,3
465 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W KOWNATACH ŻĘDOWYCH Kownaty Żędowe 52,6 55,9 54,2
466 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Przylesiu Przylesie 53,6 54,7 54,1
467 Attis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Rolniczej Idzikowice 22 86,2 54,1
468 Handrog Sp. z o.o. Luboń 106 2,1 54
469 GM 5 Developers Sp. z o.o. Warszawa 53,3 54,8 54
470 Infomex Sp. z o.o. Software And Services Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 62,9 45 54
471 Wiktoria Sp. z o.o. Warszawa 106 1,7 53,9
472 Spółdzielnia Pracy Informatyk Szczecin 0,2 107,6 53,9
473 Deupoplant Sp. z o.o. Złotoryja 49,9 57,8 53,9
474 Ernst & Young Fundacja Warszawa 58,3 49,4 53,8
475 Incoga Sp. z o.o. Lublin 86,2 21,5 53,8
476 PRO – SERWIS Sp. z o.o. Kraków 51,4 56,2 53,8
477 Megapolis 2 Osiedle Fi Sp. z o.o. sp.k. Kraków 70,9 36,5 53,7
478 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie Niechanowo 45,1 62,2 53,7
479 Komet Sp. z o.o. Kraków 54,2 53 53,6
480 Keen Spółka Komandytowa Warszawa 67,7 39,6 53,6
481 M.O.L. – ROMGUM S.J. Suchy Las 6,7 100,5 53,6
482 WIMAR GIERZYŃSKA S.J. Płock 53,7 53,3 53,5
483 R.Olszewski , J.Tokarski i Wspólnicy Prawnicza Spółka Komandytowa Warszawa 51,9 55,1 53,5
484 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Digitland W. Wierzba i S – Ka S.J. Kraków 54,4 52,5 53,4
485 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 54,4 52,4 53,4
486 B I W Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 50,8 55,9 53,4
487 Inpharm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 58,2 48,5 53,3
488 Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział Warszawski Warszawa 51,2 55,3 53,3
489 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Grodków 47 59,2 53,1
490 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alma K. Marszycka, A. Sieradzan sp.j. Kielce 47,9 58,2 53,1
491 Aromes Innovation Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 48,8 57,3 53,1
492 Gospodarstwo Rolne W Bronnie Sp. z o.o. Kwidzyn 47,8 58,2 53
493 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Polkowice 94,1 11,8 53
494 MTA POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 36,9 69,1 53
495 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Cichobórzu Hrubieszów 62,6 43,3 53
496 Gospodarstwo Rolne Warkocz S.J. Warkocz 61,9 44 52,9
497 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jasin 63,9 41,8 52,9
498 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Węgrzcach Węgrzce 41 64,6 52,8
499 Builder Leszek Tomaszewski i Janusz Sznajder sp. j. Gliwice 83,3 22,2 52,8
500 Florimex S.J. Zaborów 55,8 49,7 52,7
501 Mikolin Sp. z o.o. Lewin Brzeski 51 54,4 52,7
502 Family – Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Nowe Skalmierzyce 69,1 36 52,6
503 Jara & Partners Spółka Komandytowa Warszawa 49,9 55,2 52,5
504 Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. z o.o. Frączków 53,9 51,1 52,5
505 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 61,2 43,7 52,5
506 Foryś Wojciechowski Sp. k. Kraków 49,2 55,7 52,4
507 Euro – Mar Sp. z o.o. Opole 49,1 55,7 52,4
508 Pelikan – Grupa Nickel Sp. z o.o. Złotniki 19 85,8 52,4
509 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 54,3 50,2 52,3
510 Paula S.J. Borzęcin Duży 48,3 56,3 52,3
511 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 64,8 39,7 52,2
512 Małgorzata Rentflejsz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 53,6 50,8 52,2
513 Mirage Boats Zając & Bychto sp. j. Augustów 33,7 70,7 52,2
514 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu Wojsław 51,5 52,7 52,1
515 Europejskie Konsorcjum Serwisowe Nissan Cars Sp. z o.o. Katowice 34,8 69,2 52
516 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. 5 Spółka Komandytowo Akcyjna Krotoszyn 1 102,8 51,9
517 Telekom II FDM Sp. z o.o. S.K.A. Koszalin 36,8 66,8 51,8
518 LAS POL Sp. z o.o. Lasowice Małe 41,3 62,3 51,8
519 Rolpol Sp. z o.o. Łęczyna 69,5 34 51,8
520 Koopman International Polska Sp. z o.o. Komorniki 64,4 39,1 51,7
521 Cargo Consultants S.J Grodzisk Mazowiecki 55 48,4 51,7
522 ZINGA FPROP Sp. z o.o. Warszawa 56,8 46,6 51,7
523 Fundacja Nasze Dzieci Przy Klinice Onkologii w Instytucie Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka Warszawa 48,4 54,7 51,6
524 Nord-Fish S.J. W. Batko A. Makowiecki Kołobrzeg 53,4 49,8 51,6
525 Ab Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy sp. j. Kuriany 58,3 44,6 51,5
526 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zabłudów 47,3 55,6 51,5
527 Tiger Investment Sp. z o.o. Sp.k. Gdańsk 56,5 46,3 51,4
528 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 48,9 53,7 51,3
529 Spółdzielnia Usług Socjalnych i Różnych Samopomoc Chłopska Szczecin 100,7 1,7 51,2
530 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Grodkowie Grodków 62,3 40,1 51,2
531 Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. Prószków 57,1 45,3 51,2
532 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krzanowice Krzanowice 46,8 55,6 51,2
533 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Skorczycach Skorczyce 50,7 51,7 51,2
534 VVG Arenz Sp. z o.o. Człuchów 50,4 51,9 51,1
535 Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 43,2 59 51,1
536 Mechatronika S.J. Warszawa 52,9 49,3 51,1
537 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wyzwolenie w Pisarzowicach Pisarzowice 54 48,1 51,1
538 Spółka Rolna Ostrowiec Sp. z o.o. Ostrowiec 47,5 54,7 51,1
539 Progreso Sp. z o.o. Gdańsk 85,4 16,7 51
540 Gcp Instytut Doskonalenia Wiedzy Prawno-Ekonomicznej J. Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa sp. j. Kraków 48,7 53,4 51
541 Proagri Sp. z o.o. Mieścisko 14,8 87,2 51
542 Zdrojowa Management Sp. z o.o. S.K.A. w Kołobrzegu Warszawa 28,4 73,6 51
543 Gospodarstwo Rolne Ciężkowice Sp. z o.o. Ciężkowice 52,2 49,7 51
544 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Głuszynie Głuszyna 42,2 59,7 51
545 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP Sp. Partnerska Strzyżów 50,8 51,1 50,9
546 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 63,9 37,9 50,9
547 Wechta Sp. z o.o. S.J. Słupca 31 70,7 50,8
548 AMPLICO Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 47,3 54,2 50,8
549 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Lębork 43,8 57,7 50,7
550 Agro Reba Sp. z o.o. Łagiewniki 50,7 50,7 50,7
551 RAW Sp. z o.o. Fletnowo 39,8 61,6 50,7
552 SPÓŁKA AGRARNA – MOŚCISKO – Sp. z o.o. Mościsko 56,2 44,8 50,5
553 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 47,9 53 50,4
554 Proxima Park Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Gdańsk 52,3 48,6 50,4
555 Archiwa Szczecińskie Sp. z o.o. Targoszyn 45,1 55,6 50,4
556 Bodex – Invest Sp. z o.o. Wrocław 70,7 29,9 50,3
557 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 37,9 62,6 50,3
558 Aqua-Port Infrastruktura Techniczna Sp. z o.o. PUP Gdańsk 99 1,5 50,3
559 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. ODRODZENIE Marcinowice 54,8 45,6 50,2
560 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Smardach Górnych Z/S w Unieszowie Unieszów 42,3 58 50,1
561 Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o. Zaścianki 55,6 44,7 50,1
562 Kancelaria Prawna Piotrowska I Wspólnicy Sp. Komandytowa Kraków 52 48,3 50,1
563 Sunr Ise System Sp. z o.o. Poland sp.k. Poznań 49,6 50,5 50
564 Rabenhof Sp. z o.o. Moskorzyn 47,5 52,5 50
565 Eura – Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 48,9 51,1 50
566 Fundusz Hipoteczny Dom S.A. S.K.A. Warszawa 49,5 50,5 50
567 Freliszka I Karwowski Adwokacka Spółka Partnerska Warszawa 49 50,8 49,9
568 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo S.J. Wrocław 42,1 57,7 49,9
569 ELKOND S.J. Białystok 48,4 51,3 49,9
570 Archicom Development Sp. z o.o. Wrocław 51,8 47,8 49,8
571 Astat-Metal Stalowe Konstrukcje Przemysłowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 49,9 49,7 49,8
572 KANCELARIA PRAWNA PISZCZ, NOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA Poznań 49,5 50,1 49,8
573 Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń Spółka Partnerska Gdańsk 49,2 50,4 49,8
574 Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A. Wrocław 30,6 69 49,8
575 Buma Sp. z o.o. Kraków 32,8 66,3 49,5
576 Bis Biuro Podróży LCC S.J. Łódź 50,7 48,3 49,5
577 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Szczodrowicach Szczodrowice 58 41 49,5
578 F&F Filipowski S.J Pabianice 50,3 48,6 49,4
579 Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o. Gniechowice 38,5 60,3 49,4
580 BVK Farm Sp. z o.o. Barnim 49,6 49,2 49,4
581 GO Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 62,6 36,2 49,4
582 Agro Sp. z o.o. Księginice Wielkie 44,7 54,1 49,4
583 LAKMA Sp. z o.o. Cieszyn 85,9 12,8 49,3
584 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Oławie Oława 50,8 47,9 49,3
585 Tonnies-Fleisch Polska Sp. z o.o. Kalisz Pomorski 49,9 48,7 49,3
586 Softelnet S.A. Spółka Komandytowa Kraków 38,2 60,4 49,3
587 Gaj&Wasiljew Adwokaci i Radcowie Prawni S.K. Warszawa 54,8 43,7 49,3
588 Port 2010,A. Hödel, R. Ławecka, R.zarzecki sp. j. Żarska Wieś 58,7 39,7 49,2
589 Aptus.Pl Sp. z o.o. sp.k. Katowice 46,9 51,3 49,1
590 Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów S.J. Kraków 47,8 50,3 49
591 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach Regulice 50,7 47,4 49
592 OOCL Poland Limited Sp. z o.o. Gdynia 48,4 49,7 49
593 Dige Nowak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Szczecin 90 7,9 49
594 BGC Group Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 51,1 46,8 49
595 Fundacja Przeciwko Leukemii Im. Agaty Mróz Olszewskiej Warszawa 74 23,8 48,9
596 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 50 47,7 48,9
597 PPHU ASTOR & KUBA S.J. Olsztyn 59,4 38,3 48,9
598 PUH TAREM Sp. z o.o. Opole 48,3 49,1 48,7
599 B.M.J. Barbara Wysocka, Marian Wysocki S.J. Piła 54,8 42,6 48,7
600 SAN SKP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Świdnik 54,6 42,7 48,7
601 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARYCZ Sp. z o.o. Gądkowice 50,7 46,5 48,6
602 T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa Kraków 51,9 45,3 48,6
603 WIELISŁAWKA Rolnicza Sp-nia Produkcyjna Sędziszowa 40,1 57 48,6
604 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Groblicach Groblice 43,4 53,8 48,6
605 Przełom Górski i S-ka S.J. Nowy Sącz 40 57 48,5
606 DREKOP Sp. z o.o. Gniechowice 33,7 63,3 48,5
607 Pro Business Solutions It Sp. z o.o. sp.k. Odrano-Wola 52,2 44,7 48,5
608 Włodzimierz Głowacki I Wspólnicy S.K. Poznań 49,4 47,4 48,4
609 Porwisz i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.Partnerska Kraków 50 46,7 48,4
610 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chróścielowie Chróścielów 50,1 46,6 48,3
611 Jakon Inwest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 48,8 47,9 48,3
612 Jaworski Pogoda Gładki Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k. Kraków 44 52,6 48,3
613 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dorożki 40,2 56,3 48,3
614 Centrum Banku Śląskiego Sp. z o.o. Katowice 40 56,4 48,2
615 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Zielona Góra 16,1 80,3 48,2
616 VIRKE Sp. z o.o. Poznań 39,5 56,8 48,1
617 Zespół Radców Prawnych Jurysta – Spółka Komandytowa J. Trojak i Wspólnicy Andrychów 30 66,3 48,1
618 Cereal Sp. z o.o. Łasin 60,1 36,1 48,1
619 FSN Sp. z o.o. 5 Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 32,9 63,1 48
620 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 51,2 44,7 47,9
621 NIP – PL Sp. z o.o. Gdańsk 47,2 48,5 47,8
622 Wojskowe TBS Kwatera Sp. z o.o. Warszawa 25,1 70,5 47,8
623 Fundacja Nauka i Wiedza Warszawa 59,8 35,8 47,8
624 PLANAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 42,1 53,5 47,8
625 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Zdrowie A. Graczyk-Duda, E. Raczyńska, A. Walorski Spółka Partnerska Lekarzy Grodków 48,8 46,7 47,7
626 Wiśniewski & Kłapsa Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna Wrocław 47,3 48 47,6
627 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niwniku Niwnik 46,2 49,1 47,6
628 Megamini Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 46,2 49 47,6
629 KOMPLEX – HURT DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Warszawa 93,4 1,7 47,6
630 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 44,3 50,7 47,5
631 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Czerwińsk nad Wisłą 41,5 53,5 47,5
632 Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Farmco Sp. z o.o. Wilczkowice 41,7 53,1 47,4
633 FSP Sp. z o.o. – S.K. Legnica 93,1 1,7 47,4
634 Antczak – Avenir Nieuchomości S.J. Kalisz 46,3 48,5 47,4
635 Akccept P.jusiński M.pyzel S.J. Warszawa 46,7 48,1 47,4
636 Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice Rostkowice 45,4 49,4 47,4
637 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 48,8 45,9 47,4
638 X-FORMATION POLAND Sp. z o.o. Kraków 49,6 45 47,3
639 Habitat Prime Sp. z o.o. Warszawa 37,6 57 47,3
640 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Żychlinie Żychlin 46,7 47,8 47,3
641 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Budzów Stoszowice 67,2 27,3 47,2
642 K. Helińska i Wspólnicy S.K. Szczecin 49,7 44,6 47,2
643 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 53,4 40,8 47,1
644 Arriva Polska Sp. z o.o. Warszawa 46,2 47,9 47
645 ROLPOLE Sp. z o.o. Produkcyjno – Usługowo – Przetwórcze Przedsiębiorstwo Zbiczno 35,9 58,1 47
646 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lisięcice 43 50,9 47
647 POLSTEAM BROKERS GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 50,2 43,5 46,9
648 Iwebreader Sp. z o.o. Gdynia 24,2 69,5 46,8
649 Gospodarstwo Rolne Elagra Sp. z o.o. Zielęcin 66,4 27,2 46,8
650 Infrastruktura24 S.A. Kraków 49,8 43,6 46,7
651 Axence Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 54,7 38,7 46,7
652 Gospodarstwo Rolne W Bukowie Sp. z o.o. Buków 24,5 68,8 46,6
653 Obiekt Rolny Wszołów Sp. z o.o. Wszołów 27,2 66 46,6
654 Meble Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kobylnica 37,9 55,4 46,6
655 BRVZ Sp. z o.o. Pruszków 56,3 36,9 46,6
656 Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J. Mareza 51,9 41,2 46,5
657 Rolnicza Sp-nia Produkcyjna Mściwojów 43,7 49,4 46,5
658 Care Sp. z o.o. Warszawa 43,8 49,2 46,5
659 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Odnowa W Śmiałowicach Śmiałowice 45,2 47,8 46,5
660 Archicenter – K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S – Ka S.J. Kraków 44,5 48,4 46,4
661 ADP Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych S.K. Katowice 49,2 43,7 46,4
662 Altro – Marine Sp. z o.o. Gdańsk 46,6 46,2 46,4
663 ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe Zawonia 49,4 43,2 46,3
664 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik Czesław Cebela, Leszek Szymaniak, Renata Żywiecka S.J. Gdańsk 53,5 39,1 46,3
665 Gospodarstwo Rolne ROSA Sp. z o.o. Szczepanów 37,8 54,8 46,3
666 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kokorzynie Kokorzyn 47,1 45,4 46,3
667 JS Inwestor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 36,6 55,9 46,3
668 Gdynia 8 Sp. z o.o. Gdańsk 43,4 49,1 46,3
669 TBD Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Kielce 46,4 46,2 46,3
670 ELMOR S.A. Gdańsk 89,4 2,9 46,2
671 TP Invest Sp. z o.o. Warszawa 34,5 57,8 46,1
672 PPUH Raszynek Sp. z o.o. Okmiany 44 48,3 46,1
673 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 48,3 44 46,1
674 Euromedicus Sp. z o.o. Gdynia 92,1 0,1 46,1
675 Euros Rotor Systems Polska Sp. z o.o. Ustroń 31,3 60,8 46,1
676 Projekt Deweloper BanaszekiI Wspólnicy S.J. Nowy Dwór Mazowiecki 47,1 45 46,1
677 Janvest S.A. Toruń 51,1 40,9 46
678 Gospdarstwo Rybackie SIEMIEŃ Sp. z o.o. Siemień 46,3 45,7 46
679 Guy Carpenter & Company GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 45,5 46,5 46
680 Amberbaths Sp. z o.o. Warszawa 53 38,9 45,9
681 Towarzystwo Agronomiczne AGROKRAJ Sp. z o.o. Dobiegniew 59 32,8 45,9
682 Zakład Budowlany SIEMASZKO LESŁAW SIEMASZKO Szczecin 45,5 46,3 45,9
683 Fundusz Wspierania Rozwoju Gospodarczego Miasta Szczecina Sp. z o.o. Szczecin 37,9 53,7 45,8
684 TRABOT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 41,4 50,2 45,8
685 Helvetia- Haus Sp. z o.o. Kraków 63,4 28 45,7
686 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.A. Holding Katowice 77 14,4 45,7
687 IVONA Software Sp. z o.o. Gdynia 18,1 73,3 45,7
688 Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Usług w Lipniczkach Łysomice 3 88,3 45,7
689 Galeriatarnów Grupa Echo Sp. z o.o. S.K.A. Kielce 44 47,3 45,6
690 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 58,4 32,7 45,6
691 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Rol-Mlex Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 43,6 47,4 45,5
692 WKL-Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilkowice 48,8 42,2 45,5
693 Turbo 1998 Sp. z o.o. Warszawa 50,7 40,2 45,4
694 Agronar Sp. z o.o. Makówka 61,3 29,5 45,4
695 Banasik I Wspólnicy sp.k. Kraków 50,3 40,4 45,4
696 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gądków 42,5 48,2 45,3
697 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kietlicach Kietlice 43,1 47,4 45,3
698 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kownaty-Borowe 46,1 44,5 45,3
699 Fami Poland Sp. z o.o. Warszawa 47,6 42,9 45,3
700 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Nowe Życie Jaroszów 44,1 46,4 45,2
701 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k. Warszawa 43,6 46,8 45,2
702 Gal – Stanisław Chamski Spółka Komandytowa Gdańsk 38,1 52,2 45,2
703 J. i M. Bieniak, M. Wielhorski i M. Wojnar. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 50,6 39,6 45,1
704 Logisfera 33 Sp. z o.o. Sopot 45,9 44,3 45,1
705 Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o. Krzyżowice 30,6 59,5 45,1
706 REMAG S.A. Katowice 39,9 50,2 45,1
707 EXPLO SERVICE K.JĘDRZEJCZAK, J.WOJCIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Warszawa 44,9 45,1 45
708 Sdg-Sigma Development Group-Strot, Pieczkowski S.J. Olsztyn 51,4 38,5 45
709 Agroplon Sp. z o.o. PPHiU Biała 37,4 52,5 45
710 Inspiracja Puziuk S.J. Choroszcz 45,5 44,3 44,9
711 Zachodnia Korporacja Finansowa Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 24,8 64,9 44,8
712 Toop Sp. z o.o. sp. j. Kraków 43,3 46,3 44,8
713 PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW Pągów 44,4 45,2 44,8
714 Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Kamiennik 41,4 48,2 44,8
715 Kronad Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 51,5 38 44,8
716 Polder Sp. z o.o. Damianowo 49,5 40 44,7
717 CP Kelco Poland Sp. z o.o. Poznań 50,5 38,9 44,7
718 Maco Polska Sp. z o.o. Gliwice 46,8 42,6 44,7
719 Almari Sp. z o.o. Pobłocie Wielkie 84,9 4,5 44,7
720 GEOL-MIN Sp. z o.o. Kielce 46,1 43,2 44,7
721 Prowest Sp. z o.o. Poznań 41,3 48,1 44,7
722 Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 42,1 47,2 44,7
723 Freja Sp. z o.o. Białków 28,1 61,2 44,6
724 NOWOGRODZKA Sp. z o.o. Warszawa 52,8 36,4 44,6
725 Agron Sp. z o.o. Wleń 38,7 50,5 44,6
726 INSTALEXPORT S.A. Warszawa 49,1 40,1 44,6
727 Kancelaria Prawna Result Witkowski Woźniak Mazur i Wspólnicy sp.k. Warszawa 28,3 60,9 44,6
728 Farmer Sp. z o.o. Tucze 62,8 26,3 44,6
729 Eurosystem Sp. z o.o. Szczecin 48,1 41 44,5
730 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lubska 43,6 45,5 44,5
731 Management Focus International Consulting Group Sp. z o.o. Warszawa 47,8 41,2 44,5
732 JDJ Development Sp. z o.o. Poznań 17,5 71,5 44,5
733 ARS Sp. z o.o. Grupa Producentów Polskich Olesno 41,8 47,2 44,5
734 Kamienice Miasta Sp. z o.o. Lublin 2,6 86,3 44,5
735 Fausta Agro Sp. z o.o. Krosno 49,3 39,6 44,4
736 Gomuła S.J. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 29,5 59,3 44,4
737 ZAKŁAD INWESTYCJI I EKSPORTU ZIBEX SPÓŁDZIELNIA PRACY Kraków 86,8 1,9 44,3
738 Hydrop Sp. z o.o. Opole 44,2 44,5 44,3
739 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość w Osieku Osiek 41,8 46,8 44,3
740 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda Jeziorki Kosztowskie 42,6 46 44,3
741 IT & T Sp. z o.o. Wrocław 40,4 48,2 44,3
742 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Viva” Marek Ławicki, Małgorzata Ławicka Grolier sp. j. Suchy Las 55,1 33,4 44,3
743 Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Biłgoraj 25,7 62,8 44,2
744 Integra Malirz, Zwierzycki S.J. Gliwice 45,3 43,1 44,2
745 Compound Sp. z o.o. Warszawa 41,9 46,5 44,2
746 Pharma-Cosmetic K.M.Adamowicz Sp. z o.o. Kraków 49,2 39,1 44,2
747 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Przełom Pastuchów 43,4 44,8 44,1
748 Awima sp. j. B.wiśniewski Józefów 37,5 50,5 44
749 Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o. Człuchów 39,1 48,9 44
750 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Suchej Psinie Sucha Psina 44,5 43,5 44
751 Pasta Sp. z o.o. Poznań 39,5 48,5 44
752 Hikora Sp. z o.o. Słosinko 32 55,9 43,9
753 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne W Baszewicach Baszewice 35,3 52,6 43,9
754 Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o. Zagrodno 43,9 43,9 43,9
755 Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci sp.p. Warszawa 51,5 36 43,7
756 Horus Zbigniew Raczyński Spółka Komandytowa Warszawa 42,3 45,1 43,7
757 Eveline Cosmetics Group Sp. z o.o. Lesznowola 54,8 32,6 43,7
758 GALMA Sp. z o.o. Dzierżoniów 85,5 1,8 43,6
759 CRH Sp. z o.o. S.K.A. Lublin 45,7 41,6 43,6
760 Sed E.S. Nowaccy, D. Wróblewska S.J. Warszawa 38,3 48,8 43,6
761 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krośnie Krosno 45 42,1 43,6
762 Rolpol Sp. z o.o. Grąbkowo 75,9 11,1 43,5
763 Agro – Farmer Sp. z o.o. Ziębice 51 36 43,5
764 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kolnowice Kolnowice 44,1 42,9 43,5
765 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowy Troszyn 50,5 36,4 43,5
766 Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import Dzierzgoń 46,4 40,5 43,5
767 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywiźnie Krzywizna 35 51,9 43,5
768 Rol – By Sp. z o.o. Wleń 37,5 49,4 43,5
769 Fundacja Rodzin Adopcyjnych Warszawa 49,2 37,6 43,4
770 Commander Trust Company S.A. Warszawa 44,4 42,4 43,4
771 Covebo Work Office Sp. z o.o. Opole 43,8 43 43,4
772 Home Story Sp. z o.o. Kraków 4,3 82,4 43,4
773 Agrorol Sp. z o.o. Smolęcin 17,5 69,3 43,4
774 Tauron Ekoenergia Sp. z o.o. Jelenia Góra 46,3 40,2 43,3
775 Nosowski, Konratowski i Wspólnicy. Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Koszalin 40,2 46,3 43,3
776 Rolniczo Hodowlany Zespół Spółdzielczy Wyszatyce 39,5 47 43,2
777 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dobrobyt w Lignowach Lignowy Szlacheckie 39,9 46,5 43,2
778 JENS FARM Sp. z o.o. PH Ostrowiec 37 49,5 43,2
779 Starbud Bis Sp. z o.o. PPHU Muszyna 31,9 54,4 43,2
780 Kancelaria Prawna Raven – Krupa & Stańko Spółka Komandytowa Wrocław 48,6 37,7 43,1
781 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 42,7 43,4 43
782 CD Projekt S.A. Warszawa 39,6 46,5 43
783 Hallmark Properties Sp. z o.o. Warszawa 47,2 38,8 43
784 KMM Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 42,6 43,3 43
785 GRAMINIS Sp. z o.o. PHU Grudziądz 31,6 54,2 42,9
786 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Krotoszyn 59,2 26,6 42,9
787 Investment Fund Accounting Services Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 40,7 45,2 42,9
788 Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla Barlinek 66,4 19,4 42,9
789 Dziewiąta – Czerwona Torebka S.A. S.K.A. Poznań 55,1 30,7 42,9
790 Przeds. Rolne Handlowo – Usługowe Hruszów Sp. z o.o. Hruszów 44,2 41,6 42,9
791 SIR – Druk Sp. z o.o. Sieradz 41,4 44,3 42,8
792 Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Kraków 44,6 41,1 42,8
793 Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o. Łagoszów Mały 41,1 44,5 42,8
794 Activa Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 45,3 40,2 42,8
795 Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rów 37,4 48,1 42,8
796 NEUMANNBROWN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 38,5 47 42,7
797 HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J. Kalisz 37,1 48,3 42,7
798 Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o. Tralewo 50 35,3 42,7
799 EXKOL S.J. Przeds. Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych Wrocław 46,5 38,8 42,6
800 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nieszkowicach Nieszkowice 40 45,3 42,6
801 Young Consulting Monika Dziubanowska S.K. Nowy Sącz 42,8 42,5 42,6
802 Plantacja nad Tanwią Sp. z o.o. Olchowiec 50,8 34,4 42,6
803 PCZ S.A. Wrocław 41,5 43,7 42,6
804 Jagielnica Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wieliczna 35 50,2 42,6
805 Pragma Inkaso S.A. Tarnowskie Góry 54,7 30,5 42,6
806 EP Development Sp. z o.o. Poznań 39,7 45,4 42,5
807 Serwis Turbin Włodzimierz S. Leszczyński S.J. Elbląg 36,3 48,6 42,5
808 TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH AGRO S.A. Warszawa 43,3 41,6 42,5
809 Abis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rząska 41 44 42,5
810 V. Anweiler, P. Dębski, M. Kotulla, K. Kwaśniewicz Kancelaria Radców Prawnych Casus Iuris Sp. J. Wrocław 44,5 40,4 42,4
811 Gospodarstwo Rolne Bartężek Sp. z o.o. Bartężek 44,4 40,3 42,4
812 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 47,2 37,6 42,4
813 Green Star Sp. z o.o. Stary Uścimów 70,1 14,6 42,4
814 ROLNYVIK Sp. z o.o. Barciany 46,5 38,2 42,4
815 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 43,3 41,3 42,3
816 Km-Pol Sp. z o.o. Radaczewo 24,7 60 42,3
817 GT Immo Polska Sp. z o.o. Wykroty 26,4 58,1 42,3
818 INVERTIM Sp. z o.o. Karczew 40,6 43,9 42,2
819 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia Czernica 40,6 43,9 42,2
820 GJW – Borek Sp. z o.o. Zbrudzewo 2,2 82,2 42,2
821 Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 53,1 31,3 42,2
822 Cell-Fast Słabik i Słabik S.J. Stalowa Wola 15,8 68,6 42,2
823 Agromax Olszak Sp. z o.o. Dębno Polskie 45,4 39 42,2
824 KBK Kubiak S.J. Częstochowa 46,4 38 42,2
825 Tele – Polska Holding S.A. Warszawa 57,3 27 42,1
826 Agroman Sp. z o.o. Przelewice 44,7 39,6 42,1
827 Przedsiębiorstwo Hodowlano-Rolnicze Przytoczna-Sp. z o.o. Przytoczna 34,5 49,8 42,1
828 Pol – Bot Kruszywa S.A. Warszawa 7,3 77 42,1
829 Eclipse Enterprise Sp. z o.o. Warszawa 57 27,2 42,1
830 Asklepios Sp. z o.o. Gdańsk 42,4 41,8 42,1
831 INVEST – PARK Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 25,9 58,2 42,1
832 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jaśkowice 31,9 52,2 42,1
833 Pola – Rol Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolnej Proślice 32,9 51 42
834 Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o. Warszawa 31,1 52,8 41,9
835 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Sp. z o.o. Goleniów 42,2 41,6 41,9
836 Kancelaria Radców Prawnych Maciej Kuźnicki, Sławomir Pasieka Spółka Komandytowa Wrocław 20,5 63,3 41,9
837 Gminne Przeds. Rolno-Usługowe Kom-Rol Sp. z o.o. Brzeg 41 42,7 41,8
838 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CAMMPOL J. Para T. Olek S.J. Kalisz 9,9 73,8 41,8
839 OIK Zabrze Retail Centre Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 40,3 43,4 41,8
840 Fundacja Radia Zet Warszawa 22 61,5 41,8
841 Euro-Spargel Sp. z o.o. Ścinawa 23,3 60,2 41,8
842 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Bodzanów 47,8 35,6 41,7
843 Dom Inwest T. i E. Japtok S.J. Świnoujście 53,1 30,1 41,6
844 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Rawie Mazowieckiej Rawa Mazowiecka 82,9 0,3 41,6
845 Eurofish Poland Sp. z o.o. Szczecin 8,5 74,7 41,6
846 HaweTelekom Sp. z o.o. Legnica 45,3 37,8 41,6
847 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Metex-C.K. Danuta Kucewicz-Bejgerowska, Henryk Cichy S.J. Bydgoszcz 45,9 37,2 41,5
848 Sttas Europe Sp. z o.o. Warszawa 45,9 37,1 41,5
849 NZOZ Lekarzy Rodzinnych L. Korzon, J. Kuryłek, B. Onisk – Strąk .Spółka Partnerska Godzianów 43,5 39,4 41,4
850 Matt S.J. Kościan 40,8 42 41,4
851 Gospodastwo Rolne Słoszewy Sp. z o.o. Małki 24,7 58,2 41,4
852 Przeds. Produkcji Ogrodniczej Owoc Sp. z o.o. Kluczbork 37,7 45,1 41,4
853 Jasna – Pol Sp. z o.o. Dzierzgoń 34 48,8 41,4
854 KUPIEC POZNAŃSKI S.A. Poznań 43,7 39 41,4
855 Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp. j. Warszawa 39,3 43,5 41,4
856 Na Czasie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 57,4 25,3 41,3
857 EN-KA Sp. z o.o. Warszawa 43,2 39,4 41,3
858 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 35,9 46,7 41,3
859 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda Nieszawa 44,6 37,9 41,2
860 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 45,1 37,2 41,2
861 Aarhuskarlshamn Poland Sp. z o.o. Warszawa 47,2 35 41,1
862 Łąkpol Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. Łuskowo 38,6 43,7 41,1
863 AGRI PLUS Wielkopolska S.A. Dopiewo 42 40,2 41,1
864 Brzesko Sp. z o.o. Karsko 26,8 55,3 41
865 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Iwinach Iwiny 39,6 42,4 41
866 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 53,9 28,1 41
867 ERDE Sp. z o.o. Wrocław 44 37,9 41
868 Rolnicza Spółdzielnia Produckyjna w Niemierzycach Granowo 38,3 43,6 40,9
869 Woc Fort D. Michalska i Wspólnicy sp. j. Warszawa 46,7 35,1 40,9
870 ASTA Sp. z o.o. Wrocisławice 42,2 39,6 40,9
871 Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o. Pakosławice 38,5 43,3 40,9
872 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Piastoszyn 42,9 38,8 40,9
873 Merite Corporate Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 39,3 42,4 40,8
874 Tojan Sp. z o.o. Lubań 19,8 61,8 40,8
875 Kancelaria Prawnicza Brodowicz Ząber&Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 51 30,7 40,8
876 AGRA – MOS Sp. z o.o. Budno 30 51,6 40,8
877 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jawor 50,9 30,7 40,8
878 MCM Sp. z o.o. Gdynia 44,2 37,3 40,8
879 Giełda Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 48 33,5 40,7
880 Ventor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 42,1 39,3 40,7
881 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 33 48,3 40,7
882 Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Dąbrówka Górna 41,8 39,6 40,7
883 Kegel – Błażusiak Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa Nowy Targ 45,7 35,7 40,7
884 LIBERTY REALITY Sp. z o.o. Góra Kalwaria 1,8 79,5 40,7
885 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 39,6 41,5 40,6
886 D.J.T. Sp. z o.o. Poznań 48,9 32,2 40,6
887 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka Osiek 40,2 40,9 40,6
888 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o. Pyrnik 31,6 49,3 40,5
889 M.S. Poland Luchowski S.J. Ścinawa Mała 32,9 48 40,5
890 MTWW Architekci Sp. z o.o. S.K. Kraków 20,2 60,7 40,4
891 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 38,1 42,8 40,4
892 MAT – BET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne Słupsk 29,1 51,7 40,4
893 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolno 21,2 59,5 40,4
894 Contralog Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 22,7 58 40,4
895 CRH ŻAGIEL Sp. z o.o. Lublin 16,1 64,5 40,3
896 AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o. Golenice 39 41,5 40,3
897 Inwestbud S.J. Łomża 39 41,5 40,2
898 Baltimex Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 46,2 34,2 40,2
899 Kancelaria Radców Prawnych Zagawa & Partnerzy Opole 28,4 51,9 40,1
900 Wadotal Sp. z o.o. Kołobrzeg 45,2 35 40,1
901 Dom – Invest Sp. z o.o. Wrocław 33,6 46,5 40,1
902 I2 Development Sp. z o.o. CBM Spółka Komandytowo Akcyjna Wrocław 18,3 61,9 40,1
903 GMW Sp. z o.o. Wadowice 62,3 17,8 40
904 PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J. Malerzowice Małe 36,3 43,7 40
905 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zacisze Niemcza 44,1 35,9 40
906 Danuta Monarcha Consulting I Doradztwo Podatkowe Spółka Komandytowa Poznań 40,8 39,2 40
907 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Miejsce Odrzańskie 33,8 46,1 40
908 TVN S.A. Warszawa 79,7 0,2 39,9
909 KGHM Polska Miedź S.A. Lubin 56,4 23,5 39,9
910 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 41,2 38,7 39,9
911 AVUS Polska Międzynarodowa Regulacja Szkód Sp. z o.o. Warszawa 48,5 31,3 39,9
912 Sekwencja Sp. z o.o. Piastów 50,4 29,2 39,8
913 Moto Transus Sp. z o.o. Warszawa 43,9 35,7 39,8
914 Remont S.J. PHU Ostrów Wielkopolski 22,3 57,1 39,7
915 Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J. Pakość 38,6 40,8 39,7
916 Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o. Ceków 61,6 17,6 39,6
917 Bohanza Sp. z o.o. Gdańsk 41,1 38,1 39,6
918 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 36,9 42,2 39,6
919 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tylżycka Potok Warszawa 60,4 18,7 39,6
920 Multi Food S.A. Radom 41,7 37,4 39,5
921 GD Poland Development Sp. z o.o. Wólka Kosowska 28,3 50,6 39,5
922 Blumerang Investors S.A. Poznań 57,6 21,4 39,5
923 Centrum Edukacyjne Novum – Toruń Sp. z o.o. Toruń 39,7 39,2 39,4
924 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 42,4 36,5 39,4
925 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 38,6 40,1 39,4
926 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zubrach Gródek 41,7 37 39,3
927 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rolnik Im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Międzyrzeczu Górnym Międzyrzecze Górne 59,4 19 39,2
928 Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o. Chojna 38,6 39,8 39,2
929 Pragma Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 41,4 36,8 39,1
930 Makler Market Sp. z o.o. Warszawa 38 40,1 39,1
931 Porea Sp. z o.o. Warszawa 55,2 22,9 39
932 Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski Sp. z o.o. Wrocław 14,2 63,9 39
933 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Skoraszewice Z/S W Krzyżankach Krzyżanki 37,2 40,8 39
934 ATM Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. z o.o. Warszawa 42,1 36 39
935 Gospodarstwo Rybackie Tyśmienica Sp. z o.o. Tyśmienica 50,2 27,8 39
936 Vectura S.J. Radom 33,5 44,6 39
937 Poland Fur Production Sp. z o.o. Leszczno 26,8 51,2 39
938 Buchalter Skłodowcy S.J. Marki 38,8 39,2 39
939 INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne Żórawina 38,6 39,4 39
940 BETA Sp. z o.o. Warszawa 53 24,9 39
941 Blockpol-Developer Sp. z o.o. Rodzinna 21 Spółka Komandytowa Wrocław 25,1 52,9 39
942 HERBEWO City S.A. Kraków 37,7 40,2 38,9
943 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku Lębork 43 34,7 38,9
944 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niwnica 34,7 43,1 38,9
945 Sciencepharma Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 11,1 66,7 38,9
946 Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNIMOR S.A. Gdańsk 12,4 65,3 38,9
947 Esolutions Group Sp. z o.o. Warszawa 43,2 34,5 38,9
948 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Karo Sp. z o.o. Bronów 71,4 6,3 38,9
949 Computers & Control S.J. Katowice 46,3 31,3 38,8
950 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Lutomii Lutomia Górna 43,5 33,9 38,7
951 RD Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 46,4 31 38,7
952 BMB Kancelaria Radców Prawnych E.Górecka, D.Banaś Spółka Komandytowa Wrocław 40,5 36,8 38,7
953 Direx S.J. Sulejówek 36,6 40,8 38,7
954 Rondo Property Investments Sp. z o.o. Warszawa 68,9 8,5 38,7
955 Grupa Gezet Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 34,8 42,4 38,6
956 Polskie Biuro Podróży Primapol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 37,9 39,3 38,6
957 Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy im. Antoniego Paśki w Dębnie Dębno 38,9 38,3 38,6
958 Propertus Sp. z o.o. Gdańsk 53,1 24,1 38,6
959 VPK Polska Sp. z o.o. Września 40,2 37 38,6
960 Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych PRZYJAŹŃ S.A. Płock 36,5 40,7 38,6
961 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Im. Rolnik Resko 37,4 39,7 38,5
962 Budrol Sp. z o.o. Gryfino 40,6 36,3 38,5
963 Alphavision Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 39,3 37,7 38,5
964 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 47,8 29,1 38,5
965 BondSpot S.A. Warszawa 37,5 39,4 38,4
966 Pelmet S.J. Krościenko Wyżne 36,8 40,1 38,4
967 Postęp Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Prusice 32,1 44,7 38,4
968 Evolution System J. Wysocki I K. Kurowski Sp.j. Ożarów Mazowiecki 44,6 32,2 38,4
969 Spółdzielnia Rolniczo – Usługowa w Łężku Łężek 41,6 35,1 38,4
970 Fundacja Im. Stefana Batorego Warszawa 19,6 57,1 38,4
971 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krajenka 33,6 43,1 38,4
972 Rolnicza Spółdzielnia Procukcyjna w Lucianach Luciny 32 44,6 38,3
973 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp Jasionka 25,8 50,8 38,3
974 Labelpoland.com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 46,4 30,1 38,3
975 Verhoeven Real Estate Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 53,4 23 38,2
976 Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o. Wiązów 36,5 39,9 38,2
977 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J. Malbork 42,7 33,6 38,2
978 Mitramed S.J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk Warszawa 38,5 37,9 38,2
979 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Droga Mełno 33,5 42,9 38,2
980 Hoff Products Sp. z o.o. Wojnicz 11,7 64,6 38,1
981 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Miechowice Wiązów 32,1 44,1 38,1
982 Budlex S.A. Warszawa 38,9 37,3 38,1
983 Future Sp. z o.o. Kalisz 43,1 33,1 38,1
984 Sadowniczy Zakład Doświadczalny Sp. z o.o. Tczew 38,7 37,5 38,1
985 GD Poland Investments Sp. z o.o. Wólka Kosowska 38,1 38 38,1
986 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA JEDNOŚĆ W JELDZINIE Jeldzino 36,1 40,1 38,1
987 MMC Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o. Gdynia 33,9 42,2 38,1
988 BIK BROKERS Sp. z o.o. Gdańsk 47,7 28,5 38,1
989 Inicja Sp. z o.o. Gdynia 42,7 33,4 38
990 Silpro Sp. z o.o. Wrocław 40,5 35,6 38
991 Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o. Kraków 35,9 40,1 38
992 Kancelaria Prawa Gospodarczego Radcy Prawni Niepsuj Nowak i S-Ka sp.k. Tarnów 31,1 44,8 38
993 Willa Developer Krzysztof Szubierajski i Wspólnik S.J. Radzymin 59,6 16,4 38
994 Combros Orzechowscy S.J. Kraków 41,8 34 37,9
995 Tarczyński Marketing Sp. z o.o. Ujeździec Wielki 33,2 42,6 37,9
996 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 36,5 39,3 37,9
997 Awdom Artur Chmiel Wiesław Chmiel S.J. Poznań 36,3 39,5 37,9
998 Arenda Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski S.K.A. Gdynia 37,1 38,4 37,7
999 Dalc i Ochocki – Doradcy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 38,6 36,9 37,7
1000 Park Hotel SPA Buczyński S.J. Świeradów-Zdrój 37 38,2 37,6

*Efektywne Firmy 2013 według średniej stosunku zysku netto do przychodów netto i zrównanych z nimi  w latach 2011-2012.

Źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1. Dane finansowe we wszystkich latach 2011-2012,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż  500 tys PLN we wszystkich latach 2011-2012,
3. Dodatni kapitał własny we wszystkich latach 2011-2012,
4. Dodatni zysk netto w 2011-2012,
5. Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

2 lata temu przez w Efektywna Firma. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane