stickyimage

To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij
http://businessnow.pl/pliki/2017/10/V-Kongres-NG-banner_poprawiony.jpg

Wielcy Modernizatorzy Polski 2016

Spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu we wrześniu 2017 r.,  tytuł Wielki Modernizator Polski 2016 uzyskały 2854 firmy, bo wartość amortyzacji w dwa lata wyniosła w nich więcej niż 5 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi  konkurs Wielki Modernizator  Polski od 2012 r. Przez pięć lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw  w Polsce.

Przedstawiamy najnowszy ranking Wielcy Modernizatorzy Polski 2016 według wartość amortyzacji w latach 2014-2015.

Dane do badań polskich firm dostarczyły wywiadownie Bisnode i InfoCredit.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych przez InfoCredit, która przekazała dane finansowe 58 345 przedsiębiorstw.

.

Image

Statuetka V edycji Konkursu Wielki Modernizator  2016.

Firmy te mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Wielki Modernizator  Polski 2016  publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Wielki Modernizator Polski 2016 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm. Prosimy więc  nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Wielki Modernizator Polski, gdyż jej zdjęcia chronione jest prawami autorskimi.

Wielcy Modernizatorzy Polski 2016
Lp. Nazwa firmy Siedziba firmy Wartość amortyzacji w latach 2014-2015 w mln zł
1 ORANGE POLSKA S.A. Warszawa 5937
2 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 1595
3 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa 1521
4 FCA Poland S.A. Bielsko-Biała 924
5 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 854
6 ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH Warszawa 775
7 ARCELORMITTAL Poland S.A. Dąbrowa Górnicza 637
8 PGNIG Termika S.A. Warszawa 613
9 BLUE MEDIA S.A. Sopot 579
10 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 504
11 AUCHAN POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 450
12 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 445
13 General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice 419
14 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 394
15 Leaseplan Fleet Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 382
16 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 371
17 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. Warszawa 337
18 Innogy Stoen Operator Sp. z o.o. Warszawa 317
19 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 300
20 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 277
21 Multimedia Polska S.A. Gdynia 273
22 Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina 270
23 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze Warszawa 250
24 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. Warszawa 246
25 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa 240
26 Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 238
27 AQUANET S.A. Poznań 230
28 BP Europa SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Kraków 228
29 KRONOSPAN Szczecinek Sp. z o.o. Szczecinek 226
30 Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Warszawa 211
31 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 207
32 Veolia Energia Warszawa S.A. Warszawa 206
33 PHILIP MORRIS POLSKA S.A. Kraków 202
34 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 198
35 Uniwersytet Jagielloński Kraków 197
36 Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. Warszawa 196
37 Bridgestone Stargard Sp. z o.o. Stargard 192
38 International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 187
39 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 185
40 Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa 185
41 Delphi Poland S.A. Kraków 184
42 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 184
43 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie Kraków 178
44 Indesit Company Polska Sp. z o.o. Łódź 176
45 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 174
46 VECTRA INVESTMENTS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 173
47 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 170
48 Poczta Polska S.A. Warszawa 168
49 VECTRA S.A. Gdynia 167
50 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Kraków 160
51 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 156
52 AMREST Sp. z o.o. Wrocław 155
53 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 155
54 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa 153
55 Unilever Polska S.A. Warszawa 153
56 POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 152
57 Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie Grajewo 151
58 LAFARGE Cement S.A. Małogoszcz 150
59 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce 148
60 Akademia Górniczo-Hutnicza Im. Stanisława Staszica w Krakowie Kraków 146
61 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 145
62 NETTO Sp. z o.o. Kobylanka 142
63 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 140
64 Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o. Warszawa 140
65 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 139
66 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 138
67 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 137
68 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 136
69 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 136
70 Lumileds Poland S.A. Pabianice 135
71 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 134
72 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 131
73 ABB Sp. z o.o. Warszawa 129
74 Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Wysokie Mazowieckie 129
75 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 127
76 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 127
77 ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o. Cigacice 127
78 CEMEX Polska Sp. z o.o. Warszawa 125
79 FORTUM POWER AND HEAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 125
80 Agencja Nieruchomości Rolnych Warszawa 123
81 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 121
82 Magneti Marelli Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 120
83 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 120
84 Air Products Sp. z o.o. Warszawa 120
85 Fraikin Polska Sp. z o.o. Warszawa 120
86 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 116
87 DELFO POLSKA S.A. Tychy 115
88 Faurecia Wałbrzych S.A. Wałbrzych 115
89 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 113
90 SCA HYGIENE PRODUCTS Sp. z o.o. Oława 113
91 LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o. Tychy 113
92 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 111
93 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Rzeszów 110
94 IVECO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 109
95 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 108
96 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecin 105
97 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 103
98 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 103
99 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków 102
100 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Warszawa 101
101 Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec 100
102 Cargill Poland Sp. z o.o. Warszawa 100
103 FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o. Żylice 100
104 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Łódź Sp. z o.o. Łódź 100
105 3M Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 99
106 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 98
107 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 98
108 LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków 97
109 ICT POLAND Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 96
110 ORBIS S.A. Warszawa 93
111 Swiss Krono Sp. z o.o. Żary 92
112 Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o. Warszawa 92
113 LG Display Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 91
114 Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Płock 90
115 PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. Zamość 90
116 Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie Olsztyn 90
117 Uniwheels Production (Poland) sp. z o.o. Stalowa Wola 88
118 POLDANOR S.A. Przechlewo 88
119 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Piątnica Poduchowna 88
120 KOSMEPOL Sp. z o.o. Kanie 87
121 Metro Andrzej Lipka i Wspólnicy sp. j. Sokołów 87
122 Adient Poland Sp. z o.o. Świebodzin 87
123 Correct – K. Błaszczyk I Wspólnicy sp.k. Ociąż 86
124 Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
125 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 85
126 Adient Seating Poland Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 85
127 Telewizja Puls Sp. z o.o. Warszawa 85
128 Business Lease Poland Sp. z o.o. Warszawa 85
129 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 84
130 Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Warszawa 84
131 Danone Sp. z o.o. Warszawa 83
132 UNIWERSYTET MEDYCZNY IM.PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU Wrocław 83
133 Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów 83
134 GEDIA POLAND Sp. z o.o. Nowa Sól 82
135 AGP Metro Polska Astaldi S.p.A., Gülermak Agir Sanayi Inşaat Ve Taahhüt A.S., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. S.C. Warszawa 82
136 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 81
137 Steico Sp. z o.o. Czarnków 80
138 Mars Polska Sp. z o.o. Kożuszki-Parcel 79
139 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 79
140 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 77
141 Dell Products (Poland) Sp. z o.o. Łódź 77
142 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 76
143 Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. Zielona Góra 76
144 KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o. Mielec 76
145 Valeo Electric And Electronic Systems Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 76
146 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 75
147 PTAK S.A. Rzgów 75
148 Wrocławskie Centrum Badań EIT + Sp. z o.o. Wrocław 75
149 EURO – NET Sp. z o.o. Warszawa 74
150 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 74
151 Avon Distribution Polska Sp. z o.o. Garwolin 74
152 Grupa Wirtualna Polska S.A. Warszawa 74
153 UNIWERSYTET MARII CURIE – SKŁODOWSKIEJ Lublin 74
154 BLACK RED WHITE S.A. Biłgoraj 73
155 AQUA S.A. Bielsko-Biała 73
156 Politechnika Warszawska Warszawa 72
157 First Data Polska S.A. Warszawa 72
158 Joy Global (Poland) Sp. z o.o. Tychy 72
159 Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. Bytom 72
160 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
161 Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. Polkowice Dolne 69
162 Ajax sp. z o.o. Jaworzno 69
163 Cez Chorzów S.A. Chorzów 68
164 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 68
165 SGL Carbon Polska S.A. Racibórz 67
166 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
167 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 67
168 Politechnika Śląska Gliwice 67
169 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 67
170 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 66
171 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 66
172 Politechnika Gdańska Gdańsk 65
173 Ba Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 65
174 MAN BUS Sp. z o.o. Starachowice 64
175 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 64
176 UPM RAFLATAC Sp. z o.o. Kobierzyce 64
177 Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 64
178 Micros S.J. W. Kędra i J. Lic Kraków 64
179 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 63
180 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy 63
181 Marcegaglia Poland Sp. z o.o. Praszka 63
182 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 62
183 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 62
184 Haering Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 61
185 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 61
186 Stolzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 61
187 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Warszawa 61
188 Dino Polska S.A. Krotoszyn 61
189 Castim Sp. z o.o. Warszawa 60
190 NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Opole 60
191 RAMIRENT S.A. Szczecin 60
192 Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. Toruń 60
193 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 59
194 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 59
195 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń 57
196 HOMANIT POLSKA Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa Karlino 57
197 GASPOL S.A. Warszawa 57
198 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o. Leszno 57
199 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 57
200 FAURECIA GORZÓW S.A. Gorzów Wielkopolski 56
201 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 55
202 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 55
203 PRATT & WHITNEY KALISZ Sp. z o.o. Kalisz 55
204 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 55
205 Jabil Assembly Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 54
206 Bioagra S.A. Warszawa 54
207 Flextronics International Poland Sp. z o.o. Tczew 53
208 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 53
209 DRUTEX S.A. Bytów 53
210 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 53
211 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. Warszawa 53
212 Politechnika Poznańska Poznań 53
213 Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. Białystok 53
214 Nestle Waters Polska S.A. Warszawa 53
215 Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Radom 52
216 REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 52
217 KOLPORTER Sp. z o.o. S.K. Kielce 52
218 POLITECHNIKA ŁÓDZKA Łódź 52
219 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 51
220 TRW Braking Systems Polska Sp. z o.o. Gliwice 51
221 DE HEUS Sp. z o.o. Łęczyca 51
222 Mesko S.A. Skarżysko-Kamienna 51
223 Rewenton Sp. z o.o. Wrocław 51
224 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 50
225 O-I Produkcja Polska S.A. Jarosław 50
226 MESSER POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 50
227 Frito Lay Sp. z o.o. Warszawa 50
228 Tymbark-MWS Sp. z o.o. S.K. Tymbark 49
229 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 49
230 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 49
231 SMURFIT KAPPA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 49
232 MAN TRUCKS Sp. z o.o. Niepołomice 48
233 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 48
234 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 48
235 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 48
236 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o. Warszawa 48
237 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Warszawa 48
238 Uniwersytet Medyczny w Lublinie Lublin 48
239 Libet S.A. Wrocław 48
240 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie Lublin 48
241 Carlsberg Supply Company Polska S.A. Warszawa 47
242 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 47
243 POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o. Mielec 47
244 Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga Łyse 47
245 Raben Real Estate Poland Sp. z o.o. Rzeszów 47
246 Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW – BALICE Sp. z o.o. Balice 47
247 ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY S.A. Opole 47
248 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Katowice 47
249 Uniwersytet Śląski Katowice 47
250 ING Services Polska Sp. z o.o. Katowice 47
251 Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A. Staszów 46
252 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Spółka Komandytowa Środa Śląska 46
253 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 46
254 Eurovia Polska S.A. Bielany Wrocławskie 46
255 Zakład Utylizacyjny sp. z o.o. Gdańsk 46
256 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 45
257 Fenice Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 45
258 Takata Parts Polska Sp. z o.o. Krzeszów 45
259 NSK BEARINGS POLSKA S.A. Kielce 45
260 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 45
261 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. Radom 45
262 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Warszawa 45
263 Petit Forestier Polska Sp. z o.o. Bronisze 45
264 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 44
265 Warszawski Uniwersytet Medyczny Warszawa 43
266 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 43
267 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 43
268 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rzeszów 43
269 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 43
270 Reflex Polska Sp. z o.o. sp.k. Wąbrzeźno 42
271 Uniwersytet Gdański Gdańsk 42
272 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w M.st. Warszawie Sp. z o.o. Warszawa 42
273 Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej Warszawa 42
274 Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o. Lublin 41
275 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 41
276 Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.-A. Gdynia 41
277 Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 41
278 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 41
279 Multimadia Polska Południe S. A. Gdynia 41
280 Com40 Sp. z o.o. S.K. Nowe Skalmierzyce 40
281 Borgwarner Poland Sp. z o.o. Jasionka 40
282 Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie 40
283 Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy Jana Kochanowskiego Kielce 40
284 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. Piaseczno 40
285 Politechnika Świętokrzyska Kielce 40
286 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 40
287 RETTIG HEATING Sp. z o.o. Rybnik 39
288 Onet S.A. Kraków 39
289 La Lorraine Polska Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 39
290 EDF Toruń S.A. Toruń 39
291 Sofidel Poland Sp. z o.o. Ciechanów 39
292 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 39
293 Pergranso Sp. z o.o. Warszawa 39
294 Chorzowsko – Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chorzów 39
295 Pawtrans Holding Sp. z o.o. Warszawa 39
296 Henkel Polska Operations Sp. z o.o. Warszawa 38
297 Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek 38
298 LM WIND POWER BLADES (POLAND) Sp. z o.o. Łozienica 38
299 NSK Steering Systems Europe Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 38
300 Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. Kielce 38
301 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. Gdańsk 38
302 Networks! Sp. z o.o. Warszawa 38
303 Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 38
304 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 37
305 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 37
306 ZOTT – POLSKA Sp. z o.o. Opole 37
307 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 37
308 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 37
309 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Białystok 37
310 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 37
311 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 37
312 Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Warszawa 37
313 Batim-Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. J. Barbara Edelmuller-Generaux i Janusz Rembilas w Starym Sączu Stary Sącz 37
314 Centrum Ogrodnicze Polger Sp. z o.o. Zofipole 37
315 Cinema City Poland Cc Sp. z o.o. S.j. Warszawa 36
316 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław 36
317 Toya Sp. z o.o. Łódź 36
318 EKOLAND Sp. z o.o. Tychy 36
319 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin 36
320 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 36
321 Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o. Tarnów 36
322 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Katowice 36
323 ŻYWIEC – ZDRÓJ S.A. Cięcina 35
324 Kongsberg Automotive Sp. z o.o. Pruszków 35
325 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 35
326 Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. Kraków 35
327 TOI TOI Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
328 Koleje Czeskie Sp. z o.o. Warszawa 35
329 Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Lublin 35
330 Omega Pilzno Internationaltransport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. Pilzno 35
331 Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa – Modlin Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 35
332 Galeria Malta Sp. z o.o. Warszawa 35
333 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 35
334 Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu Wrocław 35
335 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 34
336 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy 34
337 Saint – Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 34
338 Politechnika Krakowska im. Tadeusz Kościuszki Kraków 34
339 Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bydgoszcz 34
340 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa 33
341 DS Smith Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
342 Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J. Szumowo 33
343 Uniwersytet Medyczny Łódź 33
344 Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 33
345 POLMOS ŻYRARDÓW Sp. z o.o. Żyrardów 33
346 Royal Canin Polska Sp. z o.o. Niepołomice 33
347 Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Szczecin 33
348 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 33
349 Park Wiatrowy Suwałki Sp. z o.o. Warszawa 33
350 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 33
351 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 33
352 MEDICOVER Sp. z o.o. Warszawa 33
353 P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata Podegrodzie 33
354 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 33
355 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia 33
356 Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A. Radom 33
357 Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN Kraków 33
358 CARGOTEC POLAND Sp. z o.o. Stargard 32
359 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. Warszawa 32
360 American Heart of Poland S.A. Ustroń 32
361 SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 32
362 HERKULES S.A. Warszawa 32
363 Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz 32
364 BIBLIOTEKA NARODOWA Warszawa 32
365 Instytut Fizjolgii i Patologii Słuchu Warszawa 32
366 Cementownia ODRA S.A. Opole 32
367 Silva Sp. z o.o. Mielec 32
368 CENTRUM NAUKI KOPERNIK Warszawa 32
369 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 31
370 Nałęczów Zdrój S.A. Drzewce 31
371 CITRONEX I Sp. z o.o. Zgorzelec 31
372 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Katowice 31
373 Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. Opole 31
374 Prywatne Biuro Podróży SINDBAD Opole 31
375 GEMALTO Sp. z o.o. Tczew 31
376 SAPA Aluminium Sp. z o.o. Trzcianka 31
377 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Kraków 31
378 Euro – RTM S.J. Ignaczakowie Legnica 31
379 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 30
380 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 30
381 EKO – Okna S. A. Kornice 30
382 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 30
383 Roleski sp. j. Zbylitowska Góra 30
384 SARIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 30
385 Home.pl S.A. Szczecin 30
386 Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Szczecin 30
387 Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
388 Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy Bydgoszcz 30
389 Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie Konin 30
390 Koleje Śląskie Sp. z o.o. Katowice 30
391 MOKATE Sp. z o.o. Żory 29
392 THYSSENKRUPP ENERGOSTAL S.A. Toruń 29
393 Grupa Allegro Sp. z o.o. Poznań 29
394 DENDRO POLAND LTD Sp. z o.o. Rogoźno 29
395 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 29
396 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 29
397 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
398 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec 29
399 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 29
400 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 29
401 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 29
402 Igt Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
403 TREND GLASS Sp. z o.o. Radom 29
404 KATOWICKIE WODOCIĄGI SPÓŁKA AKCYJNA Katowice 29
405 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 29
406 GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 29
407 Budokrusz S.A. Odrano-Wola 29
408 KOCYK Sp. z o.o. S.K. Kraków 29
409 Sanofi – Aventis Sp. z o.o. Warszawa 28
410 Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław Gugała Turkowy 28
411 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 28
412 Sokpol Sp. z o.o. Myszków 28
413 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 28
414 PRONAR Sp. z o.o. Narew 28
415 Spółdzielcza Agrofirma Witkowo Witkowo Pierwsze 28
416 Uniwersytet Łódzki Łódź 28
417 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 28
418 MIKO PAC Sp. z o.o. Bydgoszcz 28
419 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki W Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 28
420 Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Zielona Góra 28
421 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 28
422 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. Częstochowa 28
423 Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o. Świerki 28
424 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 27
425 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 27
426 Magna Automotive Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 27
427 Faurecia Legnica S.A. Legnica 27
428 COROPLAST Sp. z o.o. Dylaki 27
429 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
430 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 27
431 LS Airport Services S. A. Warszawa 27
432 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 27
433 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec 27
434 Model Opakowania Sp. z o.o. Biłgoraj 27
435 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
436 TI POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27
437 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 27
438 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina 27
439 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji WODNIK Sp. z o.o. Jelenia Góra 27
440 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice Sp. z o.o. Katowice 27
441 Getin Fleet S.A. Wrocław 27
442 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 26
443 PUH CHEMIROL Sp. z o.o. Mogilno 26
444 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 26
445 Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Warszawa 26
446 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 26
447 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 26
448 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Lublin 26
449 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 26
450 Uniwersytet w Białymstoku Białystok 26
451 Moris Sp. z o.o. Tychy 26
452 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
453 Data Invest Sp. z o.o. S.K.A. Toruń 26
454 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 26
455 Wojewódzki Szpital Kliniczny Im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. Zielona Góra 26
456 Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. Grudziądz 26
457 Velvet Care Sp. z o.o. Klucze 26
458 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Koszalin 26
459 Miejskie Zakłady Komunikacyjne Sp. z o.o. Bydgoszcz 26
460 Zakłady Mięsne Silesia S.A. Katowice 26
461 Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o. Szczecin 26
462 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 25
463 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 25
464 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice 25
465 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 25
466 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 25
467 Knauf Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 25
468 Radio Muzyka Fakty Grupa Rmf Sp. z o.o. sp.k. Kraków 25
469 Uniwersytet Wrocławski Wrocław 25
470 Unilever Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
471 Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. Świecie 25
472 Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej Zduńska Wola 25
473 Mondi Solec Sp. z o.o. Baniocha 25
474 Wepa Piechowice Sp. z o.o. Piechowice 25
475 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 25
476 Plastic Components And Modules Poland S.A. Sosnowiec 25
477 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc 25
478 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. Tychy 25
479 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL Kalisz S.A. Kalisz 25
480 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Włocławek 25
481 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. Wrocław 25
482 Wrocławski Park Technologiczny S.A. Wrocław 25
483 FRAPO – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Konin 25
484 NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy Stara Gadka 25
485 Vital BJ Sp. z o.o. Kościerzyna 25
486 Agata S.A. Katowice 24
487 L ‘OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
488 Lisner Sp. z o.o. Poznań 24
489 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 24
490 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Warszawa 24
491 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 24
492 NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o. Kutno 24
493 Korona Candles S.A. Wieluń 24
494 FABIOS S.A. Białka 24
495 Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe Francepol Sp. z o.o. Zielona Góra 24
496 Polmax S.A. S.K.A. Świebodzin 24
497 TOUAX Sp. z o.o. Gdańsk 24
498 Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Elbląg 24
499 Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej Sp. z o.o. Gdynia 24
500 Metro Properties Sp. z o.o. Warszawa 24
501 Eurobox Polska Sp. z o.o. Przesiadłów 24
502 Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. Mikołów 24
503 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
504 PPG POLIFARB CIESZYN S.A. Cieszyn 23
505 Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 23
506 ALPLA NDM Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 23
507 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 23
508 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 23
509 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 23
510 Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Skawina 23
511 Prowell Sp. z o.o. Smolice 23
512 PHU EURO-TRANS Sp. z o.o. Warszawa 23
513 JBG – 2 Sp. z o.o. Warszowice 23
514 BAHLSEN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Skawina 23
515 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 23
516 Bart Sp. z o.o. Świecie 23
517 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 23
518 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
519 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 23
520 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 23
521 Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Kietrz 23
522 Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Białogard 23
523 POLOMARKET Sp. z o.o. Pakość 23
524 Interprint Polska sp. z o.o. Ozorków 23
525 WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. Piekary Śląskie 23
526 Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23
527 Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. Będzin 23
528 PKP Cargo Connect Sp. z o.o. Warszawa 23
529 Karkonoski System Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Bukowiec 23
530 Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblagu Elbląg 23
531 VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 23
532 Carlsberg Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
533 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Komorniki 22
534 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
535 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
536 D.R.E Sp. z o.o. Elbląg 22
537 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 22
538 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 22
539 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice 22
540 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 22
541 DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. Namysłów 22
542 Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOPAZ Sokołów Podlaski 22
543 Konspol Holding Sp. z o.o. Nowy Sącz 22
544 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 22
545 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o. Tychy 22
546 GB Linowo 201 Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 22
547 Salamander Window & Door Systems S.A. Włocławek 22
548 Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o. Bukowiec 22
549 Politechnika Lubelska Lublin 22
550 TechniSat Digital Sp. z o.o. Siemianice 22
551 Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. Warszawa 22
552 DROBIMEX Sp. z o.o. Szczecin 22
553 RUUKKI POLSKA Sp. z o.o. Żyrardów 22
554 GALEON Sp. z o.o. S.K. Straszyn 22
555 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chrzanów 22
556 Uniwersytet Szczeciński Szczecin 22
557 Diaverum Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
558 Bonarka Offices Sp. z o.o. Kraków 22
559 Instytut Energetyki Warszawa 22
560 Zakłady Mięsne Unimięs S.A. Chrzanów 22
561 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Sosnowiec 22
562 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 21
563 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa 21
564 MAPEI POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 21
565 Diagnostyka Sp. z o.o. Kraków 21
566 Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. Wielogłowy 21
567 PCO S.A. Warszawa 21
568 Bolsius Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Poznań 21
569 Eko Energy Sp. z o.o. Kwakowo 21
570 PKC Group Poland Sp. z o.o. Starachowice 21
571 RPC Superfos Poland Sp. z o.o. Lubień Kujawski 21
572 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 21
573 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań 21
574 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 21
575 Clip Logistics Sp. z o.o. Jasin 21
576 Novago Sp. z o.o. Mława 21
577 Sumiriko Poland Sp. z o.o. Wolbrom 21
578 Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik S.A. Kraśnik 21
579 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Tarnów 21
580 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 21
581 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Kołobrzeg 21
582 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 21
583 IS – POLSKA Sp. z o.o. Jawor 21
584 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. Tychy 21
585 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 21
586 Kost-Bet Sp. z o.o. S.K. Miedźno 21
587 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 21
588 Przedsiębiorstwo Komunalne THERMA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
589 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 21
590 Oczyszczalnia Ścieków Warta S.A. Częstochowa 21
591 Owoce – Warzywa S.J. Koniusza 21
592 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Gliwice 21
593 ROSA EUROPE Sp. z o.o. Wrocław 21
594 Family – Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Nowe Skalmierzyce 21
595 WOD- KAN Sp. z o.o. Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Biała Podlaska 21
596 Pepco Marketing Sp. z o.o. Poznań 21
597 CHARTER Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 21
598 Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Zabrze 21
599 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 20
600 IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 20
601 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 20
602 FABRYKA MEBLI BODZIO Bogdan Szewczyk S.J. Goszcz 20
603 Colep Polska Sp. z o.o. Kleszczów 20
604 LESAFFRE POLSKA S.A. Wołczyn 20
605 Pini Polonia Sp. z o.o. Kutno 20
606 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
607 Grupa Inco S.A. Warszawa 20
608 TRUMPF MAUXION CHOCOLATES Sp. z o.o. Skoczów 20
609 PIEKARNIA OSKROBA S.A. Człekówka 20
610 GREINER Packaging Sp. z o.o. Teresin 20
611 Nidec Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o. Niepołomice 20
612 Cisco System Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
613 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 20
614 Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 20
615 Politechnika Częstochowska Częstochowa 20
616 Samat Polska sp. z o.o. Kraków 20
617 Huta Szkła CZECHY S.A. Trąbki 20
618 Poll – Nussbaumer Sp. z o.o. Chałupki 20
619 Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy Puławy 20
620 Cramo Sp. z o.o. Warszawa 20
621 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Starachowice 20
622 Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Sanok 20
623 Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Otwock 20
624 SM Logistic Sp. z o.o. Wieprz 20
625 Eurorent Sp. z o.o. Warszawa 20
626 Drukpol.Flexo Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 20
627 Cementownia Kraków Nowa Huta Sp. z o.o. Kraków 20
628 Dom Handlowy EDEN II Kaczyńscy S.J. Zambrów 20
629 MASPEX – GMW Sp. z o.o. S.K. Wadowice 19
630 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 19
631 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec 19
632 Poznań Żonkil S.A. Warszawa 19
633 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 19
634 BRW Sp. z o.o. Mielec 19
635 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19
636 FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 19
637 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 19
638 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 19
639 Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL – Józef Koral S.J. Limanowa 19
640 Fideltronik Poland Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 19
641 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 19
642 BURY Sp. z o.o. Mielec 19
643 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 19
644 Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Rogowiec 19
645 Euler Hermes Collections Sp. z o.o. Warszawa 19
646 Pzl Warszawa-Okęcie S.A. Warszawa 19
647 MOKATE S.A. Ustroń 19
648 SPINKO Sp. z o.o. Leszno 19
649 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 19
650 KOMAGRA Sp. z o.o. Warszawa 19
651 GE Power Controls Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19
652 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego W Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne Im. Prof. Leszka Gieca Katowice 19
653 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 19
654 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 19
655 JAS – FBG S.A. Katowice 19
656 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 19
657 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 19
658 SACHS-TRANS SACHS MAREK Radlin 19
659 MEXEM Sp. z o.o. Warszawa 19
660 HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o. Działdowo 19
661 Sarens Polska Sp. z o.o. Sochaczew 19
662 Osadkowski S.A. Bierutów 19
663 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 19
664 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 19
665 KORPO Sp. z o.o. Jawor 19
666 Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. Leszno 19
667 Zpr Media S.A. Warszawa 19
668 NATRIX Sp. z o.o. Szumowo 19
669 Boryszewo Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 19
670 Madej Wróbel Sp. z o.o. Ruda Śląska 19
671 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Włocławek 19
672 Koleje Dolnośląskie S.A. Legnica 19
673 Pull & Bear Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
674 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wołomin 19
675 Hammer Sp. z o.o. Sady 19
676 Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. Nowa Dęba 19
677 Szpital Specjalistyczny Im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa 19
678 Finserv Sp. z o.o. Toruń 19
679 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Klimowicz Sp. z o.o. Paczyna 19
680 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 18
681 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 18
682 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 18
683 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice 18
684 BBK S.A. Kowale 18
685 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 18
686 Gdański Uniwersytet Medyczny Gdańsk 18
687 BSC Drukarnia Opakowań S.A. Poznań 18
688 Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 18
689 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 18
690 WOK Sp. z o.o. S.K.A. Brodnica 18
691 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 18
692 Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 18
693 Pośrednictwo Finansowe Kredyty – Chwilówki Sp. z o.o. Tychy 18
694 Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. Kęty 18
695 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 18
696 Logintrans Sp. z o.o. Wysoka 18
697 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 18
698 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wrocław 18
699 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Lublin 18
700 Veolia Wschód Sp. z o.o. Zamość 18
701 FPH PAULA Sp. z o.o. S.K. Kalisz 18
702 Piekarnia Familijna S.J. Krośnice 18
703 ELICA GROUP POLSKA Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 18
704 Casinos Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
705 Krynicki Recykling S.A. Olsztyn 18
706 McCormick Polska S.A. Stefanowo 18
707 Dr. Oetker Dekor Sp. z o.o. Płock 18
708 Solidaris Sp. z o.o. Polska Cerekiew 18
709 MONDI WARSZAWA Sp. z o.o. Mszczonów 18
710 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
711 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 18
712 OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o. Chrzanów 18
713 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 18
714 Falck Medycyna Sp. z o.o. Warszawa 18
715 KONGSKILDE – POLSKA Sp. z o.o. Kutno 18
716 Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk Częstochowa 18
717 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu Łowicz 18
718 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 18
719 INTEMO S.A. Piotrków Kujawski 18
720 IMPEL CLEANING Sp. z o.o. Wrocław 18
721 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Giżycko 18
722 Best Oil Sp. z o.o. Lasocice 18
723 Akademia Morska w Szczecinie Szczecin 18
724 Kuźnia Sułkowice S.A. Sułkowice 18
725 Epo-Trans Logistic S.A. Tychy 18
726 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o. Żory 18
727 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 18
728 Instytut Oceanologii PAN Sopot 18
729 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 17
730 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa Warszawa 17
731 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 17
732 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 17
733 ELDA – ELTRA Elektrotechnika S.A. Bydgoszcz 17
734 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 17
735 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 17
736 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 17
737 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 17
738 Adr Polska S.A. Zagórz 17
739 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 17
740 Porr S.A. Warszawa 17
741 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 17
742 MW LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 17
743 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 17
744 SOLBET Sp. z o.o Solec Kujawski 17
745 POL-SKONE Sp. z o.o. Lublin 17
746 Butter Sp. z o.o. Warszawa 17
747 Hotel Narvil Sp. z o.o. Serock 17
748 A. Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 17
749 Alsina Polska Sp. z o.o. Chełmek 17
750 Muzeum Narodowe Warszawa 17
751 Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie Epłatności S.A. Tajęcina 17
752 Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o. Nowy Sącz 17
753 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 17
754 Ströer Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
755 SVZ Tomaszów Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski 17
756 Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o. Elbląg 17
757 Delta Trans Transporte Sp. z o.o. Świętochłowice 17
758 Bardusch – Polska Sp. z o.o. Prudnik 17
759 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bytom 17
760 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EL-TRANS Elżbieta Sierocka Radzymin 17
761 Węglokoks Energia Nse Sp. z o.o. Brzeszcze 17
762 Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. Warszawa 17
763 Elmex Logistic Groupe Sp. z o.o. Swarzędz 17
764 Erontrans Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17
765 Spółdzielnia Mleczarska Ryki Ryki 17
766 Fabryka Przyrządów i Uchwytów Bison-Bial S.A. Białystok 17
767 G- Drilling S.A. Warszawa 17
768 Euro Finance Sp. z o.o. Piła 17
769 ŻEGLUGA GDAŃSKA Sp. z o.o. Gdańsk 17
770 Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych Warszawa 17
771 Pharmalek-Jet Sp. z o.o. Warszawa 17
772 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 16
773 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 16
774 Grana Sp. z o.o. Skawina 16
775 Mercedes Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Kraków 16
776 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 16
777 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 16
778 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 16
779 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 16
780 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 16
781 MAJSTER S.A. Rzeszów 16
782 East West Spinning Sp. z o.o. Łódź 16
783 P W Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Zielona Góra 16
784 EWE Energia sp. z o.o. Międzyrzecz 16
785 SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o. Warszawa 16
786 Austria Juice Poland Sp. z o.o. Chełm 16
787 Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 16
788 Auto Lellek Group Sp. z o.o. S.K. Opole 16
789 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 16
790 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 16
791 Alior Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
792 EDIPRESSE POLSKA S.A. Warszawa 16
793 Blachotrapez Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 16
794 OSTRÓDA YACHT Sp. z o.o. Ostróda 16
795 Coty Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
796 Wezi – Tec Sp. z o.o. Legnica 16
797 Zakład Produkcji Opakowań KARTON-PAK S.A. Nowa Sól 16
798 ANWIM S. A. Warszawa 16
799 Rauch Polska Sp. z o.o. Przeworsk 16
800 Uniwersytet Zielonogórski Zielona Góra 16
801 LG Chem Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 16
802 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 16
803 Nicols Poland Sp. z o.o. Trawniki 16
804 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Jaworzno 16
805 Impress Decor Polska Sp. z o.o. Ełk 16
806 ITALMETAL Sp. z o.o. Łęg 16
807 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Katowice 16
808 FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa Wrocław 16
809 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 16
810 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 16
811 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w kole Koło 16
812 Korea Fuel – Tech Poland Sp. z o.o. Zabrze 16
813 Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Łomża 16
814 Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL S.A. Boguchwała 16
815 Miedziowe Centrum Zdrowia S.A. Lubin 16
816 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu Sp. z o.o. Żywiec 16
817 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Radomsko 16
818 Zakład Mechaniczny Skraw – Mech Sp. z o.o. Bydgoszcz 16
819 Agromex Wojciech i Jacek Fraszka Sp.J. Marzenin 16
820 Polski Gaz S.A. Warszawa 16
821 Clima Gold Sp. z o.o. Rumia 16
822 Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. Tczew 16
823 Instytut Matki i Dziecka Warszawa 16
824 Topgran Sp. z o.o. Pruszków 16
825 ZAKŁADY MIĘSNE HENRYK KANIA S. A. Pszczyna 15
826 Remontowa Shipbuilding S.A. Gdańsk 15
827 Grupa Hajduk Sp. z o.o. Podłoże Do Pieczarek sp.k. Sława 15
828 HSBC SERVICE DELIVERY (POLSKA) Sp. z o.o. Kraków 15
829 Integer.pl S.A. Kraków 15
830 Ge Power Controls Polska Sp. z o.o. Kłodzko 15
831 Swm Poland Gp Sp. z o.o. S.J. Warszawa 15
832 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 15
833 Bispol Sp. z o.o. Łańcut 15
834 WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Elbląg 15
835 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 15
836 Louvre Hotels Group Sp. z o.o. Warszawa 15
837 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin 15
838 JOST Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 15
839 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 15
840 Leier Polska S.A. Wola Rzędzińska 15
841 Polska Ceramika Ogniotrwała ŻARÓW S.A. Żarów 15
842 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 15
843 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Kraków 15
844 Mondi Szczecin Sp. z o.o. Kliniska Wielkie 15
845 Ośrodek Badawczo Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. Gdynia 15
846 BROWAR NAMYSŁÓW Sp. z o.o. Namysłów 15
847 Kupiec Poznański Real Estate Sp. z o.o. Poznań 15
848 TIM S.A. Wrocław 15
849 ITELLIGENCE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 15
850 HOOP Polska Sp. z o.o. Kutno 15
851 Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. Głuchołazy 15
852 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa 15
853 Kosd Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP Sp. z o.o. S.K. Rudawa 15
854 KAMAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Prefabrykacji Betonów Bydgoszcz 15
855 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 15
856 Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Koszalin 15
857 WIP Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Kujawski 15
858 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A. Bańska Niżna 15
859 Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Polanica-Zdrój 15
860 Welcome Airport Services Sp. z o.o. Warszawa 15
861 Valmet Automotive Sp. z o.o. Żary 15
862 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 15
863 CARRY Sp. z o.o. Poznań 15
864 BGH Polska Sp. z o.o. Katowice 15
865 Chopin Airport Development Sp. z o.o. Warszawa 15
866 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 15
867 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Żary 15
868 Crown Packaging Polska Sp. z o.o. Goleniów 15
869 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
870 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu Sp. z o.o. Brzeg 15
871 Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. Ustroń 15
872 Ster Sp. z o.o. Poznań 15
873 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Leszno 15
874 Radkom P P U H Sp. z o.o. Radom 15
875 Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie Lublin 15
876 Europoles Sp. z o.o. Krągola 15
877 MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH Warszawa 15
878 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 15
879 Vive Transport Sp. z o.o. Szczukowskie Górki 15
880 Bonduelle Polska S.A. Warszawa 15
881 PPUH Walerian Grzegorz Fabich Drawsko Pomorskie 15
882 Raben Management Services sp. z o.o. Robakowo 15
883 Jurgen Armack Sp. z o.o. Piła 15
884 KEMA E. Koba i Spółka S.J. Wrocław 15
885 MERITUM P. Dzieciątkowski, R. Kazecki S.J. Poznań 15
886 JOHNSON CONTROLS International Sp. z o.o. Warszawa 14
887 KRUK S.A. Wrocław 14
888 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 14
889 Hormann Legnica Sp. z o.o. Gromadka 14
890 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
891 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 14
892 Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 14
893 DAN CAKE Polonia Sp. z o.o. Chrzanów 14
894 SONKO Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 14
895 Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Nowa Sól 14
896 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 14
897 ATB Tamel S.A. Tarnów 14
898 EMSUR POLSKA Sp. z o.o. Józefów 14
899 STS Logistic Sp. z o.o. Jasin 14
900 Tonsmeier Centrum Sp. z o.o. Kutno 14
901 HANKE TISSUE Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 14
902 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14
903 Energopol Szczecin S.A. Szczecin 14
904 Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o. Sława 14
905 Arkus & Romet Group Sp. z o.o. Podgrodzie 14
906 Galeria Korona Kielce Sp. z o.o. S.K. Lubin 14
907 DOSSCHE Sp. z o.o. Kalisz 14
908 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 14
909 GST Automotive Safety Poland Sp. z o.o. Częstochowa 14
910 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Skawina 14
911 BECKER – WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 14
912 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica 14
913 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. Krosno 14
914 DARTOM Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 14
915 ZET TRANSPORT Sp. z o.o. Nowy Sącz 14
916 Samodzielny Publiczny ZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. N. Barlickiego Łódź 14
917 CASINO Sp. z o.o. Warszawa 14
918 Kom-Eko S.A. Lublin 14
919 Wodociągi i Kanalizacja – Zgierz Sp. z o.o. Zgierz 14
920 POL – CAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Poznań 14
921 Voit Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 14
922 Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Kozienice 14
923 Elsen S.A. Częstochowa 14
924 Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kraków 14
925 Europoles Kromiss Sp. z o.o. Chrzanów 14
926 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna 14
927 Impel Cash Solutions Sp. z o.o. Warszawa 14
928 Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. Szczecin 14
929 Fagioli Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
930 Drukarnia Ellert Sp. z o.o. Wiązowna 14
931 Eksport – Import Transpil – Spedition PHU Spedycyjne Skórka 14
932 Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
933 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Stargard 14
934 Trans – Dan Sp. z o.o. Wrocław 14
935 Szpital Bielański Im.Ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa 14
936 F.H.U. ORION Kolej Krzysztof Warchoł Nowy Sącz 14
937 Drukarnia Perfekt S.A. Warszawa 14
938 Twój Owoc Sp. z o.o. Wichradz 14
939 Apopharma Sp. z o.o. Gdynia 14
940 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 13
941 Portos Renata, Tomasz Szukalscy sp.j. Kalisz 13
942 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo 13
943 Celon Pharma S.A. Kiełpin 13
944 Mosty Łódź S.A. Łódź 13
945 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 13
946 BIOAGRA – OIL S.A. Tychy 13
947 Cukiernia Sowa S.J. Bydgoszcz 13
948 UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. Ropczyce 13
949 Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. Świecie 13
950 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
951 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13
952 Anwil Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 13
953 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 13
954 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 13
955 Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. Łódź 13
956 MOLEX Sp. z o.o. Sulęcin 13
957 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 13
958 AMPOL-MEROL Sp. z o.o. Wąbrzeźno 13
959 Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. z o.o. Warszawa 13
960 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Łomianki 13
961 SIG Sp. z o.o. Kraków 13
962 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 13
963 Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki 13
964 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 13
965 CBM Polska Sp. z o.o. Jacków 13
966 Weber – Hydraulika Sp. z o.o. Nowogrodziec 13
967 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
968 H. CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. Poznań 13
969 Brown Brothers Harriman Poland Sp. z o.o. Kraków 13
970 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 13
971 Bury Sp. z o.o. Lublin 13
972 EKO – REGION Sp. z o.o. Bełchatów 13
973 Przedsiębiorstwo Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 13
974 BGW Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. Poznań 13
975 WKG Sp. z o.o. S.K. Raciszyn 13
976 SKF Polska S.A. Poznań 13
977 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 13
978 Uniwersytet Pedagogiczny Im.komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Kraków 13
979 P P H U Specjał Sp. z o.o. Warszawa 13
980 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. Konieczki 13
981 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 13
982 Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o. Mielec 13
983 Solid Mcg Sp. z o.o. Warszawa 13
984 HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR Strzelce 13
985 Gizo Rental Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
986 Cembrit Production S.A. Trzemeszno 13
987 Hoerbiger Automotive Sp. z o.o. Bolesławiec 13
988 Bruggen Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
989 Narodowy Instytut Fryderyka Chopina Warszawa 13
990 Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. Toruń 13
991 Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Legnica 13
992 Multi Truck Center Sp. z o.o. Brzeg Dolny 13
993 Internationale Transport Spedition Adam Michalczewski Radom 13
994 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Przemyśl 13
995 Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Warszawa 13
996 Wodociągi i Kanalizacja AKWA Sp. z o.o. Nysa 13
997 AKTIW Sp. z o.o. Gostków 13
998 Generali Finance Sp. z o.o. Warszawa 13
999 Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych Warszawa 13
1000 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ełk 13
1001 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie Chełm 13
1002 Zakład Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Świebodzin 13
1003 Zakład Gospodarki Odpadami S.A. Bielsko-Biała 13
1004 Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych Stary Las Sp. z o.o. Starogard Gdański 13
1005 Lazur Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych Nowe Skalmierzyce 13
1006 Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EKO-MAZURY Sp. z o.o. Ełk 13
1007 Teatr Wielki – Opera Narodowa Warszawa 13
1008 DAFO PLASTICS Sp. z o.o. Nowy Targ 13
1009 TOP – Fruit Sp. z o.o. Dąbrówka Stara 13
1010 Biblioteka Raczyńskich Poznań 13
1011 PPUH GAZDA Sp. z o.o. Siedlce 13
1012 Agencja Rezerw Materiałowych Warszawa 12
1013 Adros Sp. z o.o. Dobrzyca 12
1014 S.E.E.V. Sp. z o.o. Mszczonów 12
1015 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. Warszawa 12
1016 Faymonville Polska Sp. z o.o. Łozienica 12
1017 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 12
1018 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 12
1019 PODLASIE S.A. Łuków 12
1020 Blek – Meble Sp. z o.o. Mielec 12
1021 Telmex Sp. z o.o. Białystok 12
1022 TIMKEN POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 12
1023 TRANSANNABERG Wiesiollek J.M. S.J. Strzelce Opolskie 12
1024 Mykogen Polska S.A. Karszew 12
1025 Interinwest Polska S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 12
1026 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 12
1027 Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 12
1028 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 12
1029 Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. Kórnik 12
1030 REMONDIS SZCZECIN Sp. z o.o. Szczecin 12
1031 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 12
1032 Stokson S.J. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 12
1033 POL – MAK S.J. Zakład Poligraficzny Przeźmierowo 12
1034 Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 12
1035 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o.o. Tylmanowa 12
1036 B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 12
1037 Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. Zielonka 12
1038 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Batorowo 12
1039 ASK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
1040 CHESPA – Farby Graficzne Sp. z o.o. Krapkowice 12
1041 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy 12
1042 Constract Export – Import Sp. z o.o. Rożental 12
1043 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 12
1044 MELVIT S.A. Warszawa 12
1045 Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Warszawa 12
1046 Bischof + Klein Polska GmbK sp.k. Walce 12
1047 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 12
1048 Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów Wrocław 12
1049 ALGECO Sp. z o.o. Jasin 12
1050 Neinver Annopol Sp. z o.o. Warszawa 12
1051 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 12
1052 TEXTON S.A. Zgierz 12
1053 Hotel Arłamów S. A. Arłamów 12
1054 NOVA TRADING S.A. Toruń 12
1055 Firma Handlowo-Usługowa DAW-TRANS Kujawski Dawid Rogówko 12
1056 Pilkington Polska Sp. z o.o. Sandomierz 12
1057 Euroterminal Sławków Sp. z o.o. Sławków 12
1058 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 12
1059 Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 12
1060 Vive Textile Recycling Sp. z o.o. Kielce 12
1061 Szpital Wojewódzki w Opolu Sp. z o.o. Opole 12
1062 Zakłady Mechaniczne Bumar – Łabędy S.A. Gliwice 12
1063 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 12
1064 BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o. Kraków 12
1065 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 12
1066 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 12
1067 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Olkusz 12
1068 Tamir Sp. z o.o. PPUH Bystrzyca Kłodzka 12
1069 Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. Warszawa 12
1070 Suez Jantra Sp. z o.o. Szczecin 12
1071 TS – TRANSPORT SERVICE Sp. z o.o. Gdynia 12
1072 EUROCAST Sp. z o.o. Strzebielino 12
1073 Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 12
1074 Eko Holding S.A. Kąty Wrocławskie 12
1075 Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
1076 DROG – BUD Sp. z o.o. Lubojenka 12
1077 Remog Polska Sp. z o.o. Mielec 12
1078 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Cielcza 12
1079 Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. Tychy 12
1080 Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy Sp. J. Trzebieszów 12
1081 Bednarek Transport S.J. Tomiczki 12
1082 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 12
1083 Politechnika Opolska Opole 12
1084 TECHEM – Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Poznań 12
1085 FDW Pasze Sp. z o.o. Lasocice 12
1086 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ciechanów 12
1087 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Sp. z o.o. Kraków 12
1088 Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A. Palikówka 12
1089 Marwit Sp. z o.o. Zławieś Wielka 12
1090 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 12
1091 INSTYTUT MORSKI Gdańsk 12
1092 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Turek 12
1093 Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 12
1094 Tonsmeier Zachód Sp. z o.o. Kiełcz 12
1095 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 12
1096 PW Pieprzyk Sp. z o.o. Rawicz 12
1097 GIZEH DISPOFORM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12
1098 KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
1099 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pabianice 12
1100 CKM Extrusion Sp. z o.o. Zduńska Wola 12
1101 Instytut Bioinfobank Sp. z o.o. Poznań 12
1102 Wielospecjalistyczny Szpital – Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Zgorzelec 12
1103 Infosystems S.A. Warszawa 12
1104 Suez Północ Sp. z o.o. Gdańsk 12
1105 99rent Sp. z o.o. Warszawa 12
1106 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 11
1107 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1108 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 11
1109 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11
1110 SATEL Sp. z o.o. Gdańsk 11
1111 TP Teltech Sp. z o.o. Łódź 11
1112 OTCF S.A. Wieliczka 11
1113 HERBAPOL LUBLIN S. A. Lublin 11
1114 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
1115 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 11
1116 Tower Automotive Polska Sp. z o.o. Opole 11
1117 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno 11
1118 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
1119 SILA POLAND Sp. z o.o. Częstochowa 11
1120 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Poznań 11
1121 Przedsiębiorstwo Higieny Komunalnej TRANS – FORMERS WROCŁAW Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 11
1122 Torus Sp. z o.o. sp. k Gdańsk 11
1123 Konsalnet Holding S.A. Warszawa 11
1124 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1125 MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 11
1126 MATEX Sp. z o.o. Starczanowo 11
1127 POL – HUN S.J. Koluszki 11
1128 Fermy Drobiu MIZGIER Tomasz Mizgier Środa Wielkopolska 11
1129 LUVENA S.A. Luboń 11
1130 VG Polska Sp. z o.o. Chełmek 11
1131 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 11
1132 Splast Sp. z o.o. Krosno 11
1133 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Ozorków 11
1134 Otis Investment Sp. z o.o. Wrocław 11
1135 KRONOSPAN CHEMICAL SZCZECINEK Sp. z o.o. Szczecinek 11
1136 Dabi S.Budny, M.Budny S.J. Ligota 11
1137 Antolin Silesia Sp. z o.o. Strzelin 11
1138 Bohamet S. A. Ciele 11
1139 Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. Tczew 11
1140 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Głogów 11
1141 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 11
1142 SGS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
1143 AMI Sp. z o.o. S.K. Mikstat 11
1144 SEWS – CABIND POLAND Sp. z o.o. Żywiec 11
1145 Monosuisse Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11
1146 Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu Wrocław 11
1147 Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o. Świdnica 11
1148 BNY Mellon Poland Sp. z o.o. Wrocław 11
1149 CSC COMPUTER SCIENCES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
1150 Drukarnia Pozkal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Inowrocław 11
1151 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lubin 11
1152 Kar-Tel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 11
1153 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 11
1154 EMIT S.A. Żychlin 11
1155 WROCŁAWSKI PARK WODNY S.A. Wrocław 11
1156 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wędlinka Piotr Gajewski S.K. Dobrydział 11
1157 PPU PALISANDER Sp. z o.o. Białystok 11
1158 Marflex – M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. Karczew 11
1159 JANMAR CENTRUM Sp. z o.o. S.K. Trzcinica 11
1160 Ajaks S.A. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Poznań 11
1161 MAKROCHEM Sp. z o.o. Lublin 11
1162 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Katowice 11
1163 Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
1164 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Nowej Soli Nowa Sól 11
1165 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie Chełm 11
1166 Chomar Sp. z o.o. Pietrzykowice 11
1167 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej Łęczna 11
1168 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Końskich Sp. z o.o. Modliszewice 11
1169 SHL Production Sp. z o.o. Kielce 11
1170 Budpol Sp. z o.o. Częstochowa 11
1171 CCL Label Sp. z o.o. Kiekrz 11
1172 Deftrans Sp. z o.o. Milicz 11
1173 Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach Katowice 11
1174 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Mielec 11
1175 Trans Żwir Jan Kitowicz Giżycko 11
1176 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Oborniki 11
1177 Targor – Truck Sp. z o.o. Rzekuń 11
1178 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Piła 11
1179 BIELMLEK Spółdzielnia Mleczarska Bielsk Podlaski 11
1180 WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe Łódź 11
1181 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Kielce 11
1182 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Jasło 11
1183 WC Serwis Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 11
1184 Jan Kulczyk Gdańsk 11
1185 DELPHIA YACHTS KOT S. J. Warszawa 11
1186 Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
1187 Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy Poznań 11
1188 Trinac Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1189 TP – KOM Sp. z o.o. Tarnowska Gospodarka Komunalna Tarnowo Podgórne 11
1190 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Konin Sp. z o.o. Konin 11
1191 Suez Wschód Sp. z o.o. Lublin 11
1192 City Parking Group S.A. Grudziądz 11
1193 Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Radwanice 11
1194 Miejska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Oleśnica 11
1195 PPI Chrobok S.A. Nowe Bojszowy 11
1196 Energetyka Cieszyńska Sp. z o.o. Cieszyn 11
1197 ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. Racibórz 11
1198 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Prof. Dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie Olsztyn 11
1199 Maxam Polska Sp. z o.o. Duninów 11
1200 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Elbląg 11
1201 Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1202 Grupa Sadowniczo-Warzywnicza Złoty Sad Sp. z o.o. Samborzec 11
1203 Szpital Powiatowy W Pułtusku Sp. z o.o. Pułtusk 11
1204 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 10
1205 Kulczyk Holding S.A. Warszawa 10
1206 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1207 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 10
1208 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10
1209 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 10
1210 Infosys Poland Sp. z o.o. Łódź 10
1211 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 10
1212 Sest – Luve – Polska Sp. z o.o. Gliwice 10
1213 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 10
1214 Hydromechanika Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piaskowiec 10
1215 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 10
1216 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 10
1217 Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 10
1218 RE ALLOYS Sp. z o.o. Łaziska Górne 10
1219 DROSED S.A. Siedlce 10
1220 Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
1221 TSUBAKI – HOOVER Polska Sp. z o.o. Kraśnik 10
1222 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
1223 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 10
1224 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 10
1225 Arhelan Sp. z o.o. S.K. Bielsk Podlaski 10
1226 Hemarpol Sp. z o.o. S.K. Kalety 10
1227 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
1228 IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Olkusz 10
1229 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 10
1230 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 10
1231 SCHWARTE MILFOR Sp. z o.o. Olsztyn 10
1232 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 10
1233 Data Techno Park Sp. z o.o. Wrocław 10
1234 Virtu Production Sp. z o.o. Zawiercie 10
1235 Coig S.A. Katowice 10
1236 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 10
1237 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 10
1238 EUROLINE Sp. z o.o. Leszno 10
1239 Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J. Radzionków 10
1240 FIBRIS S. A. Przemyśl 10
1241 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10
1242 SANPLAST S.A. Strzelno 10
1243 Lamix Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Witnica 10
1244 ESSELTE POLSKA Sp. z o.o. Kozienice 10
1245 Ochnik S.A. Garwolin 10
1246 Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne 10
1247 SIEGENIA – AUBI Sp. z o.o. Kluczbork 10
1248 Konsalnet Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 10
1249 SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
1250 Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT J. Grot S.J. Starowa Góra 10
1251 Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j. Konstantynów Łódzki 10
1252 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 10
1253 Instytut Kolejnictwa Warszawa 10
1254 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 10
1255 E-TOWERS FAMABA S.A. Głogów 10
1256 FIEGE Sp. z o.o. Mszczonów 10
1257 BOMADEK Sp. z o.o. Trzebiechów 10
1258 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A. Warszawa 10
1259 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 10
1260 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 10
1261 Przedsiębiorstwo Handlowe A – T S.A. Krotoszyn 10
1262 MALTEUROP POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 10
1263 Galeria Warmińska Sp. z o.o. S.K. Lubin 10
1264 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
1265 BETAFENCE Sp. z o.o. Kotlarnia 10
1266 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 10
1267 MASFALT Sp. z o.o. Pruszków 10
1268 FUNGIS Sp. z o.o. Maków 10
1269 Thomson Reuters (Markets) Europe SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 10
1270 Dekorglass Działdowo S.A. Działdowo 10
1271 Metalbark Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Wieś Wielka 10
1272 Edf Ekoserwis Sp. z o.o. Wrocław 10
1273 Opec-Ineko Sp. z o.o. Grudziądz 10
1274 C.M.C. Sp. z o.o. Inwałd 10
1275 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 10
1276 IMKOP Firma Usług Wielobranżowych Ireneusz Machuta Konarzyny 10
1277 Strunobet – Migacz Sp. z o.o. Lewin Brzeski 10
1278 Keeeper Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
1279 MOLEWSKI Sp. z o.o. Włocławek 10
1280 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bochni Sp. z o.o. Bochnia 10
1281 Klinkier Przysucha S.A. Skrzyńsko 10
1282 MAJOR Sp. z o.o. Tychy 10
1283 OT Port Świnoujście Sp. z o.o. Świnoujście 10
1284 Donako Sp. z o.o. Wrocław 10
1285 PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze Sp. z o.o. Małaszewicze 10
1286 Mayr Polska Sp. z o.o. Rojów 10
1287 Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o. Gać 10
1288 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. Płońsk 10
1289 Dalpo Sp. z o.o. Poznań 10
1290 Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Jachranka 10
1291 Politechnika Koszalińska Koszalin 10
1292 TARNÓW S.A. Zakłady Mechaniczne Tarnów 10
1293 Andersia Tower Sp. z o.o. Poznań 10
1294 Windprojekt Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 10
1295 No Limit Sp. z o.o. Warszawa 10
1296 H.Z. TRANSPORT POLAND Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 10
1297 ABS Bonifer Polska Sp. z o.o. Brzeg 10
1298 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
1299 Koimex S.A. Świebodzin 10
1300 Lumina Investments Selp Med Sp. z o.o. Spólka Komandytowa Poznań 10
1301 Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Nowy Targ 10
1302 Energetyczne Towarzystwo Finansowo Leasingowe Energo Utech S.A. Poznań 10
1303 MIGREX Michał Mentel Rydułtowy 10
1304 Retrans T. Baran, M. Kapcia Sp. J. Regulice 10
1305 JG Immobilien Sp. z o.o. Jelenia Góra 10
1306 Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o. Warszawa 10
1307 ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
1308 Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 10
1309 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 10
1310 Neptune Poznań Sp. z o.o. Warszawa 10
1311 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Łodzi Łódź 10
1312 Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 10
1313 Staropolskie Specjały Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 10
1314 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa 10
1315 GAMET S.A. Toruń 10
1316 Petrus Sp. z o.o. Chojnice 10
1317 OVOTEK Sp. z o.o. Lasocice 10
1318 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
1319 Drukarnia Interak Sp. z o.o. Czarnków 10
1320 Mikroma Polska S. A. Września 10
1321 TEB Edukacja Sp. z o.o. Poznań 10
1322 Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Tulce 10
1323 ARKEMA Sp. z o.o. Inowrocław 10
1324 Thomas Beton Sp. z o.o. Szczecin 10
1325 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży Sp. z o.o. Łomża 10
1326 SEWiK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Zakopane 10
1327 Oleris Sp. z o.o. Czarnowo 10
1328 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Włoszczowa 10
1329 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Żyrardów Sp. z o.o. Żyrardów 10
1330 Aluron Sp. z o.o. Zawiercie 10
1331 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu Sp. z o.o. Przemyśl 10
1332 Górecki S.J. Kęty 10
1333 Decco S.A. Warszawa 10
1334 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN Wola Rębkowska 10
1335 Kronos Sp. z o.o. Jelenia Góra 10
1336 Armeton Polska Produkcja Wyrobów z Betonu, Metalu i Plastiku Sp. z o.o. Stanowice 10
1337 Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10
1338 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. w Kielcach Kielce 10
1339 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Stargard 10
1340 Instytut Transportu Samochodowego Warszawa 10
1341 Spedition Rosner Mobeltransporte Sp. z o.o. Zielona Góra 10
1342 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Chełm 10
1343 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Łomża 10
1344 PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o. Warszawa 10
1345 Arriva RP Sp. z o.o. Toruń 10
1346 Rentis S.A. Warszawa 10
1347 Owoc Łącki Sp. z o.o. Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw Łącko 10
1348 Agrobud Sp. z o.o. Koszalin 10
1349 Firma Produkcyjno Handlowa Magnat sp. j., Marek Jarocki, Krzysztof Dąbrowski Kąty Wrocławskie 10
1350 ELOPAK S.A. Czosnów 10
1351 HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. S.K. Katowice 10
1352 Market Przemysłowy Bracia Olejniczak S.J. Szamotuły 10
1353 Den Hartogh Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1354 Teatr Muzyczny Capitol Wrocław 10
1355 Celta S.J. B. Migdał, M. Usiatycka Wrocław 10
1356 Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni Im.jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk Kraków 10
1357 Opera Wrocławska Wrocław 10
1358 Everest Finanse Sp. z o.o. sp.k. Poznań 9
1359 HP Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 9
1360 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 9
1361 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 9
1362 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K. Majdan 9
1363 Stadler Polska Sp. z o.o. Siedlce 9
1364 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 9
1365 Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 9
1366 Maszoński Logistic Sp. z o.o. S.K. Sulęcin 9
1367 WB Electronics S.A. Ożarów Mazowiecki 9
1368 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 9
1369 Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 9
1370 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 9
1371 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 9
1372 Grupa Interia.Pl Sp. z o.o. S.K. Kraków 9
1373 STRUMET Sp. z o.o. Zakład Wyrobów Metalowych Strumień 9
1374 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 9
1375 SONAROL SPÓŁKA JAWNA NAJDA Jedwabne 9
1376 SPRINTAIR S.A. Warszawa 9
1377 Monier Braas Sp. z o.o. Opole 9
1378 MALOW Sp. z o.o. Suwałki 9
1379 PWC Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1380 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 9
1381 Medos Marian Buławka, Ewa Buławka S.J. Chełmno 9
1382 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 9
1383 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 9
1384 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 9
1385 Metalbud Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 9
1386 Zakłady Mięsne SZUBRYT Zbigniew Szubryt Chełmiec 9
1387 Radmor S.A. Gdynia 9
1388 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 9
1389 SAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
1390 Navo Orbico Sp. z o.o. Tychy 9
1391 Immogdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 9
1392 Eldisy Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 9
1393 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 9
1394 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 9
1395 Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. Bukowno 9
1396 EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie S.J. Turek 9
1397 TETRA PAK Sp. z o.o. Warszawa 9
1398 F.H. Nowalijka Piotr Wychowałek Piotrków Trybunalski 9
1399 PHU AGRO – AS Z. Bednarski & A. Sajdutka S.J. Grodków 9
1400 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 9
1401 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 9
1402 Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbąszynek 9
1403 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 9
1404 Skanem Poznań Sp. z o.o. Swadzim 9
1405 RAWIBOX S.A. Rawicz 9
1406 Rohlig Suus Logistics S.A. Warszawa 9
1407 Adler Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
1408 DUNI POLAND Sp. z o.o. Poznań 9
1409 BMF Polska Sp. z o.o. Leżajsk 9
1410 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
1411 JANTOŃ S.A. S.K. Dobroń 9
1412 Firma Rogala Sp. z o. o. Bobowa 9
1413 Kuehne+nagel Real Estate Sp. z o.o. Gądki 9
1414 WALKI EKOPAK S.A. Jatne 9
1415 NOVOL Sp. z o.o. Komorniki 9
1416 PPH ABET Sp. z o.o. Wrocław 9
1417 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 9
1418 FRANSŁAW Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grodzisk Wielkopolski 9
1419 Goodmills Polska Sp. z o.o. Poznań 9
1420 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 9
1421 SENTREX Sp. z o.o. Gogolin 9
1422 DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
1423 Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Warszawa 9
1424 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9
1425 Kea Ibb Sp. z o.o. Wrocław 9
1426 European Brakes and Chassis Components Sp. z o.o. Wrocław 9
1427 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 9
1428 Zeller Plastik Poland Sp. z o.o. Wola Rębkowska 9
1429 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. Ostrów Wielkopolski 9
1430 Wytwórnia Podłoża Zastępczego Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kołodziejowy Grąd 9
1431 United Packaging S.A. Poznań 9
1432 PODANFOL S.A. Chodzież 9
1433 Abbvie Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1434 Piomar Sp. z o.o. Opole 9
1435 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 9
1436 Prologis Poland XXXVIII Sp. z o.o. Warszawa 9
1437 Pro-San S.J. Kołobrzeg 9
1438 MULTEAFIL Sp. z o.o. Dobrzyca 9
1439 SPS HANDEL S.A. Warszawa 9
1440 Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
1441 Edelmann Poland Sp. z o.o. Pruszków 9
1442 REMONDIS OPOLE Sp. z o.o. Opole 9
1443 ROZTOCZE ZUP Roman Rak Tomaszów Lubelski 9
1444 PHILIPS LIGHTING BIELSKO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
1445 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rosko 9
1446 Asta-Net S. A. Piła 9
1447 Nijman / Zeetank International Transport Sp.z o.o Sandomierz 9
1448 Konsalnet Security Sp. z o.o. Warszawa 9
1449 Ruta S.J. Mińsk Mazowiecki 9
1450 Przedsiębiorstwo Energetyczne Megawat Sp. z o.o. Gliwice 9
1451 Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 9
1452 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Suwałki 9
1453 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 9
1454 NEOTECH Sp. z o.o. Wieluń 9
1455 MAKSBUD Sp. z o.o. Przeds. Drogowo Mostowe Bielsk Podlaski 9
1456 HL Display Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 9
1457 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1458 Specjalistyczny Szpital Im. E. Szczeklika w Tarnowie Tarnów 9
1459 ABW Superbruk Sp. z o.o. Hryniewicze 9
1460 Eco Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra 9
1461 ZŁOMHUT Sp. z o.o. Bodzechów 9
1462 Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A. Warszawa 9
1463 Marathon International Sp. z o.o. S.K. Zalasewo 9
1464 Devco Sp. z o.o. Wrocław 9
1465 Future Processing Sp. z o.o. Gliwice 9
1466 Drukarnia SKLENIARZ Włodzimierz Skleniarz Kraków 9
1467 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Świnoujście 9
1468 Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 9
1469 Pol Mack Poland Sp. z o.o. Świdnica 9
1470 SWISSPOR POLSKA Sp. z o.o. Chrzanów 9
1471 Wodociąg Marecki Sp. z o.o. Marki 9
1472 Przedsiębiorstwo Górniczo- Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie Złotoryja 9
1473 Deutsche Leasing Polska S.A. Warszawa 9
1474 ZMM MAXPOL Zakład Pracy Chronionej Andrzej Polak Rzeszów 9
1475 Mondi Dorohusk Sp. z o.o. Brzeźno 9
1476 LPG Polonia Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 9
1477 Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A. Kraków 9
1478 CEKO Sp. z o.o. Goliszew 9
1479 Miejskie Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 9
1480 Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Rumia 9
1481 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzesku Sp. z o.o. Brzesko 9
1482 Mleczarnia TUREK Sp. z o.o. Turek 9
1483 PW ALICJA Sp. z o.o. Rawicz 9
1484 KOSPEL S.A. Koszalin 9
1485 TOM Sp. z o.o. Szczecin 9
1486 Metlife Services Sp. z o.o. Warszawa 9
1487 Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. S.K. Radojewice 9
1488 Tele – Equipment Sp. z o.o. Warszawa 9
1489 Boekestijn Transport Sp. z o.o. Pniewy 9
1490 Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości Łomża 9
1491 Rosti Poland Sp. z o.o. Białystok 9
1492 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zabrze 9
1493 HALDEX S.A. Katowice 9
1494 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Będzin 9
1495 Tonsmeier Południe Sp. z o.o. Ruda Śląska 9
1496 Miejskie Centrum Medyczne Im. Dr. Karola Jonschera w Łodzi Łódź 9
1497 Ot Port Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 9
1498 Śremskie Wodociągi Sp. z o.o. Śrem 9
1499 Instytut Odlewnictwa Kraków 9
1500 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie Warszawa 9
1501 Royal Bristol Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 9
1502 Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Warszawa 9
1503 Marani Sp. z o.o. Zabrze 9
1504 BALTICON S.A. Gdynia 9
1505 Przeds. Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 9
1506 WODOCIĄGI DĘBICKIE Sp. z o.o. Dębica 9
1507 Aqmet Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 9
1508 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o. Łódź 9
1509 Janfruit Sp. z o.o. Dąbrówka Nowa 9
1510 Istra Sp. z o.o. Paproć 9
1511 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Lubinie S.A. Lubin 9
1512 Stelweld Sp. z o.o. Miłoszyce 9
1513 DIREX Sp. z o.o. Sulejówek 9
1514 Konsalnet Ochrona Sp. z o.o. Warszawa 9
1515 TMS Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 9
1516 Tally Weijl (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 9
1517 Synevo Sp. z o.o. Warszawa 9
1518 Paragon Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 9
1519 BWB Podlasie Sp. z o.o. Siemiatycze 9
1520 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 8
1521 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 8
1522 Sobiesław Zasada S.A. Kraków 8
1523 Sklejka Pisz Paged S.A. Pisz 8
1524 Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wysoka 8
1525 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 8
1526 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 8
1527 Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych ZBUD Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 8
1528 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 8
1529 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 8
1530 Agrosimex Sp. z o.o. Błędów 8
1531 Destylarnia SOBIESKI S.A. Starogard Gdański 8
1532 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 8
1533 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
1534 PAS Polska Sp. z o.o. Opalenica 8
1535 HART Sp. z o.o. Opole 8
1536 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów 8
1537 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1538 SII Sp. z o.o. Warszawa 8
1539 Sma Magnetics Sp. z o.o. Zabierzów 8
1540 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 8
1541 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 8
1542 Capek Sp. z o.o. Skrzyszów 8
1543 MDM NT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
1544 LERG S.A. Pustków 8
1545 Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. Kraków 8
1546 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Chojnice 8
1547 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J. Kobierzyce 8
1548 TXM S.A. Andrychów 8
1549 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 8
1550 AGRO – TOP Sp. z o.o. PPh Wiśniew 8
1551 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz 8
1552 TGS Przemysław Stoń Ruda Śląska 8
1553 JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw Błonie 8
1554 SAD Sp. z o.o. Warszawa 8
1555 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
1556 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość Jezuicka Struga 8
1557 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman Auto-Hak sp. j. Słupsk 8
1558 Oceanic S.A. Sopot 8
1559 Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecin 8
1560 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 8
1561 Agregaty Fogo Sp. z o.o. Wilkowice 8
1562 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 8
1563 MARBET LIPSKO Sp. z o.o. Sp. K. Lipsko 8
1564 Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. Poznań 8
1565 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu Radom 8
1566 QFG Sp. z o.o. Radom 8
1567 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 8
1568 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j. Niedomice 8
1569 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 8
1570 Kelvion Sp. z o.o. Opole 8
1571 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 8
1572 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 8
1573 Centrum Dializa Sp. z o.o. Sosnowiec 8
1574 iQor Global Services Poland Spółka z o.o. Bydgoszcz 8
1575 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 8
1576 Lucchini Poland Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 8
1577 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1578 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 8
1579 J.S. Hamilton Poland S.A. Gdynia 8
1580 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 8
1581 GEALAN POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 8
1582 FLEXIDER POLAND Sp. z o.o. Bieruń 8
1583 TECHNOKABEL S.A. Warszawa 8
1584 PPHU Publima S.J. Lichota & Lichota Ostrowiec Świętokrzyski 8
1585 POLCHAR Sp. z o.o. Police 8
1586 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 8
1587 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 8
1588 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 8
1589 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 8
1590 Uniwersytet Opolski Opole 8
1591 Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Wrocław 8
1592 Instytut Nowych Syntez Chemicznych Puławy 8
1593 IWAMET Sp. z o.o. Stalowa Wola 8
1594 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 8
1595 LAKMA STREFA Sp. z o.o. Warszowice 8
1596 Anis Opakowania Sp. z o.o. Oleśnica 8
1597 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 8
1598 Cornaglia Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
1599 Havi Logistics Sp. z o.o. Warszawa 8
1600 FERAX Sp. z o.o. Zduńska Wola 8
1601 Q4GLASS, ABJ INVESTORS Sp. z o.o. S.K. Koszalin 8
1602 Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Alsecco Sp. z o. o. Nysa 8
1603 Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II Grodzisk Mazowiecki 8
1604 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 8
1605 RPC BEBO POLSKA Sp. z o.o. Poznań 8
1606 Energia – ECO Cisowo Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 8
1607 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte Gdynia 8
1608 Cykoria S.A. Wierzchosławice 8
1609 Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o. Kraków 8
1610 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 8
1611 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 8
1612 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 8
1613 Natanek Nova Sp. z o.o. S.K. Szyk 8
1614 Layster Group Sp. z o.o. Warszawa 8
1615 Uniglass Polska Sp. z o.o. Łomża 8
1616 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. Bytom 8
1617 Bodycote Polska Sp. z o.o. Częstochowa 8
1618 ABWOOD Sp. z o.o. Sławno 8
1619 Suez Zachód Sp. z o.o. Wrocław 8
1620 STALKO – Przybysz i Wspólnicy S.J. Zielonka 8
1621 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 8
1622 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8
1623 ZABERD S.A. Zakład Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Wrocław 8
1624 REMONDIS GLIWICE Sp. z o.o. Gliwice 8
1625 AGROMAKS Sp. z o.o. Nowa Sucha 8
1626 Celsium Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 8
1627 Struga Spółka Akcyjna Struga S.A. Jezuicka Struga 8
1628 ORAS Olesno Sp. z o.o. Olesno 8
1629 Teatr Narodowy w Warszawie Warszawa 8
1630 Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J. Lidzbark Warmiński 8
1631 ASCO Numatics Sp. z o.o. Warszawa 8
1632 Seito Polska Sp. z o.o. Toruń 8
1633 Apis Sp. z o.o. Chodecz 8
1634 Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 8
1635 ZIĘBICE Sp. z o.o. Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Ziębice 8
1636 Miejska Energetyka Cieplna w Kołobrzegu Sp. z o.o. Kołobrzeg 8
1637 Nowy Ląd Sp. z o.o. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu Lwówek Śląski 8
1638 Przedsiębiorstwo Drobiarskie Grzegorz Wyrębski Wróblew 8
1639 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 8
1640 Młot Sp. j., Bożena i Henryk Młot Ostrowik 8
1641 Sigit Poland Sp. z o.o. Skoczów 8
1642 Dedal Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 8
1643 ELWOZ Sp. z o.o. Szklana 8
1644 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Krotoszyn 8
1645 Ekofol Bugaj sp. j. Bieruń 8
1646 Krause Sp. z o.o. Świdnica 8
1647 Soprema Polska Sp. z o.o. Pass 8
1648 JESTIC J.K. Cykowiak S.M. Cykowiak S.J. Krąplewo 8
1649 Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. Wadowice 8
1650 Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o. Świeszyno 8
1651 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach Siedlce 8
1652 Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 8
1653 Spółka Ciepłowniczo-Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 8
1654 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. Tarnobrzeg 8
1655 Admit Joanna i Adam Mitręga sp. j. Górki Wielkie 8
1656 AGROCENTRUM Sp. z o.o. Kolno 8
1657 Zarmen FPA Sp. z o.o. Warszawa 8
1658 Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu Zabrze 8
1659 Inneko Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 8
1660 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Puławy 8
1661 ITM Baza Paznańska Sp. z o.o. Swadzim 8
1662 Żagańskie Wodociągi I Kanalizacje Sp. z o.o. Żagań 8
1663 Bałtykgaz Sp. z o.o. Rumia 8
1664 ZPHU KABLONEX Eugeniusz Nawrocki Chodzież 8
1665 VICTORIA – CYMES Sp. z o.o. Wałcz 8
1666 DGT Sp. z o.o. Straszyn 8
1667 SAT-FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Łódź 8
1668 Baltic Spinning Sp. z o.o. Łozienica 8
1669 Przeds. Wodociągowo- Kanalizacyjne Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 8
1670 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński Ślesin 8
1671 Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. Gostyń 8
1672 Opec-System Sp. z o.o. Grudziądz 8
1673 Sylva Sp. z o.o. Wiele 8
1674 Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Lubań 8
1675 Młyny Szczepanki Sp. z o.o. Szczepanki 8
1676 NORDFOLIEN POLSKA Sp. z o.o. Zdzieszowice 8
1677 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. Sosnowiec 8
1678 Polynt Composites Poland Sp. z o.o. Niepołomice 8
1679 SOLIDEX S.A. Kraków 8
1680 Tnt Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 8
1681 Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 8
1682 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 8
1683 ILAS POLONIA S.A. Ciechanów 8
1684 Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. Wysogotowo 8
1685 Kaefer S.A. Warszawa 8
1686 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Elblągu Sp. z o.o. Elbląg 8
1687 CAT Poland Transport Sp. z o.o. Będzin 8
1688 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. Zduńska Wola 8
1689 The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 8
1690 Trendglass Sp. z o.o. Trend Group S.K. Wola Korzeniowa 8
1691 Go – Trans GMBH Sp. z o.o. Warszawa 8
1692 WODOCIĄGI PUŁAWSKIE Sp. z o.o. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Puławy 8
1693 MEDEN – INMED Sp. z o.o. Koszalin 8
1694 Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego Wrocław 8
1695 Silgan Metal Packaging Tczew S.A. Tczew 8
1696 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Inowrocław 8
1697 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Antoniów 8
1698 ELIT – B. Gancarz, K. Błaszkowski – S.J. Elbląg 8
1699 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno-Technicznego PROMONT Sp. z o.o. Świebodzice 8
1700 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Biłgoraj 8
1701 ŁYSOGÓRY Przedsiębiorstwo Turystyczne Sp. z o.o. Kielce 8
1702 PPHU AGRO – HURT S.J. Waldemar, Piotr, Paweł Wideł Nowy Sącz 8
1703 LAKMA SAT Sp. z o.o. Cieszyn 8
1704 Centrum Medyczne Żelazna Sp. z o.o. Warszawa 8
1705 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Jaworzno 8
1706 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gaber Bernard Gawkowski Wesoła 8
1707 Transgór S.A. Mysłowice 8
1708 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ŻYRARDÓW Sp. z o.o. Żyrardów 8
1709 Frac Handel Sp. z o.o. S.K.A. Rzeszów 8
1710 Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o. Warszawa 8
1711 Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Legnica 8
1712 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Zielona Góra Sp. z o.o. Zielona Góra 8
1713 STOKOTA Sp. z o.o. Elbląg 8
1714 Centrum Sztuki Współczesnej – Zamek Ujazdowski Warszawa 8
1715 Grupa Producentów Owoców I Warzyw Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski Sp. z o.o. Różanki 8
1716 LEGRA Sp. z o.o. Kraków 8
1717 Warszawskie Centrum Expo XXI Sp. z o.o. Warszawa 8
1718 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Piast Sp. z o.o. Rzepowo 8
1719 Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu Wrocław 8
1720 Grupa Producentów Owoców Galster Sp. z o.o. Wierzchucice 8
1721 Gp Raj-Fruit Sp. z o.o. Wilków Pierwszy 8
1722 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1723 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 7
1724 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 7
1725 TCL Operations Polska Sp. z o.o. Żyrardów 7
1726 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 7
1727 Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1728 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 7
1729 Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o. Zamość 7
1730 BLEJKAN S.A. Szczecin 7
1731 Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych Wrocław 7
1732 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
1733 Ciech Pianki Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
1734 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego Warszawa 7
1735 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 7
1736 Sandra J. Zalewski i Spółka S.J. Pogorzelica 7
1737 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 7
1738 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1739 Ciech Cargo Sp. z o.o. Inowrocław 7
1740 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 7
1741 Vimn Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
1742 YES BIŻUTERIA Sp. z o.o. Poznań 7
1743 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 7
1744 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 7
1745 KINGSPAN Sp. z o.o. Lipsko 7
1746 International Paper Polska Sp. z o.o. Kraków 7
1747 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 7
1748 XL – TAPE International Sp. z o.o. Kielce 7
1749 PROMAG S.A. Poznań 7
1750 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
1751 Krynica Vitamin S.A. Warszawa 7
1752 Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A. Grabów nad Prosną 7
1753 P P H U CENTRUM Sp. z o.o. Nowy Sącz 7
1754 Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik S.J. Żyraków 7
1755 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 7
1756 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo 7
1757 CEMET S.A. Warszawa 7
1758 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wrocław 7
1759 Agrifirm Polska Sp. z o.o. Szamotuły 7
1760 KACZKAN S.J. Zakład Produkcji Drzewnej Małdyty 7
1761 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 7
1762 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 7
1763 PW AUTOS Sp. z o.o. Solec Kujawski 7
1764 Daedong System Poland sp. z o.o. Cieszyn 7
1765 Lenze Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 7
1766 Carsed Sp. z o.o. S.K. Siedlce 7
1767 ML System S.A. Zaczernie 7
1768 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 7
1769 HM Helvetia Meble Sp. z o.o. S.K. Wieruszów 7
1770 Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 7
1771 ABRA S.A. Kraków 7
1772 Effect Sp. z o.o. Warszawa 7
1773 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 7
1774 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 7
1775 Mardi Sp. z o.o. Biskupiec 7
1776 Eurobud Chajewscy S.J. Starogard Gdański 7
1777 Główny Instytut Górnictwa Katowice 7
1778 Vicar Management Sp. z o.o. Warszawa 7
1779 NDI S.A. Sopot 7
1780 Silvan sp. z o.o. Olecko 7
1781 BEMO MOTORS Sp. z o.o. Poznań 7
1782 Martis-Stilon S. A. Aleksandrów Łódzki 7
1783 P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J. Ostrów Mazowiecka 7
1784 BILLBIRD S.A. Kraków 7
1785 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Lublin 7
1786 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 7
1787 Esky.pl S.A. Radom 7
1788 ORACLE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1789 Phytopharm Klęka S.A. Nowe Miasto 7
1790 WILD POLSKA Sp. z o.o. Marcinkowo 7
1791 BT Sp. z o.o. Bruno Tassi sp.k. Warszawa 7
1792 RBB – Stal S.A. Jarocin 7
1793 REJS Sp. z o.o. Rypin 7
1794 Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A. Gliwice 7
1795 Polskie Górnictwo Skalne MINERAŁ Artur Widłak Kielce 7
1796 YKK POLAND Sp. z o.o. Pogorzałki 7
1797 Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Nowy Targ 7
1798 Kaye Aluminium Opole Sp. z o.o. Tułowice 7
1799 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Warszawa 7
1800 PROGRAFIX Sp. z o.o. Dębica 7
1801 ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów 7
1802 ABBVIE Sp. z o.o. Warszawa 7
1803 MOSTVA Sp. z o.o. Ciemno-Gnojna 7
1804 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 7
1805 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 7
1806 Scan Med Kardiologia Sp. z o.o. Kraków 7
1807 KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o. Przemyśl 7
1808 Kampol – Fruit Sp. z o.o. Biała Rawska 7
1809 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Katowice 7
1810 MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o. Witaszyce 7
1811 GEMI Sp. z o.o. Łaziska Górne 7
1812 Trumpf Huettinger Sp. z o.o. Zielonka 7
1813 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 7
1814 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 7
1815 GADUS Sp. z o.o. Gdynia 7
1816 FRANKE POLSKA Sp. z o.o. Sękocin Nowy 7
1817 HERBAPOL Warszawa Sp. z o.o. Pruszków 7
1818 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 7
1819 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 7
1820 BRVZ Sp. z o.o. Pruszków 7
1821 Szpital w Puszczykowie Im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A. Puszczykowo 7
1822 GERMAZ Sp. z o.o. Dom Samochodowy Wrocław 7
1823 Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A. Ustroń 7
1824 Arka Mega S.A. Warszawa 7
1825 Arsanit Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 7
1826 Bodeko Hotele Sp. z o.o. Wisła 7
1827 Alas Utex Sp. z o.o. Roszków 7
1828 Adient Foam Poland Sp. z o.o. Żory 7
1829 SP Medical Sp. z o.o. Zduńska Wola 7
1830 ESAB Sp. z o.o. Katowice 7
1831 BSK RETURN S.A. Zawiercie 7
1832 Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. Włocławek 7
1833 Pegas Grupa Sp. z o.o. Promna 7
1834 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 7
1835 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. Warszawa 7
1836 BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 7
1837 BIPROSTAL S.A. Firma Inżynieryjno – Konsultingowa Kraków 7
1838 FALCO – Mazurkiewicz, Gwiazda S.J. Olsztyn 7
1839 BT Topbeton Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7
1840 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 7
1841 Vistal Offshore Sp. z o.o. Gdynia 7
1842 SAG Elbud Gdańsk S.A. Gdańsk 7
1843 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 7
1844 Filati Mirosław Kubiak Sp.j. Opiesin 7
1845 Zakład Przerobu Złomu Złomex S.A. Kraków 7
1846 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta i Jerzy Pater Sp. z o.o. Brzeźnica 7
1847 Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Słupia Wielka 7
1848 Euro Doner Poland Sp. z o.o. Zduny 7
1849 BUD Sp. z o.o. Przeds. Usług Górniczych i Budowlanych Częstochowa 7
1850 LWW Śląska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 7
1851 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 7
1852 Ziko Apteka Sp. z o.o. Kraków 7
1853 Hajduk Grupa Producentów Pieczarek Sp. z o.o. Sława 7
1854 CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o. Sady 7
1855 Indyk-Śląsk Sp. z o.o. Wieszowa 7
1856 Nowak Transport Benedykt Nowak Nowe Chechło 7
1857 Autopart Jacek Bąk Sp. z o.o. PPUH Mielec 7
1858 Radmot Sp. z o.o. S.K. Wola Gutowska 7
1859 Motorent Sp. z o.o. Warszawa 7
1860 ANNEBERG TRANSPOL INT Sp. z o.o. Zielona Góra 7
1861 Centralny Ośrodek Informatyki Warszawa 7
1862 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Parys Sp. z o.o. Lublin 7
1863 KFM – Furniture Sp. z o.o. Kolbuszowa 7
1864 Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego Łódź 7
1865 PPHU Agrotex Sp. z o.o. Łososina Dolna 7
1866 ZEBRA Sp. z o.o. Dzierżoniów 7
1867 Ost – Sped Sp. z o.o. Przed. Spedycyjno Transportowe Gądki 7
1868 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego BALTONA S.A. Warszawa 7
1869 DSM Nutritional Products Sp. z o.o. Mszczonów 7
1870 FHU SOBIK Leszek Sobik Bielsko-Biała 7
1871 Oriolus Investments Selp Med Sp. z o.o. sp.k. Poznań 7
1872 SFA POLSKA Sp. z o.o. Czeladź 7
1873 SANIPOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno – Porządkowych Gdynia 7
1874 OSDW Azymut Sp. z o.o. Warszawa 7
1875 Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski S.J. Nasielsk 7
1876 LEGIPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 7
1877 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Zamość 7
1878 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 7
1879 AGRECOL Sp. z o.o. Mesznary 7
1880 Metaltech Sp. z o.o. Czosnów 7
1881 Agrana Fruit Polska Sp. z o.o. Ławy 7
1882 Nuco E. i G. Kosyl sp. j. Wołomin 7
1883 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 7
1884 Totem Kamiński, Szuliński, Snarski, Kamiński Sp. j. Szczecin 7
1885 Słowiński Park Narodowy Smołdzino 7
1886 Transport Towarowy Samochodowy Marcin Słomka Konary 7
1887 Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Sp. z o.o. Krzeszowice 7
1888 POLI – ECO Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. Żary 7
1889 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kęty 7
1890 Consbud Sp. z o.o. Chyliczki 7
1891 MEDIA SERVICE ZAWADA Sp. z o.o. Warszawa 7
1892 AGROMIX Sp. z o.o. PUP Rydzyna 7
1893 ROSA-BUD S.A. Radom 7
1894 CEDAT Sp. z o.o. Gdańsk 7
1895 Sokpol – Koncentraty Sp. z o.o. Wilków 7
1896 Recykl Organizacja Odzysku S.A. Śrem 7
1897 EGIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1898 Metsä Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 7
1899 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Gdynia 7
1900 Greengrow Sp. z o.o. Wikrowo 7
1901 Kopalnia Soli Wieliczka Trasa Turystyczna Sp. z o.o. Wieliczka 7
1902 Form – Plast S.A. Bydgoszcz 7
1903 Impel Rental Pro Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 7
1904 Leitz Polska Sp. z o.o. Radomsko 7
1905 Tasomix Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 7
1906 Albatros Sp. z o.o. Przemyśl 7
1907 Evobus Polska Sp. z o.o. Wolica 7
1908 KOSPAN Sp. z o.o. S.K. Ciasna 7
1909 Sienna Hotel Sp. z o.o. Warszawa 7
1910 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
1911 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 7
1912 Enwind Sp. z o.o. Warszawa 7
1913 HTEP Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7
1914 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Kędzierzyn-Koźle 7
1915 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Jarosław 7
1916 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku – Zdroju Busko-Zdrój 7
1917 DRUK – INTRO S. A. Inowrocław 7
1918 Lech-Pol Hotele i Restauracje Sp. z o.o. Syców 7
1919 Wodociągi Siemianowickie Aquasprint Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 7
1920 Dartomeks S.J. Pelplin 7
1921 Instytut Elektrotechniki Warszawa 7
1922 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Środzie Wlkp. Środa Wielkopolska 7
1923 Piekarnia BREL S.C. Myszków 7
1924 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kutno 7
1925 Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 7
1926 LAJON Tadeusz Zając S.J. Świętoszowice 7
1927 Sherwin – Williams Poland Sp. z o.o. Brodziszewo 7
1928 AB Bechcicki Sp. z o.o. Wrocław 7
1929 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Biała Podlaska 7
1930 OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o. Włocławek 7
1931 Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji Sp. z o.o. Giżycko 7
1932 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kielce 7
1933 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ełku Sp. z o.o. Ełk 7
1934 Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych MISTER Karol Binkowski, Ryszard Binkowski S.J. Jeziorko 7
1935 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ELEKTROPAKS Stanisław Jaroszek Łęczna 7
1936 Baltic Forwarding Company Sp. z o.o. Szczecin 7
1937 JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska Środa Wielkopolska 7
1938 Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o.o. Ostrołęka 7
1939 Paul Klacska Polska Sp. z o.o. Piaseczno 7
1940 Autocam Poland Sp. z o.o. Kamienna Góra 7
1941 Budmat Transport Sp. z o.o. Płock 7
1942 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji STAR-WIK Sp. z o.o. Starogard Gdański 7
1943 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Rzeszów 7
1944 Grupa LEW S.A. Częstochowa 7
1945 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Starachowicach Starachowice 7
1946 PPUH AKPIL Kazimierz Anioł Pilzno 7
1947 Siltech Sp. z o.o. Zakład Górniczy Zabrze 7
1948 Przedsiębiorstwo Usługowo-Eksportowe Zentex Sp. z o.o. Kalisz 7
1949 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wyszków 7
1950 Narodowy Instytut Audiowizualny Warszawa 7
1951 Spółdzielnia Mleczarska MAZOWSZE Chorzele 7
1952 PLATAN GROUP Sp. z o.o. Warszawa 7
1953 Odlewnia SILUM Sp. z o.o. Czarnożyły 7
1954 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Inowrocław 7
1955 DOLMEB Sp. z o.o. Świdnica 7
1956 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Leszno 7
1957 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe TRANSMAS S.J. Ireneusz i Andrzej Stefaniak Bukowice 7
1958 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Szymona Szymonowica w Zamościu Zamość 7
1959 Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o. Krzemieniewo 7
1960 Zelsad Sp. z o.o. Tęgoborze 7
1961 Man-Trans Sp. z o.o. Tychy 7
1962 Filmoteka Narodowa Warszawa 7
1963 Borga Sp. z o.o. Gdańsk 7
1964 INFORSYS S. A. Radzymin 7
1965 Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. Łomża 7
1966 Stowarzyszenie Delta Ostrowiec Świętokrzyski 7
1967 Oval Sp. z o.o. Malbork 7
1968 Mondi Simet S.A. Grabonóg 7
1969 Rinnen Polska, Sp. z o.o., Spedycja Międzynarodowa Grabówka 7
1970 ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o. Kraków 7
1971 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów 7
1972 Gom Owczarek S.J. Gomunice 7
1973 Instytut Farmaceutyczny Warszawa 7
1974 Świerkot Sp. z o.o. Studzionka 7
1975 ARCESE POLSKA Sp. z o.o. Będzin 7
1976 Staniszewscy Beton sp.j. Olsztyn 7
1977 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim Tomaszów Lubelski 7
1978 Frigo Logistics Sp. z o.o. Żnin 7
1979 Biom Sp. z o.o. Dolistowo Stare 7
1980 Głuchowski Group Sp. z o.o. Nowosielec 7
1981 Intelligent Technologies S.A. Warszawa 7
1982 Polska Filharmonia Bałtycka Im.Fryderyka Chopina w Gdańsku Gdańsk 7
1983 Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego PAN Wrocław 7
1984 MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy – S.J. Gromadka 7
1985 KONSALNET KONWÓJ Sp. z o.o. Warszawa 7
1986 Nowoczesna Firma S.A. Warszawa 7
1987 Akces Sp. z o.o. Nakło nad Notecią 7
1988 Czechanowicz Ekologia I Zieleń Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 7
1989 Włodan Andrzej Włodarczyk Sp. J. Pabianice 7
1990 Centrum Administrowania Nieruchomościami Sp. z o.o. Wałcz 7
1991 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6
1992 BEST S.A. Gdynia 6
1993 Tatrzański Park Narodowy z Siedzibą w Zakopanem Zakopane 6
1994 Intercor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Zawiercie 6
1995 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 6
1996 Instanta Sp. z o.o. Żory 6
1997 Eurocash Serwis Sp. z o.o. Komorniki 6
1998 Idea Money S.A. Warszawa 6
1999 Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Bielawa 6
2000 Enea Serwis Sp. z o.o. Lipno 6
2001 MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J. Węgrów 6
2002 Euroservice Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Warszawa 6
2003 STAR – TYP SPORT Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. Katowice 6
2004 Mayland Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 6
2005 POLMOSTRÓW Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 6
2006 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 6
2007 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 6
2008 Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 6
2009 POLBUS – PKS Sp. z o.o. Wrocław 6
2010 Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 6
2011 Agrii Polska Sp. z o.o. Poznań 6
2012 ALNOR – System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 6
2013 LYS FUSION POLAND Sp. z o.o. Istebna 6
2014 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 6
2015 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 6
2016 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 6
2017 NUTROGENICA Zuzanna Bożek Biała 6
2018 Kaczmarski Inkasso Kaczmarski Małgorzata Wrocław 6
2019 SAFILIN Sp. z o.o. Miłakowo 6
2020 TRANSPOL Kopalnia Kruszywa Zenon Poliński Łojewo 6
2021 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 6
2022 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 6
2023 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska 6
2024 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2025 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 6
2026 PPHU VISSCHER – CARAVELLE POLAND Sp. z o.o. Grudziądz 6
2027 Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. Polkowice 6
2028 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2029 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 6
2030 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2031 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp. j. Kobylnica 6
2032 IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. Kraków 6
2033 AKSAM Sp. z o.o. Sp.k. Osiek 6
2034 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego S.A. Toruń 6
2035 INPOST S.A. Kraków 6
2036 AB Foods Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 6
2037 Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 6
2038 Putka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6
2039 Mckeen-Beef Sp. z o .o. Lisków 6
2040 I.O. VENEZIA Iwona Oganowska, Wojciech Nachiło S.J. Warszawa 6
2041 Lubella Sp. z o.o. S.K. Lublin 6
2042 LACTIMA Sp. z o.o. Morąg 6
2043 SUTCO – POLSKA Sp. z o.o. Katowice 6
2044 TIME S.A. Warszawa 6
2045 GRELAVI S.A. Olsztyn 6
2046 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 6
2047 EL-METAL Maria Mortezaei Siedlec 6
2048 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 6
2049 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 6
2050 Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 6
2051 SERTOP Sp. z o.o. Tychy 6
2052 Wika Polska Sp. z o.o. Sgf S.K. Włocławek 6
2053 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. S.K. Zawodzie 6
2054 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6
2055 HACON Sp. z o.o. Barlinek 6
2056 HURTAP S.A. Łęczyca 6
2057 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR Marek Dewódzki Mstów 6
2058 Tomasz i Danuta Mrukowie PPUH PLANDEX S.J. Stęszew 6
2059 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 6
2060 W.P.S. Sp. z o.o. Zagórz 6
2061 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 6
2062 PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Piwniczna-Zdrój 6
2063 Novago Żnin Sp. z o.o. Wawrzynki 6
2064 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2065 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2066 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 6
2067 Ekodynamic Sp. z o.o. S.K. Wrocław 6
2068 ONNINEN Sp. z o.o. Warszawa 6
2069 J.M.Inwest Sp. z o.o. Warszawa 6
2070 Tevex Logistics Spółka z o.o. Grodzisk Wielkopolski 6
2071 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 6
2072 RENEX Regina Jędrych, Tomasz Jędrych – S.J. Bydgoszcz 6
2073 Sodexo Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2074 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2075 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu Grudziądz 6
2076 WMW Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz S.J. Parszczyce 6
2077 Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego Poznań 6
2078 GLASPO Sp. z o.o. Wrocław 6
2079 Amplus Sp. z o.o. Niegardów 6
2080 TELDAT Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 6
2081 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 6
2082 Ultimo S.A. Wrocław 6
2083 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław 6
2084 Apport Sp. J. Grodzki, Oliszewski Halinów 6
2085 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe Radomyśl Wielki 6
2086 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 6
2087 Salus International Sp. z o.o. Katowice 6
2088 EXTRANS Szeliga Zbigniew Sędziszów Małopolski 6
2089 Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna Lublin 6
2090 Ims S.A. Warszawa 6
2091 ORPLAST Jerzy Orlikowski S.J. Sopot 6
2092 FLEXERGIS Sp. z o.o. Nowy Sącz 6
2093 CHODZEŃ S.J. Piaseczno 6
2094 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Kraków 6
2095 Gafako Sp. z o.o. Gdynia 6
2096 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6
2097 OLKOP Hurtownia Olejów i Paliw Gabriel Kropkowski Kowalewo Pomorskie 6
2098 IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
2099 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 6
2100 Supersnow S.A. Maniowy 6
2101 GEERS Akustyka Słuchu Sp. z o.o. Łódź 6
2102 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 6
2103 P.P.H.U. Wanda Bogusław Maziarz Rybnik 6
2104 Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Białystok 6
2105 GIZO TRUCKS & TRAILERS Grzegorz Niewiński Złotoria 6
2106 PAWBOL Sp. z o.o. Andrychów 6
2107 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 6
2108 POLCAB N. Gamoń Sp.J. Rybnik 6
2109 Invicta Sp. z o.o. Gdańsk 6
2110 Tektura Opakowania Papier S. A. Tychy 6
2111 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2112 Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 6
2113 Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy Warszawa 6
2114 Dakat Dróżdż Teresa Toruń 6
2115 Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o. Elbląg 6
2116 Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o. Brodnica 6
2117 MATERNE – POLSKA Sp. z o.o. Wąwolnica 6
2118 METALKO Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
2119 WAKMET S.J. Fabryka Armatury Przemysłowej Bodzanów 6
2120 Securitas Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2121 Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa 6
2122 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 6
2123 AMLUX Sp. z o.o. Warszawa 6
2124 Bcube Sp. z o.o. Sosnowiec 6
2125 PZU Pomoc S.A. Warszawa 6
2126 Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 6
2127 Izolbet Sp. z o.o. Gostynin 6
2128 Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o. Warszawa 6
2129 Abakus Okna S.A. Warszawa 6
2130 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy Puławy 6
2131 Auto Group Polska i Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 6
2132 SCANIA Production Słupsk S.A. Słupsk 6
2133 Zakład Techniki Próżniowej TEPRO S.A. Koszalin 6
2134 Fabryka Mebli Ryś Sp. z o.o. Krzywaczka 6
2135 Baza Paliw Sp. z o.o. Zielona Góra 6
2136 T – SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 6
2137 Bratex Dachy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dębica 6
2138 KLEEN-TEX Polska Sp. z o.o. Suchedniów 6
2139 Bozamet Sp. z o.o. Ujrzanów 6
2140 Zakłady Mięsne Niebieszczańscy S.J. Gryfów Śląski 6
2141 Rollux Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 6
2142 KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. Szczecin 6
2143 Heinz Plastics Polska Sp. z o.o. Działdowo 6
2144 AON Hewitt Sp. z o.o. Warszawa 6
2145 ZOK Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 6
2146 Dewon Sp. z o.o. Jarnołtówek 6
2147 Polskamp Sp. z o.o. Warszawa 6
2148 BUSINESS CONSULTING CENTER Sp. z o.o. Suchy Las 6
2149 Spaas Candles Poland Sp. z o.o. Stargard 6
2150 Unilever Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 6
2151 Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6
2152 SKLEJKA – EKO S.A. Ostrów Wielkopolski 6
2153 Śląskie Centrum Logistyki S.A. Gliwice 6
2154 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 6
2155 Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. Łódź 6
2156 Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 6
2157 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 6
2158 PIEKARNIA WARMIŃSKA M. Ławrukajtis-Klimkowska, M. Ławrukajtis S.J. Braniewo 6
2159 Kobud S.A. Łęczna 6
2160 Ryszard Nowak FIRMA NOWAK Nakło nad Notecią 6
2161 Browar Amber Sp. z o.o. S.K. Bielkówko 6
2162 ECO Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 6
2163 Franspol Sp. z o.o. Konin 6
2164 HAKO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 6
2165 Ela Container Polska Sp. z o.o. Wołomin 6
2166 Nielsen Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
2167 Malinowe Hotele Sp. z o.o. Solec-Zdrój 6
2168 Melbud S.A. Grudziądz 6
2169 Nazwa.Pl Sp. z o.o. Kraków 6
2170 CD Locum Sp. z o. o. II S. J. Warszawa 6
2171 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Koszalin 6
2172 FIRMA POSIADAŁO S.J. Wykno 6
2173 Ht&L Fitting Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
2174 EPP Sp. z o.o. Łęg 6
2175 FORMASTER S.A. Kielce 6
2176 Bronisław Gwiździel Transport Krajowy i Międzynarodowy Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Chojnice 6
2177 AKCES GROUP Sp. z o.o. S.K. Mianowice 6
2178 Verpa Folie Sp. z o.o. Krępice 6
2179 Retech Sp. z o.o. Mielec 6
2180 FF Fracht Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 6
2181 Transport Krajowy I Zagraniczny – Eurotransport Dłubak S. J. Spalice 6
2182 AEBI SCHMIDT POLSKA Sp. z o.o. Kielce 6
2183 Equator Real Sp. z o.o. Warszawa 6
2184 Spółka Komunalna Dorzecze Białej Sp. z o.o. Tuchów 6
2185 Alligator Polska Sp. z o.o. Nekla 6
2186 Tranzyt Jan Nowak S.J. Opole 6
2187 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gdańsku Sp. z o.o. Gdańsk 6
2188 Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa MODEHPOLMO Sp. z o.o. Szczecin 6
2189 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 6
2190 Bialchem Group Sp. z o.o. Białystok 6
2191 LECH Sp. z o.o. P U H P Białystok 6
2192 GRUPA PREFABET S.A. Warszawa 6
2193 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Rzeszowie Rzeszów 6
2194 Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. Mirosławiec 6
2195 Tappol Sp. z o.o. Słonawy 6
2196 FORTACO Sp. z o.o. Wrocław 6
2197 HOTELS GLOBAL INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. Kraków 6
2198 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Larix Sp. z o.o. Lubliniec 6
2199 Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych ZPCh Kazimierz Ginter Chojnice 6
2200 P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A. Kluczbork 6
2201 Noris Sp. z o.o. S.K. Drawski Młyn 6
2202 NOMET Sp. z o.o. Toruń 6
2203 Lubelski Rynek Hurtowy S.A. Ciecierzyn 6
2204 Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk 6
2205 IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o. Augustowo 6
2206 FINKORP Sp. z o.o. Warszawa 6
2207 GERDA 2 Sp. z o.o. Starachowice 6
2208 Pebek Sp. z o.o. Świdnica 6
2209 Zakłady Produkcyjne B-D S.A. Zawiercie 6
2210 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 6
2211 Savona Sp. z o.o. Rudnik Szlachecki 6
2212 INTRA S.A. Iłowa 6
2213 WKRĘT-MET Sp. z o.o. S.K. Kuźnica Kiedrzyńska 6
2214 Victory Precision Technology Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 6
2215 Elektrociepłownia Andrychów Sp. z o.o. Andrychów 6
2216 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Sp. z o.o. Ciechanów 6
2217 Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. Dębniałki Kaliskie 6
2218 KRUSZBET S.A. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych Suwałki 6
2219 RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Rusko 6
2220 Centrum Logistyczne Gryf Sp. z o.o. Szczecin 6
2221 Rouwdach Sp. z o.o. Opalenica 6
2222 Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o. Długie Stare 6
2223 Hirsch Porozell Sp. z o.o. Wrocław 6
2224 Si-Consulting Sp. z o.o. Wrocław 6
2225 Marko-Kolor Sp. J. L. Frączkiewicz, W. Gajda, A. Katryński Łódź 6
2226 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Stalowa Wola 6
2227 MTL Asco Sp. z o.o. Pyskowice 6
2228 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kielce 6
2229 ZAMEK RYN Mazurskie Centrum Kongresowo Wypoczynkowe Sp. z o.o. Ryn 6
2230 Eco Kutno Sp. z o.o. Kutno 6
2231 Hoyer Polska Sp. z o.o. Katowice 6
2232 Przedsiębiorstwo Prywatne REZAL Andrzej Aleksandrowicz Łódź 6
2233 MONEVA Polska Sp. z o.o. Świebodzice 6
2234 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Świdnica 6
2235 LAKMA Sp. z o.o. Cieszyn 6
2236 Cebi Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 6
2237 Polski Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. Wyszków 6
2238 PPUH Henryk Kowalczyk Dziewki 6
2239 Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 6
2240 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Oświęcim 6
2241 Wodociągi Niepołomice Sp. z o.o. Niepołomice 6
2242 PROPART Sp. z o.o. Kępno 6
2243 GBT Sp. z o.o. Gdańsk 6
2244 Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 6
2245 Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o. Osięciny 6
2246 WART – MILK Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sieradz 6
2247 Laude Smart Intermodal S.A. Toruń 6
2248 Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. Gdynia 6
2249 Zakłady Mięsne BM Kobylin Sp. z o.o. Kobylin 6
2250 Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o. Leszno 6
2251 Styropian Plus Sp. z o.o. Czarne Dolne 6
2252 Pupil Foods Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 6
2253 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Strzelin 6
2254 Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o. Drobin 6
2255 ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt Rawicz 6
2256 Dm Celus Sp. z o.o. Jordanów Śląski 6
2257 Lenko S.A. Bielsko-Biała 6
2258 PLASTIMEX Sp. z o.o. Psary 6
2259 Toolmex Truck Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 6
2260 Autodistribution Polska Sp. z o.o. Kraków 6
2261 Gospodarstwo Ogrodnicze ŁĘGAJNY Sp. z o.o. Barczewo 6
2262 MIKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
2263 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gostyń 6
2264 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Gorlice 6
2265 Szkoła Główna Służby Pożarniczej Warszawa 6
2266 SSE Polska sp. z o.o. Rogów Sobócki 6
2267 Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi Sp. z o.o. Zambrów 6
2268 Paul – Pon Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 6
2269 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Pragapółnoc Warszawa 6
2270 FORBET- MAREK MAŁECKI Tarnobrzeg 6
2271 Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o. Giżycko 6
2272 Majkoltrans Sp. z o.o. Wrocław 6
2273 Wodociągi Sp. z o.o. Głuchołazy 6
2274 Shapers’ Polska sp. z o.o. Bydgoszcz 6
2275 PPHU Budowa i Naprawa Dróg EFEKT Sp. z o.o. Warszawa 6
2276 Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. Łuków 6
2277 FPHU ARMAKAN-PVC Krzysztof Kiebus Oleśnica 6
2278 Comperia.pl S.A. Warszawa 6
2279 Instytut Technik Innowacyjnych EMAG Katowice 6
2280 CZAJKA WOJCIECH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGNUM Żnin 6
2281 ASA EKO Polska Sp. z o.o. Katowice 6
2282 Waldemar Kurspiot Transport Towarowy Głogówek 6
2283 WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Skierniewice 6
2284 Okpol Sp. z o.o. Skarbimierz Osiedle 6
2285 Chem Trans Logistic Haldex S.A. Sosnowiec 6
2286 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wałcz 6
2287 Wojenkowski Wojciech Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO Brodnica 6
2288 SIGMA S.A. Jastków 6
2289 VECTOR Sp. z o.o. Gdynia 6
2290 FUGOR Sp. z o.o. Krotoszyn 6
2291 KIA Motors Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2292 Bifix Wojciech Piasecki sp. j. Górki Małe 6
2293 Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Bystra 6
2294 Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. W Jeleniej Górze Jelenia Góra 6
2295 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Siemiatycze 6
2296 MAAN sp. z o.o. Podole 6
2297 MAMUT Sp. z o.o. Wrocław 6
2298 Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN Warszawa 6
2299 Marpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
2300 TRANS – PETRO – COLOR Sp. z o.o. Piaseczno 6
2301 Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej BLACHOWNIA Kędzierzyn-Koźle 6
2302 Nordan Sp. z o.o. Czerniejewo 6
2303 Międzynarodowy Transport Drogowy Ryszard Butkiewicz Suwałki 6
2304 Centrum Diagnostyki Medycznej Multi – Med H.B. i Ska – Sp.J. Warszawa 6
2305 Drogowiec – PL Sp. z o.o. Kielce 6
2306 Spółdzielnia Producentów Sadeks Nowy Kłopoczyn 6
2307 BMTI Sp. z o.o. Pruszków 6
2308 Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o. Łańcut 6
2309 HTK – Went – Polska Sp. z o.o. Kraków 6
2310 BIWAL Sp. z o.o. Białystok 6
2311 Centrum Rekreacji i Wypoczynku Hawrań Sp. z o.o. w Jurgowie Jurgów 6
2312 UDS Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 6
2313 HOLDING – ZREMB GORZÓW S.A. Gorzów Wielkopolski 6
2314 Aliberti Logistics S.A. Warszawa 6
2315 Car – Pol Leasing Sp. z o.o. Warszawa 6
2316 Fleet Center Sp. z o.o. Kraków 6
2317 Kuźnia – Zawadzkie Sp. z o.o. Zawadzkie 6
2318 Climatic Sp. z o.o. sp.k. Reguły 6
2319 KALGRUP Sp. z o.o. Steniatyn-Kolonia 6
2320 Bracia Bracik Grupa Producentów Warzyw Sp. z o.o. Krosna-Parcela 6
2321 ALAB LABORATORIA Sp. z o.o. Warszawa 6
2322 Babik Sp. z o.o. Góra Kalwaria 6
2323 ECCO RAIL Sp. z o.o. Katowice 6
2324 Mogan Sp. z o.o. Warszawa 6
2325 Grupa Producentów Warzyw Jamarol Sp. z o.o. Markowice 6
2326 Innogy Polska S.A. Warszawa 5
2327 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 5
2328 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 5
2329 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2330 PHN SPV 33 Sp. z o.o. Warszawa 5
2331 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2332 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 5
2333 AUTOROBOT STREFA Sp. z o.o. Gliwice 5
2334 AGROLOK Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 5
2335 MWS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 5
2336 Wittchen S.A. Kiełpin 5
2337 M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka sp.j. Suchy Las 5
2338 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 5
2339 Arctic Navigations Sp. z o.o. Warszawa 5
2340 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 5
2341 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 5
2342 PAGED – SKLEJKA S.A. Morąg 5
2343 Fortec Sp. z o.o. Luboń 5
2344 OPOLTRANS PHU Brzezie 5
2345 EKO – VIT Sp. z o.o. Łódź 5
2346 SFW Energia Sp. z o.o. Gliwice 5
2347 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 5
2348 Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie Wapiennik 5
2349 AAT Sp. z o.o. Kraków 5
2350 Nowa Itaka Sp. z o.o. Opole 5
2351 GRYFSKAND Sp. z o.o. Gryfino 5
2352 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2353 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 5
2354 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 5
2355 Soudal Manufacturing Sp. z o.o. Pionki 5
2356 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Swarzędz 5
2357 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 5
2358 The British School Sp. z o.o. Warszawa 5
2359 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 5
2360 Int. Transport Production Wind Energy Jens Christian Siig Barlinek 5
2361 TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 5
2362 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 5
2363 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 5
2364 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 5
2365 Zakłady Mięsne Łuniewscy Eugeniusz Łuniewski Kostry-Śmiejki 5
2366 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 5
2367 Stefczyk Finanse Towarzystwo Zarządzające Skok Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 5
2368 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2369 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 5
2370 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 5
2371 INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2372 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 5
2373 A.Z. IWANICCY S.J. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki Gubin 5
2374 Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy S.J. Mroczeń 5
2375 M-LOGISTIC Sp. z o.o. Tychy 5
2376 Drukpak Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 5
2377 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 5
2378 UNIBAX Sp. z o.o. Toruń 5
2379 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 5
2380 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 5
2381 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 5
2382 GLOBALMALT POLSKA Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2383 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 5
2384 NIBE – BIAWAR Sp. z o.o. Białystok 5
2385 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2386 Green Factory Sp. z o.o. Zdunowo 5
2387 Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Gryf S.A. Szczecin 5
2388 SEW – Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 5
2389 TARGBAN Sp. z o.o. Płochocin 5
2390 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 5
2391 St-Majewski S.A. S.K. Pruszków 5
2392 NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 5
2393 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 5
2394 ZPC FLIS S.J. Kuranów 5
2395 Krotoski – Cichy Sp. z o.o. sp.k. Łódź 5
2396 SYSTEM-DROB P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz S.J. Lubomierz 5
2397 FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. Poznań 5
2398 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 5
2399 POLSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 5
2400 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 5
2401 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk S.J. Koszalin 5
2402 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 5
2403 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 5
2404 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 5
2405 Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. Brzoza 5
2406 Serpol Cosmetics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mieścisko 5
2407 Agro-Danmis Gramowscy S.J. Wyszyny 5
2408 Tekra Sp. z o.o. Gubin 5
2409 Termo Organika Sp. z o.o. Kraków 5
2410 Zakład Urządzeń Grzewczych Elektromet Wojciech Jurkiewicz Gołuszowice 5
2411 C+N Polska Sp. z o.o. Mielec 5
2412 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 5
2413 Szpital Wojewódzki Im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszynskiego w Sieradzu Sieradz 5
2414 COMFORT S.A. Rakowice Małe 5
2415 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 5
2416 Ethosenergy Sp. z o.o. Wrocław 5
2417 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe Strzelce Opolskie 5
2418 Amw Sinevia Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 5
2419 Lukullus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leoncin 5
2420 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5
2421 Sices Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2422 Radika Polska S.A. sp.k. Warszawa 5
2423 DONAUCHEM POLSKA Sp. z o.o. Rokietnica 5
2424 BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Smardzewice 5
2425 FERRARINI Sp. z o.o. Sieraków 5
2426 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 5
2427 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 5
2428 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 5
2429 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 5
2430 Dalian Talent Poland Sp. z o.o. Żabno 5
2431 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 5
2432 Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 5
2433 Lewiatan Kielce Sp. z o.o. Kielce 5
2434 TESKO STEEL Sp. z o.o. Rybnik 5
2435 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2436 Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. Lubartów 5
2437 Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych Lublin 5
2438 SURET Sp. z o.o. Dębica 5
2439 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 5
2440 Zamek Królewski Na Wawelu – Państwowe Zbiory SztukI Kraków 5
2441 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 5
2442 UniMould S.A. Pieńsk 5
2443 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 5
2444 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 5
2445 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 5
2446 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Poznań 5
2447 Logwin Air + Ocean Poland Sp. z o.o. Piaseczno 5
2448 ES SYSTEM K Sp. z o.o. Wolbrom 5
2449 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 5
2450 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 5
2451 TASTA ARMATURA Sp. z o.o. Stalowa Wola 5
2452 Spółdzielnia Mieszkaniowa POJEZIERZE w Olsztynie Olsztyn 5
2453 JANIPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Janikowo 5
2454 Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 5
2455 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 5
2456 Medicofarma S.A. Warszawa 5
2457 H.B. CRAB S.J. Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 5
2458 IRYD Sp. z o.o. Gołdap 5
2459 Kotar Spółka Jawna B.&S. Jaworscy Wołów 5
2460 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 5
2461 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 5
2462 Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 5
2463 NORLYS Sp. z o.o. Nowy Sącz 5
2464 Pomorska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. Gdynia 5
2465 FLORENTYNA – Zakład Pracy Chronionej – Mariusz Matecki – Jarosław Matecki – S.J. Korzkwy 5
2466 Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5
2467 Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie RES-DROB Sp. z o.o. Rzeszów 5
2468 DAMIX Sp. z o.o. Rypin 5
2469 FAST Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Zielona Góra 5
2470 DBW – POLSKA Sp. z o.o. Górzykowo 5
2471 CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. Kraków 5
2472 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 5
2473 Stolarz Lempert S.K. Baranów 5
2474 PPUH Promus – Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 5
2475 Instytut Ogrodnictwa Skierniewice 5
2476 Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 5
2477 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki S.A. Mińsk Mazowiecki 5
2478 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 5
2479 Polski Związek Łowiecki Warszawa 5
2480 Hollywood Textile Service Sp. z o.o. Sierpc 5
2481 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 5
2482 Szkoła Główna Handlowa Warszawa 5
2483 CGH Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2484 SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. Szczecin 5
2485 Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM. Pl S.A. Dąbrowa Górnicza 5
2486 Auto – Special Sp. z o.o. Modlniczka 5
2487 GLOBAL COSMED S.A. Radom 5
2488 Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o. Zduńska Wola 5
2489 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego Warszawa 5
2490 Lonza Nata Teresa Zarębska, Waldemar Michałowski sp.j. Gdańsk 5
2491 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 5
2492 Muzeum Śląskie Katowice 5
2493 TRANSCHEM Sp. z o.o. PHUP Włocławek 5
2494 METALFER POLONIA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2495 BITUNOVA Sp. z o.o. Warszawa 5
2496 Piekarnio-Cukiernia – Delikatesy Ryszard Steskal S.J. Jabłonka 5
2497 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 5
2498 Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. S.K. Puchały 5
2499 Tomton Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2500 METALTECH Piasecki Sp.J. Czosnów 5
2501 Fielmann Sp. z o.o. Gdynia 5
2502 Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o. Kraków 5
2503 FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS JAN ILNICKI Ośno Lubuskie 5
2504 Rhenus Recycling Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2505 GEORG UTZ Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5
2506 Aminex Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 5
2507 Poland Business Park IV Sp. z o.o. Warszawa 5
2508 Marco Sp. z o.o. Gliwice 5
2509 Armacell Poland Sp. z o.o. Środa Śląska 5
2510 GENDERKA Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2511 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AMID Piotr Mikołajczyk Ostrowiec Świętokrzyski 5
2512 STUDIO INTERFILM Sp. z o.o. Warszawa 5
2513 MW – GMW Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Wadowice 5
2514 BRW Comfort Sp. z o.o. Olsztyn 5
2515 Ars Medical Sp. z o.o. Piła 5
2516 Przedsiębiorstwo Produkcji Zwierzęcej PRZYBKOWO Sp. z o.o. Barwice 5
2517 DAR-POL Dariusz Kulesza Wyszków 5
2518 Dega S.A. Sianów 5
2519 Liberty Poland S.A. Chorzów 5
2520 CAROLINA CAR COMPANY J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka Sp.J. Warszawa 5
2521 STEEL – BUILDING Sp. z o.o. Poznań 5
2522 DSS RECYKLING Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5
2523 VERONI Bogusław Warżel Wąbrzeźno 5
2524 FCA Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2525 Budromost – Starachowice Sp. z o.o. Wąchock 5
2526 OMAG Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń Brzezinka 5
2527 Transcargo Sp. z o.o. Szczecin 5
2528 EC Engineering Sp. z o.o. Kraków 5
2529 Wis S.J. Iława 5
2530 Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Tuszyn 5
2531 Bell Polska Sp. z o.o. Niepołomice 5
2532 Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o. Kutno 5
2533 Universal Transport Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 5
2534 Mlekoma Sp. z o.o. Warszawa 5
2535 KPMG Sp. z o.o. Warszawa 5
2536 ECO – PROGRES Sp. z o.o. Ełk 5
2537 Ślusarstwo Usługowe Hajduk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gorzów Wielkopolski 5
2538 Promonotes Sp. z o.o. Suchy Las 5
2539 Port 2000 Marcinkiewicz S.J. Zielona Góra 5
2540 Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. Warszawa 5
2541 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J. Buczkowice 5
2542 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Pigonia w Krośnie Krosno 5
2543 BROWARY ŁÓDZKIE S.A. Łódź 5
2544 Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek, T. Szczepański S.J. Parsęcko 5
2545 Mojsiuk Sp. z o.o. sp.k. Biesiekierz 5
2546 TIBERIUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2547 AQUA PARK ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 5
2548 Bracia Bertrand Sp. z o.o. Sp.K. Luzino 5
2549 Przedsiębiorstwo SIMET S.A. Jelenia Góra 5
2550 SAS INSTITUTE Sp. z o.o. Warszawa 5
2551 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 5
2552 Schmidt Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 5
2553 Gpec Starogard Sp. z o.o. Starogard Gdański 5
2554 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 5
2555 Natalii Sp. z o.o. Rokietnica 5
2556 Batipharm Sp. z o.o. Wrocław 5
2557 Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 5
2558 IKAR Sp. z o.o. Centrum Zdrowia i Wypoczynku Kołobrzeg 5
2559 Halfen Produkcja Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 5
2560 BOLESŁAW Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Komunalnej Bolesław 5
2561 Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. Czempiń 5
2562 CHESPA KLISZE Sp. z o.o. Krapkowice 5
2563 VP Polska Sp. z o.o. Żagań 5
2564 Polmex Group Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 5
2565 CRL Sp. z o.o. Radom 5
2566 ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Rzeszów 5
2567 SANIKO Sp. z o.o. Przeds. Gospodarki Komunalnej Włocławek 5
2568 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Wola Warszawa 5
2569 Opax Sp. z o.o. S.K. Przytkowice 5
2570 Zacisze S.A. Warszawa 5
2571 Miś Transport i Spedycja Sp. J. Marian Miś Mariusz Miś Tarnów 5
2572 Platige Image S.A. Warszawa 5
2573 KOMET – URPOL Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5
2574 Stiegelmeyer Sp. z o.o. Stolno 5
2575 Abrava Sp. z o.o. IGP S.K.A. Świecie 5
2576 Bohler Uddeholm Polska Sp. z o.o. Dziekanów Polski 5
2577 Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o. Warszawa 5
2578 Dwie Doliny Muszyna Wierchomla Sp. z o.o. Warszawa 5
2579 Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o. Gliwice 5
2580 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp. J. Bojszowy 5
2581 Starmedica Sp. z o.o. Stargard 5
2582 SOR-DREW S.A. Świętochłowice 5
2583 SWEDECENTER Sp. z o.o. Warszawa 5
2584 Sudety – Lift Sp. z o.o. Szklarska Poręba 5
2585 GUMOTIV Paweł Róg Wadowice Górne 5
2586 Medicus Sp. z o.o. Centrum Diagnostyczno – Terapeutyczne Lubin 5
2587 Lehmann Agrotechnika Sebastian Lehmann Sp. z o.o. Niepruszewo 5
2588 Zakład Sprzątania Placów i Ulic S.J. Poznań 5
2589 Vitroterm – Murów S.A. Murów 5
2590 Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilczyce 5
2591 GSG Towers Sp. z o.o. Gdańsk 5
2592 PARK-M Sp. z o.o. Stary Sącz 5
2593 POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2594 ENGAS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2595 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Kraków 5
2596 POLSKA AGENCJA PRASOWA S.A. Warszawa 5
2597 Danish Farming Consultants Sp. z o.o. Gliwice 5
2598 Liberty Motors S.A. Łódź 5
2599 Zakład Rentgena i USG Wyrobek Sp. z o.o. sp.k. Kraków 5
2600 Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. Żnin 5
2601 Ivopol Sp. z o.o. Świlcza 5
2602 Spółdzielnia Mleczarska Polmlek Maćkowy Gdańsk 5
2603 B&D HOTELS S.A. Warszawa 5
2604 Buszrem S.A. Piotrków Trybunalski 5
2605 AE Group Polska Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 5
2606 Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o. Lubiana 5
2607 Firma Handlowo Usługowa NEKOPOL Neć Józef Tomaszów Lubelski 5
2608 Wiktorowicz S. J. Strzegom 5
2609 Zakład Ceramiki Budowlanej OWCZARY R.E.R. Stępień S.J. Owczary 5
2610 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Wałbrzych 5
2611 G.V.M. Carint Sp. z o.o. Kraków 5
2612 Windvest – Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
2613 ALMUS Sp. z o.o. Słomniki 5
2614 Maurer Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Spedycyjne Empol-Transport Tylmanowa 5
2615 Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami Im. Jana Pawła II – Spółdzielnia Usług Medycznych Ciechocinek 5
2616 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 5
2617 BAMA POLSKA Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 5
2618 Martinique Investment Sp. z o.o. Toruń 5
2619 HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 5
2620 MIELEWCZYK Sp.J. Dzierżążno 5
2621 METALKAS Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2622 MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 5
2623 PROMED S.A. Warszawa 5
2624 KREIS PACK Sp. z o.o. Niepruszewo 5
2625 Atf Heave Transport Adam Fijał Łomianki 5
2626 UCHACZ S.J. P P H U Tymbark 5
2627 Szczecińsko – Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Police 5
2628 BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie Szczecin 5
2629 Styropmin Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 5
2630 Firma Zaopatrzenia KORNER Sp. z o.o. Strzałków 5
2631 Macsped Sp. z o.o. S.K. Szczecin 5
2632 Direx S.J. Sulejówek 5
2633 SAMINEX Sp. z o.o. Brodnica 5
2634 Colours Factory Sp. z o.o. Piła 5
2635 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 5
2636 Ożarów Biznes Park Sp. z o.o. Poznań 5
2637 Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego Aktywizacja Spółdzielnia Pracy Kraków 5
2638 PAKS’D Sp. z o. o. Tychy 5
2639 EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Władysławowo 5
2640 Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie Żydowo 5
2641 ALDEMED Centrum Medyczne Ryszard Szcząchor Zielona Góra 5
2642 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 5
2643 Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak Siedlec 5
2644 TPA Sp. z o.o. Pruszków 5
2645 Komatsu Poland Sp. z o.o. Sulejówek 5
2646 Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego POL- STRAUTMANN Sp. z o.o. Lwówek 5
2647 DRIMPOL M.D. Rykowscy S.J. Rzeszów 5
2648 PEGIMEK Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Świdnik 5
2649 Winterhalter Gastronom Polska sp. z o.o. Warszawa 5
2650 BOLARUS S.A. Bochnia 5
2651 Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 5
2652 FADO Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2653 Anga Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. Kozy 5
2654 Abriso Sp. z o.o. Jaraczewo 5
2655 ERG S.A. Dąbrowa Górnicza 5
2656 PLASTIMET Sp. z o.o. PPU Ełk 5
2657 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Żary 5
2658 Gwda Sp. z o.o. Piła 5
2659 Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Sękocin Stary 5
2660 BUDMAT AUTO Sp. z o.o. Płock 5
2661 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 5
2662 Rpc Bramlage Warszawa Sp. z o.o. Otwock 5
2663 Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o. Międzychód 5
2664 Creo Sp. z o.o. Rzeszów 5
2665 Centra Medyczne Medyceusz Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 5
2666 Tabiplast Sp. z o.o. Pietrzykowice 5
2667 FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o. Białobrzegi 5
2668 Krzemień i Wspólnicy Sp. z o.o. Inowrocław 5
2669 Karl Knauer Poland Sp. z o.o. Pniewy 5
2670 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Algas Ciepał Helena, Szatan Barabra sp.j. Sosnowiec 5
2671 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Legionowo Sp. z o.o. Legionowo 5
2672 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 5
2673 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Góra Kalwaria 5
2674 Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A. Wrocław 5
2675 EBS S.A. Warszawa 5
2676 ACE RICO POLAND Sp. z o.o. Bielawa 5
2677 Izopanel Sp. z o.o. Gdańsk 5
2678 Bater Sp. z o.o. PW Warszawa 5
2679 PPHU AGROL Sp. z o.o. Bobolice 5
2680 Geovita S.A. Warszawa 5
2681 Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Kołobrzeg 5
2682 Egm S.A. Kraków 5
2683 Zakład Wodociągów I Kanalizacji Sława Sp. z o.o. Sława 5
2684 Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o. Poznań 5
2685 Antex II Sp. z o.o. Lubycza Królewska 5
2686 PHU JAGR Sp. z o.o. Warlubie 5
2687 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach Siedlce 5
2688 ATRIUM TOWER Sp. z o.o. Warszawa 5
2689 Zakład Produkcyjno- Usługowo- Handlowy Best-Pest Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski sp. j. Jaworzno 5
2690 Telia Carrier Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
2691 Zakład Komunalny Sp. z o.o. Opole 5
2692 Zakład Mechaniki Maszyn BUKPOL Łagodziński Sp.J. Bukowiec 5
2693 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 5
2694 Logmag Sp. z o.o. SK. Wrocław 5
2695 Uzdrowisko Świnoujście S.A. Świnoujście 5
2696 Instytut Postępowania Twórczego Sp. z o.o. Łódź 5
2697 Colquimica Polska Sp. z o.o. Plewiska 5
2698 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kocoń, S.J. Kocoń Krzysztof, Kocoń Jakub Rycerka Górna 5
2699 SANPOL Sp. z o.o. Poznań 5
2700 Globitel Sp. z o.o. Łódź 5
2701 CARSERWIS Sp. z o.o. Warszawa 5
2702 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Dopiewo 5
2703 Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. Wołomin 5
2704 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Andrychów 5
2705 AQUA – SOPOT Sp. z o.o. Sopot 5
2706 Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5
2707 Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Brzeg 5
2708 Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury Kos-Eko Sp. z o.o. Kościerzyna 5
2709 Sulechowskie Przedsiębiorstwo Komunalne SU PE KOM Sp. z o.o. Sulechów 5
2710 Centrum Logistyki I Marketingu Sp. z o.o. S.K. Łódź 5
2711 ZTE Katowice Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 5
2712 Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Płonia Sp. z o.o. Barlinek 5
2713 BWS EXPO Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 5
2714 Soley Sp. z o.o. Balice 5
2715 Gab-Trans Józef Gaber Suwałki 5
2716 DKS Sp. z o.o. Gdańsk 5
2717 Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szubin 5
2718 MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Rokiciny 5
2719 Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o. Słupca 5
2720 Schnell Polska Sp. z o.o. Rogoźno 5
2721 Spedycja Pawbud Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 5
2722 PLASTIC FORM B. Jagiełło-Waszkiel A. Waszkiel J. Wiśniewska A. Wiśniewski S.J. Świdwin 5
2723 STANDIS Sp. z o.o. Oława 5
2724 Sagittarius Solutions Sp. z o.o. Warszawa 5
2725 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wik Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5
2726 Suez Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 5
2727 TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. Wolica 5
2728 Sanmic Sp. z o.o. Stary Licheń 5
2729 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Sierakowo 5
2730 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Wolsztyn 5
2731 Funclub Sp. z o.o. Poznań 5
2732 Suez Południe Sp. z o.o. Częstochowa 5
2733 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o. Szczecin 5
2734 PROTEA Sp. z o.o. Gdańsk 5
2735 THERMOPLAST Sp. z o.o Libiąż 5
2736 Stomilex Sp. z o.o. Opole 5
2737 Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o. Nowy Dwór 5
2738 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Perkoz Spółka z Graniczoną Odpowiedzialnością Brodnica 5
2739 MIRO Sp. z o.o. Warszawa 5
2740 Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny Im. Św. Jadwigi Opole 5
2741 COMMON S.A. Łódź 5
2742 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Włocławek 5
2743 Waldrex Sp. z o.o. S.K. Mielec 5
2744 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Staszowie Spółka Gminy z o. o. Staszów 5
2745 Danish Crown Sp. z o.o. Koło 5
2746 K – M Import S.J. Stara Łubianka 5
2747 Berner Polska Sp. z o.o. Kraków 5
2748 Szpital Powiatowy Im. Tadeusza Malińskiego w Śremie Sp. z o.o. Śrem 5
2749 PSS SPOŁEM Katowice 5
2750 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. w Niemodlinie Niemodlin 5
2751 LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o. Józefów 5
2752 Eljot Sp. z o.o. Rzepin 5
2753 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tczew 5
2754 Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. Głogów 5
2755 Metalurgia S.A. Radomsko 5
2756 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 5
2757 Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o. Opole 5
2758 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów sp. z o.o. Rzeszów 5
2759 ZUH Wojciechowski Zdzisław Wojciechowski Sobawiny 5
2760 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski 5
2761 Trasko Energia 2 Sp. z o.o. Ostrzeszów 5
2762 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Choszczno 5
2763 BIELINEX-BETON Sp. z o.o. Szczecin 5
2764 Szpital Powiatowy w Limanowej Limanowa 5
2765 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. Kutno 5
2766 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rak – Bud, Raczkowski i Wspólnicy S.J. Księżyno 5
2767 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Rzeszów 5
2768 Przedsiębiorstwo UZDROWISKO CIECHOCINEK S.A. Ciechocinek 5
2769 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej MPGK Sp. z o.o. Włodawa 5
2770 Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. Warka 5
2771 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna Sp. z o.o. Łęczna 5
2772 Promost Consulting Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 5
2773 Cinema 3D S.A. Legnica 5
2774 SINTUR Sp. z o.o. Turek 5
2775 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Opocznie Opoczno 5
2776 INTAR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5
2777 Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. Kołobrzeg 5
2778 Warbus Sp. z o.o. Warszawa 5
2779 Terez Performance Polymers Sp. z o.o. Rogoźnica 5
2780 Manex Sp. z o.o. Kraków 5
2781 Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o. Zamość 5
2782 Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Leżajsk 5
2783 Wielkopolska Grupa Producentów Owoców Fructis Sp. z o.o. Wierzbie 5
2784 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Koscianie Kościan 5
2785 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Domel Zbigniew & Jacek & Tomasz Dobień Sp. J. w Kępnie Ul. Słoneczna 6 Kępno 5
2786 ZHU AGRO – SERWIS Dariusz Sobol Kołaki Kościelne 5
2787 Przeds. Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Czartki 5
2788 Werner Janikowo Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 5
2789 Muzeum Powstania Warszawskiego Warszawa 5
2790 Firma Transportowo-Przewozowa Trans Bieszczady Jan Stanisz, Krzysztof Szepiczak, Józef Chrunik S.J. Dukla 5
2791 Agrosad Sp. z o.o. Równa 5
2792 Viva Inwestycje Sp. z o.o. Pyskowice 5
2793 Salinex Sp. z o.o. Piechcin 5
2794 Hubergroup Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2795 Info – TV – FM Sp. z o.o. Warszawa 5
2796 ARTMEDIK Sp. z o.o. Jędrzejów 5
2797 Merx Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 5
2798 Miejski Zakład Komunikacji W Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 5
2799 STANPOL Sp. z o.o. Słupsk 5
2800 Ecosteel Sp. z o.o. PPU Zawiercie 5
2801 GASKET Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2802 ESPOL Sp. z o.o. Szczecin 5
2803 Handel International Spedition Poznachowski Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 5
2804 Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjno-Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o. Pionki 5
2805 Probet – Dasag Sp. z o.o. Żagań 5
2806 Koncesjonowane Biuro Ochrony SERVO Kur i Wspólnicy S.J. Łódź 5
2807 Hotele Grupy Budizol S.A. Włocławek 5
2808 POLLENA AROMA Sp. z o.o. Fabryka Substancji Zapachowych Nowy Dwór Mazowiecki 5
2809 Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. Gliwice 5
2810 Ptaszek Jarosław Przedsiębiorstwo Handlowe Jarex Lublin 5
2811 Taurus Sp. z o.o. Płock 5
2812 Apteka Familia Iwona Johan, Barbara Kryjak S.J. Wałbrzych 5
2813 Spółdzielnia Telekomunikacyjna WIST w Łące Łąka 5
2814 SULIMAR Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 5
2815 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Tarnów 5
2816 Wizja Sp. z o.o. Komorniki 5
2817 Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Puławach Skrót: Opec Sp. z o.o. w Puławach Puławy 5
2818 PROMAT Sp. z o.o. Zakład Inowacyjny Technik Energetycznych Chwaszczyno 5
2819 Remsod Sp. z o.o. Inowrocław 5
2820 ECOLAB Sp. z o.o. Kraków 5
2821 Goźlin – Sad Sp. z o.o. Goźlin Górny 5
2822 SOLARIS OPTICS S.A. Józefów 5
2823 Rubo – Serwis Sp. z o.o. Rumia 5
2824 Ośrodek Przetwarzania Informacji-Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 5
2825 Apteka Światłowska, Michalak S.J. Lublin 5
2826 Geotronics Polska Sp. z o.o. Kraków 5
2827 FABA – DI Sp. z o.o. Baboszewo 5
2828 Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców Nasz Sad w Wólce Turowskiej Jasieniec 5
2829 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 5
2830 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sulęcin 5
2831 Opolskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Opole 5
2832 Leks Sp. z o.o. Sulęcin 5
2833 FHC – 2 Sp. z o.o. Krosno 5
2834 Grupa Producentów Amazis Sp. z o.o. Trzek 5
2835 Przeds. Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. Chełm 5
2836 Spółdzielnia Ogrodnicza W Grójcu Grójec 5
2837 Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie Kraków 5
2838 TPT Technologia Sp. z o.o. Sierakowo 5
2839 Media Saturn Online Sp. z o.o. Warszawa 5
2840 Ekos Poznań Sp. z o.o. Poznań 5
2841 Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak S.J. Nowy Korczyn 5
2842 Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina Łódź 5
2843 Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. Bochnia 5
2844 Talke Polska Sp. z o.o. Wrocław 5
2845 Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie Jaworzno 5
2846 Agilent Dgg Polska Sp. z o.o. Gdynia 5
2847 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szamotuły 5
2848 Mera-Serwis SGL Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Grodzisk Mazowiecki 5
2849 ZICOM NEXT Sp. z o.o. Tarnów 5
2850 Ambro Transport Sp. z o.o. Przykona 5
2851 Fruit Logistics Sp. z o.o. Ostrowiec 5
2852 Józefów Sad Sp. z o.o. Józefów nad Wisłą 5
2853 Ploch & Koik Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Staniszcze Wielkie 5
2854 Grupa Producentów Warzyw Wanga Sp. z o.o. Nędzerzew 5

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię  oraz InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto wszystkie firmy z baz firm InfoCredit spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2014-2015,

2. Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

 

 

4 tygodnie temu przez w Wielcy Modernizatorzy. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane