To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Efektywne Firmy 2016 Pozostałego Handlu

Spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu w październiku 2017 r.,  tytuł Efektywna Firma 2016 uzyskały 4873 firmy pozostałego handlu, bo średni stosunek zysku netto do przychodów  wyniósł w nich minimum 3 proc.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs  Efektywna Firma od 2008 r. Przez dziewięć lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według średniego stosunku zysku netto do przychodów w  latach 2014 i 2015 r. w proc.

Dane do badań polskich firm dostarczyły wywiadownie InfoCredit i Bisnode. W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych przez InfoCredit, która przekazała dane finansowe 58 345 przedsiębiorstw.

Do tej analizy zostały wybrane firmy, które w latach 2014 -2015 miały każdego roku dodatni zysk netto i dodatni kapitał własny.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm branży handlowej według średniego stosunku zysku netto do przychodów w  latach 2014 i 2015 r. w proc. W przypadku branży handlowej kryterium przyznania tytułu Efektywna Firma 2016 jest niższe – 3 proc., niż dla innych branż – 5 proc.

Image

Statuetka Efektywna Firma dla firm, wyróżnionych w IV edycji Konkursu Efektywna Firma 2011.

 

Image

Statuetka Efektywna Firma dla firm, wyróżnionych w VI edycji Konkursu Efektywna Firma 2016, i wzór logo promocyjnego Efektywna Firma 2016.

Firmy, wymienione w poniższym rankingu, mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2016 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Efektywna Firma 2016 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc  nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż jej zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też wartość rynkową firm na  koniec marca 2016 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wysoka wycena rynkowa przedsiębiorstw w marcu 2016 r. wzięła się z bardzo wysokiego wskaźnika C/Z na giełdzie w Warszawie w marcu 2016 r. – wyniósł 41,5.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

<
Efektywne Firmy 2016  Pozostałego Handlu 
Lp. Nazwa firmy Siedziba firmy Stosunek zysku netto do przychodów w proc. Wartość rynkowa firmy w marcu 2016 r.  w mln zł
2014 2015 Średni w latach 2014 i 2015
1 ROSCO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 1104 539 821 20
2 Cbm J. Cołokidzi sp.j. Bolesławiec 1 1593 797 101
3 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 946 568 757 288
4 Remes Sp. z o.o. Opalenica 867 333 600 49
5 Jc Concept Jacek Cukrowski sp.k. Piotrków Trybunalski 250 726 488 40
6 Solix Sp. z o.o. Starachowice 900 10 455 10
7 Green Lights Holding Sp. z o.o. Warszawa 441 94 267 36
8 Pelion S.A. Łódź 270 151 210 2910
9 Małopolska Spółka Handlowa A.chwedczuk S.j. Kraków 8 386 197 139
10 Biorafineria Lubstów Sp. z o.o. Lubstów 60 297 178 91
11 Batory Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 52 304 178 887
12 Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o. Warszawa 184 161 173 20
13 DOMUS Sp. z o.o. Białystok 2 321 162 45
14 Foto-Hurt Sp. z o.o. Głogów Małopolski 174 144 159 8
15 PROMEDIC Sp. z o.o. Kielce 172 146 159 21
16 Callisto Group Sp. z o.o. Poznań 93 150 122 27
17 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 95 101 98 16
18 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 87 93 90 263
19 HSK Sp. z o.o. Piastów 94 87 90 33
20 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unirol sp.j.tomasz Janicki, Mariusz Wira, Maria Szymczak Borek Wielkopolski 3 163 83 6
21 Stacja Paliw Zaf Zielińscy, Roszkowska sp. j. Kurzętnik 78 79 78 15
22 Anek Sroczyński sp.j. Warszawa 74 81 77 33
23 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 59 94 77 123
24 Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. Sp.K. Sępólno Krajeńskie 72 69 70 139
25 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 70 70 70 1825
26 EVELINE COSMETICS DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Lesznowola 68 71 70 2
27 Ahag Grabska sp.k. Warszawa 65 73 69 26
28 KEY COMPANY S.J. Zaścianki 74 62 68 4
29 ELKOND – Kakareko, Olszewski, Panas S.J. Białystok 66 68 67 10
30 Przedsiębiorstwo Handlowe Bisko S.J. M.Biszczad, J.Skiba Chełm 62 71 67 4
31 P.p.h.u. Inter $ sp. j. Irena Walczak, Edward Walczak, Waldemar Walczak, Wojciech Walczak Kępno 77 54 66 21
32 Unimet S.J. Rzeszów 50 80 65 101
33 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 78 52 65 85
34 HAVO Sp. z o.o. Białystok 95 34 65 52
35 Eura – Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 82 46 64 38
36 Opus Macha – Nawrat i S-ka S.J. Gliwice 67 60 64 33
37 PRODOK Sp. z o.o. Turek 53 70 62 10
38 Gomuła S.J. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 68 54 61 44
39 Auto-Gum Sp. z o.o. Kraków 21 100 61 6
40 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 105 15 60 19
41 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxol: Czesław Bujnowski i Ryszard Świtek -sp.j. Suchedniów 64 55 59 7
42 Esswell International LTD Sp. z o.o. Świecie 57 57 57 30
43 Art-Metal Piguła i Wspólnicy Sp. J. Konin 53 60 57 15
44 CCR Polska Sp. z o.o. Warszawa 52 54 53 95
45 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 55 50 53 19
46 4Went Sp. z o.o. Łódź 100 5 52 4
47 Firma Handlowa Midex Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 46 56 51 73
48 Jordan Matcon Investment Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 52 50 51 14
49 Nav-Ex Polsko-Litewska Sp. z o.o. Gdańsk 10 91 51 16
50 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kartuzach Kartuzy 49 52 50 5
51 Arteriae Sp. z o.o. Łódź 49 50 50 7
52 EDIRO Edward I Robert Łukaszewicz S.J. Warszawa 50 49 49 67
53 K. S. D. Polska S. Stryjewski, D. Krawczyk Sp. J. Toruń 43 53 48 62
54 Natmax Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 37 58 48 2
55 Canpol Bis Sp. z o.o. Bydgoszcz 25 68 47 21
56 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łódź 29 64 46 23
57 MP40 Sp. z o.o. Warszawa 52 41 46 2
58 Non Stop Film Service-Zbigniew Kula, Magdalena Kula S.J. Warszawa 51 40 45 6
59 Przedsiębiorstwo Sezam A. E. Łazarz i Inni S.J. Kartuzy 36 53 45 4
60 Apteka Prywatna Mgr Maria Ciepła Arkadiusz i Paweł Ciepły Sp.j. Sandomierz 45 44 44 18
61 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 51 37 44 50
62 LA SAL Gallery Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 59 29 44 5
63 Consulting Road Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 53 34 44 1
64 Gminna Sp-Nia Samopomoc Chłopska w Kostrzynie Wlkp Kostrzyn 22 64 43 28
65 Ipar Irena Paruzel, Beata Kulas S.J. Kędzierzyn-Koźle 49 35 42 3
66 FAGRON Sp. z o.o. Kraków 33 51 42 672
67 BST POLSKA Sp. z o.o. Poznań 43 41 42 2
68 Arc-Interiors Sp. z o.o. Warszawa 27 57 42 3
69 TST Systems Sp. z o.o. S.K. Mikołów 37 46 41 59
70 Protektor S.A. Lublin 41 39 40 152
71 LIBRA S.J. PUH Bielsko-Biała 61 18 40 10
72 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 48 32 40 75
73 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 36 44 40 105
74 Widziszwszystko Limited S.K. Gorzów Wielkopolski 39 40 40 33
75 Termopol 2 Sp. z o.o. Kraków 29 49 39 4
76 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 39 37 38 57
77 Commo Polska Sp. z o.o. Warszawa 63 13 38 1
78 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 31 43 37 95
79 Foster Chemia Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 71 4 37 5
80 Brupol Sp. z o.o. sp.k. Niepruszewo 43 30 37 5
81 Nemesia Sp. z o.o. Grybów 19 54 37 4
82 TM Invest Sp. z o.o. Szczecin 45 28 36 10
83 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 68 5 36 1728
84 KARES Sp. z o.o. Rokietnica 62 11 36 1
85 Rofryd Sp. z o.o. Rzeszów 38 34 36 16
86 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. Warszawa 60 12 36 19
87 Domowe Sanatorium – Zimnoch, S.J. Białystok 34 37 36 226
88 S.A.S. S.J. Świdnica 28 43 35 13
89 Solvay Polska Sp. z o.o. Warszawa 38 33 35 44
90 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. S.K. Stobiec 33 38 35 44
91 RAUSCHERT Sp. z o.o. Mysłakowice 46 24 35 2
92 Wika Polska Sp. z o.o. Włocławek 39 31 35 2
93 Black Master Sp. z o.o. Opole 38 32 35 3
94 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. Warszawa 38 32 35 62
95 STEELPOL Sp. z o.o. Katowice 2 67 34 114
96 Alvu Sp. z o.o. Warszawa 29 40 34 23
97 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 32 35 34 131
98 Agnus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rybnik 41 27 34 8
99 Zacisze Sp. z o.o. Parczew 55 12 34 2
100 TOM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego I Elektronicznego S.A. Szczecin 28 39 33 12
101 Womarec Sp. z o.o. Łęczyca 5 61 33 11
102 AR Polska sp. z o.o. Warszawa 38 28 33 9
103 Agamet Sp. z o.o. S.K. Marki 32 33 33 63
104 Profis sp.j. Elżbieta Szlendak, Zenon Szlendak Klembów 33 33 33 72
105 Plater 14 Sp. z o.o. Warszawa 23 42 33 5
106 ZENITH MONAMI Sp. z o.o. Warszawa 49 17 33 1
107 TLI Sp. z o.o. Bielawa 32 33 33 5
108 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 36 29 33 296
109 SPA Land Sp. z o.o. Warszawa 38 27 32 6
110 Fagum Stomil Sp. z o.o. Łuków 5 60 32 89
111 Transcom International S.J. Paczków 31 33 32 50
112 Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Nowy Sławacinek 40 23 32 14
113 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J. Kobylnica 32 31 31 52
114 FARM EKSPERT Włodzimierz Liczmański i Syn S.J. Toruń 37 25 31 18
115 SOFTIN Sp. z o. o. P U P Wrocław 37 25 31 23
116 Lemken Polska Sp. z o.o. Żalęcino 29 32 31 40
117 RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 30 31 31 52
118 Biopoint S.J. Stawiguda 32 29 30 102
119 EK Group Sp. z o.o. sp.k. Konin 42 19 30 22
120 Jenerix Sp. z o.o. Łódź 31 30 30 21
121 PREGO S.A. Bielawa 36 25 30 11
122 MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Zawidów 31 29 30 4
123 Protab Sp. z o.o. Warszawa 14 47 30 12
124 Instytut Praktycznej Edukacji Sp.K. Osielsko 32 28 30 11
125 Sanexim Sp. z o.o. Łomianki 52 8 30 1
126 Comac International Sp. z o.o. Warszawa 32 28 30 10
127 PHU MART S.A. Bytów 34 26 30 7
128 GISS Sp. z o.o. Warszawa 30 29 30 67
129 Docufield Sp. z o.o. sp.k. Poznań 30 29 30 98
130 Altro – Marine Sp. z o.o. Gdańsk 13 45 29 12
131 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31 28 29 31
132 Granmar Sp. z o.o. Borowa Góra 1 57 29 18
133 MAG – KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 37 21 29 299
134 UV Colorsystem Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Białystok 27 31 29 8
135 FP Atid Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 21 37 29 27
136 Firma AZET Cz. M. Szczepaniak S.J. Leszno 25 32 29 40
137 Zenit Sp. z o.o. PHP Warszawa 9 49 29 6
138 Mcpolska.Pl Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 31 26 29 33
139 Epi Sp. z o.o. Wrocław 34 23 28 2
140 Agentools Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 28 29 28 11
141 Syngen Biotech Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29 28 28 69
142 Biatech Sp. z o.o. Zaścianki 34 22 28 8
143 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jabłonnie z siedzibą w Legionowie Legionowo 4 52 28 38
144 Operativ Sp. z o.o. Poznań 36 20 28 1
145 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 30 26 28 181
146 Ozkom Sp. z o.o. Olsztyn 27 29 28 5
147 Rtr Gmbh&Co.Kg sp.k., Oddział w Polsce z siedzibą w Częstochowie Częstochowa 30 26 28 94
148 A20 Sp. z o.o. Gdańsk 28 28 28 3
149 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 29 27 28 44
150 Aplink Sp. z o.o. Bolesławiec 5 51 28 2
151 DROTEX Sp. z o.o. Warszawa 9 46 28 81
152 MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska – sp.j. Wrocław 32 23 28 14
153 Burgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 20 35 28 24
154 Arcoff Tomasz Rakowski Spółka Komandytowa Goleszów 25 30 28 17
155 Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. Gdynia 28 27 27 2
156 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 13 42 27 78
157 Ecovarm Sp. z o.o. Pierzchnica 27 28 27 30
158 Radioautomatyka Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 27 27 27 14
159 Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J Warszawa 24 29 27 65
160 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 23 30 27 13
161 Centrum Handlowe Jantar Sp. z o.o. Lębork 6 48 27 25
162 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 23 31 27 54
163 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Andrzej Pieszak, Andrzej Lis S.J. Środa Wielkopolska 26 28 27 7
164 Agra Glapiński Sp.J. Opole 24 29 27 6
165 Mitramed S. J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk Warszawa 16 37 27 16
166 Lemir Spisak i Sokalski Sp.J. Koszalin 39 14 26 1
167 Pellasx Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piła 34 18 26 43
168 Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, Sp.J. Michałowice 24 29 26 32
169 Fabimex S.J. Warszawa 26 27 26 41
170 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 29 24 26 39
171 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 28 24 26 3
172 World Med Sp. z o.o. Warszawa 42 10 26 1
173 P P H Exima Agriculture 2000 S. J. Jeziorko 27 26 26 27
174 Gerpol Joint Venture Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 24 28 26 8
175 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 19 33 26 80
176 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 25 27 26 281
177 Hurtownia Aptekarzy GALENICA – PANAX Sp. z o.o. Gądki 16 36 26 25
178 Warsfoll – Zyśk, Tarnowicz sp.j. Warszawa 24 27 26 34
179 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 24 28 26 30
180 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 30 21 25 122
181 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 26 25 25 30
182 Ekman Polska Sp. z o.o. Gdynia 26 24 25 22
183 TBR Polska Sp. z o.o. Opole 26 24 25 1
184 ROLMEX – Misiuda S. J. Kielce 25 25 25 36
185 WINDSPORT Andrzej Roszkowski, Maksymilian Śpiewak S.J. Kraków 11 39 25 24
186 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 9 41 25 181
187 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 25 25 25 356
188 Layster Group Sp. z o.o. Warszawa 34 16 25 119
189 International Cleaning Services Polska Z. Kotłowski, H. Kotłowska Sp.J. Gdynia 24 26 25 42
190 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 25 25 25 57
191 Digiprint Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29 21 25 70
192 PHP ALEXIS S.J. Warszawa 23 26 25 26
193 KTW Office Sp. z o.o. Bydgoszcz 25 24 24 20
194 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 34 15 24 48
195 Edu Commerce S.A. Mysłowice 32 17 24 2
196 Kegel – Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Targ 21 27 24 49
197 Enervision J. Gruszecka S.J. Bielsko-Biała 36 13 24 8
198 Eko-Kz Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 44 4 24 1
199 Markel Sp. z o.o. Piaseczno 31 17 24 37
200 LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 24 25 24 98
201 Stylico Sp. z o.o. Medyka 28 21 24 1
202 METALEXPORT – S Sp. z o.o. Warszawa 20 28 24 1350
203 Telemetrica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 40 8 24 2
204 Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o. Wrocław 24 24 24 31
205 Indigo Europe Sp. z o.o. Gdynia 21 27 24 3
206 Yabimo Sp. z o.o. S.K. Tarnów 22 26 24 206
207 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 30 17 24 83
208 Ekomed Sp. z o.o. Warszawa 26 21 24 59
209 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 19 28 24 84
210 Opta-Tech Sp. z o.o. Warszawa 38 9 23 14
211 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 30 17 23 962
212 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 26 21 23 121
213 Nlab B. Pałys M. Pałys S.J. Warszawa 23 23 23 15
214 Techniki Lakiernicze Sołtysiak sp. j. Tychy 19 28 23 85
215 Bu- Ka Trading E. Buchelt, M. Karpińska sp.j. Łódź 25 22 23 29
216 Axes System J.Raczyński i S.Raczyńska sp. j. Gdańsk 20 26 23 17
217 ELTE GPS Sp. z o.o. Kraków 23 24 23 125
218 Emipak Sp. z o.o. Warszawa 24 23 23 11
219 Demark sp.j. Wojciechowski & Krzywdziński Toruń 17 30 23 6
220 Sovrana Polska S.J. M. Szastak, R. Kaim Olkusz 22 24 23 93
221 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 13 33 23 51
222 Rawa Walendowski i Wspólnicy sp.j. Świdnica 24 22 23 31
223 Phu Ewmar Sp. J. P.Rabiega S.Nyczak Kościan 8 38 23 39
224 Dynamic – Seat Beata Król-Miezianko S.J. Oleśnica 21 25 23 27
225 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 23 23 23 167
226 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuroservice Sp. z o.o. Kraków 25 21 23 17
227 SIGNAL PUH Ostrowiec Świętokrzyski 24 22 23 711
228 Jan-Wal & Dettmann Sp. z o.o. Raszków 21 25 23 2
229 Jott Joanna i Leonard Pieraccy S.J. Szczecin 23 23 23 37
230 Vestigodata Sp. z o.o. Warszawa 31 15 23 0
231 Pollda Sp. z o.o. Zabrze 21 24 23 27
232 Heatpoint Polska Sp. z o.o. Wrocław 17 29 23 14
233 Firma Handlowa Annco Krzysztof Pierścionek i Mirosław Szary sp.j. Kraków 27 19 23 14
234 Piasta Hurtownia Rowerów sp.j. Krzysztof Młynarczyk, Iwona Młynarczyk, Grażyna Kwaśniewska Łódź 22 24 23 33
235 Cospack Sp. z o.o. Bydgoszcz 22 23 23 3
236 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 23 22 23 330
237 Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy S.J. Warszawa 23 22 23 34
238 Abacosun G. Cichocka S.J. Gdynia 24 21 23 30
239 Rebeltec Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17 28 23 11
240 Kaspo Lab Sp. z o.o. Gdańsk 22 23 23 16
241 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 26 19 23 447
242 Polit-Elektronik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23 22 23 162
243 Naturell Polska S.A. Kraków 24 21 23 153
244 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J. Wrocław 22 23 23 57
245 Wojciech Białecki, Dariusz Wacławek Przedsiębiorstwo Eureka sp.j. Gdynia 27 18 22 27
246 Ventosystem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17 28 22 44
247 Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych Wielopole 20 25 22 84
248 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 21 23 22 383
249 PPHU Westech Sp. z o.o. Kielce 24 21 22 43
250 Beam P. Podbielski S.J. Szczecin 27 18 22 46
251 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stoper-Bis Mariusz Radomski i Aleksandra Radomska S.J. Bydgoszcz 23 22 22 14
252 Thyssenkrupp Materials Trading Poland Sp. z o.o. Katowice 23 22 22 72
253 PH Polder i Rajder Derkacz S.J. Sieradz 20 24 22 96
254 Tormec Reduktor P. Mariański, D. Tomicki, Z Wiśniewski S.J. Toruń 20 25 22 63
255 Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa Rolnik w Ostrowi Mazowieckiej Ostrów Mazowiecka 27 17 22 3
256 Kipp Polska Sp. z o.o. Wrocław 14 30 22 14
257 Agroma Sp. z o.o. Rzeszów 4 40 22 156
258 Bio-Kosmetyka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janina Skórczyńska, Bożena Bieńkowska, Leszek Skórczyński, sp.j. Wrocław 21 23 22 31
259 Aisko Artur Jackowicz Sp. J. Magdalenka 24 20 22 41
260 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 24 20 22 19
261 OPW FTG Polska S.J. Korczyk, Sulimierski Wilamowice 25 18 22 22
262 Firma Handlowa SAKS S.J. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 21 22 22 55
263 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 27 16 22 27
264 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 21 23 22 507
265 IQ Prisma Sp. z o.o. Opole 20 23 22 15
266 Tarmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 26 18 22 718
267 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 21 22 22 25
268 Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23 20 21 19
269 Romex Sp. z o.o. Legnica 17 25 21 1
270 Kyro Sp. z o.o. Warszawa 35 8 21 0
271 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 22 20 21 96
272 Eleccio Sp. z o.o. Opoczno 9 34 21 9
273 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 23 20 21 198
274 PASAŻ Sp. z o.o. Przeźmierowo 24 18 21 6
275 Polver Sp. z o.o. S.K. Kraków 23 20 21 28
276 Doster Puławy Jacek Mrozek Spółka Komandytowa Puławy 20 22 21 5
277 Nat Sp. z o.o. Długołęka 26 16 21 16
278 Czarnik Sp. z o.o. Rzeszów 22 21 21 32
279 EVERTS-POL Sp. z o.o. Warszawa 20 22 21 68
280 FLORENCE RENATA GABARKIEWICZ Gorzów Wielkopolski 20 22 21 33
281 PPHU Martech – Plus S.J. Ruda Śląska 24 18 21 133
282 4PHARM GROUP Sp. z o.o. Warszawa 40 2 21 15
283 Hass Wasiluk sp.j. Białystok 20 22 21 72
284 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 20 22 21 69
285 Mistero Milano Sp. z o.o. Rzeszów 23 19 21 24
286 METAL-MARKET G. KUPCZYŃSKA J. CYCOŃ S.J. Sosnowiec 20 22 21 27
287 Anvapol Sp. z o.o. Biała Podlaska 18 23 21 6
288 Dowan Sp. z o.o. Gdańsk 13 29 21 1
289 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Inter – Technik Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S. K. Zgorzelec 26 16 21 24
290 Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S. J. Zabrze 12 30 21 440
291 King Tony Polska M. Chudy, J. Siemienas, M. Szymankiewicz Sp.J. Komorniki 22 19 21 62
292 PHU DOMAR S.A. Lublin 40 1 21 3
293 Terra Kora Sp. z o.o. Zembrzyce 29 13 21 5
294 Amaltea sp. j. Bogna Szkudlarczyk Warszawa 18 23 21 56
295 Partex Marking Systems Sp. z o.o. Lubicz Dolny 20 21 21 100
296 Eprus Czesław Gornowicz S.K.A. Bielsko-Biała 21 20 21 72
297 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 21 20 21 84
298 Raw-Pol Stefański sp.j. Rawa Mazowiecka 22 19 20 1163
299 EU Pharmacia Sp. z o.o. Warszawa 19 22 20 20
300 Womag Bułajew, Zadrożny Sp.J. Wrocław 20 20 20 12
301 Ideapack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 21 20 20 10
302 PUH Xenon S.J. Koszalin 20 20 20 7
303 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14 27 20 62
304 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 19 21 20 18
305 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 19 21 20 590
306 Allgame Sp. z o.o. Chorzów 32 8 20 19
307 Safety Camera Systems Sp. z o.o. Warszawa 22 18 20 7
308 Eurotaxpol S.J. Gdańsk 15 25 20 71
309 F.I. Manta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawadzkie 18 22 20 16
310 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 27 13 20 215
311 Elproma Electronics Poland Sp. z o.o. Łomianki 20 20 20 8
312 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 21 19 20 23
313 Nova Light Sp. z o.o. Łódź 29 11 20 1
314 Heli Invest Sp. z o.o. Warszawa 24 16 20 2
315 Macdermid Enthone Sp. z o.o. Łódź 21 19 20 64
316 Ran-Synchron Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 20 20 20 20
317 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 19 20 20 180
318 Healthpharm Sp. z o.o. Radom 29 10 20 3
319 Wittchen S.A. Kiełpin 23 16 20 621
320 Mcalpine Polska Krysiak -S. J. Karpin 18 21 20 112
321 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 21 18 20 37
322 Filip i S-ka Dromader S.J. Łódź 20 20 20 190
323 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 24 15 20 159
324 Transactor Sp. z o.o. Warszawa 4 35 20 32
325 Radiopartners Sp. z o.o. Warszawa 27 13 20 18
326 Enza Zaden Poland Sp. z o.o. Warszawa 18 21 20 48
327 Constel Sp. z o.o. Katowice 18 21 20 57
328 Greenie Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20 20 20 29
329 Vigget Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20 19 20 43
330 Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. Szczecin 21 18 20 48
331 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs S.j. Gniechowice 19 20 20 35
332 Hydrosan J. Klęczaj, E. Klęczaj, I. Klęczaj, J. Siara S.J. Radom 21 18 20 27
333 STARFAX Ireneusz Maranowski, Mariusz Wyszyński Sp.J. Warszawa 19 20 19 19
334 Wirteco Sp. z o.o. Warszawa 13 26 19 1
335 PUH SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 15 24 19 96
336 Prozam S.J. Kalisz 16 23 19 25
337 Bimo Tech Sp. z o.o. Wrocław 17 22 19 3
338 TECHNOZBYT – WITAN S.J. Gdańsk 19 20 19 62
339 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 15 23 19 106
340 Green Steam Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dojazdów 20 18 19 24
341 Arsyl Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa Brzeźnik 18 21 19 3
342 Ag Dekor-G.augustyniak sp.j. Dygowo 21 17 19 46
343 Inwest – Terma Ośmiałowski sp. j. Wrocław 21 17 19 21
344 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 17 21 19 4093
345 ElproSys Sp. z o.o. Gliwice 18 20 19 47
346 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 17 22 19 121
347 Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o. Kostów 17 21 19 37
348 Floko S.J. Wrocław 19 19 19 36
349 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE „ARIMPEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Radlin 16 22 19 8
350 ATDV Sp. z o.o. Poznań 9 29 19 4
351 Getrasur International Sp. z o.o. Warszawa 12 26 19 1
352 Premium Lux Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18 20 19 46
353 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 21 17 19 172
354 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 19 19 19 37
355 Euro Vinyl Sp. z o.o. Macierzysz 17 21 19 85
356 AGA S.J. Gdynia 20 18 19 68
357 Mankiewicz sp.j. Radzionków 19 18 19 13
358 Meblotechnika Sp. z o.o. Kleszczewo 19 18 19 9
359 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 21 17 19 162
360 Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. Częstochowa 14 23 19 30
361 Sułowski Grzegorz York Hurtownia Radom 19 19 19 171
362 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 20 18 19 242
363 Przedsiębiorstwo Multi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 18 19 19 40
364 Klara Sp. z o.o. Reda 21 16 19 6
365 Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy Bełchatów 17 20 19 68
366 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 23 15 19 98
367 Ortocentrum Sp. z o.o. Warszawa 19 18 19 34
368 JUBILER S.A. Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Gdynia 15 22 19 7
369 Texland S.J. Aleksandrów Łódzki 19 18 19 24
370 PHU JAWOR Genowefa Grajkowska, Regina Libner S.J. Mogilno 19 18 19 47
371 KFD Sp. z o.o. Warszawa 16 21 19 80
372 Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k. Augustów 12 25 19 74
373 AOG Artwik, Ostafin, Gaczorek S.J. Kraków 13 24 18 97
374 AWD Interior S.J. B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 19 18 18 62
375 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19 18 18 105
376 Konwerga Sp. z o.o. Poznań 18 19 18 50
377 SAMBUD – 2 Sp. z o.o. Kraków 6 30 18 103
378 Firma Otto U.I L.otto S.J. Lublin 18 19 18 11
379 Stara Mydlarnia Sp. z o.o. Białe Błota 28 9 18 12
380 Motive Power Baterie I Prostowniki P. Chodoła, M. Obłażewicz sp.j. Gdańsk 18 19 18 44
381 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy, sp.j. Płock 20 16 18 65
382 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski S.J. Gdańsk 21 16 18 20
383 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 20 16 18 54
384 AMII Sp. z o.o. Łódź 21 15 18 132
385 Design Light Sp. z o.o. Głuchołazy 17 20 18 62
386 Kampo Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 22 15 18 15
387 Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J. Darłowo 18 19 18 70
388 Vitrochem Group Production Sp. z o.o. Chorzów 28 8 18 1
389 SMS Martime Services Sp. z o.o. Szczecin 21 15 18 5
390 M & T Insulations Sp. z o.o. Gdańsk 19 17 18 5
391 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 19 17 18 512
392 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe STOLLIDO Lidia i Stanisław Kulejewscy S.J. Cyganka 18 18 18 114
393 Malkom D. Malińska I Wspólnicy Sp.J. Warszawa 19 17 18 14
394 MT – Metal M. Miążkiewicz, T. Perkowski Sp.J. Białystok 19 17 18 40
395 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 17 19 18 102
396 P.H.U. Pol – Impex S.J. Polakowski Olsztyn 5 31 18 52
397 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 19 17 18 122
398 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Target Sp. z o.o. Warszawa 12 24 18 1
399 Autoimex Sp. z o.o. sp.k. Marki 20 16 18 34
400 Toptel Sp. z o.o. Kraków 16 20 18 182
401 Western Equipment For Sport And Other Technologies – Polska Sp. z o.o. Wrocław 18 18 18 48
402 Jadan Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 10 26 18 22
403 Samar S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Saulicz, Michał Saulicz Opole 18 18 18 29
404 Medsystems Sp. z o.o. Lublin 17 19 18 27
405 Dajar Polska Sp. z o.o. Koszalin 33 3 18 1
406 DHA Dolpharma Sp. z o.o. Wrocław 13 22 18 2
407 Trytyt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19 17 18 61
408 Therma-Klim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16 20 18 67
409 Inter-Plast Z. Bodziachowska Kluza S.J. Częstochowa 15 21 18 52
410 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 18 18 18 111
411 Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J. Nowy Sącz 17 18 18 31
412 Eurofluid Krawczyk sp.j. Kielce 16 19 18 53
413 Dornwell S.J. Rymaszewski, Rymaszewska Warszawa 20 15 18 37
414 JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J. Białystok 20 16 18 53
415 Maad Sp. z o.o. Częstochowa 13 23 18 74
416 Nixor Polska Sp. z o.o. Kowale 25 10 18 4
417 Hydrohurt Sp. z o.o. Warszawa 19 17 18 27
418 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Eliza Sp. z o.o. Głogów 30 6 18 2
419 Inter Decor Pro Sp. z o.o. Warszawa 18 17 18 26
420 Smartoys Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22 14 18 5
421 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Nekli Nekla 31 4 18 4
422 Trade Mysak Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 13 22 18 4
423 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15 20 18 27
424 Claro Red Sp. z o.o. Tulce 20 16 18 5
425 Feniks Sp. z o.o. Siemiatycze 16 19 18 4
426 Cmyk Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa Kielce 16 19 18 12
427 Dalprint Sp. z o.o. S.K. Komorniki 19 16 17 35
428 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Techsam Woch sp. j. Lublin 20 15 17 64
429 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 15 20 17 41
430 Sumaris Sp. z o.o. S.K. Złotniki 10 25 17 35
431 Maro S.J. Firma Produkcyjno Handlowa Bąków 17 18 17 17
432 Malavi Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18 16 17 17
433 Brzeskie Centrum Handlowe MARKO Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka S.J. Brzeg 6 29 17 24
434 GNP Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o. Olsztyn 20 15 17 15
435 Premium Sleeve Sp. z o.o. Łódź 26 9 17 1
436 WT Resources Sp. z o.o. Tychy 12 23 17 21
437 EDC Poterek Sp.J. Ożarów Mazowiecki 33 2 17 15
438 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 17 18 17 39
439 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edukon Sp. z o.o. Konin 19 15 17 1
440 WSK International Sp. z o.o. Skawina 16 19 17 120
441 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Żuchliński G.A.P. Żuchlińscy sp.j. Gdynia 17 17 17 35
442 Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy Oleśnica 26 8 17 9
443 Arteriae Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 16 18 17 80
444 Nasienne Przedsiębiorstwo Handlowe Agroflora S.J. Obłaczkowo 15 19 17 17
445 PW Komex Sp. z o.o. Konin 11 23 17 1
446 10Clouds Sp. z o.o. Warszawa 22 12 17 21
447 Komes Sp. z o.o. Szubin 18 16 17 36
448 Budmiar Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 20 14 17 9
449 ITT Sp. z o.o. Unieszewo 18 16 17 1
450 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 27 7 17 222
451 Dr Piktel Medic@L Systems Sp. z o.o. Białystok 17 17 17 10
452 Vagner Sp. z o.o. Zielona Góra 14 21 17 12
453 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 15 20 17 569
454 Borysowski & Spółka Beata Borysowska, Grzegorz Borysowski sp.j. Dziekanów Leśny 18 16 17 18
455 MT Power Sp. z o.o. Pianowo 10 24 17 11
456 Topgal Novum Sp. z o.o. Cieszyn 17 17 17 8
457 EUROBOLT S.J. B. Brenskott R. Brylska Bielsko-Biała 17 16 17 45
458 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 13 21 17 46
459 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 18 16 17 30
460 AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami Racibórz 16 18 17 51
461 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 18 16 17 172
462 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 14 20 17 83
463 Irma Sp. z o.o. sp.k. Siepraw 16 18 17 101
464 Westerberg Sp. z o.o. Jaworzno 15 19 17 59
465 BITUMEX Sp. z o.o. Zgorzelec 1 33 17 7
466 WBS Sp. z o.o. sp.k. Strzebielinko 18 16 17 33
467 Desa Unicum S.A. Warszawa 14 20 17 67
468 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 16 17 17 30
469 Invest – Global Sp. z o.o. Legnica 16 18 17 9
470 MAR Andrzejewski S.J. Łódź 16 17 17 47
471 Biba Sp. z o.o. Wilamowice 13 21 17 7
472 Firma OL-TERM Rudziński Trusielewicz S.J. Olsztyn 16 17 17 120
473 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 17 17 17 77
474 POHL & POHL Sp. z o.o. Racibórz 17 17 17 36
475 Red Clover Sp. z o.o. Warszawa 23 10 17 60
476 Sembi Sp. z o.o. Warszawa 28 5 17 1
477 Alfa – Zeta Sp. z o.o. Łódź 18 15 17 21
478 Desa Biżuteria Sp. z o.o. Warszawa 11 22 17 4
479 Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska S.J. Warszawa 17 16 17 28
480 Metaloform Sp. z o.o. Poznań 23 11 17 1
481 R. D. I. Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21 12 17 15
482 WIS J. Wantuch, G.Sipiora Sp.J. Tarnów 16 17 17 28
483 Livia Corsetti Fashion Sp. J. W. L. Żentała Koszalin 18 15 17 46
484 UNI-SERW D. Głowacki, W. Borowski S.J. Grudziądz 16 17 17 21
485 Statsoft Polska Sp. z o.o. Kraków 14 19 17 36
486 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 20 13 17 137
487 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Art-Hen Helena Zdrzałek, Henryk Zdrzałek, Artur Zdrzałek sp.j. Racibórz 17 16 17 29
488 Bliżej Zdrowia Sp. z o.o. Toruń 14 19 17 1
489 4Kids Dystrybucja S.Szymla, M.Węgrzyn sp.j. Kraków 15 18 17 51
490 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 13 20 17 427
491 Lanster Sp. z o.o. Kraków 19 14 17 96
492 Duravit Polska Sp. z o.o. Piaseczno 20 13 17 8
493 Cool Sport Sp. z o.o. S.K. Modlniczka 7 26 16 137
494 Techno Plus Janusz Baranowski sp. j. Gdańsk 17 16 16 23
495 Levito Sp. z o.o. S.K. Wałcz 19 14 16 9
496 Uvex Safety Polska Sp. z o.o. sp.k. Reńska Wieś 22 11 16 39
497 ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp.J. Włocławek 17 16 16 48
498 AWW Wawrzyniak S.J. Niedźwiady 19 14 16 17
499 Fulmo MTD Sp. z o.o. Wyry 16 17 16 3
500 Promopol Sp. z o.o. Opole 7 25 16 12
501 Foodpol-Service Sp. z o.o. S.K. Piła 16 16 16 10
502 Aidpol Sp. z o.o. Warszawa 20 13 16 11
503 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 16 17 16 35
504 Starkam Sp. z o.o. sp.k. Katowice 29 4 16 17
505 Wibako Sp. z o.o. Kojszówka 18 15 16 16
506 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 20 13 16 38
507 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 16 17 16 434
508 Biokom S.J. Raszyn 18 15 16 45
509 WLP Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 16 17 16 83
510 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 17 16 16 74
511 Perfectfashion S.J. Kraków 15 17 16 41
512 Sport Masters Sp. z o.o. S.K. Warszawa 9 23 16 1
513 Welmax + Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 14 18 16 232
514 Dunlop Conveyor Belting Polska Spółka z o.o. Mikołów 18 14 16 14
515 Gotta Sp. z o.o. Promnice 16 17 16 19
516 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 16 17 16 69
517 Alfa Kucharski S.J. Włocławek 16 17 16 13
518 Aspen Distribution Sp. z o.o. Warszawa 20 12 16 48
519 Nat-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łomianki 14 18 16 102
520 Powergate Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 15 17 16 43
521 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy sp.j. Lipno 16 16 16 36
522 PPHU MACHBUD S.J. Tadeusz Machalski, Anna Kowalska Częstochowa 16 16 16 13
523 Netsante Sp. z o.o. Wrocław 22 10 16 1
524 TEKSTYLIA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa S.J. Nadolice Wielkie 18 14 16 102
525 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 16 16 16 9
526 WW Ekochem Sp. z o.o. S.K. Głogowo 16 16 16 87
527 Farmar Kozak S.J. Bielsko-Biała 15 17 16 17
528 Firma Handlowa Mac – Mor S.Morawski, M.Maciejewski Sp.J. Piaseczno 16 16 16 22
529 GIPEXIM Piotr Adamski i Spółka Sp.J. Płock 16 16 16 12
530 Tamipol T. M. D. Polańscy sp.j. Tarnowo Podgórne 17 15 16 25
531 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 26 6 16 47
532 LKB Biotech Violetta Kochmańska i Marek Wełnicki S.J. Warszawa 4 28 16 25
533 BKG – Polska Robert Grębosz Iwspólnicy sp.j. Straszyn 15 16 16 26
534 Medix Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 16 16 16 36
535 Hydro Aluminium Rolled Products Polska Sp. z o.o. Kraków 15 17 16 6
536 Spółka Budowy Osiedli Mieszkaniowych Im. Prof. Adolfa Ciborowskiego Tani Dom Sp. z o.o. Warszawa 29 3 16 3
537 Safrano Dariusz Nowakowski sp.j. Poznań 17 15 16 7
538 B2B-Europe.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15 17 16 15
539 Ensival Polska Sp. z o.o. Warszawa 19 13 16 7
540 Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J. Andrychów 18 14 16 18
541 PHARMENA S.A. Łódź 17 15 16 82
542 Damen Sp. z o.o. Marki 21 10 16 30
543 E.G.O. Central And Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 21 10 16 5
544 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 16 16 16 771
545 Firma Handlowa Specjal Kurkiewicz S. J. Kraków 16 16 16 17
546 VIKTEL Sp. z o.o. Gdynia 16 16 16 5
547 Datamatica Sp. z o.o. Warszawa 27 5 16 3
548 GAMM-BUD Sp. z o.o. Szczecin 15 17 16 12
549 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 17 14 16 26
550 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak S.J. Skępe 18 13 16 167
551 Anpol S.J. Warszawa 15 16 16 15
552 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 18 13 16 35
553 D&A Consulting -Trading Sp. z o.o. Słupsk 20 11 16 3
554 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 16 15 16 49
555 PHU BAJER S.J. Nowy Sącz 23 8 16 6
556 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 14 17 16 88
557 Labcenter Polska Sp. z o.o. Warszawa 19 12 16 9
558 BE Poland Think, Solve & Execute Sp. z o.o. Warszawa 14 17 16 46
559 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKO Tomasz Borecki i Adam Pasek-S.J. Olkusz 16 15 16 21
560 PH DOMGOSS S.A. Kielce 29 2 16 10
561 Micros S.J. W. Kędra i J. Lic Kraków 13 19 16 214
562 APG CO. W. Kisielewski, J. Kierdelewicz Sp.J. Białystok 18 14 16 48
563 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 17 15 16 31
564 Elektrit Sp. z o.o. Łapy 18 14 16 13
565 CONTAR TARASKA S.J. Poznań 15 17 16 19
566 Rader S.J. Piła 16 15 16 65
567 Mico Electric Sp. z o.o. Nowe Oborzyska 12 19 16 17
568 Wojciech Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zof – Stal Tychy 14 18 16 177
569 Best-Office J. Jakubiak, B. Jakubiak sp. j. Ostrołęka 17 14 16 17
570 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 14 18 16 139
571 Am Technologies Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11 20 16 230
572 Firma Handlowo-Usługowa Jazgot Jan Krzywdzik Sp. J. Łąka 16 15 16 59
573 Gastro – Top Sp. z o.o. Syców 17 14 16 2
574 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 13 18 16 130
575 Warmińska Księgarnia Diecezjalna Hosianum Sp. z o.o. Olsztyn 16 15 15 2
576 ERGOSYSTEM Sp.J. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr Warszawa 15 16 15 50
577 Poligrafia Szczecin Best Sub Poland Sp. z o.o. Lipiany 16 15 15 53
578 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 16 15 15 27
579 Commercium World Contract Carpet Sp. z o.o. Katowice 13 18 15 21
580 Olszewscy S.J. Giżycko 16 15 15 16
581 Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski S.J. Białystok 15 16 15 12
582 Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. S.K. Rusocin 20 10 15 6
583 Eobuwie.pl S.A. Zielona Góra 17 14 15 458
584 LS Interklima Sp. z o.o. Warszawa 9 22 15 1
585 Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni S.J. Kraków 11 20 15 55
586 M. S. Noweta Stefan Noweta Monika Noweta Sp.J. Błaszki 15 16 15 29
587 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 15 15 15 64
588 Lubmedical Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 13 17 15 15
589 PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J. Morawica 14 16 15 48
590 P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – S.J. Nowy Sącz 15 15 15 52
591 Ga-Ma Gaz Sp. z o.o. Radlin 19 12 15 8
592 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 15 16 15 194
593 Voltea Poland Sp. z o.o. S.K. Łochowo 17 13 15 45
594 Modern-Expo S.A. Spółka Komandytowa Lublin 16 15 15 96
595 Tajwańskie Biuro Techniczne K.Celińska Mysław sp.j. Marki 15 16 15 44
596 Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o. Warszawa 17 14 15 38
597 TB Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 15 15 15 13
598 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 15 16 15 246
599 Sigma Bk Bartosz, Korchow i Wspólnicy sp.j. Kielno 12 19 15 58
600 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ELJOT Jacek Jurkiewicz, Włodzimierz Lewandowski Sp.J. Kowalewo Pomorskie 13 18 15 52
601 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 20 10 15 65
602 EURO SKLEP S.A. Bielsko-Biała 14 17 15 97
603 Roxtec Poland Sp. z o.o. Reda 16 14 15 54
604 Logika Sp. z o.o. Olsztyn 14 16 15 10
605 PPM Innowacje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14 16 15 28
606 Maem Sp. z o.o. Kraków 16 15 15 121
607 IP Polska Sp. z o.o. Łódź 13 17 15 7
608 LOB Master Key Sp. z o.o. Leszno 13 18 15 121
609 Elephant Lukić Sp.J. Łódź 13 17 15 18
610 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, S.J. Tomkowa 13 17 15 39
611 PH Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy S.J. Sieradz 14 16 15 39
612 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Chynowie Chynów 23 7 15 0
613 BJM Technology Sp. z o.o. Stary Sącz 15 15 15 34
614 ATA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 17 13 15 11
615 ASSAI Sp. z o.o. PHZ Wrocław 17 13 15 33
616 Medi-Flowery APS Sp. z o.o. Oddział Polska Przasnysz 4 26 15 3
617 Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o. Katowice 19 11 15 37
618 Mecconti S.A.R.L. Sp. z o.o. Warszawa 16 14 15 6
619 BUSCH POLSKA Sp. z o.o. Włocławek 15 15 15 84
620 REDAN S.A. Łódź 21 8 15 407
621 PHU KRAKBUD S.J. Adam Krakowski, Bogdan Malik Zakliczyn 14 16 15 61
622 Surtec Polska Sp. z o.o. Janikowo 15 15 15 20
623 Medservice Pro Bis Sp. z o.o. S.K. Katowice 17 13 15 12
624 Ceramika Color II Sp. z o.o. Końskie 20 9 15 2
625 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 15 15 15 133
626 Selo Energia Sp. z o.o. Warszawa 18 12 15 13
627 SDI Sp. z o.o. Baranowo 21 8 15 2
628 Polgen Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 14 15 15 27
629 Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus – S.j. Wrocław 14 15 15 14
630 UNIDECOR S.J. Warszawa 15 15 15 1
631 Józef Kurgan, Mariusz Piotrowski, Krzysztof Kurgan Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Gan – Rem sp.j. Gdynia 22 8 15 18
632 Nioart Sp. z o.o. Warszawa 2 28 15 5
633 Aluflam Sp. z o.o. Wierzchowiska Drugie 22 8 15 3
634 Soda Pluss Sp. z o.o. Wrocław 5 25 15 30
635 Biotechnika-Prim sp. z o.o. Warszawa 21 9 15 6
636 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 14 16 15 138
637 Vollker Sp. z o.o. Poznań 29 1 15 0
638 Consenta Sp. z o.o. Gdynia 1 28 15 2
639 Norgpol Czerwiński S.J. Warszawa 11 19 15 52
640 Chemie Pharmacie Poland CPP Sp. z o.o. Warszawa 18 11 15 0
641 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 13 17 15 83
642 Elmar Hurtownia Elektrotechniczna J.Maruszewski-K.Maruszewski sp.j. Przeźmierowo 16 13 15 19
643 Rober J & J Wojtas S.J. Kraków 16 13 15 9
644 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 12 17 15 51
645 Cambridge Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 20 9 15 14
646 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 13 16 15 79
647 Omnia S.J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz Bydgoszcz 14 16 15 14
648 Schmersal – Polska S.J. Warszawa 15 14 15 29
649 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D. Rybicka, Z. Olko S.J. Sopot 14 15 15 18
650 Seger Cutting Tools Ozga Mikuszewski S.J. Wiśniowa 14 15 15 59
651 Firma Handlowa Elektron Hurtownia Artykułów Elektrycznych Piotr i Elżbieta Balcerzak sp.j. Gostynin 17 12 15 19
652 Rovers International Sp. z o.o. Warszawa 14 15 15 3
653 4M M. Zięciak, P. Gałęski, R. Rabęda S.J. Krosno Odrzańskie 11 18 15 56
654 PH Polsab Spółka Komandytowa Opole 14 15 15 47
655 KODE KOMOROWSKI S.J. Warszawa 15 14 15 23
656 AIFO GROUP Zając, Zięcik, Stabrawa S.J. Bochnia 14 15 15 73
657 Agro-Kombi Sp. z o.o. Budzów 17 13 15 16
658 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 9 20 15 1340
659 Gero Technik Sp. z o.o. Obrowiec 13 16 15 3
660 Luxpol Sp. z o.o. Zawiercie 14 15 15 1
661 PL-Wipes Sp. z o.o. Targanice 15 14 15 2
662 Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 13 17 15 101
663 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 16 13 15 52
664 SE-MAR S.J. Błonie 15 14 15 26
665 Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Jaworze 15 15 15 23
666 Busch Polska Sp. z o.o. Kraków 14 15 15 29
667 Flash Sp. z o.o. Warszawa 1 28 15 11
668 Chemmot S.J. Skawina 14 15 15 48
669 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Diana Halina & Andrzej Sawulak S.J. Dębno 14 16 15 17
670 TIMLER Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa Wrocław 4 25 14 2
671 Sonomedical Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 9 20 14 18
672 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14 15 14 965
673 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 15 14 14 111
674 AZOP Sp. z o.o. Rawicz 19 10 14 3
675 Thormex Sp. z o.o. Warszawa 23 6 14 5
676 Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. Jagodnik 10 19 14 183
677 Rudex – J. Rudek, M. Rudek Spółka Jawna Częstochowa 15 14 14 72
678 Staltex Śliwonik Sp.J. Nadarzyn 14 15 14 19
679 Bamet S.J. Środa Wielkopolska 13 16 14 19
680 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16 13 14 21
681 KONKRET Dagmara Fik, Marcin Mazurkiewicz S.J. Chełmno 11 18 14 147
682 KMT Mac Dermid Sp. z o.o. Łysomice 13 16 14 9
683 Morgan Carbon Polska Sp. z o.o. Warszawa 16 13 14 30
684 Eilfix Polska sp. j. Łagowska Taulitz Wrocław 14 15 14 23
685 Racksystem Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 16 13 14 38
686 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marko M. Marynowski, R. Figlewski, J. Kordecki S.J. Rypin 18 10 14 4
687 FHU Relax Bobula S.J. Jasło 14 15 14 27
688 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Łysych Łyse 28 1 14 1
689 ŚLĄSKIE KONSORCJUM KAPITAŁOWE Sp. z o.o. Racibórz 25 4 14 13
690 Amager Sp.J. Myszczyński, Bazyluk Łyski 14 15 14 27
691 MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 14 14 14 55
692 Koopman International Polska Sp. z o.o. Komorniki 18 10 14 11
693 ATO Sp. z o.o. Donimierz 21 8 14 0
694 Monnari Trade S.A. Łódź 19 10 14 539
695 Interlab Sp. z o.o. Warszawa 14 14 14 50
696 Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna DREWMET Wacław Pajda, Józefa Pajda Sp.J. Mogilany 14 14 14 78
697 Clementoni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 24 4 14 2
698 FHUP Krak – Znicz Andrzej Majer, Józef Wolak S.J. Kraków 15 14 14 41
699 Amocarat S.A. Czaniec 14 14 14 118
700 Tragar Trąbka sp.j. Izdebnik 15 14 14 50
701 Kabeltech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14 15 14 59
702 Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. Poznań 13 15 14 105
703 P.H.U. IMPROMEX Szafrański S.J. Zielona Góra 15 13 14 20
704 Stigo Sp. z o.o. S.K. Kraków 12 16 14 17
705 Wedco Polska Sp. z o.o. Oleśnica 13 15 14 29
706 Radunia-Containers K.Pich & S.Owczarek S.J. Gdynia 10 18 14 21
707 Proestetica Sp. z o.o. Gdańsk 21 7 14 0
708 BPM Lighting Polska Sp. z o.o. Ozorków 12 17 14 16
709 Eclipse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 12 16 14 38
710 Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki Warszawa 15 13 14 49
711 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 14 15 14 33
712 Ideal Partner Sp. z o.o. S.K. Choroszcz 16 12 14 13
713 MIRPOL S.J. Kołobrzeg 12 16 14 32
714 Zwick Roell Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 4 24 14 77
715 VITAMED Marcin Har Smardzewice 16 12 14 83
716 Detal Centrum Sp. z o.o. Wrocław 3 26 14 93
717 Orthomed S. J. Opole 12 16 14 4
718 Z. Karczmarczyk i Wspólnicy Biuro Łożysk Tocznych Biloz S.J. Warszawa 11 17 14 13
719 Izoservice Sp. z o.o. Marki 14 14 14 8
720 Koree Sp. z o.o. Reguły 13 15 14 127
721 Oris Jan Jasiołek S.J. Wołowice 16 12 14 38
722 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 16 13 14 420
723 Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J. Nowy Targ 14 14 14 51
724 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Łomża 14 14 14 31
725 Faiveley Transport Polska Sp. z o.o. Poznań 14 14 14 66
726 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 12 16 14 127
727 Elektron Krzysztof Borowiec I Paweł Rzadkiewicz S.J. Poznań 12 16 14 12
728 Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w Strzegomiu Strzegom 14 14 14 17
729 HC Concept Sp. z o.o. Zamość 0 28 14 18
730 4MASS Sp. z o.o. Warszawa 17 11 14 2
731 Torfan Sp. z o.o. Skierniewice 15 13 14 3
732 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 13 14 14 269
733 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 14 14 14 71
734 Nat – Com Sp. z o.o. Łomianki 5 23 14 5
735 Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 14 13 14 30
736 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hamex-2 Urszula Paryska i Marcin Paryska S.J. Warszawa 12 16 14 5
737 Elektrotechnika S.J. Wadowice 10 18 14 20
738 Polskie Sieci Komputerowe Sp. z o.o. Warszawa 7 21 14 1
739 Speed Accessories Sp. z o.o. Szczecin 17 11 14 4
740 Anchem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15 13 14 78
741 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 12 16 14 116
742 Matix E.M. Matysiak S.J. Święciechowa 15 12 14 19
743 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 14 13 14 32
744 Hafner Pomagier Trzebuchowscy sp. j. Toruń 13 14 14 79
745 Optim S.J. Turek 16 11 14 33
746 Ermin Sp. z o.o. Łódź 17 10 14 29
747 Biuro Consult Karczmarz Kwiatkowski sp.j. Warszawa 15 12 14 5
748 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 13 15 14 42
749 ITT International Technical Trading Sp. z o.o. Wrocław 9 19 14 1
750 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 15 13 14 733
751 Turka Invest Sp. z o.o. Tarczyn 24 4 14 25
752 Społem Kupiecko – Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Malbork 11 16 14 7
753 Vapro sp.j. – Waldemar Prończyk Białystok 12 15 14 24
754 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Leszcz Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J. Radom 14 13 14 45
755 Słoneczko Sp.J. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz Gałaj Zduny 16 11 14 24
756 PHU Birex S.J. Józefów 14 13 14 8
757 Agro Hurt Żołyński, Smoliński sp.j. Warszawa 14 13 14 9
758 SECURA-NOVA Sp. z o.o. Warszawa 17 10 14 6
759 Technical Service sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10 17 14 1
760 Garden Parts Sp. z o.o. Warszawa 11 16 14 12
761 FMT – POLAND Sp. z o.o. Gdynia 23 4 14 1
762 Przedsiębiorstwo Uslugowe Gaś-Poż Sp. z o.o. Rumia 18 9 14 3
763 COL Way M.Turek, J.Zych S.J. Koleczkowo 10 17 14 48
764 La Cubana Tabakiera Sp. z o.o. Warszawa 12 15 14 14
765 Sonia Draga Sp. z o.o. Katowice 8 19 14 120
766 Pol – Intech Towarzystwo Przemysłowo – Handlowe Sp. z o.o. Łódź 15 12 14 27
767 Sir-Ha Sp. z o.o. PPHU Sieradz 13 14 14 10
768 LL – Oil Sp. z o.o. Szczecin 16 11 14 9
769 Prostaf S.J. Poznań 12 15 14 83
770 HOPEA S.J. Warszawa 13 14 14 12
771 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service P.S.W. Wilczek sp.j. Świętochłowice 14 13 14 127
772 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Zielonej Górze Zielona Góra 14 13 14 15
773 FHU Globe Sp. z o.o. Piaseczno 15 12 14 36
774 Centrum Antykorozji Resin J. Janiszewski, M. Gawlik, H. Luba S.J. Jurczyce 13 14 14 27
775 Zakłady Urządzeń Elektrycznych ZELTECH S.A. Łódź 14 13 14 15
776 FLK Sp. z o.o. Bydgoszcz 9 18 14 7
777 CMSL Sp. z o.o. Gdańsk 24 3 14 1
778 Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. Kraków 14 13 13 12
779 Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Poznań 20 7 13 25
780 ZPHU JAKMAR Jacek Brzozowski S.J. Łowicz 14 13 13 25
781 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13 14 13 331
782 Ker-Her Marek Hermann, Marek Budziński, Tadeusz Hermann S.J. Poznań 12 15 13 16
783 Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp. j. Łódź 11 16 13 19
784 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 13 14 13 42
785 Speed Pack J. Górecki Sp.J. Kraków 14 13 13 27
786 Hydrochem Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 17 13 24
787 CONS-MED Sp. z o.o. Gdynia 23 4 13 1
788 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 14 12 13 40
789 Eksanet Sp. z o.o. Lublin 10 17 13 6
790 Błysk Ł. Klimek A. Kałużna S.J. Tomaszów Mazowiecki 15 11 13 14
791 Euphora Grzegorz Wnęk sp. j. Kraków 16 11 13 44
792 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 19 7 13 346
793 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martex Jędrowiak Sp. J. Zielona Góra 13 13 13 17
794 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14 13 13 103
795 CDM Sp. z o.o. Poznań 19 7 13 5
796 Amersport Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14 13 13 361
797 Nord Plus Sp. z o.o. Gdańsk 23 3 13 2
798 Biuro Inżynieryjno-Techniczne Mar-Tet Małgorzata Kopiel, Tadeusz Gidziński S.J. Kraków 12 15 13 10
799 Brunali Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15 12 13 2
800 Freudenberg Vilene Sp. z o.o. Łódź 15 12 13 5
801 A 2 Sp. z o.o. Banino 16 11 13 9
802 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Tabit Sp. z o.o. Otwock 12 14 13 32
803 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 14 13 13 173
804 Apteka Portowa Sp. z o.o. S.K. Szczecin 12 14 13 7
805 Indual Sp. z o.o. Stąporków 12 14 13 12
806 Hurtownia Elektroniczna Lider BogdanmaciągS.J. Starachowice 19 8 13 31
807 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J. Czchów 14 13 13 81
808 Hydron Sp. z o.o. Suchy Bór 23 3 13 1
809 K.M.F. Sp. z o.o. Kolbuszowa 15 11 13 31
810 POLTRA Sp. z o.o. Stalowa Wola 15 11 13 110
811 ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o. Kraków 14 13 13 49
812 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp. j. Skarszewy 15 11 13 20
813 RIVER Jacek Bator S. J. Kraków 11 15 13 88
814 PREMA S.A. Warszawa 6 21 13 600
815 Klimaty B.B. Klim Sp.J. Olsztyn 14 12 13 23
816 PASSEROTTI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13 13 13 82
817 Norsteel Sp. z o.o. Świdnica 16 11 13 6
818 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 13 13 13 967
819 AMIX S. J. Konik & Bietkał Białystok 13 14 13 183
820 Cortina Poland Sp. z o.o. S.K. Katowice 11 16 13 77
821 Peka Sp. z o.o. Jasin 15 11 13 90
822 Pulver Polska Grzegorz Ośko S.K. Sulejówek 13 13 13 10
823 Dom Gaz Madej i Wspólnicy S.J. Centrum Handlowo Usługowe Nisko 12 14 13 19
824 Firma Handlowa Baza Szejko S.J. Pruszcz Gdański 13 13 13 4
825 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 16 11 13 89
826 Apteka Vita Godawska I Wspólnicy sp.j. Brzostek 12 14 13 21
827 Santis Płocicki Sp.J. Chwaszczyno 14 12 13 20
828 JPZ Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba Sp. J. Ostrołęka 12 14 13 20
829 Tsp Sp. z o.o. Wielka Nieszawka 17 9 13 1
830 Infinity Line Sp. z o.o. Babice 13 13 13 17
831 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 14 12 13 106
832 Wende Recyclingtech S. C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 12 14 13 126
833 L ‚OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 13 13 2818
834 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 14 12 13 72
835 Elbox Sp. z o.o. Elbląg 15 11 13 2
836 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 13 13 13 182
837 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10 16 13 209
838 GCE Sp. z o.o. Warszawa 14 12 13 39
839 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 14 11 13 124
840 PW Tramad – Elbląg Sp. z o.o. Elbląg 14 12 13 43
841 ZIBI – ZOX Sp. z o.o. Kobyłka 16 10 13 0
842 WNT Polska Sp. z o.o. Kraków 14 12 13 82
843 Instalator R.i B. Kopacz, B. Kubit Sp. J. Krosno 13 13 13 54
844 Simpax Sp. z o.o. Piaski 11 15 13 13
845 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 12 14 13 149
846 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak Sp.J. Rawicz 12 14 13 32
847 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 14 11 13 43
848 Audio Klan Janusz Prządka Sp. j. Warszawa 12 13 13 175
849 Avatel Sp. z o.o. Sulęcin 25 1 13 1
850 Geotechnology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10 15 13 69
851 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14 12 13 74
852 Omnibus Trading Sp. z o.o. Poznań 7 19 13 32
853 Spectro – Lab Sp. z o.o. Łomianki 11 14 13 112
854 K. Schroeder Polska Sp. z o.o. Nowa Kopernia 11 15 13 41
855 RECTUS POLSKA Sp. z o.o. Gumna 15 11 13 121
856 Eurona Trade Sp. z o.o. Bydgoszcz 13 13 13 6
857 Indusoft Polska Sp. z o.o. Wrocław 3 23 13 6
858 Toto Hair Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 10 15 13 31
859 PZT – ELMETOR Sp.J. D.Borońska i Wspólnik Toruń 13 12 13 16
860 Wist Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20 6 13 3
861 Cloud Power Sp. z o.o. Warszawa 4 22 13 15
862 MAJMASZ Henryk Majsterek, Robert Majsterek S.J. Łódź 13 12 13 16
863 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 15 10 13 48
864 Apteka Pod Białym Orłem sp.j. Mgr Maria Kukurowska i S-Ka Jelcz-Laskowice 13 12 13 14
865 Apteka Na Wzgórzu – Maria Jakubowska, Grzegorz Jakubowski S.J. Konin 13 13 13 16
866 Smart Investment Group Sp. z o.o. Pianowo 7 18 13 29
867 SOLGAR POLSKA Sp. z o. o. Warszawa 12 14 13 93
868 Mariusz Grzelczak, Dariusz Zuber S.J., Przedsiębiorstwo Handlowe DAR-POL-STAL Tarnowskie Góry 13 13 13 63
869 Madal Bal Sp. z o.o. Wejherowo 14 12 13 5
870 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 13 13 205
871 Hurtownia Tkanin Plus Maciej Plust, Andrzej Dominiak sp.j. Gorzów Wielkopolski 18 7 13 6
872 Garden A. Trąbka, K. Zbiciak S.J. Lubartów 13 13 13 12
873 Shimano Polska Bicycle Parts Sp. z o.o. Żerniki 13 13 13 243
874 Torfarm Sp. z o.o. Toruń 11 14 13 26
875 Syno Sp. z o.o. Szczodre 13 13 13 17
876 Jubitom S.C. Kazimierz Tomasiewicz Lucyna Tomasiewicz Rumia 10 15 13 250
877 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe El – VID sp.j. Marian Budny, Michał Parys Kalety 13 12 13 15
878 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 12 13 13 199
879 Armatura Grzegorz Tutaj, Jerzy Piotrowski S.J. Kielce 15 11 13 24
880 Infosfera Sp. z o.o. Wrocław 20 5 13 3
881 SUMAX Elektronarzędzia Suszycki S.J. Wrocław 13 12 13 13
882 Norcospectra Sp. z o.o. Ciechanów 12 13 13 153
883 Pateh – Jan Petryna sp. j. Warszawa 12 14 13 20
884 Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Pneumatic Complex Osojca J i P S.J. Zgórsko 13 12 13 22
885 Tribotec Polska Sp. z o.o. Wrocław 11 14 13 17
886 Bakata Design Aleksandra Lampka Skowrońska S. J. Wrocław 8 17 13 32
887 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 12 13 13 504
888 Społem Słubice Sp. z o.o. Słubice 14 11 13 15
889 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 13 12 13 192
890 Marux Sp. z o.o. S.K. Leszno 12 13 13 20
891 BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J. Olesno 12 13 13 226
892 Tezap Spółka Jawna Tomasz Jurgiewicz, Jan Ćwirko Dzierżoniów 12 13 13 25
893 COMPART INTERNATIONAL M.M. Kałużni Sp.J. Warszawa 11 14 13 16
894 Retail Partner Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 13 12 13 44
895 Metro Andrzej Lipka i Wspólnicy sp. j. Sokołów 13 12 13 169
896 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 12 13 12 150
897 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Metal Max J.świętochowski, M.świętochowska sp. j. Wyszków 13 12 12 47
898 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szmaragd Sp. z o.o. S.K. Konin 18 7 12 1
899 Rolkomplex Sp. z o.o. Górno 0 25 12 3
900 Zakład Produkcyjno – Handlowy BASTA mgr inż. Stanisław Barczyk Wolbrom 12 13 12 64
901 Kolnex Zajko i Wspólnicy S.J. Białystok 14 11 12 27
902 Ferox Sp. z o.o. Poznań 11 14 12 7
903 Invest Park Hajduki S.A. Chorzów 8 17 12 11
904 TCP Tecnocenter Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 12 12 12 22
905 Agro-Big-Pol-Import-Eksport S.J. Stanisław Bukowski & Jan Paszkiewicz Cybinka 11 14 12 9
906 LSR Sp. z o.o. Szczecin 19 6 12 11
907 Bladecom Przybysławski S.J. Radom 13 12 12 22
908 Biuro Handlowe PER-MED Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora Sp.J. Skoczów 11 13 12 33
909 Altra M. Jamrozik, K. Kościuk, J. Urbańczyk sp.j. Katowice 9 16 12 61
910 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. Warszawa 8 17 12 1505
911 OŻGA & BANASIK-KOKOSZKA S.J. Ostrowiec Świętokrzyski 12 12 12 5
912 FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J. Kraków 10 15 12 43
913 Konek PSN S.J. Bydgoszcz 15 10 12 31
914 Krak – Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J. Kraków 12 13 12 25
915 Coccodrillo Concepts Sp. z o.o. Pianowo 12 12 12 44
916 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 13 12 12 1038
917 Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o. Kraków 12 13 12 30
918 Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o. Gdynia 13 12 12 12
919 Firma BEHRENDT – Grupa SBS Marian Behrendt Brodnica 11 14 12 123
920 Unimetal- Serwis Sp. z o.o. Złotów 9 16 12 63
921 CHMARA LIPIANIN Sp.J. Nowa Ruda 11 14 12 29
922 Agrol S.J. Nowa Ruda 13 12 12 13
923 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 16 9 12 27
924 Hranipex Sp. z o.o. Złotniki 12 13 12 99
925 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Mapex sp. j. P.lesz, A.lesz, M.wlaźlak Pabianice 12 12 12 11
926 RTE Solutions Sp. z o.o. Kielce 23 1 12 0
927 Imperial P.R.K. Andrzejewscy Spółka Jawna Bydgoszcz 12 13 12 36
928 Idesin M. Siwek S.J. Kielce 14 11 12 22
929 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j. Dawidy 12 12 12 58
930 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 14 11 12 36
931 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Wimar Wiak, Wierzchowski sp.j. Lublin 8 16 12 8
932 HURTINEX Tomasz Mularski Bogdan Ludwiniak Marek Stolarczyk S.J. Bydgoszcz 12 12 12 28
933 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13 12 12 51
934 MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Lublin 13 11 12 46
935 Agencja Promocji Redux Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10 15 12 10
936 SPOŁEM PSS Jutrzenka Złocieniec 6 19 12 11
937 TlC Łożyska Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński,Tomasz Paweł Cudny sp. j. Warszawa 12 12 12 182
938 VEA Anna Żochowska, Barbara Kłoczewiak S.J. Warszawa 13 11 12 17
939 STG Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 13 12 12 4
940 Paltentaler Minerals Polska Sp. z o.o. Damasławek 12 13 12 3
941 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Żary 13 11 12 7
942 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 10 14 12 63
943 Vision Polska Sp. z o.o. Poznań 13 12 12 12
944 Wab Artykuły Poligraficzne S.J. Lublin 12 12 12 67
945 Aesseal Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 14 10 12 26
946 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 11 13 12 44
947 Kraszewscy Sp. z o.o. Sp.K. Radziejów 8 17 12 26
948 Hexar Sp. z o.o. Warszawa 13 11 12 7
949 Kramer S.A. Gietrzwałd 12 12 12 45
950 Airnet Sp. z o.o. Warszawa 2 22 12 11
951 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 14 11 12 155
952 Czerwińscy Sprzedaż Artykułów Sanitarnych i Przemysłowych S.J. Łowicz 14 10 12 7
953 PACK-CENTER Kołodziej i Wspólnicy S.J. Katowice 12 12 12 28
954 Olimp Danuta I Janusz Włodarczyk S.J. Olsztyn 15 9 12 25
955 CRC Industries Europe Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 10 14 12 33
956 PHZ Vipol Spółka z Ogranizoną Odpowiedzialnością Warszawa 13 12 12 28
957 Hurtownia Oświetlenia Lux Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14 10 12 6
958 Anvis Szewczyk & Szewczyk Sp. J. Rokietnica 12 12 12 50
959 BIWAL Sp. z o.o. Białystok 13 12 12 12
960 Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. Balice 12 12 12 23
961 Firma Handlowa Pik sp. j. Hubert i Krystyna Piksa Świerklany 12 13 12 49
962 Anitech 2 Ogulewicz S.J. Bartoszyce 12 12 12 59
963 Merkator S.j. Gliwice 9 16 12 73
964 Awmet Wolniewicz s.j. Grodzisk Mazowiecki 10 15 12 30
965 AMPER B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 12 12 12 82
966 CCC S.A. Polkowice 7 17 12 6550
967 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 12 12 12 347
968 AMPOL – MEROL Karol Smoleński Wąbrzeźno 13 11 12 68
969 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 13 12 12 132
970 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 13 11 12 51
971 Firma Handlowa Davis Kazimierz Hanusiak Bielsko-Biała 13 11 12 652
972 MAR – OL Development Sp. z o.o. Poznań 20 4 12 1
973 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 11 13 12 53
974 PH Spoko Szostak sp. j. Wałbrzych 12 12 12 13
975 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 12 12 12 86
976 ARPOL A. Braszak R. Wybieralski S.J. Poznań 12 11 12 87
977 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 8 16 12 97
978 Sobar, Socha, Bartosik S.J. Katowice 12 12 12 21
979 DTP – Soft Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 16 8 12 31
980 Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J. Rożnowo 12 12 12 39
981 Alto Computers M. Borowiak, R. Wróbel S.J. Zabrze 12 12 12 43
982 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 9 14 12 117
983 Best Coffee Systems Sp. z o.o. Wrocław 12 12 12 70
984 Donna Fashions Sp. z o.o. Sękocin Nowy 17 7 12 3
985 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 11 12 12 61
986 PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J. Cieszyn 11 12 12 67
987 ETI Sp. z o.o. S.K. Poznań 13 11 12 42
988 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 11 13 12 34
989 Metalzbyt Poznań Spychała i Haze S.J. Poznań 12 11 12 6
990 PUPH Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 15 9 12 15
991 Optotech Medical Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 12 11 12 40
992 MEDYCZNE ABC Andrzej Prus Alicja Prus S.J. Legnica 13 11 12 29
993 ELEKTROGIEŁDA Sz. Żaczkiewicz, M. Karliński S.J. Łódź 12 12 12 92
994 SANBUD W.LESZCZUK I K.GŁUCHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Siedlce 11 12 12 50
995 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 13 10 12 103
996 PHPU EKODOM – GAJEK Sp. z o.o. Lublin 9 14 12 34
997 Hectronic Polska Sp. z o.o. Częstochowa 14 9 12 19
998 PCC Polska T. Jarmuszczak S. J. Wrocław 11 13 12 22
999 Amatex Sp. z o.o. Warszawa 12 11 12 13
1000 Microsens Sp. z o.o. Wrocław 12 11 12 5
1001 Ewpa Sp. z o.o. Komorniki 23 1 12 19
1002 Mat – Corund S.J. Kraków 11 12 12 23
1003 ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J. Wrocław 12 12 12 56
1004 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Kraków 10 13 12 294
1005 Apteka Niebieska Krzysztof Wojtych S.J. Skawina 14 10 12 19
1006 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopksa W Kowalewie Pomorskim Kowalewo Pomorskie 0 23 12 8
1007 LM Line Sp. z o.o. Szczecin 12 12 12 11
1008 DOMO-STYL A. Kobylec, A. Kulig S.J. Gliwice 12 11 12 22
1009 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 12 11 12 17
1010 Dominus Marek Szybisty i Spółka sp. j. Koszalin 12 11 12 18
1011 COMAD Sp. z o.o. Szczecin 12 11 12 26
1012 Magboss Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14 9 12 88
1013 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 14 9 12 23
1014 Shark S.J. Poznań 11 12 12 19
1015 Gtm Process Valves Sp. z o.o. Poznań 8 15 12 21
1016 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 12 11 12 16
1017 RM Logistics Europa Sp. z o.o. Katowice 14 10 12 1
1018 Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 17 7 12 11
1019 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Elblągu Elbląg 4 19 12 3
1020 Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie S.J. Grybów 12 11 12 56
1021 Janmar sp.j. Jan Kobiałka Mariusz Kobiałka Kraków 14 9 12 14
1022 Bio-Earth Sp. z o.o. Nieszawa 6 17 12 10
1023 Annais Bridal Sp. z o.o. Siechnice 15 8 12 8
1024 Lanius Przedsiębiorstwo Handlowe, Halina Bobrowska Czesław Bobrowski sp.j. Poznań 12 11 12 5
1025 Wiko Sp. z o.o. Białystok 13 11 12 9
1026 Olieen Sp. z o.o. Wrocław 11 12 12 3
1027 GRELEN S.J. PHU Polkowice 2 21 12 2
1028 Preston Group Sp. z o.o. Poznań 12 11 12 1
1029 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kantorex S.J. A. Sołtysek J. Kantor Rajcza 11 12 12 15
1030 Water Plus Sp. J. Dariusz Szleper, Zofia Szleper, Wojciech Szleper Kłobuck 12 12 12 27
1031 Firma Usługowo – Handlowa Andrzej Pałyszka Stanisław Kaczka sp.j. Bełchatów 11 12 12 19
1032 Eurotech Sp. z o.o. Mielec 13 11 12 29
1033 ALKOM Noscal, Nowak S.J. Kraków 12 11 12 33
1034 BIT-TECHNOLOGIES Piotr Tomczyk,Dariusz Biernat,Maciej Permus S.J. Katowice 13 10 12 12
1035 Mondex Anna i Jerzy Affek S.J. Olsztyn 13 10 11 43
1036 SPÓŁKA JAWNA CITY MARKET Adam Czekajewski i inni Kraków 12 11 11 56
1037 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 13 10 11 28
1038 Navitec Sp. z o.o. Łódź 3 20 11 50
1039 Apteka Marzeń Sp. z o.o. Wrocław 15 8 11 24
1040 Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 13 11 177
1041 Lisec Polska Sp. z o.o. Warszawa 17 6 11 130
1042 Kokos Frymus i Zuckerman S.J. Jaroszyn 12 11 11 30
1043 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 11 11 11 124
1044 Sonniger Polska Sp. z o.o. Gdynia 19 3 11 0
1045 Fortuna Familia Ciota S.J. Warszawa 12 11 11 34
1046 EQUIMED Hołda, Lenk, Trembecki Sp.J. Kraków 10 12 11 45
1047 PHU Euro Sp. z o.o. Bytom 16 7 11 29
1048 DBH Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 15 11 5
1049 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 10 13 11 892
1050 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 11 12 11 155
1051 Polfran S.J. Białystok 12 10 11 15
1052 PPH ESKULAP M. Furyk, J. Matłosz S.J. Gliwice 13 10 11 54
1053 Jurrmed Sp. z o.o. Płochocin 6 17 11 1
1054 F.H.U. K2LPartner Sp. z o.o. Warszawa 17 6 11 0
1055 KOMERC Sp. z o.o. Chojnów 12 11 11 8
1056 Centroodlew Badowski i Stoszek sp. j. Łódź 10 13 11 12
1057 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 11 12 11 93
1058 ADT Group Sp. z o.o. Warszawa 11 12 11 117
1059 Dax – Drgas S.J. Wschowa 10 13 11 5
1060 ID Lifting Sp. z o.o. Wrocław 14 9 11 7
1061 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 11 11 11 49
1062 Central sp.j. Kochanowscy, Rupińscy Legionowo 11 12 11 14
1063 Ogrodowa S.J. Dorota Inglot i S-ka Wrocław 11 12 11 12
1064 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 9 14 11 199
1065 Hurtownia Best Elżbieta Kaczmaryk Henryk Kaczmaryk sp.j. Miastko 12 10 11 10
1066 Stalówka Sp. z o.o. Opole 10 13 11 8
1067 JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J. Gdańsk 10 12 11 93
1068 Termo-San A i B Lenczewscy sp.j. Białystok 13 10 11 15
1069 Sukces Technology Group Dziemiańczuk sp. j. Wasilków 13 9 11 37
1070 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo – Usługowe Victor S.J. Ewa Janus I Barbara Potrzeszcz Skarżysko-Kamienna 10 13 11 22
1071 Tamar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tulce 11 11 11 79
1072 ICH Eskens Sp. z o.o. Plewiska 20 2 11 1
1073 PUH ELPAD Grzesiowski i Wspólnicy S.J. Elbląg 10 13 11 11
1074 Camdivision Sp. z o.o. Błonie 12 10 11 31
1075 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 9 13 11 191
1076 Przedsiębiorstwo Handlowe Eurospark Leszek Płaszecki sp. j. Kraków 12 11 11 7
1077 BW Auto Produkt Sp. z o.o. Zławieś Wielka 13 10 11 7
1078 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 11 12 11 122
1079 PHU BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 12 10 11 75
1080 ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o. Kraków 10 13 11 15
1081 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 12 10 11 22
1082 Studio Agmar Sp. z o.o. Poznań 9 13 11 10
1083 Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 10 13 11 48
1084 FERRO S.A. Skawina 13 9 11 434
1085 BRONA Sp. z o.o. Bielawa 10 12 11 4
1086 Laser Machine Service Sp. z o.o. Imielin 16 6 11 6
1087 Entrack – Pol Sp. z o.o. Brzeg Dolny 10 12 11 28
1088 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 9 11 377
1089 Market – Jeans S.J. PH Włocławek 17 6 11 8
1090 Elan Sp. z o.o. Gdańsk 14 8 11 8
1091 Mariteam Polska Sp. z o.o. Gdynia 5 17 11 45
1092 Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilczyce 14 8 11 73
1093 TEXIMA Sp. z o.o. Łódź 14 9 11 1
1094 Onico Gas Sp. z o.o. Warszawa 0 22 11 10
1095 Firma Piekarz sp.j. Warszawa 12 11 11 25
1096 PRINTLINE Grzegorz Sobczyński, Krzysztof Rajkowski, Wojciech Wolski S.J. Częstochowa 10 12 11 26
1097 WIMAD S.J. Wrocław 12 11 11 36
1098 Bikor Sp. z o.o. Gdańsk 5 17 11 13
1099 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 13 10 11 57
1100 Ivel Electronics Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 12 10 11 22
1101 Meta Piotr Wosiek, Jarosław Szewczyk S.J. Olszany 10 12 11 62
1102 Nova Sp. z o.o. Poznań 11 12 11 38
1103 Silwena Andrzej Szymaniuk S.K. Pszenno 11 11 11 4
1104 PHU GROT Jacek Olszewski Pisz 10 12 11 62
1105 KSM Sp. z o.o. Nowy Targ 4 18 11 49
1106 Diamond Investment Company T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz Poznań 13 9 11 12
1107 TMG Sp. z o.o. Milanówek 9 14 11 2
1108 Max Quality Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9 13 11 4
1109 Omega S.A. Głogów 11 11 11 53
1110 MK Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska S.J. Gdańsk 12 10 11 4
1111 SORIMEX Sp. z o.o. S.K. Toruń 13 9 11 52
1112 Henryk Chwaliński-Zenon Purc Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Henzen sp. j. w Lublinie Lublin 9 13 11 3
1113 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 10 12 11 18
1114 DELTA SPORT WRONA Sp.J. Siedlce 11 11 11 25
1115 Agata S.A. Katowice 10 12 11 2869
1116 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pryzmat A.W.Sulewscy sp.j. Hrubieszów 16 6 11 35
1117 Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak sp.j. Katowice 12 10 11 16
1118 Deltagraf Sp. z o.o. Warszawa 9 13 11 2
1119 HYDROPRESS Wojciech Górzny Elbląg 10 12 11 90
1120 Homeinside Design Sp. z o.o. Warszawa 14 8 11 4
1121 Sanlab J. Kaczorek, M. Bińczak S.J. Warszawa 12 10 11 17
1122 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 10 12 11 197
1123 Elektro-Partner Izabela Opioła, Grzegorz Opioła S.J. Ząbkowice Śląskie 11 11 11 51
1124 Homefitness Sp. z o.o. Leszno 13 9 11 4
1125 PINIA Sp. z o.o. Jarocin 11 11 11 42
1126 Tawi Corporation Sp. z o.o. Warszawa 15 7 11 1
1127 D2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13 9 11 17
1128 KARGO S.J. PHU Łomża 12 10 11 16
1129 ARGO S.A. Gdańsk 12 10 11 144
1130 Delta Elektro sp.j. Anna Grabowska, Krzysztof Grochowski Lublin 11 11 11 25
1131 Schimar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13 9 11 45
1132 AT – Akcept Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 8 14 11 11
1133 Aplauz Sp. z o.o. Łomianki 8 13 11 92
1134 LD Holding S.A. Jastrzębie-Zdrój 11 11 11 45
1135 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 11 11 11 43
1136 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pinnacle Sp. z o.o. w Szczecinie Szczecin 10 12 11 3
1137 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmor S.J. Waldemar Moryń Rafał Moryń Częstochowa 10 12 11 42
1138 BONITA H. A. H. Żołądkowscy S.J. Poznań 6 16 11 34
1139 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 11 11 11 41
1140 ASWO PL Pobrotyń S.J. Koszalin 10 12 11 44
1141 Wrześniak Glassworks Sp. z o.o. Ładna 11 11 11 11
1142 Isotek Sp. z o.o. Poznań 14 8 11 25
1143 MG Stal Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 17 5 11 3
1144 TAP Systemy Alarmowe Sp. z o.o. Poznań 10 11 11 20
1145 Elgra W. E. Kubik S.J. Opole 11 11 11 17
1146 MILA PAPIER Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 11 11 11 43
1147 4CV Mobile Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 4 17 11 163
1148 Millenium Elektro Holding Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 10 11 11 2
1149 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 13 9 11 21
1150 Tradepol Sp. z o.o. Rogowiec 21 1 11 0
1151 Maks Sp. z o.o. Olsztyn 11 10 11 4
1152 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.bajek, C.bajek, D.piegza Sp. j. Chęciny 11 11 11 94
1153 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 10 11 11 59
1154 Astor Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 9 13 11 10
1155 PPH Kotar Sp. z o.o. sp.k. Białystok 11 11 11 13
1156 F.H.U.P. GERONIMO M. Dziadur S.J. Węgrzce 12 10 11 22
1157 REKOP II Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 14 11 4
1158 Vipolimex Sp. z o.o. Stare Babice 10 12 11 32
1159 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 9 12 11 398
1160 Balzen- Plast Maria Balejko, Zenon Balejko sp. j. Katowice 13 9 11 10
1161 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 12 9 11 128
1162 Exbud Trade Sp. z o.o. Łomianki 1 21 11 843
1163 Derkom S.J. Zamość 15 7 11 15
1164 Sporting Sp.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz Wałbrzych 11 10 11 15
1165 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 10 12 11 150
1166 Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 7 14 11 110
1167 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 12 10 11 118
1168 Majster S.J. W. Mierzejewski Białystok 10 11 11 14
1169 Nowe S.A. Warszawa 7 14 11 30
1170 4visions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11 11 11 134
1171 PZE Elektromont – Wojtowicz S.J. Bydgoszcz 10 11 11 27
1172 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 10 12 11 997
1173 Woburg Rubber Sp. z o.o. S.K. Dobrzeń Wielki 10 11 11 18
1174 Green Steam International Sp. z o.o. Kraków 8 14 11 8
1175 Alfa i Omega Iwona Szulc, Janusz Szulc, sp.j. Głogów 10 11 11 49
1176 Promark Light Sp. z o.o. Warszawa 8 14 11 22
1177 Otxcare Sp. z o.o. Warszawa 11 11 11 1
1178 Topvision Sp. z o.o. Leszno 10 12 11 14
1179 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 11 11 11 83
1180 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź 9 13 11 334
1181 PROBIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10 11 11 15
1182 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 11 10 11 126
1183 JML COLOR – L. Kowalczyk, M. Waśniewski, J. Bylica S.J. Warszawa 14 8 11 3
1184 Apteka Pogodna R.lewandowska-Wetoszka, J.wetoszka-Puchalska S.J. Szczecin 11 11 11 14
1185 Apteka Im. J. Korczaka Czerniakowska Nagel sp.j. Toruń 11 10 11 8
1186 Metalimpex Sp. z o.o. Tychy 10 11 11 41
1187 Enap S.A. Wilczkowice Górne 14 7 11 46
1188 Wodmel Sp. z o.o. Wołomin 12 9 11 18
1189 Apteka Medican Kłącz, Wołoszyn sp.j. Rzeszów 11 11 11 21
1190 Carmin Frania Sp. z o.o. Lublin 10 12 11 34
1191 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt Sp.J. Gdańsk 11 10 11 28
1192 Impression Sp. z o.o. S.K. Łódź 11 11 11 19
1193 S.V.I.S. Trade Sp. z o.o. Cieszyn 12 9 11 4
1194 Firma MET – GAL Andrzej Zakrzewski Rzeszotary 11 10 11 70
1195 Feniks K&W Sp. z o.o. i Spółka – Spółka Komandytowa Cieszyn 18 4 11 2
1196 NITTO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 15 7 11 4
1197 Tiger Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 11 11 11 77
1198 Led-Pol Sp. z o. o. S. K. Bielsko-Biała 12 9 11 43
1199 Zakład Obsługi Holdingu ZCH Sp. z o.o. Włocławek 5 16 11 17
1200 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 10 11 11 82
1201 Stawosan J. Szczepański Sp. J. Stalowa Wola 11 10 11 19
1202 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 12 9 11 166
1203 Aniro Sp. z o.o. Toruń 11 10 11 106
1204 Paw Sp. z o.o. Gdańsk 11 10 11 18
1205 Dommar Grupa SBS U.P. Olejniczak D.M. Duda sp. j. Jarocin 10 11 11 36
1206 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 12 9 11 29
1207 JKF Polska Sp. z o.o. Berzyna 9 12 11 80
1208 APTEKA VITAFARM Z.SOCHACKA, M.NOWAK, M.SOCHACKI S.J. Poznań 10 11 11 18
1209 GERLACH S.A. Drzewica 10 11 11 125
1210 Promedica Toruń Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Toruń 13 8 10 3
1211 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 10 11 10 32
1212 Elmonter sp. j. Sławek Pietrzyk i Marek Banasiuk Sokołów Podlaski 11 10 10 21
1213 John Crane Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10 11 10 35
1214 Dienes Polska sp. z o.o. Inowrocław 11 10 10 25
1215 Fin Sp. z o.o. Kolbuszowa 12 9 10 161
1216 Mazowieckie Centrum Pompowe Sp. z o.o. Warszawa 12 9 10 1
1217 POLPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 12 9 10 26
1218 Firma Usługowo-Handlowa Semaco Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp. j. Kraków 9 12 10 60
1219 Cyganek Sp.J. Skoczów 11 10 10 34
1220 ŚRUBY – 1 Sp. z o.o. Wrocław 13 8 10 2
1221 Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. Zielona Góra 10 11 10 89
1222 Avanti Marczyk Sp.J. Łódź 13 8 10 21
1223 MB Distribution Sp. z o.o. Poznań 6 15 10 3
1224 KLL Adam Litner, Artur Litner, Michał Kleszcz S.J. Bielsko-Biała 8 12 10 27
1225 Polo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8 13 10 9
1226 Spółka Jawna Biuro Perfekt Foltyn Adam Bielsko-Biała 11 10 10 19
1227 F/X Kamińska, Cisowski S.J. Częstochowa 11 10 10 22
1228 Archimedes Sp. z o.o. Toruń 8 13 10 104
1229 Unison Sp. z o.o. Kraków 9 12 10 9
1230 Drotest sp. z o.o. Nowy Tuchom 9 12 10 2
1231 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11 10 10 149
1232 ACV Polska Sp. z o.o. Włocławek 10 11 10 62
1233 Energy Partners Sp. z o.o. Zakrzewo 7 14 10 13
1234 Gazelo Sp. z o.o. Częstochowa 12 9 10 32
1235 Agrogama Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Kuźma I Keli Sp.J. Rogoźno 10 11 10 14
1236 B&L International Sp. z o.o. Warszawa 9 12 10 32
1237 PROWENT Centrum Zaopatrzenia Budowlanego – J. Cwaliński S.J. Kędzierzyn-Koźle 7 13 10 15
1238 Eko – Natura S.J. Opole 8 13 10 14
1239 Juwal S.J. PPUH Konstantynów Łódzki 9 11 10 5
1240 NSS Sp. z o.o. Warszawa 10 11 10 219
1241 Lodel Sp. z o.o. Kłanino 13 7 10 8
1242 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 10 11 10 228
1243 Becker Polska Sp. z o.o. Pianowo 10 10 10 30
1244 Jpl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8 12 10 2
1245 BOREALIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 20 1 10 1
1246 Pk Euronorms Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 5 16 10 0
1247 Tissimpex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 9 12 10 13
1248 Essa Trends Sp. z o.o. Warszawa 12 9 10 4
1249 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Albex Sp. z o.o. Gdańsk 9 12 10 3
1250 Kominki Dovre sp.j. Kochmański Olsztyn 10 11 10 9
1251 Trend Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10 11 10 5
1252 Ama Trading Company Małgorzata Jabłońska-Nowak sp. j. Dziekanów Leśny 11 9 10 18
1253 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 11 10 10 139
1254 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 9 11 10 156
1255 Instytut Dermatologii sp. z o.o. Kraków 9 12 10 3
1256 M i G Import Eksport Głowacki sp. j. Białystok 10 10 10 50
1257 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 10 11 10 404
1258 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8 12 10 116
1259 Lauda Audio Adamowicz S.J. Sopot 11 10 10 59
1260 Astra Concept Sp. z o.o. Warszawa 4 17 10 45
1261 CHEM&POL Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 50
1262 TROPEX Sp. z o.o. Koszalin 14 7 10 2
1263 Trade Company Sp. z o.o. Poznań 9 12 10 16
1264 SANIT-POL GRUPA SBS S.J. HURTOWNIA ARMATURY SANITARNEJ I TECHNIKI GRZEWCZEJ Szprotawa 10 10 10 16
1265 Dan-Mar sp.j. Danuta Selwiet, Maria Gulińska Katowice 10 10 10 19
1266 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 13 7 10 85
1267 Salony Elżbieta E. Jakubiak I D. Jakubiak S.J. Olsztyn 9 11 10 20
1268 Jan Trochimczyk i S-ka Linea Trade Import-Export S.J. Zabrze 10 11 10 24
1269 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 11 9 10 236
1270 Groeneveld Polska Sp. z o.o. Poznań 10 11 10 18
1271 Tech-Art Sp. z o.o. S.K. Toruń 10 10 10 6
1272 Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o. Gdańsk 10 10 10 7
1273 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 11 10 10 119
1274 Mustaszar Sp. z o.o. Opole 2 18 10 2
1275 LIT Sp. z o.o. Szczecin 0 20 10 15
1276 Belse Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13 8 10 16
1277 Brados sp.j. T.Grzesiak, P.Pawlak, K.Kuchciński Wrocław 10 10 10 19
1278 Eglo Polska Sp. z o.o. Warszawa 11 10 10 40
1279 BAT Tadeusz Kyzioł, Roman Sold Sp.J. Bronisze 9 11 10 15
1280 Warmińsko-Mazurskie Centrum Westfalia Bożena Krupska, Romuald Krupski S.J. Lidzbark Warmiński 10 10 10 14
1281 Abicor Binzel Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Opole 8 13 10 33
1282 ALITECH Sp. z o.o. Wrocław 9 11 10 4
1283 NGB Europe Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 12 10 5
1284 EWIMAR A. Posłuszny, K. Posłuszna S.J. Skaryszew 19 1 10 1
1285 SNAJGE POLSKA Sp. z o.o. Dębica 11 9 10 3
1286 CTC CLATRONIC Sp. z o.o. Opole 11 10 10 96
1287 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 11 10 10 81
1288 Mars – Sport S.J. Warszawa 9 11 10 50
1289 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 66
1290 Multi Wnętrza Robert Klęk S.J. Włosań 2 18 10 3
1291 Inducomp Industrial Components Sp. z o.o. Izabelin 13 8 10 10
1292 Oase Sp. z o.o. Warszawa 11 9 10 21
1293 LACK SERVICE D.MISZUDA, A.NOWICZ SPÓŁKA JAWNA Piekary Śląskie 11 9 10 9
1294 Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał S.J. Targowisko Dolne 12 8 10 47
1295 Techdent Center Tasiemski Piotr, Tasiemski Jakub sp.j. Warszawa 9 11 10 30
1296 APTEKA GRODZKA Zbigniew Zieliński S.J. Środa Śląska 10 11 10 11
1297 Spaw Sp. z o.o. Kraków 11 9 10 43
1298 Galeria Portius Sp. z o.o. Krosno 15 5 10 7
1299 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum – Krzysztof Sikora I Paweł Sikora – S.J. Krotoszyn 11 9 10 15
1300 Falcon Medical Polska Sp. z o.o. Łódź 10 11 10 35
1301 Apeiron HT Sp. z o.o. Poznań 8 12 10 1
1302 K.K.A. DUDKIEWICZ – SPÓŁKA JAWNA Ciechanów 9 11 10 24
1303 Megavision Technology Sp. z o.o. Warszawa 9 11 10 55
1304 Iberia Sp. z o.o. Koziegłowy 7 13 10 3
1305 Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa Większyce 10 10 10 5
1306 Centrumtechniki Narzędziowej Elektromet Zalewa S.J. Chełm 10 10 10 17
1307 Bydgoska Hurtownia Narzędzi Vista Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 10 10 27
1308 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 10 10 10 24
1309 PC Print S.J. Warszawa 9 11 10 102
1310 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10 10 10 37
1311 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 35
1312 IT Desk Sp. z o.o. Opole 9 11 10 5
1313 Tersteel Group Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 0 20 10 1
1314 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 8 12 10 124
1315 Lubricant Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 9 11 10 23
1316 P P H U Vega Meble S. J. Księżyno 12 8 10 13
1317 El-Maro Kreczetowscy, Ratajczak sp. j. Leszno 9 11 10 21
1318 Goshe Sp. z o.o. Olsztyn 11 8 10 55
1319 TADAR Firma Handlowa Dariusz Tauchert Swarzędz 13 7 10 100
1320 Kinsky Spółka Sp. z o.o. Pelplin 8 12 10 5
1321 Ekochem – TECH Sp. z o.o. Żarów 16 4 10 1
1322 Venair Sp. z o.o. Suchy Las 8 12 10 8
1323 Społem PSS w Pleszewie Pleszew 12 8 10 2
1324 Pepe Sp. z o.o. Solec Kujawski 13 7 10 21
1325 PH ROBOPOL S.J. Zbigniew Panek, Janusz Fuk Kępa 10 10 10 27
1326 Drussis Sp. z o.o. Pianowo 4 16 10 19
1327 Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp. j. Poznań 7 13 10 62
1328 KBU Sp. z o.o. Kraków 4 16 10 28
1329 Handlowo Usługowa Spółdzielnia Domet Wrocław 3 17 10 7
1330 Kebohr Polska Sp. z o.o. Wejherowo 11 9 10 2
1331 Beta Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 12 8 10 0
1332 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Rybarzowice 7 12 10 16
1333 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 10 10 10 108
1334 Light Prestige Sp. z o.o. S.K. Skawina 8 12 10 21
1335 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 11 9 10 47
1336 In.tech Innowacyjne Technologie Sp. z o.o. Warszawa 15 5 10 4
1337 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław Kłak Złotoryja 11 8 10 14
1338 INSTAL-MET Alina Bromber, Anna Galasińska S.J. Pniewy 10 10 10 23
1339 ACO-TEC Adam Litner, Artur Litner S.J. Bielsko-Biała 11 9 10 10
1340 Apteka Staromiejska Jadwiga Różycka Teresa Spalińska sp.j. Gdańsk 10 10 10 5
1341 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno – Narzędziowe Rawicz 10 10 10 16
1342 K. I P. Kuryłek sp. j. Zielonki-Parcela 8 11 10 9
1343 Nanotech Diamond Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 15 10 12
1344 METIMPEX Sp. z o.o. Kraków 9 10 10 53
1345 TTT Invest Sp. z o.o. Medic-Mar Hurtownia Sprzętu Medycznego S.K. Łódź 10 10 10 31
1346 MDM Firany Sp. z o.o. Łódź 10 10 10 47
1347 ZPW Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 11 9 10 18
1348 KRAK MIX Sp. z o.o. Kraków 9 10 10 13
1349 Nextkom Sp. z o.o. Lębork 14 6 10 0
1350 CSV Sp. z o.o. Szczecin 15 4 10 51
1351 Tama Polska Sp. z o.o. Sieradz 9 11 10 204
1352 Hubertech Sp. z o.o. Katowice 6 14 10 23
1353 Tajfun Poland Sp. z o.o. Warszawa 12 8 10 14
1354 FDS Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 9 11 10 6
1355 JBK Sp. z o.o. Szczecin 18 2 10 1
1356 Przedsiębiorstwo Krezus M. Zarzycki S.J. Katowice 10 10 10 16
1357 Kanlux S.A. Radzionków 8 12 10 532
1358 Propap Poland Sp. z o.o. Wrocław 5 15 10 2
1359 Euro – Plant K.Bielak – Wolińska,A.Golisowicz sp.j. Warszawa 10 9 10 15
1360 Sunnen Polska Sp. z o.o. Warszawa 9 11 10 24
1361 Petronas Lubricants Poland Sp. z o.o. Kraków 10 10 10 286
1362 DELTRANS Sp. z o.o. Kamyk 13 7 10 7
1363 A+F POLAND Sp. z o.o. Mianowice 9 11 10 17
1364 ENPOL Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 9
1365 Cartec K.Wiśniewski, B.Nowak sp.j. Katowice 10 9 10 19
1366 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 11 9 10 166
1367 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach Prabuty 8 11 10 1
1368 Abook Sp. z o.o. Warszawa 13 7 10 74
1369 Telmar Rybiccy S.J. Nowe Miasto Lubawskie 9 11 10 39
1370 Rem J. Markiewicz S.J. Lublin 7 13 10 7
1371 Outlet Eurocomfort Sp. z o.o. Leszno 11 9 10 7
1372 Apteka Leśna G. Dudziak K. Seredyszyn S.J. Lubin 9 10 10 14
1373 DUET Karwowska Sp.J. Suwałki 11 9 10 20
1374 Przedsiębiorstwo Prywatne Mak Rokosz S.J. Sianów 10 10 10 5
1375 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 10 9 10 33
1376 Victorinho K. Loga-Chicheł, P. Chicheł S.J. Śrem 10 10 10 25
1377 Foton – Bis Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 10 10 4
1378 Orfin Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 8 12 10 7
1379 Sako – Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski Ozorków 10 9 10 56
1380 Valdi Sp. z o.o. Tarnów 13 6 10 1
1381 Pollux Sp. z o.o. Warszawa 8 12 10 53
1382 SILCO Sp. z o.o. Gdańsk 15 5 10 5
1383 Soko International Polarczyk Tober S.J. Pruszków 9 10 10 13
1384 Toj- Hand Przedsiębiorstwo Handlowo- Produkcyjne Osypiuk sp.j. Lublin 10 10 10 27
1385 Acer Nowakowscy Sp.J. Łomża 11 8 10 20
1386 Sprzęt Laboratoryjny I Medyczny Labpartner Kbs Sp. z o.o. Warszawa 14 5 10 1
1387 Bauer Group Polska Sp. z o.o. Jasionka 11 8 10 13
1388 GRAMBET GRUPA SBS SPÓŁKA JAWNA MIROSŁAW GUCIA, MACIEJ GUCIA Skórzewo 9 10 10 25
1389 Marrob Sp. z o.o. sp.k. Myślenice 9 10 10 43
1390 DEPOL Sp. z o.o. Warszawa 12 7 10 44
1391 TOPSERW Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk S.J. Zielonka 12 8 10 32
1392 Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 9 10 10 34
1393 MKR – TPE Sp. z o.o. Białogard 16 3 10 2
1394 Apteka Pod Aniołem Lenard Iwspólnicy S. J. Tarnobrzeg 9 11 10 16
1395 AB-MICRO Sp. z o.o. Warszawa 8 11 10 53
1396 Quickson II Sp. z o.o. sp.k. Łódź 9 10 10 44
1397 Vivanol Sp. z o.o. Płock 11 8 10 35
1398 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J. Wrocław 10 9 10 47
1399 Sartorius Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 12 7 10 15
1400 Reh El Sp. z o.o. Gliwice 10 9 10 7
1401 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kozach Kozy 9 11 10 4
1402 Kurowski Group Sp. z o.o. Jelenia Góra 11 8 10 16
1403 Smaczek S.J. Sieradz 10 10 10 16
1404 Kopec – Staniewicz Sp.J. Przedsiebiorstao Handlowe Giżycko 11 9 10 7
1405 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 9 11 10 132
1406 Technika Zamocowań AMEX Krot Dariusz Krot Marek S.J. Kędzierzyn-Koźle 8 11 10 46
1407 Gemini Sp. z o.o. Wejherowo 12 7 10 60
1408 Design Sp. z o.o. Głuchołazy 7 12 10 13
1409 Superrobot Sp. z o.o. Gołanice 8 11 10 3
1410 Goldregen Sp. z o.o. Olsztyn 6 13 10 3
1411 ARTPOL Koc, Szymański Sp.J. Gdańsk 9 11 10 10
1412 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Trio Lipniacki i Wspólnicy sp.j. Siedlce 9 10 10 14
1413 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PWF Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 9 10 10 41
1414 TKM Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski S.J. Plewiska 14 6 10 5
1415 Eco Schulte Sp. z o.o. Janki 9 10 10 35
1416 IFM Electronic Sp. z o.o. Katowice 10 9 10 62
1417 MB Pharma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 9 11 10 203
1418 WIT S.J. Łódź 9 10 10 44
1419 INWESTEL Sp. z o.o. Warszawa 10 9 10 55
1420 PRODREX Sp. z o. o. P P U Rudołtowice 11 8 10 76
1421 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 8 11 10 3576
1422 Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.jastrzębski I Z.ziomek S.J. Radom 9 10 10 31
1423 Jard Sp. z o.o. Sieradz 10 9 10 6
1424 Avo – Werke Sp. z o.o. Wierzbice 9 10 10 86
1425 KAPRYS-MET Maria Gniadek, Jacek Gniadek S.J. Rzeszotary 9 10 10 82
1426 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 11 8 10 282
1427 Techmiks Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 9 10 10
1428 PPUH Energo – Usługa Sp. z o.o. Ruda Śląska 10 9 10 1
1429 Insanix Medical Sp. z o.o. Kielce 14 5 10 1
1430 Hurtownia Artykułów Elektrycznych Alina Mielcarek Sp.J. Ostrów Wielkopolski 10 9 10 6
1431 Metalzbyt – Hurt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7 12 9 37
1432 Bulawa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12 7 9 16
1433 Handel Hurtowy i Detaliczny sp. j. Edmund Kmieć, Marek Przestacki Jarocin 9 10 9 12
1434 Żbik Sp. z o.o. Łódź 12 7 9 1
1435 SEMA – PRINT Sp. z o.o. S.K. Kraków 9 10 9 55
1436 Astoria Group Sp. z o.o. Warszawa 8 11 9 7
1437 Zephyr Polska Sp. z o.o. Garby 11 8 9 13
1438 Ortmed Sp. z o.o. Warszawa 10 9 9 7
1439 Famil – Med Sp. z o.o. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Lublin 6 13 9 9
1440 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 10 9 9 196
1441 Tara S.J. PH Częstochowa 9 10 9 51
1442 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11 8 9 1012
1443 Alamo Water Poland sp. z o.o. Zielonki 6 13 9 86
1444 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „INTERTOP” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Malbork 8 11 9 18
1445 Sepix P H U S. J. Słupsk 12 7 9 17
1446 ARMA – POL Sp. z o.o. Brzeszcze 11 8 9 7
1447 Pretty Line Sp. z o.o. Łódź 19 0 9 0
1448 Tovares Sp. z o.o. Myślęcinek 11 8 9 19
1449 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10 9 9 40
1450 PPH HEN-STOL Hanna Piórkowska S.J. Żebry-Chudek 7 12 9 43
1451 Walor-Oil Sp. z o.o. Józefów 16 3 9 17
1452 OTCF S.A. Wieliczka 10 9 9 781
1453 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 9 10 9 28
1454 SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW Oborniki 9 10 9 2
1455 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe KOPLEX – Sp. z o.o. Kielce 15 4 9 0
1456 H.A.K. Lewandowscy S.J. Świnoujście 13 6 9 6
1457 Spax Polska Sp. z o.o. Wieliczka 10 9 9 32
1458 Audio Plus Sp. z o.o. Łomianki 8 11 9 40
1459 Sej Com Sp. z o.o. Warszawa 9 10 9 4
1460 Vollmer – Basen Serwis Sp. z o.o. Zgorzelec 10 8 9 9
1461 FH ELEKTRET S.J. Limanowa 10 9 9 183
1462 Apteka Arnika Mgr Farm. Teresa Jarzemska, Mgr Farm. Paulina Jarzemska – Wróblewska sp.j. Gryfice 8 10 9 9
1463 Art – Met Narzędzia sp. j. Angelika Karasek-Kramarczyk, Robert Łaciok Bielsko-Biała 9 9 9 15
1464 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 10 9 9 25
1465 Bassano Collection Poland A. Gierszewski sp.j. Gdynia 7 12 9 20
1466 Robotex S.J. PPHU Częstochowa 9 10 9 6
1467 S.K. Model Sp. z o.o. Gdańsk 8 10 9 13
1468 Flexin Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9 9 9 8
1469 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 10 9 9 94
1470 Lancerto S.A. Łańcut 10 9 9 103
1471 AE Solution Sp. z o.o. Gdańsk 8 10 9 67
1472 Firma Handlowa JAWRO Jacek Wroniecki Ostrzeszów 10 9 9 46
1473 Apteka Prywatna im. Mgr. Farm. Józefa Stopy Sp.J. Sucha Beskidzka 10 8 9 16
1474 Cerber M & D Sp. z o.o. Szczecin 2 16 9 2
1475 Anna Wajdlejt Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Export-Import WAJDLEJT E.R.A. Braniewo 10 8 9 84
1476 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marcco sp. j. Marek Babiarz Ireneusz Babiarz Wałbrzych 9 10 9 12
1477 Wodmiar Wiśniewscy Sp.J. Olsztyn 10 9 9 24
1478 Proplasma Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8 10 9 10
1479 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif S.J. Rudzica 9 10 9 40
1480 Vimagio Sp. z o.o. Częstochowa 8 11 9 1
1481 Columbovet Barbara Szeleszczuk i Tomasz Romanik S.J. Warszawa 8 10 9 4
1482 Scubatech Sp. z o.o. Mierzyn 8 10 9 26
1483 Firma Handlowa Abc Krzysztof Bobula i Andrzej Bobula Sp.J. Kraków 8 11 9 21
1484 Gdański Gabinet Numizmatyczny Sp. z o.o. Gdańsk 16 3 9 1
1485 Ochnik S.A. Garwolin 10 9 9 250
1486 Przemysłowa Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 8 11 9 35
1487 Dorado Urszula i Andrzej Żymła S. J. Rybnik 9 9 9 13
1488 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe AMPER Sp.J. Jerzy Pawełkowicz, Zbigniew Nasiukiewicz Oborniki Śląskie 10 9 9 8
1489 Pronar Sp. z o.o. Płock 9 9 9 7
1490 Egida IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa 9 10 9 278
1491 PHU MAKPOL Sp.J. Mazurkiewicz, Koziarska Opole Lubelskie 9 9 9 17
1492 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa Warszawa 8 10 9 240
1493 Apvacuum Sp. z o.o. Suchy Las 7 11 9 15
1494 Partydeco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 2 17 9 126
1495 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 9 9 9 152
1496 Logis Med Sp. z o.o. Kraków 8 11 9 112
1497 Emar Graphics Sp. z o.o. Poznań 9 9 9 2
1498 TECHNOMAC Sp. z o.o. Warszawa 12 6 9 1
1499 Polskiesuplementy.Pl Sp. z o.o. Bojano 13 5 9 2
1500 Correct S.J. Zduńska Wola 10 9 9 17
1501 Thera Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 11 9 4
1502 Ko-Be S. Beba & B. Kołodziej sp.j. Głogów 2 16 9 6
1503 TITO Sp. z o.o. Wysoka 10 8 9 6
1504 Jd Tools Polska Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 12 6 9 13
1505 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 9 9 9 93
1506 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 9 10 9 752
1507 N.B.C. POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11 7 9 1
1508 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 6 12 9 1197
1509 COMPACT Sp. z o.o. Gdańsk 9 9 9 9
1510 Emergraf W. Ryppa R. Mączka sp.j. Wieliczka 10 9 9 5
1511 Kruk-Mex S.J. Stanisław Kruk,Wiesław Kruk Głogoczów 10 8 9 4
1512 Masterfix Poland LTD Sp. z o.o. Poznań 11 7 9 21
1513 Nomos Artur Ciuba I Wspólnicy S.K. Warszawa 9 9 9 1
1514 MIRALEX Sp. z o.o. Piła 9 10 9 92
1515 VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5 13 9 135
1516 Pet Supplies Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 14 9 3
1517 Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Prabuty 8 11 9 5
1518 HAKO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 9 9 9 77
1519 Grupa Marox Sp. z o.o. Sp.K. Oświęcim 12 6 9 18
1520 P P U H DANTE Sp. z o.o. Szczecin 11 8 9 82
1521 Vitaprodukt Sp. z o.o. Kraków 17 1 9 3
1522 Alexis II S.J. Reguły 10 8 9 62
1523 Tyranik Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe Export – Import Marek Jakubik i Sp. S.J. Krapkowice 8 10 9 21
1524 FH WALOR S.J. Kolbuszowa 8 10 9 56
1525 Pronet – Color Sp. z o.o. Gdynia 6 12 9 64
1526 Denison D. Biernat, M. Biernat S.J. Niepołomice 9 9 9 40
1527 Glob Kiddy Sp. z o.o. Pianowo 2 16 9 6
1528 Kondor Sp. z o.o. Łódź 11 7 9 68
1529 Hitmark Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 8 10 9 39
1530 NEXT S.J. Białystok 12 6 9 11
1531 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o. o. w Pile Piła 9 9 9 14
1532 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J. Kartuzy 9 10 9 21
1533 Antex S.J. Jerzy Maćkówka i S-ka Łbiska 11 7 9 3
1534 Ad-Dar Adam Madeja Dariusz Madeja S.J. Lublin 8 10 9 5
1535 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 8 10 9 124
1536 Carpatia, Kowalczyk, Przęczek, Suder sp.j. Łyczanka 8 10 9 17
1537 CONSORTE – SR Sp. z o.o. Wrocław 9 9 9 69
1538 Beta Polska Sp. z o.o. Skarbimierzyce 9 10 9 127
1539 Firma Handlowa Eskot Kotowicz – sp.j. Kraków 9 9 9 18
1540 D-M Sp. z o.o. Krotoszyn 9 9 9 32
1541 Bram-Furt Słaby Adam, Fałowski Bogdan sp.j. Wielogłowy 10 8 9 12
1542 JANEX – ELEKTRO Jan i Jadwiga Mieszczak S.J. Lubin 12 6 9 10
1543 Adpoltrade Sp. z o.o. Toruń 10 8 9 5
1544 Malibu PC S.J. Warszawa 6 12 9 35
1545 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Pro-Bike P. Omieciński, J. Przybysz S.J. Jelenia Góra 9 9 9 21
1546 Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o. Szczecin 9 9 9 10
1547 Polver Sp. z o.o. Kraków 13 6 9 1
1548 Klubben Polska Sp. z o.o. Ciele 8 11 9 25
1549 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 9 9 9 344
1550 AWT International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 7 11 9 34
1551 Bossard Poland Sp. z o.o. Radom 10 8 9 49
1552 FARO S. Zieliński, K. Putanowicz S.J. Kraków 8 10 9 135
1553 PHU SONIK S.J. Andrzej Socha i Wojciech Niźnik Elbląg 9 9 9 29
1554 Deef S.J. Gryfino 10 8 9 26
1555 Technika Grzewcza i Sanitarna Piotr i Jarosław Gejcyg Sp.J. Żyrardów 9 9 9 20
1556 Fielmann Sp. z o.o. Gdynia 9 9 9 116
1557 Amagato Sp. z o.o. Warszawa 2 16 9 2
1558 Security Expert Sp. z o.o. Poznań 11 7 9 15
1559 Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Łódź 8 10 9 31
1560 Lemar S.J. Olsztyn 8 10 9 32
1561 MTS Galicja-II Ścianek S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Nowy Sącz 3 15 9 6
1562 Agencja Inwestycyjno- Handlowa V- Project Sp. z o.o. Warszawa 9 9 9 30
1563 Tdk Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 12 9 19
1564 BRAT – MET S.J. Radom 10 8 9 34
1565 Dantex Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 8 10 9 23
1566 Labstore Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 12 9 32
1567 Macaroni Tomato Sp. z o.o. Warszawa 13 5 9 2
1568 Centech Sp. z o.o. Gdańsk 5 13 9 20
1569 Profi S.J. Zielona Góra 10 8 9 10
1570 Domex Kuśnierek Sp.j. Rydzyna 9 9 9 263
1571 CSF Polska Sp. z o.o. Rzeszów 10 8 9 13
1572 Abditus Sp. z o.o. Wrocław 5 13 9 6
1573 Alda, D. Bajer, G. Olszówka sp. j. Pabianice 10 8 9 6
1574 Em & Em M. Pietrucha M. Deptuła sp.j. Warszawa 9 9 9 83
1575 Wodstal S.J. Włoszakowice 8 9 9 29
1576 Investpol Sp. z o.o. Łapino 10 8 9 2
1577 TELE-HURT Sp. z o.o. S.K. Szczecin 9 9 9 15
1578 Mat Usługi Informatyczne Sp. z o.o. S.k. Kraków 10 7 9 31
1579 Takt 24 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14 4 9 30
1580 Neodynamic Sp. z o.o. Tyniec Mały 8 10 9 12
1581 GT Sport sp.j. Marek Gwizdała, Dariusz Tryk Gdynia 9 9 9 8
1582 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 8 10 9 877
1583 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 8 9 1314
1584 2G Group Sp. z o.o. Gdynia 8 10 9 1
1585 BM Partner Sp. z o.o. Kraków 1 17 9 5
1586 Alu-Centrum S.J. Komorów 8 10 9 20
1587 Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. Porti S.K. Warszawa 7 10 9 17
1588 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 9 9 9 93
1589 Trokos Market Point Sp. z o.o. S.K. Gdów 8 9 9 36
1590 Holmatro Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 15 9 12
1591 Apteka Verbena M. Niewiadomska i Spółka S.J. Rawa Mazowiecka 8 10 9 19
1592 Chrobok Zbigniew Agnieszka F.H. Wodzisław Śląski 9 9 9 55
1593 Wes.Expert Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 9 8 9 23
1594 NEFAB PACKAGING POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 9 8 9 82
1595 Complex J.Michalkiewicz, M.Krzemień S.J. Knurów 6 12 9 10
1596 NCK Sp. z o.o. Gdańsk 8 10 9 4
1597 KMP PRINTTECHNIK Polska Sp. z o.o. Sękocin Stary 11 7 9 8
1598 Mazur Energy Sp. z o.o. Wrocław 11 7 9 27
1599 Banninger Reiskirchen Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 12 9 5
1600 ELDORADO COMPUTERS Sp.J. Rafał Grabowski Warszawa 8 10 9 27
1601 Przedsiębiorstwo Handlowe Masta S. Drzazga SJ. Częstochowa 9 9 9 3
1602 Murrelektronik Sp. z o.o. Katowice 7 10 9 36
1603 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella Warszawa 7 11 9 129
1604 Hebu Medical Polska Sp. z o.o. Lusowo 7 10 9 2
1605 CSC COMPUTER SCIENCES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9 9 9 152
1606 Hurtownia Artykułów Elektrotechnicznych Elektra Jan Bieniek, Marcin Bieniek sp.j. Zabrze 9 8 9 11
1607 LTT Sp. z o.o. Warszawa 3 14 9 50
1608 NATURAL – Sławomir Walczak, Maria Antoniewska-Banach – S.J. Łódź 9 8 9 24
1609 KALIBER Sp. z o.o. Warszawa 9 9 9 53
1610 BBK S.A. Kowale 9 9 9 670
1611 Firma Arhen S.J. Rzeszów 8 9 9 7
1612 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 8 9 9 136
1613 Freudenberg Sealing Technologies Sp. z o.o. Warszawa 9 9 9 30
1614 Kerox Sp. z o.o. Raszyn 7 10 9 13
1615 Haldex Sp. z o.o. Kowale 10 7 9 5
1616 Taurus SEA Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 8 9 9 75
1617 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 9 8 9 130
1618 Arno – Med Sp. z o.o. Mietków 7 11 9 4
1619 Vita Pharmacy Sp. z o.o. S.K. Lubartów 9 9 9 26
1620 Inbras Energoserwis Sp. z o.o. Inowrocław 12 6 9 7
1621 Gabona Grzegorz Hryciuk Radziejowice 8 9 9 212
1622 Arimex PWC Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 5 12 9 5
1623 Teejet Poland Sp. z o.o. Dąbrowa 7 11 9 4
1624 NGE Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7 11 9 32
1625 Kash Krzysztof Kaszyński S.J. Toruń 8 9 9 16
1626 Agat S.J. Lidzbark Warmiński 11 6 9 33
1627 Elektrostal S.J. Lublin 8 10 9 13
1628 Bamal Polska Group Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością Sp.K. Krościenko 10 8 9 45
1629 Antex S.J. Janina Hudaszek, Antoni Hudaszek Lubycza Królewska 4 13 9 8
1630 PLUS AGD RTV Andrzej, Dariusz i Piotr Przytarscy S.J. Nakło nad Notecią 8 10 9 25
1631 HH POLAND S.A. Gliwice 17 0 9 9
1632 SANECO Sp. z o.o. Warszawa 4 14 9 5
1633 Jetta Zbigniew Podlasiński sp. j. Ożarów Mazowiecki 8 9 9 10
1634 Alva Sp. z o.o. Wrocław 7 10 9 45
1635 Pol-Solar Sp. z o.o. Warszawa 11 7 9 1
1636 TSN Sp. z o.o. Targowisko 10 8 9 42
1637 Wrotex T.A.S.K. Wrotek S.J. Piaseczno 6 11 9 30
1638 Makpol Recykling Sp. z o.o. Lubliniec 3 14 9 25
1639 Grizzly-Polska Sp. z o.o. Piła 10 8 9 4
1640 TECHSAN Malesa, Osmólski S.J. Biała Podlaska 9 8 9 13
1641 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 9 9 173
1642 I-Med M. Pacer S.J. Suchy Dwór 8 9 9 16
1643 Qartex Sp. j. Marek Małkiewicz, Jacek Małkiewicz, Artur Ulanowski, Dorota Kardasz Tuplice 10 8 9 15
1644 Wodan A. M. T. Zdeb sp.j. Lublin 9 9 9 13
1645 Solix Sp. z o.o. Sp.K. Starachowice 7 10 9 11
1646 G-SOURCE Sp. z o.o. Łuków 8 10 9 3
1647 Firma Handlowa KODI Halina Nowaczyńska Roman Nowaczyński Sp.J. Lublin 9 8 9 23
1648 Skup I Sprzedaż Makulatury Eko – Mak Góra Sławomir – Wojtalak Jacek S.J. Słonawy 9 9 9 12
1649 Pozmebel Mateusz Gawroński S.J. Poznań 8 10 9 14
1650 Flocspeed Sp. z o.o. Warszawa 9 8 9 4
1651 ARMA Firma Inżynierska Jerzy Noworyta, Bartosz Noworyta S.J. Kraków 8 10 9 19
1652 Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa Socha Wieliczka 5 12 9 6
1653 Rubi Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 10 9 25
1654 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8 10 9 92
1655 HIT – KODY KRESKOWE G.J.J. Iglewscy S.J. Suchy Las 10 7 9 64
1656 Aleksandra Błażek Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Akces PPH Akces Kępno 9 8 9 49
1657 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 10 7 9 521
1658 RH Sound – Pl Sp. z o.o. Trzebnica 9 8 9 4
1659 Multifood STP Północ 1 Sp. z o.o. Wrocław 4 13 9 4
1660 Haltec Hale Sp. z o.o. Komorniki 8 10 9 24
1661 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 5 12 9 51
1662 A&M Export – Import Agnieszka Klasura i Spółka sp.j. Łódź 9 9 9 11
1663 Impall Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 11 6 9 95
1664 Primotex Moda Styl Sp. z o.o. Łódź 9 8 9 12
1665 ZEFIR Sp. z o.o. Białystok 11 6 9 3
1666 Zenner Poland Sp. z o.o. Łódź 9 8 9 50
1667 ATUT Sp. z o.o. Lublin 7 10 9 6
1668 BIZERBA POLSKA Sp. z o.o. Lublin 9 8 9 78
1669 Lhg Sp. z o.o. Warszawa 16 1 9 0
1670 Marcopolo sp. j., J.kuś Myszków 9 8 9 9
1671 Data Net Jarosław Jagodziński I Wspólnicy S.J. Płock 9 9 9 9
1672 Libram Sp. z o.o. Lubin 11 7 9 16
1673 Dinol – Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 4 9 0
1674 PPUH Euro-Gaz Łój, Wierzbicka, Nawrot, Wierzbicki – S.J. Nowiny 8 9 9 22
1675 EMGO Franciszek Solka Radosław Kopryjaniuk S.J. Siedlce 7 10 9 14
1676 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Głogówek 11 6 9 8
1677 Ps Lift Sp. z o.o. Racot 9 8 9 13
1678 Unibox IT Sp. z o.o. Toruń 10 7 9 2
1679 FLOPPY COMPUTER SYSTEMS Sp. z o.o. Toruń 0 17 9 6
1680 Stecko Meble Gabriela Stecko, Andrzej Stecko sp. j. Szczecin 13 4 9 6
1681 Bazkar Bazyk & Kardasz sp. j. Inowrocław 11 6 9 6
1682 Hurtownia Art. Elektrotechnicznych Elektromax Bączkowski E. Mocek W. S.J. Września 9 8 9 17
1683 Mikamed Sp. z o.o. Gdańsk 9 8 9 7
1684 Frutto – Market Chorobik, Kowal sp.j. Świątniki Górne 9 8 9 15
1685 PHP HYDRO Eugeniusz & Arkadiusz Dobroń S.J. Leszno 9 8 9 74
1686 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin S.K. Koszalin 6 11 9 60
1687 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 9 8 8 110
1688 SERVINETTI Danuta, Zenon, Wiesław Serwin Sp.J. Przytkowice 9 8 8 18
1689 Luxpol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 9 8 8 15
1690 Krzysztof Kocięda Meblolux Działdowo 9 8 8 51
1691 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. 2 S.K. Warszawa 9 8 8 46
1692 Econnect Sp. z o.o. Warszawa 10 7 8 29
1693 Rothenberger – Polska Sp. z o.o. Warszawa 9 8 8 27
1694 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 13 3 8 61
1695 Polimet S.Kij S.J. Bielsko-Biała 9 8 8 30
1696 Optykon Sp. z o.o. Tczew 8 9 8 12
1697 Kontel Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10 7 8 52
1698 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Art-Chem-Mis Mieczysław i Stanisław Zuń sp.j. Chojnice 9 8 8 16
1699 Firma Elleena M. Apryjas, M. Raczyńska sp.j. Łapczyca 8 8 8 52
1700 Delikatesy Maciej Spółka Komandytowa Sopot 8 9 8 29
1701 Przedsiębiorstwo Handlowe SUPERMARKET PANORAMA S.J. Leszek Myśliwiec, Anna Skołożyńska Radzymin 8 9 8 61
1702 Apteki Gdańskie Sp. z o.o. Wejherowo 13 4 8 21
1703 Firma WIDUTO Sp.J. Arkadiusz, Krzysztof i Witold Widuto Solec Kujawski 8 9 8 21
1704 Targowa Janusz Nowicki Rafał Żuberek S.J. Zielona Góra 9 8 8 18
1705 Stoltronic – Polska Sp. z o.o. Toruń 11 6 8 9
1706 Księgarnie Elektronika M. Bińczyk sp.j. Warszawa 6 11 8 3
1707 Bart Sp. z o.o. S.K. Słupno 6 11 8 85
1708 Probiko Aqua Sp. z o.o. Swarzędz 8 9 8 14
1709 MARPOL Maciej Baranowski i Jarosław Zander S.J. Gdańsk 8 9 8 14
1710 Amitech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6 11 8 7
1711 Hard Sp. z o.o. Kraków 6 10 8 25
1712 Unigaz – Marczak i Przybysz S.J. Tłuszcz 7 9 8 77
1713 Formica Sp. z o.o. Warszawa 6 11 8 7
1714 TCO Trading Company Sp.J. Ryznar – Wojak i Spółka Rokocin 7 10 8 16
1715 Apteka Aronia Jadwiga Morawicka-Ziajor, Jolanta Nachel sp.j. Tarnów 9 8 8 6
1716 STOMIL EAST Sp. z o.o. Sanok 1 16 8 39
1717 Baza Augustyniak i Błażek Sp.J. Pruszcz Gdański 7 9 8 10
1718 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 8 9 8 81
1719 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 8 9 8 198
1720 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 9 8 8 140
1721 K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o. Łódź 8 9 8 52
1722 Igus Sp. z o.o. Warszawa 8 8 8 64
1723 WADIM PLAST Narojek S.J. Reguły 13 3 8 25
1724 CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha S.J. Kraków 9 7 8 141
1725 SMB Jędrzejuk S.J. Marki 10 7 8 10
1726 Firma Handlowo-Usługowa Agro-Gama Józef Psica, Marek Litewka S.J. Proszowice 9 8 8 12
1727 LIFT-TECHNIKA BIS Sp. z o.o. Wrocław 5 12 8 2
1728 Einstal East Sp. z o.o. Mikołów 12 4 8 7
1729 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wólce Lublin 5 12 8 4
1730 FAAC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9 7 8 61
1731 Apteka Familia Iwona Johan, Barbara Kryjak S.J. Wałbrzych 9 8 8 12
1732 KW TRADE Sp. z o.o. Kraków 9 8 8 77
1733 Astor Systems Sp. z o.o. Gdańsk 2 15 8 15
1734 ABC S.J. Gdynia 9 8 8 28
1735 GDC Sp. z o.o. Szczecin 15 2 8 1
1736 Firma Handlowo-Usługowa GL Sp.J. Zbigniew Leżoń, Urszula Leżoń, Janusz Garbarz, Stefania Garbarz Dąbrowa Tarnowska 7 9 8 31
1737 Contra Sp. z o.o. Cieszyn 9 8 8 5
1738 Petroff Team Sp. z o.o. Sztum 4 13 8 3
1739 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9 8 8 117
1740 Promark Serwis Sp. z o.o. Warszawa 6 11 8 55
1741 Meblux S.J. Łomża 12 5 8 10
1742 E.S.S.-Audio Sp. z o.o. Łomianki 12 4 8 35
1743 TESPOL Sp. z o.o. Wrocław 12 5 8 24
1744 Torx Sp. z o.o. S.K. Kraków 7 10 8 18
1745 Hoya Lens Poland Sp. z o.o. Warszawa 6 11 8 149
1746 Tunap Polska Sp. z o.o. Zielonka 8 9 8 8
1747 PUCCINI Sp. z o.o. Dobra 7 10 8 76
1748 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 10 7 8 150
1749 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 8 9 8 136
1750 Agronom Fruit Sp. z o.o. Zienki 9 7 8 1
1751 Dhollandia Poland Sp. z o.o. Kraków 8 8 8 49
1752 Maxiem Waterjets Sp. z o.o. Gdynia 10 7 8 1
1753 Promet Sp. z o.o. Rybnik 6 10 8 45
1754 Deka Izolacje i Wentylacje sp.j. Bogacz, Kyrdziawa Dołuje 8 8 8 24
1755 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 7 9 8 66
1756 P.P.U.H. Supron 1 sp.j. Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota Olkusz 6 10 8 30
1757 Aston Sp. z o.o. Strzelno 5 11 8 28
1758 Wokan-Term -Technika Grzewcza i Sanitarna sp.j. Berscy Piotrków Trybunalski 8 9 8 9
1759 MARBA – SPORT MARCIN MOCARSKI Miszewko 8 9 8 84
1760 Osaa Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 8 8 20
1761 VIP S.D. PIKUL SPÓŁKA JAWNA Lubicz Górny 9 8 8 22
1762 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 9 8 34
1763 AdiFeed Sp. z o.o. Warszawa 8 8 8 104
1764 FHP VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 7 10 8 146
1765 ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy S. J. Kraków 11 5 8 10
1766 X Open Hub Sp. z o.o. Warszawa 15 1 8 0
1767 Paso Polska Sp. z o.o. sp.k. Sierosław 10 7 8 50
1768 Świat Mebli Agnieszka I Cezary Andrzejczak S.J. Zielona Góra 8 8 8 13
1769 Layher Sp. z o.o. Siestrzeń 10 7 8 58
1770 Carbo-Tech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tuchów 10 6 8 1
1771 GEDEON Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8 8 8 28
1772 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 6 11 8 181
1773 Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch S.J. PHUW MULTIMAT Nowy Sącz 9 8 8 69
1774 Apteka Arnica, – M.Kłak, A.Kłak – Skubis Sp.J. Hrubieszów 9 7 8 10
1775 ASGARD Sp. z o.o. Baranowo 10 6 8 50
1776 Faneco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15 2 8 2
1777 Kaliniec S.J. Kalisz 7 10 8 19
1778 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Opal Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J. Hajnówka 6 10 8 107
1779 FHU EKO W.Rybak Sp. j. Janikowo 8 8 8 20
1780 Plastcolor Wróblewscy Sp. J. Białystok 8 8 8 11
1781 Est Energy Sp. z o.o. S.K. Otwock 9 7 8 29
1782 Senko Hurt Sp. z o.o. Kosowo 12 5 8 5
1783 Chde Polska S.A. Rzeszów 11 6 8 59
1784 Pryzmat Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 6 10 8 111
1785 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. Warszawa 9 7 8 46
1786 Marketing i Konsultacje Farmaceutyczne Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 8 8 52
1787 Scanditron Sp. z o.o. Łódź 6 10 8 57
1788 Herbich Michael Sp. z o.o. Zielona Góra 10 6 8 2
1789 ASC Projekt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7 9 8 4
1790 Callisto Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 8 8 8 642
1791 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 8 8 8 161
1792 A New Therapy Sp. z o.o. Warszawa 7 9 8 27
1793 AGIW Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 9 7 8 9
1794 SMJ Sport Sp. z o.o. Warszawa 10 6 8 15
1795 Kim Kuźma S.J. Jarosław 8 8 8 35
1796 Bergsport Uno Sp. z o.o. Wrocław 10 6 8 4
1797 Metalic sp.j. Janowiak Nowy Targ 8 8 8 21
1798 Geoinf Głydziak Sp. J. Płock 4 12 8 18
1799 BIGAR BIK KRZYSZTOF GARDYZA ZBIGNIEW SPÓŁKA JAWNA Poznań 8 8 8 20
1800 Malina S.J. Towarzystwo Produkcyjno Handlowe Chojnów 8 9 8 7
1801 Gribet Sp. z o.o. Warszawa 5 11 8 1
1802 Granimex Więcko Sp. z o.o. Warszawa 11 5 8 5
1803 Elmehurt S.J. Włocławek 8 8 8 35
1804 Optima Serwis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8 8 8 31
1805 KLEMT – PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 7 10 8 12
1806 PM – M S.J. Białystok 8 8 8 14
1807 Ideus Sp. z o.o. Katowice 7 9 8 29
1808 P P H U El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J. Kraków 8 8 8 171
1809 Hydra-Grupa SBS J. Kłos S.J. Łask 9 7 8 33
1810 Wiking sp.j. Jerzy Kur, Grażyna Kur, Jerzy Skrzeczyński Radzymin 8 8 8 12
1811 PHPU SEMEX Fertacz, Huszno S.J. Częstochowa 8 8 8 126
1812 APTEKA PRZY RYNKU D. Packo, G. Packo S.J. Maków Mazowiecki 9 7 8 9
1813 DOSTER Sp. z o.o. Kobiór 8 8 8 20
1814 Cosmo J. Brzyski, J. Stępień Sp. J. Siemianowice Śląskie 9 7 8 37
1815 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 7 9 8 26
1816 OP Kowalewscy Sp.J. Siedlce 5 11 8 19
1817 Farmedica Sp. z o.o. Warszawa 8 8 8 12
1818 Chaber Sp. z o.o. Wrocław 8 8 8 38
1819 POLYGEN Sp. z o.o. Wrocław 10 6 8 14
1820 BIG DUTCHMAN POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8 8 8 56
1821 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 6 10 8 67
1822 SIMBHP Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki Sp.J. Słupsk 7 9 8 41
1823 Euronova Polska Sp. z o.o. Konojady 9 7 8 7
1824 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Redis Kantorski sp. j. Toruń 9 7 8 7
1825 In Corpore Sp. z o.o. Czosnów 7 9 8 9
1826 THALGO POLAND Sp. z o.o. Michałowice 8 8 8 24
1827 Bis-Podex Sp. J. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 8 8 8 22
1828 FESTO Sp. z o.o. Janki 9 7 8 327
1829 Loncin Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7 9 8 2
1830 Troymarine Sp. z o.o. Gdynia 7 9 8 4
1831 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Warszawa 9 7 8 104
1832 ATEST Sp. z o.o. Kielce 8 8 8 5
1833 Marsa Sp. z o.o. Tarnów 6 10 8 18
1834 ELEKTROSPRZĘT Hurt i Detal Przybylscy S.J. Gorlice 7 9 8 28
1835 Car-Hus S.J. Chełm 9 7 8 14
1836 KIEL-TECH Sp. z o.o. Kielce 8 8 8 63
1837 Optex Security Sp. z o.o. Warszawa 9 7 8 27
1838 RS Auto Sp. z o.o. Kielce 9 7 8 6
1839 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 8 8 8 72
1840 Bit Computer Juliusz Jaworski Kraków 7 9 8 71
1841 LOCKPOL Sp. z o.o. Łódź 7 9 8 25
1842 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 9 7 8 109
1843 Amtest Poland Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 7 9 8 24
1844 Arcade Audio Sp. z o.o. Michałowice 11 5 8 6
1845 Peikko Polska Sp. z o.o. Sopot 6 10 8 38
1846 Apteka Fabianowska Kamila Wiśniewska Sp. z o.o. Plewiska 9 7 8 5
1847 Zakład Produkcyjno Usługowy Rotor Sp. z o.o. Elbląg 10 5 8 5
1848 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 5 11 8 167
1849 Firma Handlowa MASZ Dariusz Malinowski Gliwice 5 11 8 61
1850 Rozmus Sp. z o.o. Sosnowiec 8 8 8 5
1851 Galeria Budzów sp.j. Małgorzata Sałapat, Józef Sałapat Budzów 8 8 8 10
1852 Mega Twarowska i S-ka S.J. Pruszków 8 8 8 8
1853 Santer Sp. z o.o. Opoczno 15 1 8 1
1854 Beissbarth Equipment Sp. z o.o. Warszawa 12 4 8 9
1855 Telmak Kędzierski S.K. Warszawa 7 9 8 20
1856 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 8 8 107
1857 Astin Sp. z o.o. Warszawa 9 6 8 7
1858 Intergas Sp. z o.o. Szczecin 4 12 8 41
1859 ACT Polska Sp. z o.o. Poznań 8 7 8 8
1860 Virtual Technologies It Sp. z o.o. Katowice 15 0 8 2
1861 Arctic Paper Polska Sp. z o.o. Warszawa 9 7 8 8
1862 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 8 8 8 20
1863 Grolman Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 8 8 66
1864 M & MR TRADING POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 7 8 8 134
1865 ŚWIAT TELEFONÓW Maria Głowacka Warszawa 8 8 8 202
1866 FH Sancoop Sp. z o.o. Przemyśl 14 2 8 1
1867 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 10 8 522
1868 Hapax Sp. z o.o. Jawor 12 4 8 2
1869 Quadro Sp. z o.o. S.K. Żydowo 10 6 8 34
1870 Aga A.Abłażewicz Sp.J. Pruszcz Gdański 8 8 8 27
1871 Tomlab K. Tomera Sp.k. Ignatki 9 7 8 12
1872 Avalcom Sp. z o.o. Rokietnica 7 9 8 1
1873 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o. Wrocław 9 7 8 22
1874 Artykuły Przemysłowe Paweł Kulak, Piotr Kulak S.J. Chodzież 8 8 8 17
1875 Phanteon Sp. z o.o. Żagań 2 14 8 138
1876 Europompy Hanc Rafał Boniecki Jacek S.J. Kielce 4 12 8 23
1877 Hermes AB Print Sp. z o.o. Warszawa 5 11 8 3
1878 NEO Komputer-S.J. Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski Ostróda 8 7 8 14
1879 Kowstal Roman, Marek Kowalscy Sp.J. Jasin 6 10 8 19
1880 Sultof. Bratkowski i Sobieski. sp.j. Warszawa 11 5 8 18
1881 AHS Polska Sp. z o.o. Wrocław 9 7 8 7
1882 ICL Wielkopolanin Sp. z o.o. Śrem 8 7 8 5
1883 Makra-Met Urszula i Zygmunt Krajewscy sp.j. Łódź 7 9 8 10
1884 Bagsik Sp. z o.o. Gliwice 10 6 8 12
1885 FRYBUD Sp. z o.o. Świętoszówka 9 7 8 8
1886 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 8 7 8 213
1887 Animus Sp. z o.o. Szczecinek 9 7 8 9
1888 G+P Technik Polska Sp. z o.o. Mikołów 8 8 8 6
1889 Komponenty Do Bram Sp. z o.o. Łódź 5 11 8 4
1890 Tendo Jarosław Nawrot Sp.J. Gdańsk 7 8 8 5
1891 K + S Polska Sp. z o.o. Poznań 8 8 8 45
1892 Lasermed Sp. z o.o. Kalisz 11 5 8 1
1893 KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A. Poznań 13 3 8 7
1894 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 8 7 8 17
1895 Amtek Spol. S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 9 7 8 12
1896 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Aliwesa Sp. J. Cezary Baranowski-Krzysztof Baranowski Bartoszyce 7 9 8 35
1897 Proxima Adhesives Sp. z o.o. Bełchatów 13 3 8 1
1898 Śliwiński Waldemar Firma Jubilerska Lublin 6 9 8 47
1899 Top Gen Sp. z o.o. Głubczyce 9 7 8 11
1900 ENERGIZER GROUP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2 14 8 496
1901 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 7 8 8 24
1902 RUDORFER PL Sp. z o.o. Cieszyn 8 8 8 4
1903 Interteg Sp. z o.o. Puchaczów 9 7 8 8
1904 Dor-Med Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 1 15 8 7
1905 Noe-Pl Sp. z o.o. Warszawa 5 11 8 42
1906 Ets Polska Sp. z o.o. Warszawa 9 7 8 10
1907 Apteka Jantarowa Magdalena Rosseger S.J. Wrocław 9 6 8 11
1908 Herbamedicus – Sp. z o.o. Tuszyn 4 11 8 12
1909 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 8 8 8 363
1910 R – LINE S.J. Zielona Góra 5 11 8 19
1911 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms S.J. Z. Bielecki Kwidzyn 7 9 8 13
1912 Madorin E. Daniszewski, A. Hryszko, J. Karpiuk Sp. J. Białystok 9 7 8 15
1913 Zagroda Sp. z o.o. sp.k. Kraków 8 7 8 56
1914 Madejski S.J. Kraków 8 8 8 181
1915 Arkanet Wojciech Oleś, Stanisław Zygor S.J. Katowice 7 8 8 10
1916 Leds Polska Sp. z o.o. Wrocław 9 7 8 8
1917 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 7 8 8 246
1918 Izoterm S.J. Poznań 6 10 8 15
1919 Steinhoff International Sourcing And Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 11 8 15
1920 Musi Lublin Sp. z o.o. Lublin 7 9 8 19
1921 Navitech Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 9 7 8 3
1922 Ascon Polska Sp. z o.o. Kochcice 6 10 8 9
1923 Antar S.J. Warszawa 8 7 8 48
1924 Optimat S.J. Piotr Gandecki i Wspólnicy Wrocław 7 8 8 9
1925 Amoena Polska Sp. z o.o. Warszawa 9 7 8 13
1926 Demero M. Mrugała, D. Nosiadek S.J. Wrocław 6 9 8 11
1927 AUREX LPG Sp. z o.o. Raszyn 5 10 8 88
1928 OWL International Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 4 11 8 4
1929 Luerchem (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 8 8 8 1
1930 Omnires Sp. z o.o. Warszawa 8 8 8 161
1931 WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. Warszawa 7 8 8 14
1932 RC Consulting Sp. z o.o. Swarzewo 8 7 8 4
1933 Firma Handlowo – Usługowa Żaboklicki Sp.J. Czaple 5 11 8 39
1934 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 8 8 8 168
1935 Hurtownia Narzędzi Seger S.J. Dębica 7 9 8 39
1936 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe B i T Sp. z o.o. Opalenica 8 8 8 2
1937 Apteka Miętowa Mosiołek i Wspólnicy Sp. z o.o. Szydłowiec 5 11 8 15
1938 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o. Suchy Las 5 10 8 75
1939 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp. j. Gdańsk 8 8 8 25
1940 TOP – Chem S.J. Kruszyn 8 7 8 9
1941 Firma Handlowa SOFT Marta Mazur, Mariusz Mazur S.J. Rzeszów 8 7 8 27
1942 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Handlu I Usług Dąbrówka 8 7 8 4
1943 Mako – Polska Sp. z o.o. Kraków 8 8 8 39
1944 Marinex International Sp. z o.o. Łódź 9 7 8 11
1945 PU-H SCARLETT Zbigniew Machnicki – Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 7 8 8 13
1946 Max Plus M. Kulikowski Sp.J. Krapkowice 7 8 8 14
1947 Colop Polska Sp. z o.o. Bytom 9 7 8 28
1948 Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 8 7 8 6
1949 PROMAR Sp. z o.o. P P H Łomianki 10 6 8 281
1950 Firma Handlowa Iwo W. Wojdała, A. Szczurek, I. Radosz S.J. Kraków 7 8 8 14
1951 Domer Sierecki S.J. Pleszew 7 8 8 59
1952 AGRIMPEX Piotrów Ewa Jarosław 6 9 8 49
1953 V.D.Whitemed Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 5 10 8 7
1954 POP Time Sp. z o.o. Warszawa 7 8 8 8
1955 Toptextil Sp. z o.o. Kraków 8 8 8 69
1956 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Radwanice 8 7 8 69
1957 Item Polska Sp. z o.o. Wrocław 7 8 8 35
1958 Kontratech Sp. z o.o. Osielsko 10 6 8 4
1959 Ziaja Rzeszów Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 8 7 8 15
1960 TME Techmat Euro Sp. z o.o. Człuchów 7 8 8 4
1961 Vermont Sp. z o.o. Łódź 8 7 8 14
1962 KVT-Fastening Sp. z o.o. Radom 6 9 8 6
1963 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 7 8 8 42
1964 Tarhed Import – Eksport S.J. Piła 9 6 8 2
1965 Elbud Partner Sp. z o.o. Wyszków 10 6 8 12
1966 Sterbios Sp. z o.o. Warszawa 7 8 8 16
1967 Elwag Sp. z o.o. Gliwice 6 9 8 3
1968 Delta Controls Sp. z o.o. Kraków 8 7 8 16
1969 Protor Merkury Galas Rogalski sp.j. Radom 8 7 8 28
1970 Raypath International Sp. z o.o. S.K. Rząska 11 4 8 21
1971 Tomek Firma Handlowa Tomkowiakowie S.J. Poznań 6 9 8 31
1972 Venlo Sp. z o.o. Bolechowice 4 11 8 16
1973 Kufner Polska Sp. z o.o. Starowa Góra 7 8 8 26
1974 Hurtownia Instalacyjna INMET Jerzy Zębik i Roman Łocki S.J. Cieszyn 8 7 8 20
1975 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 8 7 8 19
1976 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Omega Łukasz Sosnowski Bogusław Stempień, S.J. Szczekociny 7 8 8 37
1977 FES TRADING Sp. z o.o. Gdańsk 7 8 8 12
1978 Grupa Siwulski sp. j. Podegrodzie 7 8 8 15
1979 AGROTEX Przemysław Adamowicz Kostry 8 8 8 53
1980 Visonic Sp. z o.o. Warszawa 4 11 8 7
1981 Kosma – Farm Sp. z o.o. Wrocław 8 7 8 43
1982 JBS Optima Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 2 13 8 10
1983 Hamer Polska Sp. z o.o. S.K. Kraków 7 8 8 45
1984 Softhard S.A. Płock 7 8 8 20
1985 FMT Tooling Systems Sp. z o.o. Komorowice 7 8 8 4
1986 Juwel Polska Sp. z o.o. Rybnik 6 9 8 5
1987 Złomostal Renata i Zbigniew Puzio S.J. Koszalin 9 6 8 17
1988 MBBM Poland Sp. z o.o. sp.k. Katowice 10 5 8 1
1989 GK Hair Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 9 8 23
1990 Komplex Sp. z o.o. Wrocław 10 5 8 0
1991 Alter Graf Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 6 9 8 20
1992 Alfa sp. j. Artur Korczykowski-Jolanta Korczykowska Płock 8 7 8 12
1993 Abox System Polska Sp. z o.o. Warszawa 11 5 8 7
1994 Masterlux Sp. z o.o. Warszawa 10 5 8 10
1995 Thermacut – Poland Sp. z o.o. Cieszyn 8 7 8 5
1996 Dramers International Sp. z o.o. Rabowice 5 10 8 12
1997 Plasticolor Polska sp. z o.o. Gądki 6 9 8 4
1998 Metalcom Sp. z o.o. Wrocław 6 9 8 45
1999 Fk Olesiejuk Sp. z o.o. sp.j. Ożarów Mazowiecki 8 8 8 518
2000 Aircon Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 9 6 8 36
2001 Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor-Technik Sp. z o.o. Szczecin 6 9 8 12
2002 ALTIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7 8 8 9
2003 Agrobard S.J. Oblas 8 7 8 56
2004 Fackelmann Polska Sp. z o.o. Tomice 7 8 8 96
2005 Apteka Centrum L. Choma, M. Choma S.J. Sokołów Podlaski 8 8 8 13
2006 Orbico Salon Professional Sp. z o.o. Warszawa 5 10 8 174
2007 Nutrimix Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 8 7 8 33
2008 PROMAG S.A. Poznań 8 7 8 327
2009 Katarzyna Prus, Grzegorz Prus S.J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe WOLPRES Radom 9 6 8 10
2010 Valmet Automation Sp. z o.o. Gliwice 12 3 8 35
2011 Pfeifer Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o.o. Krępice 10 5 8 17
2012 Added Value Gifts Sp. z o.o. Warszawa 6 9 8 26
2013 Apteka Prywatna Eskulap MGR Janina Łukasiuk i Wspólnicy S.J. Opole 7 8 8 14
2014 ELEKTRO-CENTRUM S.J. A. Majewski,T. Micholcz Koszalin 9 6 8 7
2015 Interopak S.J. Warszawa 7 8 8 11
2016 LPP S.A. Gdańsk 7 8 8 8466
2017 Dakoma Sp. z o.o. Wiązowna 5 10 8 90
2018 Goebel Polska Sp. z o.o. Kanie 11 4 8 0
2019 Kom Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. Kraków 8 7 8 13
2020 Sense And Body Sp. z o.o. Warszawa 9 6 8 15
2021 Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski S.J. Gdańsk 8 7 8 3
2022 Koncept L S. A. Warszawa 11 4 8 50
2023 Robi Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10 5 8 10
2024 ROLCHEM Sp. z o.o. Wyczechy 7 8 8 6
2025 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 5 8 128
2026 MONACOR – POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 6 9 7 27
2027 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 7 8 7 186
2028 Trox Bsh Technik Polska Sp. z o.o. Piaseczno 9 6 7 58
2029 CEFARM Białystok S.A. Białystok 8 7 7 249
2030 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elko S.J. Korzus Bielsko-Biała 2 13 7 4
2031 Awis Sp. z o.o. Gdańsk 14 1 7 0
2032 GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 8 7 7 6
2033 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 7 8 7 263
2034 Di’Cotone Home Textile Sp. z o.o. Wólka Kosowska 8 7 7 0
2035 Klaromed Sp. z o.o. Sulejówek 7 8 7 24
2036 Ładeks Sp. J. K. Skrobisz, P. Stolarski Warszawa 7 8 7 4
2037 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe BNS Sp. z o.o. Katowice 8 7 7 10
2038 KORAB Narzędzia Ścierne Sp.J. Brwinów 8 7 7 5
2039 Eurofirany B. B. Choczyńscy S. J. Żywiec 10 5 7 186
2040 Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 7 8 7 80
2041 Inter-Mak Sp. z o.o. sp.k. Łódź 3 12 7 25
2042 Vecom Polska Sp. z o.o. Zagnańsk 7 8 7 2
2043 Audiofon Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 8 7 7 101
2044 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU CHEMIKALIAMI CHEMIA Sp. z o.o. Warszawa 7 8 7 13
2045 Anda Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 12 3 7 3
2046 Hsm Polska sp. z o.o. Warszawa 9 6 7 67
2047 PRO-WET S.J. Koszalin 7 8 7 110
2048 TRANS-NAFT St.Szperna L.Kiełb S.J. Studzianki 7 8 7 33
2049 Irex G. Czarniecki, w. Ilkiewicz S.J. Bielsko-Biała 8 6 7 15
2050 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 7 8 7 245
2051 Hafen Marcin Kizeweter S.K. Siedlce 8 7 7 21
2052 Centrum Ogrodzeń Konstruktor, P. Piotrkowicz, E. Woźnicki-S.J. Wielgolas Brzeziński 3 12 7 12
2053 Delta Dettlaff I Wspólnicy S. J. Krokowa 7 8 7 39
2054 Hydrokrak Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7 7 7 72
2055 Firma Handlowa Lider Jan Fąk i Wspólnicy sp. j. Ostrołęka 10 5 7 7
2056 Bosky Sp. z o.o. Kielce 6 8 7 45
2057 Esculap Dyl S.J. Myślenice 8 7 7 47
2058 NAC Sp. z o.o. Raszyn 15 0 7 39
2059 Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 5 10 7 30
2060 XOFA Sp. z o.o. Oleśnica 8 7 7 26
2061 Mazur sp. j. Wrocław 5 10 7 53
2062 Sanitop – Wingenroth Polska Sp. z o.o. Kraków 10 4 7 1
2063 EBRO TRADE Sp. z o.o. Warszawa 6 9 7 94
2064 Bellussi Group Sp. z o.o. Łódź 6 8 7 14
2065 Eaton Filtration (Poland) Sp. z o.o. Sandomierz 11 4 7 20
2066 CARRIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12 2 7 68
2067 Sliko Sp. z o.o. Chotów 4 10 7 1
2068 Gardeco Sp. z o.o. Kraków 8 7 7 22
2069 Wirexim Sp. z o.o. Gądki 6 8 7 6
2070 LINOTECH Sp. z o.o. Klucze 6 9 7 20
2071 Agro – Terreco Polska Sp. z o.o. Szlachcin 11 4 7 2
2072 American Way Sp. z o.o. Sochaczew 13 2 7 6
2073 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7 8 7 138
2074 PANEL-STYL Kalinowski, Mucha S.J. Białystok 6 8 7 10
2075 Ekomark Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 13
2076 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marku Medical I.Zielińska i J.Zieliński S.J. Częstochowa 7 8 7 8
2077 Pro – West Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 7 7 21
2078 Italvelutti Polska Sp. z o.o. Brzezna 5 10 7 23
2079 Hecht Polska Sp. z o.o. Wrocław 10 5 7 27
2080 DST Polska Sp. z o.o. Grudziądz 10 5 7 10
2081 Faxtel Chmurski i Chrzanowski sp.j. Bielsko-Biała 14 1 7 13
2082 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 202
2083 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Fuks Zadrowscy sp.j. Wejherowo 8 7 7 9
2084 Bytom S.A. Kraków 5 10 7 291
2085 Filtration Group Sp. z o.o. Wrocław 9 6 7 8
2086 Pro Sales Sp. z o.o. Opole 4 10 7 3
2087 JMP Service Sp. z o.o. Warszawa 10 5 7 4
2088 Watts Industries Polska Sp. z o.o. Piaseczno 5 10 7 9
2089 Lemigo Sp. z o.o. Grudziądz 8 7 7 26
2090 WW Elektronik Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 8 7 7 8
2091 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 8 7 7 207
2092 TRANSACO GROUP Sp. z o.o. Dzierżoniów 7 8 7 12
2093 Vemi Sp. z o.o. Warszawa 5 10 7 3
2094 Bogucki Engineering Spółka Komandytowa Warszawa 7 8 7 4
2095 Apteka Na Górnym Borze Michał Konior i Wspólnicy S.J. Jaworze 8 7 7 28
2096 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 5 9 7 43
2097 HVAC Automation Systems Sp. z o.o. Elbląg 7 8 7 1
2098 ON Stage Sp. z o.o. Wrocław 7 8 7 2
2099 Kramer – Opakowania Przemysłowe A. Kania J. Kiełb S.J. Sokołów Małopolski 8 7 7 24
2100 Frigo Sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 9
2101 Fistal Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 6 8 7 14
2102 Hurtownia Wędkarska S.J. Stargard 7 7 7 4
2103 S.B.S. Sp. z o.o. Warszawa 13 2 7 3
2104 Soyter Components Sp. z o.o. S.K. Izabelin 4 11 7 58
2105 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 864
2106 TXM S.A. Andrychów 9 5 7 369
2107 Farex Sp. z o.o. S.K. Węgrów 8 7 7 84
2108 Toruńskie Wielobranżowe Towarzystwo Lemix Sp. z o.o. Warszawa 12 2 7 20
2109 Farmpartner Sp. z o.o. S.K. Zabrze 9 6 7 38
2110 Deo Deoniziak sp. j. Białystok 8 7 7 8
2111 PHU Grecki S.J. Tadeusz Grecki, Ryszard Grecki Wałbrzych 8 7 7 6
2112 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 10 5 7 152
2113 Holkap Sp. z o.o. Bydgoszcz 5 10 7 19
2114 Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwaliński Oliwer i Małgorzata Niemodlin 6 8 7 33
2115 Przedsiębiorstwo Handlowe Integra Sp. z o.o. Słupsk 8 6 7 14
2116 Hydraulik Services Sp. z o.o. Wrocław 10 5 7 7
2117 AMAGRO Sp. z o.o. Warszawa 4 11 7 6
2118 Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy S.J. Słupca 5 10 7 9
2119 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 7 7 7 59
2120 Copa-Data Polska Sp. z o.o. Kraków 4 10 7 4
2121 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 8 6 7 91
2122 TMC Sp. z o.o. Grudziądz 9 5 7 9
2123 FRAC S.A. Rzeszów 11 4 7 26
2124 ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa 6 8 7 42
2125 Ibisart Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 7 7 2
2126 MEDILAB Sp. z o.o. Firma Wytwórczo-Usługowa Białystok 7 8 7 70
2127 Contract Sp. z o.o. Warszawa 10 4 7 5
2128 ROAN – Hurtownia Opakowań Piskorz, Liszewski S.J. Suwałki 7 8 7 29
2129 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 6 9 7 230
2130 Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. Łódź 9 5 7 81
2131 Servodata Elektronik Sp. z o.o. Lublin 7 7 7 5
2132 SNC S.J. Rudawa 9 6 7 54
2133 Silesia Music Center Sp. z o.o. Kęty 7 7 7 16
2134 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Juszczak Sp.J. Wieruszów 7 7 7 36
2135 Zacharzewski Witold Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zacharzewski Łomża 6 8 7 50
2136 FH Astra Duda & Duda SJ Bielsko-Biała 6 9 7 11
2137 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełka S.J. Złotów 8 6 7 30
2138 PHU WĘGLOHUT S.J. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 9 6 7 203
2139 BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o. Płochocin 9 5 7 27
2140 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 3 11 7 102
2141 IKA Kalisiak i Groszek sp.j. Legionowo 6 8 7 14
2142 Panaceum A.B.D. Zielińscy Sp.J. Pruszcz Gdański 9 5 7 5
2143 SAN-KOW S.J. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 7 8 7 88
2144 Biovita sp.j. M. Danecki, J. Danecka Tenczynek 8 7 7 40
2145 D. Grabowski, P. Illukowicz, M. Majdziński GRIFMAL S.J. Łódź 10 4 7 3
2146 Hurtownia Elektryczna ELTECH Feliks Obremski Bydgoszcz 6 8 7 67
2147 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skromet – Skrodzki, Myszko, Osiedlewicz S.J. Milejowice 7 8 7 20
2148 ARCTIC-SPAW Sp. z o.o. Gdańsk 9 6 7 8
2149 Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko – Handlowa Kraków 6 8 7 27
2150 Tradeart Sp. z o.o. S.K. Poznań 7 7 7 6
2151 Toa Electronics Europe G.M.B.H. Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 9 5 7 9
2152 BEST Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera Zielona Góra 7 7 7 79
2153 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Hrubieszowie Hrubieszów 4 11 7 4
2154 Orion Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 6 8 7 5
2155 Juan J. Szałański sp. j. Warszawa 7 7 7 227
2156 Maqsimum Matusiewicz Ruchlewicz Wycichowski S.J. Szczecin 7 7 7 10
2157 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 8 6 7 171
2158 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7 8 7 504
2159 Woźniak i Wspólnicy Sp.J. Wadowice 8 7 7 19
2160 A-Zet Centrum Pompowe Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 7 8 7 11
2161 EL-SKŁAD S.J. W. Pałajski, M. Migatulski Dzierżoniów 9 6 7 19
2162 4u System Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 11 4 7 3
2163 AVEC PHARMA Sp. z o.o. Wrocław 10 5 7 3
2164 Raptor International Sp. z o.o. Poznań 10 4 7 3
2165 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 8 6 7 84
2166 Sanz Clima Sp. z o.o. Poznań 8 6 7 13
2167 Akmont H. Dziwoki, K. Dziwoki sp.j. Opole 6 8 7 14
2168 Korona – Kosmetyki S.J. Bydgoszcz 6 8 7 11
2169 Eisemann Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 7 7 7 3
2170 PHU Uni – Trade Export – Import S.J. Płock 8 6 7 8
2171 Clockwork Polska Sp. z o.o. Bogucin 8 7 7 10
2172 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 6 8 7 182
2173 RYŚ Sp. z o.o. Wrocław 7 7 7 1
2174 Itwares Sp. z o.o. Nowa Wola 6 8 7 9
2175 TSC Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 138
2176 Best Łukaszuk-Rybiński S.J. Michałowo 7 7 7 9
2177 FIRMA SKWARCZYŃSKI S.J. Pniewy 6 8 7 10
2178 PPUH MACPOL Sp. z o.o. Ruda Śląska 10 4 7 9
2179 CERAMPOL Tomczyk i Wspólnicy S.J. Rabka-Zdrój 7 7 7 43
2180 AW.Net Polska Sp. z o.o. Łazy 8 6 7 10
2181 PHU Cuprum Bis Z. Kowalski Sp. J. Grupa SBS Toruń 5 9 7 17
2182 MaxCom S.A. Tychy 6 8 7 91
2183 AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J. Kiełczów 6 9 7 32
2184 BRANQ Sp. z o.o. Redzikowo 6 8 7 54
2185 Cormo Fishing – Poland A. Deuter i Wspólnicy Sp.J. Iława 8 6 7 4
2186 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 7 8 7 113
2187 Jmr Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 8
2188 Healthcare Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 4 10 7 5
2189 KBT Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 8 7 43
2190 Salon Meblowy Styl Arkadiusz Basiński, Renata Gawroniak sp.j. Gorzów Wielkopolski 3 11 7 6
2191 Wasbruk S.J. Nasielsk 5 9 7 28
2192 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 8 7 7 102
2193 Vitel Chachaj S. J. Wejherowo 5 9 7 16
2194 Przedsiębiorstwo Handlowe Poltop Jacek Piotrowski i S-Ka, S.J. Wrocław 8 6 7 29
2195 It-Com S.J. A.Zięć, D.Pradelok Chorzów 6 8 7 7
2196 Aleotti Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6 8 7 11
2197 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 7 7 7 194
2198 Technoton Design Sp. z o.o. Warszawa 4 10 7 9
2199 Andar Wierciński sp.j. Łódź 5 9 7 17
2200 Adamczyk Elektrotechnika Przemyslowa Sp. z o.o. Dzierżoniów 6 8 7 18
2201 Amtra-Romejko I Sulżycki S.J. Warszawa 6 8 7 16
2202 Suma Solutions Sp. z o.o. Katowice 6 8 7 26
2203 Di-Zet Bartosz i Anna Łowczyńscy sp.j. Warszawa 7 7 7 14
2204 Scorpio – Polska Sp. z o.o. Hażlach 9 5 7 2
2205 Radius-Radpol Wiecheć sp.j. Skórzewo 6 8 7 27
2206 Norimpex Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 8 6 7 24
2207 Goldmann Sp. z o.o. Lubin 5 9 7 2
2208 Dierre Łódź Sp. z o.o. Łódź 5 9 7 4
2209 Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa Rzeszów 7 7 7 55
2210 NPI Sp. z o.o. Szczodre 7 7 7 11
2211 Helifarm Sp. z o.o. Piątkowisko 8 6 7 1
2212 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 8 6 7 52
2213 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 6 8 7 12
2214 TRS Design Sp. z o.o. Osielsko 7 7 7 10
2215 Schachermayer Polska Sp. z o.o. Zabierzów 7 7 7 48
2216 Misiek S.J. Rzeszów 8 6 7 28
2217 Flowcrete Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 8 7 63
2218 Nexus Sp. z o.o. Dziewki 5 9 7 0
2219 Eco Logistyka Sp. z o.o. Opole 6 8 7 143
2220 MDM Faber Sp. z o.o. Kraków 9 5 7 8
2221 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 7 7 7 133
2222 OPTIDENT S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 5 9 7 70
2223 Vmd Polska Sp. z o.o. Kościerska Huta 6 8 7 4
2224 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anika Sp. z o.o. Barlinek 6 8 7 3
2225 Agroserwis S.J. Nowy Tomyśl 8 6 7 10
2226 Hurtownia Elektryk Sp. z o.o. S.K. Ełk 6 8 7 159
2227 Machine Tools International Sp. z o.o. Rybnik 7 7 7 57
2228 Komfopol Meble sp.j. A. Mroczkowska, T. Mroczkowski Tarnobrzeg 7 7 7 11
2229 Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. Kraków 9 5 7 53
2230 Themar Import-Eksport Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 6 7 7 33
2231 Centrum Sedno Spółka Ograniczoną Odpowiedzialnością Koszalin 9 5 7 1
2232 Deezee Sp. z o.o. sp.k. Kraków 8 5 7 21
2233 SPARTA Sp. z o.o. Bogucin 7 7 7 44
2234 Dalimex Sp. z o.o. Lublin 8 6 7 30
2235 Handel Towarami Masowymi, Stacja Paliw Mieczysław, Maria Kowalczyk sp.j. 59-225 Chojnów, Ul. Lubińska 5 Chojnów 4 9 7 4
2236 DEKTRA S.A. Toruń 7 7 7 29
2237 Pollco Polen Sp. z o.o. Poznań 8 5 7 1
2238 NCH – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 62
2239 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 7 7 7 99
2240 M & J Corporation Sp. z o.o. Szałsza 5 8 7 4
2241 Trade Consulting Sp. z o.o. Kalisz 7 7 7 7
2242 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 7 7 7 4140
2243 Firma Handlowo-Usługowa Skład Opału Zofia Piechna, Robert Piechna, Izabela Piechna, Zdzisława Milewska sp.j. Opoczno 6 8 7 11
2244 Eurotek International Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 30
2245 ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o. Katowice 8 6 7 85
2246 Felona Sp. z o.o. Kępno 7 7 7 23
2247 PERRY MACHINERY POLAND Ltd Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 7 7 7 8
2248 Real Sp. z o.o. Olsztyn 4 9 7 6
2249 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10 4 7 176
2250 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 4 10 7 30
2251 WAMET.COM Sp. z o.o. Olesno 11 3 7 6
2252 Gravo Sp. z o.o. Gdynia 6 8 7 2
2253 Grupa Chorten Sp. z o.o. Białystok 9 5 7 35
2254 Ofta Sp. z o.o. Warszawa 6 8 7 3
2255 Yakan Sp. z o.o. Olsztyn 9 5 7 15
2256 Chemetech Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 1
2257 Agromex S.J. Kurzętnik 7 7 7 39
2258 INTER-HURT Piotr Gawryluk, Michał Koniuszewski S.J. Białystok 7 7 7 3
2259 Farm Mpartner Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 7 7 7 15
2260 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Chrząstowice 9 5 7 4
2261 AVP Stal Sp. z o.o. Suchy Las 10 4 7 3
2262 Kejt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gładysz Tadeusz Gładysz Krystyna S.J. Radom 7 6 7 79
2263 Chiorino Sp. z o.o. Bydgoszcz 5 9 7 44
2264 Perfekcyjna Kuchnia Sp. z o.o. Poznań 11 3 7 1
2265 AGRO – TRADE Sp. z o.o. Tulce 8 6 7 22
2266 Mikran Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 7 7 7 18
2267 Canea.pl Sp. z o.o. Ogrodzona 5 9 7 68
2268 Axxon Sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 44
2269 Stabos Sp. z o.o. Szczecin 1 13 7 144
2270 Milieumed Sp. z o.o. Piaseczno 6 7 7 1
2271 Multi Polska Sp. z o.o. Szczecin 4 10 7 5
2272 Autocentrum Waldemar Nowak, Mirosław Sikorski sp.j. Płock 3 11 7 67
2273 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 84
2274 Jagoda Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 7 6 7 9
2275 Foma Stępień i Wspólnicy S.J. Warszawa 6 8 7 3
2276 Aptel Adam Pawlak S.J. Białystok 9 4 7 23
2277 Info Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp. j. Ostrów Wielkopolski 9 5 7 31
2278 ASPOL Sp. z o.o. Rzeszów 9 5 7 15
2279 Floraland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stanisławów Pierwszy 9 5 7 60
2280 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Rudex – Bis Adam Grabowski, Witold Grabowski sp.j. Myślenice 7 7 7 12
2281 Alcomex Sprężyny Sp. z o.o. Nędza 2 12 7 8
2282 Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J. Rzgów 7 7 7 19
2283 Fenice Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 10
2284 Polonus Tel Sp. z o.o. Katowice 7 7 7 32
2285 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 37
2286 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 11 3 7 120
2287 RENEX PREDRAG TOPIĆ Włocławek 6 8 7 61
2288 Hacop Technika Grzewcza D.D. Jabłońscy sp.j. Toruń 7 7 7 6
2289 S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 2
2290 Starimex Sp. z o.o. Starachowice 7 6 7 0
2291 AZET – ZAŁĘCKA ANNA, ZAŁĘCKI ANDRZEJ SPÓŁKA JAWNA Zamość 6 8 7 19
2292 Euro Lider Sp. z o.o. Warszawa 2 12 7 2
2293 Mobi Malik & Jaworski S.J. PHU Skoczów 7 6 7 16
2294 ROLVET S.J. Lwówek 7 6 7 29
2295 Apteka Prywatna w Piszu – B. Głodowska L. Tamkun sp.j. w Piszu Pisz 6 7 7 5
2296 Stalpol R.Rozyn, J.Olszowy sp.j. Lublin 7 7 7 27
2297 Gambit – Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o. Kraków 3 11 7 20
2298 Ehrle Sp. z o.o. Warzymice 6 8 7 118
2299 Moryn Company Sp. z o.o. Radomsko 12 2 7 1
2300 Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J. Białystok 7 6 7 24
2301 Informatyk P. Polcyn, Ł. Żużak S.J. Poznań 7 7 7 16
2302 Linea – Decor Sp. z o.o. Mrągowo 11 2 7 3
2303 Bito Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 35
2304 Ordom R. Krasiński i Wspólnicy Sp.J. Łódź 7 7 7 22
2305 PPHU Gama sp.j. Rurarz D., Rutkowski W. i Spółka Sokołów Podlaski 8 6 7 52
2306 Deffine Furniture Sp. z o.o. Biała Podlaska 6 8 7 3
2307 DOPAK Sp. z o.o. Wrocław 6 7 7 272
2308 PCM Sp. z o.o. EASY GIFTS S.K. Byków 7 7 7 26
2309 Ricco Polska Sp. z o.o. Otrębusy 7 6 7 16
2310 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Zbistal Franciszek i Zbigniew Wojtyla sp.j. Ząbkowice Śląskie 7 7 7 11
2311 Fashion Agency Business Sport Solutions Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 10 4 7 1
2312 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 132
2313 Unitol A. Strycharz, S. Siwa S.J. Warszawa 13 0 7 0
2314 RAF Sp.J. Rafał i Janusz Śliwarski Bielsko-Biała 6 7 7 7
2315 Apteka Przy Grobli Aleksandra Jędrzejczak – Agata Jędrzejczak Dadej – Maria Marciniak sp.j. Poznań 6 7 7 4
2316 MIT Polska Sp. z o.o. Borkowo 7 7 7 2
2317 EFMETAL Sp. z o.o. Włocławek 8 6 7 14
2318 F. H. VEGA P. Bul S.J. Kraków 8 6 7 5
2319 Firma ABC S.J. Kraków 6 8 7 30
2320 F.P.H.U. Arpi Sp. z o.o. S.K. Gorlice 8 5 7 4
2321 Stepp Sp. z o.o. Warszawa 9 4 7 1
2322 Bärwolf Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 9 4 7 2
2323 Eurosejf Konsmetal Centrum Zabezpieczeń Rybak i Spółka S.J. Piaseczno 6 7 7 4
2324 Invest Metal Sp. z o.o. Gdynia 11 2 7 5
2325 Galeria Bukowski Sp. z o.o. Kraków 7 6 7 2
2326 Kendrolab Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 21
2327 Tompol T.Jajecznik i Spółka Sp. J. Dębe-Kolonia 6 7 7 32
2328 Kravter Sp. z o.o. Poznań 1 12 7 6
2329 Interbest Sp. z o.o. Kraków 5 9 7 41
2330 BIONAFT Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 5 8 7 5
2331 PRO-ACTIV J. Niemiera S.J. Gdynia 7 7 7 9
2332 Wracam Do Zdrowia 10 Sp. z o.o. Starogard Gdański 6 8 7 4
2333 Bibtex-Pol Sp. z o.o. Swarzędz 4 9 7 11
2334 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 6 7 7 62
2335 DARYMEX D.Gruca i R.Rączka S.J. Brzeszcze 7 7 7 21
2336 Hani Sp. z o.o. sp.k. Dobrzeń Wielki 7 6 7 7
2337 Austria Juice Poland Sp. z o.o. Chełm 6 8 7 374
2338 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Plus sp.j. Grzegorz Chotnicki, Paweł Chotnicki Łosice 9 5 7 12
2339 Vivanco Poland Sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 17
2340 DF EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 9 5 7 8
2341 Etak Sp. z o.o. Wadowice 7 6 7 61
2342 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 7 7 7 9
2343 Stefańczyk S.J. Łódź 8 6 7 52
2344 Sicame Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 23
2345 Machala Sp. z o.o. Wrocław 8 5 7 13
2346 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 222
2347 Konsbud Hi – Fi Sp. z o.o. Stara Iwiczna 7 7 7 17
2348 360 Circus Sp. z o.o. Rzeszów 6 7 7 89
2349 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II Spółka Komandytowa Warszawa 7 6 7 147
2350 Remstal M. I K. Siegel S.J. Tarnowskie Góry 5 8 7 15
2351 Optidata Sp. z o.o. Kraków 7 6 7 16
2352 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 8 7 85
2353 Dedra – Exim Sp. z o.o. Pruszków 7 7 7 136
2354 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 5 7 74
2355 Af-Lider J. J. Antosik Sp. J. Łódź 7 7 7 12
2356 Gebo Technika International Sp. z o.o. Marki 7 7 7 26
2357 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 7 6 7 77
2358 MACTAC Polska Sp. z o.o. Duchnice 8 6 7 23
2359 Lumet Sp. z o.o. Płock 13 0 7 0
2360 Schuller Eh’klar Polska Sp. z o.o. Ustroń 8 5 7 12
2361 MODERN – EXPO S.A. Lublin 13 0 7 4
2362 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 145
2363 P W Budohand Sp. z o.o. w Koszutach Słupca 6 8 7 4
2364 APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J. Słupca 7 6 7 19
2365 Corailts Sp. z o.o. Warszawa 6 7 7 20
2366 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 6 7 7 174
2367 Gardner Denver Polska Sp. z o.o. Kraków 7 6 7 67
2368 EKOMER – K. Wróblewska S.J. Toruń 4 9 7 38
2369 PIERRE RENE Sp. z o.o. Ustka 6 7 7 46
2370 Resler Plus Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Łucja Resler Chojnice 6 7 7 39
2371 Altarex S.J. Warszawa 7 7 7 5
2372 METRO-PLAST Paweł Klimas, Anna Andruszkiewicz S.J. Nysa 6 7 7 24
2373 Connect Solutions Polska Sp. z o.o. Reda 11 2 7 1
2374 Towarzystwo Gospodarcze Megart Sp. z o.o. Katowice 4 9 7 23
2375 Przedsiębiorstwo Handlowe Rolmasz Robert Hawrot & Jacek Mierzejewski & Kazimierz Stachowiak sp.j. Gniezno 7 6 7 8
2376 Apteka Piastowska Magdalena Spólnicka sp. j. Radomsko 6 7 7 8
2377 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 7 6 7 265
2378 Sanimex 1 Sp. z o.o. S.K. Gliwice 5 8 7 34
2379 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 324
2380 SYSTEMAIR S.A. Łazy 8 6 7 63
2381 Gregor Sp. z o.o. Dąbrowa Tomaszowska 2 12 7 5
2382 ABRO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6 7 7 62
2383 TECHNO HEAT Sp. z o.o. Kraków 6 7 7 2
2384 INTROL Sp. z o.o. Katowice 9 5 7 68
2385 Inwestar Sp. z o.o. S.K. Niemcz 12 2 7 7
2386 Artbox Sp. z o.o. Wrocław 7 7 7 7
2387 Apteka Eskulap Alicja Kopciewicz i Wspólniczki S.J. Chełm 7 6 7 4
2388 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6 7 7 412
2389 Menfor Sp. z o.o. Warszawa 13 0 7 0
2390 Test – Therm Sp. z o.o. Kraków 6 8 7 10
2391 POL Vending Sp. z o.o. Długołęka 5 9 7 1
2392 Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Poznań 6 7 7 73
2393 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe Arsmed Sp. z o.o. Bydgoszcz 5 8 7 3
2394 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, Składnica Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych, Lipiński i Malinowski, S.J. Rypin 8 5 7 5
2395 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Poldan Sp. z o.o. Gostynin 2 11 7 5
2396 Power Investment Michał Krzymowski SP.J. Lublin 5 8 7 18
2397 KROTGAZ S.j. Rozlewnia Gazu Płynnego Krotoszyn 4 9 7 14
2398 GP Koncept Sp. z o.o. Bydgoszcz 11 2 7 1
2399 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 7 6 7 220
2400 Toshiba Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 6 7 7 19
2401 Centrum Handlowe Elektromarket Sp. z o.o. Września 5 8 7 12
2402 P.H. PAAK S.J. Paczkowscy Bydgoszcz 7 6 7 11
2403 Kolme Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6 7 7 64
2404 CNC Software Polska Zintegrowane Systemy Cad Cam Sp. z o.o. Toruń 5 8 7 1
2405 Invest Mix Sp. z o.o. Słonawy 9 4 7 1
2406 Zakład Usług Gospodarczo – Administracyjnych SHL – ZUGA Sp. z o.o. Kielce 3 10 7 5
2407 Andor Sp. z o.o. Warszawa 4 9 7 1
2408 KLASYKA Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 4 10 7 12
2409 POLSOUND Sp. z o.o. Łomianki 8 5 7 39
2410 Karoń Sp. z o.o. Sp.K. Łazisko 9 4 7 1
2411 MB – Pneumatyka Sp. z o.o. Sulechów 10 3 7 11
2412 Taryk Sp.J. T. Krzemień, Z. Krezemień Toruń 5 8 7 14
2413 Pasja Sp. z o.o. Rzeszów 7 6 7 5
2414 Firma Handlowa Elektron M. Bujakowski, J. Grudziński, J. Grzybowski sp.j. Ciechanów 7 6 7 16
2415 Duors Sp. z o.o. Gdańsk 9 5 7 4
2416 Kosmaz Sp. z o.o. Koszalin 6 7 7 81
2417 Handlosfera.pl Sp. z o.o. Olsztyn 9 4 7 4
2418 KOREX Szablowski i Wspólnicy S.J. Tuchów 6 7 7 38
2419 HARPO Sp. z o.o. Poznań 2 11 7 26
2420 Firma Handlowa Elipsa S.J. Zarzecze 7 6 7 7
2421 Remasz – Bis Sp. z o.o. Pabianice 5 8 7 1
2422 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 9490
2423 Kanro Ltd Sp. z o.o. Fasty 5 8 7 65
2424 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 1 12 7 81
2425 STANPOL IMPEX Stróżyk Janusz Swarzędz 7 6 7 37
2426 Somar S.J. Kalisz 8 5 7 10
2427 Centrala Handlu Zagranicznego Inter-Aim Sp. z o.o. Lipno 12 1 7 1
2428 Nasze Sklepy Sp. z o.o. Piastów 9 4 6 2
2429 Migas S. J. Proszowice 5 8 6 4
2430 Krones Sp. z o.o. Warszawa 6 7 6 56
2431 EL – SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J. Ostrołęka 8 5 6 34
2432 INSTALSAN E. M. KALISZ S.J. Warszawa 6 7 6 12
2433 Salumanus Sp. z o.o. Kraków 6 6 6 32
2434 Edam Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 5 8 6 3
2435 FALTER Sp. z o.o. Pniewy 3 10 6 13
2436 Vist I. Butkiewicz i Wspólnicy sp. j. Suwałki 7 6 6 6
2437 Mawapol Sp. z o.o. Kraków 7 6 6 3
2438 Rozenblat Sp. z o.o. Sp.k. Krosinko 6 7 6 3
2439 Lordpharm Sp. z o.o. Połczyn-Zdrój 5 8 6 19
2440 Bemakor Sp. z o.o. Gdańsk 8 5 6 12
2441 PGS Sp. z o.o. Warszawa 7 6 6 103
2442 P.H. Paulina Napert S. J. Warszawa 3 9 6 19
2443 IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. Zakrzew 7 6 6 44
2444 Arnap Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9 4 6 8
2445 Nutka sp.j. Małgorzata Partyka, Henryk Partyka, Kamil Partyka Stalowa Wola 6 6 6 3
2446 TALEX S.A. Poznań 8 5 6 163
2447 CHEMPAK Marek Więckowski Brzesko 7 6 6 47
2448 FENIKS Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Koszalin 6 7 6 4
2449 Printy Land Sp. z o.o. Zabrodzie 11 2 6 2
2450 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp. j. Ziemnice 6 7 6 157
2451 Florada Sp. z o.o. Zielonka 7 6 6 58
2452 Klinger w Polsce Sp. z o.o. Warszawa 7 6 6 21
2453 Medianus Sp. z o.o. Kraków 7 6 6 9
2454 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remetex Andrzej Ludwikowski Bogumiła Ludwikowska sp. j. Dzierżoniów 7 6 6 44
2455 Perfo Sp. z o.o. Texconcept Spółka Komandytowa Poznań 5 8 6 9
2456 Kaja Alfred Olszewski Łyski 8 5 6 27
2457 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 6 7 6 62
2458 Slam Poland Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3 10 6 31
2459 Navimor Inter-Trade Sp. z o.o. Sopot 5 8 6 6
2460 AKM Profi Sp. z o.o. Chodzież 4 8 6 7
2461 Domino International S.A. Kobylnica 11 2 6 3
2462 Centrum Meblarstwa Sp. z o.o. Świdnica 5 8 6 31
2463 Comex S.A. Gdańsk 6 7 6 27
2464 Tadej Sp. z o.o. sp.k. Chróścice 6 7 6 33
2465 Oex S.A. Warszawa 6 7 6 200
2466 PHU Sekret Andrzej Pyzara, Marzena Pyzara S.J. Stalowa Wola 4 9 6 19
2467 Kunert S.J. Poladowo 6 6 6 113
2468 Papier-Hurt Marcin Kiciński i Wspólnicy sp.k. Warszawa 5 8 6 15
2469 Festool Polska Sp. z o.o. Komorów 5 8 6 28
2470 FH Tesso S.J. Gdynia 12 1 6 3
2471 A-TEC Systemy Instalacyjne Sp. z o.o. Kowale 6 7 6 18
2472 Aconexim S. Śliwiński, D. Śliwińska sp. j. Warszawa 6 7 6 7
2473 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sandex-Bis Elżbieta Szandecka, Mariusz Szandecki sp.j. Łomianki 5 8 6 27
2474 Dops Sp. z o.o. Rzeszów 11 2 6 3
2475 No-El S.J. Ryszard Nowak, Barbara Musiałek Katowice 7 6 6 11
2476 Baltimar Sp. z o.o. Gdynia 6 7 6 7
2477 Adler – Polska Sp. z o.o. Kraków 6 7 6 43
2478 Centropack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 7 6 6 13
2479 B2B Partner Sp. z o.o. Kraków 6 7 6 6
2480 Basma Basel i Pietrzak sp.j. Wrocław 7 6 6 4
2481 Intersocks Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 8 5 6 19
2482 Terminal Strzałkowo Sp. z o.o. Strzałkowo 6 7 6 21
2483 Firma Usługowo-Handlowa DOMBUD Pryczkowski S.J. Łapalice 7 6 6 15
2484 PROSAT FOJCIK JERZY Racibórz 7 6 6 43
2485 Dorel Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 6 7 6 74
2486 Hydro-Masz Sp. z o.o. S.K. Zapole 6 6 6 42
2487 Żelimet J. Urbanek i S-Ka sp.j. Twardogóra 6 7 6 32
2488 Tayama Sp. z o.o. S.K. Katowice 7 6 6 19
2489 Burmatex Sp. z o.o. Poznań 6 7 6 3
2490 ARCO S.J. Katowice 7 6 6 62
2491 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 7 6 6 66
2492 BW Błoch Woźniak S.J. Wrocław 1 12 6 3
2493 Minus sp.j. Grażyna I Cezary Nachtman Warszawa 6 7 6 9
2494 Salon Meblowy Segmar Martyna i Ryszard Segiet S.J. Lubin 6 7 6 9
2495 Gminna Spółdzielnia w Zwoleniu Zwoleń 6 6 6 26
2496 Admaco S.J. Elizówka 6 7 6 48
2497 FACHMAN – Grażyna i Marek Kruszona Sp.J. Poznań 7 6 6 9
2498 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 7 6 252
2499 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 7 6 6 191
2500 P.P.H.U.Irsanit sp. j. Pałka Maciej, Ustupski Jan Zakopane 6 7 6 2
2501 SAS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zielona Góra 6 7 6 31
2502 Vector Investment Solutions Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 1
2503 Eko-Mtk Sp. z o.o. Brwinów 6 6 6 55
2504 Cenega S.A. Warszawa 4 8 6 255
2505 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Polanex S.j. Wałbrzych 5 7 6 10
2506 OLICON – DELTA Sp. z o.o. Gdańsk 7 6 6 17
2507 TRANSCORN Sp. z o.o. Olsztyn 8 4 6 4
2508 Farmacovit Sp. z o.o. Pietrzykowice 7 6 6 8
2509 Przemysław Ilków-Gołąb i Spółka Ilkow S.J. Łozina 6 7 6 12
2510 Chemical Solutions Sp. z o.o. Brzeg Dolny 7 6 6 7
2511 Lechpol Zbigniew Leszek Garwolin 8 5 6 173
2512 Wirex S. J. Jerzy, Jan Wirek Będzin 5 8 6 10
2513 Apteka Starowiejska S.J. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 5 8 6 22
2514 EUROPLASTIK S.J. Władysław Borutko, Adrian Borutko, Sylwia Gandor Bielsko-Biała 5 8 6 18
2515 Noelken Sp. z o.o. Nowogrodziec 9 4 6 12
2516 Cop Security Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 5 6 3
2517 AFT Sp. z o.o. Poznań 8 4 6 55
2518 M.Ostrowski S.J. Wrocław 10 3 6 24
2519 ELMAX – HURT Żywicki S.J. Tychy 8 5 6 27
2520 TASTA ARMATURA Sp. z o.o. Stalowa Wola 7 6 6 155
2521 ANB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 9 4 6 7
2522 Mazur Sp. z o.o. Szczytno 6 6 6 5
2523 R2 INVEST Sp. z o.o. Wrocław 7 5 6 10
2524 Golden Flame Sp. z o.o. Gogolin 7 6 6 9
2525 Translight Sp. z o.o. Warszawa 8 5 6 7
2526 Brand Sp. z o.o. Warszawa 7 6 6 33
2527 RACA Sp. z o.o. Ostróda 6 7 6 14
2528 Poelking Shoe Fashion Sp. z o.o. Poznań 6 6 6 6
2529 Kropa Sp. z o.o. Szałsza 7 6 6 3
2530 KONSUS Centrum Systemów Zabezpieczeń i Nadzoru Sp. z o.o. Lublin 12 1 6 0
2531 Starter Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 7 6 6 14
2532 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6 7 6 1302
2533 PW Mada Kosiec i Wspólnicy S.J. Warszawa 7 5 6 60
2534 Odzysk Sp. z o.o. Przeds. Gospodarowania Odpadami Białystok 6 7 6 3
2535 PUH Elektra Sp. z o.o. sp.k. Mława 8 4 6 8
2536 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6 6 6 15
2537 Partner Sp. z o.o. Wrocław 7 5 6 65
2538 Rytex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5 7 6 16
2539 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 7 6 6 32
2540 Moton Sp. z o.o. Warszawa 6 7 6 2
2541 Komputronik Biznes Sp. z o.o. Poznań 8 5 6 40
2542 PHU EDMIR-POL J. i M. Hutnik S.J. Chorzów 6 6 6 38
2543 Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Częstochowa 8 5 6 12
2544 Firma Handlowa Sorbos Artur Baran, Andrzej Gwiazdoń sp.j. Przemyśl 3 9 6 10
2545 Tok – Gaz sp. z o.o. Rząśnia 4 9 6 15
2546 Apteka CENTRUM Sp.J. Halina i Jakub Tokarz Limanowa 6 6 6 7
2547 Bracco Imaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 6 6 69
2548 PETROFER-POLSKA Sp. z o.o. Nowiny 6 7 6 42
2549 Gust Mariusz Borysiuk Waldemar Krypa Sp. J. Łuków 5 7 6 13
2550 BIURO PLUS S.J. Zielona Góra 6 7 6 40
2551 August Kuhfuss Sp. z o.o. Poznań 6 7 6 9
2552 RYSZARD NOWAK Sp. z o.o. Janikowo 7 5 6 11
2553 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 7 5 6 86
2554 International Paint Sp. z o.o. Gdańsk 5 7 6 8
2555 Redford & Grant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5 8 6 37
2556 Straschu Elektro – Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 6 6 6 24
2557 Morion.Pl Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 6 6 6 13
2558 Tejbrant Polska Sp. z o.o. Wyszków 5 7 6 31
2559 P.A.D Technologies Ltd sp. z o.o. Warszawa 8 5 6 16
2560 Orbitvu Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 7 5 6 12
2561 Scantek sp. z o.o. Gdynia 8 5 6 7
2562 Tente Sp. z o.o. Czerwonak 6 6 6 31
2563 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 6 7 6 170
2564 DEUBLIN POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 6 6 6 7
2565 Sovrana Sp. z o.o. Olkusz 8 4 6 8
2566 Euromed Medical Solution Sp. z o.o. S.K. Poznań 8 4 6 14
2567 Bytpak Jerzy Wieczorek S.K. Bydgoszcz 7 5 6 6
2568 Makwi Sp. z o.o. & Sp.k. Płock 0 12 6 8
2569 Farmia S.J. Iwona I Piotr Mianowscy Radzymin 6 6 6 21
2570 ALTRADE Sp. z o.o. Warszawa 11 2 6 3
2571 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 6 6 6 129
2572 Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. J. Marek i Piotr Dworscy Bydgoszcz 6 7 6 19
2573 Oticon Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 5 6 64
2574 Hartmann Polska Sp. z o.o. Poznań 8 4 6 7
2575 HC Lift Sp. z o.o. Stąporków 5 7 6 10
2576 Małecki, Urbaniak Malex Sp.j. Poznań 6 7 6 29
2577 FPG Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 208
2578 BRB Central Eastern Europe Sp. z o.o. Kraków 6 7 6 51
2579 Hurtownia Papiernicza ELBO Mirosław Dzikowski, Bogusława Dzikowska, Łukasz Dzikowski – S.J. Kwidzyn 6 7 6 6
2580 ETC Plus Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 2 10 6 79
2581 Mikulski EB Sp. z o.o. S.K. Kraków 9 3 6 7
2582 Nelkor Sp. z o.o. Legionowo 9 4 6 3
2583 VITA Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło Sp.J. Tomaszów Lubelski 6 6 6 14
2584 Mada J. Tomalik, M. Obuchowicz Sp. J. Olsztyn 7 6 6 37
2585 PPHU ELTEX Sp. z o.o. Kraśnik 6 7 6 23
2586 M2A Sp. z o.o. Łódź 2 11 6 2
2587 Delfin Sp.J. Bożena Piecha i Mariusz Piecha Nowa Wieś 6 6 6 55
2588 Granit Dulniak Sp. z o.o. Lublin 4 8 6 21
2589 Alba Marketing i Konsultacje Farmaceutyczne Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 6 6 6 14
2590 Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej Wrozas Sp. z o.o. Wrocław 8 5 6 8
2591 Q-Glasstech Sp. z o.o. Zblewo 6 6 6 25
2592 Apteka Osiedlowa Katarzyna Langowska, Krzysztof Borowski sp.j. Gdańsk 6 6 6 3
2593 SICK Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 144
2594 IBDL Sp. z o.o. Warszawa 5 8 6 5
2595 KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o. Przemyśl 9 4 6 144
2596 COLUBUS MCKINNON POLSKA Sp. z o.o. Plewiska 7 6 6 12
2597 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 26
2598 Gonciarz Opakowania M. Gonciarz, I. Gonciarz – sp.j. Ząbki 7 6 6 15
2599 BEWEX Sp. z o.o. Warszawa 7 6 6 5
2600 Galmed J. Juszczak, K. Błachowicz, M. Juszczak sp.j. Zduńska Wola 7 6 6 14
2601 Intertradex Sp. z o.o. Łomża 8 5 6 8
2602 Kueper Polska Sp. z o.o. Kotlarnia 9 3 6 2
2603 C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Leszno 6 7 6 156
2604 Pro – Domo Sp. z o.o. Sękocin Nowy 6 7 6 7
2605 Cuprum Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna Sp. z o.o. S.K. Koszalin 5 7 6 37
2606 Bibus Metals Sp. z o.o. Dąbrowa 7 6 6 26
2607 FIRE – SYSTEM S.J PPHU Sprzętu Pożarniczego Ochronnego Mszana 6 6 6 14
2608 Food Machines Sp. z o.o. Ustanów 7 5 6 13
2609 Rotor S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Paweł Hapaniuk & Leszek Glaza Wejherowo 6 6 6 27
2610 Komet J. Kosak, T. Kosak, M. Wajda sp. j. Rzeszów 5 7 6 12
2611 Asten Group Sp. z o.o. Częstochowa 5 7 6 78
2612 AL – KO KOBER Sp. z o.o. Wysogotowo 7 5 6 67
2613 Conec Polska Sp. z o.o. Wrocław 5 7 6 5
2614 AMS Pharma Sp. z o.o. Białystok 7 5 6 1
2615 CALIER POLSKA Sp. z o.o. Deszczno 6 6 6 17
2616 Timac Agro Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 6 6 6 155
2617 P.P.U-H. SOLEX Sp.J. Solecki Bogusław & Solecki Zbigniew Olkusz 5 7 6 20
2618 Krakowskie Przedsiębiorstwo Przewozowo – Usługowe Sp. z o.o. Kraków 7 5 6 13
2619 TELCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 7 5 6 9
2620 Project Pharma Sp.j. A.Kłos Gdańsk 5 7 6 8
2621 B&B S.J. Wrocław 6 6 6 33
2622 Metering Polska Sp. z o.o. Gdańsk 0 12 6 1
2623 Nobilitat Sp. z o.o. Kołobrzeg 7 5 6 26
2624 JSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 6 6 70
2625 Fomag Sp. z o.o. Gdańsk 6 6 6 1
2626 F.A. Polska Sp. z o.o. Gdynia 4 8 6 6
2627 Pafoscan Farm Mariola Rozbicka, Janusz Rozbicki Sp. J. Wrocław 5 7 6 33
2628 Tiger Coatings Poland Sp. z o.o. Stara Iwiczna 3 10 6 29
2629 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 3054
2630 IT Trade Sp. z o.o. Warszawa 1 11 6 2
2631 Omega Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 9 3 6 114
2632 ACSE Sp. z o.o. Kraków 7 5 6 2
2633 Lewiatan – Orbita sp. z o.o. Olsztyn 4 8 6 9
2634 Derlatka sp. j. Kielce 8 4 6 20
2635 Technibud Logistyka Sp. z o.o. Radzymin 11 2 6 0
2636 Zara Home Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 53
2637 Falkofarm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 6 6 6 37
2638 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 7 6 6 289
2639 J&S Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o. Pęgów 4 8 6 8
2640 Diesel Loko Distribution Sp. z o.o. Zaborze 3 9 6 9
2641 Skaap Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 6 6 6 15
2642 MPL TECHMA Sp. z o.o. Gdynia 7 5 6 18
2643 Distance S.A. Poznań 6 6 6 71
2644 Frank Glasse ELTRON Wrocław 7 6 6 89
2645 Mapro Polska Sp. z o.o. Częstochowa 7 5 6 25
2646 Dom Inowrocław Sp. z o.o. Inowrocław 8 4 6 1
2647 Apteka Światłowska, Michalak S.J. Lublin 6 6 6 9
2648 Overpro Sp. z o.o. Dzierżoniów 7 5 6 6
2649 Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o. Lublin 5 7 6 17
2650 Harenda sp.j. Bachleda-Księdzularz, Chyc Zakopane 6 6 6 10
2651 Spectra Plus Sp. z o.o. S.K. Bodzanów 6 6 6 8
2652 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o. Kościerzyna 5 7 6 2
2653 Grupa Detaliczna Strusinianka Sp. z o.o. Tarnów 6 6 6 3
2654 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żarach Żary 9 3 6 7
2655 Emi-Med Sp. z o.o. S.K. Kraków 7 5 6 21
2656 Henax sp. z o.o. Łódź 5 7 6 19
2657 Grupa Supon Sp. z o.o. Wrocław 7 6 6 0
2658 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa Warszawa 6 6 6 98
2659 Makpol Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 1 11 6 46
2660 AKWIZYTOR Sp. z o.o. Kościan 6 6 6 15
2661 Hydro Centrum D. K. Koperscy, M. Mastalerz sp. j. Mińsk Mazowiecki 8 4 6 12
2662 Ars Medica D. Kiełkiewicz S. J. Wrocław 7 5 6 22
2663 Budromet Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 8 5 6 1
2664 Peryskop Sp. z o.o. Poznań 12 0 6 3
2665 BEM HURT-DETAL S.J Krapkowice 5 7 6 10
2666 Jard-Sp. z o.o. Tłuszcz 2 10 6 12
2667 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J. Kraków 5 7 6 83
2668 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Marlex Sp. J. Janowski Waldemar Janowska Marlena Janikowo 6 6 6 10
2669 EFFIN Sp. z o.o. Szczawno-Zdrój 4 8 6 5
2670 Goplast Serafińscy S.J. Gorzów Wielkopolski 4 8 6 10
2671 Fiorentini Polska Sp. z o.o. Poznań 2 10 6 25
2672 Elibron Sp. z o.o. Tychy 6 7 6 1
2673 Lgc Standards Sp. z o.o. Łomianki 7 5 6 36
2674 Agraf Sp. z o.o. Łódź 6 6 6 29
2675 Excellent Office Ewa Łączyńska Robert Łączyński S.J. Warszawa 5 7 6 30
2676 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 3 9 6 251
2677 Molos Kawecki Kuźnicki Zieliński sp. j. Wieruchów 6 6 6 25
2678 Jacol Sp. z o.o. Modła Królewska 5 7 6 20
2679 Maus Electronics Sp. z o.o. Wrocław 6 6 6 12
2680 Greenlite Media Sp. z o.o. Warszawa 7 5 6 3
2681 Marlin sp.j. Małeccy Krotoszyn 8 4 6 53
2682 MEGAZEC S.J. Agencja Handlowo Serwisowa Toruń 6 6 6 10
2683 Arhelan Sp. z o.o. S.K. Bielsk Podlaski 6 6 6 436
2684 KERANISS Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 61
2685 Firma Atline S.J. Sławomir Pruski Łódź 9 3 6 4
2686 Dobosz Market S.J. Kłodzko 6 6 6 21
2687 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 7 5 6 33
2688 Panalytica Sp. z o.o. Warszawa 4 8 6 4
2689 PH Myszka A. Janik i A. Janik S.J. Twardogóra 4 8 6 8
2690 Wip Sp.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 5 7 6 21
2691 Alkor Sp. z o.o. Nysa 6 6 6 31
2692 Allto Sport Sp. z o.o. Poznań 6 6 6 8
2693 Swarovski Poland Sp. z o.o. Warszawa 3 9 6 34
2694 Elid Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze Gutowo Wielkie 4 8 6 11
2695 Glen Sp. z o.o. Kraków 6 6 6 3
2696 Nois Sp. z o.o. Warszawa 7 4 6 35
2697 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa Warszawa 6 6 6 92
2698 Heinzel Sales Poland Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 4
2699 StudioTiVi Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 4
2700 Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j. Biała Podlaska 6 6 6 81
2701 BFM Sp. z o.o. Bytom 6 6 6 6
2702 Przedsiębiorstwo Pal Bud S.J. Ozorków 6 6 6 12
2703 Izba Technicznej Ochrony Mienia Euroalarm S.J. Małgorzata i Waldemar Kulik Bydgoszcz 6 6 6 22
2704 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 8 4 6 79
2705 Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J. Nowy Tomyśl 6 6 6 17
2706 Jasmir Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 10 2 6 15
2707 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 7 5 6 17
2708 Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. z o.o. sp.k. Wieluń 5 7 6 306
2709 LOGISTAL Sp. z o.o. Reda 6 6 6 71
2710 Technet Sp. z o.o. Radom 6 6 6 12
2711 Ecobalance Sp. z o.o. Elbląg 8 4 6 0
2712 Mirwit Sp. z o.o. Chludowo 3 9 6 1
2713 MHSI Sp. z o.o. Warszawa 4 7 6 19
2714 PHU BESTT Tomasz Bieniasiewicz, Bogumił Ratajczak, Stanisław Dobropolski S.J. Dębno 6 6 6 78
2715 MAR – MED MEDICAL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 0 12 6 11
2716 Spaar Sp. z o.o. Warszawa 9 3 6 2
2717 Farmed Sabina Sielicka I Wspólnicy Sp.j. Morąg 7 5 6 15
2718 OMEGA Sp.J. A. Krysiak J. Witosz Rybnik 7 4 6 14
2719 Grażyna Konecka Diag- Med Pruszków 6 5 6 54
2720 Hydropure Polska Sp. z o.o. Wrocław 5 7 6 8
2721 Saturn Planet Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa Warszawa 5 7 6 88
2722 KTSP Sp. z o.o. Kalisz 6 5 6 1
2723 Hurtownia Monika Górka i Wspólnicy S.J. Żuromin 5 7 6 30
2724 TWA Retail Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 8 4 6 42
2725 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie S.K. Rzeszów 6 6 6 68
2726 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ceramika Tułowice Grzegorz Grata, Fabryka Porcelany Tułowice Sp. z o.o. S.J. Tułowice 8 4 6 12
2727 Winterhalter Gastronom Polska sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 51
2728 Pet Food 24 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5 7 6 5
2729 BIM Jerzy Bujakowski i Leszek Machnik S.J. Proszowice 5 7 6 15
2730 ARCHE S.A. Siedlce 4 8 6 54
2731 Studio Forma 96 Będkowski, Urbaniak sp. j. Poznań 4 8 6 15
2732 LINCOLN Stanisław Kędziora, Krzysztof Słomka S.J. Sosnowiec 8 4 6 14
2733 Mar – Koks S.J. Zielonka 5 7 6 25
2734 Migra Sp. z o.o. Wrocław 6 6 6 8
2735 Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 10 2 6 2
2736 Polymedium Sp. z o.o. Rybnik 6 5 6 5
2737 Firma PCH Christos Papanaum Zgorzelec 5 7 6 93
2738 Małgorzata Preibisch S.J. Warszawa 6 6 6 6
2739 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 159
2740 Lavorwash Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 5 6 6 14
2741 Apteka Floris w Bochni – U. Tomczyk M. Jacak – S.J. Bochnia 6 5 6 9
2742 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 807
2743 APTEKA ARNICA H.Zalega, I.Brych-Zalega S.J. Wałbrzych 5 7 6 13
2744 CENTROWET Sp. z o.o. Olsztyn 7 5 6 55
2745 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 6 6 6 67
2746 VEDIM Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 49
2747 Pascal Sp. z o.o. Katowice 8 4 6 6
2748 Avila Sp. z o.o. Iława 5 7 6 21
2749 IMPET Sp. z o.o. Grudziądz 6 6 6 3
2750 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Akpol Andrzej Krzemiński S.J. Kielce 6 6 6 4
2751 Agrosystemy Sp. z o.o. Puławy 7 5 6 2
2752 Dekorama Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 4 6 3
2753 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 5 7 6 51
2754 Computer Controls Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7 5 6 6
2755 Agencja Handlowa Łożyska Toczne S.J. Płock 5 7 6 22
2756 CBT Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 4 8 6 17
2757 Impala Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5 7 6 5
2758 Kolmag Sp. z o.o. Katowice 9 3 6 2
2759 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 6 5 6 141
2760 Wiesław Jurczyk Zakład Wielobranżowy Darkat Stargard 5 7 6 61
2761 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 192
2762 GLI-THERM Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 3 9 6 20
2763 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 6 6 6 83
2764 COLTEX ROGALA S.J. Gdańsk 6 6 6 133
2765 OLICON Sp. z o.o. Gdańsk 6 6 6 19
2766 S-Cabling Sp. z o.o. Leszno 6 6 6 17
2767 Mikomax Poznań Sp. z o.o. Poznań 6 6 6 17
2768 Robatherm Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 6 6 7
2769 Age-Power B. Lamentowicz, G. Dobkowski, A. Michalczuk S.J. Milanówek 7 5 6 7
2770 Ortikon A.Rzymowski i R.Wasilik Sp.J. Lublin 4 8 6 8
2771 NITEX Suwała, Szczepanowski S.J. Radom 6 6 6 7
2772 Fargotex Sp. z o.o. Łomża 7 4 6 78
2773 Taberg Sp. z o.o. Wieluń 6 6 6 19
2774 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 4 7 6 1341
2775 KOMBUD Sp. z o.o. Przeds. Komunalno Budowlane Ciężkowice 8 4 6 9
2776 Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J. Myślenice 7 5 6 21
2777 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań II Spółka Komandytowa Warszawa 6 6 6 98
2778 Lekpol Sp. z o.o. Braniewo 5 6 6 4
2779 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 245
2780 C.T.S. Sp. z o.o. Sosnowiec 4 7 6 6
2781 AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J. Elbląg 7 5 6 8
2782 Endo Elektronik Sp. z o.o. Kanie 4 8 6 44
2783 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TEKTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Katowice 6 6 6 14
2784 P.P.H.U. Metalmex Bronisław Stań, Violetta Kowalczyk, Elżbieta Stań-Kuźniarek sp.j. Wysogotowo 5 6 6 17
2785 INWIT-ARMATURA Sp. z o.o. Ksawerów 5 7 6 10
2786 Sklepy Doroty Plus SD Sp. z o.o. Warszawa 8 4 6 33
2787 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 60
2788 Creme Cycles Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 3 9 6 18
2789 IQRC Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 8 6 2
2790 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6 6 6 122
2791 Prima – Komputery. Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Koszalin 7 4 6 2
2792 Unirol Parts Sp. z o.o. S.K. Borek Wielkopolski 5 6 6 42
2793 Loft37 Sp. z o.o. Warszawa 5 6 6 14
2794 Piątka Sp. z o.o. sp.k. Myślenice 5 7 6 12
2795 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 6 5 6 17
2796 ST Twarowscy S.J. Zaścianki 3 9 6 22
2797 Media Markt Polska Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa Warszawa 6 6 6 167
2798 Falmec Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 6 5 6 12
2799 Kaczyński Joanna Kaczyńska, Jacek Kaczyński S.J. Kalinówka 5 6 6 23
2800 AES S.A. Grupa SBS Jasło 6 6 6 213
2801 Chiaravalli Polska Sp. z o.o. Toruń 5 7 6 14
2802 GRASO MODA Sp. z o.o. Poznań 7 5 6 6
2803 Intergrafix Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7 4 6 6
2804 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 234
2805 Torus K. i R. Zawistowscy sp.j. Łódź 7 5 6 12
2806 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 4 8 6 89
2807 SHF Trade Sp. z o.o. Kraków 8 3 6 6
2808 Reitz Wentylatory Polska Sp. z o.o. Kościan 7 5 6 7
2809 Jaworska Trading Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 3
2810 EUROSTAL – POŁUDNIE Jan Pławecki, Piotr Pławecki S.J. Bochnia 7 5 6 15
2811 Siro – Poland Sp. z o.o. Radom 4 8 6 18
2812 RYMAX Chorobik Wojtycza S.J. Dobczyce 5 6 6 46
2813 Higienicus Sp. z o.o. Legionowo 6 6 6 2
2814 Super Market Gama Bogusława Pyrek-Rączka, Jan Rączka sp.j. Buczkowice 6 6 6 13
2815 Przedsiębiorstwo Obsługi Przemysłu Krs Sp. z o.o. Sitkówka-Nowiny 7 5 6 1
2816 STARCOM Dawid Jurek i Janusz Korczak Sp.J. Głogów 6 6 6 15
2817 Mikomax 2 Meble Biurowe Sp. z o.o. Wrocław 6 5 6 21
2818 Kompania Biurowa Sp. z o.o. Warszawa 2 10 6 4
2819 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 5 7 6 19
2820 Kaczmarek – Zakrzewski S.J. Zduńska Wola 6 5 6 9
2821 AMM Sp. z o.o. S.K. Biała Podlaska 7 4 6 60
2822 IKA Polska Sp. z o.o. Poznań 2 10 6 1
2823 Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 6 6 43
2824 Flex Polska Sp. z o.o. Strzegom 6 6 6 12
2825 Bulmach Sp. z o.o. Warszawa 8 4 6 10
2826 Extradach Sp. z o.o. S.K. Szczecin 5 6 6 203
2827 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5 6 6 65
2828 Przedsiębiorstwo Handlowe Kanwa Adamczyk i S-Ka sp. j. Warszawa 6 5 6 43
2829 DIAMANT POLSKA Sp. z o.o. Liszki 6 6 6 51
2830 Agrochemik Zbigniew Kącki, Marta Kącka Sp. J. Bochnia 6 5 6 24
2831 Merlo Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 42
2832 Wojciech Kroczak i Janusz Wójcik WIK Handlowo-Produkcyjna Sp.J. Krosno 5 6 6 3
2833 ADI Hurtownia Chemii Gospodarczej Sp. z o.o. Poznań 5 6 6 3
2834 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 179
2835 Vissavi Sp. z o.o. Rzeszów 6 5 6 15
2836 A.Marciniak OT sp. z o.o. Piaseczno 7 5 6 7
2837 OLFARM B. F. Olejniczak S.J. Łęczyca 5 6 6 37
2838 GEERS Akustyka Słuchu Sp. z o.o. Łódź 5 7 6 135
2839 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agriteam Sp. z o.o. Trląg 5 7 6 11
2840 Teleoptics Sp. z o.o. Warszawa 7 4 6 9
2841 Hydrex Sp. z o.o. S.K. Łódź 4 8 6 10
2842 OPTIMAL A. Ostafin J. Wójcik S.J. Krosno 5 6 6 2
2843 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 6 5 6 742
2844 SHOT BLASTING Sp. z o.o. Radwanice 4 7 6 5
2845 Farmed E. Bukiewicz Sp.J. Warszawa 7 4 6 4
2846 EGIS Sp. z o.o. Kraków 5 7 6 34
2847 Marko Stefan Markiewicz sp.j. Wrocław 6 6 6 11
2848 Dopeltech Sp. z o.o. Warszawa 2 9 6 16
2849 Firma Gospodarczo – Handlowa Agria Sp. z o.o. Tarnów 6 5 6 11
2850 GRANULAT-CHMIELARZ S.J. Częstochowa 5 6 6 81
2851 Rampers R.Ginalski, M.Zabłocka Sp. J. Lublin 5 6 6 28
2852 Szlif S.J. Ciecierzyn 5 6 6 6
2853 ART-BUD T. Wykpisz i P. Błaszczyk Sp.J. Koło 5 6 6 19
2854 Grafix K. Olszewska Piotrowska M. Tyrała sp.j. Białystok 6 6 6 14
2855 ZYGMUNT I STEFAN PARA S.J. Busko-Zdrój 6 5 6 29
2856 R.M. HILDEBRANDT PPHU Brodnica 6 5 6 74
2857 HTH – Novotech Sp. z o.o. Katowice 5 7 6 11
2858 WOSTIM S. Filipek Sp.J. Biała Podlaska 6 5 6 36
2859 Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski Sp.j. Tarnowskie Góry 5 7 6 49
2860 Greenpoint S.A. Kraków 7 5 6 48
2861 FAXIKO Sp. z o.o. Olsztyn 6 6 6 4
2862 Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. Tarnów 5 6 6 4
2863 Normazet Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5 7 6 13
2864 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 195
2865 PHU Domagała S.J. Wojkowice 5 7 6 34
2866 MEDIVET S.A. Śrem 6 6 6 395
2867 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 5 6 6 95
2868 Jelux Sp. z o.o. Mikołów 5 7 6 18
2869 RED BIRD Sp. z o.o. Łódź 4 8 6 7
2870 KWESTO Sp. z o.o. Wrocław 6 5 6 9
2871 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wieruszowie Wieruszów 2 10 6 7
2872 Apteka POD LIPAMI Jolanta Krumplewska, Michał Krumplewski S.J. Świebodzice 6 5 6 3
2873 TOPCON POLSKA Sp. z o.o. Siewierz 6 5 6 18
2874 Mebel Art Sp. z o.o. Chróścice 5 6 6 27
2875 Wodmax Sp. z o.o. Olsztyn 5 6 6 70
2876 Mefa Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 4 7 6 27
2877 Vibra Pol Sp. z o.o. Poznań 4 8 6 4
2878 Polenergia Biomasa Energetyczna Północ Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 24
2879 Klimazbyt Sp. z o.o. Gdynia 5 6 6 24
2880 Apteka Prywatna – Maria Ryczek, Ewa Kuta-Piekarska – S.J. Tarnów 5 6 6 4
2881 3logic Sp. z o.o. Kraków 4 7 6 42
2882 Naturallia Sp. z o.o. Warszawa 7 4 6 4
2883 Kind Aparaty Słuchowe sp. z o.o. Poznań 6 5 6 23
2884 Hurtownia KUBA Kędzior i S-Ka S.J. Legnica 5 7 6 22
2885 Mosca Direct Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 6 6 21
2886 Kontrakt Sp. z o.o. Białystok 10 2 6 0
2887 Altaria Solutions Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 13
2888 FPHU JUREK Jerzy Lamch Żarki 4 7 6 43
2889 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 6 6 6 35
2890 Marimpex Sp. z o.o. Gdynia 6 5 6 7
2891 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe EJ Józef Janusz Zamojtuk Jasionówka 6 5 6 60
2892 LUXBUD Sp. z o.o. Łomianki 9 2 6 4
2893 KUPCZYK S.J. Kraków 7 4 6 24
2894 EASTCHEM Sp. z o.o. Zawiercie 8 4 6 30
2895 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław II Spółka Komandytowa Warszawa 5 6 6 105
2896 WSL-TECH Sp. z o.o. Witaszyce 7 4 6 3
2897 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 5 6 6 31
2898 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp.j. P.Mączka, K.Bryda Lublin 6 5 6 125
2899 Haik Sp. z o.o. Swarzędz 5 7 6 5
2900 Vents Group Sp. z o.o. Niepruszewo 4 7 6 63
2901 IGE Sp. z o.o. Pieszyce 7 4 6 5
2902 X-Comp Sp. z o.o. Rzeszów 5 6 6 12
2903 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 4 7 6 70
2904 Yilba Tekstil Sp. z o.o. Warszawa 8 3 6 6
2905 Pajero Sp. z o.o. Zalesie 7 4 6 32
2906 Klima-Therm Sp. z o.o. S.K. Warszawa 2 9 6 319
2907 Masterlogo Paweł Cippert Spółka Komandytowa Warszawa 4 7 6 3
2908 AD-Mix Sp. z o.o. Ciechanów 4 8 6 2
2909 Odra Wschód S.J. Jakubowice Konińskie 6 5 6 2
2910 ALMIDES Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 11
2911 OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J. Łącko 5 6 6 23
2912 BH – RES Mędrek i Wspólnicy Sp.J. Rzeszów 7 4 6 6
2913 Seyko Sp. z o.o. Jabłonowo 4 8 6 24
2914 VAS W. Czarnooki, S. Mikłasz S.J. Siemianowice Śląskie 6 5 6 12
2915 Aniro Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 8 3 6 3
2916 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 6 6 6 31
2917 MULTI OIL Sp. z o.o. Białystok 6 5 6 5
2918 WJSP Poland Sp. z o.o. Gdynia 4 7 6 6
2919 Linteli Sp. z o.o. Zakrzewo 6 5 6 12
2920 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 6 5 6 108
2921 Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8 4 6 3
2922 Regionalna Firma Handlowa GAMA Sp. z o.o. Świecie 7 4 6 11
2923 Ceo Plus Sp. z o.o. Ciele 3 8 6 2
2924 MEGAEL Sp. z o.o. Tarnów 6 6 6 59
2925 Inter Szyk J. Kozikowski S.J. Gdańsk 7 4 6 17
2926 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Master, Marek Porczak sp.j. Jarosław 6 5 6 13
2927 Sklep Spożywczy Maria i Jacek Noculak sp. j. Kępno 5 6 6 10
2928 Deltra Piotr Graczykowski S.K. Łódź 6 5 6 1
2929 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jaw II S.J. Janusz Stachowicz Katowice 7 5 6 39
2930 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 7 4 6 101
2931 NOBIPHARM Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 22
2932 Alpa S.J. Warszawa 5 6 6 4
2933 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 4 7 6 193
2934 Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J. Suwałki 5 6 6 22
2935 Sotex Sp. z o.o. sp.k. Łazy 5 6 6 4
2936 Efmed Sp. z o.o. Gdańsk 7 4 6 26
2937 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Bronisze 6 5 6 160
2938 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 6 6 282
2939 PHU JAGO-BIS Goździkiewicz S.J. Władysławów 5 6 6 37
2940 R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o. Warszawa 1 11 6 5
2941 Delfarma Sp. z o.o. Łódź 6 5 6 153
2942 Berling S.A. Warszawa 6 6 6 140
2943 Apteka Pod Lwem Sp. z o.o. Wrocław 7 4 6 66
2944 Jan Jońca Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia SZCZEPAN Pruszcz Gdański 4 7 6 72
2945 Powszechna Agencja Handlowa Danuta Bąkowska-Radosław Bąkowski Sp.J. Koszalin 5 6 6 6
2946 PROFARMA Małgorzata Złotnicka-Trybuchowska, Krzysztof Trybuchowski S.J. Resko 6 5 6 31
2947 MAAN HURTOWNIA Andrzej Długołęcki, Marek Winiarczyk S.J. Warszawa 5 6 6 34
2948 WOLFGANG PREINFALK POLEN Sp. z o.o. Łaziska Górne 8 3 6 1
2949 D.K. MFG Sp. z o.o. Józefin 6 5 6 8
2950 Cleoni Sp. z o.o. Rożnowo 8 3 6 3
2951 Mtm Stanikowie sp. j. Piotrków Trybunalski 5 6 6 23
2952 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Warszawa 2 9 6 22
2953 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Avicold sp.j. – Rychlik P. K. M. J., Rucka M. Cieszyn 6 5 6 10
2954 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe AKPOL Sp. z o.o. Gdańsk 4 7 6 102
2955 Evimex Sp. z o.o. Agencja Handowo – Usługowa Tomaszów Mazowiecki 5 6 6 34
2956 PH AGRO – TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J. Chełm 5 6 6 177
2957 Eko – Efekt Sp. z o.o. Lublin 7 4 6 1
2958 Europa Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 6 6 6 8
2959 Biuro Techniczno-Handlowe Schipolska sp. z o.o. Poznań 5 6 6 12
2960 Gemed Elias S.J. Chorzów 4 7 6 16
2961 Ekamant – Polska Sp. z o.o. Poznań 6 5 6 17
2962 IRIS POLONIA Sp. z o.o. Olsztyn 4 7 6 22
2963 INTER ALNET Adam Albiński Warszawa 7 4 6 24
2964 Eurotech Int Sp. z o.o. Mielec 5 6 6 19
2965 Testo Sp. z o.o. Pruszków 5 6 6 17
2966 MGG PROJEKT Sp. z o.o. Żmigród 7 4 5 1
2967 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 4 5 94
2968 AVELO Sp. z o.o. Lublin 5 6 5 2
2969 Abisal Sp. z o.o. Bytom 9 2 5 8
2970 Ener Kap Sp. z o.o. Osielsko 7 4 5 2
2971 Power Paweł Gorczyca sp. j. Kraków 6 5 5 5
2972 KOLMET Sp. z o.o. PPHU Katowice 8 3 5 16
2973 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 8 3 5 235
2974 WM Sp. z o.o. Stróża 6 5 5 17
2975 Sigma – Max sp. z o.o. Ciechanów 5 6 5 15
2976 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 9 2 5 33
2977 Główna Księgarnia Naukowa S.J Kraków 7 4 5 15
2978 Nsytech Sp. z o.o. Warszawa 10 1 5 1
2979 LOGAN Sp. z o.o. Kraków 6 5 5 13
2980 Novum Office Sp. z o.o. Kraków 3 8 5 5
2981 Eco-Consulting Quality Standards Sp. z o.o. Iskrzyczyn 5 5 5 24
2982 PL Market Sp. z o.o. Wrocław 7 3 5 1
2983 BEKO S.A. Warszawa 5 6 5 913
2984 Szron Sp. z o.o. PHU Jarosław 6 5 5 39
2985 Qwert 75 Sp. z o.o. Warszawa 7 4 5 24
2986 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 5 6 5 113
2987 Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek S.J. Radom 8 3 5 2
2988 ABH NOMOS Sp. z o.o. Warszawa 10 1 5 3
2989 JP Instalacje Irena Patryn Jarosław Patryn S.J. Chorzów 5 6 5 12
2990 Li – Mar Sp. z o.o. Stargard 3 8 5 7
2991 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Integra S.J. Jacek Ryłko, Tomasz Roszko Żywiec 5 6 5 11
2992 SCHELL INDUSTRIES POLSKA Sp. z o.o. Rzepin 7 4 5 6
2993 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 5 6 5 443
2994 Honeywell Safety Products Polska Sp. z o.o. Łódź 7 4 5 9
2995 Vervo Sp. z o.o. Łódź 5 5 5 33
2996 Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska, Grzegorz Prusinowski sp. j. Olsztyn 6 5 5 30
2997 Melissa Mikołaj Gauer Sp.J. Łódź 6 5 5 23
2998 Inter WW Sp. z o.o. Tuchom 7 4 5 5
2999 FLORENTYNA – Zakład Pracy Chronionej – Mariusz Matecki – Jarosław Matecki – S.J. Korzkwy 9 2 5 142
3000 BAJK SERWIS Sp. z o.o. Szczecin 5 6 5 20
3001 Huntsman (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 5 6 5 9
3002 Integro Daniło i Wspólnicy Sp.J. Białystok 5 6 5 13
3003 MARAX R.RAJ Sp.J. Kraków 7 4 5 4
3004 Svemi Sp. z o.o. Wrocław 5 6 5 3
3005 Havel Composites PL Sp. z o.o. Cieszyn 7 4 5 4
3006 BSK Technika Zamocowań Sp. z o.o. Katowice 6 5 5 10
3007 GRANAT Sp. z o.o. Nowa Sól 5 6 5 21
3008 Przedsiębiorstwo Handlowe Andrex sp.j., Grześkowiak i S-Ka Wrocław 5 6 5 6
3009 Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Mega Master Mirosław Marcinkowski, Monika Marcinkowska, Leszek Korfel S.J. Kraków 6 5 5 9
3010 Teknotherm Marine Hvac Sp. z o.o. Szczecin 5 6 5 29
3011 Bp Service Center sp.j. Wiesław Jurczyk i Wspólnicy Bielsko-Biała 4 7 5 3
3012 Antonio Wind Power Sp. z o.o. Wrocław 4 7 5 10
3013 Poltorex Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 5 6 5 29
3014 CASP SYSTEM Sp. z o.o. Jaworzno 4 7 5 31
3015 YES BIŻUTERIA Sp. z o.o. Poznań 5 6 5 366
3016 PPHU GRASS Marta Łozińska S.J. Zabierzów 8 3 5 13
3017 Sellneo Sp. z o.o. Gdańsk 9 2 5 1
3018 DAKAR S. W. Szewczenko S.J. Ignatki 5 6 5 22
3019 Normbud Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5 6 5 30
3020 Alumaster Polska sp. z o.o. Toruń 4 7 5 18
3021 EL Toro Bobrowski Blatkiewicz Sp.J. Stargard 5 6 5 7
3022 Diprocon Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 9
3023 Galen sp.j. Nieśmiałek i Wspólnicy Łódź 5 6 5 31
3024 Vatim Computers Sp. z o.o. Warszawa 4 7 5 1
3025 Pianpol Tex Sp. z o.o. Łomża 6 5 5 4
3026 Eden Plus M.Zachwieja, P.Zachwieja Sp. J. Leszno 5 6 5 18
3027 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 6 5 5 71
3028 AWEG EDWARD KOWALSKI ANASTAZJA KOWALSKA VIOLETTA KWIATKOWSKA SPÓŁKA JAWNA Opole 6 5 5 8
3029 Relaks Sp. z o.o. Łowicz 5 6 5 4
3030 Vistula Group S.A. Kraków 6 5 5 543
3031 Przedsiębiorstwo Handlowe WABI-MARKET Beata, Jan Wawrzyńczak S.J. Czaplinek 5 6 5 13
3032 Przedsiębiorstwo Handlowe Usjo Bożena Kortas i Brunon Kortas S.J. Koszalin 5 5 5 7
3033 BeF Home Polska Sp. z o.o. Bąków 5 5 5 4
3034 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 6 5 5 428
3035 Marfil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5 6 5 19
3036 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Orkanika Sp. z o.o. Minkowice-Kolonia 7 3 5 2
3037 Euro – Pan Sp. z o.o. Warszawa 5 6 5 10
3038 Gryff Sp. z o.o. Koszalin 7 3 5 1
3039 Drew-Met Białystok Sp. z o.o. Białystok 6 5 5 4
3040 PW OL-GAZ Sp. z o.o. Włocławek 7 4 5 6
3041 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 284
3042 PHU Triada Sp. z o.o. Suchy Las 6 5 5 14
3043 Cosmoscience Sp. z o.o. Wrocław 5 6 5 1
3044 Novodomo Sp. z o.o. Goleniów 3 7 5 15
3045 Przedsiębiorstwo Handlowe M. Szymanik, M. Wasyluk Terminex S.J. Szczecin 2 9 5 6
3046 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 6 5 5 742
3047 ERIS Partner Bydgoszcz S.J. Katarzyna Tyma, Piotr Tyma Osielsko 5 6 5 18
3048 RSC Sp. z o.o. Poznań 5 6 5 10
3049 BAUTECH Sp. z o.o. Piaseczno 8 3 5 13
3050 ADO Polska Sp. z o.o. Legnica 8 3 5 3
3051 EL-SIGMA Sp. z o.o. Katowice 8 3 5 11
3052 Comparex Poland Sp. z o.o. Warszawa 4 6 5 187
3053 Hurtownia Gastronomiczna Sp. z o.o. Praszka 5 6 5 0
3054 LAMBDA Sp. z o.o. Wrocław 6 5 5 10
3055 Timex-Pol Phu Sp. J. Andrychów 3 8 5 9
3056 Vetter Polska Sp. z o.o. Racot 6 5 5 5
3057 Klasmann-Deilmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 6 5 25
3058 Florimex H. Paluch, M. Hereć S.J. Lublin 6 5 5 27
3059 PILAR-TECH S.J. T. Krzysztofek K. Loranc Kraków 6 5 5 27
3060 SEMICON Sp. z o.o. Warszawa 7 4 5 30
3061 Mercon Sp. z o.o. Włocławek 9 1 5 2
3062 Moduł Kontrakt Sp. z o.o. Warszawa 8 3 5 7
3063 Karo S.J. Poznań 5 5 5 5
3064 Zettler Electronics Poland – Sp. z o.o. Żary 5 6 5 4
3065 APTEKA ALGA Olszanowska Kałużna S.j. Poznań 6 4 5 7
3066 Stacja Paliw SAK S.J. w Świdwinie Świdwin 5 6 5 18
3067 Jaroszka, Siejka, Kozłowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koral sp. j. Ostrowiec Świętokrzyski 5 6 5 2
3068 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 7 4 5 516
3069 Geholit Polska Sp. z o.o. Chrzanów 4 7 5 11
3070 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 8 3 5 70
3071 Farmakol Baduchowska, Gąska, Koktysz-Prez S.J. Ryki 6 5 5 8
3072 Palarnie.Pl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10 1 5 0
3073 DAREL Ltd Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 17
3074 Melissa Mikołaj Gauer Łódź 8 3 5 24
3075 PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Warszawa 2 8 5 17
3076 Termika Grala, Wojciechowski sp.j. Kalisz 6 5 5 48
3077 DEANTE ANTCZAK S.J. Łódź 5 6 5 125
3078 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE GNIEMIX SPÓŁKA JAWNA KAZIMIERZ I SYLWIA KOŻYCZKOWSCY Gniewino 3 8 5 11
3079 Italian Paper Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 39
3080 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 5 6 5 42
3081 GAMABIK Malec Chorobik Gawęda S. J. Kraków 4 7 5 121
3082 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 1075
3083 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JANO Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 8 3 5 5
3084 Steel – Box – M. Stępień, S. Urbański Sp.J. Łódź 5 6 5 8
3085 Defil Sp. z o.o. Biskupiec 10 1 5 0
3086 Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Zielona Góra 7 4 5 20
3087 Impakt Sp. z o.o. Mosina 6 5 5 126
3088 Belamed Sp. z o.o. Katowice 4 7 5 8
3089 FAROM T. Skołożyński i Wspólnicy S.J. Wołomin 8 3 5 12
3090 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 5 6 5 126
3091 NAFTIMEX – J. Trybus i Wspólnicy S.J. Kraków 4 6 5 24
3092 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bielsko Biała Spółka Komandytowa Warszawa 5 5 5 70
3093 Inexim – BIS Sp. z o.o. Lublin 4 7 5 1
3094 Homclean Sp. z o.o. Wolsztyn 7 4 5 1
3095 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 7 5 219
3096 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Piomar Sp. z o.o. Pisarzowice 5 6 5 85
3097 Equadent Sp. z o.o. Konin 7 4 5 2
3098 Papirus M. Górecki, A. Nowicki, J. Karyś S.J. Częstochowa 6 5 5 5
3099 Prolech R. i S. Leszek Sp.J. Stary Puznów 6 5 5 35
3100 Market Budowlany Format Sp. z o.o. Zawiercie 5 6 5 54
3101 LEWIATAN Kujawy Sp. z o.o. Włocławek 0 10 5 55
3102 SKLEP PKS – Sp. z o.o. Toruń 5 5 5 2
3103 Marinex Maria Wieteska, Grzegorz Wieteska sp.j. Nieborów 5 5 5 32
3104 Świat Pojemników Sp. z o.o. Komorniki 5 5 5 2
3105 BARLINEK S.A. Kielce 5 6 5 999
3106 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 5 6 5 90
3107 Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. S.K. Osielsko 5 5 5 20
3108 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 6 5 5 348
3109 Merido Sp. z o.o. Rzeszów 6 4 5 3
3110 TWIST – POL Sp. z o.o. Kobiele Wielkie 4 6 5 70
3111 Inox – Plus S.J. Sosnowiec 6 4 5 14
3112 PPHZ Zoolog S.J. Wrocław 4 6 5 20
3113 Wistal S.J. Świdnica 5 6 5 24
3114 Trade – Pharm Sp. z o.o. Warszawa 7 4 5 6
3115 Elpol Centrum Elektroniki i Automatyki Sp. z o.o. Radom 4 7 5 1
3116 BIUREX Sp. z o.o. Kielce 6 4 5 2
3117 DUDIX Sp. z o.o. Wrocław 8 2 5 5
3118 Apteka Medpharma Sp. z o.o. Starogard Gdański 5 5 5 5
3119 FURNIMAT Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 6 4 5 1
3120 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zielona Góra Spółka Komandytowa Warszawa 5 5 5 49
3121 F.H.U. Spectank E. Jewiarz I. Kowalik M. Janicki S.J. Stopnica 5 5 5 8
3122 Hestia Sp. z o.o. Lublin 7 3 5 30
3123 TOOL Center Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 11
3124 Media Markt Polska Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa Warszawa 5 5 5 76
3125 Sanpro Synergy Sp. z o.o. Wrocław 9 2 5 10
3126 IPRA POLSKA Sp. z o.o. Nowy Sącz 5 6 5 13
3127 SALIX Wolska Sp.J. Lublin 5 5 5 3
3128 INVEST Sp. z o.o. S.K. Przeźmierowo 6 4 5 9
3129 Santech Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 15
3130 Orion Sp. z o.o. Bogucin 6 5 5 62
3131 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 5 5 5 288
3132 Wisenet Sp. z o.o. Warszawa 8 2 5 3
3133 Ha – Be Polska Sp. z o.o. Łozina 4 6 5 18
3134 Telcon Sp. z o.o. Łódź 5 5 5 10
3135 Aero – Medika Sp. z o.o. Warszawa 1 9 5 18
3136 Pet Experts Sp. z o.o. Warszawa 6 5 5 3
3137 Efaflex Polska – Bramy Przemysłowe Szybkie Sp. z o.o. Częstochowa 8 3 5 19
3138 10PM Sp. z o.o. Wrocław 6 4 5 1
3139 Przedsiębiorstwa INS-TOM Sp. z o.o. Łódź 6 4 5 13
3140 CDRL S.A. Pianowo 6 5 5 211
3141 Spotline Sp. J. Mariusz Sroczyński i Spółka Ożarów Mazowiecki 8 3 5 12
3142 Normark Polska Sp. z o.o. Łomianki 6 4 5 24
3143 Lifor Sp. z o.o. Bytom 4 6 5 11
3144 Graph-Pack Sp. z o.o. Września 8 3 5 4
3145 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 9 5 633
3146 Orno-Logistic Sp. z o.o. Mikołów 7 3 5 13
3147 Profi M Tec Psg Silesia Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 5 5 5 23
3148 Przedsiębiorstwo Handlowe Rebis E. i E. Baranowscy sp.j. Słupsk 2 8 5 17
3149 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 5 6 5 56
3150 Monolight Sp. z o.o. Warszawa 1 10 5 1
3151 Partner XXI Kleks sp.j. Mieczysława Wójcik, Wiesław Wójcik Toruń 9 2 5 9
3152 Quadre Sp. z o.o. Warszawa 0 10 5 3
3153 BIUREX S.J. Toruń 6 4 5 7
3154 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydromat Bogdan Liński i Elżbieta Lińska sp.j. Gostynin 6 5 5 4
3155 Sanmet Sp. z o.o. S.K. Łomża 4 6 5 14
3156 Yagra Sp. z o.o. Łódź 6 4 5 3
3157 Babyliss Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 8 5 67
3158 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 5 5 5 108
3159 Siltec Polska Sp. z o.o. Karnowiec 3 7 5 7
3160 FIRMA HANDLOWA CDN PAWEŁ RURAK WERONIKA RURAK Sp.J. Jelenia Góra 5 6 5 12
3161 Continental Trade Sp. z o.o. Warszawa 7 3 5 3
3162 Media Markt Polska Sp. z o.o. Olsztyn Spółka Komandytowa Warszawa 6 5 5 64
3163 Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o. Adamowizna 6 5 5 18
3164 SITI – POL Sp. z o.o. Milejowice 6 5 5 17
3165 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 0 5 243
3166 Spinex Stępniak S.J. Warszawa 6 4 5 4
3167 Maszyny Rolnicze Suchy sp. j. Krapkowice 4 6 5 18
3168 Lafarma Jończyk i Wspólnicy Sp.J. Rzeszów 7 3 5 3
3169 Agrex – Eco Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 34
3170 Colormix Marek I Renata Relich sp.j. Nowa Sól 5 5 5 11
3171 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 6 4 5 34
3172 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 144
3173 Esvico Sp. z o.o. Bożepole Wielkie 5 6 5 1
3174 BAUSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 3 8 5 14
3175 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Euro Chata W. Kuśnierek, R. Janowski sp.j. Poznań 4 7 5 16
3176 PUH CHEMIROL Sp. z o.o. Mogilno 4 6 5 2343
3177 Senoma Sp. z o.o. Katowice 6 5 5 13
3178 Przedsiębiorstwo Armakon Sp. z o.o. Konin 5 6 5 7
3179 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 240
3180 Rosco Steel Sp. z o.o. Rzeszów 6 5 5 25
3181 PLATINET S.A. Kraków 3 7 5 164
3182 Ergotop Sp. z o.o. Ziębice 8 2 5 2
3183 Daw – Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi Bytom 3 7 5 40
3184 Firma Handlowa HURT-DETAL Janusz Grzegorz Szulc Suwałki 5 5 5 59
3185 Pharmed Sp. z o.o. Szczecin 6 4 5 15
3186 Poro Additive Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 21
3187 Nova Centrum Sp. z o.o. Szczecinek 4 6 5 3
3188 Almagna Sp. z o.o. Wrocław 4 6 5 7
3189 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 5 6 5 90
3190 Angels Robert Gołębniak i Syn Spółka Komandytowa Jarocin 4 6 5 22
3191 Salon Aranżacji Sp. z o.o. Poznań 3 8 5 0
3192 Basen I Sauna Sp. z o.o. Gdańsk 5 6 5 5
3193 MAT – BUD S.J. Handel Materiałami Budowlanymi Konopnica 4 6 5 5
3194 Swish Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 4
3195 KAJA Kozłowscy Sp.J. Białystok 6 5 5 14
3196 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE RAJ POL SKARPETY CZĘSTOCHOWSKIE S C Częstochowa 1 9 5 41
3197 Prograss Polska Sp. z o.o. Trzciana 4 6 5 11
3198 Reality Sp. z o.o. Włocławek 7 3 5 14
3199 Sklep ARKADIUSZ Arkadiusz Kopczyński, Mariusz Kopczyński S.J. Sopot 5 6 5 22
3200 Stator Mk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5 6 5 20
3201 Tdc Trading sp. z o.o. Gdynia 9 2 5 1
3202 Remex Sp. z o.o. Bieruń 4 6 5 14
3203 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk II sp.k. Warszawa 5 5 5 86
3204 TM Toys Sp. z o.o. Szczecin 7 3 5 54
3205 Art – Service Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy S.J. Radom 5 5 5 28
3206 Ultramedia Sp. z o.o. Warszawa 2 8 5 0
3207 Imago Oleg Jakowyszczuk Spółka Komandytowa Imielin 5 5 5 2
3208 VALCOMP Sp. z o.o. Warszawa 6 5 5 27
3209 Markowicz Sp. z o.o. Olsztyn 5 5 5 4
3210 Bottcher Polska Sp. z o.o. Błonie 5 5 5 28
3211 Eko – Instal R.Chabowski sp.j. Bydgoszcz 4 6 5 131
3212 Classeq Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 4
3213 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 4547
3214 Euro Kiela S. J. Bierzwnik 5 6 5 40
3215 I.O. VENEZIA Iwona Oganowska, Wojciech Nachiło S.J. Warszawa 6 4 5 242
3216 Apteka Przy Kościele Sp. z o.o. Szamotuły 6 5 5 19
3217 BAJT M.CHAMICEWICZ SPÓŁKA JAWNA Biała Podlaska 4 6 5 1
3218 P.H.U.P. Budrol A. Wcisło, M. Wcisło S.J. Proszowice 5 5 5 29
3219 Kosmetyk.net Kuciński Spółka Komandytowa Toruń 10 0 5 0
3220 Hurtownia Turbacz Handel Usługi Transportowe Stanisław Bocianowski, Leon Wójciak, Dominik Wójciak S.J. Rabka-Zdrój 4 6 5 18
3221 Laboratorium Estetyki L.E.A. Futur Sp. z o.o. Kraków 4 6 5 21
3222 Promedica Toruń Sp. z o.o. Toruń 10 0 5 0
3223 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Samfix-Papier Grzegorz Badtke, Dagmar Badtkeova sp.j. Gdańsk 4 6 5 14
3224 Respiromix Sp. z o.o. Warszawa 5 6 5 12
3225 MAJKA REINHARDT Sp. z o.o. Glincz 1 9 5 6
3226 Baza Maszynowa Danex D. Krajewski, J. Siwik. S.J. Rogienice Wielkie 4 6 5 56
3227 ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. Kraków 5 6 5 30
3228 Bsm Group Sp. z o.o. S.K. Toruń 4 6 5 5
3229 Panaceum Krystyna Gierjatowicz S. J. Gdynia 8 2 5 3
3230 Hurtownia Tężnia III Lucyna Kończak Radosław Kończak sp.j. Ciechocinek 5 6 5 9
3231 EBSCO Sp. z o.o. Warszawa 4 6 5 31
3232 FRESH TRADE Andrei Brenko Mikalai Lukashuk S.J. Warszawa 3 7 5 27
3233 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Żerniki 4 6 5 91
3234 Stasto Automation Sp. z o.o. Warszawa 7 3 5 2
3235 Spółdzielnia Informatyk Szczecin 7 3 5 1
3236 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 1777
3237 WIKA B.M. Radke Sp.J. Gdynia 3 7 5 5
3238 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 45
3239 Ecco Finishing Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 5
3240 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 4 6 5 86
3241 UPS Technology – Pl Sp. z o.o. Cieszyn 2 8 5 5
3242 OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J. Słupsk 5 5 5 331
3243 Pego Polska Sp. z o.o. Wrocław 5 6 5 1
3244 EWE Energia sp. z o.o. Międzyrzecz 3 7 5 470
3245 Chemitech Sp. z o.o. Kraków 5 5 5 24
3246 Kontri Sp. z o.o. Białystok 4 6 5 29
3247 Iscar-Poland sp. z o.o. Katowice 5 5 5 109
3248 Firma Respect M. A. P. Jasionowscy S.J. Kraków 3 8 5 18
3249 YG-1 Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 17
3250 PHU Samba T. Dubowik S. Krajewski S.J. Olsztyn 5 5 5 7
3251 Evan – Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 2
3252 Przedsiębiorstwo Instalacji Ciepłowniczych TERM-IC Sp. z o.o. Chełm 7 3 5 1
3253 AD-SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 6 5 5 78
3254 Pracownicza Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Legnicy Legnica 3 7 5 3
3255 Elixir M. A. Kwiatkowscy S.J. Małszewo 5 5 5 18
3256 Przedsiębiorstwo Handlowe WDF Fijołek Sp. J. Gubin 4 6 5 34
3257 P.H.U. Sawana Ewa Wiechnik, Henryk Wiechnik S.J. Lublin 5 5 5 13
3258 Epicom Sp. z o.o. Warszawa 10 0 5 6
3259 Cleanair Sp. z o.o. Miszewko 8 2 5 1
3260 ZORIA Zacharias S.J. Kraków 5 5 5 9
3261 PTS Ciesielski, Szczeciński Sp.J. Mława 4 7 5 7
3262 Demart – Sp.J. Żelazny Łomża 5 5 5 15
3263 Artprol Ceckowscy S. J. Suwałki 6 4 5 20
3264 Apteka Pod Ręką Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 5 5 5 4
3265 Proxy Trade sp. z o.o. Toruń 2 8 5 8
3266 Rol – Bud Bednarscy S.J. Nowa Brzeźnica 5 5 5 5
3267 Złompol S.J. Jeziorzany 4 7 5 54
3268 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 3 7 5 143
3269 POLAMI Walas i Walas S.J. Kraków 4 6 5 27
3270 MEDICOM Sp. z o.o. Zabrze 4 6 5 25
3271 Czemarol Papugowie Sp. z o.o. Zbylitowska Góra 6 4 5 5
3272 Progrupa Sp. z o.o. S.K. Poznań 2 8 5 6
3273 Gerpol Instalacje Sp. z o.o. S.K. Mokronos Dolny 5 5 5 26
3274 Izipak Sp. z o.o. Chwaszczyno 4 6 5 16
3275 P.U.H.P. Solvent Export – Import S.J. M.M. Cichońscy Płock 4 6 5 74
3276 Megapunkt-100 Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 8
3277 Zebra Technology Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 4
3278 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 4 6 5 140
3279 Farmline Sp. z o.o. Lubicz Górny 6 4 5 11
3280 Instalnet Szabat, Rydzewski S.J. Kraśnik 6 4 5 4
3281 Kołderka Sp. z o.o. Konin 4 6 5 9
3282 Bene – Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 2 8 5 23
3283 Vita Farm II Sp. z o.o. Katowice 5 5 5 18
3284 Kredania – Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 8 5 15
3285 Ahorst Sp. z o.o. Milanówek 5 5 5 5
3286 Anam Sp. z o.o. Orle 6 4 5 3
3287 Tec Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 8 5 16
3288 Przedsiębiorstwo SCHEMAT Marczak, Lewiński – Sp.J. Sieradz 4 6 5 25
3289 Zakład Handlowo-Usługowy Eldoom Cinal – Klocek S.J. Cieszyn 6 4 5 3
3290 Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 5 4 5 82
3291 MEGA NOCOŃ S.J. Gdynia 5 5 5 10
3292 Misiek Sp. z o.o. Rzeszów 4 6 5 5
3293 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik S.J. Zielonki 6 4 5 84
3294 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dar-Food Dariusz Tchórz sp.j. Szczecin 4 6 5 18
3295 MG Żuraw Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 1 9 5 7
3296 MM-PHARMA Sp. z o.o. Kalisz 6 4 5 41
3297 MANROLAND POLSKA Sp. z o. o. Wolica 5 5 5 39
3298 Drim Wacław Drwięga Sp.J. P. P. U. H. Sanok 3 7 5 9
3299 Car-Line Małgorzata Lasik sp.j. Wrocław 5 5 5 14
3300 Nasza Apteka Sp. z o.o. Krapkowice 4 5 5 6
3301 Solidus Molewska i Wspólnicy sp.j. Chodecz 5 5 5 11
3302 EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o. Kraków 1 9 5 63
3303 R.S. Trading Lachowscy sp.j. Łódź 4 6 5 28
3304 TWN Sp. z o.o. Nowogard 4 6 5 31
3305 Mottivo Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 2 8 5 3
3306 Suntar Sp. z o.o. Tarnów 5 5 5 27
3307 NST Polska Sp. z o.o. Gdynia 6 3 5 6
3308 Lumatech Lucjan Weiner Mikołów 6 4 5 39
3309 POLDEM Sp. z o.o. Łódź 7 3 5 37
3310 Przedsiębiorstwo Handlowe Sawczak S.J. Gryfów Śląski 6 4 5 16
3311 Crocom Computer Systems W. Bojarski Z. Czerniak S.J. Gdańsk 4 6 5 5
3312 Alterna Sp. z o.o. Kraków 3 7 5 0
3313 K&K Company Sp. z o.o. Bydgoszcz 0 10 5 1
3314 Promet Sp. z o.o. Gdynia 7 3 5 5
3315 PHU Art – Chem S.J. Bydgoszcz 5 5 5 20
3316 Dom Handowy PANDA Góźdź Wojtczak Sp.J. Września 5 5 5 6
3317 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agdom sp.j. Jan i Artur Kołecki Wrocław 5 5 5 1
3318 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 6 4 5 238
3319 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Spółka Komandytowa Warszawa 5 5 5 61
3320 Panaceum S.J. Poznań 7 2 5 6
3321 SANOFI PASTEUR Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 93
3322 Przedsiębiorstwo Handlowe AMPER M. Ross, J. Basiński, M. Jabłoński S.J. Nowy Sącz 5 5 5 12
3323 Firma Handlowa Renoma C.zgajewska-Harasym i J.harasym sp. j. Dębica 5 5 5 5
3324 Przedsiębiorstwo Zagraniczne Panepol Sp. z o.o. Przeźmierowo 6 4 5 26
3325 Instalnova Grupa SBS K.Borkowski-Sp.k. Włocławek 5 5 5 45
3326 Krimark Sp. z o.o. Warszawa 7 3 5 4
3327 S & A S.A. Gdynia 4 6 5 51
3328 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 6 4 5 27
3329 Polak Meble Sp. z o.o. Kępno 4 6 5 52
3330 SYSTEM DATA Sp. z o.o. Mielec 5 5 5 8
3331 Ro-Mir – M. Golik I Wspólnicy S.J. Kraków 5 5 5 9
3332 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 5 5 5 57
3333 Leitz Polska Sp. z o.o. Radomsko 5 5 5 51
3334 TARANKO Sp. z o.o. Gdańsk 4 5 5 37
3335 Pressta Eisele Polska Sp. z o.o. Elbląg 4 5 5 23
3336 HDT.PL Sp. z o.o. Wólka Kosowska 5 5 5 1
3337 Terex Material Handling Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 49
3338 MGT Marta Tataj, Andrzej Dymek S.J. Łowicz 4 5 5 44
3339 Maico Poland Sp. z o.o. Gdańsk 2 8 5 10
3340 L.Pańkowski – Labopak System Sp. K. Otwock 4 6 5 4
3341 BMS METAL Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 4 5 5 14
3342 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J. Częstochowa 5 5 5 65
3343 Nucmed Sp. z o.o. Warszawa 4 6 5 5
3344 MOBILEX Sp. z o.o. Łódź 4 6 5 15
3345 Optima KM Target Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J. Konin 5 5 5 13
3346 HAKON SOFTWARE Sp. z o.o. Gdynia 6 4 5 3
3347 Agripak Sp. z o.o. S.K. Stary Drzewicz 6 4 5 16
3348 Europump Polska Sp. z o.o. Grudziądz 5 5 5 12
3349 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Agro Sp. z o.o. Busko-Zdrój 5 5 5 28
3350 Orion Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 32
3351 CHEMIA – ŁÓDŹ S.A. Łódź 10 0 5 1
3352 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J. Turka 4 5 5 130
3353 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 5 5 5 47
3354 VISKOPOL Sp. z o.o. Baranowo 5 5 5 10
3355 Sikla Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 2 8 5 30
3356 Elecpol Sp. z o.o. Poznań 4 5 5 6
3357 Teknika S.A. Warszawa 6 4 5 74
3358 DEXON POLAND Sp. z o.o. Września 7 3 5 1
3359 Takapol Sp. z o.o. Warszawa 8 2 5 2
3360 MULLER-MARTINI Sp. z o.o. Warszawa 3 6 5 61
3361 Nixor Sp. z o.o. Kowale 3 7 5 1
3362 Nov – Weld Sp. z o.o. Miszewko 7 3 5 15
3363 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 5 5 5 107
3364 Total-Pack Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 65
3365 Lancet Sp. z o.o. Lębork 4 5 5 10
3366 ARTUR Artur i Adam Łukaszewicz Sp.J. Białystok 6 4 5 9
3367 Perfectwave Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 1
3368 VERO G. Gniadek, I. Gniadek-Chwała, M. Skałka S.J. Kraków 5 5 5 7
3369 AVARGRAF Sp. z o.o. Warszawa 7 3 5 18
3370 Omega Beata i Jacek Dziuban sp.j. Sanok 4 5 5 26
3371 Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. Gorzów Wielkopolski 5 5 5 7
3372 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz Sp.J. Warszawa 5 5 5 19
3373 PHU JAN Jan Burkat Dobczyce 5 5 5 145
3374 Over Group Sp. z o.o. S.K. Łask 4 5 5 32
3375 Pufas Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 6 4 5 5
3376 Alex – Moda Sp. z o.o. Ołtarzew 8 1 5 2
3377 Pharm – Hand Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 6 3 5 5
3378 ARKA AGD Sp. z o.o. Radom 6 4 5 15
3379 TECHMEX Sp. z o.o. Gdańsk 4 6 5 10
3380 Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Poznań 5 5 5 25
3381 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 5 5 5 183
3382 Centrum Handlowe Dobrzyńscy S.J. Sochaczew 4 6 5 5
3383 Vivasanit Sp. z o.o. S.K. Skawina 5 5 5 44
3384 PROF-MET-KOL Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 165
3385 Bg Trading Sp. z o.o. Kraków 9 0 5 0
3386 Abena Polska Sp. z o.o. Łozienica 7 3 5 35
3387 Delta Energy Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 11
3388 Biakon Sp. z o.o. Poznań 6 4 5 0
3389 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe TARKOR Władysław Smoleń Nowy Korczyn 5 4 5 84
3390 HUTTENES – ALBERTUS POLSKA Sp. z o.o. Lublin 5 5 5 97
3391 Cars Care Sp. z o.o. Opole 8 1 5 6
3392 WERIT POLSKA Sp. z o.o. Błonie 4 6 5 19
3393 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 4 6 5 280
3394 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 4 5 81
3395 ITECOM Sp. z o.o. Krotoszyn 5 4 5 26
3396 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jeleniowie Jeleniów 3 6 5 6
3397 Akwa-Terma Wrocław Sp. z o.o. S.k. Wrocław 7 3 5 12
3398 AJJ Sp. z o.o. Zielona Góra 4 6 5 21
3399 Cloos – Polska Sp. z o.o. Świdnica 2 7 5 46
3400 Megger Sp. z o.o. Stara Iwiczna 2 8 5 37
3401 Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 257
3402 Inter Cera Sp. z o.o. Kraków 5 4 5 3
3403 Petro-Tank sp. j. Czajczyńscy Nowe Skalmierzyce 4 5 5 16
3404 Mithril Sp. z o.o. Gdańsk 4 5 5 22
3405 Spółdzielnia Handlowo Usługowa Samopomoc Koszalin 4 5 5 3
3406 Konstruktor Sp. z o.o. Gniezno 4 5 5 26
3407 Holvo Polska Sp. z o.o. Trzcińsk 6 4 5 2
3408 AD Zinc Sp.J. Król, Tobiasz Warszawa 5 5 5 13
3409 Savona Sp. z o.o. Rudnik Szlachecki 4 6 5 51
3410 Falken Trade Polska Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 5 5 5 116
3411 PPHU Kaja J.Woźniak, R. Pawlikowski S.J. Tarnowo Podgórne 4 5 5 6
3412 Maschinenfabrik Berthold Hermle Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce Warszawa 5 4 5 16
3413 K – M Krzysztof Bąk sp.j. Mielec 5 5 5 2
3414 AS Bylak i Wspólnicy S.J. Suwałki 5 5 5 103
3415 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 473
3416 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 84
3417 New Euro Distribution Sp. z o.o. Warszawa 7 3 5 3
3418 Testo Duo Rent Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 5 5 5 23
3419 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 3 7 5 181
3420 DEL-ART Anna i Mieczysław Ochnik S.J. Lublin 5 5 5 11
3421 Kapron sp.j. Dorota i Zofia Gwóźdź Kielce 5 5 5 9
3422 Athena Marmor Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 1 5 3
3423 ORKAN Sp. z o.o. Nowa Ruda 5 5 5 39
3424 GFC Complex Solutions Sp. z o.o. Wrocław 5 4 5 3
3425 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 4 6 5 105
3426 PBS Polska Sp. z o.o. Poznań 6 4 5 6
3427 Hopex Sp. z o.o. Baczyna 6 4 5 5
3428 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 6 3 5 56
3429 Maciejewscy – Madom S.J. Białystok 6 4 5 4
3430 Polirat Sp. z o.o. Zamość 5 5 5 4
3431 Media Markt Polska Sp. z o.o. Toruń Spółka Komandytowa Warszawa 6 4 5 62
3432 MW-DOM Inwestycje Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 5 5 5 13
3433 Sklepy Spożywcze Alina Majsner, Krzysztof Kula Sp. z o.o. sp. j. Gniezno 4 5 5 26
3434 Transbep Sp. z o.o. Bartoszyce 6 4 5 4
3435 Agencja Aktywizacji Handlu, Produkcji I Usług Akord M. Zając, W. Zając S.J. Koprki 1 9 5 10
3436 Polska Grupa Apteczna Sp. z o.o. S.K. Kraśnik 6 3 5 13
3437 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arma Sp. z o.o. Szubin 5 5 5 0
3438 Rudolf Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 5 4 5 7
3439 W.P.C. Sp. z o.o. Warszawa 6 3 5 50
3440 BRYDEX Sp. z o.o. Firma Prodykcyjno Handlowa Chocznia 8 2 5 4
3441 DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J. Michałów-Reginów 5 4 5 82
3442 Altel Sp. z o.o. Lublin 5 5 5 2
3443 PW KRIS Krzysztof Muszalski Częstochowa 4 6 5 85
3444 Medium Sp. z o.o. Gdynia 6 3 5 1
3445 Biuro Usługowo – Handlowe Puchała Sp. z o.o. Bydgoszcz 4 5 5 2
3446 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 4 5 5 82
3447 Agrogrupa Amp Project Sp. z o.o. S.K.A. Swarzędz 7 3 5 1
3448 T & F Plasttrade Sp. z o.o. Toruń 3 7 5 10
3449 MDT Wadowski S.K.A. Warszawa 4 5 5 13
3450 Media Markt Polska Sp. z o.o. Częstochowa Spółka Komandytowa Warszawa 5 4 5 54
3451 Apteka Centrum Muskała Sp.J. Połczyn-Zdrój 5 4 5 18
3452 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 4 5 5 148
3453 Elektra Hurtownia Sp. z o.o. Stargard 6 3 5 13
3454 Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J. Bytom 7 2 5 14
3455 SCHIMA Sp. z o.o. Wrocław 4 6 5 10
3456 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 5 4 5 188
3457 Atabajt, Roik, Słowik, Mazurkiewicz, Sp. J. Opole 4 5 5 9
3458 VIACON POLSKA – Sp. z o.o. Rydzyna 3 7 5 204
3459 P.w. Pak-Dar Dariusz Żyła, Paweł Żyła sp. j. Konin 4 5 5 6
3460 EDMASZ Edward Nowacki Sp.J. Wysokie Mazowieckie 5 5 5 22
3461 Stal-Met Oborniki Sp. z o.o. Oborniki 5 4 5 7
3462 KGP Sp. z o.o. Łódź 8 1 5 4
3463 Mevaco Sp. z o.o. Kraków 4 5 5 17
3464 Społem P S S w Skawinie Skawina 9 0 5 3
3465 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 6 5 47
3466 Sterigat Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 3
3467 Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J. Ełk 4 5 5 46
3468 Bemko Sp. z o.o. Warszawa 5 4 5 44
3469 IKA-KOLOR Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J. Gdańsk 3 6 5 11
3470 Wenglor Sensoric Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 2 5 3
3471 BM Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4 6 5 5
3472 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 5 4 5 11
3473 Sport4you Sp. z o.o. Wrocław 7 3 5 2
3474 Dierre Poznań Sp. z o.o. Poznań 4 5 5 6
3475 MAXSTAL Sp. z o.o. Kraków 6 3 5 177
3476 AJA-ALKON A.KĘSIK, S.J. Człuchów 4 5 5 9
3477 ZWM Malinka Sp. z o.o. Opole 1 8 5 8
3478 PAULINKA S.J. M. K. T. R. Handzlik Kozy 5 5 5 63
3479 Xpress Sp. z o.o. Wrocław 2 8 5 9
3480 Solinea Sp. z o.o. Elizówka 4 6 5 3
3481 Toy Planet Sp. z o.o. Wrocław 3 7 5 7
3482 Aracar Sp. z o.o. Lublin 6 3 5 4
3483 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Porąbce z/s w Kobiernicach Kobiernice 7 2 5 4
3484 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 233
3485 BAG Sp. z o.o. Kuniów 3 6 5 0
3486 Urshel International Polska Sp. z o.o. Moczydłów 8 2 5 6
3487 Messer Sp. z o.o. Warszawa 7 2 5 3
3488 Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń Warszawa 4 5 5 12
3489 LIDER Z. Lekan, S. Małek, D. Matwis S.J. Biłgoraj 3 6 5 18
3490 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Wolica 5 5 5 122
3491 SimpleAV Sp. z o.o. Wrocław 4 5 5 27
3492 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III Spółka Komandytowa Warszawa 4 5 5 112
3493 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 3 6 5 74
3494 AGED Sp. z o.o. Pruszków 5 4 5 89
3495 Akasz Sp. z o.o. Warszawa 5 4 5 2
3496 Uchacz Sp. z o.o. Podłopień 5 4 5 25
3497 Genesis Pharm M. Matejczyk, C. Stańczak, J. Zwoliński S.J. Łódź 7 2 5 24
3498 Sonova Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 32
3499 GRASDORF-KOŁA POLSKA Sp. z o.o. Krapkowice 4 5 5 14
3500 FEROX – ENERGY – SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 5 5 5 31
3501 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 5 4 5 43
3502 Tabal Sp. z o.o. Lublin 5 5 5 66
3503 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 6 3 5 21
3504 Plast Sp. z o.o. Łódź 5 5 5 31
3505 Rolmix-Mieczysław Głuchowski, Tadeusz Kicko, Krzysztof Rumik S.J. Łosice 6 3 5 18
3506 Voice Sp. z o.o. Cieszyn 5 4 5 6
3507 Dabex Kraków Sp. z o.o. Kraków 4 6 5 3
3508 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 5 5 5 647
3509 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 3 6 5 78
3510 Tech-Kom Sp. z o.o. Żabikowo 6 3 5 11
3511 NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy Stara Gadka 3 6 5 25
3512 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bamar-Rol S.J. R. Wieczorek Opole 9 0 5 0
3513 Eko-Ben Europe Sp. z o.o. Palmiry 2 7 5 0
3514 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 78
3515 Fabryka Wnętrz M. Glińska, M. Gliński Sp.J. Warszawa 7 3 5 3
3516 FART S.J. Białystok 4 5 5 25
3517 Tupiko Sp. z o.o. Węgrów 2 7 5 11
3518 Tylda Sp. z o.o. Przeworsk 2 7 5 4
3519 L I Z Drzymalski S.J. Wiązownica Duża 4 5 5 23
3520 Remila Sp. z o.o. Kwidzyn 6 4 5 12
3521 FENIKS S.J. PH Nowy Sącz 4 5 5 28
3522 Martez Sp. z o.o. Wrocław 5 4 5 9
3523 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 5 4 5 41
3524 ROLPOL B.Duda, W.Sienkiewicz Sp.J. Dobre Miasto 5 4 5 3
3525 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5 4 5 359
3526 Medi – Sept Sp. z o.o. Motycz 5 4 5 26
3527 MIK-STAL Więckowscy S.J. Łojki 2 7 5 19
3528 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 4 5 5 132
3529 Pik Sp. j. Hurt Detal K. i B. Nartowicz Białystok 5 5 5 19
3530 SIGMA Sp. z o.o. Opole 2 7 5 26
3531 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Opkom Sp. z o.o. Opole 6 4 5 2
3532 GVC TAX Sławomir Sobecki, Maciej Wolański Sp.J. Wrocław 3 7 5 6
3533 Centrum Dr Seidla – Bernard Sp. z o.o. Warszawa 4 5 5 2
3534 Poliński AMT Sp. z o.o. Warszawa 7 2 5 2
3535 AGROMASZ Sp. z o.o. PHU Rzekuń 6 3 5 70
3536 Simple Creative Products S.A. Warszawa 4 5 5 147
3537 Firma Handlowo – Usługowa R.J. Kizior Apteka w Rynku S.J. Dębica 4 5 5 13
3538 Stal Nowicki S.J. Gdańsk 7 3 5 11
3539 Poltrade International Sp. z o.o. Kuriany 5 5 5 4
3540 Spółdzielnia Promasz Wrocław 5 4 5 3
3541 Tomix Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 4 5 5 17
3542 CID Lines Sp. z o.o. Niepruszewo 5 5 5 41
3543 Surchem Sp. z o.o. Łódź 4 5 5 24
3544 NaturalCrop Poland Sp. z o.o. Warszawa 4 6 5 9
3545 ACS Słuchmed Sp. z o.o. Lublin 5 5 5 58
3546 Pomian Dukat i Wspólnicy S.J. Kraków 4 5 5 17
3547 Zakład Techniki Odlewniczej PROMET Sp. z o.o. Wałbrzych 5 4 5 19
3548 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 4 5 5 54
3549 Supon Usługi Sp. z o.o. Białystok 4 5 5 22
3550 ELIKOPOL BK Sp. z o.o. Bielsko-Biała 2 7 5 69
3551 Keramet Polska Sp. z o.o. Częstochowa 4 5 5 52
3552 AGRAHURT Export-Import Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe Osjaków 6 3 5 41
3553 LVD-POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 9 0 5 1
3554 Metal – Vis Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5 4 5 8
3555 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Metrol Sp. z o.o. Lublin 3 6 5 1
3556 Heltkopol Anna Królikowska, Bartłomiej Królikowski sp. j. Lublin 4 5 5 8
3557 Xplo Sp. z o.o. Bydgoszcz 5 4 5 1
3558 MEDI KOLL S.J. Poznań 3 6 5 4
3559 AGRO – TOP S. Kotowicz S.J. Łódź 5 5 5 28
3560 PU-H GAZOL Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński S.J. Międzyrzec Podlaski 4 5 5 63
3561 Hasio Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8 1 5 1
3562 Sklep Sezam. sp. j. Jarosław Musiał i Spółka Limanowa 5 4 5 5
3563 Kool Jurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Wrocław 4 5 5 15
3564 Sklep Wielobranżowy R. Dytko i B. Dytko S.J. Kożuchów 5 4 5 15
3565 Polskie Centrum Czystości Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 5 4 5 4
3566 ELEKTRO OMEGA S.A. Katowice 6 3 5 8
3567 Elmal Technika Grzewcza Jerzy Elak, Paweł Elak sp.j. Ciechanów 7 2 5 2
3568 Agrofarm S.J. Łowicz 5 4 5 10
3569 Puidukoda Polska Sp. z o.o. Orzysz 3 6 5 8
3570 K 3 System Sp. z o.o. Warszawa 3 6 5 17
3571 Spec Oil Janina Kowalska, Czesław Kowalski, Jan Noga sp.j. Żory 1 8 5 13
3572 Reo Croma Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 2
3573 Firma Handlowa Liss Jan, Tomasz, Wojciech Liss sp.j. Puck 6 3 5 3
3574 Trops Coatings Sp. z o.o. Toruń 4 5 5 40
3575 Quantum – Korporacja Transferu technologii Sp. z o.o. Wrocław 5 4 5 3
3576 Meda Veneer Sp. z o.o. Białośliwie 4 5 5 17
3577 Van Der Valk Sp. z o.o. Leszno 3 6 5 21
3578 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pex-Pool Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J. Dębica 4 5 5 36
3579 Mado Systemy Sp. z o.o. Sopot 1 8 5 11
3580 Hayne Polska Sp. z o.o. Poznań 4 5 5 8
3581 Kosmed Sp. z o.o. Kielce 4 6 5 14
3582 EPCD Sp. z o.o. Warszawa 3 7 5 69
3583 K&K Herbal Poland S.A. Wieliczka 4 5 5 2
3584 Motionitalia Sp. z o.o. Podegrodzie 1 8 5 16
3585 Dig Świtała sp. z o.o. Łaziska 4 5 5 25
3586 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merx D. Migacz, K. Poręba sp. j. Nowy Sącz 4 5 5 11
3587 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Jamax sp.j. Jarosław Cieluch Marek Dzidek Tadeusz Jaworski Kraków 6 4 5 13
3588 Serwis Bank Sp. z o.o. Kraków 3 6 5 4
3589 Eko-Elbud Gólczyński Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4 5 5 6
3590 Farmer Raniś – Zmyślony S.J. Fabianów 5 4 5 99
3591 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 4 5 5 73
3592 Amcor Europe Sp. z o.o. Warszawa 7 2 5 4
3593 Przedsiębiorstwo Handlowe Pako Marian Kurek, Andrzej Kurek Sp. J. Zielonka 3 6 5 7
3594 MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak S.J. Lublin 4 5 5 295
3595 Bimex-Michelin Wasilewski I Wspólnicy S.J. Włocławek 5 4 5 5
3596 Kosta Sp. z o.o. Inowrocław 4 5 5 10
3597 Korporacja Hydro – Instal Zamość Sp. z o.o. Zamość 5 4 5 6
3598 POL – DOM HE Sp. z o.o. Głogoczów 5 4 5 6
3599 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 5 4 5 187
3600 Firma Budowlana SULIMA Z. Sulima S.J. Gdynia 3 6 5 8
3601 Polteknik Ltd Sp. z o.o. Miszewko 4 5 5 28
3602 AGRO-JUMAL Sp. z o.o. Sieradz 4 5 5 62
3603 Kolor sp. z o.o. Kraków 4 5 5 7
3604 Biuro Plus Janowscy Sp.J. Toruń 4 5 4 12
3605 ŚWISTOWSKI S.A. Toruń 5 4 4 18
3606 Elwix Sp. z o.o. PPH Lublin 6 3 4 16
3607 GALON – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 160
3608 Ada-Music Kręcichwost sp.j. Czechowice-Dziedzice 4 5 4 6
3609 PMG Polska sp. z o.o. Kielce 5 4 4 2
3610 Airmat Polska Sp. z o.o. Libiąż 4 5 4 1
3611 Ridex Sp. z o.o. sp.k. Poznań 4 5 4 15
3612 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 4 5 4 209
3613 WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. Łódź 4 5 4 34
3614 Venture Sp. z o.o. Wrocław 0 9 4 5
3615 AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J. Mroczeń 4 5 4 61
3616 Efez Sp. z o.o. Rawicz 5 4 4 13
3617 Stoopol Sp. z o.o. Bolesławiec 3 6 4 5
3618 Axfarm Sp. z o.o. Bydgoszcz 4 5 4 7
3619 Inomed Polska Sp. z o.o. Rokitnica 4 5 4 6
3620 Sindak &Sindak S.J. Chrzanów 7 2 4 4
3621 Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Bartosiński i Wadych sp. z o.o. Żołędowo 6 3 4 6
3622 Smart Technology Sp. z o.o. Łódź 5 4 4 6
3623 Vemag Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 4 4 26
3624 Play 4 Mix Sp. z o.o. Skawina 2 7 4 20
3625 Kleine – Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Lewin Brzeski 8 1 4 2
3626 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 135
3627 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.J. Sokołów Podlaski 4 5 4 24
3628 Quest S.C. Robert Bartos, Stanisław Bartos Piekoszów 4 5 4 66
3629 RDS STAL Synowicz, Dymitrow Sp.J. Płock 4 5 4 22
3630 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 4 5 4 31
3631 Häfele Polska Sp. z o.o. Mirków 4 5 4 90
3632 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe PST Sanocki Sp.J. Radymno 2 7 4 13
3633 Gerner Polska Sp. z o.o. Głogów 6 3 4 2
3634 LINEXIM Sp. z o.o. Łódź 1 8 4 3
3635 Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o. Janki 3 6 4 27
3636 Protec Ingredia Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 6 4 6
3637 Probelt Sp. z o.o. Poznań 3 6 4 3
3638 Tomex sp.j., Tomasz Halama, Wojciech Halama Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo – Produkcyjne Bielsko-Biała 4 5 4 10
3639 AD Poland Sp. z o.o. SP.K. Rogoźno 4 5 4 11
3640 Pomorska Grupa Informatyczna Sp. z o.o. Gdańsk 7 2 4 2
3641 Lewiatan Kielce Sp. z o.o. Kielce 5 4 4 177
3642 Firma Handlowo Usługowa Vimar Sp. z o.o. Krasne 9 0 4 2
3643 Univar Poland Sp. z o.o. Macierzysz 6 3 4 46
3644 INTER – VION S.A. Warszawa 5 4 4 54
3645 Stanwes Trade Sp. z o.o. Łomża 3 6 4 18
3646 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bistar K. Burak i S-Ka sp.k. Białystok 4 5 4 32
3647 Arcon Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 75
3648 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 4 5 4 169
3649 Jawal & M.R.Z. Murawiec S.J. Mrocza 5 4 4 51
3650 Przeds. Farmaceutyczne LEKFARM Sp. z o.o. Wrocław 4 5 4 16
3651 TATIANA Sp. z o.o. Warszawa 1 8 4 4
3652 EST ENERGY Sp. z o.o. Otwock 3 5 4 6
3653 Wadamed Sp. z o.o. S.K. Gdynia 4 5 4 10
3654 Bio-Agra Sp. z o.o. Domaszowice 5 4 4 5
3655 AERO-GSE Sp. z o.o. Kraków 6 3 4 2
3656 Radika Polska S.A. sp.k. Warszawa 3 5 4 189
3657 Everyday Sp. z o.o. Wieliczka 5 4 4 1
3658 Firma Handlowa Magnetik Bartkowski Andrzej, Huzarski Ireneusz, Huzarski Mariusz sp. j. Toruń 5 4 4 6
3659 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 4 5 4 31
3660 Slovpol – Metal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Importowo – Eksportowe Warszawa 5 4 4 0
3661 DAJAR Sp. z o.o. Koszalin 4 5 4 588
3662 Panmar Czekańska Szmyd sp. j. Krosno 4 5 4 158
3663 Elektra Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 5 4 4 88
3664 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 4 5 4 158
3665 HYDRO KAN INSTAL J. Szczerbal, P. Siadek S.J. Leszno 5 4 4 7
3666 Stora Enso Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 4 4 8
3667 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud Sp. z o.o. S.K. Zławieś Wielka 4 5 4 112
3668 Adesso Sp. z o.o. Andrychów 6 3 4 2
3669 Medicor Kabza S.J. Pabianice 5 4 4 6
3670 Weindich S. J. Chorzów 5 3 4 40
3671 Kuźnica Market Sp. z o.o. Kraków 3 5 4 13
3672 Andra – Pak Sp. z o.o. Raszyn 4 5 4 6
3673 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Sp. z o.o. Lublin 4 5 4 24
3674 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 3 6 4 38
3675 Media Markt Polska Sp. z o.o. Lublin Spółka Komandytowa Warszawa 4 4 4 68
3676 Flowair Głogowski I Brzeziński Sp.J. Gdynia 5 4 4 45
3677 PHU LEMIR Mirosław Gawryluk i Inni S.J. Zaścianki 3 6 4 16
3678 RAND Sp. z o.o. Wrocław 3 6 4 12
3679 DRG MEDTEK Sp. z o.o. Warszawa 5 4 4 13
3680 PTM Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 4 5 4 48
3681 Gaba 2 Sp. z o.o. Kanie 4 5 4 3
3682 Apm Hurtownia Wyrobów Metalowych Piotr Drózd sp. j. Radom 3 6 4 14
3683 Dagstój Sp. z o.o. Raniżów 1 7 4 1
3684 Studiotech Poland Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 87
3685 ARDOM Leśniewscy S.J. Suwałki 4 5 4 8
3686 BIURO STYL Sp. z o.o. Poznań 4 5 4 63
3687 KS Sport Sieć Sklepów M. Kujawa M. Krawczyk S.J. Malbork 3 6 4 28
3688 TURCK Sp. z o.o. Opole 3 5 4 48
3689 Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o. Łódź 5 4 4 68
3690 Petronova Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5 4 4 16
3691 Dexion Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 3 4 21
3692 Bto Sp. z o.o. Łódź 4 4 4 9
3693 DEJEK Sp. z o.o. Motycz 6 3 4 14
3694 Median Polska S.A. Mysłowice 8 1 4 4
3695 Lak Tech Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5 4 4 15
3696 Z.Danaj,T.Łukaszczyk, Z.Romanów, H.Serwa Pal-Trans sp.j. Chodzież 4 5 4 5
3697 Telehit Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 5 4 4 38
3698 It – Trade And Recycling Sp. z o.o. Kraków 7 2 4 3
3699 Arnotex – Sp. z o.o. Warszawa 1 8 4 1
3700 FH Kowalik S.J. Leszno 5 4 4 16
3701 BIAMEDITEK Sp. z o.o. Białystok 3 6 4 53
3702 Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. Suchy Las 3 5 4 34
3703 Vasco Sp. z o.o. Białogard 4 5 4 10
3704 Brokelmann Polska Sp. z o.o. Namysłów 7 1 4 4
3705 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lewandowscy Zofia Lewandowska, Krzysztof Lewandowski S.J. Środa Wielkopolska 4 5 4 5
3706 Wesstron Sp. z o.o. Augustowo 6 3 4 34
3707 KS Sport M. Kujawa, M. Krawczyk S.J. Malbork 5 4 4 24
3708 STERNET Sp. z o.o. Tarnów 4 5 4 34
3709 GROFARM S.J. Gromada i Wspólnicy Białystok 4 4 4 45
3710 Progress Pharm Mariusz Sierka, Mieczysław Stępień S.J. Sosnowiec 7 2 4 6
3711 ANWO J. i A. Dawid S.J. Lublin 4 4 4 5
3712 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 7 1 4 6
3713 Standom Sp. z o.o. Wrocław 8 1 4 1
3714 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eko-Farmer Szewczyk S.J. Lublin 6 3 4 2
3715 Kreator Sp. z o.o. Białystok 4 4 4 2
3716 Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 102
3717 ITW Novadan Sp. z o.o. Czosnów 6 3 4 16
3718 Eurozłom Pl Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5 4 4 117
3719 IT Business Group Sp. z o.o. Kraków 6 3 4 11
3720 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Naft-Turyst sp. j. S. I. Wymysłowscy, K. Gibki Nowogard 4 5 4 7
3721 Tormet Sp. z o.o. – sp.k. Toruń 5 4 4 31
3722 PUH CHEMIKOLOR S.A. Łódź 6 3 4 12
3723 Home Gallery Sp. z o.o. Warszawa 6 3 4 4
3724 A.T.H. Hernik S.J. Radom 7 2 4 9
3725 FIBRESCO Sp. z o.o. Łódź 2 7 4 2
3726 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Mikronet S.A. Bielsko-Biała 5 4 4 13
3727 Netter Sp. z o.o. Lublin 5 4 4 2
3728 ORO Polska Sp. z o.o. Police 6 2 4 4
3729 Tuplex Sp. z o.o. Warszawa 5 4 4 306
3730 Karo Elektro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 4 4 4 31
3731 Weldteam Sp. z o.o. Katowice 4 4 4 3
3732 Ocular Canada 2 Sp. z o.o. Lublin 3 5 4 6
3733 Online Sp. z o.o. Bydgoszcz 0 8 4 1
3734 ETG Polska Print Medien Logistik International Sp. z o.o. Katowice 5 4 4 18
3735 Terry Sp. z o.o. Świecie 1 8 4 5
3736 Kamako Sp. z o.o. Sękocin Stary 4 4 4 5
3737 MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o. Więcbork 4 5 4 24
3738 Smartis Sp. z o.o. Łódź 3 5 4 6
3739 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 4 4 4 122
3740 Drukservice Sp. z o.o. Brzoza 4 5 4 14
3741 Wiarus Gunia Marta, Gunia Leszek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 5 4 4 22
3742 INS-EL S.J. Paweł Zdanowski, Izabela Gębicka-Zdanowska Łódź 4 5 4 111
3743 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 178
3744 Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 3 6 4 24
3745 BSC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 4
3746 RHEAVENDORS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 2 6 4 31
3747 Handel Hurtowy Paweł Filipiuk,Paweł Ostaszewski sp.j. Meriwa Lublin 4 5 4 8
3748 DEK Sp. z o.o. PHUP Kielce 3 5 4 42
3749 Petro-Bis W. Myśliński, D. Myśliński S.J. Rudzienice 3 5 4 20
3750 Visio Polska Sp. z o.o. Olsztyn 3 6 4 5
3751 Mexim Sp. z o.o. Radwanice 6 2 4 2
3752 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 92
3753 Firma Handlowo-Usługowa Kograko Grażyna i Krzysztof Kozak, Sp. J. Dębica 4 4 4 32
3754 TAD – MET S.J. Kościerzyna 6 3 4 103
3755 Water Jet Polska Sp. z o.o. Gdynia 5 3 4 3
3756 BIGA STAL Piotr Bicz Sp.J. Rudawa 7 2 4 3
3757 NAFTKOM Sp.J. Jacek i Anna Lisewscy Olsztyn 4 5 4 16
3758 Bio – Textil Sp. z o.o. Poznań 4 5 4 1
3759 Rol-Bud W. Pietraszczyk S. J. Rzgów 5 4 4 5
3760 D+H Polska Sp. z o.o. Wrocław 7 1 4 16
3761 Polska Organizacja Handlowa Sp. z o.o. Katowice 5 3 4 1
3762 Heart On Fire Sp. z o.o. Warszawa 0 8 4 8
3763 Wolfmed Sp. z o.o. Kraków 4 5 4 4
3764 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 138
3765 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 935
3766 BGW Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. Poznań 3 5 4 213
3767 Agrotechnik Wojciech Dzięgielewski Tafiły 4 4 4 88
3768 Leser Polska Sp. z o.o. Poznań 3 6 4 8
3769 Kupsch Sp. z o.o. Roztoka 5 3 4 2
3770 Stmicroelectronics SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 4 4 4 5
3771 Nawrot & Nawrot sp.j. Kazimierza Wielka 4 4 4 19
3772 Twoja Apteka Ewa Czopek I Wspólnicy S.J. Kalwaria Zebrzydowska 4 5 4 9
3773 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 4 4 4 13
3774 PHU Edmel Melnyk i S-ka S.J. Legnica 4 4 4 5
3775 PW Tylpol Zbigniew Tylicki, Marek Tylicki Sp.j. Solec Kujawski 5 4 4 20
3776 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 5 3 4 435
3777 LAMINOPOL Sp. z o.o. Słupsk 4 4 4 98
3778 Agawa Sp. z o.o. Kraków 5 4 4 4
3779 Lawanda Sp. z o.o. Kępno 4 4 4 30
3780 COLORIS Sp. z o.o. Łomianki 3 6 4 9
3781 Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 3 5 4 28
3782 Jaga Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 4 4 7
3783 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 5 4 4 44
3784 Krzysztof Olechowski, Piotr Olechowski Sp.J. Rogóżno 4 4 4 8
3785 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol – Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J. Nowa Wieś 7 1 4 6
3786 Akzo Nobel Industrial Coatings Sp. z o.o. Kostrzyn 3 6 4 69
3787 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „STAL-EX” SPÓŁKA JAWNA PAWEŁWALCZAK I JOLANTA WALCZAK Kalisz 2 6 4 25
3788 Opalia Sp. z o.o. Lębork 4 4 4 12
3789 Jubiler Sp. z o.o. PHU Warszawa 2 6 4 122
3790 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Szczecin S.K. Warzymice 3 6 4 59
3791 J. Pajor & Beba Major sp. j. Nowy Sącz 5 4 4 7
3792 Hardy Sp. z o.o. Grudziądz 6 2 4 8
3793 EPS Level Sp. z o.o. Warszawa 3 5 4 1
3794 BARBÓRKA S.J. Łomża 5 3 4 2
3795 Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 7 2 4 6
3796 Rako Optyk Serwis Sp. z o.o. Szczecin 5 4 4 15
3797 Basket Pro Sp. z o.o. Jawornik 5 4 4 4
3798 Stok Emballering Poland Sp. z o.o. Goleniów 4 5 4 18
3799 SALES Sp. z o.o. Żory 4 4 4 12
3800 Maphond Hondra Marek i Paweł Sp. J. Płońsk 4 5 4 8
3801 Ronomed Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5 4 4 7
3802 Dukla-Med Sp. z o.o. Dukla 4 4 4 2
3803 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 3 4 139
3804 SWEDEPONIC POLSKA Sp. z o.o. Kraśnicza Wola 4 5 4 39
3805 Hurtownia Art. Przemysłowych Duszyński K. Wawrzyniak A. Duszyńska L. Wawrzyniak B. S.J. Ujazd 3 5 4 5
3806 S&S Poltrans Sp. z o.o. Dzierżoniów 4 5 4 2
3807 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 5 3 4 124
3808 Towarzystwo Gospodarcze SAMBOR S.A. Tczew 4 4 4 25
3809 C4PL Sp. z o.o. Marki 3 5 4 7
3810 Microstar Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 1
3811 Saturn Planet Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa Warszawa 4 4 4 84
3812 WIRTGEN Polska Sp. z o.o. Poznań 4 5 4 131
3813 WALOWSKY INTERNATIONAL MASCHINENHANDEL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 5 4 4 25
3814 Demos Trade Sp. z o.o. Katowice 4 4 4 17
3815 Euro – RTM S.J. Ignaczakowie Legnica 4 4 4 26
3816 MEBLO-SERVICE Sp. z o.o. Częstochowa 5 3 4 4
3817 Tigret Sp. z o.o. Warszawa 6 2 4 1
3818 Alpha Tex Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 4 4 4 19
3819 FOR EM GROUP Sp. z o.o. Warszawa 7 1 4 18
3820 Gross Wazia Sp.J. Łódź 4 4 4 22
3821 Wealth Solutions S.A. Warszawa 4 5 4 18
3822 PNEUMAT SYSTEM Sp. z o.o. Wrocław 3 5 4 46
3823 M.B.MARKET LTD. Sp. z o.o. Baniocha 5 4 4 67
3824 PPH Import – Export Stanley Sp. z o.o. Poznań 3 5 4 8
3825 Sumitomo (Shi) Demag Plastics Machinery Polska Sp. z o.o. Częstochowa 4 5 4 21
3826 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 4 4 4 1730
3827 Agrohandel S.J. Legnica 4 4 4 86
3828 Leviatan – Poligrafia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5 3 4 20
3829 Thermo – Stan Sp. z o.o. Głowno 5 3 4 2
3830 Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 51
3831 Księgarnia Akademicka Sp. z o.o. Kraków 4 4 4 2
3832 FIRE – MAX Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 64
3833 Consultronix S.A. Balice 1 7 4 88
3834 Farmacja Społeczna S.A. Białystok 4 4 4 37
3835 Polska Grupa Producentów Odzieży Sp. z o.o. Kraków 4 4 4 1
3836 Pneumako ZNS Sp. z o.o. Kostrzyn 5 3 4 0
3837 MERKURY S.J. Kalwaria Zebrzydowska 4 4 4 38
3838 GPCO Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5 3 4 23
3839 Tast Piotr Świerczyński sp.j. Kielce 5 3 4 1
3840 Mecfibre Poland Tadeuszak, S.J. Łódź 6 3 4 1
3841 Agro – Rami Sp. z o.o. Kościelna Wieś 8 1 4 1
3842 Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH ART- EL J. Kościuch i Wspólnicy S. J. Konin 5 4 4 7
3843 Racontrols Sp. z o.o. Katowice 4 4 4 53
3844 ENTC Dairy Solutions Sp. z o.o. Pasłęk 5 4 4 16
3845 Skorpion L. Niemiec, I. Laszuk Sp. J. Białystok 4 4 4 3
3846 Apteka Zdrowie Kwiecień sp.j. Kraków 4 5 4 14
3847 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Katowice 5 4 4 16
3848 Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. S.K. Katowice 6 3 4 2
3849 Biuro Market – Leszek Kulina Sp. J. Kielce 5 3 4 5
3850 Intenso-Doors Sp. z o.o. Wadowice 6 2 4 5
3851 Erowa Technology Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 8 0 4 0
3852 G&G Iwona Lucchesi-Kozłowska, Gianfranco Lucchesi S.J. Warszawa 4 4 4 73
3853 MERAZET S.A. Poznań 4 4 4 57
3854 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 3 5 4 18
3855 Laser-Atl Anna Lech, Tomasz Lech sp.j. Częstochowa 5 4 4 50
3856 Candellux Lighting Sp. z o.o. Wołomin 4 4 4 38
3857 Pol – Stal Sp. z o.o. Świętochłowice 3 5 4 9
3858 Hegen Polska Sp. z o.o. Olkusz 5 3 4 17
3859 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 4 4 4 159
3860 Faro Technologies Polska Sp. z o.o. Poznań 1 7 4 16
3861 Aquaclean Poland Sp. z o.o. Warszawa 3 5 4 26
3862 CER – ROL Sp. z o.o. Mniszków 6 3 4 28
3863 HTI BP Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 4 5 4 59
3864 Vigo Katowice sp.j.tomasz Palica, Szymon Gorys Katowice 3 5 4 1
3865 Stacja Paliw Kogut Sp.J. Krasnystaw 4 5 4 32
3866 TRADMATIK Sp. z o.o. Gdańsk 5 3 4 2
3867 Naos Poland Sp. z o.o. Kraków 5 4 4 34
3868 Butstar Sp. z o.o. Zblewo 5 3 4 1
3869 Flexico Sp. z o.o. Wrocław 2 6 4 3
3870 MAK Sp. z o.o. Toruń 5 3 4 23
3871 Greeneris Sp. z o.o. Warszawa 6 2 4 2
3872 KINNARPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 63
3873 Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Gliwice 6 3 4 4
3874 MKJ Jakóbisiak Sp.J. Wołomin 5 3 4 8
3875 Flexvision Sp. z o.o. Wrocław 2 6 4 4
3876 Carega Sp. z o.o. Lubliniec 3 5 4 6
3877 BUDMAR JUDKOWIAK Sp.J. Baranowo 4 4 4 23
3878 Dach System S.J. Rzeszów 4 4 4 14
3879 Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J. Radom 4 4 4 20
3880 ZM Holding Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 1
3881 Kamir – Danuta i Mirosław Kwapisiewicz Sp. z o.o. Słupsk 2 6 4 2
3882 Alkam Security Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 4 5 4 20
3883 ABE IPS Sp. z o.o. Warszawa 2 7 4 75
3884 Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena Jelcz-Laskowice 4 4 4 67
3885 Albaw – Olszewscy S.J. Andrychów 4 4 4 3
3886 Amaks Anita Gubler Biczysko, Wojciech Biczysko Sp.J. Wrocław 3 5 4 3
3887 Elektro – Instal Sp. z o.o. Jabłonna 3 5 4 26
3888 Skanor Polska Sp. z o.o. Poznań 6 2 4 1
3889 Folpolter II Sp. z o.o. S.K. Jasło 4 4 4 17
3890 Partner Premium Salata sp. j. Płock 4 4 4 15
3891 PW Sezam Sp. z o.o. Września 4 4 4 13
3892 Gleich Aluminium Sp. z o.o. Kalisz 6 2 4 5
3893 GTI Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 137
3894 Mirage S.J. Kraków 3 5 4 21
3895 Paleta Agnieszka Sobol-Gulbinowicz sp.j. Kobylanka 3 5 4 10
3896 Inspirion Polska Sp. z o.o. Trzebnica 4 5 4 21
3897 GEMARK Sp. z o.o. PHU Katowice 7 1 4 6
3898 KONTUSZ Sp. z o.o. Kościan 4 4 4 10
3899 Stacja Paliw A. Muszyński, W. Stachowiak sp.j. Wronki 4 4 4 5
3900 Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o. Łódź 4 4 4 10
3901 Mofflo Sp. z o.o. Warszawa 4 5 4 1
3902 Antidotum Group Sp. z o.o. Leszno 2 6 4 1
3903 Grejspol – Krak Sp. z o.o. Kraków 5 3 4 2
3904 Schmith Polska S.A. Kulice 6 2 4 7
3905 HERBALIFE POLSKA Sp. z o.o. Janki 5 3 4 32
3906 Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o. Macierzysz 4 4 4 34
3907 Masters Sp. z o.o. Straszyn 4 5 4 95
3908 Karel 2 Sp. z o.o. Chorzów 6 3 4 16
3909 Apteka Prywatna AVENA Marzena Malinowska Płock 4 4 4 71
3910 AFRISO Sp. z o.o. Szałsza 4 4 4 38
3911 Finclub Poland Sp. z o.o. Cieszyn 3 6 4 14
3912 KOK S.J. Olsztyn 5 4 4 4
3913 Plantag Sp. z o.o. Żmigród 3 5 4 30
3914 Oil Center Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3 5 4 14
3915 Olympic Sport Sp. z o.o. Białystok 5 3 4 11
3916 Bth Elstar Sp. z o.o. Elbląg 5 3 4 26
3917 Aptom System Sp. z o.o. Warszawa 3 5 4 1
3918 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Rolmasz sp. j. Hanna Rogowska Mirosław Rogowski Łomża 4 4 4 7
3919 Apogeo Sp. z o.o. Kraków 3 5 4 3
3920 DLF Sp. z o.o. Gdynia 1 7 4 82
3921 Produs Shop Services Sp. z o.o. Sękocin Nowy 4 4 4 53
3922 Int Technics Sp. z o.o. Tarnów 4 4 4 41
3923 ZEHNDER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 4 4 4 29
3924 COLOREX SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 4 5 4 8
3925 Apteka Prywatna Mgr Farm. Piotr Jóźwiakowski, Dariusz Koczy Sp.J. Nowy Targ 4 4 4 6
3926 Apotex Sp. z o.o. Otmuchów 3 5 4 7
3927 PPHU HAND Sp. z o.o. Kozy 5 3 4 3
3928 Frapo Sp. z o.o. Konin 4 4 4 6
3929 MO & JA S.J. Sprzedaż Paliw Płynnych Strzyżewice 3 5 4 17
3930 Maquet Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 89
3931 MARMAX Jurzysta Gąsecki S.J. Czudec 4 4 4 84
3932 Elite Pharm Sp. z o.o. Ostrzeszów 4 4 4 9
3933 Vega Systems East Europe Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 2
3934 Chromex Sp. z o.o. Lubań 4 4 4 8
3935 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 4 4 4 64
3936 JW Nowik S.J. Łomża 4 4 4 6
3937 Nomax Trading Sp. z o.o. Piekary Śląskie 4 4 4 47
3938 Dumat S.J. Mysłowice 5 3 4 36
3939 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 6 2 4 341
3940 Tenex Sp. z o.o. Puchały 3 5 4 13
3941 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Podlasie S.J. Karczewski, Melon, Stąpór, Stąpór Kielce 4 4 4 8
3942 NICO POLSKA Sp. z o.o. Modlnica 3 5 4 41
3943 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 3 5 4 48
3944 Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Euro-Dorex B. K. Czechowscy, D. A. Zglec sp.j. Wyszków 3 5 4 43
3945 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 3 5 4 320
3946 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 3 5 4 79
3947 Verinlegno Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 3 5 4 6
3948 Węglokoks S.A. Katowice 5 3 4 3136
3949 Profiterm Poland Sp. z o.o. Cieszyn 5 3 4 1
3950 ABOT B&J Sp. z o.o. Olsztyn 5 3 4 1
3951 Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o. Chełm 4 4 4 7
3952 Greenfone Sp. z o.o. Warszawa 2 6 4 4
3953 HERBA Sp. z o.o. Toruń 4 4 4 7
3954 Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk 5 3 4 111
3955 Eura – Tech Sp. z o.o. Wejherowo 4 4 4 11
3956 Polgabo Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 7
3957 Roma Sp. z o.o. Olsztyn 3 6 4 2
3958 Bionorica Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 17
3959 Ofix.Pl Sp. z o.o. Poznań 7 1 4 4
3960 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 4 4 4 46
3961 PPHU Dukat S.J. Olkusz 4 4 4 10
3962 EUROTEL S.A. Gdańsk 5 3 4 162
3963 J&M Firma Handlowo – Usługowa S.J. Radwanice 3 5 4 2
3964 Klaus – Peter Zander Sp. z o.o. Paproć 4 4 4 9
3965 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 3 5 4 68
3966 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubinie Lubin 4 4 4 1
3967 Samal Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 5
3968 REO Amos Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3 5 4 3
3969 Wital Polska Sp. z o.o. Sopot 4 4 4 0
3970 Farmjug Sp. z o.o. Dzierżążno 4 4 4 28
3971 AGROPLON S.J. Męcinka 4 4 4 14
3972 CYTRA Sp. z o.o. Świdnica 4 4 4 21
3973 Firma Przykładowa / Sample Company Warszawa 3 5 4 76
3974 BP TECHEM S.A. Warszawa 3 5 4 76
3975 ARMAX Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 4 4 4 15
3976 MA JU MI Sp. z o.o. Radom 3 5 4 13
3977 Info-Integra Sp. z o.o. Łódź 6 2 4 1
3978 Borma Sp. z o.o. Starogard Gdański 4 4 4 2
3979 Gandia Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 4 4 4 27
3980 Storm International LTD Sp. z o.o. Gdańsk 3 5 4 11
3981 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Geoserv sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 3
3982 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 59
3983 His-Pol Juniak S.J. Bronisze 5 3 4 6
3984 Biuro Handlowe Dorsel Sp. z o.o. Poznań 4 4 4 8
3985 PBH S.A. Bydgoszcz 2 6 4 142
3986 Promet Sp. z o.o. S.K. Turek 5 3 4 15
3987 S-Pharma Sp. z o.o. Kalisz 6 2 4 36
3988 WDX S.A. Warszawa 5 3 4 121
3989 CP Trade Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 5 3 4 6
3990 Cerso Sp. z o.o. Legnica 5 3 4 1
3991 Veneco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bytom 4 4 4 37
3992 Interelcom Sp. z o.o. Wrocław 4 3 4 3
3993 Admel Polska Sp. z o.o. Otrębusy 7 1 4 1
3994 MERKURY Sp. z o.o. Płock 2 6 4 5
3995 Cewar Sp. z o.o. S.K. Lublin 3 5 4 37
3996 Schroder Polska Sp. z o.o. Łódź 5 3 4 0
3997 Lamba Sp. z o.o. Polanica-Zdrój 4 4 4 4
3998 Gama Sp. z o.o. P H U Gdańsk 3 5 4 5
3999 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Erkar Sp. z o.o. Malbork 6 2 4 0
4000 MARESPOL Sp. z o.o. Gdynia 4 4 4 6
4001 Gregoire Besson Polska Sp. z o.o. Oborniki 4 4 4 47
4002 MK Petrol Sp. z o.o. Warszawa 2 6 4 23
4003 Firma Handlowa D&S Drapała, Szerląg S.J. Bogoniowice 4 4 4 55
4004 MADO Sp. z o.o. Łódź 5 3 4 14
4005 ACUSTICA Sp. z o.o. Gdańsk 6 2 4 8
4006 DOTAL Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 3 5 4 17
4007 Optiguard Sp. z o.o. Toruń 2 6 4 27
4008 Morelowa sp. z o.o. Zielona Góra 4 4 4 2
4009 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Pruszcz Gdański 0 7 4 5
4010 Astra Sp. z o.o. Wrocław 4 4 4 97
4011 Oem Solar Sp. z o.o. Miłocin 5 3 4 36
4012 Frapo-Economy Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Konin 5 3 4 11
4013 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 5 3 4 66
4014 Budorex-Air Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5 2 4 2
4015 Mark Polska Sp. z o.o. Częstochowa 3 5 4 9
4016 KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA Sp. z o.o. Harbutowice 6 2 4 10
4017 Pramet Sp. z o.o. Sosnowiec 5 3 4 16
4018 Alfa – Tech Sp. z o.o. Białkowo 4 4 4 2
4019 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz Spółka Komandytowa Warszawa 4 4 4 47
4020 AFG Poland Sp. z o.o. Gdańsk 4 4 4 1
4021 PORTO K.Wnuczek, A.Wnuczek S.J. Lublin 3 5 4 14
4022 Skantrade Sp. z o.o. Sopot 2 6 4 5
4023 NOWYTECH POLSKA Sp. z o.o. Kraków 5 3 4 3
4024 Interocean Premium Sp. z o.o. Warszawa 3 5 4 3
4025 Apteka Wratislavia Dorota Marcinkowska, Jacek Macikowski S. J. Wrocław 4 4 4 13
4026 Perfumesco.pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 4 4 4 85
4027 Strapmet Sp. z o.o. Świebodzice 3 5 4 9
4028 A/B/C S.J. PHU Bielsko-Biała 4 4 4 13
4029 Słowińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 3 5 4 23
4030 PPUH SAREL Ryszard Sabik Jelcz-Laskowice 1 7 4 68
4031 KWITNĄCA Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 182
4032 Agrosimex Sp. z o.o. Błędów 4 4 4 581
4033 Agro – Biznes Sularz Rudnicki S.J. Gorzów Wielkopolski 4 3 4 158
4034 Signode Polska Sp. z o.o. Piaseczno 4 4 4 26
4035 Drut – Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o. Katowice 5 3 4 34
4036 SAS Sp. z o.o. Stęszew 4 4 4 114
4037 Balsan Polska Sp. z o.o. Poznań 7 1 4 0
4038 ANDAN Sp. z o.o. Gdańsk 4 4 4 3
4039 Sims Recycling Solutions Sp. z o.o. Bydgoszcz 3 5 4 16
4040 Inter – Vax S.J. Żnin 4 4 4 58
4041 Polstein Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 5 2 4 4
4042 Auto-Port Brzezimierz PHU R. Kaczor J. Kaczor sp.j. Brzezimierz 3 5 4 7
4043 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE JACKOWSKI, SIKORA SPÓŁKA JAWNA Środa Wielkopolska 3 5 4 11
4044 Irchem Sp. Z O.O. S.K. Częstochowa 3 5 4 10
4045 Dok – Mel Sp. z o.o. Szczecin 5 3 4 11
4046 Firma Handlowa KATPOL K. Chwałek i T. Chwałek S.J. Szczucin 4 4 4 17
4047 Hezbo-H. Ostalski Z. Ostalski sp.j. Czerniewice 3 5 4 11
4048 Parabellum Sp. z o.o. Przeds. Konsultingowo-Usługowe Sulejówek 4 3 4 2
4049 Mobi Contract Sp. z o.o. Nieszkowice Wielkie 6 1 4 12
4050 Chiesi Poland Sp. z o.o. Warszawa 3 5 4 52
4051 KALI-CARB Sp. z o.o. Poznań 5 3 4 1
4052 MC DIAM Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 43
4053 Dignus IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa 4 3 4 2
4054 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 3 5 4 324
4055 Dębski & Syn Sp. z o.o. Wrocław 0 7 4 2
4056 Media Markt Polska Sp. z o.o. Koszalin Spółka Komandytowa Warszawa 4 4 4 44
4057 Sequence Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 65
4058 Salon Techniczny Sp. z o.o. Wieliczka 3 5 4 17
4059 WMG-Bis Sp. z o.o. Gocław 5 3 4 4
4060 MEGA MUSIC Sp. z o.o. Sopot 4 4 4 20
4061 Ghp Poland Sp. z o.o. Gliwice 4 4 4 2
4062 Megapunkt 500 Ogólnopolska Sieć promocji Handlowej Sp. z o.o. Kraków 4 4 4 11
4063 AKA – SZCZERBICCY. S.J. Wrocław 3 5 4 40
4064 LEDIBERG Sp. z o.o. Warszawa 2 6 4 29
4065 Terradent Sp. z o.o. Skoczów 3 5 4 1
4066 Impag Chemicals Poland Sp. z o.o. Warszawa 1 7 4 3
4067 Aner Stal Sp. z o.o. S.K. Wrocław 4 4 4 35
4068 Mega Sierpc Sp. z o.o. Sierpc 7 1 4 28
4069 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 2 6 4 180
4070 GRANPOL Sp. z o.o. Warszawa 6 1 4 1
4071 MATIO Sp. z o.o. Kraków 5 3 4 1
4072 STW Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 1 7 4 31
4073 Nasze Zdrowie GL + Sp. z o.o. Poznań 5 3 4 3
4074 Stallergenes Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 6
4075 Meringer Sp. z o.o. Kalisz 7 1 4 2
4076 BINTECH Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 4 3 4 4
4077 ABS Technologie Sp. z o.o. Warszawa 6 2 4 0
4078 Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 2 5 4 11
4079 Systherm Danuta Gazińska sp. j. Poznań 4 4 4 20
4080 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Marexim Sp. z o.o. Wrocław 1 7 4 1
4081 Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J. Liszki 2 5 4 23
4082 Elpio Sp. z o.o. Luboń 1 7 4 10
4083 ZIP Wieczorek Sp. z o.o. sp.k. Lublin 3 4 4 7
4084 CHEM-HURT-WAREX J. Czarnik, K. Szczerbowski S.J. Zaborze 4 4 4 2
4085 Fluidra Polska Sp. z o.o. Wrocław 3 5 4 21
4086 Interchem Sp. z o.o. Katowice 4 4 4 17
4087 FHU FAXTEL Jacek Kołodziejczyk, Anna Kołodziejczyk S.J. Kraków 6 2 4 3
4088 PROVACO Sp. z o.o. Warszawa 6 1 4 1
4089 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 351
4090 Rod – Pol Sp. z o.o. Zgierz 1 6 4 1
4091 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 4 4 4 179
4092 Rescold W.W. Pańków S.J. Rzeszów 3 5 4 9
4093 Market Przemysłowy Bracia Olejniczak S.J. Szamotuły 4 3 4 13
4094 Free Polska Sp. z o.o. Kraków 3 4 4 31
4095 PRZEDSIĘBIORSTWO IMPORTOWO-EKSPORTOWE PROVIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Reda 4 3 4 6
4096 Tomkol Kołodziej i Wspólnicy S.J. Kęty 4 4 4 10
4097 TRANSBED Sp. z o.o. Pyrzowice 3 4 4 57
4098 Deta Polska Sp. z o.o. Ośno 5 2 4 2
4099 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moneks 1 Sp. z o.o. S.K. Chorzów 4 4 4 4
4100 Farmia Trade Sp. z o.o. Wołomin 4 4 4 20
4101 Baltifarm Sp. z o.o. Lublin 5 3 4 3
4102 Grupa Allegro Sp. z o.o. Poznań 4 4 4 1334
4103 Quicke Sp. z o.o. Żabikowo 6 1 4 1
4104 71Media S.A. Wrocław 5 2 4 3
4105 BORT – WIMAR S.J. Grodków 4 4 4 80
4106 Folplex Group Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 2
4107 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 2 6 4 35
4108 Carl Villa Sp. z o.o. Serock 3 4 4 3
4109 Jaxgraf Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Jaworze 4 3 4 1
4110 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 6 2 4 17
4111 MTM sp.j. Jędrusik, Ogorzałek Stróże 3 4 4 8
4112 Symbiochem Sp. z o.o. Kraków 4 4 4 2
4113 ABM System Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 6
4114 Fameg Energia Sp. z o.o. Radomsko 1 6 4 12
4115 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe Warszawa 4 4 4 42
4116 Alfaco Polska Sp. z o.o. Wrocław 4 4 4 37
4117 Przedsiębiorstwo Handlowe Askot Sp. J. Andrzej Skotny, Anna Skotny Wrocław 4 4 4 15
4118 Apteka Inter – Med J. Wrona, J. Gajda S.J. Nowy Sącz 4 4 4 1
4119 KOCYK Sp. z o.o. S.K. Kraków 5 2 4 17
4120 Besspol Magdalena Bess Łoś, Krzysztof Bess S.J. Osielsko 3 5 4 60
4121 Jupiter Sp. z o.o. Hajnówka 2 6 4 1
4122 Zippe Polska Sp. z o.o. Wrocław 6 2 4 1
4123 FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA TRAMP S.J. SZAGA ADAMCZYK BAGIŃSKI SZALEWSKI ZALEWSKA Kutno 3 4 4 4
4124 Schelling – Polska Obrabiarki Do Drewna Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 3 5 4 14
4125 POLYPHARM S.A. Warszawa 4 4 4 42
4126 Clima Hit Sp. z o.o. S.K. Płock 5 3 4 6
4127 DANA Sp. z o.o. Gdańsk 4 3 4 5
4128 Ameba Recykling Sp. z o.o. Biskupice 2 6 4 20
4129 HAYGROVE POLAND Sp. z o.o. Kępno 3 5 4 32
4130 STS – BERG Sp. z o.o. Nowy Sącz 3 4 4 19
4131 Witko Sp. z o.o. Łódź 1 6 4 57
4132 Firma Handlowo – Usługowa Rolmasz S.J. Rawa Mazowiecka 4 4 4 3
4133 Antykor Controls Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 5
4134 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 325
4135 PHU – Hajduk Radosław Gaworzyce 4 4 4 26
4136 Pronatura Sp. z o.o. Ząbki 5 3 4 15
4137 Przeds. Specjalistyczne Sprzęt – Poż Irena, Krzysztof Zając S.J. Opole 4 4 4 7
4138 Amigo Zielnik Kurzawa sp.j. Kalisz 4 4 4 10
4139 Ofix Lewandowski sp. j. Suchy Las 4 4 4 31
4140 Cogito Sp. z o.o. Szałsza 4 4 4 12
4141 I! Sp. z o.o. Kraków 4 4 4 14
4142 Biuro Handlu Zagranicznego Rarytas Sp. z o.o. Chorzów 2 6 4 6
4143 Varia Sp. z o.o. Kraków 0 7 4 11
4144 Siba Polska Sp. z o.o. Łomianki 4 3 4 4
4145 STB Sp. z o.o. Częstochowa 6 2 4 3
4146 Elpact LTD Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 4 4 4 3
4147 Apteka Małgorzata S.J. Bielsko-Biała 4 4 4 4
4148 Propet Recycling Podlaski Tomczak S.J. Rawicz 6 2 4 6
4149 Biuro Techniczno-Handlowe Arma – Tech P.Zając sp.j. Borkowo 4 3 4 9
4150 HORTICO S.A. Wrocław 7 1 4 25
4151 St. Jude Medical Sp. z o.o. Warszawa 5 2 4 82
4152 Westpol Oil Sp. z o.o. S.K. Gubin 2 5 4 31
4153 HEKTOR Sp.J. J. Cieciura, P. Michałkiewicz, P. Wiśniewski Toruń 4 4 4 34
4154 Intermal – Opakowania S.J. Chorzów 4 4 4 13
4155 Pacific Sun Sp. z o.o. Góra 2 5 4 2
4156 Design Fishing Sp. z o.o. Białe Błota 6 2 4 14
4157 Gierlach S.J. Zalesie 4 4 4 4
4158 CPS IEP Sp. z o.o. Kwidzyn 5 3 4 20
4159 X-Net Sp. z o.o. Gdynia 2 6 4 2
4160 GWM Sp. z o.o. ZPCh Gorzów Wielkopolski 4 4 4 31
4161 Kennametal Polska Sp. z o.o. Poznań 4 4 4 11
4162 Hades S.J. Ząbki 4 3 4 3
4163 MD System Sp. z o.o. Warszawa 1 6 4 11
4164 FORFARM Sp. z o.o. Warszawa 5 2 4 92
4165 Lareka Larinets Sp.K. Przemyśl 4 4 4 6
4166 Bartex Sp. z o.o. Płoskinia 2 5 4 125
4167 Apteka Wołowska, Lisowska, Kawałko, Chądzyńska S.J. Wołów 2 6 4 1
4168 King ZOO Sp. z o.o. Lublin 3 4 4 3
4169 Unionstal Sp. z o.o. Katowice 5 3 4 27
4170 Molos Sp. z o.o. Wieruchów 4 4 4 7
4171 Dräger Safety Polska Sp. z o.o. Katowice 6 2 4 22
4172 Termeco Tchórzewscy S.J. Lublin 5 3 4 3
4173 Walter Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 3 4 39
4174 Jkk Pro-Moto Sp. z o.o. S.K. Katowice 3 4 4 71
4175 Atmopol Sp. z o.o. Kraków 3 5 4 11
4176 FHU Czosnyka S.J. Żabno 5 3 4 18
4177 ERIS PARTNER – Suwałki – Siemiaszko Sp.J. Suwałki 2 5 4 4
4178 Wizard Sp. z o.o. Sieradz 4 4 4 4
4179 Geo Polska Sp. z o.o. Imielin 3 4 4 10
4180 ASG LTD Sp. z o.o. Lębork 4 4 4 1
4181 Urban Polska Sp. z o.o. Żary 4 4 4 20
4182 COMDREV.PL Sp. z o.o. Szczecinek 4 3 4 3
4183 GIA Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5 3 4 30
4184 Medical – Łomża Sp. z o.o. Łomża 4 3 4 3
4185 Firma Handlowa ELMETAL Sp.J. Zofia Brzeska Gdańsk 4 4 4 4
4186 Nord Electronics Solutions Sp. z o.o. Wrocław 0 7 4 8
4187 Dunin Sp. z o.o. Bielsko-Biała 2 5 4 5
4188 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 3 4 37
4189 Ventia Sp. z o.o. Warszawa 3 4 4 26
4190 Bodex Group Sp. z o.o. Łapy 2 5 4 27
4191 MULTIVAC Sp. z o.o. Jastków 5 3 4 138
4192 L.A.S. Kontny Lams S.J. Tychy 3 4 4 26
4193 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K. Bydgoszcz 1 6 4 113
4194 Hipo P.G. Gołda sp. j. Błonie 7 0 4 3
4195 Digel Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 4 4 14
4196 Brita Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 4 4 4 58
4197 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 5 2 4 21
4198 EET Europarts Sp. z o.o. Gdańsk 4 4 4 32
4199 HANSGROHE Sp. z o.o. Poznań 3 4 4 78
4200 Dr Sawlewicz – Sp. z o.o. Gdańsk 4 3 4 1
4201 Projekcja Sp. z o.o. Wrocław 5 3 4 5
4202 Horizon Technologies Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 2 5 4 3
4203 Cheminova Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 65
4204 Eurogaz Sp. z o.o. Toruń 4 4 4 3
4205 Handcraft Polska Sp. z o.o. Stary Sącz 6 2 4 3
4206 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kopanicy Kopanica 3 4 4 3
4207 POLY TOR Sp. z o.o. Toruń 3 4 4 48
4208 TELETORIUM Sp. z o.o. Wrocław 3 4 4 37
4209 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 4 3 4 228
4210 PHU BRUTAL Stanisław Karp, Andrzej Skupień S.J. Zakopane 3 4 4 31
4211 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Barlinku Barlinek 4 3 4 3
4212 Polprimes Sp. z o.o. Opole 5 2 4 1
4213 COLOPLAST Sp. z o.o. Warszawa 3 4 4 67
4214 WS Technik Sp. z o.o. Rakoniewice 6 1 4 1
4215 BST Sp. z o.o. Warszawa 1 6 4 0
4216 ARNTJEN POLSKA INTERNATIONAL FARMATECHNIK Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 5 2 4 11
4217 Spanset Polska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o. Balice 2 5 4 7
4218 Handel i Minerały Nowak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 4 4 4 31
4219 Markslojd Sp. z o.o. Dąbrowa 5 2 4 15
4220 MARKAT Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 3 4 4 71
4221 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 3 4 4 27
4222 Hurtownia Lubawka Sp. z o.o. Chełmsko Śląskie 5 2 4 2
4223 2N – Everpol Sp. z o.o. Warszawa 3 4 4 42
4224 Silent Trade Energy Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 4 3 4 9
4225 HACH LANGE Sp. z o.o. Wrocław 4 3 4 34
4226 EUMED Sp. z o.o. Warszawa 6 1 4 2
4227 Lamina Industrial Poland – Marek Lech, Wacław Lech S.J. Legnica 7 1 4 2
4228 TOMECHNA – Małgorzata Tomechna, Michał Tomechna – Sp.J. Prószków 4 3 4 25
4229 Warka Sp. z o.o. Nowa Sól 4 3 4 4
4230 DOBKOWSKI PALIWA TOMASZ DOBKOWSKI Augustów 4 3 4 31
4231 Mr. Hunter Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 3 4 4 4
4232 Pharma House Poland Sp. z o.o. Piaseczno 1 6 4 18
4233 Cer-Point Sp. z o.o. Wrocław 4 4 4 2
4234 Masterstal Sp. z o.o. Kościan 3 4 4 4
4235 Pol – Oil Sp. z o.o. Gdynia 2 5 4 1
4236 Geldbach Polska Sp. z o.o. Mysłowice 3 5 4 30
4237 Adam KOSOWSKI – P.H.U. ADAMEX Podolsze 2 5 4 48
4238 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 2 5 4 32
4239 MAKROCHEM S.A. Lublin 1 7 4 17
4240 KOLOR PPHU R. Domagalski S.J. Lublin 4 4 4 4
4241 Kanion AKM Sp. z o.o. Błonie 1 6 4 0
4242 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Piekarz Sp. z o.o. Poznań 4 4 4 34
4243 Maxi-Plon Sp. z o.o. Sopot 4 4 4 7
4244 Oberthur Technologies Poland Sp. z o.o. Kobyłka 1 6 4 63
4245 Tornos Technologies Poland sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 3 4 4 1
4246 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa Warszawa 3 4 4 58
4247 ROJAR R.E.J. Osika S.J. Tuchów 3 4 4 14
4248 Happy Mum Retail Sp. z o.o. Olsztyn 4 3 4 5
4249 MALAM Andrzej Malinowski i Michał Malinowski – S.J. Lębork 3 4 4 12
4250 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Trans – West Gmbh Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 1 6 4 4
4251 PDD Polski Dystrybutor Dentystyczny Sp. z o.o. Gdańsk 4 3 4 5
4252 Top 8000 S.J Tarnów 4 3 4 2
4253 Ditex Sp. z o.o. Wrocław 2 5 4 6
4254 Carpa Sp. z o.o. Wrocław 3 4 4 1
4255 Part Sp. z o.o. Warszawa 2 5 4 1
4256 Asteco Polska Sp. z o.o. Rybnik 3 4 4 12
4257 Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. Solec Kujawski 5 2 4 14
4258 „PH PISAREK – SPÓŁKA JAWNA” Kajetany 3 5 4 14
4259 Exmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 1 6 4 21
4260 Sopharma Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 5 3 4 12
4261 Multiko Narkiewicz sp. j. Szczecin 4 4 4 7
4262 NKK System Nowak, Kukułka, Kornijasz S.J. Kraków 4 3 4 10
4263 ABET Sp. z o.o. Warszawa 5 2 4 30
4264 SPEDBUD Roman Falkowski, Ireneusz Wojciechowski Sp.J. Inowrocław 3 5 4 13
4265 Kobra Formen Polska Sp. z o.o. Jabłonna 2 5 4 16
4266 Bax Baumaschinen Polska Sp. z o.o. Suchy Las 3 5 4 32
4267 General Systems And Software (Poland) Limited Sp. z o.o. Gdynia 5 2 4 6
4268 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drux Sp. z o.o. Puszczykowo 2 5 4 4
4269 GALEN J. Talik, M. Stolarczyk S.J. Kraków 5 2 4 22
4270 Skk S.A. Kraków 3 4 4 50
4271 Vault Sp. z o.o. i Wspólnicy-Spółka Komandytowa Skawina 1 6 4 15
4272 Pink Shop Sp. z o.o. Warszawa 5 2 4 1
4273 Yong Li Sp. z o.o. Czersk 4 3 4 7
4274 MULTIFARB Sp. z o.o. Rzeszów 3 4 4 81
4275 Vipservice Sp. z o.o. Warszawa 3 4 4 10
4276 Heatsan Sp. z o.o. Budzistowo 5 2 4 2
4277 3dconnexion Polska Sp. z o.o. Wrocław 3 4 4 1
4278 Luka Sp. z o.o. Katowice 3 4 4 20
4279 Heban Sp. z o.o. sp.k. Stara Miłosna 3 4 4 35
4280 Helios Polska Sp. z o.o. Farby, Lakiery, Żywice i Kleje Ostrów Wielkopolski 4 3 4 31
4281 FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa Wrocław 4 3 4 107
4282 Stomilex Sp. z o.o. Opole 3 5 4 30
4283 AMADO S.J. Koszalin 4 4 4 2
4284 A`VISTA Sp.J. Leszek Mider, Zbigniew Mider Wrocław 3 4 4 7
4285 Polgad Sp.J. Wizna 3 4 4 6
4286 METTLER – TOLEDO Sp. z o.o. Warszawa 3 4 4 101
4287 Agmar Butkiewicz i Wspólnicy sp. j. Suwałki 4 3 4 4
4288 SPOŁEM P S S Zawiercie 4 4 4 44
4289 Grupa Aptekarska Czerniewicz sp.j. Poznań 2 5 4 33
4290 NAP Sp. z o.o. Warszawa 5 2 4 12
4291 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 3 4 4 35
4292 Wellu Sp. z o.o. Gdynia 4 3 4 7
4293 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe MEGA+ Andrzej Popkowski i Wspólnicy S.J. Świdnica 4 3 4 5
4294 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 3 5 4 45
4295 Schiessl Polska Sp. z o.o. Piaseczno 3 4 4 107
4296 Spółdzielnia Samopomoc Jasienica – Jaworze Jasienica 2 5 4 2
4297 DBN Sp. z o.o. Mikołów 4 3 4 18
4298 Kamsoft Mazowsze Sp. z o.o. Warszawa 4 3 4 2
4299 Bartczak Sp. z o.o. PHPU Warszawa 3 4 4 2
4300 ELJOR Aleksander Jaworski, Elżbieta Jaworska, Wiktor Jaworski Sp.J. Kikół 4 3 4 21
4301 Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o. Andrychów 4 4 4 15
4302 INTECH A.A. KRAMARCZYK SPÓŁKA JAWNA AGENCJA TECHNICZNO-HANDLOWA Zabierzów 2 5 4 28
4303 M. T. M. Handel, Usługi Małgorzata Bałkowiec, Ryszard Bałkowiec sp.j. Sokołów Podlaski 4 4 4 6
4304 KOPELIA Sp. z o.o. Słubice 1 6 4 22
4305 Tusnovics Instruments Sp. z o.o. Kraków 2 5 4 11
4306 Firma Handlowa Rabat Tomasz Słowikowski, Tomasz Kosiór S.J. Zarzecze 3 4 4 15
4307 MEDEST DUO Sp. z o.o. S.K. Kutno 3 4 4 33
4308 M.A.K.S. Ambroży, Kurowska-Moskal, Nalepa, Wielgus, Wołek S.J. Myślenice 3 4 4 6
4309 Gros – Beata Grodner, Paweł Rosiński Sp.J. Warszawa 5 2 4 6
4310 Kosta Group Sp. z o.o. Kamień 3 4 4 1
4311 BELMONTE Sp. z o.o. Wołów 4 3 4 12
4312 Efekt Bis Sp. z o.o. S.K. Lublin 5 2 4 13
4313 Polskie Towarzystwo Rejestracji I Identyfikacji Zwierząt Sp. z o.o. Gdańsk 5 2 4 0
4314 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waricop, A. Rogala, J. Frąk sp.j. Kielce 3 4 4 5
4315 PRYMUS S.A. Tychy 3 4 4 53
4316 Termitech A.T. Jaroszewicz S.J. Białystok 3 4 4 18
4317 Bakra Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski