To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Ewa Chodakowska jest Trenerem Najlepszym Dla Zdrowia 2017

Ewa Chodakowska została wyróżniona w V edycja Konkursu Najlepszy Dla Zdrowia 2017 przez Kapitułę Konkursu.

Ewa Chodakowska-Kavoukis, ur. 24 lutego 1982 w Sanoku, to polska trenerka fitness, trenerka personalna, specjalizująca się w treningu funkcjonalnym i HIIT (ang. High Intensity Interval Training)[2].

Fitness odkryła podczas pobytu w Grecji, gdzie poznała Lefterisa Kavoukisa, trenera personalnego, absolwenta Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu w Atenach. Po powrocie do Polski prowadziła bloki propagujące fitness w programach śniadaniowych: Pytanie na śniadanie (TVP2) oraz w Dzień Dobry TVN[9]. Dziennikarze programu „Uwaga!” w TVN uznali ją za „Polską królową fitnesu”. Gazeta Wyborcza umieściła ją w 2015 r. w rankingu 50 najbardziej wpływowych Polek, na miejscu 3. w kategorii „Show Bussines, Styl Życia, Sport”. Wydała osiemnaście DVD z programami treningowymi. Ma na swoim koncie rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness i cykliczne warsztaty fitness „Be Active Tour”. Prowadziła program telewizyjny „Be Active. Ewa Chodakowska” w stacji Kuchnia+. Od 2015 roku jest redaktorką naczelną miesięcznika Be Active. Dietetyka & Fitness.

Promuje serię produktów BE RAW, produkowanych przez firmę Purella Food.


Konkurs Najlepszy Dla Zdrowia prowadzi Holistyczny Instytut Zdrowia Holi Vita, oddział ULAN Sp. z o.o. Obecnie trwa V edycja Konkursu Najlepszy Dla Zdrowia 2017.

3 tygodnie temu przez w Najlepszy Dla Zdrowia. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane