To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Efektywne Firmy 2016 Branży Budowlanej

Spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu we wrześniu 2017 r.,  tytuł Efektywna Firma 2016 uzyskało 2265 firm z branży budowlanej , bo średni stosunek zysku netto do przychodów  wyniósł w nich minimum 5 proc.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs  Efektywna Firma od 2008 r. Przez dziewięć lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według średniego stosunku zysku netto do przychodów w  latach 2014 i 2015 r. w proc.

Dane do badań polskich firm dostarczyły wywiadownie InfoCredit i Bisnode. W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych przez InfoCredit, która przekazała dane finansowe 58 345 przedsiębiorstw.

Do tej analizy zostały wybrane firmy, które w latach 2014 -2015 miały każdego roku dodatni zysk netto i dodatni kapitał własny.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm branży handlowej według średniego stosunku zysku netto do przychodów w  latach 2014 i 2015 r. w proc.

Image

Statuetka Efektywna Firma dla firm, wyróżnionych w IV edycji Konkursu Efektywna Firma 2011.

 

Image

Statuetka Efektywna Firma dla firm, wyróżnionych w VI edycji Konkursu Efektywna Firma 2016, i wzór logo promocyjnego Efektywna Firma 2016.

Firmy, wymienione w poniższym rankingu, mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2016 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Efektywna Firma 2016 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc  nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż jej zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też wartość rynkową firm na  koniec marca 2016 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wysoka wycena rynkowa przedsiębiorstw w marcu 2016 r. wzięła się z bardzo wysokiego wskaźnika C/Z na giełdzie w Warszawie w marcu 2016 r. – wyniósł 41,5.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Efektywne Firmy 2016 Branży Budowlanej
Lp. Nazwa firmy Siedziba firmy Stosunek zysku netto do przychodów w proc. Wartość rynkowa firmy w marcu 2016 r.  w mln zł
2014 2015 Średni w latach 2014 i 2015.
1 LC Corp Invest XVII Sp. z o.o. Projekt 20 sp.k. Wrocław 338830 173 169502 318
2 AB Development Sp. z o.o. Warszawa 10728 432 5580 29
3 Tawabud Sp. z o.o. Poznań 3333 4 1669 13
4 Spectrum Development Sp. z o.o. Wrocław 855 15 435 101
5 S.E.E.V. Sp. z o.o. Mszczonów 31 818 425 2139
6 Sadyba Best Mall Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 817 8 413 24
7 Promenady ZITA Sp. z o.o. Wrocław 549 247 398 147
8 Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce Warszawa 563 138 350 327
9 Evap-Dry Sp. z o.o. Gdynia 650 7 329 57
10 M4WIND Sp. z o.o. Szczecin 505 149 327 5
11 Ronson Development Sp. z o.o. – Horizon S.K. Warszawa 195 365 280 116
12 MS Waryński Development S.A. Warszawa 410 149 279 226
13 PRW Sp. z o.o. Wrocław 104 423 264 124
14 GSSM Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 248 270 259 10
15 North West Logistic Park Sp. z o.o. Warszawa 400 105 252 252
16 Euro Styl Development Sp. z o.o. Oliwa Park sp.k. Gdańsk 194 261 228 190
17 Archicom S.A. Wrocław 94 313 203 706
18 POZ Bruk Sp. z o.o. Poznańskie Nieruchomości sp. j. Sobota 369 17 193 78
19 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 98 242 170 127
20 STALEXPORT Autostrady S. A. Mysłowice 163 136 150 233
21 Murapol Projekt Sp. z o.o. Slk S.K. Bielsko-Biała 8 257 132 11
22 Jantar Investments Sp. z o.o. w likwidacji Karolinka Investments sp.k. Warszawa 4 226 115 1928
23 CFI Holding S.A. Wrocław 172 54 113 136
24 RP Complex II S.J. Skawina 149 70 109 46
25 Przeds. Hydrogeologiczne Hydrogeopol Sp. z o.o. Dębica 205 9 107 3
26 Nickel Asystent Sp. z o.o. Złotniki 187 26 107 6
27 POLSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 97 102 100 226
28 Andersia Property Sp. z o.o. Poznań 103 90 97 56
29 MURAPOL S.A. Bielsko-Biała 50 139 94 1645
30 Rezydencja Dąbie, WPBM Mój Dom S.A. i Temar, S.J. Wrocław 78 99 88 49
31 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 62 110 86 345
32 Confirme Sp. z o.o. Warszawa 164 6 85 18
33 Inf Orion Inwestycje Sp. z o.o. Kraków 12 157 84 4
34 Rem House Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kaźmierz 87 80 84 6
35 Qvver Sp. z o.o. Bielsko-Biała 91 76 84 44
36 VIRKE Sp. z o.o. Poznań 160 7 84 21
37 GEO, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. Kraków 35 129 82 267
38 Real Development 2 Sp. z o.o. Łódź 111 50 80 27
39 Planicon Sp. z o.o. Sopot 24 135 79 14
40 Ekonbud – Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Zielona Góra 77 81 79 595
41 Teran Sp. z o.o. Bielsko-Biała 93 62 78 11
42 Hosso Focus Group Sp. z o.o. Szczecin 148 6 77 5
43 Wawel Service Sp. z o.o. Kraków 148 7 77 16
44 Maxbud Construction Piotr Wiszniowski I Wspólnicy sp. j. Łódź 84 69 77 25
45 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 65 86 76 849
46 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 54 93 74 789
47 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 78 69 74 3358
48 MERCOR S.A. Gdańsk 142 3 73 178
49 Rem-Bud I. Butkiewicz i Wspólnicy sp.j. Suwałki 67 74 70 11
50 Intoro Sp. z o.o. S.K. Poznań 78 58 68 2
51 KOSTA S.J. Ustroń 72 63 68 4
52 Abades Ewa i Dariusz Strojni S.J. Kołobrzeg 97 38 67 270
53 Budopol – Delta Sp. z o.o. Warszawa 14 119 67 41
54 Vimar Sp. z o.o. Warszawa 70 62 66 2
55 Pracownie Konserwacji Zabytków Arkona Sp. z o.o. Kraków 125 6 65 4
56 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud Sp. z o.o. Oława 70 60 65 3
57 UWI Inwestycje S.A. Poznań 4 125 65 97
58 Jazbud MM Sp. z o.o. S.K. Białystok 73 54 64 24
59 Gama-M Sp. z o.o. Kraków 95 32 64 36
60 Tremend Sp. z o.o. S.K. Warszawa 74 53 63 24
61 Balmoral Properties 1 Ed Polska 1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 114 11 62 32
62 TBV II W. Dzioba i Wspólnicy sp. j. Lublin 56 64 60 32
63 Innowacyjne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polin Sp. z o.o. w Katowicach Katowice 45 73 59 73
64 Elnovel Sp. z o.o. S.K. Warszawa 71 46 59 4
65 Dagtech Sp. z o.o. S.K. Głogówko 63 52 58 51
66 New Wave Investment Sp. z o.o. S.K. Radom 65 51 58 50
67 Tomasz Bondarewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Otwock 56 59 58 6
68 Jakon Jan Konieczny Wojciech Jakubowski Sp. J. Tarnowo Podgórne 86 28 57 44
69 EKO – PARK S.A. Kraków 82 32 57 222
70 Firmus Domus Sp. z o.o. Mścice 20 94 57 233
71 Envisan Gem Sp. z o.o. Wrocław 58 56 57 3
72 Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz sp.j. Zielona Góra 57 57 57 26
73 Format Deweloper Sp. z o.o. Siechnice 5 107 56 49
74 OLMONT INVESTMENS Sp. z o.o. Warszawa 46 66 56 62
75 CMC Projekt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 54 57 55 31
76 Rajska Sp. z o.o. Gdańsk 56 55 55 5
77 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe w Brzesku Sp. z o.o. Łukanowice 44 67 55 5
78 Antczak – Avenir Nieuchomości S.J. Kalisz 56 54 55 12
79 JD Instal Sp. z o.o. S.K. Poznań 71 38 54 13
80 W. BURDECKI Sp. z o.o. Warszawa 63 44 54 19
81 Osiedle Bałtyk Sp. z o.o. Grzybowo 79 28 54 21
82 A.O. Spectrum Sp. z o.o. Grajewo 39 64 52 2
83 Energy Control Technics Sp. z o.o. Radlin 54 49 52 62
84 Majtyka Projekt sp.k. Wrocław 49 53 51 11
85 Profiprojekt Jakrzewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Witaszyczki 72 30 51 3
86 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Remont Jarosław Binek Krzysztof Zwierz sp.j. Ostrów Wielkopolski 95 7 51 9
87 FM+ Baranski Und Partner G.M.B.H. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kielce 48 53 51 6
88 DDS – Phenix Sp. z o.o. Kraków 100 1 51 3
89 Budomat 3 Sp. z o.o. sp.k. Kraków 47 53 50 54
90 Pres Development Sp. z o.o. Toruń 1 99 50 30
91 Grazioso PD Sp. z o.o. S.K. Warszawa 50 50 50 158
92 Samodzielna Inicjatywa Mieszkaniowa Sim Sp. z o.o. Bydgoszcz 63 37 50 7
93 Navart Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 54 45 49 17
94 Britz Sp. z o.o. Warszawa 34 64 49 2
95 Scharnberg Group Sp. z o.o. Polanica-Zdrój 45 52 49 3
96 Thameling Group Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 40 58 49 18
97 Luxury Development L&D Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku sp.k. Słupsk 29 68 48 44
98 I Confisio Sp. z o.o. S.K. Kraków 96 0 48 5
99 M4wind Sp. z o.o. S.K. Szczecin 45 52 48 382
100 Tawi Sp. z o.o. Warszawa 92 4 48 4
101 LW Development Sp. z o.o. IV S.K.A. Warszawa 4 92 48 16
102 Robyg S.A. Warszawa 40 54 47 1390
103 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Chełm Stryszów 49 44 47 10
104 Bamberski Dwór Sp. z o.o. Poznań 48 46 47 12
105 Build Inc. Sp. z o.o. Mieszków 58 34 46 3
106 Archicom Marina 1 Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 9 83 46 10
107 Bauprojekt Sp. z o.o. S.K. Kraków 43 49 46 83
108 Arkada-Inwest Sp. z o.o. Szczecin 40 51 46 123
109 Transwoj-Bis Sp. z o.o. Częstochowa 80 10 45 4
110 Infine Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13 76 45 16
111 Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. S.K. Włocławek 83 6 45 3
112 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50 39 44 195
113 Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp. j. Tomaszów Mazowiecki 40 48 44 98
114 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 5 82 44 132
115 TOP CONSULTING’ Sp. z o.o. Gdańsk 45 43 44 6
116 Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Mikołów 28 59 44 28
117 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Instal S. Dziewiński, A. Adamczyk Sp.J. Człuchów 42 43 43 24
118 Geotec Sp. z o.o. sp.k. Gorlice 42 43 43 17
119 Naftoremont – Naftobudowa Sp. z o.o. Płock 81 3 42 160
120 Argaz S.J. Lublin 43 42 42 34
121 Aspa Pracownia Architektoniczna Sp. Z O.O. sp.k. Wrocław 33 51 42 18
122 Berlin Partners Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 31 52 42 34
123 Klim – Eko Pielesiek S.J. Łódź 45 38 42 7
124 ZIEM-BUD Sp. z o.o. S.K. Łódź 52 30 41 16
125 Synchrogop Marek Ciesielski sp.j. Katowice 42 39 41 128
126 Budlex Brzoskwiniowa Sp. z o.o. Toruń 3 78 41 72
127 Ekspertis Sp. z o.o. S.K. Poznań 51 30 40 9
128 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Instal Leszek Lewandowski Spółka Jawna Głogów 44 36 40 5
129 Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Inżynieryjnych Drokan Sp. z o.o. Warszawa 38 42 40 37
130 Instal-Bud Stanisław Starosz S.J. Warszawa 31 48 40 46
131 EOD Sp. z o.o. Wrocław 60 20 40 1
132 Luxpol Invest Sp. z o.o. Koszalin 41 38 39 2
133 Reacon Sp. z o.o. Warszawa 43 35 39 4
134 Lechbud Koszalin Sp. z o.o. S.K. Koszalin 33 45 39 64
135 Caba Development Sp. z o.o. sp.k. Węgrzce 40 37 39 355
136 Fal-Bruk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 36 41 39 819
137 Budlex Glinki A3 Sp. z o.o. Toruń 1 75 38 82
138 Port Praski Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 45 32 38 4
139 Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 41 36 38 61
140 Przedsiębiorstwo Karbon Ferenc Sp.J. Małkinia Górna 40 37 38 43
141 Elmar M. Bezler S.J. Kożuszki-Parcel 37 39 38 90
142 SOLTBAU Sp. z o.o. Poznań 63 12 38 10
143 Frezdrog Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł sp. j. Gutkowo 38 38 38 94
144 Przedsiębiorstwo Budowlane Moduł Sp. z o.o. Stróżówka 38 38 38 1
145 LET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Spółka Komandytowa Warszawa 31 44 38 3
146 Kjm Biss Sp. z o.o. sp.k. Police 38 37 37 30
147 PPHU PORMAT Mirosław Kapusta, Monika Gałuszka S.J. Kraków 34 40 37 162
148 Tbv Property Sp. z o.o. Warszawa 31 43 37 54
149 CBR 74 Sp. z o.o. sp.k. Stare Babice 0 74 37 73
150 S + Sumisławski&Sumisławski P.J. Wrocław 34 40 37 17
151 Dziesiątka Art-Bud Invest Sp. z o.o. S.K. Września 54 20 37 18
152 Verona Building Sp. z o.o. Kraków 4 70 37 166
153 Grzegorczyk Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 62 11 37 18
154 Two-B Polska Sp. z o.o. Goleniów 39 34 37 9
155 Autorska Pracownia Architektury Paul Rene Sp. z o.o. Warszawa 30 43 37 7
156 Tur-Bud Sp. z o.o. Poznań 27 46 36 2
157 Karol Dunst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 31 42 36 6
158 Staner Sp. z o.o. Kraków 43 30 36 16
159 Archiro Sp. z o.o. Gdynia 68 4 36 1
160 Wrogeo M. Jędrzejczak S.J. Wrocław 43 30 36 11
161 Łącki Krzywoszański Architekci Sp. z o.o. S.kK. Zielona Góra 33 39 36 24
162 Biuro Projektowo-Consultingowe STRUKTURA Sp. z o.o. Szczecin 23 48 36 7
163 Kontra 5 W. Krajewski, W. Staneta, L. Zielenkiewicz sp.j. Ząbki 30 41 36 43
164 Skalski CB Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 38 32 35 16
165 Exkol Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych sp.j. Wojciech Szawłowski i Spółka Wrocław 35 35 35 36
166 Barg Laboratorium Drogowe Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 44 26 35 9
167 Biuro Projektowo-Konstrukcyjne Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 32 37 35 30
168 Geoskop Sp. z o.o. S.K. Wrocław 35 34 35 15
169 Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki S.J. Świecie 31 38 34 52
170 Kopalnia Łupka Szarogłazowego Alchemix Surowce Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 39 30 34 26
171 Otis Investment Sp. z o.o. Wrocław 38 30 34 224
172 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Elektryk Poński sp. j. Brzeziny 21 48 34 59
173 MTX Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 38 31 34 18
174 Podkarpacka Grupa Budowlana Sp. z o.o. Rzeszów 51 17 34 22
175 Akonsult Sp. z o.o. Lipowo 28 40 34 5
176 Klimar Grzegorz Jajszczak, Marek Żurawski S.J. Łazy 33 35 34 1
177 ARKOP KRZYSZTOF PIANOWSKI Wrocław 25 43 34 280
178 AFS-Pomiary Optyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27 41 34 14
179 Archidea Maciej Petza S.K. Poznań 32 35 34 2
180 MMC Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o. Gdynia 46 22 34 32
181 TSE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 38 29 34 7
182 Biuro Inżynierii Transportu – Pracownie Projektowe Cejrowski & Krych S.J. Poznań 28 39 34 46
183 Wadoma Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 31 36 33 126
184 Tor-Bud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Trzebinia 29 38 33 78
185 Mp-Mosty Sp. z o.o. sp.k. Kraków 28 39 33 50
186 AGP Metro Polska Astaldi S.p.A., Gülermak Agir Sanayi Inşaat Ve Taahhüt A.S., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. S.C. Warszawa 28 38 33 1126
187 Termotronik Sp. z o.o. Warszawa 54 13 33 2
188 Karafiat House Selp Med Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24 43 33 57
189 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 34 33 33 387
190 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 25 42 33 2451
191 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 32 34 33 190
192 BIPROSTAL S.A. Firma Inżynieryjno – Konsultingowa Kraków 24 42 33 113
193 Erbet B Sp. z o.o. Nowy Sącz 20 46 33 6
194 Gdynia 8 Sp. z o.o. Gdańsk 33 33 33 34
195 ENERGOPOL – WARSZAWA S.A. Warszawa 62 4 33 42
196 Jaromech Sp. z o.o. S.K. Jaroszów 18 48 33 31
197 Wwaa Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17 48 33 52
198 MTWW Architekci Sp. z o.o. S.K. Kraków 16 50 33 13
199 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. S.k. Wrocław 30 35 33 46
200 FRANSŁAW Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grodzisk Wielkopolski 37 29 33 158
201 Komplet Inwest S.J. Gorzów Wielkopolski 28 37 32 46
202 Milart Sp. z o.o. Sołtysowice S.K. Wrocław 33 32 32 464
203 Adrent Sp. z o.o. Gdańsk 32 33 32 13
204 Pracownia Projektowania I Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. S.K. Legnica 42 22 32 45
205 BUDOMATEX S.A. Siedlce 19 45 32 108
206 EXPLO SERVICE K.JĘDRZEJCZAK, J.WOJCIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Warszawa 35 29 32 7
207 TBS Ziemia Kościańska Sp. z o.o. Kościan 29 35 32 5
208 DKM – LASKOWSCY S.J. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji I Robót Drogowych Kobyłka 26 38 32 108
209 Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o. Kraków 23 42 32 315
210 PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 33 31 32 14
211 Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J. Warszawa 27 37 32 38
212 Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j. Bielsko-Biała 33 31 32 13
213 PROBUD S.A. Towarzystwo Budowlane Warszawa 59 5 32 49
214 Hirsch Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 9 55 32 7
215 Wechta Inwestycje Sp. z o.o. Słupca 39 24 32 846
216 Techgrup-Serwis Sp. z o.o. Kraków 44 19 31 31
217 PUH GEO – SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 28 35 31 34
218 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 49 14 31 23
219 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 37 25 31 1621
220 Dabi S.Budny, M.Budny S.J. Ligota 30 32 31 216
221 Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński S.J. Niepołomice 34 27 31 94
222 Vahostav Pl Sp. z o.o. Warszawa 45 16 31 3
223 Bud-Rem S.J. Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk Jarocin 37 24 31 32
224 Orion Investment S.A. Kraków 37 24 31 125
225 Dom.Developer Beta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 36 25 31 90
226 Olczyk Sp. z o.o. Lokum sp.k. Wrocław 35 26 31 63
227 FIB – J. Murawski S.J. Pruszków 18 43 31 12
228 IMS Budownictwo Sp. z o.o. Projekt 4 Sp.K. Kraków 46 15 30 29
229 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Partner Golek sp.j. Ożarów 34 26 30 50
230 Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe Mostor Sp. z o.o. Płock 21 39 30 17
231 R.B. Development Sp. z o.o. Polkowice 30 31 30 26
232 F & P LTD. Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 26 35 30 20
233 Apartamenty Mochnackiego Wawel Service Sp. z o.o. S.K. Kraków 27 33 30 44
234 KLIMAR Marek Kawula, Paweł Kozłowski S.J. Rudna Mała 27 33 30 59
235 Energo-Komplex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 32 28 30 46
236 Wiertconsulting Sp. z o.o. Poznań 60 0 30 3
237 Zana House Sp. z o.o. Lublin 37 23 30 6
238 Buma Development S.A. Kraków 26 34 30 46
239 Biko Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowiny 24 35 30 174
240 Enginova Sp. z o.o. Kutno 26 34 30 262
241 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Altex Sp. z o.o. Wałbrzych 15 44 30 3
242 ALTEL Sp. z o.o. Łódź 30 29 29 1
243 Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. Kraków 29 30 29 51
244 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 34 25 29 109
245 B.M.J. Barbara Wysocka, Marian Wysocki S.J. Piła 29 29 29 6
246 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K. Wrocław 32 26 29 114
247 AKME Zdzisław Wiśniewski Wrocław 29 29 29 288
248 Politrakt Sp. z o.o. Wrocław 25 32 29 2
249 Domex Sp. z o.o. Rzeszów 2 55 29 27
250 Group – Arch Sp. z o.o. Wrocław 32 25 29 33
251 EKOWENT Sp.J. M. Płaczek, R. Dziech Bielsko-Biała 28 29 29 100
252 Dom-Bud M.Szaflarski S.J. Kraków 19 38 28 520
253 Telnet Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 37 20 28 22
254 MSI Telekom Sp. z o.o. Sp.K. Olsztyn 36 21 28 13
255 Gephouse Sp. z o.o. Poznań 29 28 28 2
256 Biuro Projektów Kazimierski i Ryba S.J. Warszawa 31 25 28 21
257 Tequm Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kraków 16 40 28 76
258 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 28 28 28 29
259 Biuro Projektów Budownictwa Projektus Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14 42 28 2
260 Grupa RB Sp. z o.o. Wrocław 30 25 28 1
261 Agro-Man Phn 4 Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 7 48 28 82
262 Profen Sp. z o.o. Warszawa 36 19 28 4
263 Grupa CMP S.A. Kraków 10 45 28 9
264 Inell Sp. z o.o. Toruń 45 10 28 2
265 Mann System Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16 39 28 12
266 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau S.J. Gdańsk 19 36 28 14
267 Gfm Rusztowania Sp. z o.o. sp.k. Grabów nad Prosną 20 35 28 315
268 Gera Sp. z o.o. Wrocław 32 23 27 1
269 Naar Technik Polska Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 27 28 27 41
270 A.O. Spectrum Sp. z o.o. S.K. Grajewo 21 33 27 24
271 Grupa Termopian Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 26 29 27 20
272 MHA Invest Sp. z o.o. Jelonek 35 19 27 8
273 Whitney Adams Sp. z o.o. Wrocław 20 34 27 4
274 Euro Styl Development Sp. z o.o. Morskie S.K. Gdańsk 14 40 27 102
275 Grupa K&L Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Sopot 43 11 27 26
276 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Zamościu Zamość 23 31 27 13
277 Zakład Budowlany Hydromel – 3 Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 18 36 27 53
278 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 28 26 27 204
279 Firma Menadżersko-Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o. Lublin 19 34 26 69
280 SUPER KRAK S.A. Kraków 23 30 26 161
281 Elbudrem S.J. Gdańsk 29 24 26 67
282 Budoprojekt S.J. Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze Koszalin 39 13 26 14
283 Domy LC Lisiecki Ciesielski S.J. Poznań 11 42 26 23
284 Pracownia Projektowa Ipb-Projekt Sp. z o.o. w Iławie Iława 24 28 26 4
285 Projekt House Development Sp. z o.o. Inowrocław 27 25 26 14
286 Inżynieria Wielkopolska Sp. z o.o. S.K. Poznań 32 20 26 7
287 Rutkowski Development S.J. Ełk 29 23 26 233
288 Telmax E. R. Gliszczyńscy S.J. Człuchów 42 10 26 35
289 Bau-Invest Sp. z o.o. Gdańsk 39 13 26 5
290 Project Energy Sp. z o.o. Łódź 39 13 26 9
291 Grupa Projektowa Konstruktor Sp. z o.o. Wrocław 28 24 26 9
292 Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik S.J. Opole 29 22 26 36
293 Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15 37 26 241
294 Dark-Pol Dariusz Sopiński, Agnieszka Sopińska S.J. Józefów 24 27 26 18
295 Przedsiębiorsywo Budownictwa Specjalistycznego Włodzimierz Olszewski S.J. Sławno 17 35 26 88
296 Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Lublin 24 27 26 68
297 Ucees Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 36 16 26 6
298 ULTRANET Sp. z o.o. Wrocław 5 46 26 288
299 GLIF PPUH Grodzisk Mazowiecki 27 24 26 149
300 Lewant Sp. z o.o. Warszawa 50 1 25 0
301 Tele-Serwis Sp. z o.o. Grudziądz 27 24 25 15
302 Poseyix Development Sp. z o.o. Gdańsk 39 12 25 11
303 Eleks Janusz Kosiorek sp. j. Warszawa 23 27 25 158
304 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 30 20 25 144
305 Energo-Trans-Met Sp. J. W. Ćwiek i Wspólnicy Przykona 22 29 25 120
306 Ata-Technik Sp. z o.o. Budzyń 43 7 25 0
307 Jakon Inwest Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 29 21 25 48
308 Copla Polska Sp. z o.o. Polkowice 28 22 25 1
309 Arteo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 28 22 25 36
310 KBK Invest Sp. z o.o. Pruszków 22 27 25 6
311 Wega-Mikołów Sp. z o.o. S.K. Mikołów 30 20 25 79
312 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 1 S.K. Wrocław 22 27 25 373
313 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu I Usług Wujek Leszek Gregorek, Jerzy Gajek S.J. Wrocław 26 24 25 25
314 CONSUL Sp. z o.o. Białystok 29 21 25 3
315 Hotel Inwest Sp. z o.o. Sp.K. Zielona Góra 34 16 25 1
316 Hydromex Plus Sp. z o.o. S.k. Częstochowa 15 35 25 158
317 3Deling Sp. z o.o. Kraków 31 18 25 20
318 REMER Tomasz Augustyniak, Bolesław Staniszewski S.J. Radom 20 29 25 62
319 Zakład Elektryczny Elektra Wiesław I Danuta Milczarczyk S.J. Grudziądz 29 20 25 31
320 Mysia Corporate Center Sp. z o.o. Warszawa 19 30 25 39
321 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 28 21 25 41
322 Elmakon Sp. z o.o. SP.K. Szczecin 11 38 25 19
323 Przedsiębiorstwo Budowlane Rusak Sp. z o.o. Wrocław 30 19 24 3
324 KLIMPAR Paweł Krok, Ryszard Szołtysek S.J. Wrocław 12 37 24 43
325 Konimpex-Invest Projekt 2 Sp. z o.o. Konin 35 14 24 40
326 Ale Sp. z o.o. S.K. Pisarzowice 28 21 24 8
327 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 8 S.K. Wrocław 22 27 24 253
328 Tbiarchitekci Sp. z o.o. Gdańsk 48 1 24 0
329 Invenco Sp. z o.o. Warszawa 18 30 24 5
330 Balmoral Properties 6 Ed Polska 6 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27 21 24 6
331 Alsecco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 22 27 24 239
332 EXPRES-KONKURENT Sp. z o. o. S. K. Kraków 46 2 24 19
333 Alarmed Sp. z o.o. Poznań 27 21 24 14
334 Skars Sp. z o.o. Wrocław 18 30 24 12
335 A.R.S. – Developer Boguszewski S.J. Zielonka 22 26 24 82
336 Rmi Invest Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 25 22 24 5
337 AP Project Sp. z o.o. Warszawa 16 32 24 5
338 Eko Energy Sp. z o.o. Kwakowo 6 41 24 465
339 Womak Gamma Sp. z o.o. Wrocław 15 33 24 74
340 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane BODEX J. K. Bordulak S.J. Głogów 22 25 24 69
341 Panorama-SAP Sp. z o.o. Warszawa 23 24 24 18
342 KLIMA – BYTOM S.J. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 23 24 24 27
343 CAD-MECH Sp. z o.o. Wrocław 9 38 24 80
344 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 24 23 23 54
345 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 34 13 23 443
346 Przedsiębiorstwo Budowlane Castor Stefaniak, Włodarczyk, Kędzia-sp.j. Pabianice 25 22 23 31
347 Carbospec M. Jaśniok S.J. Mikołów 26 21 23 111
348 EKO-PROFIL Sp. z o.o. S.K. Katowice 24 22 23 40
349 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ZROT Sp. z o.o. S.K. Poznań 27 20 23 18
350 Fibromat Sp. z o.o. Włocławek 30 17 23 3
351 RBS Media Sp. z o.o. S.K. Ławnica 29 17 23 75
352 BALTIC GROUP Biełus, Kaliszewska, Kołodziejska, Wiewiórski S.J. Szczecin 23 24 23 23
353 Budokop Beton Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 31 15 23 30
354 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Elektromont Leszek Gorol S. J. Woźniki 26 21 23 102
355 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 4 sp.k. Wrocław 19 27 23 422
356 DOM EŁCKI S.J. Ełk 13 34 23 264
357 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego MÓJ DOM S.A. Wrocław 19 27 23 623
358 ENERGOLINIA Sp. z o.o. Poznań 22 24 23 17
359 AWE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10 36 23 119
360 BLS Engineering Sp. z o.o. Wrocław 20 26 23 2
361 Spółdzielnia Usług Wodno-Kanalizacyjnych Produkcji Rolnej i Handlu ROLWOD Skołyszyn 23 23 23 20
362 Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Opole 20 26 23 50
363 BUD – DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz S.J. Borzęcin 7 39 23 367
364 Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Chemwik Sp. z o.o. Wrocław 18 28 23 2
365 ATAL S.A. Cieszyn 26 19 23 1428
366 Wod-Kan sp.j. Marian Domski, Ryszard Mich, Krzysztof Szałkowski Sopot 20 26 23 17
367 Ignerhome Sp. z o.o. S.K. Świdnica 22 24 23 6
368 Centrum Techniki Oświetleniowej Elektrycian Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 28 17 23 2
369 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J. Malbork 27 18 23 26
370 Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Sp. z o.o. S.K. Września 18 28 23 101
371 Firma Konsultacyjno – Projektowa Gospodarki Wodno – Ściekowej Wadis Sp. z o.o. Bydgoszcz 12 34 23 11
372 Klincbud Sp. z o.o. Mrągowo 24 21 23 2
373 MPM Group Sp. z o.o. Konin 40 5 22 1
374 BIOGRADEX-HOLDING – Sp. z o.o. Elbląg 35 10 22 42
375 CS -Bud Chyła Sikorski S. J. Ługwałd 26 18 22 95
376 Vortex-Bud A. Mrózek. T. Strycharek. Sp. J. Bełchatów 26 18 22 27
377 Rental Park Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 23 21 22 25
378 Vimar S.J. Warszawa 24 20 22 56
379 Diament Service Mbg Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34 11 22 5
380 IGDP Sp. z o.o. Piątkowisko 17 27 22 15
381 P.P.U.B. INKOMET Jan Skubisz Radomsko 22 23 22 109
382 Biproen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 21 23 22 33
383 Chemorex Sp. z o.o. Warszawa 17 27 22 30
384 Budmal – Art Sp. z o.o. Marki 23 21 22 12
385 CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o. Warszawa 31 13 22 77
386 Wielobranżowa i Projektowa Monat Sp. z o.o. Gdańsk 24 20 22 113
387 Inwestbud S.J. Łomża 7 36 22 97
388 P.H.U. Zaw-Bud Wojciech Zawłocki Nowa Wieś 17 27 22 167
389 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 22 21 22 1048
390 Produkcja Stolarki Pcv i Aluminium Małgorzata Cechini S.J. Muszyna 19 24 22 40
391 Milart Sp. z o.o. Stabłowice sp.k. Wrocław 19 24 22 189
392 Chomtech.pl Sp. z o.o. Kraków 23 20 22 17
393 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 14 Spółka Komandytowo Akcyjna Wrocław 20 24 22 28
394 Imupol Sp. z o.o. Lublin 26 17 22 6
395 Witebud Sp. z o.o. Bydgoszcz 23 20 22 2
396 Geobid Sp. z o.o. Katowice 21 22 22 26
397 Monrem T. M. Wiciejewski S.K. Poznań 27 16 22 46
398 PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota Luzino 17 26 22 209
399 Polskie Towarzystwo Inwestycyjne Nasza Ziemia Sp. z o.o. Sopot 11 32 22 6
400 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 16 27 22 121
401 Amber Sp. z o.o. Szczecin 23 20 22 30
402 Tekktura Sp. z o.o. S.K. Poznań 23 21 22 9
403 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.J. Nisko 24 19 22 17
404 Budmont S.J. Przedsiebiorstwo Budowlano – Montażowe Świecie 14 29 21 46
405 Medos Marian Buławka, Ewa Buławka S.J. Chełmno 21 22 21 400
406 Adv Por Property Investment S.A. sp.k. Warszawa 7 36 21 221
407 NIPPON KAIJI KYOKAI (POLAND) Sp. z o.o. Gdańsk 18 25 21 13
408 Sambud II Sp. z o.o. Przeds. Budowlane Szczecin 21 21 21 4
409 EMI Sp. z o.o. Dębowiec 24 19 21 39
410 Allcon Osiedla Mieszkania Sp. z o.o. Gdynia 21 22 21 123
411 Feniks S.J. PUH Grudziądz 23 19 21 30
412 Ezbud Budownictwo Zenon Łaski Tomaszów Mazowiecki 22 21 21 144
413 AWZ- AWZ-ET Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 26 17 21 48
414 Asma Pro Sp. z o.o. Poznań 21 21 21 27
415 SANIX-TUR DEVELOPMENT Sp. z o.o. S.K. Szczecin 8 34 21 94
416 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 10 32 21 405
417 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17 25 21 42
418 Watersystem Sp. z o.o. Zakręt 6 36 21 5
419 Abis Sp. z o.o. Polskie Konsorcjum Finansowe Słupsk 6 35 21 2
420 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 20 22 21 295
421 Trei Real Estate Nysa Sp. z o.o. Warszawa 15 26 21 41
422 Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych ALIT Sp. z o.o. Kraków 20 21 21 20
423 Aqua World Sp. z o.o. Ząbki 23 19 21 12
424 Niewiejski & Werda Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 21 20 21 10
425 Constructiva Sp. z o.o. Kosakowo 40 2 21 0
426 TELWENT Sp. z o.o. Staniszewo 20 21 21 31
427 Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski S.J. Kraków 12 30 21 56
428 Sezam Instal S.J. Opole 18 24 21 131
429 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18 24 21 15
430 Przedsiębiorstwo Budowlane Maxbud Różanek, Wereszko sp.j. Warszawa 21 21 21 1
431 Dromaxx Sp. z o.o. Kłodzko 20 21 21 13
432 Drogowa Trasa Średnicowa S.A. Katowice 34 8 21 30
433 Termbud Sp.J. Skowroński Toruń 16 25 21 24
434 Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki, Edmund Figurski sp. j. Gdańsk 17 24 21 17
435 Bd Bis Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 20 21 21 3
436 HB Inwestor Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 21 20 21 44
437 Millenia Fort Inwestycje 2 Wawel Service Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 6 35 21 49
438 Zimar Sp. z o.o. Radwanowice 2 39 21 9
439 DAKAD Sp. z o.o. Wilków 26 15 21 28
440 Havyard Design And Engineering Poland Sp. z o.o. Sopot 28 13 21 15
441 BIKON Sp. z o.o. Toruń 25 16 20 4
442 Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych ZIS-1 S.J. Tadeusz Kłudczyński, Roman Chrobociński Płock 15 26 20 30
443 Everest Budownictwo Gryłko, Papuga S.J. Brzeszcze 21 20 20 37
444 Zapsoft Sp. z o.o. Wrocław 22 19 20 1
445 Waśpol Wiesław Waś, Czesław Waś sp. j. Skawina 5 36 20 67
446 PIS Progress Sp. z o.o. Piła 18 23 20 30
447 3D-Architekci Sp. z o. o. S. K. Kraków 29 12 20 12
448 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. Warszawa 25 15 20 64
449 Prywatne Przedsiębiorstwo Elwoz Kazimierz Woźniak Miechucino 20 20 20 138
450 KB – Projekty Konstrukcyjne Sp. z o.o. Kraków 9 32 20 17
451 Polwers – Geodezja Polska Sp. z o.o. Kielce 32 9 20 1
452 Marbud Rental Sp. z o.o. Toruń 3 37 20 39
453 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 30 11 20 274
454 Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A. Żarów 18 22 20 52
455 Safework Sp. z o.o. Wrocław 14 26 20 1
456 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wod-Eko Sp. z o.o. Sosnowiec 23 17 20 4
457 Thum Sp. z o.o. Lublin 12 28 20 5
458 Przedsiębiorstwo Projektów I Wykonawstwa Juwiko Sp. z o.o. Starachowice 10 30 20 24
459 Peiter Automatic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21 19 20 31
460 Astronika Sp. z o.o. Warszawa 26 14 20 3
461 Info – Inwest M.Leśniak i Wspólnicy S.J. Warszawa 17 23 20 6
462 Budpol Sp. z o.o. Częstochowa 26 14 20 76
463 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Hebud Sp. z o.o. Gdynia 15 25 20 4
464 Zakład Melioracyjno – Budowlany w i R Wiesław Młynarczyk – Ryszard Biedroń S.j. Limanowa 25 15 20 19
465 Przedsiębiorstwo Usługowe WART – EKO Sp. z o.o. Konin 9 31 20 6
466 Grupa Filipowicz Sp. z o.o. S.K. Kraków 15 25 20 10
467 Inwest – Dom Sp. z o.o. Ostrzeszów 20 19 20 21
468 PM Flooring Sp. z o.o. sp.k. Piastów 34 5 20 2
469 Komabud – Firma Budowlana Kowalski, Mazur S.J. Oświęcim 12 28 20 71
470 Hoffman A.d. Grzegorz Banach Artur Adamczewski sp. j. Wrocław 26 13 20 5
471 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 18 22 20 38
472 Purizolacje Sp. z o.o. Gdańsk 25 15 20 5
473 Firma Budowlana Stambud S.J. Kraków 15 24 20 12
474 Agora Sp. z o.o. Opole 20 20 20 12
475 Cities Lighting Consultants Sp. z o.o. Warszawa 24 15 20 2
476 Czempas Technika Grzewcza Sp. z o.o. S.K. Bieruń 22 17 20 11
477 Towarzystwo Inwestycyjne BTA Sp. z o.o. Warszawa 17 23 20 55
478 Kemy Sp. z o.o. Przeds. Drogowo-Budowlane Łódź 18 22 20 86
479 Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Filar Sp. z o.o. Leszno 35 4 20 1
480 Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j. Komorniki 14 25 20 60
481 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 17 22 20 69
482 PBO Nowak Sp. z o.o. S.K. Klonówiec 24 15 20 30
483 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intech S.J. J. Bolisęga, W. Kurcz Tarnów 16 23 20 32
484 Roger Preston Polska Sp. z o.o. Warszawa 25 14 20 7
485 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka S.J. Siedlce 22 17 20 170
486 GA INWESTYCJE Sp. z o.o. Lubań 17 22 20 6
487 Ekoartbud Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 22 17 20 14
488 Apsys Polska S.A. Warszawa 11 28 20 297
489 Delta sp. j. Krentowski, Hus Białystok 23 16 19 43
490 Multi Inwestycje Sp. z o.o. Legnica 19 20 19 26
491 Asta – Bud Sp. z o.o. Piła 12 27 19 491
492 Euro Styl Development Sp. z o.o. Cytrusowe sp.k. Gdańsk 24 15 19 71
493 HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa – Homa S.J. Mazańcowice 15 24 19 53
494 PROMIS P. Misiura S.J. Kraczkowa 19 20 19 41
495 Górtech Przeds. Górnicze Sp. z o.o. Wieliczka 13 26 19 12
496 Customer Provide Solution Sp. z o.o. Wrocław 17 22 19 5
497 JO Budynki Sp. z o.o. Gniezno 23 16 19 3
498 Biuro Projektów i Realizacji LRH Sp. z o.o. Gdańsk 37 1 19 0
499 Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. Toruń 19 19 19 53
500 ASTRUM STAS ELŻBIETA I ROMAN STAŚ SPÓŁKA JAWNA Opole 6 32 19 29
501 ARTINSTAL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. S.K. Pogórze 24 14 19 60
502 Zakład Usług Budowlanych Budmel Zyguła, Kapusta sp.j. Stryków 28 10 19 22
503 HVDC Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 24 14 19 27
504 Fonbud S.A. Sp.K. Wrocław 21 16 19 170
505 Mkplus Sp. z o.o. Biała Podlaska 23 15 19 1
506 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 19 19 19 129
507 Solsum Sp. z o.o. Piwniczna-Zdrój 15 22 19 37
508 Graf Firma Wielobranżowa Sp. J. Poznań 19 19 19 13
509 Zakład Usług Budowlanych Dębowski S.J. Zaborze 16 22 19 25
510 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 25 13 19 513
511 SMART – SERVICE Sp. z o.o. Poznań 18 19 19 2
512 Mąkos Bud Sp. z o.o. Białystok 15 22 19 6
513 Przedsiębiorstwo ZET Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 22 15 19 11
514 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 9 28 19 167
515 Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego w Krakowie Sp. z o.o. Wieliczka 37 0 19 7
516 Pbm Budispaw sp. j. M. Czerwiński, M. Dolna-Mróz Warszawa 24 14 19 20
517 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Eko – Bau Edyta Fiedot sp.j. Jerzmanowa 29 9 19 5
518 Ezbud Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 27 10 19 0
519 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 21 16 19 369
520 Altrad- Mostostal – Montaż Sp. z o.o. Siedlce 19 18 19 81
521 Saspol Sp. z o.o. Warszawa 23 14 19 21
522 Trans-Am Maciej Antkowiak, Małgorzata Antkowiak sp.j. Koziegłowy 11 26 19 76
523 ASO-Service Sp. z o.o. Olsztyn 26 12 19 2
524 Zakład Ogólnobudowlany REMECO R. Waszczuk, T. Waszczuk S.J. Wilków 12 25 19 36
525 Arispol Sp. z o.o. S.K. Świątniki Górne 14 23 18 27
526 GEO Domator Sp. z o.o. Kraków 2 35 18 36
527 AM Grupa Inwest-Bud Sp. z o.o. Węgierska Górka 20 17 18 10
528 Ntb Inwestycje Sp. z o.o. Wykonawstwo S.K. Skawina 21 16 18 30
529 PRO-BUD Janusz Pawłowski i Wspólnicy. S.J. Legnica 14 23 18 87
530 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BLOK KOMODA, RYNDAK SPÓŁKA JAWNA Nysa 24 13 18 11
531 TBS BUDOSTAL – 3 Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kraków 18 18 18 20
532 Technobud Andrzej Fedio, Tomasz Wieczorek S.J. Warszawa 18 18 18 13
533 Ventall Sp. z o.o. Gogolin 33 3 18 1
534 Labb System Sp. z o.o. Włoszczowa 15 21 18 4
535 Mi Dan Sp. z o.o. Wrocław 30 7 18 8
536 CECHINI S.J. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Krynica-Zdrój 15 21 18 349
537 Elhys Sp. z o.o. Warszawa 8 29 18 71
538 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomal Słowik, Subalski, Zięba sp.j. Koszalin 20 17 18 38
539 Studio Architektoniczne Kwadrat Sp. z o.o. Gdynia 13 23 18 14
540 Rembud I Sp. z o.o. S.K. Opole 16 20 18 118
541 Maldrobud Sp. z o.o. S.K. Myślibórz 20 16 18 239
542 J.M.Inwest Sp. z o.o. Warszawa 18 18 18 171
543 Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Krystian Szczepański sp.k. Przemyśl 15 21 18 30
544 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Zgierz 23 13 18 66
545 Nava Sp. z o. o. Przeds. Projektowo- Usługowe Gdańsk 24 12 18 17
546 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 15 21 18 225
547 Biuro Inwestycyjne SDIS Sp. z o.o. Warszawa 0 36 18 21
548 Enilta Polska Sp. z o.o. Łódź 17 19 18 4
549 IKO Sp. z o.o. S.K. Tarnów 8 28 18 20
550 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe RENO-DACH Prync Sp.J Krosno 15 21 18 49
551 Develop Sp. z o.o. Mączniki 29 7 18 0
552 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o. Bielawa 18 18 18 13
553 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 14 22 18 94
554 Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Nowy Sącz 23 13 18 27
555 Zakład Robót Instalacyjnych Instalbud J. Pankiewicz L. Lewicki Sp.J. Legnica 10 26 18 72
556 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eneko Sp. z o.o. Gliwice 17 19 18 11
557 Mazur Sp. z o.o. Świecie 14 22 18 178
558 Rem- Bud Żmudzki sp. j. Człuchów 22 14 18 41
559 Swój Dom Sp. z o.o. Krosno 11 25 18 22
560 Marti Solanes Development Stanisław Rzepka S.J. Kraków 31 5 18 8
561 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 14 22 18 485
562 BMI Sp. z o.o. PW Otwock 15 20 18 73
563 Przedsiębiorstwo Wodno – Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 17 19 18 41
564 MKS-Bud Sp. z o.o. Legnica 18 17 18 4
565 CE Project Group Sp. z o.o. Kraków 24 12 18 0
566 Wodjar Sp. z o.o. Somonino 31 5 18 11
567 Nbq Realizacje Sp. z o.o. Szczecin 16 19 18 19
568 Primez Sp. z o.o. Wałbrzych 25 11 18 3
569 P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki Sp.J. Jaskrów 13 22 18 65
570 Nordvik Krzysztof Wróbel i Synowie sp. j. Reda 15 21 18 28
571 Ledox Kociucki i Mikołajczyk sp.j. Leszno 18 17 18 25
572 Firma Budowlana Łukasik Sp. z o.o. Złotoryja 31 4 18 7
573 Czarna Góra Apartamenty Sp. z o.o. Sienna 26 10 18 57
574 Architekton-Klockowski Pracownia Autorska Sp. z o.o. Piła 20 15 18 1
575 TELE COM Sp. z o.o. Poznań 25 10 18 3
576 Rubicon Energy Sp. z o.o. Piaseczno 33 2 18 0
577 Mp Corp 2 Sp. z o.o. Wrocław 14 21 18 16
578 Radio – Telefon Sp. z o.o. Toruń 19 16 17 4
579 GM Tech-Serwis Sp. z o.o. Kraków 13 22 17 10
580 Matbud sp.j. J. Zarański, A. Zarańska, M. Pyrcak Piątnica Poduchowna 13 22 17 38
581 Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o. Węglówka 18 17 17 27
582 Gridnet C. Pelec Sp.j. Warszawa 21 14 17 16
583 Euro Hale Sp. z o.o. Małe Gowino 29 6 17 2
584 Towarzystwo Budownictawa Społecznego w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 21 13 17 23
585 Windprojekt Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 24 11 17 103
586 Termotronik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18 16 17 4
587 Biuro Techniczno Inwestycyjne ZET Sp. z o.o. Gdańsk 1 33 17 3
588 Jankowiak Sp. z o.o. S.K. Elbląg 5 30 17 24
589 Ecofair sp. z o.o. Warszawa 24 10 17 10
590 Red – Real Estate Development Alpha Sp. z o.o. Warszawa 19 15 17 44
591 Developres Sp. z o.o. Rzeszów 17 17 17 318
592 Hydro – Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J. Ostrołęka 19 15 17 51
593 Acorus Stawy Kąpielowe Sp. z o.o. Strzelce 23 12 17 4
594 Izomet Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 10 24 17 68
595 J-C Services Sp. z o.o. S. K. Szczecin 10 24 17 66
596 Inż-Geo Badania I Roboty Geotechniczne Sp. z o.o. Wrocław 16 19 17 4
597 Unimax Investments Sp. z o.o. Kielce 5 30 17 6
598 T.B.S. Sp. z o.o. Czarnków 18 17 17 7
599 Evotherm Sp. z o.o. S.K. Wrocław 8 26 17 212
600 Vastbouw Polska Sp. z o.o. Szczecin 13 21 17 153
601 Rafin Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14 20 17 209
602 Romark Narojczyk Sikora S.J. Nowe Miasto nad Wartą 9 26 17 88
603 SID Sp. z o.o. Gdynia 18 16 17 2
604 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 17 17 17 137
605 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 16 18 17 47
606 Handan S.J. Instalacje Sanitarne Stanisławowo 12 22 17 104
607 ZACHÓD Sp. z o.o. P P H U Polkowice 18 16 17 20
608 Pro – Eko Projekt sp. z o.o. Konin 13 21 17 4
609 Klimek i Klimek Andrzej Klimek i Wspólnicy sp. j. Magdalenka 17 16 17 22
610 Quercus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 31 3 17 3
611 Przeds. Remontowo – Budowlano – Montażowe Cem – Bud Sp. z o.o. Chrzanów 17 17 17 101
612 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 14 20 17 91
613 Jasta Plus Sp. z o.o. S.K. Żary 12 22 17 32
614 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego VESTER Handzelewicz S.J. Kutno 11 23 17 92
615 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 5 S.K. Wrocław 21 13 17 7
616 Geopartner Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 24 17 68
617 Bik – Projekt Sp. z o.o. Łomża 19 14 17 74
618 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont-401 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 20 14 17 22
619 Millenium Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 19 14 17 57
620 Gorzowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11 23 17 34
621 Indo Sp. z o.o. Kraków 32 1 17 0
622 Apolloplast S.J. Brzozowski Jacek Brzozowska Edyta Kielce 22 12 17 30
623 AK NOVA Sp. z o.o. Poznań 17 16 17 160
624 Tenistal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17 16 17 18
625 Depenbrock Polska Sp. z o.o. S.K. Komorniki 17 16 17 1510
626 TYM-BUD Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Tymoszewski Pruszcz Gdański 14 19 17 218
627 Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Proj-Eko Sp. z o.o. Piła 16 17 17 17
628 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Rol-Bud S.J. Pastor Kazimierz Kobielice 14 19 17 20
629 PPHiU PESAM S.J. Dębica 14 19 17 31
630 Lebart Bartosz Łogwiński i Wspólnik S.J. Rakowiska 15 18 17 43
631 VD Sp. z o.o. Wrocław 14 19 17 7
632 Instytut Budownictwa Sp. z o.o. Wysoka 15 19 17 18
633 KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. Lublin 11 22 17 210
634 PW Arkadia Sp. z o.o. Warszawa 14 19 17 7
635 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 14 19 17 159
636 Termochem-1 Sp. z o. o. Puławy 24 9 17 1
637 Polers S.J. Chojnów 21 12 17 8
638 Biuro Projektów Kolejowych S.A. Lublin 25 8 17 12
639 ZGE Sp. z o.o. Koszalin 21 12 17 1
640 Budokor Włocławek Sp. z o.o. Włocławek 20 13 17 3
641 Budownictwo Osiedle Rodzinne Sp. z o.o. S.K. Iwiny 18 15 17 85
642 Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kraków 27 6 16 23
643 Firma Budowlano-Drogowa Prasbet sp.j. Wojciech Hilger, Michał Szulc Grudziądz 6 26 16 61
644 Waterworld Marek Galjan Sp.K. Warszawa 28 5 16 0
645 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELEKOM WARMIA Sp. z o.o. Olsztyn 7 26 16 186
646 Arcoffice Poland Sp. z o.o. Kraków 12 20 16 216
647 Serwis Akpia Sp. z o.o. Poznań 13 20 16 9
648 Notra K. Kołaczek, U. Kołaczek, S. Filek S.J. Bielsko-Biała 30 3 16 4
649 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Diag-Most Sp. z o.o. Warszawa 22 11 16 39
650 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Polers A. Kaczmarek i S-Ka sp.j. Chojnów 14 19 16 12
651 Elektromont-Gamma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Zgorzelec 17 15 16 22
652 Erako Sp. z o.o. Tuchola 21 11 16 1
653 Espol Innwestycje Sp. z o.o. Lublin 17 15 16 38
654 Techniki Bezwykopowe Sp. z o.o. Białystok 17 16 16 5
655 Mel-Kan Sp. z o.o. Ryżki 11 21 16 1
656 Inwest-Bud Sp. z o.o. Toruń 25 8 16 1
657 Elstal – Mont Sp. z o.o. Warszawa 21 11 16 11
658 Dombud Mirosław Młynarczyk S.K. Grodzisk Mazowiecki 6 26 16 15
659 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Orion Edward Leńczuk Lublin 13 20 16 259
660 Aut-Tech Automationstechnik Polska Sp. z o.o. Iwiny 5 27 16 16
661 DEVEL-BUD Sp. z o.o. – S.K. Cieszyn 13 20 16 7
662 Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak Lublin 19 13 16 34
663 Minsbud Sp. z o.o. sp.k. Marki 21 11 16 37
664 ENTEC SOLUTIONS Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20 12 16 13
665 Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych URSYNÓW Warszawa 2 30 16 109
666 S.K.K. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlano – Handlowe Ustroń 18 14 16 4
667 Promenada Sopocka Sp. z o.o. Sopot 4 28 16 47
668 Aror Sp. z o.o. sp.k. Kraków 19 13 16 25
669 CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o. Łomianki 18 14 16 83
670 Zakład Usług Torowo-Drogowych M. A. M. Góral S.J. Otwock 21 11 16 21
671 Elektroinstal Andrzej Smardzewski sp.j. Płock 30 2 16 4
672 Podhalańskie Drogi Sp. z o.o. Nowy Targ 15 16 16 21
673 REMOST Z. Mrozek, H. Mrozek, K. Mrozek – S.J. Olesno 22 10 16 50
674 Dom – Studio Sp. z o.o. Wrocław 16 16 16 4
675 Baheco Sp. z o.o. Trzcianka 15 17 16 7
676 Teletechnika Sp. z o.o. Wrocław 26 6 16 2
677 PPUH ALPBUD Marek Konieczny i Jerzy Konieczny S.J. Godziszka 19 13 16 37
678 MPRB Sp. z o.o. Kraków 6 26 16 27
679 Susuł & Strama Inwestycje Sp. z o.o. Oświęcim 1 30 16 4
680 Tewi Sp. z o.o. S.K. Rozwadza 5 26 16 10
681 DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o. Warszawa 15 17 16 39
682 Inprogeo Sp. z o.o. Łęczyca 23 8 16 5
683 Alpi Sp. z o.o. Tychy 17 14 16 3
684 ERG Sp. z o.o. S.K. Łódź 14 17 16 23
685 Mosińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Mosina 13 18 16 9
686 FAST GROUP Sp. z o.o. Warszawa 19 13 16 80
687 Donimet Sp. z o.o. sp.k. Warka 11 21 16 51
688 Przedsiębiorstwo Usługowe PREBUD-ELT Władysława i Jerzy Zgała S.J. Kraków 10 21 16 33
689 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Alkor Sp. z o.o. Sopot 1 31 16 34
690 TECHMAR Sp. z o.o. Olsztyn 3 28 16 7
691 D.P.I. Malachit Sp. z o.o. Siechnice S.K. Wrocław 15 16 16 29
692 Hydro – Service S.J. Przedsiebiorstwo Instalacji Sanitarnych Wojkowice 16 16 16 50
693 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych S.A. Łuków 14 17 16 46
694 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 8 24 16 68
695 Małopolski Ośrodek Ochrony Przeciwpożarowej Inter – Poż Sp. z o.o. Kraków 17 14 16 11
696 BS4 Firma Doradczo-Inżynieryjna Sp. z o.o. S.K. Kraków 17 15 16 19
697 Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j. Lubycza Królewska 13 18 16 70
698 Zakład Produkcyjno-Usługowy KLIMA-WENT S.J. M. Obrębski K. Kluska Płock 18 13 16 27
699 SWEDECENTER Sp. z o.o. Warszawa 8 24 16 75
700 Incor Sp. z o.o. Gdańsk 23 8 16 7
701 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 17 14 16 77
702 Triada – Dom S. J. Trzebnica 19 12 15 156
703 Bomax Tey Sp. z o.o. Krotoszyn 21 10 15 4
704 Renbio Sp. z o.o. Bydgoszcz 17 13 15 5
705 Vortexbud Instalacje Sp. z o.o. Bełchatów 14 17 15 17
706 Ricand House Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 27 3 15 6
707 Api Smart Sp. z o.o. Sławków 13 17 15 46
708 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Poznań 16 15 15 171
709 Artimex S.A. Mława 23 8 15 69
710 Bfm Projekt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 2 29 15 8
711 Cmfplus Sp. z o.o. Warszawa 23 8 15 3
712 CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16 14 15 18
713 Sentient Sp. z o.o. Warszawa 10 20 15 16
714 Projprzem Eko Sp. z o.o. Szubin 10 20 15 23
715 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ENERGOPOL LUBLIN S.A. Lublin 13 18 15 76
716 Panattoni Construction Europe Sp. z o.o. Warszawa 4 26 15 235
717 Grupa AT Sp. z o.o. Warszawa 24 7 15 3
718 Zespół Budowy Domów Jednorodzinnych I Wielorodzinnych Sp. z o.o. Warszawa 26 4 15 9
719 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Chemkop – Akwa Sp. z o.o. Kraków 16 14 15 3
720 Elbudbis Sp. z o.o. Warszawa 17 13 15 33
721 QUAY – INWEST Sp. z o.o. Poznań 18 13 15 5
722 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Hempol Sp. z o.o. Bydgoszcz 17 14 15 13
723 GLOBAL-MSI Sp. z o.o. Kraków 19 12 15 40
724 Telekrak Sp. z o.o. Kraków 15 15 15 1
725 MARWOKAT Sp. z o.o. Warszawa 20 10 15 35
726 Zelbo Szczytno Gołąb S.J. Szczytno 13 17 15 47
727 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK Sp. z o.o. Gdańsk 3 27 15 24
728 Dozbud Sp. z o.o. Ząbki 11 19 15 13
729 Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Olsztyn 14 16 15 63
730 Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe w Piszu Sp. z o.o. Pisz 26 4 15 23
731 CTE – Projekt 2 Sp. z o.o. Wrocław 18 12 15 27
732 Most Nyski Sp. z o.o. Zgorzelec 15 15 15 5
733 THERMBAU POLSKA Sp. z o.o. S.K. Piła 5 25 15 115
734 Sermabud Poland PPUH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22 8 15 40
735 Nature Sp. z o.o. Lipno 17 13 15 15
736 Reincon Sp. z o.o. Rumia 29 1 15 3
737 Pentagram Architekci Sp. z o.o. S.K. Poznań 19 11 15 2
738 Bestel – Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Bydgoszcz 14 16 15 14
739 Antidotum Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie Cieszyn 10 20 15 31
740 P.P. Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 21 9 15 25
741 Struxi Sp. z o.o. Opole 11 18 15 10
742 Osiedle Fi Megapolis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13 17 15 137
743 Skorpio Duda, Duszyńscy sp. j. Bełchatów 6 24 15 26
744 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o. Gdańsk 17 13 15 15
745 Przedsiębiorstwo Budowlane Rol-Bud Sp. z o.o. Gdańsk 15 15 15 10
746 Profes Sp. z o.o. Kwidzyn 6 23 15 9
747 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Inwaco Sp. z o.o. Gdynia 13 17 15 1
748 Poin Sp. z o.o. Poznań 14 16 15 3
749 Fibat Sp. z o.o. Warszawa 19 11 15 7
750 Zakład Remontowo Budowlano Instalatorski Budo-Max S.J. Radosław Marks, Piotr Marks Częstochowa 16 14 15 25
751 Ecol Sp. z o.o. Warszawa 9 20 15 16
752 Rusztowania-Jonas Scaffolding Sp. z o.o. Grudziądz 16 14 15 13
753 Vitrobudowa Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10 20 15 83
754 Asbud Stanisław i Grzegorz Pigla sp.j. Gronów 16 14 15 37
755 Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra 10 20 15 28
756 Zakład Budownictwa Liniowego Telbial Sp. z o.o. Biała Podlaska 2 27 15 39
757 Ktsa Zbigniew Gajda i Wspólnicy sp.j. Ząbki 14 15 15 12
758 AMA – BUD Sp. z o.o. Warszawa 5 24 15 27
759 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. Kraków 3 26 15 87
760 MODEHPOLMO II Sp. z o.o. Szczecin 17 12 15 110
761 Narew Styl Sp. z o.o. Różan 16 13 15 49
762 Murapol & M Investment Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15 14 15 98
763 BAMIX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22 7 15 14
764 Remax Construct Sp. z o.o. S.K. Kraków 18 11 15 130
765 KLIMONT Sp. z o.o. Świebodzice 14 15 15 11
766 REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 15 14 15 31
767 JS Inwestor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 22 8 15 6
768 Orwes Sp. z o.o. Pruszków 19 11 15 4
769 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Samer Sp. z o.o. Kielce 13 16 15 28
770 BAUMA Sp. z o.o. Wrocław 18 11 15 4
771 Rymipol Sp. z o.o. Kożyczkowo 8 21 15 10
772 Technical Sp. z o.o. Olsztyn 17 12 15 16
773 Kanwod Wiesław Tarczyński Sp. z o.o. Węglew 3 26 15 216
774 Osiedle Młodych Sp. z o.o. Warszawa 14 15 15 13
775 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 17 12 15 14
776 Firma Budowlana F – BUD T. Fibic, Sz. Fibic Sp.J. Wodzisław Śląski 14 15 14 55
777 Geototal Pro Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 9 20 14 9
778 Pak Infrastruktura Sp. z o.o. Konin 16 13 14 98
779 MTA Engineering Sp. z o.o. Rzeszów 12 17 14 40
780 MTX Sp. z o.o. Warszawa 18 11 14 1
781 BMB Santech Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14 15 14 37
782 Probiko Sp. z o.o. Swarzędz 23 6 14 1
783 Spaw – Tor Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 10 19 14 87
784 Hutnicze Przedsiebiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Sp. z o.o. Bytom 16 13 14 37
785 VTI Sp. z o.o. Kraków 18 11 14 4
786 Topsel Sp. z o.o. Sarbinowo 1 28 14 24
787 PHU INKO 2001 K. Łukasik, K. Kaczor, J. Majewski S.J. Nowy Sącz 5 24 14 76
788 Arch – Deco Sp. z o.o. Gdynia 5 24 14 78
789 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 14 14 14 292
790 Polservice Development Sp. z o.o. Gdynia 15 13 14 85
791 Tomet Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 21 14 12
792 Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Usługowo – Handlowe Geomaster Sp. z o.o. Jelenia Góra 14 14 14 7
793 Firma Record Sp. z o.o. Gdańsk 10 19 14 12
794 Luxmat – Telecom Sp. z o.o. Warszawa 14 14 14 17
795 Alsina Polska Sp. z o.o. Chełmek 4 24 14 179
796 Niwa Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 16 13 14 26
797 Sigma – Tech – Sp. z o.o. Siedlce 11 18 14 22
798 HS99 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 19 9 14 2
799 Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. S.K. Poznań 4 24 14 23
800 Termar B.Chlebicki, M.Wróbel Sp. J. Rzeszów 13 15 14 27
801 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe James Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13 15 14 60
802 PB Apex Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10 18 14 69
803 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne BUDOMAX Biały, Kuźniar S.J. Rzeszów 16 13 14 50
804 Prodim Sp. z o.o. Karwiany 21 8 14 2
805 Geonis Sp. z o.o. Janiewice 11 18 14 1
806 Pcg Sp. z o.o. i sp.k. Wrocław 21 7 14 17
807 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Akwa J. Biskup, S. Owczarek sp.j. Zabrze 21 8 14 43
808 Sumabud Zakład Usług Inwestycyjnych Roman Małkiewicz S.J. Słupsk 15 14 14 18
809 Fram Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kościan 13 15 14 4
810 Lokum Sylwia Woźnicka, Paweł Zieliński sp. j. Środa Wielkopolska 10 18 14 47
811 Stadtraum Sp. z o.o. Poznań 9 20 14 4
812 Dzierzgońskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o. Dzierzgoń 8 20 14 23
813 Dioryt S.J. Zakład Robót Drogowych Katowice 18 10 14 16
814 Wykonawstwo Robót Wodno-Sanitarnych Bango sp.j. Sławomir Goszczycki, Zdzisław Banaszczak, Wojciech Nowicki Płock 8 20 14 63
815 Centrum Klimatyzacji Rafał Błotny Sp.J. Wrocław 15 13 14 11
816 ELD Poland Sp. z o.o. Poznań 13 15 14 9
817 Przedsiębiorstwo Robot Inżynieryjno – Drogowych W Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec 12 16 14 97
818 Montex Arkadiusz Safandowski, Jerzy Górski, Roman Kuropatwiński sp.j. Kowal 19 9 14 26
819 Intercesja Sp. z o.o. PPU Dzierżoniów 20 8 14 1
820 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 11 17 14 300
821 Pracownia Projektowa ARCH ITO Sp. z o.o. Białystok 7 21 14 1
822 Everest Development Smoliński Sp.J. Śrem 20 8 14 38
823 Aktis Sp. z o. o. Poznań 7 21 14 2
824 LUBINVEST Sp. z o.o. Świdnik 16 12 14 32
825 Kolbud S.J. Kolno 13 15 14 19
826 Roplast Sp. z o.o. S.K. Świecie 15 13 14 30
827 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Warszawa 9 19 14 73
828 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk S.J. Wrocław 12 16 14 32
829 B7 Sp. z o.o. Warszawa 27 1 14 42
830 Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Oświęcim 13 15 14 20
831 Evaluation Poland Sp. z o.o. Wrocław 21 7 14 1
832 Espes Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 13 14 14 92
833 Ital – Bud Sp. z o.o. Warszawa 11 17 14 1
834 Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM. Pl S.A. Dąbrowa Górnicza 11 16 14 124
835 Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. Włocławek 15 12 14 34
836 EPC Projekt S.A. Wrocław 16 11 14 9
837 Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o. Gdynia 12 16 14 13
838 Kanus Sp. z o.o. Zielona Góra 17 11 14 13
839 EKO – DRÓG Sp. z o.o. Zakład Usługowo – Produkcyjny Włocławek 17 11 14 14
840 Tur-Bud Development Sp. z o.o. Bis Spółka Komandytowa Warszawa 10 17 14 29
841 INSTEL Sp. z o.o. S.K. Wrocław 24 3 14 2
842 Port Sp. z o.o. Żywiec 23 4 14 8
843 Forhaus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 17 11 14 30
844 OSA Biuro Projektowe Sp. z o.o. Poznań 10 17 14 1
845 BIURO GEODEZJI I INFORMACJI TERENOWEJ Sp. z o.o. Giżycko 18 9 14 1
846 Zakład Inżynierii Ruchu – Systemy Projektowe S.J. Bytom 12 15 14 4
847 Grupa Techplast Sp. z o.o. Sp.K. Jarocin 17 10 14 12
848 Abastran Sp. z o.o. Tychy 14 14 14 2
849 Solar Eko Trade Sp. z o.o. Zabrzeg 20 8 14 2
850 P.P.H. Sawox Jan Wolak S.J. Kielce 13 15 14 69
851 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15 12 14 53
852 Volta D.J. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o. Warszawa 15 13 14 22
853 Bieńkowski, Lis, Mierzwa – Architekci Sp. z o.o. Lublin 18 9 14 5
854 Naftomontaż Sp. z o.o. Trzebinia 13 14 14 71
855 Plus – Mad Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 20 7 14 5
856 F1 Industries Sp. z o.o. S.K. Poznań 12 15 14 25
857 Al-Marski Sp. z o.o. PU Lubin 18 9 14 1
858 Elektro Remont Serwis S.J. Warszawa 16 11 14 6
859 Aleksander Kurek i Franciszek Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo – Montażowe FERCO S.J. Skawina 12 15 14 103
860 Siemaszko Sp. z o.o. Szczecin 4 23 14 165
861 TBV Sp.J. W. Dzioba, P. Bielecki Warszawa 20 7 14 51
862 Budnex Sp. z o.o. PUH Gorzów Wielkopolski 17 10 13 354
863 Konstbau Sp. z o.o. Gdańsk 11 16 13 32
864 Przedsiębiorstwo Alremex R. Krynicki S.J. Opole 12 14 13 23
865 Hydro- Kor Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bydgoszcz 20 7 13 6
866 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Deja W. Nowak S.J. Bielsko-Biała 24 3 13 4
867 Energosieci Podkarpacie Sp. z o.o. Rogoźnica 16 10 13 17
868 DDG Sp. z o.o. sp.k. Biała Podlaska 2 24 13 11
869 Axis Mason Sp. z o.o. Gdańsk 18 9 13 1
870 Pomorskie Centrum Technologiczno Badawcze Sp. z o.o. Gdynia 17 10 13 1
871 DDJM Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 10 17 13 20
872 Tillberg Design Poland Sp. z o.o. Wrocław 20 7 13 5
873 Reesco Sp. z o.o. Warszawa 8 18 13 176
874 NORDCOOP Sp. z o.o. Gdynia 12 15 13 33
875 Comvest Sp. z o.o. sp.k. Ryczywół 16 11 13 39
876 Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Bis sp.k. Białystok 16 11 13 73
877 Maxbud Sp. z o.o. Warszawa 25 1 13 1
878 Bajda Sp. z o.o. Częstochowa 12 14 13 2
879 Jaz – Bud Sp. z o.o. Przed. Budowlane Białystok 18 9 13 154
880 Euro Inwest – Bis Sp. z o.o. Jaworzno 12 15 13 11
881 Zakład Instalacji Sanitarnej Co i Gaz, Andrzej Paweł Piotr Łuka S.J. Siedlce 18 9 13 10
882 Euro – Wiert Sp. z o.o. Tarnobrzeg 12 15 13 9
883 FLUOR S.A. Gliwice 19 8 13 199
884 Heat Energy Service Sp. z o.o. Wrocław 25 2 13 0
885 APEX – ROBOZIEM Sp. z o.o. Stargard 22 4 13 11
886 Przeds Usług Specjalistycznych MVB S.J. Szczecin 8 18 13 68
887 Centrum Stolarki Budowlanej Domlux S.J. Stalowa Wola 14 13 13 6
888 Bako Sp. z o.o. Płock 7 20 13 3
889 Przeds.Budowlane Romax-Bud Andrzej Wierzbowski S.J. Łódź 9 18 13 15
890 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud -Sp. z o.o. Toruń 16 11 13 33
891 Telejon Sp. z o.o. Gdynia 6 20 13 2
892 ZUK Sp. z o.o. Glincz 10 16 13 24
893 Wojt – Bud Sp. z o.o. Kraków 18 9 13 87
894 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 10 17 13 23
895 Sof Dębniki Development Sp. z o.o. Kraków 6 20 13 91
896 Chmara Developer Sp. z o.o. Gdańsk 9 17 13 87
897 Esko Sp. z o.o. Ustroń 12 14 13 3
898 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 11 15 13 765
899 Pro Geo Sp. z o.o. Wrocław 14 12 13 8
900 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Redon Andrzej Trudziński Nakło nad Notecią 12 14 13 71
901 Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o. Gdańsk 11 15 13 39
902 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 14 12 13 52
903 Best – Bud S.J. Tomasz I Stanisław Bernolak Pisarzowice 15 11 13 10
904 B4 Sp. z o.o. Warszawa 20 6 13 12
905 PIU Rol – Baz – Pal S.J. Żerków 15 11 13 17
906 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ERGOPOL Sp. z o.o. Katowice 16 10 13 25
907 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 15 11 13 83
908 Baas Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Piotrków Trybunalski 8 18 13 21
909 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Głogów 16 10 13 71
910 Mlocum S.A. Łódź 12 14 13 408
911 ASSMANN Polska Grupa Projektowa Sp. z o.o. Poznań 11 15 13 21
912 Zakład Instalacji Elektrycznych ZREP S.J. Peseł Eugeniusz Wons Damian Bytom 12 14 13 30
913 Ekar Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Wykonawcze Poznań 16 10 13 3
914 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Inox Instal sp.j. Rataj Kaleta Wójciuk Róg Brzesko 14 11 13 91
915 Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o. Łomnica 15 11 13 35
916 Arbet Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 18 8 13 131
917 WODEX Sp. z o.o. S.K. Ożarów 5 21 13 71
918 Spaw-Pol-Gaz Sp. z o.o. Żnin 21 5 13 5
919 PROGIG Biuro Projektów Górniczych i Geologicznych Sp. z o.o. Wrocław 23 2 13 0
920 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12 14 13 429
921 Szydlik Budownictwo Sp. z o.o. Lubajny 10 16 13 48
922 ION Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 17 9 13 6
923 Remset Sp. z o.o. Kraków 15 10 13 7
924 Budromos J. T. Bieńkowscy S.J. Legnica 17 9 13 13
925 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn S.J. Reda 19 7 13 17
926 Proffico Sp. z o.o. Warszawa 13 12 13 29
927 DABSTER Sp. z o.o. Kraków 16 10 13 10
928 Budkom M. Stajer, P. Gendera Sp. j. Zielona Góra 15 10 13 15
929 MG ELECTRIC ZDZISŁAW PIÓRKOWSKI Warszawa 11 15 13 178
930 LEHMANN + PARTNER POLSKA Sp. z o.o. Konin 13 12 13 31
931 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Robin Marek Bryg S.K. Kraków 11 15 13 6
932 PROTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Elektroenergetycznych Wrocław 10 16 13 42
933 PROGI PIOTR PIWOWARSKI SPÓŁKA JAWNA Lublin 11 15 13 5
934 Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe PRZYSZŁOŚĆ Piotr Wysocki Malbork 11 15 13 60
935 GM Roads Polska Sp. z o.o. Łażany 21 5 13 11
936 PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 14 12 13 63
937 REVAN Sp. z o.o. Lipowa 16 10 13 17
938 Dekpol S.A. Pinczyn 7 18 13 1513
939 Zakład Usługowy Kobeszko & Syn St. Kobeszko, P. Kobeszko S.J. Choszczno 11 15 13 38
940 Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. zo.o. Białystok 2 23 13 132
941 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 10 16 13 157
942 Biprotrans Kuliński Sp. z o.o. Częstochowa 15 10 13 15
943 Proarchitektura Sp. z o.o. Warszawa 11 14 13 4
944 SL-Bud Sp. z o.o. Ochodze 12 14 13 2
945 WAKAD Sp. z o.o. Lublin 14 11 13 51
946 Schwitzke Górski Sp. z o.o. Kraków 8 17 13 18
947 Elektroimpex Sp. z o.o. Wrocław 13 12 13 2
948 Firma JANEX Sp. z o.o. Kraków 8 17 13 78
949 Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. Paproć 22 3 13 6
950 Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe BUD-PROJEKT Szymański i Książkiewicz S.J. Koszalin 9 16 13 82
951 Infrabud Sp. z o.o. Mirosławice 23 2 13 13
952 Wasama S.J. Roboty Ogólnobudowlane, Instalacje Sanitarne, Instalacje I Pomiary Elektryczne Lądek-Zdrój 14 11 13 12
953 Soiltech Sp. z o.o. Gdańsk 19 6 13 5
954 OGBUD Sp. z o.o. Bydgoskie Przeds. Budownictwa Ogólnego Bydgoszcz 10 15 13 30
955 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złocień Sp. z o.o. Kraków 10 15 13 22
956 Wumig-Densit Polska Julian Gajek S.J. Warszawa 12 13 13 17
957 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 19 7 13 39
958 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe El Spyra S.J. Mysłowice 14 11 12 11
959 Glif Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 15 10 12 31
960 Samex L. Cieślik sp.k. Warszawa 10 15 12 21
961 ENERGIKA Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek S.J. Zasutowo 8 17 12 273
962 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PUH Sp. z o.o. Recz 4 21 12 10
963 Energia Projektowanie Group Sp. z o.o. Płock 12 12 12 70
964 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta Sp.J. Nieznanowice 9 16 12 360
965 Elcor Dariusz Czajczyński, Krzysztof Dąbrowski sp.j. Lisów 18 7 12 3
966 Nadolles Sp. z o.o. Kraszewice 7 17 12 3
967 Renoplast Sp. z o.o. Żywiec 12 12 12 16
968 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 12 13 12 82
969 PHU Mega Sp. z o.o. Inowrocław 5 20 12 55
970 IZOPROJEKT Sp. z o.o. Włocławek 13 12 12 6
971 ENERGOTECH Sp. z o.o. Wrocław 18 7 12 0
972 Robyg City Apartments 2 Sp. z o.o. Warszawa 13 12 12 296
973 PP2 Sp. z o.o. Zielonka 12 12 12 9
974 Zakład Ogólno-Budowlany Maxbud Sp.J. Krzysztof Szychowski i S-Ka Reda 15 9 12 10
975 Przedsiębiorstwo Robót Ogólnobudowlanych Elektroinstal Adam Krzemiński, Jarosław Krzemiński, Piotr Krzemiński Sp. j. Ostróda 16 9 12 11
976 Perfekt Sp. z o.o. Gdańsk 16 9 12 10
977 AE Projekt Sp. z o.o. Katowice 12 12 12 0
978 Zakład Instalacji Elektrycznych Pomohaczi, Hoffman S.J. Wrocław 6 19 12 12
979 Hucz Sp. z o.o. sp.k. Boronów 12 12 12 92
980 Arta Sp. z o.o. Łódź 11 14 12 2
981 Patwik Barbara I Roman Oskroba S.J. Radomyśl nad Sanem 8 16 12 19
982 Ekofinn – Pol Sp. z o.o. Banino 18 7 12 69
983 EURO-KLIMA Sp. z o.o. Gdańsk 15 10 12 57
984 Zytum Sp. z o.o. Warszawa 7 18 12 14
985 Z.E. Elektromech Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10 14 12 9
986 CB Bautechnik Sp. z o.o. Olsztyn 7 17 12 31
987 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 15 10 12 59
988 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Czerwonak 13 11 12 152
989 Pw Simbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 0 24 12 12
990 Zakład Wykonawstwa Ciepłowniczego Sp. z o.o. Szczecin 13 12 12 7
991 Eko – System S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane Białystok 12 12 12 92
992 Budokop Sp. z o.o. S.K. Elbląg 15 9 12 3
993 Wagfors Sp. z o.o. Gdańsk 12 13 12 2
994 Novo Maar Sp. z o.o. Kraków 19 5 12 29
995 Ekoserwis Bp Sp. z o.o. Biała Podlaska 6 19 12 11
996 Przedsiębiorstwo Gatel Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 17 12 13
997 Standard Projekt Sp. z o.o. Toruń 12 13 12 28
998 Zakład Remontowo Budowlany Ambroży Wiesława Śliwińska sp.j. Warszawa 12 12 12 15
999 3d Plan Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13 11 12 3
1000 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Unidrog Sp. z o.o. Grajewo 9 16 12 80
1001 IMPULS P.P.H. Sp. z o.o. Oborniki 22 2 12 13
1002 Plancon Sp. z o.o. Kraków 17 8 12 7
1003 EZET Sp. z o.o. Bydgoszcz 15 10 12 5
1004 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Technorem Sp. z o.o. Złotoryja 3 21 12 2
1005 Czarnieckiego Monday Palacza Sp. z o.o. S.K. Poznań 12 12 12 110
1006 PPH Komobex – Inel Sp. z o.o. Częstochowa 11 13 12 82
1007 Korporacja Budownictwa i Nieruchomości Graden Sp. z o.o. Lublin 7 17 12 19
1008 Przeds. Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o. Ełk 12 12 12 60
1009 Knb System Sp. z o.o. Gdynia 5 19 12 19
1010 Kreator Dom Development Paweł Siarkiewicz Spółka Komandytowa Warszawa 9 15 12 42
1011 ED Invest S.A. Warszawa 11 13 12 156
1012 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 10 14 12 291
1013 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Semarex Sp. z o. o. Żywiec 1 23 12 1
1014 Atia Sp. z o.o. Kraków 19 5 12 3
1015 Rega-Bud Sp. z o.o. Wrocław 10 14 12 15
1016 TARGO S.A. Gdynia 11 12 12 36
1017 WATERSYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zakręt 10 14 12 53
1018 INPRO S.A. Gdańsk 7 16 12 705
1019 Elwoj Wojciechowscy S.J. Bełchatów 9 15 12 13
1020 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 4 20 12 68
1021 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT Marian Mielewczyk Gdynia 12 12 12 114
1022 Eltor Sp. z o.o. S.K. Lubań 10 14 12 66
1023 Dzierżoniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Dzierżoniów 10 14 12 12
1024 PTHU HYDRO-MARKO – MARIA PLUTA Jarocin 19 5 12 105
1025 Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlanousługowe Wiktor Sp. J. Radomsko 14 10 12 90
1026 Inżtech Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 9 14 12 42
1027 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Famar System Sp. z o.o. Kielce 12 12 12 5
1028 ZPB Kaczmarek Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K. Mochy 17 7 12 11
1029 Atm Inwestycje Sp. z o.o. Kobierzyce 14 10 12 50
1030 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne W Lublinie Sp. z o.o. Lublin 23 1 12 1
1031 Zakład Budowlano-Handlowy Unibud-BMP Sp. z o.o. Ostróda 14 9 12 1
1032 PORTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowo Transportowych Gdańsk 14 10 12 14
1033 El-Serwis Sp. z o.o. S.K. Będzin 8 15 12 5
1034 Digi Control Technika Regulacji Sp. z o.o. Poznań 16 7 12 0
1035 Grupa Ruszt – Mont Sp. z o.o. Warszawa 18 5 12 6
1036 Kuryłowicz & Associates-Engineering Office Sp. z o.o. Warszawa 15 9 12 30
1037 Ekodynamic Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10 14 12 177
1038 Cebos Sp. z o.o. Warszawa 22 2 12 2
1039 Ekoplin Sp. z o.o. Zielona Góra 6 18 12 1
1040 Zakład Usług Budowlano – Handlowych Nowbud Aleksander Nowak, Edward Bracki S.J. Kielce 15 8 12 54
1041 Oktech Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 12 12 12 4
1042 MARINE DESIGN Sp. z o.o. Szczecin 16 7 12 13
1043 Budkom PPHU S.J. Kalisz 2 21 12 15
1044 Elrem Sp. z o.o. Białystok 18 6 12 7
1045 Stelmach Development Sp. z o.o. Warszawa 19 4 12 8
1046 Kol-Minex Sp. z o.o. Szczecin 11 12 12 10
1047 Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Broster S.j. Janikowo 11 12 12 111
1048 Zawbud Bis Sp. z o.o. Nowa Wieś 13 10 12 26
1049 Karolczak Group sp. z o.o. Pabianice 12 11 12 3
1050 Elsab Sp. z o.o. Niemodlin 18 5 12 6
1051 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 10 13 12 59
1052 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe M. Pasek S.J. Będzin 10 13 12 62
1053 Nelton Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9 14 12 31
1054 Hale Korman Sp. z o.o. S.K. Warszawa 4 19 12 8
1055 BUDOMAT Sp. z o.o. Kraków 4 19 12 5
1056 EXPLO Sp. z o.o. Warszawa 12 11 12 21
1057 Firma Ciepłownicza Energosan S.J. Grudziądz 9 14 12 14
1058 ZIG Sp. z o.o. Olsztyn 9 15 12 25
1059 BAHN TECHNIK Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 11 12 12 136
1060 Jaxa – Pol Sp. z o.o. PHP Poznań 10 13 12 123
1061 Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o. Legnica 6 17 12 39
1062 VP Investment Sp. z o.o. Słupsk 15 8 12 13
1063 Climamedic Sp. z o.o. S.K. Reguły 16 7 12 123
1064 Epcor Sp. z o.o. Wałbrzych 5 18 12 5
1065 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane i Sieci Sanitarnych Astex. Sądelscy. sp.j. Zaskale 15 8 12 58
1066 Kdm Serwis Sp. z o.o. Warszawa 12 11 11 3
1067 Instal-Tradex Sp. z o.o. Pszczyna 11 12 11 3
1068 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A. Kraków 10 13 11 109
1069 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych PRDI S.A. Mława 14 9 11 44
1070 T.R.G. Sp. z o.o. Poznań 8 15 11 1
1071 Repro Sp. z o.o. Płock 10 13 11 79
1072 Solez Sp. z o.o. Komorniki 8 15 11 27
1073 Baltic Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 11 12 11 16
1074 Kor-Pol Invest Sp. z o.o. Bydgoszcz 12 11 11 5
1075 Altrad Pomorze Sp. z o.o. Szczecin 9 14 11 17
1076 Max-Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 13 10 11 45
1077 Heinle Wischer Und Partner Architekci Sp. z o.o. Wrocław 8 15 11 2
1078 M.S.M. Pontex Sp. z o.o. Mysłowice 8 15 11 9
1079 Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 3 20 11 1
1080 A-Z Sp. z o.o. PHU Owińska 10 12 11 15
1081 EKT-Instal Sp. z o.o. Wrocław 17 5 11 4
1082 Maltea Sp. z o.o. Warszawa 7 16 11 21
1083 Grupa Inbud Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 9 14 11 51
1084 Stalbud Sp. z o.o. Orle 10 13 11 1
1085 Transkop Sp. z o.o. S.K. Dębica 16 7 11 7
1086 Highway Sp. z o.o. Banino 9 13 11 4
1087 Fatto Sp. z o.o. Zielona Góra 7 15 11 27
1088 Alpro Sp. z o.o. Gdańsk 17 5 11 8
1089 Proko Sp. z o.o. Firma Projektowo – Konsultingowo – Wdrożeniowa Sosnowiec 2 20 11 3
1090 ALARMTON Sp. z o.o. Warszawa 6 16 11 11
1091 Techno – Geo Sp. z o.o. Przeds. Robót Geotechniczno – Inżynieryjnych Warszawa 1 21 11 12
1092 Folwark Deweloper Sp. z o.o. Bydgoszcz 6 17 11 52
1093 PW HARAS Arkadiusz Harasimowicz Wrocław 12 10 11 102
1094 Twardy Sp. z o.o. Borzykowo 15 7 11 4
1095 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 8 14 11 189
1096 Elbud Bełchatów Sp. z o.o. Dąbrowa Rusiecka 8 14 11 34
1097 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 10 13 11 239
1098 Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 11 12 11 55
1099 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 12 10 11 128
1100 Stefand Sp. z o.o. Jasło 10 12 11 4
1101 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 2 20 11 931
1102 Zakład Usług Wodno – Melioracyjnych W. Olszewski, D. Zagożdżon sp.j. Szczytno 15 8 11 6
1103 Investeko S.A. Świętochłowice 18 4 11 12
1104 Świebodzińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świebodzin 9 14 11 14
1105 Rzeszowskie Towarzystwo Telekomunikacyjne Sp. z o.o. Rzeszów 4 19 11 2
1106 ElektriMont Sp. z o.o. Kraków 16 6 11 82
1107 Hydro-Bud Sp. z o.o. Rzeszów 14 9 11 4
1108 BBI Budownictwo Sp. z o.o. Wrocław 13 10 11 6
1109 Kaldo Sp. z o.o. Sandomierz 15 7 11 5
1110 BBS Architekci Sp. z o.o. Gdynia 18 5 11 0
1111 Sjenergia Sp. z o.o. Kraków 18 5 11 9
1112 Alfarex Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa 9 13 11 23
1113 Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Krasków 11 11 11 64
1114 Lan Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. S.K. Poznań 22 1 11 0
1115 Airclean Sp. z o.o. Chorzów 8 14 11 8
1116 BR Texo Sp. z o.o. Gabryelin 21 1 11 2
1117 Usługi Projektowo – Wykonawcze Proj – North Sp. z o.o. Gdańsk 21 1 11 0
1118 Vespol Invest Sp. z o.o. Klucze 12 10 11 4
1119 ELEKTRO-EKO Fijałkowska-Zabielska S.J. Kołobrzeg 10 12 11 8
1120 Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko-Habdas Mgr Danuta Lotko Sp.J. Bielsko-Biała 6 16 11 39
1121 DAN-TOR Sp. z o.o. Iława 12 10 11 1
1122 Nickel Invest Nr 8 Sp. z o.o. Złotniki 14 8 11 9
1123 ELEKTROBUD Jan Mika Sp.J. Czarków 11 11 11 31
1124 Inwestprojekt-Katowice Sp. z o.o. Katowice 16 6 11 1
1125 Mostostal S.A. Warszawa 16 6 11 13
1126 Electricon Sp. z o.o. Kraków 14 8 11 5
1127 J.P.G. Budownictwo – Konstrukcje Sp. z o.o. Kraków 10 12 11 9
1128 Area-Term Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Czarnochowice 3 19 11 86
1129 Mkc Architektura Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2 20 11 30
1130 Mimar Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 10 12 11 26
1131 Biuro Usług Projektowo – Inwestorskich Inwestpol Sp. z o.o. Gdańsk 7 15 11 3
1132 Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu I Usług Imprema Sp. z o.o. Opole 19 3 11 1
1133 Pro – Control Sp. z o.o. Warszawa 7 15 11 37
1134 Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne Stok Jerzy Stocki sp.j. Otwock 7 15 11 55
1135 Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe INSTEL S.J. Zielona Góra 7 15 11 18
1136 ARD Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 14 7 11 17
1137 NC.ART Sp. z o.o. Warszawa 11 11 11 7
1138 Megami Sp. z o.o. Żary 15 7 11 24
1139 Tomi-Strateg Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11 11 11 13
1140 Cegroup Sp. z o.o. Sp.k. Gliwice 9 13 11 13
1141 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 14 8 11 98
1142 Elem Bursiewicz, Chmielewski S.J. Białystok 14 8 11 10
1143 ETC Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 15 7 11 4
1144 Intelecom Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 2 20 11 27
1145 Sebik Piotr Kukliński S.K. Białystok 8 13 11 3
1146 Profix Sp. z o.o. S.K. Kraków 11 11 11 58
1147 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11 11 11 242
1148 RST S.J. Białystok 12 10 11 15
1149 Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca S.J. Zielona Góra 7 14 11 254
1150 Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo – Handlowe Zeliaś S.J. Tarnów 12 10 11 88
1151 MTS Sp.J. T. Sternik – M. Sternik Lubartów 7 15 11 14
1152 Victoria Dom S.A. Warszawa 9 12 11 274
1153 Topnorma Sp. z o.o. Warszawa 19 3 11 5
1154 Honer Górka Leszek, Górka Sławomir Sp.J. Nowy Sącz 11 11 11 21
1155 Budoplex Polska Sp. z o.o. Koszalin 3 19 11 3
1156 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 10 12 11 251
1157 Kosacki Budownictwo Sp. z o.o. Sp.K. Białystok 15 7 11 8
1158 DDJM Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. Kraków 20 2 11 2
1159 Instac Sp. z o.o. Stara Iwiczna 13 8 11 83
1160 Vivalo Sp. z o.o. Warszawa 11 10 11 5
1161 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDMAT S.J. Tadeusz Rozmus, Józef Małysz Zamość 14 7 11 54
1162 Qall Tech Sp. z o.o. Kraków 12 10 11 1
1163 ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o. Warszawa 12 10 11 109
1164 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 11 10 11 152
1165 Energy System Toruń Sp. z o.o. Toruń 17 4 11 8
1166 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Włocławek 10 12 11 35
1167 LONGAR Sp. z o.o. Wrocław 9 12 11 9
1168 MALBUD Sp. z o.o. Łupice 11 10 11 31
1169 Konior Firma Projektowo Budowlana S.J. Katowice 3 18 11 41
1170 ATEL Sp. z o.o. PPHU Szczecin 12 9 11 7
1171 MITRA Sp. z o.o. Wrocław 4 17 11 28
1172 Centrum Obsługi Technicznej Obiektów Sp. z o.o. Poznań 13 8 11 1
1173 Betonox Construction Sopot S.A. S.K. Sopot 11 10 11 139
1174 Limex Plus Sp. z o.o. Bydgoszcz 9 13 11 4
1175 All Build Company Sp. z o.o. Warszawa 10 11 11 1
1176 GT3 Architekci Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20 1 11 0
1177 POLITECHNIK Sp. z o.o. Zakład Studyjno Projektowy Wrocław 6 15 11 2
1178 Expobud Sp. z o.o. Toruń 8 13 11 22
1179 Orange Development Sp. z o.o. Warszawa 13 8 11 8
1180 Hvac Technika Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 2 20 11 9
1181 Jar – Pol J. i R. Buraczek Sp.J. Zieleniewo 10 11 11 13
1182 Przedsiębiorstwo Inżynierii Lądowej Aquarius Sp. z o.o. sp.k. Siemiatycze 9 12 11 19
1183 Kontin Bau Sp. z o.o. Kielce 17 4 11 7
1184 K.B.S. DIAMENT – SERWIS Mirosław Kupiński, Grzegorz Stróż S.J. Psary 8 13 11 13
1185 Przedsiębiorstwo Budowy Obiektów Ochrony Środowiska i Infrastruktury Mieszkaniowej Instalbud B. Kaczorowski W. Podogrodzki – sp.j. Inowrocław 8 13 11 4
1186 LTEC Sp. z o.o. Piaseczno 7 14 10 12
1187 Chornet S.J. Zielona Góra 13 8 10 20
1188 MERLIN – 2 Sp. z o.o. Warszawa 15 6 10 8
1189 Mert Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Głogów 10 11 10 20
1190 Energy Systems Sp. z o.o. Borzęcin Duży 10 11 10 14
1191 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aspo Maria Jędrzejewska, Witold Kieraszewicz, Grzegorz Jędrzejewski sp.j. Bydgoszcz 10 11 10 20
1192 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 3 18 10 698
1193 Kortbud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Okuniew 15 6 10 6
1194 Control System Engineering Sp. z o.o. S.K. Błonie 7 14 10 17
1195 B .P. Niebudek Sp. z o.o. Legnica 6 15 10 4
1196 Botam Sp. z o.o. Wrocław 6 15 10 12
1197 Albau S.J. Blizne Łaszczyńskiego 9 12 10 5
1198 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 13 8 10 54
1199 Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych w Białymstoku Sp. z o.o. Białystok 10 11 10 22
1200 Wipen Sp. z o.o. Poznań 8 13 10 26
1201 Tripolis Sp. z o.o. Zakliczyn 8 12 10 16
1202 Klima Bud Przedsiębiorstwo Specjalistyczne A.Szymoniuk, R.Albin, G.Wójcik, J.Wójcik sp.j. Lublin 8 13 10 40
1203 Ryńscy Development S.J. Marki 9 12 10 36
1204 Przedsiębiorstwo Robót Torowych Torrems Sp. z o.o. Szczebrzeszyn 12 9 10 31
1205 Dachmur Nowosiński, Steczkowski sp.j. Jabłonna 12 9 10 22
1206 BUD-INVEST Sp. z o.o. Tczew 7 14 10 4
1207 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11 9 10 44
1208 ELKARTECH Sp. z o.o. Bydgoszcz 17 4 10 1
1209 Bentli Sp. z o.o. Świdnica 8 12 10 6
1210 JM Invest Sp. z o.o. Gdańsk 14 6 10 0
1211 Prohouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 0 20 10 26
1212 Wtórbet Sp. z o.o. Jasienica 8 12 10 69
1213 Boniterm M. Osmański, P. Kołodziejczak S.J. Straszyn 8 13 10 21
1214 REAL Włodzimierz Pospiech Leszno 9 11 10 256
1215 IVG Sp. z o.o. Warszawa 18 3 10 3
1216 Termplex Sp. z o.o. Warszawa 15 5 10 1
1217 Krężbud Sp. z o.o. Wrocław 2 18 10 3
1218 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Słupsk 10 11 10 32
1219 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe GÓR-PIS Sp.J. Paweł Góral i Wspólnicy Ząbki 13 7 10 25
1220 Universal Properties Sp. z o.o. Warszawa 20 0 10 0
1221 DGS Sp. z o.o. Sosnowiec 7 14 10 6
1222 Ventus Berdzik Parzelski S.J. Radom 9 12 10 28
1223 Zelkor Sp. z o.o. Krasnystaw 9 12 10 6
1224 DAN – REM Sp. z o.o. Dankowice 10 11 10 34
1225 Mayland Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 488
1226 Aluco System Sp. z o.o. Kielce 11 9 10 26
1227 PPU Ekowent Sp. z o.o. Łódź 15 5 10 4
1228 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 9 11 10 26
1229 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 9 12 10 581
1230 Control Net Sp. z o.o. Wrocław 14 6 10 24
1231 BIO-TECH Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 9 11 10 57
1232 Q BUD Administracja Sp. z o.o. Kraków 8 12 10 4
1233 D&H TERMOBUD Sp. z o.o. Olsztyn 11 9 10 69
1234 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe CKW- Instalacje Sp. z o.o. Szczecin 10 10 10 36
1235 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Montażowych EXPRIM Sp. z o.o. Wrocław 13 8 10 49
1236 Zakład Energetyczny Białystok Pracownia Projektowa Enspro Sp. z o.o. Łyski 15 5 10 4
1237 NGR Technologie Sp. z o.o. Grodzisk 7 13 10 26
1238 Ekodrom Sp. z o.o. Augustów 15 5 10 14
1239 Áridos Polska Sp. z o.o. Kraków 7 13 10 55
1240 Inwestbud Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12 9 10 27
1241 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11 9 10 27
1242 Navimor Sp. z o.o. Gdańsk 6 14 10 2
1243 Wuprohyd Sp. z o.o. Gdynia 7 13 10 10
1244 BLEJKAN S.A. Szczecin 8 12 10 485
1245 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Camar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16 4 10 1
1246 DS Development Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 13 7 10 19
1247 Wolmost Sp. z o.o. Rzeszów 15 5 10 8
1248 Womar Sp. z o.o. sp.k. Kraków 7 13 10 114
1249 PGOM Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 20
1250 Stalmost Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Stalowa Wola 8 12 10 36
1251 Niwa Sp. z o.o. Niwiska Dolne 17 3 10 7
1252 S.I.B.I. Sp. z o.o. Stargard 14 6 10 10
1253 Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gryfino 9 11 10 22
1254 HAZEL Sp. z o.o. Warszawa 9 11 10 9
1255 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomex Sp. z o.o. Trzebinia 14 6 10 15
1256 Instalacje Sylwester Kocik S.K. Tarnów 6 14 10 41
1257 Ecodróg Sp. z o.o. Mostki 12 8 10 3
1258 Telan A i J Stankiewicz, T i W Waszkiewicz S.J. Białystok 6 14 10 27
1259 Serwis Partner Antoni Kita Spółka Komandytowa Kraków 10 10 10 11
1260 Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażu Urządzeń Elektrycznych KAJA Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 11 9 10 18
1261 NOWBUD Sp. z o.o. PW Bydgoszcz 10 9 10 28
1262 CJR Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 457
1263 Przedsiębiorstwo Sprzętowo – Transportowe Andrzej Kasprzak Krzywiń 6 14 10 91
1264 Sapkom Sp. z o.o. Luboń 13 7 10 2
1265 Stadler Elementy Budowlane Sp. z o.o. Horodnianka 13 6 10 1
1266 Rzońca S.A. Łomża 12 8 10 21
1267 Euroklimat Sp. z o.o. S.K. Poznań 8 11 10 159
1268 Giżyckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Giżycko 16 4 10 2
1269 Prom Sp. z o.o. Miękinia 11 9 10 27
1270 Nordica Villan Sp. z o.o. Kobylnica 6 14 10 2
1271 Tomasz Dyl Firma Transportowo – Budowlano – Drogowa DYLMEX Staszów 11 9 10 47
1272 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 40
1273 Inżtor. Adam Pokorski. Janusz Pokorski. S. J. Gdynia 7 12 10 19
1274 BITUNOVA Sp. z o.o. Warszawa 8 11 10 118
1275 Inżynieria Maszyn I Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6 14 10 6
1276 K&N Sp. z o.o. Poznań 17 2 10 0
1277 MAC Project Sp. z o.o. Warszawa 7 12 10 3
1278 Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. Gliwice 9 10 10 53
1279 Przedsiębiorstwo Instalacyjne NIKOT M. Nikołajuk, A. Otapowicz S.J. Białystok 19 1 10 2
1280 Janowicz Architekci Sp. z o.o. Gdańsk 13 6 10 1
1281 STONCOR Poland Sp. z o.o. Warszawa 11 8 10 17
1282 Eurokop Sp. z o.o. Warszawa 10 9 10 28
1283 Elektro – Instal Sp. z o.o. Zakład Remontowo-Budowlany Jelenia Góra 6 14 10 7
1284 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 11 8 10 82
1285 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodróg Sp. z o.o. Inowrocław 17 2 10 23
1286 Choszczeńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Choszczno 10 10 10 5
1287 Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych RUSIECKI Adam Rusiecki Szczecin 12 7 10 33
1288 ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych Małogoszcz 5 14 10 49
1289 Signaltech Sp. z o.o. Tychy 8 11 10 1
1290 Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlano Wytwórcza Słupsk 0 19 10 1
1291 Przedsiębiorstwo Budowlane Stabox Stanisław Toczkowski Sp. j. Ostrów Wielkopolski 12 7 10 11
1292 PW Vitrobudowa Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 8 11 10 33
1293 Sycowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Syców 9 10 10 6
1294 Novdom Sp. z o.o. Przasnysz 9 10 10 55
1295 Przedsiębiortstwo Budowlane Elbud J.Szymański S.J. Staszów 7 12 10 19
1296 Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 9 10 10 212
1297 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 13 6 10 13
1298 RUBIKON Sp. z o.o. Poznań 13 6 10 3
1299 Impression Roads Sp. z o.o. Warszawa 4 15 10 60
1300 TERMOCLIM S.A. Warszawa 4 15 10 20
1301 Głogowskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane S.A. Głogów 14 5 9 3
1302 Megam Sp. z o.o. Warszawa 9 10 9 5
1303 Przedsiębiorstwo Budowlane BAZ Sp. z o.o. Ligota Dolna 10 9 9 20
1304 Przdsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wysowa – Dom sp.j. Irena Dziurna, Tadeusz Dziurny Wysowa-Zdrój 7 12 9 23
1305 MSP SMOK Keister, Ksepka S.J. Starogard Gdański 2 17 9 54
1306 Roycon Sp. z o.o. Jelenia Góra 12 7 9 5
1307 JPA – Jabłoński Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o. Lublin 10 9 9 2
1308 ELMONTAŻ Sp. z o.o. Żywiec 7 12 9 99
1309 Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Poznań 17 2 9 1
1310 L&P Sp. z o.o. S.K. Głogów 13 6 9 8
1311 Derylak – Bud Sp. z o.o. Kamień Pomorski 5 14 9 34
1312 Mask System Sp. z o.o. Warszawa 13 6 9 5
1313 KZA Zielonka Invest Sp. z o.o. Leśniakowizna 12 7 9 30
1314 MXL 4 Sp. z o.o. S.K. Szczecin 7 11 9 2
1315 Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7 12 9 62
1316 Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Laskowski, Stefański, Guguł S.J. Oborniki Śląskie 13 6 9 12
1317 Pracownie Inżynierskie Socha Sp. z o.o. Bydgoszcz 9 10 9 3
1318 MKL Bau Sp. z o.o. Siedlce 10 9 9 65
1319 BPE Sp. z o.o. Mikołów 9 10 9 30
1320 Lemar Sp. z o.o. PUH Jarosław 5 14 9 5
1321 KB Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 9 10 9 124
1322 PPUH MEL – KAN Sp. z o.o. Grudziądz 9 9 9 20
1323 BPK Projekt-Serwis Sp. z o.o. Opoczno 15 4 9 0
1324 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL – DEKOR Sp. z o.o. Wrocław 11 8 9 18
1325 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – POZNAŃ S.A. Poznań 12 7 9 24
1326 Pozorski Sp. z o.o. Złotowo 16 3 9 1
1327 GE Developer Sp. z o.o. Rumia 10 8 9 7
1328 BAZA Sp. z o.o. Toruń 11 8 9 11
1329 DETAN Sp. z o.o. Kielce 13 6 9 4
1330 Partner Serwis Cezary Mielczarek sp.k. Szczecin 10 9 9 3
1331 PQ Invest Sp. z o.o. Kielce 8 10 9 4
1332 Calor Developer Firma Ciepłownicza Calor Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Toruń 0 18 9 35
1333 Markbud Przeds. Remontowe Usługi – Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 7 11 9 356
1334 Zakład Usług Ogólnobudowlanych, Antykorozyjnych, Dekarskich i Transportowych TEKOBUD Zdzisław Kołecki, Marcin Kołecki Sp.J. Płock 7 12 9 29
1335 Monterm Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Sakłak Czesław Sakłak S.J. Wojnicz 9 9 9 24
1336 Intech Sp. z o.o. Poznań 5 14 9 50
1337 Hydrobud Krzysiek sp.j. Kielce 13 6 9 5
1338 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Energo-DPW Sp. z o. o. Mysłowice 9 9 9 2
1339 Przedsiębiorstwo Perfekt – Dom Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. Brodnica 10 9 9 25
1340 Daterm Sp. z o.o. Zielona Góra 12 6 9 17
1341 Usługi Budowlano – Transportowe ANKO Stanisław Onak Barbara Stanaszek S.J. Tarnów 9 10 9 54
1342 Celer Sp. z o.o. Kielce 12 7 9 1
1343 Comex Przedsiębiorstwo Techniki Wentylacji Klimatyzacji Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12 6 9 9
1344 Intop Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 4 14 9 546
1345 Wimar Sp. z o.o. Koronowo 4 14 9 67
1346 INWUS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9 9 9 1
1347 Tor-Audytor Sp. z o.o. Warszawa 10 9 9 1
1348 Bil Sp. z o.o. Opole 7 11 9 47
1349 Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. Katowice 7 12 9 184
1350 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 10 8 9 47
1351 Profilux Sp. z o.o. sp.k. Kraków 5 13 9 35
1352 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 6 Spółka Komandytowa Wrocław 10 8 9 42
1353 Zakład Ogólnobudowlany MEGA Marian Radliński Eugeniusz Kaczyński S.J. Stargard 10 9 9 15
1354 B.W. Wiśniewscy S.J. Milanówek 13 5 9 7
1355 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 11 7 9 102
1356 Q – Install S.A. sp.k. Gdańsk 11 7 9 3
1357 AD Inwest Sp. z o.o. Warszawa 16 2 9 0
1358 Remont-Ex Sp. z o.o. Rybnik 6 12 9 9
1359 Grem S.J. Lublin 12 6 9 18
1360 Mostechnika Sp. z o.o. Warszawa 10 8 9 4
1361 Monde Sp. z o.o. Dzierzgoń 11 7 9 4
1362 MPGK Sp. z o.o. Wągrowiec 11 7 9 6
1363 Kämmerer Polska Sp. z o.o. Wrocław 10 8 9 43
1364 IMKOP Firma Usług Wielobranżowych Ireneusz Machuta Konarzyny 7 11 9 129
1365 BUILDING BULLS Sp. z o.o. P H U Warszawa 6 12 9 37
1366 ABAK SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 2 16 9 9
1367 Elsa Sp. z o.o. Gdańsk 12 6 9 8
1368 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdynia 9 9 9 48
1369 ZIS Sp. z o.o. PUH Rumia 10 8 9 20
1370 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 8 10 9 199
1371 Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne Fundament Sp. z o.o. Gdańsk 8 10 9 5
1372 INSTALBUD Sp. z o.o. Inowrocław 10 8 9 33
1373 Reverto II Sp. z o.o. Głogów 7 11 9 30
1374 SANBUD Sp. z o.o. PUB Sienkiewicze 3 15 9 14
1375 Gaz Sp. z o.o. Błonie 9 9 9 40
1376 Corrpol Sp. z o.o. Specjalistyczne Przeds. Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych Gdańsk 8 10 9 10
1377 Pol – Swed Projekt Sp. z o.o. Sopot 13 5 9 33
1378 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Podkowa sp. j. Boguszewscy Perkowscy Warszawa 7 11 9 72
1379 Impel Airport Partner Sp. z o.o. Wrocław 5 13 9 16
1380 Przeds. Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o. Gielniów 7 11 9 26
1381 Eujob Sp. z o.o. Drezdenko 12 6 9 2
1382 Electrum Sp. z o.o. Białystok 8 10 9 318
1383 Przedsiębiorstwo Budowlane R – Bud Sp. z o.o. Rypin 10 8 9 18
1384 Akme – Zdzisław Wiśniewski Sp. z o.o. Wrocław 9 9 9 25
1385 Hydroprojekt – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 8 10 9 14
1386 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. Kraków 12 6 9 45
1387 A&B&T Tomasz Paszko, Bogusław Wronka Sp. J. Warszawa 11 7 9 3
1388 UBM Polska Sp. z o.o. Warszawa 12 6 9 102
1389 KONE Sp. z o.o. Warszawa 9 9 9 534
1390 Ragen Sp. z o.o. Głogów 15 3 9 5
1391 CHEMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe Puławy 4 14 9 11
1392 Gorem Sp. z o.o. Gdańsk 0 17 9 62
1393 Matex Controls Sp. z o.o. Łomianki 11 7 9 45
1394 Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A. Kraków 7 11 9 279
1395 Libra Developer Sp. z o.o. Luboń 4 14 9 29
1396 Murray & Associates Poland Sp. z o.o. Szczecin 9 8 9 3
1397 Osuszanie24 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 9 9 9 16
1398 Inwest Lim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wysogotowo 8 10 9 7
1399 ROLECH – Service Sp. z o.o. Wrocław 18 0 9 1
1400 Wido System Sp. z o.o. Myślenice 8 10 9 10
1401 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Poznań 10 8 9 276
1402 PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o. Warszawa 10 7 9 123
1403 Nafto-Construct Sp. z o.o. Kraków 4 13 9 106
1404 MELIOBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Nowogrodziec 8 10 9 49
1405 Petro Vend Sp. z o.o. Węgrzce 9 9 9 6
1406 Robkom Sp. z o.o. Legnica 16 2 9 1
1407 Przeds. Robót Drogowych Sp. z o.o. Jałowiec 7 10 9 39
1408 Intercor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Zawiercie 9 9 9 1044
1409 Termopil – Bud Sp. z o.o. Piła 8 10 9 28
1410 Zakład Wielobranżowy Kształt Błaszczuk & Kubiak i Wspólnicy S.J. Żagań 6 12 9 9
1411 Ntta Group Sp. z o.o. Brzesko 3 14 9 3
1412 Torprojekt Sp. z o.o. Warszawa 9 9 9 34
1413 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 13 5 9 28
1414 Activa AP Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 4 13 9 64
1415 Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Boronów 8 9 9 102
1416 South Stream S.A. Kotorydz 14 3 9 7
1417 Przeds. Drogowo – Budowlane Sp. z o.o. Brodnica 6 12 9 89
1418 Talmex Sp. z o.o. Jaworzno 9 8 9 69
1419 Marcopolo Development Andrzej Zawadzki sp.k. Śrem 3 14 9 50
1420 Sequra Sp. z o.o. Gdynia 1 16 9 6
1421 Savona Project Sp. z o.o. Tarnów 10 7 9 3
1422 Fensterpol Sp. z o.o. Koszalin 7 11 9 1
1423 SANBUD Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjno – Budowlane Olsztyn 8 9 9 33
1424 Vigo Sp. z o.o. Gdańsk 8 10 9 9
1425 AQUA S.A. Poznań 11 7 9 76
1426 Dog Poland Sp. z o.o. Warszawa 5 12 9 42
1427 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Rzeszów 6 12 9 27
1428 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne POMIAR Sp. z o.o. Szczecin 4 14 9 7
1429 Marabud S.J. Warszawa 7 11 9 18
1430 Jarmar Sp. z o.o. Łąck 7 10 9 18
1431 Arkom Sp. z o.o. Słupsk 6 11 9 81
1432 3 Home Invest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16 1 9 1
1433 MK Krawiec Sp. z o.o. Dębno 5 13 9 4
1434 MP – INWEST Sp. z o.o. Legnica 14 4 9 4
1435 HM INWEST S.A. Warszawa 6 11 9 60
1436 Bieniasz Nicholson Architekt Sp. z o.o. Wrocław 11 6 9 3
1437 Data Optics Poland Sp. z o.o. Opole 7 10 9 21
1438 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 3 14 9 1
1439 Przedsiębiorstwo Budowlane Profbud Wojtas sp.j. Opole 8 10 9 12
1440 Progreg Sp. z o.o. Kraków 16 1 9 7
1441 Prodlew Sp. z o.o. Warszawa 7 10 9 18
1442 PDB RECYKLING Tomasz Gądek S.J. Międzyrzecz 3 15 9 41
1443 K&B Development E.barczak, Ł. Kloc Sp.j. Głogów Małopolski 10 8 9 23
1444 Enigma Group Sp. z o.o. Bochnia 4 13 9 5
1445 Inventus Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 10 9 23
1446 Firma Budowlana J. Kasperczyk S.J. Smardzowice 10 8 9 9
1447 Saacke Polska Sp. z o.o. Wrocław 11 6 9 3
1448 PHU Bychowo Witold Zgubiński Lublin 14 3 9 15
1449 Bm Aqua Sp. z o.o. sp.k. Będzin 2 16 9 33
1450 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 10 7 9 73
1451 Buma Contractor Sp. z o.o. S.K. Kraków 10 8 9 353
1452 G+P IZOMONT Sp. z o.o. Włocławek 6 11 9 99
1453 Firma Budowlana Dota Sp. z o.o. S.K. Poznań 13 4 9 17
1454 Firma Bartosz S.J. Bujwicki, Sobiech Białystok 14 3 9 27
1455 Unitechnika – Systemy Sp. z o.o. Poznań 7 10 9 7
1456 ITA j. Knop i Wspólnicy S.J. Łódź 11 6 9 8
1457 G- Drilling S.A. Warszawa 17 0 9 38
1458 Brocton Projekt Sp. z o.o. Warszawa 5 12 9 21
1459 Lugra Sp. z o.o. Warszawa 10 7 9 103
1460 NAFTA GAZ Sp. z o.o. Biuro Projektów Jasło 15 2 9 11
1461 Stabilizator Fundamenty Sp. z o.o. Gdańsk 12 5 8 7
1462 Krakdźwig Sp. z o.o. Kraków 10 7 8 33
1463 ARCHE Sp. z o.o. Warszawa 7 10 8 520
1464 Prokom Construction Sp. z o.o. Sosnowiec 6 11 8 5
1465 BTCA Sp. z o.o. Gdańsk 9 8 8 1
1466 Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku Barlinek 8 9 8 12
1467 Abm Zgorzelec i Sp. z o.o. sp.k. Pieńsk 16 1 8 2
1468 Instal-Trend Sp. z o.o. Warszawa 9 8 8 11
1469 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Handlu PREK sp.j. A.Mazur S-Ka Kraków 8 9 8 17
1470 Prof – Bud Sp. z o.o. Szczecin 2 15 8 31
1471 Maad – Projekt Sp. z o.o. Wrocław 7 10 8 1
1472 Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych Tor – Krak Sp. z o.o. Kraków 6 11 8 184
1473 ARMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Sosnowiec 16 1 8 5
1474 ALG Systems Sp. z o.o. Wrocław 11 6 8 2
1475 Solpol Sp. z o.o. Wrocław 13 3 8 7
1476 Firma Rokom Roboty Ogólnobudowlane I Renowacja Obiektów Zabytkowych H.G.I. Komorowscy S.J. Ptaszków 7 10 8 17
1477 LA STRADA POLSKA Sp. z o.o. Nowa Ruda 10 7 8 8
1478 Przeds. Produkcyjno – Budowlane EKO III Sp. z o.o. Stargard 12 5 8 6
1479 PMB Polski Dom Sp. z o.o. Mława 3 13 8 33
1480 APC Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 11 6 8 11
1481 Energia Sp. z o.o. Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Gdańsk 8 9 8 7
1482 PTU Elmal Jan Pawełek S.J. Gdańsk 10 7 8 7
1483 Ventria Sp. z o.o. Łódź 7 10 8 4
1484 Klimat Sp. z o.o. Suwałki 12 5 8 1
1485 Corso Sp. z o.o. Zielona Góra 6 11 8 2
1486 Budmix Sp. z o.o. Wąsoskie Holendry 13 3 8 4
1487 Ruben-Bau Sp. z o.o. Jelenia Góra 10 7 8 10
1488 Midcon Designer Sp. z o.o. Szczecin 6 10 8 14
1489 PHU Elektra Sp. z o.o. Stargard 7 9 8 15
1490 Unocom Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6 11 8 45
1491 TP Teltech Sp. z o.o. Łódź 9 8 8 804
1492 ENERGOTELPROJEKT Sp. z o.o. Poznań 14 3 8 16
1493 Danak Firma Budowlana Zawadowscy sp.j. Łódź 15 1 8 2
1494 Atelier Tektura Sp. z o.o. Warszawa 14 2 8 1
1495 Gars – Bud Sp. z o.o. Luboń 7 9 8 14
1496 Bitech Producent Urządzeń i Linii Technologicznych Sp. z o.o. Bytom 9 8 8 7
1497 Olkuskie Towarzystwo Towarzystwa Społecznego Sp. z o.o. Olkusz 6 11 8 12
1498 Budownictwo Specjalistyczne EUROTECHBUD Sp. z o.o. Wrocław 13 4 8 1
1499 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Lipno 7 9 8 81
1500 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Limes Sp. z o.o. Gdańsk 9 8 8 1
1501 Pracownia Projektowa Paweł Praczyk Sp. z o.o. Leszno 1 15 8 6
1502 Celtia Sp. z o.o. Kalisz 16 1 8 1
1503 Przeds. Urządzeń Ochrony Środowiska Biotop Sp. z o.o. Zamość 11 6 8 3
1504 Plus3-Architekci Sp. z o.o. Warszawa 15 2 8 1
1505 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 9 7 8 54
1506 Ciepłoprojekt Sp. z o.o. Przeds. Proj i Obsługi Inwestycji Białystok 4 12 8 3
1507 Wod – Bud Śleziak sp.j. Biecz 10 7 8 18
1508 INSBUD Sp. z o.o. Nowy Sącz 10 7 8 4
1509 Voessing Polska Sp. z o.o. Poznań 7 10 8 17
1510 Drogmar Sp. z o.o. Radom 8 8 8 6
1511 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Biłgoraj 8 8 8 4
1512 Roman K & K Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 13 3 8 6
1513 IZODACH S.J. W. Całka, H. Sychta Proszówki 8 8 8 59
1514 Kopex S.A. Przedsiębiorstwo Budowy Szybów Bytom 13 3 8 246
1515 Blockpol – Developer Sp. z o.o. Wrocław 4 13 8 2
1516 Nipparo sp. j. Pawłowski, Szubski Toruń 10 7 8 6
1517 Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Skierniewice 9 7 8 346
1518 Fimar Sp. z o.o. Zakłady Remontowe Suchy Dąb 8 8 8 2
1519 Elektrotermia Sp. z o.o. S.K. Kraków 10 7 8 77
1520 PRAGMA Sp. z o.o. Kraków 8 8 8 113
1521 Romark Sp. z o.o. Nowe Miasto nad Wartą 2 14 8 4
1522 NDS System Sp. z o.o. Poznań 13 4 8 0
1523 PPUH IZO – EKO CENTRUM Sp. z o.o. Ostrzeszów 4 13 8 42
1524 Techmarpol Sp. z o.o. Gdańsk 13 3 8 2
1525 Inżynierska Pracownia Projektowa Sp. z o.o. Kraków 5 11 8 3
1526 Antex II Sp. z o.o. Lubycza Królewska 13 4 8 42
1527 Staromiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 8 8 8 29
1528 Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji i Nieruchomości Spółka z o.o. Zgorzelec 10 6 8 0
1529 Elektro Ed Sp. z o.o. Kraków 10 7 8 0
1530 FBT Sp. z o.o. Warszawa 14 2 8 2
1531 FALTER-KRÓL Prace Podłogowe i Urządzanie Wnętrz Sp. z o.o. Wrocław 5 11 8 10
1532 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Nasz Dom Sp. z o.o. Lublin 6 10 8 9
1533 Majkowski – Bau Sp. z o.o. Kościerzyna 8 8 8 10
1534 Producent Urządzeń I Linii Technologicznych Wamatech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 6 10 8 26
1535 Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. z o.o. Warszawa 16 0 8 384
1536 Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak S.J. Nowy Korczyn 15 1 8 6
1537 JHM 3 Sp. z o.o. Skierniewice 11 5 8 11
1538 Phimar Polska Sp. z o.o. Piaseczno 12 4 8 17
1539 Eko-Montaż Sp. z o.o. Lublin 4 12 8 15
1540 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 6 10 8 26
1541 Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Elektra Sp. z o.o. Lublin 7 9 8 63
1542 Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych Sp. z o.o. Wrocław 8 8 8 7
1543 EKO – Term A. Pękalski B. Rękas Sp. J. Ostrowiec Świętokrzyski 10 6 8 5
1544 Loma Sp. z o.o. S.k. Olsztyn 6 10 8 19
1545 DOM Development S.A. Warszawa 7 9 8 2252
1546 Wojam Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 8 8 8 11
1547 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Wierzyca Sp. z o.o. Starogard Gdański 6 10 8 2
1548 Lokgaz Sp. z o.o. Lusówko 14 2 8 3
1549 Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Świdnica 9 7 8 85
1550 Zakład Instalacji Wod-Kan Dygas S.J. Ciepielów 5 11 8 11
1551 Domres Sp. z o.o. Rzeszów 13 3 8 9
1552 MS Technik Sp. z o.o. Koszalin 11 5 8 1
1553 El – Naft Sp. z o.o. Krosno 10 6 8 14
1554 Intertech Engineering Sp. z o.o. Wrocław 11 5 8 1
1555 INSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Zgorzelec 6 10 8 35
1556 Elektrobud Sp. z o.o. Przyczyna Dolna 5 11 8 75
1557 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. Kraków 8 8 8 84
1558 Przeds. Innowacyjne Innotech Sp. z o.o. Lublin 11 5 8 4
1559 Rp Complex Sp. z o.o. Skawina 11 5 8 27
1560 MIWA Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 15 0 8 0
1561 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Stabud – Przemysłówka Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 8 8 67
1562 Nord-Inwest Sp. z o.o. Śrem 6 10 8 10
1563 PAK SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Konin 10 5 8 266
1564 Geokons Sp. z o.o. Piastów 7 9 8 13
1565 Geoskop Sp. z o.o. Wrocław 15 1 8 0
1566 Potoczni Sp. z o.o. Żarów 7 9 8 1
1567 Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjno – Remontowych INREM Sp. z o.o. Oława 10 6 8 1
1568 Domy Nad Morzem Sp. z o.o. Stargard 2 14 8 10
1569 Elit Park Sp. z o.o. Legnica 9 7 8 2
1570 RS – System Sp. z o.o. Michałowice 10 6 8 17
1571 Profesjonal24 Sp. z o.o. Różyny 12 4 8 4
1572 Towarzystwo Budownictwa Społecznego DOM Sp. z o.o. Kętrzyn 5 10 8 2
1573 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp. j. Rychnowy 7 8 8 13
1574 Ekobudex Sp. z o.o. Gdańsk 6 10 8 19
1575 Kompoz Sp. z o.o. Poznań 11 5 8 5
1576 Ecotec Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 6 8 69
1577 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Budownictwa ALFA Sp. z o.o. Kwidzyn 8 8 8 17
1578 Przedsiębiorstwo Drogowe Efektar Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 4 12 8 17
1579 PROMIT Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 6 8 10
1580 Inbud Żywiec Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łodygowice 14 2 8 2
1581 NM Design Office Sp. z o.o. Gdynia 10 5 8 1
1582 ISP Polska Sp. z o.o. Katowice 6 9 8 28
1583 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PLANT Sp. z o.o. Łódź 8 8 8 1
1584 Purtech Poland Sp. z o.o. Będzin 7 9 8 9
1585 Gostomski Sp. z o.o. Papiernia 9 6 8 2
1586 Twoje M Sp. z o.o. S.K. Poznań 4 12 8 33
1587 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5 11 8 387
1588 An – Elec Sp. z o.o. Gdynia 11 5 8 38
1589 More Design And Architecture Sp. z o.o. Warszawa 1 14 8 3
1590 PU-P TELKA Sp. z o.o. Białystok 12 4 8 47
1591 Budownictwo Dróg Mostów Sp. z o.o. Nysa 7 8 8 5
1592 PROBITEL Sp. z o.o. Biuro Projektów Poznań 8 7 8 4
1593 Euroledlighting Sp. z o.o. Słupsk 8 8 8 11
1594 Pall – Poland Sp. z o.o. Warszawa 9 6 8 63
1595 Meritum Projekt Sp. z o.o. Gdańsk 12 4 8 1
1596 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10 6 8 25
1597 LIMDROG Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Limanowa 5 10 8 54
1598 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 6 10 8 49
1599 MVT Multiinvestment S.A. Warszawa 7 9 8 4
1600 NALBUD Sp. z o.o. S.K Kraków 12 3 8 0
1601 Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Rypin 5 11 8 14
1602 Automa Sp. z o.o. Gdańsk 7 8 8 8
1603 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. Jarocin 6 10 8 37
1604 Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. Przemyśl 11 4 8 11
1605 CALESCO S.A. Szczecin 8 8 8 15
1606 Tombruk Sp. z o.o. Warszawa 2 14 8 21
1607 Landl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 5 10 8 41
1608 PP-EKO Sp. z o.o. Warszawa 12 3 8 11
1609 Konkret Sp. z o.o. sp.k. Katowice 10 5 8 9
1610 Andel Polska Sp. z o.o. Kraków 2 13 8 13
1611 MARVIPOL S.A. Warszawa 11 5 8 255
1612 Savi System Sp. z o.o. Wrocław 9 6 8 24
1613 JOKA Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 7 8 8 77
1614 Polservice Geo Sp. z o.o. Warszawa 9 6 8 21
1615 Eldor-Bud Sp. z o.o. Łomża 4 11 8 2
1616 M.L. Construction Sp. z o.o. Mielec 6 9 8 7
1617 Xmedia Sp. z o.o. Gołębiewo Średnie 3 12 8 7
1618 Usługi Geodezyjne Polkart Sp. z o.o. Sławno 8 7 8 1
1619 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna AGROMEL Warcz 11 4 8 1
1620 Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych Polconsult Sp. z o.o. Warszawa 3 12 8 8
1621 Pietras Sp. z o.o. Tarnów 3 12 8 5
1622 Kapeo Sp. z o.o. Mściszewice 8 7 8 24
1623 Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Wako Mgr Inż. J. Wasilewski, Mgr Inż.Z.Kowalik sp.j. Kraków 9 6 8 25
1624 Tom-Instal Sp. z o.o. Wrocław 5 10 8 52
1625 On-Service Sp. z o.o. Trzebinia 12 3 8 5
1626 PROFEST LUBLIN Sp. z o.o. S.K.-A. Lublin 7 8 8 2
1627 Kulczyński Architekt Sp. z o.o. Warszawa 1 14 8 12
1628 Venta-Technology Sp. z o.o. Karwiany 12 3 8 6
1629 KMW Engineering Sp. z o.o. Solec Kujawski 10 5 8 49
1630 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Poznań 4 11 8 93
1631 Firma Handlowo-Usługowa Elika Sp. J. Tomasz Kaleta, Agnieszka Kaleta Kraków 14 1 7 5
1632 Przeds. Realizacyjno – Projektowe Technochem Sp. z o.o. Wrocław 11 4 7 5
1633 Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych INSBUD Sp. z o.o. Tarnów 4 11 7 127
1634 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 4 11 7 154
1635 Drogbet Wieczorek S.J. Baranowo 5 9 7 36
1636 Sam Sp. z o.o. Tczew 10 5 7 0
1637 Ciechocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ciechocinek 8 7 7 8
1638 ASM Biuro Inwestorskie Sp. z o.o. Gdańsk 0 14 7 2
1639 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Telmark Sp.z o.o. Zgierz 4 11 7 18
1640 Artbud Sp. z o.o. Szczecin 7 8 7 6
1641 Przedsiebiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Giżycko 4 10 7 35
1642 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HEPAMOS Sp. z o.o. Proszowice 10 5 7 8
1643 Biuro Inżynierskie Atechem Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 1 14 7 10
1644 Sensortech Sp. z o.o. Białystok 3 12 7 1
1645 Firma Budowlana Rem-Bud-I Bronisław Drąg sp.j. Stalowa Wola 7 7 7 19
1646 Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żyrardów 6 9 7 20
1647 EKO-SOLAR Sp. z o.o. Wszeradów 7 8 7 10
1648 Zachodniopomorskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Technicznego Te-Kom Sp. z o.o. Szczecin 7 8 7 4
1649 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 7 7 7 180
1650 Lumen Sp. z o.o. PW Zwiazku Gmin Ziemi Wieluńskiej Wieluń 8 7 7 1
1651 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 9 6 7 129
1652 NMS Architekci Sp. z o.o. Poznań 10 4 7 1
1653 Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych GEODET Sp. z o.o. Wrocław 10 4 7 1
1654 Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Polmining Sp. z o.o. Olkusz 5 9 7 6
1655 Probud – Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 44
1656 Safehome Sp. z o.o. Wrocław 13 1 7 10
1657 Posserwis Sp. z o.o. Kraków 7 8 7 8
1658 Energoautomatyka Sp. z o.o. Rogowiec 8 7 7 40
1659 Labtechne Sp. z o.o. Łagów 4 10 7 4
1660 Firma Budowlana Rafał Hoffer Działdowo 11 3 7 36
1661 Starel S.J. Szczecin 5 10 7 9
1662 Zakład Stolarki Budowlanej Sobański Zenon Sobański, Maciej Sobański S.J. Gołuchów 13 2 7 2
1663 ATEM – POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 10 5 7 216
1664 Eltra Mirosław Oczkowski S. J. Radom 8 7 7 20
1665 Elektromontaż Wschód Sp. z o.o. Łyski 8 7 7 76
1666 Stand – Art Sp. z o.o. Stare Babice 5 10 7 14
1667 Przedsiębiorstwo Budowlane MAS-BUD Marian Stawarczyk i Anna Stawarczyk S.J. Olsztyn 5 10 7 40
1668 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. Częstochowa 3 11 7 162
1669 CUK – IZO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Izolacyjnych i Remontowo-Budowlanych Góra 10 5 7 2
1670 Sud Architekt Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 11 7 54
1671 Bose International Planning And Architecture Sp. z o.o. Warszawa 10 5 7 3
1672 Compas Facility Management Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 9 5 7 0
1673 Makowski Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 13 2 7 2
1674 Zakład Usług Dźwigowych Sp. z o.o. Wrocław 10 4 7 2
1675 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogólnokrajowe Ekobud Sp. z o.o. Włocławek 4 10 7 12
1676 Kumibex sp. z o.o. Orzech 10 5 7 15
1677 PW SANITEX Sp. z o.o. Chełm 7 7 7 81
1678 Montel – Optical – Digital II Sp. z o.o. Lublin 9 6 7 1
1679 BIPROWOD – WARSZAWA Sp. z o.o. Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Warszawa 3 12 7 35
1680 Work Partners Sp. z o.o. Szczecin 11 3 7 5
1681 Bud-Ziem Sp. z o.o. Pszenno 13 1 7 2
1682 Renoflor Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7 7 7 3
1683 ZRD I TZ Romus S.J. Katowice 10 5 7 18
1684 Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Inżynieryjnych Sp. z o.o. Wałbrzych 6 8 7 5
1685 Infinity Development Sp. z o.o. Warszawa 11 3 7 12
1686 PIASCOL Sp. z o.o. Brodnica 5 9 7 17
1687 Biuro Projektów Instalacyjnych Ecocad Sp. z o.o. Połchowo 12 2 7 1
1688 ENERGOMONTAŻ – ZACHÓD WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 6 8 7 15
1689 MODUŁ Sp. z o.o. Kozerki 9 6 7 10
1690 Cormax Sp. z o.o. PW Wrocław 6 8 7 0
1691 Tobo sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 1
1692 ABC Engineering Group Sp. z o.o. Warszawa 1 14 7 1
1693 Wolski Architekci Sp. z o.o. Gdynia 1 14 7 3
1694 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 5 9 7 33
1695 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Promost Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 6 9 7 2
1696 PW Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski S.J. Bydgoszcz 7 7 7 20
1697 Ipeco sp. z o.o. Warszawa 11 4 7 11
1698 PNP Sp. z o.o. Suchy Las 6 8 7 3
1699 Zakład Wykonastwa Sieci Elektrycznych Białystok Sp. z o.o. Białystok 0 14 7 77
1700 SONNEX Sp. z o.o. Sokółki 7 7 7 12
1701 Bota Sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 1
1702 Bud Technika Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12 2 7 3
1703 Ekokanwod Sp. z o.o. Nowy Korczyn 12 2 7 4
1704 Edag Engineering Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 27
1705 MGGP AERO Sp. z o.o. Tarnów 7 7 7 45
1706 Wb Projekt Sp. z o.o. Kraków 6 9 7 2
1707 Przedsiębiorstwo Elektroenergetyki i Budownictwa ELPIN Sp. z o.o. Katowice 7 8 7 12
1708 DGM Budowa Sp. z o.o. Tupadły 11 3 7 9
1709 R-Bud Sp. z o.o. Chojnice 11 3 7 3
1710 WOD – BUD Sp. z o.o. Kraśnik 9 5 7 39
1711 Elektromontaż Rzeszów Sp. z o.o. w Jaśle Jasło 6 8 7 13
1712 STALKOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe Kielce 3 11 7 28
1713 Nitro-System Sp. z o.o. Lubin 8 6 7 4
1714 Gebo Technic – Engineering Sp. z o.o. Zielonka 5 9 7 2
1715 ATM Studio Sp. z o.o. Warszawa 9 5 7 21
1716 Master S.J. Wysokie Mazowieckie 7 7 7 34
1717 HANDLOMIX Sp. z o.o. PPHU Legnica 4 10 7 3
1718 EK Group Sp. z o.o. Konin 4 10 7 4
1719 Prowinex Sp. z o.o. Kraków 8 6 7 4
1720 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 4 10 7 118
1721 MindMade Sp. z o.o. Warszawa 2 12 7 25
1722 Abex Technologie Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 7 7 7 17
1723 Wojtpol S.J. Kozienice 3 11 7 86
1724 Locus Sp. z o.o. Warszawa 13 1 7 20
1725 Centrum Badawczo – Produkcyjne ALCOR Sp. z o.o. Opole 8 6 7 13
1726 Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o. Wrocław 8 6 7 101
1727 BWG EBIT Sp. z o.o. Szczecin 11 3 7 14
1728 DYNAMIC METAL Sp. z o.o. Grębocin 8 6 7 51
1729 Galeria Korona Kielce Sp. z o.o. S.K. Lubin 2 12 7 155
1730 Bako Sport G. Baran, R. Koziołek sp.j. Dąbrowa Górnicza 11 3 7 4
1731 Public Address Polska Sp. z o.o. Świebodzice 3 11 7 23
1732 Mspartan Sp. z o.o. Suchy Dwór 12 1 7 1
1733 CIECHBUD Dzierzęcki Sławomir, Chęciński Roman Sp.J. Ciechanów 6 8 7 12
1734 KALMIN Sp. z o.o. Warszawa 7 7 7 4
1735 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Handsbud J. Puszkarewicz i W. Mikulski Sp. J. Rzeszów 12 2 7 1
1736 Dek Pol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Bienias, J. Stypiński sp.j. Jelenia Góra 8 6 7 13
1737 DLJM System Sp. z o.o. Kraków 3 11 7 60
1738 Stanbud Sp. z o.o. Warszawa 10 4 7 0
1739 Technobud B. Bazelak, B. Feder sp. j. Opole 9 5 7 18
1740 Phoenix Poland Sp. z o.o. Szczecin 5 9 7 5
1741 Open-Eksport Sp. z o.o. Bydgoszcz 3 10 7 5
1742 M & K Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4 9 7 25
1743 Dompol Sp. z o.o. Toruń 13 1 7 4
1744 Firma Ciepłownicza CALOR Sp. z o.o. Toruń 8 6 7 12
1745 Rurbet Sp. z o.o. Opole 10 4 7 11
1746 Przedsiębiorstwo Instalacji Klimatyzacyjnych Serwis PIK SERWIS Sp. z o.o. Wrocław 6 8 7 3
1747 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 8 6 7 200
1748 PW PUBR Sp. z o.o. Bydgoszcz 6 8 7 36
1749 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 9 5 7 82
1750 TBP Interprojekt Sp. z o.o. Łódź 8 6 7 12
1751 OmniChip Sp. z o.o. Warszawa 11 3 7 2
1752 Agat-Serwis Sp. z o.o. Białystok 7 7 7 7
1753 Infracon Sp. z o.o. S.K. Poznań 10 3 7 3
1754 Mart – Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Gdańsk 9 5 7 10
1755 DTM S. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski Białystok 5 9 7 52
1756 Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych Oborniki 7 7 7 4
1757 Przeds. Budowlano – Usługowe Birkbud S.J. Białystok 13 0 7 14
1758 Inter DOS sp. z o.o. Warszawa 10 3 7 6
1759 Saganowski Investments Sp. z o.o. Straszyn 6 7 7 2
1760 Eltromax Sp. z o.o. Siedlce 4 9 7 4
1761 Arkas – Projekt Sp. z o.o. Sp.K. Olsztyn 10 3 7 2
1762 Przedsiębiorstwo Wzornictwa i Urządzania Wnętrz Norma Sp. z o.o. Poznań 6 8 7 4
1763 F.K.R. Elektroenergetyka Sp. z o.o. Szczecin 2 12 7 35
1764 Drogmost Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych w Kłodzku Kłodzko 7 7 7 41
1765 AMD Sp. z o.o. Biskupiec 6 8 7 4
1766 Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych GRANIT Sp. z o.o. Brzesko 8 6 7 114
1767 Baume Sp. z o.o. Biała Podlaska 2 11 7 21
1768 Bewako Szczecin Polska Sp. z o.o. Szczecin 6 8 7 4
1769 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o. Świdnica 6 8 7 136
1770 Wartsila Baltic Design Centre Sp. z o.o. Gdynia 3 11 7 38
1771 Ivia S.A. Katowice 6 7 7 8
1772 Chomik Sp. z o.o. Karniowice 7 6 7 11
1773 ENSAN Sp. z o.o. Opole 3 11 7 6
1774 DK – DEVELOPMENT Sp. z o.o. Kraków 7 7 7 19
1775 Storen Sp. z o.o. Katowice 10 3 7 1
1776 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Strzelec Sp. z o.o. Koszalin 13 0 7 0
1777 Elkard Sp. z o.o. sp.k. Toruń 7 7 7 13
1778 Arsa Bomerski i Partnerzy Architektoniczne Studio Autorskie sp.p. Gdańsk 2 12 7 2
1779 Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11 2 7 20
1780 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Sp. z o.o. Orneta 8 6 7 6
1781 Villa Sp. z o.o. S.K. Poznań 8 5 7 6
1782 Elpio Sp. z o.o. Zbąszynek 9 4 7 3
1783 Elektromontaż – Toruń Sp. z o.o. Toruń 7 7 7 24
1784 Przedsiębiorstwo Budowlane MK-BUD Sp. z o. o. S. K. Kraków 5 9 7 119
1785 WIKSBUD Sp. z o.o. Lipno 6 7 7 41
1786 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o. Kielce 7 6 7 112
1787 SONIFAX Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 1
1788 Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o. Wrocław 4 10 7 7
1789 CDC Group Sp. z o.o. Wrocław 4 9 7 20
1790 MMHC Sp. z o.o. Jankowice 7 6 7 1
1791 ITRONS Sp. z o.o. Kraków 7 7 7 9
1792 Trakt Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8 5 7 11
1793 Uchman Group Sp. z o.o. Gdańsk 9 5 7 0
1794 G & M Sp. z o.o. Warszawa 4 9 7 114
1795 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 8 6 7 124
1796 Prometeia Investments Sp. z o.o. Wrocław 6 7 7 1
1797 Hallsystem Orłowski, Wójcicki sp.j. Starachowice 11 3 7 2
1798 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Elmal Sp. z o.o. Krzyków 9 4 7 1
1799 MK Technology Sp. z o.o. Szczecin 5 8 7 58
1800 Przedsiębiorstwo Instalacji Klimatyzacyjnych – PIK Sp. z o.o. Wrocław 9 5 7 11
1801 Drokan S.A. Poznań 9 4 7 39
1802 Towarzystwo Wykonawstwa Obiektów Elektroenergetycznych EL-EN Andzej Krzanowski i Ryszard Wąsik S.J. Kraków 4 9 7 16
1803 Marsala Sp. z o.o. Warszawa 8 5 7 9
1804 KON-BUD Montage Sp. z o.o. Suchy Las 10 3 7 3
1805 Ekol-Service Sp. z o.o. Gdańsk 10 4 7 9
1806 Ingeo Sp. z o.o. Gdynia 6 8 7 10
1807 Adatex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 2 11 7 7
1808 Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o. Szczecin 1 12 7 73
1809 Adac-Lewar Sp. z o.o. Przystajń 9 5 7 28
1810 Klimas Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe Sp. z o.o. Krotoszyn 7 6 7 19
1811 Hydroserwis Sp. z o.o. Wrocław 8 6 7 9
1812 BART Sp. z o.o. Sosnowiec 10 4 7 40
1813 IKOM Sp. z o.o. Lublin 3 10 7 4
1814 BRIXX Sp. z o.o. Warszawa 6 7 7 40
1815 Rejon Robót Drogowych Drog-Bud Sp. z o.o. Alwernia 4 9 7 59
1816 WEXEL P. Mikołajewski, M. Zaporowski S.J. Psary Małe 4 10 7 13
1817 Prime Construction Sp. z o.o. Szczecin 7 6 7 100
1818 W.W. Investment Wiśniewscy S.J. Wołomin 11 2 7 46
1819 Siwek Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 3 7 1
1820 DTM Grupa Sp. z o.o. Białystok 8 6 7 1
1821 Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. Bełchatów 7 6 7 83
1822 HIRSTON Sp. z o.o. Przodkowo 5 8 7 3
1823 Molior Group Sp. z o.o. Warszawa 9 4 7 1
1824 Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o. Wrocław 11 2 7 13
1825 My – Soft Sp. z o.o. Warszawa 7 6 7 5
1826 NORDBUD Sp. z o.o. Gdynia 7 6 7 15
1827 Lean Technik Sp. z o.o. Legnica 4 10 7 3
1828 ICS Industrial Combustion Systems Sp. z o.o. Poznań 9 4 7 11
1829 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Ekomont Bis Sp. z o.o. Wrocław 7 6 7 7
1830 MAKSBUD Sp. z o.o. Przeds. Drogowo Mostowe Bielsk Podlaski 5 8 7 84
1831 Przedsiębiorstwo Budowlane Tempus sp. z o.o. Leszno 2 11 7 18
1832 Algeo Sp. z o.o. Grabownica Starzeńska 1 12 7 60
1833 Mak Dom Sp. z o.o. Piaseczno 9 4 7 129
1834 Mixbet Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. Gdańsk 5 8 7 20
1835 KLP Sp. z o.o. Bobrowice 10 3 7 1
1836 Biuro Projektów Sanmed Sp. z o.o. Warszawa 12 1 7 1
1837 Al-Energia Sp. z o.o. Olsztyn 9 4 7 1
1838 FRB Kłosiński Sp. z o.o. Kraków 11 2 7 2
1839 KMP Projekt Sp. z o.o. Warszawa 1 12 7 3
1840 Kan-Drog Sp. z o.o. Gostynin 5 8 7 1
1841 Zakład Uslugtechniczno-Remontowych Ekor Sp. z o.o. Gdańsk 7 6 6 2
1842 Hydros Sp.J. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza Białystok 8 5 6 9
1843 KKBUD Sp. z o.o. Poznań 6 7 6 3
1844 INTRAVI Sp. z o.o. S.K. Żywiec 5 8 6 39
1845 Odomo.Pl Sp. z o.o. Bydgoszcz 7 6 6 1
1846 Menard Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 7 6 114
1847 AGMET Sp. z o.o. Warszawa 11 2 6 143
1848 Grudziądzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Grudziądz 6 7 6 15
1849 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków S.K. Kraków 6 7 6 75
1850 Agma Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 2 11 6 61
1851 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Geobud Sp. z o.o. Katowice 3 10 6 2
1852 Izolbud F. Nycz K. Kania Sp. J. Bielsko-Biała 7 6 6 12
1853 Firma Handlowo- Usługowa Kal-Trans sp. j. Kalata Szaflary 6 7 6 14
1854 Partner S.A. Bielsko-Biała 7 6 6 239
1855 PUP MONTANEX Sp. z o.o. Chełm Śląski 5 8 6 4
1856 Ecoblue Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 3 6 9
1857 Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. Sp.k. Plewiska 4 9 6 85
1858 AZ Budownictwo Inwestycje Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 7 6 6 17
1859 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Elektromeks Roman I Anna Kuta sp.j. Dęblin 12 1 6 1
1860 Teneo Sp. z o.o. Warszawa 8 5 6 1
1861 INTRA Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych Chrzanów 8 5 6 2
1862 Grupa Budowlana Complex Sp. z o.o. Wieliczka 7 6 6 6
1863 Z & R Sp. z o.o. Żędowice 1 12 6 4
1864 ROLLSTICK – TORUŃ Sp. z o.o. Toruń 5 8 6 13
1865 DROGBUD GOSTYŃ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowe Gostyń 9 4 6 24
1866 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych EKOBUD-ELEKTR Sp. z o.o. Idzbark 10 3 6 1
1867 Lykke Sp. z o.o. Warszawa 2 10 6 26
1868 Bud – Dom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane Głogów 3 10 6 12
1869 Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 6 6 6 80
1870 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 4 9 6 142
1871 Przedsiębiorstwo Remtor Sp. z o.o. Janikowo 7 6 6 15
1872 AWBUD – DEVELOPER Sp. z o.o. Wrocław 12 0 6 12
1873 Freedom S.A. Skarżysko-Kamienna 10 2 6 2
1874 Zakłady Produkcyjno-Handlowe Kombi Sp. z o.o. Łódź 10 3 6 1
1875 Eko-Konsulting Sp. z o.o. Warszawa 10 2 6 4
1876 Buildings & Panels Engineering Consultancy Sp. z o.o. Poznań 4 9 6 1
1877 Przedsiębiorstwo Stor Sp. z o.o. Tychy 5 7 6 33
1878 Posadzki Przemysłowe – Polska Sp. z o.o. Kokotów 6 7 6 79
1879 Wajda Sp. z o.o. Wrocław 11 1 6 1
1880 Prudnickie Towarzystwo Budowlnictwa Społecznego Sp. z o.o. Prudnik 7 6 6 4
1881 Gleeds Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 8 6 45
1882 Projektowanie Maszyn W. Pietrzyk P. Żabiński S.J. Gdańsk 7 6 6 10
1883 Fambud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 7 6 6 36
1884 Geogrunt Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowo-Produkcyjne Sp. z o.o. Tarnów 8 5 6 1
1885 Biuro Projektowo-Konsultingowe Eurostrada sp. z o.o. Chylice 8 5 6 1
1886 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 5 7 6 35
1887 Budman Sp. z o.o. Chełm 5 8 6 9
1888 BRAMAR M. Raczyński, R. Raczyński Sp.J. Radom 2 11 6 26
1889 Infrakom Sp. z o.o. Kościan 6 6 6 37
1890 F.H.U. Omega Sp. z o.o. S.K. Libusza 0 12 6 22
1891 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu Sp. z o.o. Zgierz 4 9 6 59
1892 ELEKTRO-SILVER Wojciech Baranowski Konarzyce 7 6 6 34
1893 Ekspert-Sitr Okręgowy Ośrodek Rzeczoznawstwa I Doradztwa Technicznego Sp. z o.o. Koszalin 12 1 6 1
1894 Osada Śnieżka Sp. z o.o. Warszawa 4 9 6 68
1895 Zakład Usług Budowlanych Instalacyjnych I Technicznych BJT J. Franek S.J. Łódź 8 4 6 5
1896 BUDPROJEKT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Toruń 6 7 6 1
1897 PB-U ANDROPEX A. Zakrzewski, J. Kalina vel Kalinowski, P. Tarkowski S.J. Łódź 11 2 6 4
1898 P.P. Sp. z o.o. Jasło 7 5 6 12
1899 WILLOWA II Sp. z o.o. Lublin 9 4 6 24
1900 KOLBUD Sp. z o.o. PUP Bydgoszcz 6 6 6 28
1901 Euroasfalt Sp. z o.o. Z/S w Olsztynie PUP Olsztyn 7 6 6 8
1902 TRAFO Sp. z o.o. Warszawa 0 12 6 6
1903 Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne MAVEX Kutno 7 6 6 30
1904 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mark-Bud Sp. z o.o. Białystok 4 8 6 71
1905 SPEC – BRUK Sp. z o.o. S.K. Libiąż 8 4 6 88
1906 Future Investment Sp. z o.o. Zajezierze 7 5 6 2
1907 01 Partner Sp. z o.o. Łódź 8 4 6 15
1908 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 7 5 6 28
1909 Amnis Energia Sp. z o.o. Warszawa 10 3 6 3
1910 TOM-Instal Robert Tomasik Wrocław 11 1 6 11
1911 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe BUDIMER Sp. z o.o. Puławy 8 4 6 4
1912 Mielle Budownictwo Sp. z o.o. Borkowo 1 12 6 30
1913 ASPAR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7 5 6 3
1914 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 8 5 6 146
1915 FABET – KONSTRUKCJE Sp. z o.o. Kielce 5 7 6 221
1916 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 7 6 6 774
1917 KOMANDOR – BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 7 6 6 21
1918 Eko Energetyka I Ciepłownictwo Sp. z o.o. Ostrołęka 6 6 6 24
1919 Multimon Polska Sp. z o.o. Żary 8 4 6 53
1920 Axtech Polska Sp. z o.o. Gdynia 5 7 6 10
1921 Mahle Behr Ostrów Wlkp. Park Tech. Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5 7 6 33
1922 JD Instal Sp. z o.o. Poznań 6 6 6 8
1923 MGI Invest Group Sp. z o.o. Warszawa 7 5 6 24
1924 Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe Drokan-1 Sp. z o.o. Tychy 10 2 6 4
1925 Profire Sp. z o.o. Warszawa 6 7 6 3
1926 Mad-Nes Systemy Budowlane Sp. z o.o. Świdnica 5 7 6 1
1927 Radioton Sp. z o.o. Kraków 2 10 6 22
1928 Saportia Sp. z o.o. Radom 9 3 6 5
1929 Drevo Haus Sp. z o.o. Jaworze 5 7 6 16
1930 Bohle Polska Sp. z o.o. Bochnia 6 6 6 19
1931 Wargrom Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 30
1932 DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Wrocław 9 3 6 120
1933 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 9 3 6 106
1934 Z – B Sp. z o.o. Jelenia Góra 8 4 6 2
1935 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 6 6 6 139
1936 ZAKŁAD INŻYNIERII SANITARNEJ I ELEKTRYCZNEJ HOSSA ZENON HODUŃ I HENRYK SÓJKA S.J. Sulechów 4 8 6 12
1937 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Drabent Maria Drabent i Jacek Drabent Sp.J. Białystok 4 8 6 17
1938 POLTEGOR PROJEKT Sp. z o.o. Wrocław 6 6 6 33
1939 SBB Energy S.A. Opole 6 6 6 403
1940 Rubo – Serwis Sp. z o.o. Rumia 12 0 6 10
1941 MK DACH SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 6 6 6 95
1942 Zakład Budowlany Antczak Spółka Jawna Drezdenko 9 3 6 11
1943 Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa MODEHPOLMO Sp. z o.o. Szczecin 9 3 6 62
1944 ERBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rybnik 6 6 6 57
1945 SAR PW Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 9 3 6 39
1946 Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze Tebra G.Kowalczyk sp.j. Koszalin 7 5 6 8
1947 Telemax Media Sp. z o.o. Wielmoża 6 7 6 12
1948 Mosty Łódź S.A. Łódź 5 7 6 751
1949 In-Kol Sp. z o.o. Kolno 7 5 6 4
1950 Ekspol Kraków Sp. z o.o. Kraków 8 4 6 6
1951 DTA System Sp. z o.o. Wrocław 8 4 6 2
1952 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SZARAFIN Tomasz Szarafin Skórcz 5 7 6 40
1953 Eurocomplex Sp. z o.o. Jaworzno 4 8 6 2
1954 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp. J. Bojszowy 8 4 6 76
1955 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Beskid nr VI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10 2 6 5
1956 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 3 9 6 404
1957 Comax-Budownictwo i Energetyka Sp. z o.o. Katowice 11 1 6 12
1958 Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. Rudna Mała 10 2 6 6
1959 ITA Sp. z o.o. S.K.A. Skórzewo 8 3 6 35
1960 Kolmost Sp. z o.o. Lublin 7 5 6 4
1961 Intec Projekt Sp. z o.o. Warszawa 7 5 6 9
1962 Free Construction sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 2
1963 Probud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6 6 6 5
1964 PJG Project Sp. z o.o. Kraków 8 4 6 4
1965 Integraf – St Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 5
1966 Domex Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Remontowo – Budowlane Strzegom 8 4 6 3
1967 Regess Sp. z o.o. Jelenia Góra 8 4 6 26
1968 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 7 5 6 340
1969 PTG Engineering Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 10
1970 Forpos Sp. z o.o. Warszawa 2 10 6 6
1971 Stalkone Sp. z o.o. Gdynia 8 4 6 7
1972 Atom Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 8 4 6 16
1973 LEVADA Sp. z o.o. Kraków 10 2 6 3
1974 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Autrobud Sp. z o.o. Oświęcim 10 2 6 2
1975 KZN Rail Sp. z o.o. Kraków 4 7 6 87
1976 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 3 9 6 125
1977 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anna Anna Kaczyńska Ireneusz Kaczyński sp. j. Zambrów 5 7 6 29
1978 Buttimer Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 36
1979 DEK Sp. z o.o. S.K. Chrzanów 8 4 6 12
1980 Progres Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 3
1981 CRH Żagiel Dom Sp. z o.o. Lublin 1 11 6 33
1982 Ecoresbud Sp. z o.o. Jasło 9 3 6 3
1983 TECH-PROJECT Sławomir Brzoza Koniaczów 3 9 6 92
1984 BUMECH S.A. Katowice 1 11 6 235
1985 Comdesigne Sp. z o.o. Warszawa 5 7 6 1
1986 Sadowski Sp. z o.o. Gdynia 1 10 6 7
1987 Złotowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Złotów 0 11 6 9
1988 ERBUD RZESZÓW Sp. z o.o. Jasionka 5 7 6 18
1989 BISSMYK Sp. z o.o. S.K. Szczecin 10 2 6 10
1990 Przedsiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o. Żywiec 7 5 6 6
1991 HYDROSTOP-3 Sp. z o.o. Warszawa 9 3 6 5
1992 Mosty Katowice Sp. z o.o. Katowice 10 2 6 29
1993 ZIO – MAX Marcin Ziopaja Kielce 7 5 6 54
1994 MK Inżynieria Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7 5 6 3
1995 Grajan Sp. z o.o. Klotyldzin 3 9 6 9
1996 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. W Skórczu Skórcz 6 5 6 2
1997 CHEMOBUD Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Produkcyjne i Robót Chemoodpornych Puławy 8 3 6 23
1998 Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Ipb-Exim Sp. z o.o. Iława 7 4 6 8
1999 Eco – Team Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 8 4 6 31
2000 ISA Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjne Gdańsk 8 4 6 8
2001 Przedsiębiorstwo Budowlane INDECO Sp. z o.o. Limanowa 5 7 6 19
2002 ELEKTROMONT Sp. z o.o. PPUH Rybnik 8 3 6 10
2003 EKOMEL S.A. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Mielioracji Poddębice 4 7 6 22
2004 Zakład Robót Inżynieryjno-Hydrotechnicznych Pol-Gar Polus i Garnetz sp. j. Wągrowiec 10 2 6 4
2005 Budexpol Bukowski & Wspólnicy sp.k. Świdnik 4 7 6 23
2006 KOMFORT – ZET Sp. z o.o. Tarnów 6 5 6 33
2007 Komfort MP Sp. z o.o. Piaseczno 9 3 6 1
2008 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. Biała Podlaska 5 7 6 48
2009 Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne KOBET Sp. z o.o. w Koszalinie Koszalin 4 8 6 18
2010 JAMP Sp. z o.o. Wrocław 5 7 6 36
2011 RGB Sp. z o.o. S.K. Wrocław 4 7 6 21
2012 AMK KRAKÓW S.A. Kraków 9 3 6 30
2013 JHM Development S.A. Skierniewice 5 7 6 227
2014 PPUH Anix 2 Sp. z o.o. Sosnowiec 5 6 6 1
2015 TC Serwis Sp. z o.o. Warszawa 10 2 6 4
2016 LINK Sp. z o.o. Poznań 9 2 6 10
2017 Wk Architekci Sp. z o.o. Sp.k. Swarzędz 1 11 6 5
2018 SKB S.A. Warszawa 7 4 6 136
2019 Metalres Sp. z o.o. Domaradz 6 6 6 3
2020 Klinker-Bau Sp. z o.o. Gdańsk 9 3 6 1
2021 Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. Kielce 7 5 6 17
2022 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ANATEX Anatol Chomczyk Białystok 11 0 6 11
2023 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. Odolanów 3 9 6 132
2024 Wilde Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 1 10 6 4
2025 Przeds. Robót Drogowych DROBUD Sp. z o.o. Wąbrzeźno 5 6 6 31
2026 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 6 6 6 162
2027 PP-B-H Król-Banasiak S.J. Bierzwienna Długa-Kolonia 2 9 6 15
2028 3D-Architekci Sp. z o.o. Kraków 7 4 6 3
2029 PPHU Awpol Sp. z o.o. Kielce 5 6 6 18
2030 Quadrum S.A. Kraków 9 2 6 13
2031 DAAS Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10 1 6 17
2032 Neinver Asset Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 1 6 8
2033 Sato Sp. z o.o. Białystok 1 11 6 24
2034 P&P Sp. z o.o. Orle 4 7 6 98
2035 PBR – Megaron Sp. z o.o. Gdańsk 7 5 6 50
2036 Techmeko Sp. z o.o. Rybnik 1 11 6 14
2037 Zet Kwadrat Sp. z o.o. Komorniki 7 5 6 10
2038 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 8 4 6 13
2039 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Rebud Sp. z o.o. Toruń 11 0 6 0
2040 Prospect Poland Sp. z o.o. Poznań 11 1 6 3
2041 Biproraf Sp. z o.o. Gdańsk 6 5 6 35
2042 Vitruvion Sp. z o.o. Karpacz 4 7 6 15
2043 Romator Sp. z o.o. Zakład Budowlano – Remontowy Sosnowiec 8 4 6 3
2044 Bremer Sp. z o.o. Kraków 5 6 6 332
2045 Infine Sp. z o.o. S.K. Warszawa 2 10 6 35
2046 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Drewa-Hydroinstal Sp. z o.o. Bolszewo 2 9 6 40
2047 Techbud sp. z o.o. Opole 5 7 6 27
2048 Stylo Renovation Sp. z o.o. Poznań 8 3 6 1
2049 Wentik Sp. z o.o. Solec Kujawski 5 6 6 6
2050 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Darwo D. Napierała, W. Kowalczak Sp.J. Oborniki 6 6 6 15
2051 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Azart Sp. z o.o. Warszawa 6 5 6 1
2052 Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o. Zgierz 3 8 6 65
2053 Dome International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 9 2 6 3
2054 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 6 5 6 223
2055 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa i Pomocy w Budownictwie Jednorodzinnym Liburnia w Cieszynie Cieszyn 11 0 6 7
2056 SCALIO Sp. z o.o. Orzeszkowo 4 8 6 63
2057 Eurodukt Sp. z o.o. Lublin 9 3 6 6
2058 SPRINKLER Sp. z o.o. Warszawa 6 6 6 14
2059 TELECOMM Sp. z o.o. Lublin 9 2 6 6
2060 In-Tech Rusztowania Sp. z o.o. Świdwin 11 0 6 5
2061 WERBAU Sp. z o.o. S.K. Poznań 6 5 6 31
2062 DWD SERVICE Sp. z o.o. Luboń 2 9 6 37
2063 Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych Hol – Bud Sp. z o.o. Gostynin 8 3 6 1
2064 Integra Sp. z o.o. S.K. Kraków 4 7 6 22
2065 Żala Sp. z o.o. Rekowo Górne 9 3 6 6
2066 Przedsiębiorstwo Drogowe Trakt J. Żłobiński, A. Stachurski, K. Biczysko sp.j. Kluczbork 5 6 6 17
2067 Swietelsky Sp. z o.o. Lublin 5 6 6 56
2068 Termotech Sp. z o.o. Piła 1 10 6 84
2069 Bud-Mex II Sp. z o.o. Otwock 6 5 6 4
2070 MW Eko Investment Sp. z o.o. Gdynia 4 8 6 6
2071 NOVAPOL PBU Sp. z o.o. Toruń 5 6 6 17
2072 ENERGOMAR – NORD Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Inwestycyjne Budownictwa i Energetyki Warszawa 6 5 6 47
2073 PEKABUD – MORASKO Sp. z o.o. Poznań 6 5 6 98
2074 Janura Sp. z o.o. Wrocław 7 4 6 3
2075 Adriainvest Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 9 2 6 4
2076 Max Sp. z o.o. PW Wałbrzych 7 5 6 2
2077 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 7 4 6 88
2078 Radmar-Gipssystem Sp. z o.o. Poznań 6 5 6 9
2079 Budowlana Spółka Inżynierska P. Libront, M. Sendor S.J. Kraków 6 6 6 19
2080 Tree Polska Sp. z o.o. Łubna 5 6 6 48
2081 Piotrowscy S.K.A. Gostyń 7 4 6 8
2082 Izotech Service Sp. z o.o. Toszek 3 8 6 10
2083 Ce Project Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 9 2 6 6
2084 Unipam Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 4 7 6 9
2085 Merx Sp. z o.o. Białystok 7 4 6 17
2086 TERMER – MCM Sp. z o.o. Bełchatów 6 5 6 7
2087 Jarotel Sp. z o.o. Legnica 8 4 6 4
2088 Meritum Grupa Budowlana Sp. z o.o. S.K. Kraków 3 8 6 23
2089 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 7 5 6 11
2090 F.R.B. INTER-BUD Sp. z o.o. S.K. Kraków 6 5 6 176
2091 Elsystem Sp. z o.o. Białystok 10 1 6 1
2092 DROBUD S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Jarocin 5 6 6 30
2093 Perbud Sp. z o.o. Zielona Góra 4 7 6 24
2094 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. Sosnowiec 6 5 6 124
2095 Markbud Sp. z o.o. Poddębice 2 9 6 45
2096 Promont Sp. z o.o. Wieliczka 2 9 6 16
2097 Almar S.J. Zielona Góra 5 6 6 12
2098 Ghelamco Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7 4 6 454
2099 Pomorska Spółka Inżynierska Bellpol Sp. z o.o. Koszalin 5 6 6 1
2100 Atmoterm – Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. Warszawa 4 7 6 4
2101 Tramer Sp. z o.o. Rzeszów 5 6 5 7
2102 Tondera Sp. z o.o. Lubicz Górny 4 7 5 33
2103 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sanbud Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7 4 5 9
2104 Invest Home Sp. z o.o. Koziegłowy 5 6 5 8
2105 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 2 9 5 118
2106 Sceno Kreacje Sp. z o.o. Warszawa 7 4 5 29
2107 MTM Nowum Sp. z o.o. Lublin 5 6 5 35
2108 CLEAREX Sp. z o.o. Chorzów 4 7 5 62
2109 Technika Chłodzenia Sp. z o.o. Zabrze 5 6 5 56
2110 LTL Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9 1 5 4
2111 Dream House Project Sp. z o.o. Warszawa 6 5 5 1
2112 Budmex Sp. z o.o. Dobrzelin 11 0 5 1
2113 Pracownia Projektowa Budownictwa Hydrotechnicznego AquaProjekt Sp. z o.o. Gdańsk 9 2 5 1
2114 Ebud – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Bydgoszcz 7 4 5 13
2115 Pryzmat Sp. z o.o. Jelenia Góra 5 6 5 0
2116 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Inmont Sp. z o.o. Piduń 5 6 5 1
2117 Demiurg Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 7 4 5 8
2118 DPS Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 6 5 5 6
2119 Energetyk Serwis Żychlin Sp. z o.o. Żychlin 6 5 5 11
2120 SUPON Bydgoszcz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo – Techniczne Stargard 4 6 5 5
2121 Acoma Sp. z o.o. Kołobrzeg 10 1 5 0
2122 STEEL – BUILDING Sp. z o.o. Poznań 4 7 5 104
2123 Staand Sp. z o.o. Kraków 8 3 5 5
2124 Atlanta Company Sp. z o.o. Warszawa 10 1 5 1
2125 Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp. z o.o. Łódź 6 5 5 4
2126 Tados Sp. z o.o. Radomsko 3 8 5 6
2127 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 6 5 5 593
2128 JT Konkurent Sp. z o.o. Jastrzębik 9 1 5 1
2129 Seconet Sp. z o.o. Buczkowice 6 5 5 4
2130 Ampar Klima Sp. z o.o. Mikołów 7 4 5 12
2131 OMEGA-ELEKTRO Sp. z o.o. Tychy 1 10 5 4
2132 DERMEX Sp. z o.o. PB Chełmek 8 3 5 9
2133 Marco Sp. z o.o. Warszawa 7 3 5 15
2134 Intelyo Sp. z o.o. Warszawa 10 1 5 2
2135 Tasta Systemy Osłonowe Sp. z o.o. Wrocław 9 2 5 1
2136 Preskpol Sp. z o.o. Błonie 5 6 5 9
2137 Inwentech Group Sp. z o.o. Krosno 8 3 5 8
2138 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Chem-Montaż Sp. z o.o. Brzeg Dolny 1 10 5 22
2139 B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 6 4 5 56
2140 Eurolink Sp. z o.o. Poznań 6 4 5 2
2141 MW Metal M. Holz i W. Michalczyk S.J. Chojęcin-Parcele 7 4 5 13
2142 Integro Dach System Sp. z o.o. S.K. Lębork 6 4 5 5
2143 Terminus III Sp. z o.o. Przeds. Budowlane Kraków 6 5 5 14
2144 KWK Construction Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 1 5 2
2145 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa ŁUCZ-BUD Sp. z o.o. Radom 5 6 5 202
2146 Przedsiębiorstwo Budowlane Skorłutowski Sp. z o.o. Olsztyn 2 9 5 1
2147 Sawa Apartments Sp. z o.o. Warszawa 7 4 5 16
2148 Bud- Trans Roboty Budowlano- Drogowe Maria Karbowiak Sieradz 6 5 5 28
2149 TRAKT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Wysokie Mazowieckie 5 5 5 73
2150 BIPROKOM – KRAKÓW S.A. Kraków 5 5 5 6
2151 Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 7 5 420
2152 Muniak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1 10 5 130
2153 HARTBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Rzeszów 4 7 5 197
2154 Lucatel Sp. z o.o. Gdańsk 2 8 5 16
2155 BTE Sp. z o.o. Zielona Góra 8 2 5 3
2156 DS-T Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9 1 5 7
2157 Lemat Sp. z o.o. Warszawa 2 8 5 9
2158 Procogaz Hvac Sp. z o.o. Osiny 3 8 5 13
2159 Przedsiębiorstwo Specjalistyczno-Wdrożeniowe Hewar Sp. z o.o. Bydgoszcz 2 9 5 4
2160 PSG Systems Sp. z o.o. Gdańsk 2 8 5 2
2161 Przeds. Budowlano – Usługowe Cel Sp. z o.o. Kraków 9 1 5 1
2162 Architektura i Rachunkowość Arra – Sp. z o.o. Wrocław 6 4 5 0
2163 Inbepo Sp. z o.o. Wrocław 7 4 5 1
2164 Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe Bisprol Sp. z o.o. Warszawa 5 6 5 5
2165 Przedsiębiorstwo Budowlane Modular Sp. z o.o. Żywiec 7 3 5 12
2166 4 Bud Sp. z o.o. Białystok 3 8 5 6
2167 Deltamarin Sp. z o.o. Gdańsk 6 5 5 17
2168 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 3 7 5 136
2169 ECB Sieci – Biuro Projektowo – Usługowe Sp. z o.o. Zielona Góra 5 6 5 1
2170 AD Astra Sp. z o.o. Świętochłowice 4 6 5 33
2171 Topdata Sp. z o.o. Poznań 7 4 5 5
2172 DHV Hydroprojekt Sp. z o.o. Warszawa 1 10 5 54
2173 DIOMAR Sp. z o.o. Warszawa 2 8 5 9
2174 Expert Alu Sp. z o.o. sp.k. Zabierzów 8 2 5 11
2175 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 6 4 5 143
2176 Międzyrzeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Międzyrzecz 4 6 5 13
2177 Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. Brzesko 6 4 5 20
2178 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 5 5 5 83
2179 Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Inżynieryjne Predom Sp. z o.o. Wrocław 4 6 5 12
2180 Izol – Mont Sp. z o.o. Rzeszów 6 5 5 9
2181 INWADO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Wadowice 4 6 5 7
2182 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Budowlanych Export-Pribex Sp. z o.o. Warszawa 2 8 5 145
2183 Biprowumet Sp. z o.o. Kraków 4 6 5 3
2184 Lidex Sp. z o.o. PHPU Białystok 9 1 5 0
2185 Promyczek Sp. z o.o. Żukowo 4 7 5 1
2186 Bimat Sp. z o.o. Przeds. Usług Projektowych Szczecin 6 4 5 1
2187 Budromost – Starachowice Sp. z o.o. Wąchock 6 5 5 101
2188 Przedsiębiorstwo Usługowo-Instalacyjne HYDRATECH Sp. z o.o. Kielce 1 9 5 3
2189 Best Bau Świadek & Company Sp. z o.o. Goleniów 7 3 5 2
2190 Bracia Burawscy Architekci Sp. z o.o. Białystok 2 9 5 1
2191 Viart Sp. z o.o. Warszawa 3 7 5 9
2192 Dorbud Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa Szczecin 3 7 5 5
2193 EUROGIPS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6 5 5 10
2194 PW Holding Sp. z o.o. Kielce 5 5 5 12
2195 Creo Sp. z o.o. Rzeszów 6 4 5 46
2196 MSVENT Sp. z o.o. Skarszyn 9 2 5 0
2197 KS-Instal Sp. z o.o. Warszawa 4 7 5 2
2198 Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 9 1 5 4
2199 Allmendinger Sp. z o.o. Łódź 10 1 5 0
2200 BMC Sp. z o.o. Gdańsk 3 8 5 27
2201 Biocom Sp. z o.o. Łódź 2 8 5 1
2202 Zakład Budownictwa Energetycznego Sp. z o.o. Koszalin 5 5 5 65
2203 Mawilux S.A. Łady 1 9 5 99
2204 Przedsiębiorstwo J.A.T – Sp. z o.o. Gdańsk 7 3 5 6
2205 Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A. Gdańsk 8 2 5 51
2206 Novbudex Sp. z o.o. Michałowice 4 7 5 1
2207 Eco – Engineering Sp. z o.o. Szydłowiec 6 4 5 5
2208 RAM Sp. z o.o. Opole 6 5 5 8
2209 POL – DRÓG Drawsko Pomorskie S.A. Drawsko Pomorskie 8 3 5 25
2210 Infra Budowa Sp. z o.o. Warszawa 4 6 5 1
2211 Przedsiebiorstwo Budowlane Komin – Piec – Bud Roman Majcherczyk i Wspólnicy S.J. Bydgoszcz 5 6 5 12
2212 Ketel Sp. z o.o. Warszawa 7 4 5 3
2213 Przedsiębiorstwo Budowlane Max-Bud – Sp. z o.o. Nidzica 7 3 5 6
2214 PROTEL Sp. z o.o. Luzino 4 6 5 12
2215 Dencohappel Polska Sp. z o.o. Wrocław 6 5 5 26
2216 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 55
2217 Budrem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa i Usług Wrocław 5 5 5 3
2218 Saferoad Kabex Sp. z o.o. Gdańsk 5 5 5 26
2219 Edes Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 4 6 5 25
2220 NDI Sp. z o.o. Sopot 3 7 5 105
2221 Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Nowy Targ 0 10 5 154
2222 Torkol Sp. z o.o. Tychy 3 8 5 82
2223 Drogbud Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Świebodzin 4 6 5 18
2224 Matejko Development Sp. z o.o. Poznań 4 6 5 6
2225 Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne Krakoin Sp. z o.o. Kraków 6 5 5 22
2226 Infra Instal Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 3 7 5 8
2227 Dom System Sp. z o.o. Warszawa 5 6 5 5
2228 FRETLESS Sp. z o.o. S.K. Kórnik 9 1 5 3
2229 BIB Systems Sp. z o.o. Poznań 6 4 5 9
2230 ACE Group Sp. z o.o. Kraków 4 7 5 3
2231 Massive Design Sp. z o.o. Warszawa 5 6 5 6
2232 PRO-TECH Technika Grzewcza Sp. z o.o. Zamość 2 8 5 4
2233 Marex Budownictwo Sp. z o.o. Mława 8 3 5 9
2234 Verbud Sp. z o.o. Grojec 6 4 5 2
2235 DROGI I MOSTY Henryk Boczek Inowrocław 2 8 5 66
2236 ACSS ID Systems Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 2
2237 Ductus Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6 4 5 13
2238 SKALSKI Sp. z o.o. S.K. Kraków 4 6 5 105
2239 Ziajka Zbigniew Przedsiębiorstwo Drogowe Wrocław 5 5 5 25
2240 Konstrukcje Budowlane I Inżynieryjne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10 0 5 0
2241 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE M.B. OLSZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kraków 4 6 5 1
2242 GEO-KAT Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 30
2243 Zakład Instalacji Sanitarnych G. Świderska & H. Fałdziński S.J. Kielce 10 0 5 1
2244 Biuro Rozwoju Krakowa S.A. Kraków 5 5 5 12
2245 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 4 6 5 9
2246 Euromat Wojtarowicz, Kobylański S. J. Oświęcim 5 5 5 7
2247 Przedsiębiorstwo Budowlano-Wdrożeniowe Inżbud Z. Zehner, M. Środa sp.j. Grudziądz 5 5 5 16
2248 INTER-BUD DEVELOPER Sp. z o.o. Kraków 0 10 5 109
2249 Zakład Remontowy Sp. z o.o. Legnica 9 1 5 0
2250 AKBIK Sp. z o.o. Wrocław 8 2 5 11
2251 BMT Klimatyzacja Sp. z o.o. Bydgoszcz 4 6 5 8
2252 IEM Sp. z o.o. Wrocław 4 6 5 17
2253 Walencja Development Sp. z o.o. Warszawa 5 5 5 10
2254 BK – Tras Roboty Drogowe Sp.J. Hryniewicze 5 5 5 14
2255 LW Development Leszek Paczyński Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 10 0 5 3
2256 CTI Elektrotechnika Sp. z o.o. Olsztyn 8 2 5 1
2257 Domtom Plus Sp. z o.o. Łódź 4 6 5 32
2258 Yuniversal Development Sp. z o.o. Białystok 7 3 5 19
2259 Pol – Eurocrewing Sp. z o.o. Warszawa 4 6 5 11
2260 Stein Energie Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 4 5 1
2261 Metrostahl Sp. z o.o. Gdańsk 8 2 5 2
2262 Maro-Inzwit Sp. z o.o. Raszyn 3 7 5 1
2263 Eltechma Instalacje Sp. z o.o. Wrocław 4 6 5 17
2264 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Zakład Produkcyjno – Sprzętowy Sp. z o.o. Kraków 6 4 5 21
2265 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wodbud S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Wyszków 3 7 5 2

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię  InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto wszystkie firmy z baz firm InfoCredit spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2014-2015,

2. Dodatni kapitał własny we wszystkich latach  2014-2015,

3. Dodatni zysk netto we wszystkich latach  2014-2015,

4. Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

5. Wartość rynkowa “zero” oznacza, że była ona dodatnia, ale wyniosła mniej niż 500 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu marca 2015 r.:  C/Z:  22,7, a  C/WK: 1,36.

W końcu   marcu 2016 r.:  C/Z:  41,5, a  C/WK: 1,2.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW
Według wskaźników giełdowych z końca marca 2015 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2015 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2014 r.  i wskaźnika C/Z w końcu marca 2015 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2014 r.  i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2015 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2015.
Podobnie została policzona wartość rynkowa firmy w końcu marca 2016. Według wskaźników giełdowych z końca marca 2016 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2016 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2015 r.  i wskaźnika C/Z w końcu marca 2016 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2015 r.  i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2016 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2016.
Lista branż analizowanych przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych InfoCredit
Nr branży Nazwa branża
1a Handel artykułami spożywczymi
1b Handel materiałami budowlanymi i drewnem
1c Handel artykułami rolnymi
1d Handel motoryzacyjny
1e Pozostały handel
2a Budownictwo drogowe i kolejowe
2b Deweloperzy
2c Pozostałe budownictwo
3 Produkcja materiałów budowlanych
4 Przemysł lekki
5 Przemysł spożywczy
6 Branża chemiczna
7 Przemysł elektromaszynowy
8 Telekomunikacja
9 Informatyka
10 Przemysł drzewny i papierniczy
11 Media
12 Edukacja
13a Opieka zdrowotna
13b Producenci leków wyodrębnieni z branży chemicznej
14 Energetyka i ciepłownictwo
15 Usługi komunalne
16 Turystyka
17 Hotelarstwo
18 Gastronomia
19 Transport i spedycja
20 Rolna
21 Pozostałe
4 tygodnie temu przez w Efektywna Firma , Instytut. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane