stickyimage

To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij
http://businessnow.pl/pliki/2017/10/V-Kongres-NG-banner_poprawiony.jpg

Brylanty Polskiej Gospodarki 2016

Spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu we wrześniu 2017 r.,  tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2016 uzyskały 5222 firmy, bo ich wartość rynkowa  w marcu 2016 r. była większa niż 100 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Polskiej  Brylanty od 2008 r. Przez dziewięć lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Przedstawiamy najnowszy ranking najcenniejszych firm według wartości rynkowej w marcu 2016 według metodologii, opracowanej przez Instytutu Europejskiego Biznesu w grudniu 2005 r.

Dane do badań polskich firm dostarczyły wywiadownie Bisnode i InfoCredit. W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych przez InfoCredit, która przekazała dane finansowe 58 345 przedsiębiorstw.

Do tej analizy zostały wybrane firmy, które w 2015 miały dodatni zysk netto i dodatni kapitał własny.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył ich wartość rynkową na koniec marca 2016 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylanty Polskiej Gospodarki 2016.

Wysoka wycena rynkowa przedsiębiorstw w marcu 2016 r. wzięła się z bardzo wysokiego wskaźnika C/Z na giełdzie w Warszawie w marcu 2016 r. – wyniósł 41,5. W marcu 2017 r. ten wskaźnik był o połowę niższy (wyniósł 20,1),  dlatego w wycenie za marzec 2017 r. część firm z poniższego rankingu nie będzie spełniała kryteriów tytułu Brylant Polskiej Gospodarki 2017.

Firmy z rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2016 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2016 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników.

 

Brylanty Polskiej Gospodarki 2016
Lp. Nazwa firmy Siedziba firmy Wartość rynkowa firmy w marcu 2016 r.  w mln zł
1 ECHO INVESTMENT S.A. Kielce 65347
2 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa 57819
3 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa 45670
4 POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A. Płock 33082
5 PGE Dystrybucja S.A. Lublin 32853
6 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Warszawa 31030
7 Tauron Dystrybucja S.A. Kraków 29603
8 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 26772
9 ENERGA S.A. Gdańsk 21870
10 Energa – Operator S.A. Gdańsk 20285
11 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 19136
12 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 16513
13 Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce Warszawa 16478
14 Echo – Aurus Sp. z o.o. Kielce 15904
15 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 15881
16 CYFROWY POLSAT S.A. Warszawa 15491
17 ARCELORMITTAL Poland S.A. Dąbrowa Górnicza 15376
18 Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz – System S.A. Warszawa 15013
19 Agencja Nieruchomości Rolnych Warszawa 14524
20 P4 Sp. z o.o. Warszawa 14177
21 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 13829
22 Mondi Świecie S.A. Świecie 12726
23 ORANGE POLSKA S.A. Warszawa 12554
24 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Warszawa 12293
25 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 12044
26 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A. Puławy 11786
27 Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Płock 11711
28 EUROCASH S.A. Komorniki 11402
29 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 11284
30 Agencja Rezerw Materiałowych Warszawa 10411
31 CAN-PACK S.A. Kraków 10386
32 FCA Poland S.A. Bielsko-Biała 9831
33 Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Kraków 9696
34 Innogy Polska S.A. Warszawa 9527
35 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9490
36 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 8975
37 International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 8813
38 Asseco Poland S.A. Rzeszów 8483
39 LPP S.A. Gdańsk 8466
40 Crystal Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 8153
41 Globe Trade Centre S.A. Warszawa 8145
42 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 7998
43 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 7970
44 SYNTHOS S.A. Oświęcim 7966
45 CIECH S.A. Warszawa 7858
46 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 7472
47 CD Projekt S.A. Warszawa 7466
48 TDJ S.A. Katowice 7431
49 Agencja Mienia Wojskowego Warszawa 7253
50 Pern S.A. Płock 7182
51 Grupa Azoty S.A. Tarnów 7093
52 Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina 6881
53 Innogy Stoen Operator Sp. z o.o. Warszawa 6844
54 CCC S.A. Polkowice 6550
55 Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.J. Oświęcim 6471
56 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 6463
57 STOCK Polska Sp. z o.o. Lublin 6450
58 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 6427
59 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 6169
60 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 6133
61 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6075
62 PGNIG Termika S.A. Warszawa 6052
63 LG ELECTRONICS MŁAWA Sp. z o.o. Mława 5763
64 General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice 5690
65 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5689
66 Henkel Polska Operations Sp. z o.o. Warszawa 5640
67 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 5497
68 Optimum Mark Sp. z o.o. Warszawa 5480
69 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 5145
70 PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Warszawa 5032
71 Telewizja Polsat Sp. z o.o. Warszawa 4985
72 AMREST Sp. z o.o. Wrocław 4903
73 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4902
74 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 4804
75 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 4781
76 Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec 4752
77 BUDIMEX S.A. Warszawa 4738
78 Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. Kraków 4730
79 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze Warszawa 4699
80 Swiss Krono Sp. z o.o. Żary 4659
81 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 4622
82 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 4576
83 ANWIL S. A. Włocławek 4576
84 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4547
85 Adros Sp. z o.o. Dobrzyca 4321
86 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4314
87 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Police 4304
88 Mfinanse S.A. Łódź 4276
89 SKANSKA S.A. Warszawa 4264
90 AUCHAN POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 4256
91 NESTLE POLSKA S.A. Warszawa 4241
92 SITECH Sp. z o.o. Polkowice 4223
93 Mann+Hummel Ft Poland Sp. z o.o. S.K. Gostyń 4195
94 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 4182
95 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 4159
96 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 4140
97 Surfstopshop Sp. z o.o. Poznań 4134
98 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 4093
99 BP Europa SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Kraków 4091
100 Veolia Energia Polska S.A. Warszawa 4078
101 Lumileds Poland S.A. Pabianice 4056
102 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 4015
103 Carlsberg Supply Company Polska S.A. Warszawa 3926
104 EUROPOL GAZ S.A. System Gazociągów Tranzytowych Warszawa 3898
105 Castim Sp. z o.o. Warszawa 3881
106 Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Radom 3841
107 ŻYWIEC – ZDRÓJ S.A. Cięcina 3835
108 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3834
109 Kulczyk Holding S.A. Warszawa 3822
110 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wrocław 3816
111 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce 3794
112 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 3757
113 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 3738
114 VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Polkowice 3718
115 KNS Krakau Neue Stadtmitte G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 3711
116 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 3659
117 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 3578
118 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 3576
119 Correct – K. Błaszczyk I Wspólnicy sp.k. Ociąż 3571
120 Flextronics International Poland Sp. z o.o. Tczew 3557
121 Cez Chorzów S.A. Chorzów 3511
122 Atrium Poland 1 Sp. z o.o. Targówek S.K. Warszawa 3493
123 ORBIS S.A. Warszawa 3486
124 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3483
125 LAFARGE Cement S.A. Małogoszcz 3443
126 Energa Obrót S. A. Gdańsk 3429
127 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 3388
128 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 3358
129 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. Kędzierzyn-Koźle 3331
130 MCI Capital S.A. Warszawa 3286
131 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3259
132 Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 3259
133 Stalprodukt S.A. Bochnia 3252
134 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 3251
135 ANIMEX – ANIMPOL SF Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3244
136 Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o. Gliwice 3202
137 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 3184
138 Uniwheels Production (Poland) sp. z o.o. Stalowa Wola 3139
139 Węglokoks S.A. Katowice 3136
140 Mars Polska Sp. z o.o. Kożuszki-Parcel 3116
141 CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock 3109
142 Danone Sp. z o.o. Warszawa 3074
143 ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH Warszawa 3061
144 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 3059
145 ANIMEX Foods Sp. z o.o. S.K. Morliny 3058
146 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 3054
147 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 3043
148 TVN S.A. Warszawa 3023
149 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa 3020
150 NETTO Sp. z o.o. Kobylanka 3007
151 STELMET S.A. Zielona Góra 2996
152 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 2990
153 McDonald’ s Polska Sp. z o. o. Warszawa 2987
154 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 2984
155 Haering Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 2977
156 Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 2956
157 Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek 2948
158 Elektrownia Pątnów II Sp. z o.o. Konin 2933
159 Unity Line Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Szczecin 2912
160 Pelion S.A. Łódź 2910
161 POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o. Mielec 2902
162 Ikea Industry Poland Sp. z o.o. Goleniów 2898
163 Agata S.A. Katowice 2869
164 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 2869
165 MORPOL S.A. Duninowo 2858
166 Krakowski Holding Komunalny S. A. Kraków 2855
167 Com40 Sp. z o.o. S.K. Nowe Skalmierzyce 2849
168 Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. Warszawa 2834
169 L ‘OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 2818
170 Veolia Energia Łódź S.A. Łódź 2816
171 ICT POLAND Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 2801
172 Kampinoski Park Narodowy Izabelin C 2773
173 VECTRA INVESTMENTS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 2760
174 TRW Polska Sp. z o.o. Częstochowa 2714
175 Kasama Investments Sp. z o.o. Warszawa 2685
176 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa 2685
177 MICHELIN POLSKA S.A. Olsztyn 2672
178 MASPEX – GMW Sp. z o.o. S.K. Wadowice 2665
179 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 2654
180 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 2636
181 SGL Carbon Polska S.A. Racibórz 2618
182 SITS Sp. z o.o. Brodnica 2618
183 INTER CARS S.A. Warszawa 2613
184 Sanofi – Aventis Sp. z o.o. Warszawa 2608
185 Veolia Energia Poznań ZEC S.A. Poznań 2581
186 IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 2559
187 Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A. Kruszwica 2534
188 Everest Finanse Sp. z o.o. sp.k. Poznań 2533
189 AQUANET S.A. Poznań 2490
190 GETBACK S.A. Wrocław 2488
191 TRW Braking Systems Polska Sp. z o.o. Gliwice 2484
192 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 2475
193 SANTE A. Kowalski sp. j. Warszawa 2474
194 Teva Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa 2474
195 LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 2471
196 COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2466
197 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 2451
198 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 2437
199 AGRI PLUS Sp. z o.o. Poznań 2428
200 CEDROB S.A. Ujazdówek 2398
201 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 2387
202 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 2387
203 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 2384
204 Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice 2348
205 Pioneer Pekao Investment Management S.A. Warszawa 2343
206 PUH CHEMIROL Sp. z o.o. Mogilno 2343
207 Giełda Papierów Wartościowych S. A. Warszawa 2342
208 Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Warszawa 2338
209 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 2329
210 Energa Wytwarzanie S.A. Gdańsk 2325
211 Echo Pasaż Grunwaldzki Magellan West Sp. z o.o. S.K. Kielce 2315
212 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 2285
213 Sanok Rubber Company S.A. Sanok 2282
214 WAWEL S.A. Kraków 2278
215 PCC ROKITA S.A. Brzeg Dolny 2269
216 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 2256
217 DOM Development S.A. Warszawa 2252
218 Pratt & Whitney Rzeszów S.A. Rzeszów 2251
219 Magneti Marelli Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 2207
220 Indesit Company Polska Sp. z o.o. Łódź 2206
221 Tymbark-MWS Sp. z o.o. S.K. Tymbark 2197
222 Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga Łyse 2194
223 Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. Ksawerów 2194
224 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 2180
225 Food GMW Sp. z o.o. S.K. Wadowice 2179
226 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 2145
227 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 2145
228 Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Rzeszów 2141
229 S.E.E.V. Sp. z o.o. Mszczonów 2139
230 EURO – NET Sp. z o.o. Warszawa 2139
231 PLASTICA Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 2132
232 Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 2125
233 Pfleiderer Group S.A. Wrocław 2120
234 GE Power Sp. z o.o. Warszawa 2110
235 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 2102
236 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki 2102
237 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Kraków 2067
238 MAN BUS Sp. z o.o. Starachowice 2063
239 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2042
240 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 2039
241 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 2039
242 SCA HYGIENE PRODUCTS Sp. z o.o. Oława 2029
243 PHILIP MORRIS POLSKA S.A. Kraków 2009
244 FAURECIA GORZÓW S.A. Gorzów Wielkopolski 2000
245 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 2000
246 Amica S.A. Wronki 1997
247 TELE-FONIKA KABLE S. A. Myślenice 1989
248 ADAMED Sp. z o.o. Pieńków 1981
249 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec 1978
250 LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o. Tychy 1972
251 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. Warszawa 1965
252 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 1958
253 LOTOS PALIWA Sp. z o.o. Gdańsk 1951
254 Jantar Investments Sp. z o.o. w likwidacji Karolinka Investments sp.k. Warszawa 1928
255 Fabryki Mebli FORTE S.A. Ostrów Mazowiecka 1927
256 Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa 1926
257 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 1916
258 Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Płock 1916
259 Politechnika Warszawska Warszawa 1909
260 Idea Leasing S.A. Wrocław 1907
261 MOKATE Sp. z o.o. Żory 1905
262 Uniwersytet Jagielloński Kraków 1898
263 Alumetal Poland Sp. z o.o. Nowa Sól 1897
264 Cinema City Poland Cc Sp. z o.o. S.j. Warszawa 1892
265 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 1875
266 Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. Zielona Góra 1873
267 Energa Elektrownie Ostrołęka S.A. Ostrołęka 1868
268 Medana Pharma S.A. Sieradz 1864
269 Poznań Żonkil S.A. Warszawa 1857
270 CARGOTEC POLAND Sp. z o.o. Stargard 1850
271 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 1850
272 ABB Sp. z o.o. Warszawa 1848
273 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 1841
274 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 1825
275 Borgwarner Poland Sp. z o.o. Jasionka 1823
276 DE HEUS Sp. z o.o. Łęczyca 1820
277 LSC Commu Nications Europe Sp. z o.o. Kraków 1819
278 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 1817
279 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 1802
280 Raben Real Estate Poland Sp. z o.o. Rzeszów 1802
281 Carlsberg Polska Sp. z o.o. Warszawa 1801
282 Veolia Energia Warszawa S.A. Warszawa 1797
283 KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o. Mielec 1793
284 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 1789
285 NETIA S.A. Warszawa 1788
286 3M Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 1783
287 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 1777
288 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 1765
289 PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. Zamość 1760
290 GETIN LEASING S.A. Wrocław 1757
291 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1755
292 BLACK RED WHITE S.A. Biłgoraj 1753
293 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 1747
294 Nivea Polska Sp. z o.o. Poznań 1743
295 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 1734
296 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 1734
297 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 1730
298 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 1728
299 Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawa 1725
300 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Katowice 1712
301 Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław Gugała Turkowy 1708
302 Magna Automotive Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 1707
303 PPG POLIFARB CIESZYN S.A. Cieszyn 1697
304 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa 1695
305 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 1691
306 Private Equity Managers S.A. Warszawa 1690
307 SPHI Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 1684
308 Centrum Światowida Sp. z o.o. Warszawa 1681
309 ComArch S.A. Kraków 1671
310 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1664
311 Paige Investments Sp. z o.o. Warszawa 1652
312 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 1651
313 MAN TRUCKS Sp. z o.o. Niepołomice 1651
314 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 1648
315 MURAPOL S.A. Bielsko-Biała 1645
316 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 1644
317 Neinver Polska Sp. z o.o. Warszawa 1639
318 O.S.T.C. Limited sp.k. Warszawa 1634
319 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 1631
320 Delphi Poland S.A. Kraków 1628
321 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 1621
322 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 1620
323 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Komorniki 1614
324 ORLEN POŁUDNIE S.A. Trzebinia 1597
325 CP GLASS S.A. Kraków 1591
326 Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o. Lublin 1590
327 ICN POLFA RZESZÓW S.A. Rzeszów 1586
328 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków 1585
329 Air Products Sp. z o.o. Warszawa 1580
330 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 1579
331 BEST S.A. Gdynia 1578
332 PIONEER PEKAO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 1577
333 ARCOBALENO Sp. z o.o. Czerwieńsk 1575
334 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 1573
335 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom 1572
336 Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o. Warszawa 1570
337 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 1569
338 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice 1556
339 Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Wysokie Mazowieckie 1539
340 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 1537
341 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 1526
342 Unilever Polska S.A. Warszawa 1519
343 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 1517
344 ID Capital Sp. z o.o. S.J. Kraków 1516
345 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1515
346 Dekpol S.A. Pinczyn 1513
347 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 1511
348 Depenbrock Polska Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1510
349 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. Warszawa 1505
350 Raiffeisen- Leasing Polska S. A. Warszawa 1504
351 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa Warszawa 1501
352 Akademia Górniczo-Hutnicza Im. Stanisława Staszica w Krakowie Kraków 1489
353 LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków 1482
354 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 1481
355 Swiss International Air Lines S.A. Warszawa 1480
356 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 1478
357 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 1476
358 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 1475
359 Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. Warszawa 1475
360 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 1473
361 CIECH SODA POLSKA S.A. Inowrocław 1471
362 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. Warszawa 1467
363 ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 1457
364 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 1457
365 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław 1455
366 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 1451
367 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 1449
368 ABC Data S.A. Warszawa 1443
369 Van Pur S.A. Warszawa 1438
370 TRZUSKAWICA S.A. Sitkówka 1434
371 Ciech Sarzyna S.A. Nowa Sarzyna 1429
372 ATAL S.A. Cieszyn 1428
373 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1422
374 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń 1415
375 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 1415
376 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 1411
377 Apator S.A. Toruń 1406
378 PRATT & WHITNEY KALISZ Sp. z o.o. Kalisz 1401
379 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 1392
380 Guala Closures DGS Poland S.A. Włocławek 1391
381 POLFA S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Pabianice 1390
382 Robyg S.A. Warszawa 1390
383 Uniwersytet Warszawski Warszawa 1385
384 AUTOLIV POLAND Sp. z o.o. Oława 1377
385 AB S.A. Magnice 1376
386 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 1362
387 THYSSENKRUPP ENERGOSTAL S.A. Toruń 1361
388 Colian Sp. z o.o. Opatówek 1358
389 Stocznia Gdańsk S.A. Gdańsk 1356
390 Warszawski Uniwersytet Medyczny Warszawa 1352
391 Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. Barlinek 1352
392 METALEXPORT – S Sp. z o.o. Warszawa 1350
393 Tatrzański Park Narodowy z Siedzibą w Zakopanem Zakopane 1346
394 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 1342
395 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 1341
396 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 1340
397 BAYER Sp. z o.o. Warszawa 1340
398 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa 1336
399 Grupa Allegro Sp. z o.o. Poznań 1334
400 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. Warszawa 1333
401 ALUMETAL S.A. Kęty 1331
402 DENDRO POLAND LTD Sp. z o.o. Rogoźno 1324
403 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 1324
404 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 1323
405 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 1323
406 Faurecia Legnica S.A. Legnica 1320
407 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 1314
408 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy 1308
409 Press Glass S.A. Nowa Wieś 1307
410 Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Toruń 1306
411 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1302
412 MMP Neupack Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 1302
413 Mennica Polska S.A. Warszawa 1302
414 Polski Fundusz Rozwoju S.A. Warszawa 1299
415 CPD S.A. Warszawa 1298
416 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 1295
417 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 1292
418 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 1286
419 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 1286
420 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 1285
421 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o. Bydgoszcz 1284
422 Cargill Poland Sp. z o.o. Warszawa 1284
423 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 1281
424 Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Szczecin 1281
425 Stolzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 1279
426 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 1276
427 Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o. o. Toruń 1273
428 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Warszawa 1268
429 HOMANIT POLSKA Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa Karlino 1267
430 Pfeifer & Langen Glinojeck S.A. Poznań 1258
431 Multimedia Polska S.A. Gdynia 1258
432 Benefit Systems S.A. Warszawa 1258
433 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 1254
434 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 1251
435 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1248
436 Ikea Property Poland Sp. z o.o. Janki 1247
437 Fenice Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1246
438 ELEKTROBUDOWA S.A. Katowice 1244
439 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 1243
440 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 1243
441 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 1239
442 AGRA Sp. z o.o. Pyrzyce 1234
443 Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 1233
444 UPM RAFLATAC Sp. z o.o. Kobierzyce 1232
445 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1230
446 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 1229
447 DS Smith Polska Sp. z o.o. Warszawa 1221
448 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 1214
449 Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Radom 1213
450 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 1210
451 Portos Renata, Tomasz Szukalscy sp.j. Kalisz 1209
452 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 1205
453 Hospital Service Company Sp. z o.o. S.K. Wrocław 1204
454 CCC Factory Sp. z o.o. Polkowice 1204
455 CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o. Ozorków 1203
456 BRW Sp. z o.o. Mielec 1198
457 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 1197
458 Poczta Polska S.A. Warszawa 1193
459 Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 1193
460 CH Janki Sp. z o.o. Warszawa 1193
461 Knauf Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 1191
462 Wuza 4 Sp. z o.o. Warszawa 1188
463 GEDIA POLAND Sp. z o.o. Nowa Sól 1184
464 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 1184
465 CEMEX Polska Sp. z o.o. Warszawa 1184
466 LENTEX S. A. Lubliniec 1182
467 Cersanit Trade Mark Sp. z o.o. Kielce 1181
468 ALSTOM KONSTAL S.A. Chorzów 1179
469 ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o. Cigacice 1172
470 Lotte Wedel Sp. z o.o. Warszawa 1168
471 WSSM WARSAW SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 1168
472 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa 1167
473 PFLEIDERER PROSPAN S.A. Wieruszów 1163
474 Raw-Pol Stefański sp.j. Rawa Mazowiecka 1163
475 A-JWK-Management Sp. z o.o. sp. j. Gdynia 1150
476 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 1146
477 Atlas Sp. z o.o. Łódź 1135
478 AGP Metro Polska Astaldi S.p.A., Gülermak Agir Sanayi Inşaat Ve Taahhüt A.S., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. S.C. Warszawa 1126
479 MS Services Sp. z o.o. Kraków 1120
480 PPM Development Sp. z o.o. S.K. Kraków 1120
481 Veolia Energia Poznań S.A. Poznań 1119
482 Trakcja PRKiI S.A. Warszawa 1119
483 ZOTT – POLSKA Sp. z o.o. Opole 1117
484 VECTRA S.A. Gdynia 1116
485 ACP PHARMA S.A. Warszawa 1116
486 MAPEI POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 1115
487 Vivus Finance Sp. z o.o. Warszawa 1112
488 DELFO POLSKA S.A. Tychy 1111
489 Rreef Investment GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 1109
490 Technicolor Polska Sp. z o.o. Józefosław 1108
491 Small Planet Airlines Sp. z o.o. Warszawa 1107
492 Galeria Kaskada Szczecin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 1106
493 BAKS Kazimierz Sielski Karczew 1104
494 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 1101
495 MLEASING Sp. z o.o. Warszawa 1100
496 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1100
497 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 1099
498 Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW – BALICE Sp. z o.o. Balice 1096
499 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 1093
500 Selena FM S.A. Wrocław 1093
501 HP Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 1093
502 Lisner Sp. z o.o. Poznań 1091
503 Wyborowa S. A. Poznań 1087
504 JOHNSON CONTROLS International Sp. z o.o. Warszawa 1087
505 WERNER KENKEL Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 1085
506 DRUTEX S.A. Bytów 1083
507 PHN SPV 33 Sp. z o.o. Warszawa 1080
508 Kaczmarek Malewo sp.j. Gostyń 1079
509 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 1078
510 Sokpol Sp. z o.o. Myszków 1078
511 Sawex Chemicals Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1077
512 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 1075
513 Mondelez Polska Sp. z o.o. Warszawa 1075
514 PHZ BARTIMPEX S.A. Wrocław 1072
515 POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 1071
516 REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 1070
517 Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą Warszawa 1070
518 Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 1069
519 Sonoco Poland Packing Services Sp. z o.o. Łódź 1068
520 BZ WBK Finanse Sp. z o.o. Poznań 1067
521 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 1067
522 KRUK S.A. Wrocław 1065
523 WFC Investments Sp. z o.o. Warszawa 1065
524 Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. Łódź 1065
525 NB Polska Sp. z o.o. Gniezno 1063
526 SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1063
527 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 1058
528 Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie 1058
529 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 1052
530 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź 1051
531 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Warszawa 1051
532 Bridgestone Stargard Sp. z o.o. Stargard 1049
533 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 1048
534 Intercor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Zawiercie 1044
535 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 1044
536 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. Warszawa 1044
537 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 1041
538 PTAK S.A. Rzgów 1041
539 TAX Care S.A. Warszawa 1040
540 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 1039
541 VIVID GAMES S.A. Bydgoszcz 1038
542 FORTUM POWER AND HEAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 1038
543 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 1038
544 ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 1037
545 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 1032
546 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 1032
547 Htl – Strefa S. A. Ozorków 1022
548 First Data Polska S.A. Warszawa 1022
549 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 1020
550 POLCOM Przemysław Kimla Częstochowa 1018
551 ZAKŁADY MIĘSNE HENRYK KANIA S. A. Pszczyna 1016
552 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 1013
553 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1012
554 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 1012
555 Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Krosno 1008
556 Politechnika Gdańska Gdańsk 1004
557 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecin 1004
558 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy 1003
559 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice 1001
560 Holding 1 S.A. S. K. Kraków 1000
561 BARLINEK S.A. Kielce 999
562 Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA Krynica-Zdrój 997
563 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 997
564 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 991
565 Sobiesław Zasada S.A. Kraków 985
566 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 983
567 Farmacol S. A. Katowice 981
568 Capital Art. Apartments Aep Sp. z o.o. S.J. Warszawa 981
569 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 980
570 RETTIG HEATING Sp. z o.o. Rybnik 976
571 FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 974
572 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 969
573 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 967
574 Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J. Szumowo 967
575 Kestrel Duo Sp. z o.o. Warszawa 967
576 MRÓZ S.A. Borek Wielkopolski 967
577 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 965
578 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 962
579 Focus Mall Zielona Góra Sp. z o.o. Warszawa 956
580 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo 950
581 KRONOSPAN Szczecinek Sp. z o.o. Szczecinek 948
582 GASPOL S.A. Warszawa 947
583 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 943
584 Valeo Electric And Electronic Systems Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 943
585 BZ WBK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 940
586 PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa Warszawa 940
587 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 939
588 Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie Olsztyn 937
589 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. Warszawa 935
590 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Warszawa 935
591 Telefonia Dialog Sp. z o.o. Wrocław 935
592 Remontowa Shipbuilding S.A. Gdańsk 934
593 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 932
594 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 931
595 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Warszawa 931
596 Nn Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 926
597 Infosys Poland Sp. z o.o. Łódź 926
598 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 919
599 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 916
600 Allenort Medica Sp. z o.o. Warszawa 914
601 Radio Muzyka Fakty Grupa Rmf Sp. z o.o. sp.k. Kraków 914
602 BEKO S.A. Warszawa 913
603 Wika Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włocławek 911
604 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 911
605 Instytut Lotnictwa Warszawa 908
606 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 907
607 Dino Polska S.A. Krotoszyn 902
608 NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Opole 900
609 AGORA S.A. Warszawa 899
610 Mangata Holding S.A. Bielsko-Biała 897
611 Grupa Hajduk Sp. z o.o. Podłoże Do Pieczarek sp.k. Sława 897
612 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 895
613 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 892
614 Batory Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 887
615 Avon Distribution Polska Sp. z o.o. Garwolin 886
616 Metrostav S.A. Oddział w Polsce Bielsko-Biała 884
617 Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki 883
618 LC CORP S.A. Wrocław 882
619 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 877
620 Asseco Business Solution S.A. Lublin 875
621 ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY S.A. Opole 875
622 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 874
623 Sklejka Pisz Paged S.A. Pisz 873
624 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 867
625 MAGELLAN S.A. Łódź 867
626 Promedica24 Betreuung Plus Germany Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 867
627 Huta Łabędy S.A. Gliwice 865
628 Sest – Luve – Polska Sp. z o.o. Gliwice 865
629 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 864
630 ZASTAL S.A. Zielona Góra 860
631 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 860
632 ZPUE S.A. Włoszczowa 860
633 ELDA – ELTRA Elektrotechnika S.A. Bydgoszcz 856
634 Celon Pharma S.A. Kiełpin 854
635 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie Kraków 854
636 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 853
637 Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO – LEK S.A. Wrocław 853
638 FABRYKA MEBLI BODZIO Bogdan Szewczyk S.J. Goszcz 852
639 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 851
640 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 849
641 Aapp Sp. z o.o. Warszawa 848
642 WARBUD S.A. Warszawa 848
643 Wechta Inwestycje Sp. z o.o. Słupca 846
644 DFM Sp. z o.o. Dobre Miasto 846
645 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 844
646 Exbud Trade Sp. z o.o. Łomianki 843
647 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 843
648 Poland Fur Production Sp. z o.o. Leszczno 841
649 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. Jelenia Góra 840
650 Grana Sp. z o.o. Skawina 840
651 Kongsberg Automotive Sp. z o.o. Pruszków 838
652 Onet S.A. Kraków 837
653 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 837
654 Veolia Term S.A. Warszawa 836
655 Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o. Warszawa 836
656 COROPLAST Sp. z o.o. Dylaki 835
657 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 835
658 Uniwersytet Wrocławski Wrocław 835
659 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 832
660 Leaseplan Fleet Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 832
661 KLP Investment Poland Sp. z o.o. Warszawa 831
662 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 829
663 COMP S.A. Warszawa 829
664 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 829
665 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 827
666 Diagnostyka Sp. z o.o. Kraków 826
667 Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wysoka 824
668 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 823
669 SATEL Sp. z o.o. Gdańsk 822
670 Colep Polska Sp. z o.o. Kleszczów 821
671 Fashion House Warsaw Tres Sp. z o.o. Warszawa 820
672 Fal-Bruk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 819
673 Obram Sp. z o.o. Olsztyn 818
674 Unilever Polska Sp. z o.o. Warszawa 817
675 Torpol S.A. Poznań 817
676 BWI Poland Technologies Sp. z o.o. Kraków 817
677 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej Warszawa 815
678 Emperia Holding S.A. Warszawa 813
679 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 812
680 Oknoplast Sp. z o.o. Ochmanów 812
681 Instanta Sp. z o.o. Żory 810
682 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 808
683 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. Warszawa 808
684 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 807
685 Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie Grajewo 807
686 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 806
687 TP Teltech Sp. z o.o. Łódź 804
688 RAFAKO S.A. Racibórz 803
689 Lotos Biopaliwa Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 802
690 KNAUF Sp. z o.o. Warszawa 802
691 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 800
692 Cell-Fast Sp. z o.o. Stalowa Wola 800
693 Mercedes Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Kraków 799
694 OMC Grupa PGD Sp. z o.o. S.K. Kraków 798
695 HS Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 797
696 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 797
697 EDF Paliwa Sp. z o.o. Kraków 796
698 FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o. Żylice 794
699 HGC Gretna Investments Sp. z o.o. S.J. Warszawa 794
700 AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o. Kraków 793
701 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 791
702 NEWAG S.A. Nowy Sącz 790
703 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 789
704 PKO Leasing S.A. Łódź 788
705 Arctic Paper Kostrzyn S.A. Kostrzyn nad Odrą 785
706 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 785
707 APATOR POWOGAZ S.A. Poznań 782
708 OTCF S.A. Wieliczka 781
709 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 780
710 DS Smith Packaging Sp. z o.o. Warszawa 778
711 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 778
712 ALPLA NDM Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 778
713 EKO – Okna S. A. Kornice 777
714 Fusion Industrial Sp. z o.o. Warszawa 776
715 Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 775
716 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 774
717 EFL Finance S.A. Wrocław 774
718 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 771
719 ATLANTEX Sp. z o.o. Warszawa 771
720 Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. Wyszków 771
721 KOLPORTER Sp. z o.o. S.K. Kielce 771
722 ALKAT Sp. z o.o. Kraków 769
723 Agro-Masz Paweł Nowak Masłowice 768
724 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 765
725 INGLOT Sp. z o.o. Przemyśl 761
726 Chep Polska Sp. z o.o. Warszawa 758
727 General Motors Poland Sp. z o.o. Warszawa 758
728 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K. Majdan 756
729 Uniwersytet Medyczny Łódź 754
730 Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Warszawa 753
731 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 752
732 ENERGETYKA Sp. z o.o. Lubin 752
733 OT Logistics S.A. Szczecin 752
734 Mosty Łódź S.A. Łódź 751
735 Pekaes Sp. z o.o. Błonie 751
736 BBI Development S.A. Warszawa 751
737 TIKKURILA POLSKA S.A. Dębica 747
738 Property Poland 2 Sp. z o.o. Robakowo 747
739 Witoplast Kisielińscy sp. j. Wesoła 746
740 Galeria Lodzka Lodz Shopinvest KG Spółka Kondytowa Warszawa 744
741 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 744
742 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 744
743 Rainbow Tours S.A. Łódź 743
744 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 742
745 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 742
746 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 741
747 IDS – BUD S.A. Warszawa 739
748 Eurocash Serwis Sp. z o.o. Komorniki 739
749 Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Kraków 735
750 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 733
751 Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 732
752 Pricewaterhousecoopers Sp. z o.o. Warszawa 732
753 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy 730
754 Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. Świecie 730
755 NICROMET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bestwinka 728
756 Stadler Polska Sp. z o.o. Siedlce 727
757 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 727
758 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 727
759 MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. Warszawa 726
760 J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A. Ząbki 726
761 KEMIPOL Sp. z o.o. Police 725
762 UNIWERSYTET MEDYCZNY IM.PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU Wrocław 724
763 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 724
764 Kite Duo Sp. z o.o. Warszawa 723
765 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 720
766 Tarmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 718
767 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko 716
768 American Heart of Poland S.A. Ustroń 716
769 POLBRUK S.A. Gdańsk 715
770 Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL – Józef Koral S.J. Limanowa 715
771 Novina S.A. Warszawa 715
772 HOCHTIEF POLSKA S.A. Warszawa 713
773 Wentworth Tech Sp. z o.o. Poniatowa 713
774 Politechnika Poznańska Poznań 713
775 SIGNAL PUH Ostrowiec Świętokrzyski 711
776 CA Immo Warsaw Towers Sp. z o.o. Warszawa 709
777 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 709
778 SOLID SECURITY Sp. z o.o. Warszawa 708
779 CERSANIT III S.A. Wałbrzych 706
780 Archicom S.A. Wrocław 706
781 Procardia Sp.J. Zbigniew Kasprowicz Andrzej Ziółek Białystok 705
782 INPRO S.A. Gdańsk 705
783 Idea Money S.A. Warszawa 704
784 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 704
785 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 703
786 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 698
787 EATON TRUCK COMPONENTS Sp. z o.o. Tczew 696
788 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 696
789 Oil Transfer Development Sp. z o.o. Warszawa 694
790 Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 693
791 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 690
792 BAKOMA Sp. z o.o. Warszawa 690
793 AUTOROBOT STREFA Sp. z o.o. Gliwice 690
794 Politechnika Śląska Gliwice 690
795 SUEMPOL Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 687
796 Saint – Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 686
797 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice 682
798 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 680
799 Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J. Wysogotowo 678
800 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 678
801 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 677
802 Fideltronik Poland Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 677
803 AC S.A. Białystok 674
804 HSBC SERVICE DELIVERY (POLSKA) Sp. z o.o. Kraków 674
805 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 674
806 Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. Wielogłowy 673
807 FAGRON Sp. z o.o. Kraków 672
808 Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o. Wrocław 671
809 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 671
810 BBK S.A. Kowale 670
811 Wagony Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 670
812 Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Bielawa 669
813 FUTREX Sp. z o.o. Żdżary 668
814 GRAAL S.A. Wejherowo 667
815 Ceneo Sp. z o.o. Poznań 667
816 Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 667
817 AGROLOK Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 666
818 Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A. Staszów 665
819 PHN SPV 2 Sp. z o.o. Warszawa 664
820 Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o. Niepruszewo 663
821 Dentons Europe Oleszczuk sp.k. Warszawa 662
822 MWS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 661
823 LESAFFRE POLSKA S.A. Wołczyn 660
824 BIOAGRA – OIL S.A. Tychy 659
825 Centrum Onkologii Im. Prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy Bydgoszcz 658
826 Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych ZBUD Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 657
827 GRUPA PEP FARMA WIATROWA 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 657
828 POLMOS ŻYRARDÓW Sp. z o.o. Żyrardów 654
829 Pfleiderer Silekol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 652
830 Firma Handlowa Davis Kazimierz Hanusiak Bielsko-Biała 652
831 Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 651
832 Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Warszawa 650
833 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 650
834 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 649
835 Lactalis Polska Sp. z o.o. Warszawa 648
836 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 647
837 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 647
838 FKR Investment Sp. z o.o. Nowy Sącz 646
839 Pini Polonia Sp. z o.o. Kutno 646
840 MGL Metro Group Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa Warszawa 645
841 Callisto Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 642
842 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 640
843 ALTRAD-MOSTOSTAL Sp. z o.o. Siedlce 640
844 Hydromechanika Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piaskowiec 640
845 Arkady Wrocławskie S.A. Wrocław 640
846 LG Display Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 639
847 Reflex Polska Sp. z o.o. sp.k. Wąbrzeźno 637
848 Codewise Sp. z o.o. sp.k. Kraków 636
849 Can-Pack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica 635
850 Danwood S.A. Bielsk Podlaski 635
851 KOSMEPOL Sp. z o.o. Kanie 634
852 Nałęczów Zdrój S.A. Drzewce 634
853 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 633
854 Toya Sp. z o.o. Łódź 633
855 ENTER AIR Sp. z o.o. Warszawa 632
856 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 631
857 Cukiernia Sowa S.J. Bydgoszcz 628
858 La Lorraine Polska Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 628
859 HERBAPOL LUBLIN S. A. Lublin 627
860 Faymonville Polska Sp. z o.o. Łozienica 627
861 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 626
862 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 625
863 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 624
864 ARGE Sp. z o.o. Kraków 624
865 Faurecia Wałbrzych S.A. Wałbrzych 624
866 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 623
867 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego MÓJ DOM S.A. Wrocław 623
868 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 622
869 PCO S.A. Warszawa 621
870 Wittchen S.A. Kiełpin 621
871 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 621
872 D.R.E Sp. z o.o. Elbląg 620
873 MAJSTER S.A. Rzeszów 619
874 Hormann Legnica Sp. z o.o. Gromadka 619
875 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Warszawa 617
876 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 616
877 CH Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 616
878 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 615
879 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 615
880 Qatar Holding Poland Sp. z o.o. Warszawa 615
881 EDF Toruń S.A. Toruń 614
882 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 614
883 Takata Parts Polska Sp. z o.o. Krzeszów 612
884 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 612
885 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 611
886 M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka sp.j. Suchy Las 611
887 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 610
888 Prime Warsaw Properties Sp. z o.o. Warszawa 609
889 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 609
890 Integer.pl S.A. Kraków 607
891 DELOITTE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 607
892 GroupM Sp. z o.o. Warszawa 607
893 Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 606
894 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 606
895 LM WIND POWER BLADES (POLAND) Sp. z o.o. Łozienica 603
896 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o. Leszno 603
897 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. Warszawa 603
898 Pfleiderer Mdf Grajewo Sp. z o.o. Grajewo 602
899 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Białystok 601
900 PREMA S.A. Warszawa 600
901 PRONAR Sp. z o.o. Narew 599
902 Sofidel Poland Sp. z o.o. Ciechanów 599
903 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 599
904 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec 598
905 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 598
906 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 596
907 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 596
908 Ba Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 595
909 Volvo Polska Sp. z o.o. Wrocław 595
910 Ekonbud – Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Zielona Góra 595
911 Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. Kraków 593
912 Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. Dobrów 593
913 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN S.A. Kleczew 593
914 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 593
915 Gdański Uniwersytet Medyczny Gdańsk 593
916 EKOLAND Sp. z o.o. Tychy 592
917 CIECH Vitrosilicon S.A. Iłowa 591
918 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 590
919 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 590
920 AIC S.A. Gdynia 590
921 Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. Gliwice 590
922 Farmacol ITB Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 589
923 Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 589
924 DAJAR Sp. z o.o. Koszalin 588
925 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 588
926 SUPERDROB Zakłady Drobiarsko – Mięsne S.A. Karczew 586
927 TOYA S.A. Wrocław 586
928 Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej Zduńska Wola 586
929 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 586
930 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek 585
931 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 585
932 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Poznaniu Poznań 584
933 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 582
934 BSC Drukarnia Opakowań S.A. Poznań 582
935 Adr Polska S.A. Zagórz 582
936 Agrosimex Sp. z o.o. Błędów 581
937 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 581
938 IGLOTEX S.A. Skórcz 580
939 SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli Inowrocław 580
940 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników Warszawa 580
941 TCL Operations Polska Sp. z o.o. Żyrardów 579
942 Arctic Navigations Sp. z o.o. Warszawa 579
943 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 577
944 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 577
945 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. Warszawa 575
946 Maszoński Logistic Sp. z o.o. S.K. Sulęcin 575
947 LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 575
948 Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. Włocławek 574
949 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 573
950 Adient Seating Poland Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 573
951 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 573
952 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 573
953 RE ALLOYS Sp. z o.o. Łaziska Górne 572
954 Enea Serwis Sp. z o.o. Lipno 572
955 Telewizja Puls Sp. z o.o. Warszawa 571
956 LEK S.A. Stryków 571
957 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 570
958 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 569
959 Eurocashvc2 Sp. z o.o. Komorniki 569
960 Tankpol B. i R. Mosio S.J. Szczucin 567
961 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo 566
962 Tower Automotive Polska Sp. z o.o. Opole 566
963 Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o. Gdańsk 564
964 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 564
965 Politechnika Krakowska im. Tadeusz Kościuszki Kraków 563
966 Schaeffler Polska Sp. z o.o. Warszawa 563
967 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 563
968 IMPEL S.A. Wrocław 562
969 LS Airport Services S. A. Warszawa 560
970 Royal Canin Polska Sp. z o.o. Niepołomice 560
971 Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze VICTORIA S.A. Wałbrzych 559
972 Nordea Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 557
973 O-I Produkcja Polska S.A. Jarosław 557
974 Polwax S.A. Jasło 555
975 WB Electronics S.A. Ożarów Mazowiecki 553
976 Grupa Inco S.A. Warszawa 553
977 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 552
978 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 552
979 PPH EUROTEX Sp. z o.o. Warszawa 552
980 UBS Business Solutions Poland Sp. z o.o. Zabierzów 552
981 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 551
982 Stepan Polska Sp. z o.o. Brzeg Dolny 551
983 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 550
984 Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Skawina 547
985 Intop Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 546
986 Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Szczecin 545
987 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 545
988 East West Spinning Sp. z o.o. Łódź 545
989 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Kobylin 545
990 Express Sp. z o.o. sp.k. Kraków 544
991 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 544
992 FUGO S. A. Kluczbork 544
993 Garrick Investments Sp. z o.o. Warszawa 543
994 IBM Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 543
995 Vistula Group S.A. Kraków 543
996 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 542
997 Dell Products (Poland) Sp. z o.o. Łódź 541
998 Relax Wind Park I Sp. z o.o. Warszawa 540
999 MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J. Węgrów 540
1000 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 540
1001 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. Warszawa 539
1002 Monnari Trade S.A. Łódź 539
1003 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 539
1004 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 538
1005 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 536
1006 Spółdzielcza Agrofirma Witkowo Witkowo Pierwsze 536
1007 SKY Tower S.A. Wrocław 536
1008 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 536
1009 Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 535
1010 BH Steel – Energia Sp. z o.o. Katowice 535
1011 PAGED – SKLEJKA S.A. Morąg 535
1012 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 534
1013 KONE Sp. z o.o. Warszawa 534
1014 Odlewnia Żeliwa ŚREM S.A. Śrem 534
1015 UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. Ropczyce 532
1016 Kanlux S.A. Radzionków 532
1017 Steico Sp. z o.o. Czarnków 532
1018 Fortec Sp. z o.o. Luboń 531
1019 AR Carton Kraków Sp. z o.o. Kłaj 531
1020 Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. Świecie 530
1021 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 529
1022 MESSER POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 528
1023 NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o. Kutno 527
1024 Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J. Liszki 527
1025 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 526
1026 ATSI S.A. Zabierzów 526
1027 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 524
1028 Ziemia Pomorska Sp. z o.o. Ostrowiec 524
1029 Skarbiec Holding S. A. Warszawa 523
1030 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 522
1031 BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 522
1032 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 521
1033 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 521
1034 Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Warszawa 521
1035 Dom-Bud M.Szaflarski S.J. Kraków 520
1036 OPOLTRANS PHU Brzezie 520
1037 LIM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 520
1038 Destylarnia SOBIESKI S.A. Starogard Gdański 520
1039 ARCHE Sp. z o.o. Warszawa 520
1040 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 519
1041 EKO – VIT Sp. z o.o. Łódź 519
1042 Uniwersytet Łódzki Łódź 518
1043 Fk Olesiejuk Sp. z o.o. sp.j. Ożarów Mazowiecki 518
1044 Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A. Kraków 518
1045 SCA Hygiene Sp. z o.o. Warszawa 517
1046 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 516
1047 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 516
1048 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 515
1049 DROSED S.A. Siedlce 514
1050 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 513
1051 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 512
1052 Euroservice Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Warszawa 512
1053 Intersnack Poland Sp. z o.o. Niedźwiedź 512
1054 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin 512
1055 Pergranso Sp. z o.o. Warszawa 511
1056 Polon Alfa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bydgoszcz 511
1057 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 511
1058 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 510
1059 Bolsius Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Poznań 510
1060 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 510
1061 Alti Plus S.A. S.K.A. Kraków 510
1062 Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o. Warszawa 510
1063 Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. Kraków 509
1064 P W Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Zielona Góra 509
1065 Astrum Sp. z o.o. Łąck 509
1066 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 508
1067 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 507
1068 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno 507
1069 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 507
1070 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 507
1071 Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. Warszawa 506
1072 Arctic Paper S.A. Poznań 506
1073 Matexi Polska I Sp. z o.o. Romera S.K. Warszawa 505
1074 Auto Partner S.J. Ociąż 505
1075 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 505
1076 Inter – Team Sp. z o.o. Warszawa 504
1077 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 504
1078 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 504
1079 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 504
1080 Ge Power Controls Polska Sp. z o.o. Kłodzko 503
1081 Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A. Jastrzębie-Zdrój 503
1082 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 503
1083 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 503
1084 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 501
1085 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 500
1086 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 500
1087 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 499
1088 Fortum Markets Polska S.A. Wysogotowo 499
1089 Okechamp S.A. Poznań 498
1090 BURY Sp. z o.o. Mielec 498
1091 STAR – TYP SPORT Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. Katowice 498
1092 Swm Poland Gp Sp. z o.o. S.J. Warszawa 497
1093 PODLASIE S.A. Łuków 497
1094 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Legnica 497
1095 SFW Energia Sp. z o.o. Gliwice 497
1096 Open Finance S.A. Warszawa 497
1097 OIK Zabrze Retail Centre II Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 497
1098 PGF URTICA Sp. z o.o. Wrocław 497
1099 ENERGIZER GROUP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 496
1100 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 495
1101 Anwil Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 494
1102 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 494
1103 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 493
1104 WORK SERVICE S.A. Wrocław 493
1105 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 492
1106 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 492
1107 Magna Car Top Systems Poland Sp. z o.o. Tychy 491
1108 PAS Polska Sp. z o.o. Opalenica 491
1109 Asta – Bud Sp. z o.o. Piła 491
1110 HART Sp. z o.o. Opole 490
1111 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu Poznań 490
1112 Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o. Zamość 488
1113 Mayland Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 488
1114 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 488
1115 ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 486
1116 Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o. Warszawa 486
1117 Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 486
1118 PPH TEMAR Sp. z o.o. S.K. Katowice 485
1119 Synexus Polska Sp. z o.o. Wrocław 485
1120 BLEJKAN S.A. Szczecin 485
1121 POLMOSTRÓW Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 485
1122 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 485
1123 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów 484
1124 Korona Candles S.A. Wieluń 484
1125 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 483
1126 Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych Wrocław 481
1127 PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. S.K. Bolszewo 480
1128 Kino Polska TV S.A. Warszawa 480
1129 Park Wiatrowy Suwałki Sp. z o.o. Warszawa 479
1130 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 479
1131 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 478
1132 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Spółka Komandytowa Środa Śląska 478
1133 HARRIS CALORIFIC INTERNATIONAL Sp. z o.o. Dzierżoniów 478
1134 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 478
1135 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 477
1136 Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie Wapiennik 477
1137 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 476
1138 Lsc Communications Poland Sp. z o.o. Starachowice 476
1139 TPV Displays Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 476
1140 AAT Sp. z o.o. Kraków 476
1141 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 476
1142 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 475
1143 Grupa Interia.Pl Sp. z o.o. S.K. Kraków 475
1144 TSUBAKI – HOOVER Polska Sp. z o.o. Kraśnik 475
1145 INDYKPOL S.A. Olsztyn 475
1146 TRUMPF MAUXION CHOCOLATES Sp. z o.o. Skoczów 475
1147 Mattel Poland Sp. z o.o. Warszawa 475
1148 Metro Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 474
1149 AMS S.A. Warszawa 474
1150 STRUMET Sp. z o.o. Zakład Wyrobów Metalowych Strumień 474
1151 SII Sp. z o.o. Warszawa 473
1152 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 473
1153 Soho Factory Sp. z o.o. Warszawa 472
1154 Adama Manufacturing Poland S.A. Brzeg Dolny 472
1155 Opoltrans Sp. z o.o. Opole 472
1156 PIEKARNIA OSKROBA S.A. Człekówka 471
1157 Mondi Solec Sp. z o.o. Baniocha 470
1158 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Lublin 470
1159 Torus Glob Sp. z o.o. Warszawa 470
1160 EWE Energia sp. z o.o. Międzyrzecz 470
1161 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 469
1162 General Electric International S.A., Oddział w Polsce Warszawa 468
1163 ICL Polska Sp. z o.o. Warszawa 468
1164 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 467
1165 Bispol Sp. z o.o. Łańcut 467
1166 Inmedio Sp. z o.o. Warszawa 467
1167 Ciech Pianki Sp. z o.o. Bydgoszcz 465
1168 ACCENTURE Sp. z o.o. Warszawa 465
1169 M.W. Trade S.A. Wrocław 465
1170 Eko Energy Sp. z o.o. Kwakowo 465
1171 Master Sp. z o.o. S.K. Szczecin 465
1172 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego Warszawa 465
1173 Sma Magnetics Sp. z o.o. Zabierzów 464
1174 Milart Sp. z o.o. Sołtysowice S.K. Wrocław 464
1175 Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 463
1176 Park Wiatrowy Nowy Staw Sp. z o.o. Warszawa 463
1177 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 463
1178 WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Elbląg 463
1179 SILA POLAND Sp. z o.o. Częstochowa 462
1180 Qualia Development Sp. z o.o. Warszawa 462
1181 Nowa Itaka Sp. z o.o. Opole 462
1182 SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 462
1183 MMC CAR POLAND Sp. z o.o. Warszawa 461
1184 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 461
1185 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 461
1186 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 461
1187 Bletwood Investments Sp. z o.o. Warszawa 461
1188 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 461
1189 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice 460
1190 Roleski sp. j. Zbylitowska Góra 460
1191 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 460
1192 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 459
1193 Wepa Piechowice Sp. z o.o. Piechowice 459
1194 Sandra J. Zalewski i Spółka S.J. Pogorzelica 458
1195 Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o. Mikołów 458
1196 Profilex Sp. z o.o. sp.k. Łask 458
1197 CERSANIT IV Sp. z o.o. Krasnystaw 458
1198 Eobuwie.pl S.A. Zielona Góra 458
1199 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 458
1200 PRAGA Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 457
1201 ZUE S.A. Kraków 457
1202 CJR Polska Sp. z o.o. Warszawa 457
1203 Star – Dust Sp. z o.o. Końskie 456
1204 CAPITAL PARTNERS S.A. Warszawa 455
1205 PKC Group Poland Sp. z o.o. Starachowice 454
1206 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 454
1207 DALMOR S.A. Gdynia 454
1208 Ghelamco Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 454
1209 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 453
1210 POLITECHNIKA ŁÓDZKA Łódź 453
1211 Blek – Meble Sp. z o.o. Mielec 451
1212 VERACOMP S.A. Kraków 450
1213 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĄB Szczecin 450
1214 SOLARIS BUS & COACH S.A. Bolechowo-Osiedle 449
1215 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 449
1216 Uniwersytet Gdański Gdańsk 448
1217 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 448
1218 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 447
1219 GRYFSKAND Sp. z o.o. Gryfino 447
1220 AUTOMET GROUP Sp. z o.o. S.K. Sanok 447
1221 Eltel Networks Energetyka S.A. Olsztyn 447
1222 Wolf Immobilien Polen S.A. Warszawa 446
1223 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 445
1224 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Warszawa 445
1225 NSK BEARINGS POLSKA S.A. Kielce 445
1226 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 444
1227 Zamet Industry S.A. Piotrków Trybunalski 444
1228 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 443
1229 LA RIVE S.A. Grudziądz 443
1230 Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy S.J. Lubartów 443
1231 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 443
1232 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Poznań 443
1233 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 443
1234 SONAROL SPÓŁKA JAWNA NAJDA Jedwabne 442
1235 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Katowice 442
1236 COTTO PETRUS Sp. z o.o. Końskie 442
1237 Portfel Inwestycyjny Sp. z o.o. Warszawa 442
1238 GAS Storage Poland Sp. z o.o. Dębogórze 441
1239 QUBUS HOTEL MANAGEMENT Sp. z o.o. Wrocław 441
1240 Metropolitan Properties International Sp. z o.o. Wrocław 441
1241 GREINER Packaging Sp. z o.o. Teresin 441
1242 SPRINTAIR S.A. Warszawa 440
1243 Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S. J. Zabrze 440
1244 PKO BP FINAT Sp. z o.o. Warszawa 440
1245 Telmex Sp. z o.o. Białystok 440
1246 GTC KORONA S.A. Warszawa 440
1247 Monier Braas Sp. z o.o. Opole 440
1248 POLDANOR S.A. Przechlewo 440
1249 KAN Sp. z o.o. Białystok 439
1250 Industrial Center 21 Sp. z o.o. Warszawa 439
1251 PCC EXOL S.A. Brzeg Dolny 438
1252 ROLLS ROYCE POLAND Sp. z o.o. Gniew 438
1253 AQUA S.A. Bielsko-Biała 437
1254 NITROERG S.A. Bieruń 436
1255 PWC Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 436
1256 Arhelan Sp. z o.o. S.K. Bielsk Podlaski 436
1257 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 436
1258 Grupa Wirtualna Polska S.A. Warszawa 436
1259 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 435
1260 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 435
1261 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 435
1262 Przedsiębiorstwo Higieny Komunalnej TRANS – FORMERS WROCŁAW Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 435
1263 Sunrise System Sp. z o. o. S.K. Poznań 435
1264 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 435
1265 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 434
1266 FERRO S.A. Skawina 434
1267 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 432
1268 MALOW Sp. z o.o. Suwałki 432
1269 Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Cieszyn 432
1270 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec 432
1271 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 432
1272 British Automotive Polska S.A. Warszawa 431
1273 TIMKEN POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 431
1274 PWC Polska Sp. z o.o. Warszawa 430
1275 INTROL S.A. Katowice 429
1276 SELENA S.A. Wrocław 429
1277 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 429
1278 Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. Solec Kujawski 428
1279 Prowell Sp. z o.o. Smolice 428
1280 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 428
1281 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. Katowice 427
1282 Torus Sp. z o.o. sp. k Gdańsk 427
1283 CRH Sp. z o.o. S. K. Lublin 427
1284 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 427
1285 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 427
1286 TPS Sp. z o.o. Pęcz 425
1287 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 7 S.K. Wrocław 425
1288 Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 425
1289 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 425
1290 GABI-BIS Sp. z o.o. S.K. Łęka Opatowska 424
1291 Mesko S.A. Skarżysko-Kamienna 424
1292 Eiffage Polska Budownictwo S.A. Warszawa 423
1293 POLLENA Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 423
1294 Louvre Hotels Group Sp. z o.o. Warszawa 423
1295 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jan Bielesz Sp. z o.o. Goleszów 422
1296 CITRONEX I Sp. z o.o. Zgorzelec 422
1297 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 4 sp.k. Wrocław 422
1298 BORYSZEW S.A. Warszawa 421
1299 Synoptis Pharma Sp. z o.o. Warszawa 421
1300 Solvay Engineering Plastics Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 421
1301 UNISON ENGINE COMPONENTS POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 420
1302 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 420
1303 Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Warszawa 420
1304 AMBRA S.A. Warszawa 420
1305 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 420
1306 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 419
1307 Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba Chojnice 418
1308 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 418
1309 POLIKAT S.A. Brzozów 417
1310 Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 417
1311 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 417
1312 ADRIANA S.A. Kosowizna 417
1313 HERKULES S.A. Warszawa 417
1314 Soudal Manufacturing Sp. z o.o. Pionki 416
1315 FAIST CHEMTEC Sp. z o.o. Złotoryja 416
1316 Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. Łódź 416
1317 Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o. Marki 415
1318 Ernst & Young Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 414
1319 Euler Hermes Collections Sp. z o.o. Warszawa 413
1320 Fortum Marketing And Sales Polska S.A. Gdańsk 413
1321 Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Rogowiec 413
1322 PACK PLUS Sp. z o.o. S.K. Wadowice 413
1323 PIONI Sp. z o.o. Toruń 412
1324 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 412
1325 POLBUS – PKS Sp. z o.o. Wrocław 412
1326 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 411
1327 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 411
1328 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 410
1329 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 409
1330 Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Warszawa 409
1331 Mlocum S.A. Łódź 408
1332 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 408
1333 FAMUR FAMAK S.A. Kluczbork 407
1334 REDAN S.A. Łódź 407
1335 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 407
1336 MASTERPRESS S.A. Białystok 407
1337 Carles Industrial Sp. z o.o. Warszawa 406
1338 LiveChat Software S.A. Wrocław 406
1339 Supravis Group S.A. Bydgoszcz 406
1340 VPK Polska Sp. z o.o. Września 405
1341 Carefleet S.A. Wrocław 405
1342 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 405
1343 Betard Sp. z o.o. Długołęka 405
1344 Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 404
1345 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 404
1346 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 404
1347 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 403
1348 Zakłady Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A. Zabrze 403
1349 SBB Energy S.A. Opole 403
1350 Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne Lublin 402
1351 TREPKO Sp. z o.o. Gniezno 402
1352 Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.-A. Gdynia 402
1353 Konsalnet Holding S.A. Warszawa 402
1354 MOLEX Sp. z o.o. Sulęcin 402
1355 Model Opakowania Sp. z o.o. Biłgoraj 401
1356 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Poznań 401
1357 Medos Marian Buławka, Ewa Buławka S.J. Chełmno 400
1358 STALMAG Sp. z o.o. Ruda Śląska 400
1359 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 399
1360 Radius Projekt Nowy Raków Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 399
1361 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 399
1362 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 398
1363 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 398
1364 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 398
1365 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin 398
1366 BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych Łasin 398
1367 OPTOMER S.J. Łódź 397
1368 Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. Wełecz 397
1369 Capek Sp. z o.o. Skrzyszów 397
1370 Vesuvius Poland Sp. z o.o. Skawina 397
1371 Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. Sandomierz 396
1372 ERBUD S.A. Warszawa 396
1373 MDM NT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 396
1374 Ciech Cargo Sp. z o.o. Inowrocław 396
1375 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 395
1376 MEDIVET S.A. Śrem 395
1377 Horta Sp. z o.o. Warszawa 395
1378 FABIOS S.A. Białka 395
1379 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 395
1380 Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o. Radomsko 394
1381 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Ujście 394
1382 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 394
1383 STRUNBET Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Sp. z o.o. Bogumiłowice 394
1384 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa 394
1385 Investors Holding S.A. Warszawa 393
1386 Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. Kraków 392
1387 Gdynia Podolska Sp. z o.o. Warszawa 392
1388 Fashion House Gdańsk Tres Sp. z o.o. Warszawa 392
1389 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 392
1390 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o. Warszawa 391
1391 KCI S.A. Kraków 391
1392 Restyl Sp. z o.o. Ruda Śląska 391
1393 CA Immo Bitwy Warszawskiej Sp. z o.o. Warszawa 391
1394 AMPOL-MEROL Sp. z o.o. Wąbrzeźno 390
1395 Hemarpol Sp. z o.o. S.K. Kalety 389
1396 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 389
1397 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. Warszawa 389
1398 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Swarzędz 388
1399 SMP POLAND Sp. z o.o. Warszawa 388
1400 Curver Poland Sp. z o.o. Słupsk 387
1401 Roztoczański Park Narodowy Zwierzyniec 387
1402 SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o. Warszawa 387
1403 Uniwersytet Śląski Katowice 387
1404 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA Warszawa 387
1405 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 387
1406 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 387
1407 Stek-Rol Andrzej Barszcz S.J. Dębica 387
1408 Jabil Assembly Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 386
1409 LERG S.A. Pustków 386
1410 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 386
1411 Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. Kraków 386
1412 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 386
1413 KOMPUTRONIK S.A. Poznań 386
1414 Man Financial Services Poland Sp. z o.o. Wolica 385
1415 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 385
1416 DAN CAKE Polonia Sp. z o.o. Chrzanów 385
1417 Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. Katowice 385
1418 Hotel Lidia Sp. z o.o. S.K. Darłowo 385
1419 Pzl Warszawa-Okęcie S.A. Warszawa 385
1420 Nidec Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o. Niepołomice 385
1421 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 384
1422 Porr S.A. Warszawa 384
1423 Weil Gotshal & Manges P. Rymarz Spółka Komandytowa Warszawa 384
1424 Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. z o.o. Warszawa 384
1425 Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 383
1426 Fundacja Dkms Warszawa 383
1427 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 383
1428 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 383
1429 DELL Sp. z o.o. Warszawa 382
1430 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Chojnice 382
1431 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Łódź Sp. z o.o. Łódź 382
1432 M4wind Sp. z o.o. S.K. Szczecin 382
1433 L-Correct Sp. z o.o. Ociąż 381
1434 JOST Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 381
1435 Amec Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. Warszawa 380
1436 TRANSANNABERG Wiesiollek J.M. S.J. Strzelce Opolskie 380
1437 Spółdzielnia Mieszkaniowa BRÓDNO Warszawa 380
1438 Constantia ColorCap Sp. z o.o. Jejkowice 379
1439 MULTICO Sp. z o.o. Warszawa 379
1440 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 379
1441 Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o. Żychlin 379
1442 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 378
1443 Taconic Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 378
1444 Auto Partner S.A. Bieruń 378
1445 CH Warszawa U Sp. z o.o. Warszawa 378
1446 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 378
1447 The British School Sp. z o.o. Warszawa 378
1448 Borg Automotive Sp. z o.o. Zduńska Wola 378
1449 WOK Sp. z o.o. S.K.A. Brodnica 377
1450 Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Warszawa 377
1451 Logisfera 33 Sp. z o.o. Sopot 377
1452 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 377
1453 RAMIRENT S.A. Szczecin 377
1454 RPC Superfos Poland Sp. z o.o. Lubień Kujawski 377
1455 KONIMPEX Sp. z o.o. Konin 377
1456 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 376
1457 ELEKTROTIM S.A. Wrocław 376
1458 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 376
1459 Rywal RHC Sp. z o.o. Warszawa 376
1460 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 375
1461 Wirtualna Polska Holding S.A. Warszawa 375
1462 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 375
1463 ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 375
1464 Austria Juice Poland Sp. z o.o. Chełm 374
1465 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J. Kobierzyce 374
1466 ABC Data Marketing Sp. z o.o. Warszawa 374
1467 Vimn Poland Sp. z o.o. Warszawa 374
1468 PROFIM Sp. z o.o Turek 374
1469 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 1 S.K. Wrocław 373
1470 Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. Piaseczno 373
1471 APLISENS S.A. Warszawa 373
1472 Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. Gliwice 372
1473 MOKATE S.A. Ustroń 371
1474 Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 369
1475 TXM S.A. Andrychów 369
1476 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 369
1477 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 369
1478 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 369
1479 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 369
1480 IMW Sp. z o.o. Warszawa 369
1481 Leier Polska S.A. Wola Rzędzińska 368
1482 NSK Steering Systems Europe Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 368
1483 KONTAKT SIMON S. A. Czechowice-Dziedzice 368
1484 Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 367
1485 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 367
1486 BUD – DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz S.J. Borzęcin 367
1487 YES BIŻUTERIA Sp. z o.o. Poznań 366
1488 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 366
1489 SMURFIT KAPPA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 365
1490 Mykogen Polska S.A. Karszew 365
1491 Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 365
1492 F & F Filipowski S.J Pabianice 364
1493 HELIOS S.A. Łódź 364
1494 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 364
1495 Int. Transport Production Wind Energy Jens Christian Siig Barlinek 364
1496 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 364
1497 WIELTON S.A. Wieluń 363
1498 Piotr i Paweł Detal Sp. z o.o. Poznań 363
1499 Agrii Polska Sp. z o.o. Poznań 363
1500 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 363
1501 ALNOR – System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 361
1502 MIRBUD S.A. Skierniewice 361
1503 Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. Poznań 361
1504 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 361
1505 Amersport Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 361
1506 Vivienda Investment Sp. z o.o. sp.k. Kraków 361
1507 RW Polska Sp. z o.o. Warszawa 360
1508 KINGSPAN Sp. z o.o. Lipsko 360
1509 INTERCARD Sp. z o.o. Kraków 360
1510 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 360
1511 AGRO – TOP Sp. z o.o. PPh Wiśniew 360
1512 SONKO Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 360
1513 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta Sp.J. Nieznanowice 360
1514 DR IRENA ERIS S.A. Piaseczno 359
1515 International Paper Polska Sp. z o.o. Kraków 359
1516 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 359
1517 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w M.st. Warszawie Sp. z o.o. Warszawa 358
1518 LYS FUSION POLAND Sp. z o.o. Istebna 358
1519 Interinwest Polska S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 358
1520 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 358
1521 Laboratorium Kosmetyczne JOANNA S.J. Warszawa 358
1522 PANELTECH Sp. z o.o. Chorzów 358
1523 IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Olkusz 358
1524 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 357
1525 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 357
1526 Panalpina Polska Sp. z o.o. Kraków 357
1527 Kares Świętochowscy S.J. Węgrów 356
1528 Exact Systems S.A. Częstochowa 356
1529 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 356
1530 Apator Elkomtech S.A. Łódź 356
1531 Markbud Przeds. Remontowe Usługi – Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 356
1532 Partner Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner Sp. J. Adam i Grażyna Wiącek Mińsk Mazowiecki 356
1533 Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie Warszawa 356
1534 Caba Development Sp. z o.o. sp.k. Węgrzce 355
1535 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 355
1536 TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 355
1537 Budnex Sp. z o.o. PUH Gorzów Wielkopolski 354
1538 Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S.K. Kraków 354
1539 TECHGLASS Sp. z o.o. Kraków 354
1540 Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 354
1541 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 353
1542 Uniwersytet w Białymstoku Białystok 353
1543 Buma Contractor Sp. z o.o. S.K. Kraków 353
1544 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 353
1545 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 351
1546 Jeżyczki Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 351
1547 Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 351
1548 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz 351
1549 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 351
1550 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 350
1551 TGS Przemysław Stoń Ruda Śląska 350
1552 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 350
1553 Star – Gress Sp. z o.o. Końskie 350
1554 Elektrociepłownia Będzin Sp. z o.o. Będzin 349
1555 Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 349
1556 CECHINI S.J. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Krynica-Zdrój 349
1557 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 349
1558 CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 349
1559 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 348
1560 Mostostal Zabrze S.A. Zabrze 348
1561 Vistal Gdynia S.A. Gdynia 348
1562 PHU EURO-TRANS Sp. z o.o. Warszawa 348
1563 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 348
1564 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 348
1565 Hochtief Efw Poznań s.c. Warszawa 347
1566 Etihad Airways PJSC S.A. Oddział w Polsce Warszawa 347
1567 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 347
1568 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa 347
1569 XL – TAPE International Sp. z o.o. Kielce 347
1570 Dnv Gl Poland Sp. z o.o. Gdynia 347
1571 O-I Sprzedaż i Dystrybucja Polska Sp. z o.o. Jarosław 347
1572 MLP Pruszków II Sp. z o.o. Pruszków 347
1573 Industrial Center 20 Sp. z o.o. Warszawa 346
1574 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 346
1575 Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Skierniewice 346
1576 JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw Błonie 346
1577 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 346
1578 Auto Lellek Group Sp. z o.o. S.K. Opole 346
1579 Vossloh Skamo Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 345
1580 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 345
1581 Metalbud Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 345
1582 Facinelli 1 Sp. z o.o. Warszawa 345
1583 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 345
1584 Kino Świat Sp. z o.o. Warszawa 344
1585 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 344
1586 HE Wroclaw 1 Sp. z o.o. Warszawa 344
1587 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Warszawa 344
1588 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 344
1589 Cisco System Poland Sp. z o.o. Warszawa 343
1590 Zakłady Mięsne SZUBRYT Zbigniew Szubryt Chełmiec 343
1591 Echo Park Rozwoju Sp. z o.o. S.K. Kielce 343
1592 MW LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 343
1593 Igt Poland Sp. z o.o. Warszawa 343
1594 BEL Polska Sp. z o.o. Chorzele 342
1595 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 341
1596 DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. Namysłów 340
1597 OTP S.A. Płock 340
1598 He Ozarow 2 Sp. z o.o. Warszawa 340
1599 Bpi Polska Development Sp. z o.o. Warszawa 340
1600 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 340
1601 MLP Pruszków I Sp. z o.o. Pruszków 339
1602 Manpowergroup Sp. z o.o. Warszawa 339
1603 Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz 339
1604 NEKK Sp. z o.o. Poznań 339
1605 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 338
1606 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 338
1607 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY Sp. z o.o. Gdańsk 338
1608 Firma KABANOS Kojs Mirosław i Joanna Kojs-Kowalczyk S.J. Jabłonka 338
1609 SAD Sp. z o.o. Warszawa 338
1610 Zelkot – Brzezina, Urzynicok S.J. Koszęcin 338
1611 Fakro PP Sp. z o.o. Nowy Sącz 337
1612 Allcon Osiedla Apartamenty Sp. z o.o. Gdynia 337
1613 Iron Tower Investment Sp. z o.o. sp.k. Poznań 337
1614 Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o. Parczew 336
1615 ELEKTROMETAL S.A. Cieszyn 336
1616 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 336
1617 Koelner Łańcucka Fabryka Śrub Sp. z o.o. Łańcut 336
1618 Wokas S.A. Łosice 335
1619 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Łomianki 335
1620 Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Nowa Sól 335
1621 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 334
1622 Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. Kęty 334
1623 Pośrednictwo Finansowe Kredyty – Chwilówki Sp. z o.o. Tychy 334
1624 Radmor S.A. Gdynia 334
1625 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź 334
1626 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 334
1627 NUTROGENICA Zuzanna Bożek Biała 333
1628 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 333
1629 Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. Kórnik 333
1630 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 333
1631 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 333
1632 SUPER-PHARM POLAND Sp. z o.o. Warszawa 332
1633 Mikronika Badawczo – Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki Poznań 332
1634 Bremer Sp. z o.o. Kraków 332
1635 Zakłady Mięsne Łuniewscy Eugeniusz Łuniewski Kostry-Śmiejki 332
1636 Foodcare Sp. z o.o. Zabierzów 332
1637 Singapore Airlines Limited Oddział w Polsce Warszawa 332
1638 WIKĘD Sp. z o.o. S.K. Luzino 331
1639 OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J. Słupsk 331
1640 Petrax Sp. z o.o. Warszawa 331
1641 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 331
1642 Zakład Mięsny Poliwczak sp. j. Mysłowice 331
1643 Przeds. Produkcyjno – Usługowe i Wdrożeń Bioterol Sp. z o.o. Brzezinki 330
1644 Cloud Technologies S.A. Warszawa 330
1645 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 330
1646 Trecom S.A. sp.k. Warszawa 329
1647 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 329
1648 CEFARM – WROCŁAW S.A. Centrum Zaopatrzenia Farmaceutycznego Wrocław 329
1649 Holding Liwa Sp. z o.o. Warszawa 328
1650 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A Krotoszyn 328
1651 SAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 328
1652 Kaczmarski Inkasso Kaczmarski Małgorzata Wrocław 328
1653 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość Jezuicka Struga 328
1654 Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce Warszawa 327
1655 FESTO Sp. z o.o. Janki 327
1656 TOI TOI Polska Sp. z o.o. Warszawa 327
1657 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań 327
1658 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 327
1659 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 327
1660 Portfolio Real Estate 14 Sp. z o.o. Warszawa 327
1661 PROMAG S.A. Poznań 327
1662 JBG – 2 Sp. z o.o. Warszowice 327
1663 Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych BOBREK S.J. Krzysztof I Paweł Kleszcz, Bronisław Koźbiał Bobrek 326
1664 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 326
1665 SAFILIN Sp. z o.o. Miłakowo 326
1666 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 326
1667 Polska Ceramika Ogniotrwała ŻARÓW S.A. Żarów 326
1668 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 325
1669 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 325
1670 SIG Sp. z o.o. Kraków 325
1671 Navo Orbico Sp. z o.o. Tychy 325
1672 Stefczyk Finanse Towarzystwo Zarządzające Skok Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 325
1673 Zrew Transformatory S.A. Łódź 324
1674 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 324
1675 FŁT Polska Sp. z o.o. Warszawa 324
1676 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 324
1677 PILKINGTON IGP Sp. z o.o. Sandomierz 323
1678 Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOPAZ Sokołów Podlaski 323
1679 MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 323
1680 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman Auto-Hak sp. j. Słupsk 323
1681 Krynica Vitamin S.A. Warszawa 322
1682 1.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KIER 2.Zakłady Mięsne KIER 3.Hurtownia Firmowa KIER 4.Sklep Firmowy KIER Elżbieta Klimacka Jastrzębie 322
1683 Interaktywny Wehikuł Administracyjny Sp. z o.o. Warszawa 321
1684 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 321
1685 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 320
1686 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 320
1687 Investpol 700 Market Detal Sp. z o.o. S.J. Inowrocław 320
1688 Klima-Therm Sp. z o.o. S.K. Warszawa 319
1689 REMONDIS SZCZECIN Sp. z o.o. Szczecin 319
1690 Electrum Sp. z o.o. Białystok 318
1691 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 318
1692 LC Corp Invest XVII Sp. z o.o. Projekt 20 sp.k. Wrocław 318
1693 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Piątnica Poduchowna 318
1694 Developres Sp. z o.o. Rzeszów 318
1695 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 318
1696 The Royal Bank Of Scotland Plc S.A. Oddział w Polsce Warszawa 318
1697 INTERMAG Sp. z o.o. Olkusz 318
1698 TRANSPOL Kopalnia Kruszywa Zenon Poliński Łojewo 318
1699 Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A. Grabów nad Prosną 317
1700 SCHWARTE MILFOR Sp. z o.o. Olsztyn 317
1701 Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 317
1702 WELDING STAR Wojciech Staroń Dębica 317
1703 MBC Invest sp. z o.o. Tywica 317
1704 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 316
1705 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Katowice 316
1706 Gfm Rusztowania Sp. z o.o. sp.k. Grabów nad Prosną 315
1707 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 315
1708 MGD – GMW Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wadowice 315
1709 BIBLIOTEKA NARODOWA Warszawa 315
1710 Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o. Kraków 315
1711 Polska Żegluga Morska Przedsiębiorstwo Państwowe Szczecin 314
1712 Alior Polska Sp. z o.o. Warszawa 314
1713 Virtu Production Sp. z o.o. Zawiercie 314
1714 Data Techno Park Sp. z o.o. Wrocław 314
1715 Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 314
1716 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 314
1717 Skat Transport Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 314
1718 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 314
1719 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 314
1720 T. Studnicki K. Płeszka Z. Ćwiąkalski J.górski Sp.k. Kraków 314
1721 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 314
1722 KGHM ZANAM S.A. Polkowice 314
1723 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 314
1724 Emix S.J. Torbus Tychy 313
1725 Polska Żegluga Bałtycka S.A. Kołobrzeg 313
1726 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Warszawa 313
1727 Polmass S.A. Bydgoszcz 313
1728 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 313
1729 Clip Logistics Sp. z o.o. Jasin 313
1730 Hewalex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czechowice-Dziedzice 312
1731 Grecos Holiday Sp. z o.o. Poznań 312
1732 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Kraków 312
1733 Eurometal S.A. Stalowa Wola 312
1734 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 312
1735 Oceanic S.A. Sopot 311
1736 Port Praski Nowe Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 311
1737 UNIMOT S.A. Zawadzkie 311
1738 P P H U CENTRUM Sp. z o.o. Nowy Sącz 311
1739 Amiantit Poland Sp. z o.o. Gdańsk 311
1740 Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik S.J. Żyraków 310
1741 Logintrans Sp. z o.o. Wysoka 310
1742 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 310
1743 Astellas Pharma Sp. z o.o. Warszawa 310
1744 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 309
1745 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 309
1746 Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Warszawa 309
1747 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 309
1748 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 309
1749 SPINKO Sp. z o.o. Leszno 308
1750 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 308
1751 Fashion House Sosnowiec Tres Sp. z o.o. Warszawa 308
1752 Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecin 308
1753 Ceva Freight Poland Sp. z o.o. Warszawa 308
1754 NOVO TECH Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 308
1755 SABA Sp. z o.o. Płock 307
1756 Bioagra S.A. Warszawa 307
1757 WSiP Marketing Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 307
1758 Mueller Fabryka Świec S.A. Bydgoszcz 307
1759 INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 307
1760 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 307
1761 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 307
1762 Zakłady Chemiczne ORGANIKA-AZOT S.A. Jaworzno 307
1763 Coig S.A. Katowice 307
1764 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice 307
1765 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 306
1766 Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. z o.o. sp.k. Wieluń 306
1767 Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o. Mrągowo 306
1768 EDIPRESSE POLSKA S.A. Warszawa 306
1769 Tuplex Sp. z o.o. Warszawa 306
1770 Tieto Poland Sp. z o.o. Szczecin 306
1771 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska 306
1772 Drutex Okna S.A. S.K. Bytów 306
1773 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 306
1774 Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. Wałcz 305
1775 Sabre Polska Sp. z o.o. Kraków 305
1776 Codetwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelenia Góra 305
1777 Stokson S.J. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 305
1778 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 304
1779 Ceramika Nowa Gala S.A. Końskie 304
1780 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 304
1781 Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki 304
1782 Karol Sp. z o.o. Sp.K. Strzakły 303
1783 Dreamlab Sp. z o.o. Kraków 303
1784 VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o. Warszawa 303
1785 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 303
1786 Quendis Selp Med Sp. z o.o. sp.k. Poznań 302
1787 Duon Dystrybucja S.A. Wysogotowo 302
1788 Pozbud T&R S.A. Wysogotowo 302
1789 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 302
1790 SONEL S.A. Świdnica 302
1791 Agregaty Fogo Sp. z o.o. Wilkowice 302
1792 PGS Software S.A. Wrocław 302
1793 POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o. Lubin 301
1794 ZM Silesia S.A. Katowice 301
1795 TORF CORPORATION – FABRYKA LEKÓW Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 301
1796 Park Drobiarski Sp. z o.o. Śmiłowo 301
1797 Profile Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czerwonak 301
1798 Sadyba Prestige Pm Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 300
1799 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 300
1800 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 300
1801 POL – MAK S.J. Zakład Poligraficzny Przeźmierowo 300
1802 Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX – Sp. z o.o. Solec Kujawski 300
1803 DEBON Sp. z o.o. Pępowo 300
1804 Novmar Sp. z o.o. Kraków 300
1805 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 300
1806 Auto Land Polska S.A. Olsztyn 300
1807 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 300
1808 BAHLSEN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Skawina 300
1809 MAG – KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 299
1810 Novago Sp. z o.o. Mława 299
1811 EUROLINE Sp. z o.o. Leszno 299
1812 Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J. Radzionków 299
1813 Graham Packaging Poland Sp. z o.o. Sulejówek 299
1814 Auto Starter Danuta Kaszubowska Gdańsk 299
1815 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Rzeszów 299
1816 Immogdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 299
1817 Farmada Transport Sp. z o.o. Toruń 299
1818 Moris Sp. z o.o. Tychy 298
1819 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 298
1820 Związek Stowarzyszeń – Śląski Bank Żywności Ruda Śląska 298
1821 A.Z. IWANICCY S.J. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki Gubin 298
1822 PLASTIC OMNIUM AUTO EXTERIORS Sp. z o.o. Gliwice 298
1823 ATT S.A. Zabierzów 298
1824 Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy Jana Kochanowskiego Kielce 297
1825 Nordex Polska Sp. z o.o. Warszawa 297
1826 Apsys Polska S.A. Warszawa 297
1827 Solumus Sp. z o.o. Płock 296
1828 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 296
1829 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Toruń 296
1830 Robyg City Apartments 2 Sp. z o.o. Warszawa 296
1831 Hodowla i Ubój Indyka BIODAMA Sp. z o.o. Sława 296
1832 Koleje Czeskie Sp. z o.o. Warszawa 295
1833 Autorud Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J. Stalowa Wola 295
1834 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 295
1835 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 295
1836 MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak S.J. Lublin 295
1837 Zakład Usługowo-Produkcyjny Emiter sp. j. Stanisław Bieda, Piotr Lis Limanowa 295
1838 MEDICOVER Sp. z o.o. Warszawa 295
1839 Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. Toruń 294
1840 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 294
1841 Atlantic Sp. z o.o. Lulemino 294
1842 MATEX Sp. z o.o. Starczanowo 294
1843 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Kraków 294
1844 Mill-Yon Gdańsk Sp. z o.o. Warszawa 294
1845 DRAMERS S.A. Rabowice 294
1846 Freightliner Pl Sp. z o.o. Warszawa 294
1847 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 294
1848 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 293
1849 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 293
1850 P.A. NOVA S.A. Gliwice 293
1851 Zakład Produkcji Rolnej MIROPASZ M. Wiczyński S.J. Mirowice 293
1852 Rawlplug S.A. Wrocław 293
1853 Diebold Nixdorf Sp. z o.o. Warszawa 292
1854 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wrocław 292
1855 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 292
1856 POL – HUN S.J. Koluszki 292
1857 Melica Sp. z o.o. Warszawa 292
1858 Onico S.A. Warszawa 292
1859 ES – SYSTEM S.A. Kraków 292
1860 Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym Warszawa 291
1861 IT Kontrakt Sp. z o.o. Wrocław 291
1862 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 291
1863 Voxel S.A. Kraków 291
1864 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 291
1865 Instytut Fizjolgii i Patologii Słuchu Warszawa 291
1866 GE Power Controls Sp. z o.o. Bielsko-Biała 291
1867 Bytom S.A. Kraków 291
1868 Geberit Ozorków Sp. z o.o. Ozorków 291
1869 KOMAGRA Sp. z o.o. Warszawa 291
1870 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 291
1871 Dachser Sp. z o.o. Sosnowiec 290
1872 11 Bit Studios S.A. Warszawa 290
1873 Votum S.A. Wrocław 290
1874 MARBET LIPSKO Sp. z o.o. Sp. K. Lipsko 290
1875 Uniwersytet Medyczny w Lublinie Lublin 290
1876 S.E.E.C.P. Sp. z o.o. Mszczonów 290
1877 Eldisy Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 290
1878 Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy S.J. Mroczeń 290
1879 PPHU VISSCHER – CARAVELLE POLAND Sp. z o.o. Grudziądz 289
1880 Frito Lay Sp. z o.o. Warszawa 289
1881 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 289
1882 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 289
1883 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 289
1884 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 289
1885 AKME Zdzisław Wiśniewski Wrocław 288
1886 Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 288
1887 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 288
1888 Nowy Styl Sp. z o.o. Krosno 288
1889 Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET S.A. Tarnowskie Góry 288
1890 ULTRANET Sp. z o.o. Wrocław 288
1891 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 288
1892 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 288
1893 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo 288
1894 Kabaty Investments Tesco Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 287
1895 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Łódź 287
1896 CBM Polska Sp. z o.o. Jacków 287
1897 Satoria Group S.A. Warszawa 286
1898 Petronas Lubricants Poland Sp. z o.o. Kraków 286
1899 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. Warszawa 286
1900 Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j. Izabelin 286
1901 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 286
1902 W.A.M. Sp. z o.o. Katowice 285
1903 Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. Polkowice 285
1904 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Lublin 285
1905 Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. Poznań 285
1906 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 285
1907 Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. z o.o. Kraków 284
1908 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 284
1909 Matexi Polska i Sp. z o.o. Kolska Sp.K. Warszawa 284
1910 Ursus S.A. Lublin 284
1911 Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. Opole 284
1912 FADOME A. Szindzielorz Złotniki 283
1913 WX Kraków Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 283
1914 Goodman Poland Sp. z o.o. Warszawa 283
1915 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 283
1916 Tuf Consulting Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 282
1917 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 282
1918 WSPÓLNY DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinie Szczecin 282
1919 Fermy Drobiu MIZGIER Tomasz Mizgier Środa Wielkopolska 282
1920 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 282
1921 Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 282
1922 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Nożynko 282
1923 CEMET S.A. Warszawa 282
1924 BGŻ Leasing Sp. z o.o. Warszawa 282
1925 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 281
1926 ORLEN Koltrans Sp. z o.o. Płock 281
1927 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 281
1928 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 281
1929 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu Radom 281
1930 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 281
1931 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 281
1932 PROMAR Sp. z o.o. P P H Łomianki 281
1933 S.A. Odlewnie Polskie Starachowice 281
1934 PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o. Kraków 280
1935 Veolia Wschód Sp. z o.o. Zamość 280
1936 Ingram Micro Sp. z o.o. Warszawa 280
1937 FPH PAULA Sp. z o.o. S.K. Kalisz 280
1938 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 280
1939 ARKOP KRZYSZTOF PIANOWSKI Wrocław 280
1940 PENTAIR POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 280
1941 Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A. Kraków 279
1942 Polski Komitet Pomocy Społecznej Warszawa 279
1943 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp. j. Kobylnica 279
1944 GAMRAT S.A. Jasło 279
1945 IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. Kraków 278
1946 Egida IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa 278
1947 METAL FACH Sp. z o.o. Sokółka 278
1948 Blachotrapez Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 278
1949 Agrifirm Polska Sp. z o.o. Szamotuły 278
1950 PERFAND Andrzej Trawiński Psary 278
1951 Piekarnia Familijna S.J. Krośnice 278
1952 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wrocław 278
1953 Borne Furniture Sp. z o.o. Barlinek 277
1954 SCHOLLGLAS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 277
1955 LUVENA S.A. Luboń 277
1956 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 277
1957 ORZEŁ BIAŁY S.A. Piekary Śląskie 277
1958 EKO – MAK Makarony Babuni Rudniki 277
1959 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Poznań 276
1960 KACZKAN S.J. Zakład Produkcji Drzewnej Małdyty 276
1961 AKSAM Sp. z o.o. Sp.k. Osiek 276
1962 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 276
1963 Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Lublin 276
1964 Konspol Holding Sp. z o.o. Nowy Sącz 276
1965 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego S.A. Toruń 275
1966 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 275
1967 Invado Sp. z o.o. Dzielna 275
1968 Minova Ekochem S.A. Siemianowice Śląskie 275
1969 WAN S.A. Warszawa 275
1970 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o.o. Tylmanowa 275
1971 Victoria Dom S.A. Warszawa 274
1972 Pol – Food Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 274
1973 M-LOGISTIC Sp. z o.o. Tychy 274
1974 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 274
1975 QFG Sp. z o.o. Radom 274
1976 OSTRÓDA YACHT Sp. z o.o. Ostróda 274
1977 FIBRIS S. A. Przemyśl 274
1978 Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Skórcz 274
1979 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 273
1980 Luxiona Poland S.A. Sadowie 273
1981 INPOST S.A. Kraków 273
1982 Plastan Kacprzyk S.J. Stanisławów 273
1983 NOVITA S.A. Zielona Góra 273
1984 BESTA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Rzeszów 273
1985 Polska Akcja Humanitarna Warszawa 273
1986 ENERGIKA Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek S.J. Zasutowo 273
1987 UNIBAX Sp. z o.o. Toruń 272
1988 DOPAK Sp. z o.o. Wrocław 272
1989 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 272
1990 B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 272
1991 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot 272
1992 VG Polska Sp. z o.o. Chełmek 272
1993 Drukpak Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 272
1994 Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. Zielonka 272
1995 Thule Sp. z o.o. Huta Szklana 271
1996 Prywatne Biuro Podróży SINDBAD Opole 271
1997 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 271
1998 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 271
1999 Humax Poland Sp. z o.o. Bełchatów 271
2000 Fratria Sp. z o.o. Gdynia 270
2001 Abades Ewa i Dariusz Strojni S.J. Kołobrzeg 270
2002 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 270
2003 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 270
2004 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 269
2005 AB Foods Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 269
2006 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 269
2007 Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych Dęblin 269
2008 MEBLE – OKMED Demko S.J. Braniewo 269
2009 Agros Trading Confectionery S.A. Warszawa 269
2010 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 269
2011 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 269
2012 ISTA Polska Sp. z o.o. Łódź 269
2013 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Poznań S.K. Poznań 268
2014 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Batorowo 268
2015 Bart Sp. z o.o. Świecie 268
2016 SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Kielce 268
2017 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów 267
2018 Izoblok S.A. Chorzów 267
2019 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j. Niedomice 267
2020 Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. Bukowno 267
2021 QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o. Wrocław 267
2022 GEO, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. Kraków 267
2023 EL CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 267
2024 Firma Handlowa MOTOROL Wiesława Kałkus, Stanisław Kałkus, Marek Kałkus, Marian Kałkus S.J. Kraków 266
2025 Wojdyła Business Park S.A. Wrocław 266
2026 Weber – Hydraulika Sp. z o.o. Nowogrodziec 266
2027 Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów 266
2028 Mesgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 266
2029 Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 266
2030 NOVICHEM Sp. z o.o. Chorzów 266
2031 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 266
2032 PAK SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Konin 266
2033 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 265
2034 EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie S.J. Turek 265
2035 PADMA ART Sp. z o.o. S.K. Suwałki 265
2036 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 265
2037 ASK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 265
2038 BECKER FARBY PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o. Tarnów 265
2039 PW AUTOS Sp. z o.o. Solec Kujawski 264
2040 Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J. Chojno 264
2041 DOM EŁCKI S.J. Ełk 264
2042 Diehl Metering Sp. z o.o. Bażanowice 264
2043 GLOBALMALT POLSKA Sp. z o.o. Bydgoszcz 264
2044 Coty Polska Sp. z o.o. Warszawa 264
2045 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 264
2046 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 264
2047 Zakład Produkcji Folii Efekt – Plus Sp. z o.o. Warszawa 264
2048 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 264
2049 ZPU Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o. Międzyrzecz 263
2050 CHESPA – Farby Graficzne Sp. z o.o. Krapkowice 263
2051 MBF Sp. z o.o. Rokitki 263
2052 Domex Kuśnierek Sp.j. Rydzyna 263
2053 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 263
2054 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 263
2055 PRO – Cars Group Sp. z o.o. Tychy 262
2056 Giant Invest Sp. z o.o. Poznań 262
2057 Famet S.A. Kędzierzyn-Koźle 262
2058 Marcegaglia Poland Sp. z o.o. Praszka 262
2059 Enginova Sp. z o.o. Kutno 262
2060 Sika – Poland Sp. z o.o. Warszawa 262
2061 UNITOP – Optima S.A. Zakłady Przemysłu Cukierniczego Łódź 261
2062 UNIVERSAL LEAF TOBACCO Poland Sp. z o.o. Jędrzejów 261
2063 CEFETRA POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 261
2064 Mondi Szczecin Sp. z o.o. Kliniska Wielkie 261
2065 PayU S.A. Poznań 261
2066 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy 261
2067 ZIELONA BUDKA Mielec Sp. z o.o. Mielec 261
2068 Przetwórstwo Warzyw S.C. Mirosław i Romuald Lutkiewicz Gdańsk 261
2069 Nikon Polska Sp. z o.o. Warszawa 260
2070 SANPLAST S.A. Strzelno 260
2071 Daedong System Poland sp. z o.o. Cieszyn 260
2072 YORK PL Sp. z o. o. S.K. Bolechowo 260
2073 Viking Malt Sp. z o.o. Sierpc 260
2074 Waran Sp. z o.o. sp.k. Toruń 260
2075 Zbyszko Company S.A. Radom 260
2076 ATM S.A. Warszawa 259
2077 TETRA PAK Sp. z o.o. Warszawa 259
2078 Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A. Poznań 259
2079 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Orion Edward Leńczuk Lublin 259
2080 Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. Białystok 259
2081 PGE Dom Maklerski S.A. Warszawa 259
2082 BOMAR Marek Wojciechowski i Wspólnicy S.J. Grajewo 259
2083 Sumiriko Poland Sp. z o.o. Wolbrom 259
2084 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 259
2085 MLP GROUP S.A. Pruszków 259
2086 Monsanto Polska Sp. z o.o. Warszawa 259
2087 CHEŁM Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 258
2088 INVEST – PARK Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 258
2089 Constract Export – Import Sp. z o.o. Rożental 258
2090 Polkar Warmia Sp. z o.o. Młynary 258
2091 Durham Sp. z o.o. Warszawa 258
2092 Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. Warszawa 257
2093 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. Warszawa 257
2094 KORAL S.A. Tczew 257
2095 Software Park Kraków Sp. z o.o. Warszawa 257
2096 Capital Investment Project One Sp. z o.o. S.K. Warszawa 257
2097 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 256
2098 PZ HTL S.A. Warszawa 256
2099 SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o. Lubawa 256
2100 FAST S.A. Gdynia 256
2101 SOLBET Sp. z o.o Solec Kujawski 256
2102 Lomax Sp. z o.o. sp.k. Kołbaskowo 256
2103 NIBE – BIAWAR Sp. z o.o. Białystok 256
2104 Firma Handlowa Geko Grzegorz Kowalczyk Kietlin 256
2105 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 256
2106 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie Koszalin 256
2107 REAL Włodzimierz Pospiech Leszno 256
2108 Yawa 9 Sp. z o.o. Warszawa 256
2109 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 256
2110 TREFL S.A. Sopot 256
2111 MARVIPOL S.A. Warszawa 255
2112 Lenze Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 255
2113 MFO S.A. Sochaczew 255
2114 Kelvion Sp. z o.o. Opole 255
2115 Cenega S.A. Warszawa 255
2116 MIRAGE BOATS W. Bychto i Wspólnicy S.K. Augustów 255
2117 ASSA Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. Gdańsk 255
2118 TEKNOS Sp. z o.o. Warszawa 254
2119 Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca S.J. Zielona Góra 254
2120 POL-SKONE Sp. z o.o. Lublin 254
2121 Laris Investments Sp. z o.o. Warszawa 253
2122 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 8 S.K. Wrocław 253
2123 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 253
2124 RADO Sp. z o.o. Ławnica 253
2125 Radaway Sp. z o.o. Jasin 253
2126 Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 253
2127 Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik S.A. Kraśnik 253
2128 Lamix Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Witnica 252
2129 North West Logistic Park Sp. z o.o. Warszawa 252
2130 Carsed Sp. z o.o. S.K. Siedlce 252
2131 Aquila Września Sp. z o.o. Września 252
2132 FEERUM S.A. Chojnów 252
2133 T.B. Fruit Polska Sp. z o.o. S.K.A. Dwikozy 252
2134 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 252
2135 Coleus Sp. z o.o. Warszawa 252
2136 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 252
2137 Process – Electronic sp. z o.o. Sosnowiec 252
2138 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 252
2139 Przedsiębiorstwo SAVPOL Sp. z o.o. S.K. Gliwice 252
2140 ESSELTE POLSKA Sp. z o.o. Kozienice 252
2141 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 252
2142 Putka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 251
2143 JZO S.A. Jelenia Góra 251
2144 I. Smith, K. Czarnecka, M. Ignatowicz, T. Barańczyk, M. Chomiuk, A. Jarosz, S. Krempa, R. Dróbka, T. Kassel, J. Wacławek, B. Jasiołek, P. Wiewórka, M. Laskowska Doradcy Podatkowi sp.k. Warszawa 251
2145 TIMEX S.A. Warszawa 251
2146 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 251
2147 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 251
2148 Jurajska Sp. z o.o. Postęp 251
2149 Control Process S.A. Kraków 251
2150 Trigon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 251
2151 Green Factory Sp. z o.o. Zdunowo 251
2152 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 251
2153 ELICA GROUP POLSKA Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 251
2154 Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J. Jaworzno 251
2155 Sękpol Jan Kowal sp. j. Gręboszów 250
2156 Ochnik S.A. Garwolin 250
2157 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 250
2158 SEW – Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 250
2159 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J. Kwidzyn 250
2160 Jubitom S.C. Kazimierz Tomasiewicz Lucyna Tomasiewicz Rumia 250
2161 Suek Polska Sp. z o.o. Gdańsk 250
2162 Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Gryf S.A. Szczecin 250
2163 WYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 250
2164 Wolters Kluwer Polska S.A. Warszawa 249
2165 ATB Tamel S.A. Tarnów 249
2166 CEFARM Białystok S.A. Białystok 249
2167 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 249
2168 Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne 249
2169 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rzeszów 249
2170 F.H. Nowalijka Piotr Wychowałek Piotrków Trybunalski 249
2171 GEMALTO Sp. z o.o. Tczew 249
2172 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 248
2173 Brown Brothers Harriman Poland Sp. z o.o. Kraków 248
2174 H. CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. Poznań 248
2175 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 248
2176 SIEGENIA – AUBI Sp. z o.o. Kluczbork 248
2177 Grupa PEP Farma Wiatrowa 6 Sp. z o.o. Warszawa 248
2178 XL Energy Marketing Sp. z o.o. Warszawa 248
2179 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 248
2180 Ośrodek Badawczo Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. Gdynia 248
2181 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 248
2182 Ronson Development Sp. z o.o. Verdis sp.k. Warszawa 248
2183 Kredyt Inkaso S.A. Warszawa 248
2184 Aplitt S.A. Gdańsk 247
2185 ATENDE S.A. Warszawa 247
2186 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 247
2187 Pro Cam Polska (Holdings) Sp. z o.o. Gdańsk 246
2188 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 246
2189 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 246
2190 Kopex S.A. Przedsiębiorstwo Budowy Szybów Bytom 246
2191 Lcp Estelle Investments Sp. z o.o. Warszawa 246
2192 Canpol Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 246
2193 HANPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 246
2194 Unikost sp.j. U. Sztandera A. Gajowniczek Gołąbek 246
2195 CERI International Sp. z o.o. Łódź 246
2196 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 246
2197 Atlanta Poland S.A. Gdańsk 246
2198 Fines S.A. Sopot 246
2199 Wezi – Tec Sp. z o.o. Legnica 245
2200 TARGBAN Sp. z o.o. Płochocin 245
2201 Innova Capital Sp. z o.o. S.K. Warszawa 245
2202 Bravura Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 245
2203 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 245
2204 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 245
2205 M+w Central Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 245
2206 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 245
2207 ML System S.A. Zaczernie 245
2208 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 244
2209 Danfoss Saginomiya Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 244
2210 Ergo Store Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 244
2211 Wialan Langer i Wiatr sp.j. Tarnów 244
2212 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego W Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne Im. Prof. Leszka Gieca Katowice 244
2213 Plastic Components And Modules Poland S.A. Sosnowiec 244
2214 MELVIT S.A. Warszawa 244
2215 Shimano Polska Bicycle Parts Sp. z o.o. Żerniki 243
2216 SPV Grodzisk Sp. z o.o. Warszawa 243
2217 Cichowlas Polskie Warzywa Jędrzej Cichowlas Staniszewo 243
2218 Mckeen-Beef Sp. z o .o. Lisków 243
2219 Nordglass Sp. z o.o. Koszalin 243
2220 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 243
2221 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 242
2222 SARIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 242
2223 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 242
2224 I.O. VENEZIA Iwona Oganowska, Wojciech Nachiło S.J. Warszawa 242
2225 Amco Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 242
2226 TREND GLASS Sp. z o.o. Radom 242
2227 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 242
2228 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 242
2229 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 242
2230 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 242
2231 EMSUR POLSKA Sp. z o.o. Józefów 242
2232 Air Canada S.A. Oddział w Polsce Warszawa 241
2233 Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 241
2234 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Rzeszów 241
2235 St-Majewski S.A. S.K. Pruszków 241
2236 Rymatex Sp. z o.o. Rymanów 241
2237 PHU AGRO – AS Z. Bednarski & A. Sajdutka S.J. Grodków 241
2238 Mostostal Puławy S.A. Puławy 241
2239 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 241
2240 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 240
2241 Biotee Polska Sp. z o.o. Chojnice 240
2242 P H D Polska Sp. z o.o. Warszawa 240
2243 MacMillan Polska Sp. z o.o. Warszawa 240
2244 Aneks Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 240
2245 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa Warszawa 240
2246 NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 240
2247 AGRI PLUS Wielkopolska S.A. Konarzewo 239
2248 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 239
2249 Maldrobud Sp. z o.o. S.K. Myślibórz 239
2250 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 239
2251 MARPOL S.A. Ignatki 239
2252 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 239
2253 Alsecco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 239
2254 Partner S.A. Bielsko-Biała 239
2255 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 239
2256 BROWAR JABŁONOWO ZARZĄD Sp. z o.o. S.K. Jabłonowo 238
2257 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 238
2258 Omega Pilzno Internationaltransport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. Pilzno 238
2259 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 238
2260 WSK Rzeszów Sp. z o.o. Zakłady Metalurgiczne Rzeszów 238
2261 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 238
2262 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 238
2263 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. Piaseczno 238
2264 Amz-Kutno S.A. Kutno 237
2265 Perfecta Sp. z o.o. S.K. Łany 237
2266 STS Logistic Sp. z o.o. Jasin 237
2267 Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J. Chwaszczyno 237
2268 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 236
2269 CHEMIK HB Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 236
2270 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 236
2271 TT PLAST T. Fortuna. T. Bugaj Sp.J. Targowisko 236
2272 Zakłady Energetyki Cieplnej S.A. Katowice 236
2273 Centrum Dializa Sp. z o.o. Sosnowiec 236
2274 Lubella Sp. z o.o. S.K. Lublin 236
2275 Weko – Polska Sp. z o.o. Raszków 236
2276 PEKAO Faktoring Sp. z o.o. Lublin 236
2277 ZPC FLIS S.J. Kuranów 236
2278 Vinsar S.A. Wrocław 236
2279 Krotoski – Cichy Sp. z o.o. sp.k. Łódź 235
2280 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 235
2281 Panattoni Construction Europe Sp. z o.o. Warszawa 235
2282 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 235
2283 Nepentes Pharma Sp. z o.o. Warszawa 235
2284 BUMECH S.A. Katowice 235
2285 Splast Sp. z o.o. Krosno 234
2286 iQor Global Services Poland Spółka z o.o. Bydgoszcz 234
2287 Bog-Fran Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 234
2288 Data Invest Sp. z o.o. S.K.A. Toruń 234
2289 Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A. Krotoszyn 234
2290 LACTIMA Sp. z o.o. Morąg 234
2291 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 234
2292 Vantage Development S.A. Wrocław 234
2293 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 234
2294 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 234
2295 ATANER Sp. z o.o. Poznań 234
2296 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 234
2297 SUTCO – POLSKA Sp. z o.o. Katowice 233
2298 STALEXPORT Autostrady S. A. Mysłowice 233
2299 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 233
2300 Nederman Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 233
2301 Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Warszawa 233
2302 Rutkowski Development S.J. Ełk 233
2303 P W VET-AGRO Sp. z o.o. Lublin 233
2304 Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe Francepol Sp. z o.o. Zielona Góra 233
2305 Eurovia Polska S.A. Bielany Wrocławskie 233
2306 Hortex Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 233
2307 Akademia Obrony Narodowej Warszawa 233
2308 Firmus Domus Sp. z o.o. Mścice 233
2309 Welmax + Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 232
2310 TIME S.A. Warszawa 232
2311 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 232
2312 Lucchini Poland Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 232
2313 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 232
2314 Zbd Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 232
2315 Joy Global (Poland) Sp. z o.o. Tychy 232
2316 Inter Auto Pękowice 232
2317 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Tarnów 232
2318 Fam S.A. Wrocław 232
2319 Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna Szczytno 231
2320 Mota – Engil Central Europe S.A. Kraków 231
2321 Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. Wrocław 231
2322 Butter Sp. z o.o. Warszawa 231
2323 GRELAVI S.A. Olsztyn 231
2324 BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 231
2325 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 231
2326 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 231
2327 Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. Czeladź 231
2328 Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o. Lublin 230
2329 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski, Krzysztof Termanowski Spółki Jawna Kraków 230
2330 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 230
2331 Bank Żywności w Krakowie Kraków 230
2332 SYSTEM-DROB P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz S.J. Lubomierz 230
2333 Bischof + Klein Polska GmbK sp.k. Walce 230
2334 Ergo Energy Sp. z o.o. Gdynia 230
2335 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 230
2336 Raczkowski Paruch sp.k. Warszawa 230
2337 EL-METAL Maria Mortezaei Siedlec 230
2338 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 230
2339 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 230
2340 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 230
2341 DGS Poland Sp. z o.o. Mierzyn 230
2342 Am Technologies Sp. z o.o. S.K. Warszawa 230
2343 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 230
2344 Almi Polska Sp. z o.o. Tychy 230
2345 Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. Polkowice Dolne 230
2346 FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. Poznań 229
2347 Ford Polska Sp. z o.o. Warszawa 229
2348 Bury Sp. z o.o. Lublin 229
2349 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 228
2350 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 228
2351 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 228
2352 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Warszawa 228
2353 Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów Wrocław 228
2354 Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. Poznań 228
2355 TI POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 228
2356 MEGATEM EC – LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 228
2357 Dijo Baking Sp. z o.o. Wrocław 228
2358 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 228
2359 Przedsiębiorstwo Budowlane Inter-System S.A. Wrocław 228
2360 Cubiware Sp. z o.o. Warszawa 227
2361 BROWAR NAMYSŁÓW Sp. z o.o. Namysłów 227
2362 Juan J. Szałański sp. j. Warszawa 227
2363 JHM Development S.A. Skierniewice 227
2364 ŚRUBENA UNIA S.A. Żywiec 227
2365 Grupa PGD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 227
2366 Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 227
2367 Hossanova Sp. z o.o. Warszawa 227
2368 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 227
2369 JUPOL – CAR Sp. z o.o. Warszawa 227
2370 BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J. Olesno 226
2371 Kubara Lamina S.A. Piaseczno 226
2372 MS Waryński Development S.A. Warszawa 226
2373 Domowe Sanatorium – Zimnoch, S.J. Białystok 226
2374 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Styromax Sukiennik Jerzy Sp. J. Łyszkowice 226
2375 POLSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 226
2376 Kupiec Poznański Real Estate Sp. z o.o. Poznań 226
2377 Emerson Polska Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 225
2378 Konsalnet Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 225
2379 HM Helvetia Meble Sp. z o.o. S.K. Wieruszów 225
2380 Zupbadura Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 225
2381 IP Brand Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 225
2382 METALL-EXPRES Sp. z o.o. Rzeszów 225
2383 Yiotarini Property Sp. z o.o. Mielec 225
2384 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 225
2385 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc 224
2386 REZAW-PLAST Ryszard Zawół Zaborów 224
2387 WARDOM Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Warszawa 224
2388 BAMAR – POL S.J. Opole 224
2389 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Diamond Sp. z o.o. Kraków 224
2390 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Ozorków 224
2391 Nefrolux Lucjan Sobieraj,Wojciech Kamiński S.J. Siemianowice Śląskie 224
2392 Musing Bud Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 224
2393 EKO – REGION Sp. z o.o. Bełchatów 224
2394 Otis Investment Sp. z o.o. Wrocław 224
2395 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 223
2396 Media Direction Sp. z o.o. Warszawa 223
2397 KRONOSPAN CHEMICAL SZCZECINEK Sp. z o.o. Szczecinek 223
2398 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 223
2399 Autostore Sp. z o.o. Koszalin 223
2400 Agropak sp. j. Brzezińki i Wspólnicy Jaworzno 223
2401 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o. Tychy 223
2402 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 223
2403 Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 222
2404 Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 222
2405 ARSBUD Tarczyńska Sp. z o.o. Warszawa 222
2406 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 222
2407 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 222
2408 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 222
2409 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 222
2410 EKO – PARK S.A. Kraków 222
2411 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk S.J. Koszalin 222
2412 ACP Polska Sp. z o.o. Włocławek 221
2413 FABET – KONSTRUKCJE Sp. z o.o. Kielce 221
2414 Euler Hermes Services Sp. z o.o. Warszawa 221
2415 Adv Por Property Investment S.A. sp.k. Warszawa 221
2416 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 221
2417 Bero Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 221
2418 Tonsmeier Centrum Sp. z o.o. Kutno 221
2419 MIKO PAC Sp. z o.o. Bydgoszcz 221
2420 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 221
2421 Lingaro Sp. z o.o. Warszawa 220
2422 Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbąszynek 220
2423 VIGO SYSTEM S.A. Ożarów Mazowiecki 220
2424 Matmax Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 220
2425 Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 220
2426 Casinos Poland Sp. z o.o. Warszawa 220
2427 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 220
2428 Przedsiębiorstwo Handlowe Agroskład Sp. J. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Józefin 220
2429 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 220
2430 SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. Bydgoszcz 220
2431 Linaria Sp. z o.o. Warszawa 219
2432 ALGECO Sp. z o.o. Jasin 219
2433 NSS Sp. z o.o. Warszawa 219
2434 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 219
2435 ILPEA Sp. z o.o. Chełstówek 219
2436 Spółdzielnia Mieszkaniowa NA SKARPIE Toruń 219
2437 Farmaprom Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 219
2438 CRIST S.A. Gdynia 219
2439 Przedsiębiorstwo Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 218
2440 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 218
2441 PPH LIMAK Wojciech Mrocheń Częstochowa 218
2442 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 218
2443 Nestle Waters Polska S.A. Warszawa 218
2444 Yabimo Sp. z o.o. Services S.K. Tarnów 218
2445 TYM-BUD Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Tymoszewski Pruszcz Gdański 218
2446 2PB3 Sp. z o.o. Warszawa 218
2447 Towarzystwo Inwestycyjne Platan Sp. z o.o. Warszawa 218
2448 Ledxon Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce Masów 218
2449 GB Linowo 201 Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 218
2450 Q-SERVICE Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 218
2451 BEWA Sp. z o.o. Ruszczyn 218
2452 Corktree FPROP Sp. z o.o. Warszawa 217
2453 Viking Malt Specialties Sp. z o.o. Strzegom 217
2454 Krynicki Recykling S.A. Olsztyn 217
2455 MK Sp. z o.o. Żary 217
2456 Serwistal Sp. z o.o. Ełk 217
2457 Van Cargo S.A. Warszawa 217
2458 Kwaśniewscy sp.j. Raszyn 217
2459 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki W Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 217
2460 ATEM – POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 216
2461 Dabi S.Budny, M.Budny S.J. Ligota 216
2462 Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Warszawa 216
2463 Jot-Ł Sp. z o.o. Wrocław 216
2464 Kanwod Wiesław Tarczyński Sp. z o.o. Węglew 216
2465 Arcoffice Poland Sp. z o.o. Kraków 216
2466 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 216
2467 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 216
2468 Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT J. Grot S.J. Starowa Góra 216
2469 Improdex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 216
2470 Stocznia Remontowa NAUTA S.A. Gdynia 216
2471 Stary Jarosław Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 215
2472 ADM Direct Polska Sp. z o.o. Szamotuły 215
2473 Antolin Silesia Sp. z o.o. Strzelin 215
2474 McCormick Polska S.A. Stefanowo 215
2475 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 215
2476 Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j. Konstantynów Łódzki 215
2477 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 215
2478 Celma Indukta S.A. Cieszyn 215
2479 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 215
2480 Marie Brizard Wine & Spirits Polska Sp. z o.o. Warszawa 215
2481 Politechnika Białostocka Białystok 214
2482 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 214
2483 Neinver Annopol Sp. z o.o. Warszawa 214
2484 Libet S.A. Wrocław 214
2485 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 214
2486 DSV AIR & SEA Sp. z o.o. Pruszków 214
2487 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana JARY Warszawa 214
2488 Micros S.J. W. Kędra i J. Lic Kraków 214
2489 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 214
2490 Metalerg Sp. z o.o. S.K. Oława 214
2491 Salamander Window & Door Systems S.A. Włocławek 214
2492 TIM S.A. Wrocław 214
2493 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 214
2494 SERTOP Sp. z o.o. Tychy 213
2495 Polana Sp. z o.o. Żelimucha 213
2496 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 213
2497 ITELLIGENCE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 213
2498 RECTICEL Sp. z o.o. Łódź 213
2499 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa Warszawa 213
2500 AES S.A. Grupa SBS Jasło 213
2501 BGW Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. Poznań 213
2502 Mix Biura Sp. z o.o. sp.k. Kraków 213
2503 Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Kietrz 213
2504 J.S. Hamilton Poland S.A. Gdynia 213
2505 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. S.K. Zawodzie 212
2506 Evotherm Sp. z o.o. S.K. Wrocław 212
2507 Nutrimed Sp. z o.o. Warszawa 212
2508 Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 212
2509 Gabona Grzegorz Hryciuk Radziejowice 212
2510 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 212
2511 Schiedel Sp. z o.o. Opole 212
2512 Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 212
2513 Wika Polska Sp. z o.o. Sgf S.K. Włocławek 212
2514 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 212
2515 SLOVNAFT – POLSKA S.A. Kraków 211
2516 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 211
2517 CDRL S.A. Pianowo 211
2518 ABRA S.A. Kraków 211
2519 Piekarnia Kraska K. Karwowska-Dołęga G. Dołęga sp.j. Łomża 211
2520 Formika Sp. z o.o. Parzniew 211
2521 P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata Podegrodzie 211
2522 Clean&Carbon Energy S. A. Stargard 211
2523 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 211
2524 Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. Brzoza 211
2525 Allianz Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 211
2526 Polflam Sp. z o.o. Runów 211
2527 METCHEM Sp. z o.o. Wadowice 211
2528 Serpol Cosmetics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mieścisko 211
2529 GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o. Koszalin 210
2530 Plandex Inc Sp. z o.o. sp.k. Stęszew 210
2531 Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Białogard 210
2532 Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. Radom 210
2533 HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 210
2534 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 210
2535 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. Tychy 210
2536 Karwel S.J. Stare Dłutowo 210
2537 Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rów 210
2538 Klonex – VCS Sp. z o.o. P U H Opole 210
2539 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 210
2540 KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. Lublin 210
2541 Targi Kielce S.A Kielce 210
2542 IFM Ecolink Sp. z o.o. Opole 209
2543 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 209
2544 PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota Luzino 209
2545 Spółdzielnia Mieszkaniowa Klon Rąbino 209
2546 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 209
2547 Effect Sp. z o.o. Warszawa 209
2548 ABG Sp. z o.o. Katowice 209
2549 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 209
2550 Mas Sp. z o.o. Mikołów 209
2551 Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o. Bukowno 209
2552 CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 209
2553 Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Pabianice 209
2554 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 209
2555 FORCOM Sp. z o.o. Poznań 209
2556 Rafin Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 209
2557 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 209
2558 Pioma – Odlewnia Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 209
2559 DSV ROAD Sp. z o.o. Ołtarzew 209
2560 Agro-Danmis Gramowscy S.J. Wyszyny 209
2561 Business Managament Sp. z o.o. Warszawa 209
2562 Dim S.A. Warszawa 208
2563 Tekra Sp. z o.o. Gubin 208
2564 KATOWICKIE WODOCIĄGI SPÓŁKA AKCYJNA Katowice 208
2565 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 208
2566 FPG Sp. z o.o. Warszawa 208
2567 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 208
2568 Donimirski Pałac Pugetów Business Center Kraków 208
2569 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 208
2570 PWN Wydawnictwo Szkolne Sp. z o.o. S.K. Warszawa 208
2571 Claas Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 208
2572 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 207
2573 Publimar S.J. Lucjan Staniszewski i Spółka Lublin 207
2574 Termo Organika Sp. z o.o. Kraków 207
2575 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Osiedle Kabaty Warszawa 207
2576 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 207
2577 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 207
2578 EGB INVESTMENTS S.A. Bydgoszcz 207
2579 DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa Warszawa 206
2580 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 206
2581 ALPIQ ENERGY SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Warszawa 206
2582 PPHU K. Orzełek, K. Markisz S.J. Kleśniska 206
2583 Firma Handlowa ROLNIK S.J. Mikołów 206
2584 Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o. Warszawa 206
2585 HANKE TISSUE Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 206
2586 CER MOTOR Sp. z o.o. Warszawa 206
2587 Chemical Alliance Polska Sp. z o.o. Łozienica 206
2588 POLOMARKET Sp. z o.o. Pakość 206
2589 Yabimo Sp. z o.o. S.K. Tarnów 206
2590 REAL S.A. Siedlce 206
2591 OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. Warszawa 206
2592 JAMAR S.J Zakład Produkcji Spożywczej Lipie 206
2593 Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 206
2594 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecinek 206
2595 HACON Sp. z o.o. Barlinek 205
2596 Autovista Polska Sp. z o.o. Warszawa 205
2597 KRAKCHEMIA S.A. Kraków 205
2598 C+N Polska Sp. z o.o. Mielec 205
2599 Help Homecare Sp. z o.o. Poznań 205
2600 Deloitte Advisory Sp. z o.o. Warszawa 205
2601 Norgips Sp. z o.o. Warszawa 205
2602 Trimco Sp. z o.o. S.K. Marianki 205
2603 Zakład Urządzeń Grzewczych Elektromet Wojciech Jurkiewicz Gołuszowice 205
2604 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Warszawa 205
2605 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 205
2606 JAS – FBG S.A. Katowice 205
2607 TEXTON S.A. Zgierz 205
2608 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 205
2609 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 205
2610 WKG Sp. z o.o. S.K. Raciszyn 204
2611 Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. Kielce 204
2612 VIACON POLSKA – Sp. z o.o. Rydzyna 204
2613 STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o. Gdańsk 204
2614 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS Warszawa 204
2615 Tama Polska Sp. z o.o. Sieradz 204
2616 HURTAP S.A. Łęczyca 204
2617 ELEKTRO – SPARK Sp. z o.o. Lublin 204
2618 Vortex Energy Polska Sp. z o.o. Szczecin 204
2619 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 204
2620 POL-AGENT Sp. z o.o. Szczecin 204
2621 Ventor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 204
2622 Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o. Bukowiec 204
2623 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 204
2624 Flexipower Group Sp. z o.o. S.K. Wola Zaradzyńska 204
2625 SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o. Kielce 204
2626 KRISPOL Sp. z o.o. Psary Małe 203
2627 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 203
2628 Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. Mielec 203
2629 Zakład Usług Przemysłowych COLDEX Jerzy Błaszczak, Albert Depta, Grzegorz Wieteska S.J. Płońsk 203
2630 PHU WĘGLOHUT S.J. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 203
2631 WISTIL S.A. Kalisz 203
2632 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Dąbrowa Górnicza 203
2633 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 203
2634 Extradach Sp. z o.o. S.K. Szczecin 203
2635 Wojewódzki Szpital Kliniczny Im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. Zielona Góra 203
2636 MB Pharma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 203
2637 Expeditiors Polska Sp. z o.o. Warszawa 203
2638 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 203
2639 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 203
2640 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa ŁUCZ-BUD Sp. z o.o. Radom 202
2641 Interprint Polska sp. z o.o. Ozorków 202
2642 Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o. Brodnica 202
2643 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 202
2644 TOYO SEAL POLAND Sp. z o.o. Tychy 202
2645 ŚWIAT TELEFONÓW Maria Głowacka Warszawa 202
2646 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 202
2647 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 202
2648 Engie Ec Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 202
2649 Onduline Polska Sp. z o.o. Mielec 202
2650 Dr. Oetker Dekor Sp. z o.o. Płock 202
2651 White Star Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 202
2652 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 202
2653 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 202
2654 FM GROUP POLSKA Artur Trawiński Wrocław 202
2655 PAMAPOL S.A. Rusiec 202
2656 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 201
2657 Instytut Kolejnictwa Warszawa 201
2658 Abplanalp Sp. z o.o. Warszawa 201
2659 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 201
2660 SKF Polska S.A. Poznań 201
2661 POLSER Sp. z o.o. Siemiatycze 201
2662 Inwestycje Polskie Trzy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 201
2663 Firma Budowlano-Instalacyjna Mat-Mad S.J. Kołobrzeg 201
2664 Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej HYDROTOR S.A. Tuchola 201
2665 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. Radom 201
2666 Rua Bonita Sp. z o.o. Kraków 201
2667 Ca Immo Saski Point Sp. z o.o. Warszawa 201
2668 Instal-Service Pl Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 200
2669 Red Bull Sp. z o.o. Warszawa 200
2670 DORBUD S.A. Kielce 200
2671 BAŁTYK Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 200
2672 Target Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 200
2673 GEALAN POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 200
2674 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 200
2675 Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o. Tarnów 200
2676 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 200
2677 Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Gąsiorek S.J. Czerniejewo 200
2678 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 200
2679 E-TOWERS FAMABA S.A. Głogów 200
2680 Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 200
2681 Solidaris Sp. z o.o. Polska Cerekiew 200
2682 Hotel Arłamów S. A. Arłamów 200
2683 PAZIM Sp. z o.o. Szczecin 200
2684 TM Technologie Sp. z o.o. Morawica 200
2685 PPH Unicell Poland Sp. z o.o. Wasilków 200
2686 Oex S.A. Warszawa 200
2687 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 199
2688 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 199
2689 FLUOR S.A. Gliwice 199
2690 Markisol International Ltd Sp. z o.o. Wejherowo 199
2691 FIEGE Sp. z o.o. Mszczonów 199
2692 BMZ Poland Sp. z o.o. Gliwice 199
2693 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 199
2694 FLEXIDER POLAND Sp. z o.o. Bieruń 199
2695 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 199
2696 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 199
2697 Zakład Rolniczo – Przemysłowy Farmutil HS S.A. Kaczory 198
2698 TECHNOKABEL S.A. Warszawa 198
2699 Amcor Flexibles Złotów Sp. z o.o. Złotów 198
2700 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 198
2701 Szpital Wojewódzki Im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszynskiego w Sieradzu Sieradz 198
2702 COMFORT S.A. Rakowice Małe 198
2703 TRANSBIT Sp. z o.o. Warszawa 198
2704 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 198
2705 Lcp Taima Investments Sp. z o.o. Warszawa 198
2706 Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o. Kamienna Góra 198
2707 Duda Ads Polska Sp. z o.o. Warszawa 198
2708 Tempo Finanse Sp. z o.o. Warszawa 198
2709 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 198
2710 PPHU Publima S.J. Lichota & Lichota Ostrowiec Świętokrzyski 197
2711 Ostromfruits Sp. z o.o. Warszawa 197
2712 UNIWERSYTET MARII CURIE – SKŁODOWSKIEJ Lublin 197
2713 CEZ Trade Polska Sp. z o.o. Warszawa 197
2714 Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Będzin 197
2715 POLCHAR Sp. z o.o. Police 197
2716 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 197
2717 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Piła 197
2718 HARTBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Rzeszów 197
2719 Lc Corp Invest XV Sp. z o.o. S.K. Wrocław 197
2720 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 196
2721 Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. Wrocław 196
2722 J.W. Marka Sp. z o.o. Ząbki 196
2723 Zakład Produkcji Opakowań KARTON-PAK S.A. Nowa Sól 196
2724 Spółdzielnia Mieszkaniowa STROP Warszawa 196
2725 AGRO- LAND MAREK RÓŻNIAK Śmielin 196
2726 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 196
2727 Gaja Polska Sp. z o.o. Koronowo 196
2728 Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białystok 196
2729 Ethosenergy Sp. z o.o. Wrocław 196
2730 HANDLOPEX S.A. Warszawa 196
2731 Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszków 196
2732 Bokaro Szeligowscy S.J. Gorzów Wielkopolski 196
2733 Velvet Care Sp. z o.o. Klucze 196
2734 Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. Grudziądz 196
2735 Mckinsey & Company Poland Sp. z o.o. Warszawa 196
2736 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana 195
2737 RUBINKOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 195
2738 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 195
2739 MISPOL S.A. Białystok 195
2740 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR Marek Dewódzki Mstów 195
2741 Pwc It Services Sp. z o.o. Warszawa 195
2742 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 195
2743 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 195
2744 GOBARTO S.A. Warszawa 195
2745 UNIMIL Sp. z o.o. Kraków 195
2746 PPH STANDARD Sp. z o.o. Lublin 195
2747 INSTAL-Kraków S. A. Kraków 194
2748 BOMADEK Sp. z o.o. Trzebiechów 194
2749 Ab Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy sp. j. Kuriany 194
2750 Akademia Morska Gdynia 194
2751 WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. Piekary Śląskie 194
2752 Karter Sp. z o.o. S.J. Kraków 194
2753 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 194
2754 Polyone Poland Manufacturing Sp. z o.o. Kutno 194
2755 Praxis Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Warszawa 194
2756 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 194
2757 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 194
2758 ABRAMCZYK Sp. z o.o. Bydgoszcz 194
2759 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 194
2760 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe Strzelce Opolskie 194
2761 Interferie Medical SPA Sp. z o.o. Legnica 194
2762 SILTEC Sp. z o.o. Pruszków 193
2763 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 193
2764 Amw Sinevia Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 193
2765 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. Łomża 193
2766 Essentra Packaging Sp. z o.o. Lublin 193
2767 Hotel Narvil Sp. z o.o. Serock 193
2768 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 193
2769 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 192
2770 Tomasz i Danuta Mrukowie PPUH PLANDEX S.J. Stęszew 192
2771 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 192
2772 Fabryka Mebli WER-SAL Kaczorowscy S.J. Jankowy 192
2773 Główny Instytut Górnictwa Katowice 192
2774 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 192
2775 DARCO Sp. z o.o. Dębica 192
2776 ZNAK Sp. z o.o. Społeczny Instytut Wydawniczy Kraków 192
2777 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 192
2778 Eurobud Chajewscy S.J. Starogard Gdański 192
2779 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 192
2780 OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica 192
2781 Polmax S.A. S.K.A. Świebodzin 192
2782 FINCO – STAL SERWIS Sp. z o.o. Nowa Bukówka 192
2783 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 192
2784 Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Zielona Góra 192
2785 Esv S.A. Siechnice 192
2786 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A. Warszawa 192
2787 NOVA TRADING S.A. Toruń 192
2788 LYRECO POLSKA S.A. Sokołów 192
2789 Mardi Sp. z o.o. Biskupiec 192
2790 Bohamet S. A. Ciele 191
2791 Lukullus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leoncin 191
2792 ENERGOMEDIA Sp. z o.o. Trzebinia 191
2793 Imagine Sp. z o.o. Wrocław 191
2794 HG POLAND Sp. z o.o. Łozienica 191
2795 Skanem Poznań Sp. z o.o. Swadzim 191
2796 RELPOL S.A. Żary 191
2797 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 191
2798 AGROMET PILMET Sp. z o.o. Brzeg 191
2799 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 191
2800 Auto-Boss Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 191
2801 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 191
2802 Kerry Polska Sp. z o.o. Kielce 191
2803 RAWIBOX S.A. Rawicz 191
2804 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 190
2805 WILK ELEKTRONIK S.A. Łaziska Górne 190
2806 A. Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 190
2807 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 190
2808 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 190
2809 Euro Styl Development Sp. z o.o. Oliwa Park sp.k. Gdańsk 190
2810 Filip i S-ka Dromader S.J. Łódź 190
2811 FEHU-ROL Sp. z o.o. Stanomino 190
2812 Megadex Serwis Sp. z o.o. Warszawa 190
2813 Vicar Management Sp. z o.o. Warszawa 190
2814 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 190
2815 SAM 34 Marek Theus S.J. Gdańsk 190
2816 Robyg Construction Sp. z o.o. Warszawa 190
2817 Sices Polska Sp. z o.o. Warszawa 190
2818 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 190
2819 WAMAR S.J. Cwalina Świderski Białystok 190
2820 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. Gdańsk 189
2821 Towarzystwo Budownictwa Społecznego PRAWOBRZEŻE Sp. z o.o. Szczecin 189
2822 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 189
2823 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 189
2824 BTC Sp. z o.o. Warszawa 189
2825 Majami Sp. z o.o. Bełchatów 189
2826 BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Smardzewice 189
2827 Rohlig Suus Logistics S.A. Warszawa 189
2828 DONAUCHEM POLSKA Sp. z o.o. Rokietnica 189
2829 Milart Sp. z o.o. Stabłowice sp.k. Wrocław 189
2830 Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 189
2831 Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. Żary 189
2832 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 189
2833 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 189
2834 Przedsiębiorstwo Handlowe A – T S.A. Krotoszyn 189
2835 Radika Polska S.A. sp.k. Warszawa 189
2836 MAK Investments S.A. Warszawa 188
2837 FERRARINI Sp. z o.o. Sieraków 188
2838 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście Szczecin 188
2839 Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kętrzyn 188
2840 Polskie Pomidory S.A. Zgorzelec 188
2841 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 188
2842 SAPA Aluminium Sp. z o.o. Trzcianka 188
2843 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 188
2844 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 188
2845 Chorzowsko – Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chorzów 188
2846 D-Energia Sp. z o.o. Wymysłowice 188
2847 Marimex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Myślenice 187
2848 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 187
2849 Comparex Poland Sp. z o.o. Warszawa 187
2850 W.P.S. Sp. z o.o. Zagórz 187
2851 Zakłady Produkcyjno-Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń TABOR M. Dybowski S.J. Dębica 187
2852 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 187
2853 ROLNYVIK Sp. z o.o. Barciany 187
2854 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 187
2855 NDI S.A. Sopot 187
2856 Energopol Szczecin S.A. Szczecin 187
2857 Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R & G S.A. Mielec 187
2858 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 187
2859 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 187
2860 Projekt Jaworska Sp. z o.o. Wrocław 187
2861 DOMCZAR Artur Zawadzki Łomża 187
2862 Home.pl S.A. Szczecin 187
2863 3S S.A. Katowice 186
2864 Fundacja Rodziny Nissenbaumów Warszawa 186
2865 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Stal-Bud Ryszard Syta, Elżbieta Kajmowicz sp.j. Skoczów 186
2866 Euro Power Centrum Sp. z o.o. Nadarzyn 186
2867 ADECCO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 186
2868 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 186
2869 Eurofirany B. B. Choczyńscy S. J. Żywiec 186
2870 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 186
2871 RADWAG Wagi Elektroniczne Radom 186
2872 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELEKOM WARMIA Sp. z o.o. Olsztyn 186
2873 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Błonie 186
2874 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Darpol Dariusz Chodanienok Kaczory 186
2875 MALTEUROP POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 186
2876 FINAL S.A. Dąbrowa Górnicza 186
2877 Impress Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 185
2878 Galeria Warmińska Sp. z o.o. S.K. Lubin 185
2879 THE LORENZ BAHLSEN SNACK – WORLD Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 185
2880 TIM S.A. Bielsko-Biała 185
2881 INCOBEX Sp. z o.o. Bielsko-Biała 185
2882 Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł, Piotr Lewandowski sp.j. Warszawa 185
2883 FARUTEX Sp. z o.o. Szczecin 185
2884 Epore Sp. z o.o. Bogatynia 185
2885 Ciarko Sp. z o.o. Ip S.K. Warszawa 185
2886 SACHS-TRANS SACHS MAREK Radlin 185
2887 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Syców 185
2888 OSMOFROST Sp. z o.o. Osmolice Pierwsze 185
2889 Silvan sp. z o.o. Olecko 185
2890 PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Piwniczna-Zdrój 185
2891 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 184
2892 AGRO – NICOL Sp. z o.o. Lublin 184
2893 Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych Tor – Krak Sp. z o.o. Kraków 184
2894 Władyslaw Chrobak Firma WALTER Pustyny 184
2895 Feber Sp. z o.o. Warszawa 184
2896 Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. Katowice 184
2897 Kalter Sp. z o.o. Białystok 184
2898 Fundacja Studencka Młodzi Młodym Częstochowa 184
2899 Adler Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 184
2900 Firma Janex Sp. z o.o. S.K. Kraków 184
2901 BEMO MOTORS Sp. z o.o. Poznań 184
2902 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 184
2903 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 183
2904 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 183
2905 Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o. Manieczki 183
2906 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 183
2907 HOOP Polska Sp. z o.o. Kutno 183
2908 Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. Jagodnik 183
2909 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 183
2910 Expander Advisors Sp. z o.o. Warszawa 183
2911 BB Developement Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 183
2912 FH ELEKTRET S.J. Limanowa 183
2913 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 183
2914 Dalian Talent Poland Sp. z o.o. Żabno 183
2915 Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J. Bodzentyn 183
2916 OKTAN B i R Brzescy S.J. Miechucino 183
2917 Bejo Zaden Poland Sp. z o.o. Konotopa 183
2918 AMIX S. J. Konik & Bietkał Białystok 183
2919 Firma Handlowo-Usługowa DAW-TRANS Kujawski Dawid Rogówko 183
2920 Firma Nasienna GRANUM J. Manias – S. Menc – J. Szymański S.J. Wodzierady 183
2921 Martis-Stilon S. A. Aleksandrów Łódzki 183
2922 PROCHEM S.A. Warszawa 183
2923 BILLBIRD S.A. Kraków 183
2924 P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J. Ostrów Mazowiecka 183
2925 Felgenhauer Sp. z o.o. S.K. Wrocław 182
2926 Greenberg Traurig Grzesiak Sp.k. Warszawa 182
2927 Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 182
2928 BETAFENCE Sp. z o.o. Kotlarnia 182
2929 S+B Plan & Bau Warschau Sp. z o.o. Warszawa 182
2930 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 182
2931 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 182
2932 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca-Skalimex Sp. z o.o. S.K. Strzegom 182
2933 KWITNĄCA Sp. z o.o. Warszawa 182
2934 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. WITELONA w Legnicy Legnica 182
2935 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 182
2936 TlC Łożyska Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński,Tomasz Paweł Cudny sp. j. Warszawa 182
2937 Karo – Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o. Toruń 182
2938 Novago Żnin Sp. z o.o. Wawrzynki 182
2939 CERSANIT II S.A. Starachowice 182
2940 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 182
2941 Toptel Sp. z o.o. Kraków 182
2942 Novomedia Innovision Sp. z o.o. Kraków 181
2943 MEXEM Sp. z o.o. Warszawa 181
2944 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 181
2945 Madejski S.J. Kraków 181
2946 KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J. Kraków 181
2947 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 181
2948 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 181
2949 Derform Sp. J. Deręgowscy Sady 181
2950 ALTA S. A. Warszawa 181
2951 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 181
2952 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 181
2953 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 181
2954 Royal Trading Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 181
2955 Katowicki Węgiel Sp. z o.o. Katowice 181
2956 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 181
2957 Vestel Polska Technology Center Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 181
2958 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 180
2959 Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. Tczew 180
2960 Odlewnia Żeliwa S.A. Zawiercie 180
2961 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 180
2962 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 180
2963 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 180
2964 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 180
2965 Biliki Plac M Gp Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 180
2966 Apis Fijałkowski, Bloch sp.j. Chodecz 180
2967 Plastwil Sp. z o.o. Ujście 180
2968 Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 180
2969 CH Bydgoszcz Sp. z o.o. Warszawa 179
2970 Tip – Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 179
2971 Alsina Polska Sp. z o.o. Chełmek 179
2972 Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 179
2973 ETravel S.A. Warszawa 179
2974 Dr. Marcus International Sp. z o.o. S. Komandytowa Kalisz 179
2975 Haribo Sp. z o.o. Warszawa 179
2976 DUNI POLAND Sp. z o.o. Poznań 179
2977 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Henmar Sp. J. Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy Koźmin Wielkopolski 179
2978 DL Project Management S.A. Katowice 179
2979 Uniwersytet Pedagogiczny Im.komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Kraków 179
2980 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 179
2981 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 179
2982 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 178
2983 Pilkington Polska Sp. z o.o. Sandomierz 178
2984 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 178
2985 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 178
2986 SCANDIC FOOD Sp. z o.o. Warszawa 178
2987 Pesa Real Estate Sp. z o.o. Bydgoszcz 178
2988 Spółdzielnia Mieszkaniowa JAROTY w Olsztynie Olsztyn 178
2989 Pomorskie Centrum Mięsne K&K Sp. z o.o. Hurtownia S.K. Gdańsk 178
2990 Mazur Sp. z o.o. Świecie 178
2991 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 178
2992 Spółka Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Poznań 178
2993 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 178
2994 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 178
2995 MERCOR S.A. Gdańsk 178
2996 MG ELECTRIC ZDZISŁAW PIÓRKOWSKI Warszawa 178
2997 GOLPASZ S.A. Golub-Dobrzyń 178
2998 Europa Trading Meble Sp. z o.o. sp.k. Borówiec 178
2999 AMŁ – Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś S.J. Łódź 178
3000 Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 178
3001 FANEX Sp. z o.o. Radonice 178
3002 Lemahieu Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 178
3003 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Warszawa 178
3004 Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 177
3005 Politechnika Częstochowska Częstochowa 177
3006 PH AGRO – TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J. Chełm 177
3007 Ekodynamic Sp. z o.o. S.K. Wrocław 177
3008 US PHARMACIA Sp. z o.o. Wrocław 177
3009 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Lublin 177
3010 MAXSTAL Sp. z o.o. Kraków 177
3011 Trans – Tank Sp. z o.o. Sp.k. Sokołów Podlaski 177
3012 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Głogów 177
3013 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 177
3014 Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 177
3015 FHU Wilmat L. Matecki, A. Wiśniewski S.J. Toruń 177
3016 Lewiatan Kielce Sp. z o.o. Kielce 177
3017 Wojciech Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zof – Stal Tychy 177
3018 BMF Polska Sp. z o.o. Leżajsk 177
3019 Wavin Polska S.A. Buk 176
3020 DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A. Gdynia 176
3021 ENESTA Sp. z o.o. Stalowa Wola 176
3022 Reesco Sp. z o.o. Warszawa 176
3023 TESKO STEEL Sp. z o.o. Rybnik 176
3024 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 176
3025 STOKROTKA Sp. z o.o. Lublin 176
3026 Aleksandria Sp. z o.o. sp.k. Aleksandria Pierwsza 176
3027 BELLA Sp. z o.o. Toruń 176
3028 HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o. Działdowo 176
3029 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 176
3030 Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. Będzin 176
3031 Bawaria Motors Sp. z o.o. Warszawa 176
3032 F.R.B. INTER-BUD Sp. z o.o. S.K. Kraków 176
3033 Archicom Cadenza Hallera Sp. z o.o. Faza IV – Sp.K. Wrocław 176
3034 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 176
3035 Uniwersytet Opolski Opole 176
3036 Politechnika Świętokrzyska Kielce 176
3037 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o. Katowice 175
3038 J. A. Gąska S.J. Gotkowice 175
3039 Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 175
3040 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 175
3041 JMS Sp. z o.o. Toruń 175
3042 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Warszawa 175
3043 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 175
3044 3Shape Poland Sp. z o.o. Szczecin 175
3045 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp. j. Częstochowa 175
3046 Audio Klan Janusz Prządka Sp. j. Warszawa 175
3047 Sarens Polska Sp. z o.o. Sochaczew 175
3048 Widok Sp. z o.o. S.K. Warszawa 175
3049 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 175
3050 DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o. Jelenia Góra 175
3051 Esky.pl S.A. Radom 175
3052 Ranecki Agrotechnika Sp. z o.o. Bronów 175
3053 Apator Mining Sp. z o.o. Katowice 174
3054 FPW Lease Sp. z o.o. Warszawa 174
3055 Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. Głuchołazy 174
3056 Eneria Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 174
3057 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 174
3058 Jantar Ltd Sp. z o.o. Puck 174
3059 PL Modulo Sp. z o.o. Mikołów 174
3060 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa 174
3061 Ca Immo Sienna Center Sp. z o.o. Warszawa 174
3062 ADM SZAMOTUŁY Sp. z o.o. Szamotuły 174
3063 Biko Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowiny 174
3064 Orbico Salon Professional Sp. z o.o. Warszawa 174
3065 ORACLE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 174
3066 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 174
3067 LIMATHERM S.A. Limanowa 174
3068 JANTOŃ S.A. S.K. Dobroń 174
3069 Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 174
3070 CZECHÓW Spółdzielnia Mieszkaniowa Lublin 174
3071 ONNINEN Sp. z o.o. Warszawa 173
3072 Euro Styl Development Sp. z o.o. Spektrum sp.k. Gdańsk 173
3073 Augum Wiesław Klich, Paweł Klich S.J. Wieliczka 173
3074 Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Wrocław 173
3075 Grupa Czh S.A. Katowice 173
3076 Politechnika Lubelska Lublin 173
3077 Lechpol Zbigniew Leszek Garwolin 173
3078 Fakro Sp. z o.o. Nowy Sącz 173
3079 Interferie S.A. Legnica 173
3080 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp. k. Warszawa 173
3081 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 173
3082 P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o. Odolanów 173
3083 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 173
3084 Dembud Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 173
3085 Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych Lublin 172
3086 Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. Lubartów 172
3087 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 172
3088 Samat Polska sp. z o.o. Kraków 172
3089 Firma Rogala Sp. z o. o. Bobowa 172
3090 Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zabrze 172
3091 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 172
3092 Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Barnim 172
3093 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 172
3094 Oponeo Brandhouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 172
3095 Euroterminal Sławków Sp. z o.o. Sławków 172
3096 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku Rzecko 172
3097 IMIELIN Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Warszawa 172
3098 Zakłady Sprzętu Mechanicznego Pzl-Zsm Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 172
3099 Trawena Sp. z o.o. sp.k. Trawniki 172
3100 Muzeum Narodowe Warszawa 172
3101 Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Katowice 172
3102 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BEMIX Benedykt Mieszczak Więcbork 172
3103 MASFALT Sp. z o.o. Pruszków 171
3104 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Poznań 171
3105 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 171
3106 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 171
3107 P P H U El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J. Kraków 171
3108 Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 171
3109 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Kołobrzeg 171
3110 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 171
3111 Mitsubishi Electric Europe B.V.(Sp. z o.o.)-Oddział W Polsce Balice 171
3112 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 171
3113 Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o. Sława 171
3114 Sułowski Grzegorz York Hurtownia Radom 171
3115 Plichta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wejherowo 171
3116 FUNGIS Sp. z o.o. Maków 171
3117 DTP S.A. Warszawa 171
3118 BRAWO Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 171
3119 Plastem P. Ciupa i T. Teodorczyk Sp. J. Zduńska Wola 171
3120 Instytut Nowych Syntez Chemicznych Puławy 171
3121 J.M.Inwest Sp. z o.o. Warszawa 171
3122 Nowodworski sp. j. Częstochowa 171
3123 Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp. z o.o. Wrocław 171
3124 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka S.J. Siedlce 170
3125 Tevex Logistics Spółka z o.o. Grodzisk Wielkopolski 170
3126 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 170
3127 Fonbud S.A. Sp.K. Wrocław 170
3128 Tojan Sp. z o.o. Lubań 170
3129 P P H U Specjał Sp. z o.o. Warszawa 170
3130 Troton Sp. z o.o. Gościno 170
3131 ANWIM S. A. Warszawa 170
3132 Fabryka Materaców RELAKS Sp. z o.o. Topole 170
3133 Arkus & Romet Group Sp. z o.o. Podgrodzie 170
3134 MONDI WARSZAWA Sp. z o.o. Mszczonów 170
3135 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 170
3136 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 170
3137 Piekarnia Jerzy, Barbara Buczek SP.J. Kraków 169
3138 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 169
3139 BULTEN Polska S.A. Bielsko-Biała 169
3140 Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 169
3141 SURET Sp. z o.o. Dębica 169
3142 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 169
3143 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Toruń 169
3144 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 169
3145 Gt-Jwk Sp. z o.o. S.J. Gdynia 169
3146 Marketing Krystian Gdowka, Artur Ostręga S.J. Gliwice 169
3147 Kuehne+nagel Real Estate Sp. z o.o. Gądki 169
3148 Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Szczecin 169
3149 Metro Andrzej Lipka i Wspólnicy sp. j. Sokołów 169
3150 Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa – Modlin Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 169
3151 Jarmag Sp. J. J. Krawczyk i M. Dmochewicz Lublin 169
3152 ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. Lublin 169
3153 Firma Exportowo-Importowa Serwis Kop Wacław Rędziniak sp.j. Rzeszów 169
3154 Phytopharm Klęka S.A. Nowe Miasto 169
3155 RENEX Regina Jędrych, Tomasz Jędrych – S.J. Bydgoszcz 169
3156 Kosd Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP Sp. z o.o. S.K. Rudawa 168
3157 Awex Sp. z o.o. PPUH Nowe Skalmierzyce 168
3158 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 168
3159 Meble Negro Sp. z o.o. S.K. Piaski 168
3160 HEKO Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Henryk Konieczny Czermno 168
3161 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 168
3162 IP Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 168
3163 WES Sp. z o.o. Warszawa 168
3164 Trec Nutrition Sp. z o.o. Gdynia 168
3165 SGS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 168
3166 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 168
3167 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak S.J. Skępe 167
3168 PPH Musli – Klex Sp. z o.o. Kielce 167
3169 Remo Sp. z o.o. Sp.J. Kraków 167
3170 MONTEX SHIPYARD Dębowski Wasiołek S. J. Gdańsk 167
3171 Media Markt Polska Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa Warszawa 167
3172 Thomson Reuters (Markets) Europe SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 167
3173 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 167
3174 STROER MEDIA Sp. z o.o. Sp. kom. Warszawa 167
3175 Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o. Szczecin 167
3176 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 167
3177 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław 167
3178 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 167
3179 Meiko Trans Polska Sp. z o.o. Gliwice 167
3180 YETICO S.A. Olsztyn 167
3181 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 167
3182 KOLSTER Sp. z o.o. Olsztyn 167
3183 Master Pharm S.A. Łódź 167
3184 P.H.U. Zaw-Bud Wojciech Zawłocki Nowa Wieś 167
3185 Duda Cars S.A. Poznań 167
3186 Greenyard Horticulture Poland Sp. z o.o. Pasłęk 167
3187 ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o. Koszalin 167
3188 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 167
3189 Sodexo Polska Sp. z o.o. Warszawa 167
3190 Cuprum Arena Galeria Lubińska Sp. z o.o. S.K. Lubin 167
3191 Ovopol Sp. z o.o. Nowa Sól 167
3192 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 167
3193 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 167
3194 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoka 167
3195 P.P. Somet S.J. Sułów 166
3196 AMI Sp. z o.o. S.K. Mikstat 166
3197 MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Spółka Komandytowa Brody 166
3198 PROSIACZEK Sp. z o.o. Jeżewo 166
3199 Uldo Polska Sp. z o.o. & CO S.K. Wrocław 166
3200 ENERGOTERM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Toruń 166
3201 ELFEKO S.A. Gdynia 166
3202 Verona Building Sp. z o.o. Kraków 166
3203 Kwant S.J. Dąbrowa Tarnowska 166
3204 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 166
3205 Kubas, Kos, Gałkowski Adwokaci sp.p. sp.k. Kraków 166
3206 LAND S.A. Warszawa 166
3207 R O T Ometal Sp. z o.o. Świebodzin 166
3208 Galeria Malta Sp. z o.o. Warszawa 166
3209 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 166
3210 WILD POLSKA Sp. z o.o. Marcinkowo 166
3211 Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o. Warszawa 166
3212 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 165
3213 PARTNER S.J. Police 165
3214 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Ruda Śląska 165
3215 PROF-MET-KOL Sp. z o.o. Warszawa 165
3216 BT Sp. z o.o. Bruno Tassi sp.k. Warszawa 165
3217 AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o. Barciany 165
3218 Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 165
3219 Siemaszko Sp. z o.o. Szczecin 165
3220 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Szklarska Poręba 165
3221 WALKI EKOPAK S.A. Jatne 165
3222 Globis Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 165
3223 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 165
3224 RBB – Stal S.A. Jarocin 165
3225 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. Konieczki 165
3226 WYG International Sp. z o.o. Warszawa 165
3227 KOPERNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 165
3228 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 165
3229 LUBAWA S.A. Ostrów Wielkopolski 165
3230 BATERPOL S.A. Katowice 165
3231 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu Grudziądz 165
3232 Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o. Legnica 165
3233 SCS Polska Sp. z o.o. Legnica 164
3234 KAMAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Prefabrykacji Betonów Bydgoszcz 164
3235 Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Poznań 164
3236 PLATINET S.A. Kraków 164
3237 REJS Sp. z o.o. Rypin 164
3238 Polimex Energetyka Sp. z o.o. Warszawa 164
3239 Spółdzielnia Mieszkaniowa SŁONECZNY STOK Białystok 164
3240 Deloitte Doradztwo Podatkowe Tokarski i Wspólnicy S.K. Warszawa 164
3241 Dam-Rob S. A. Zalewo 164
3242 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST – BOX S.A. Słupsk 164
3243 BIAZET S.A. Białystok 164
3244 Peamco Materiały Budowlane Tomczak Sp. J. Leszno 164
3245 SEWS – CABIND POLAND Sp. z o.o. Żywiec 164
3246 Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. Warszawa 164
3247 POPRAD Sp. z o.o. Muszyna 164
3248 PRA Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 164
3249 Homag Services Poland Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 164
3250 Advatech Sp. z o.o. Wrocław 164
3251 NOVOL Sp. z o.o. Komorniki 164
3252 „JUMA M.BIERNACKI I WSPÓLNICY” SPÓŁKA JAWNA Warszawa 164
3253 Monosuisse Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 163
3254 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 163
3255 Rolnicza Korporacja Spółdzielcza w Czempiniu Piechanin 163
3256 FPH MULTIPAK S.J. T. Iwanicki, Z. Legierski Palowice 163
3257 Gest – Pol Sp. z o.o. Bogusławice 163
3258 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. Suwałki 163
3259 WMW Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz S.J. Parszczyce 163
3260 4CV Mobile Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 163
3261 Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A. Gliwice 163
3262 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 163
3263 Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego Poznań 163
3264 IWAMET Sp. z o.o. Stalowa Wola 163
3265 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 163
3266 Zamek Królewski Na Wawelu – Państwowe Zbiory SztukI Kraków 163
3267 Zakład Handlowo Usługowy Zygmunt Żarna Olsztyn 163
3268 TALEX S.A. Poznań 163
3269 Grzybmar. Matuszewscy S.J. Wielichowo-Wieś 163
3270 SAMINDRUK Sp. z o.o. Brodnica 163
3271 Farmina Sp. z o.o. Kraków 163
3272 POLSKIE RADIO S.A. Warszawa 163
3273 WROCŁAW – POŁUDNIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 162
3274 Z.S.E. OSPEL S.A. Wierbka 162
3275 Amplus Sp. z o.o. Niegardów 162
3276 Wesob Sp. z o.o. Strumień 162
3277 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. Częstochowa 162
3278 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 162
3279 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 162
3280 Polit-Elektronik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 162
3281 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 162
3282 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Kraków 162
3283 PPH ABET Sp. z o.o. Wrocław 162
3284 PPHU PORMAT Mirosław Kapusta, Monika Gałuszka S.J. Kraków 162
3285 PUH WŁODZIMIERZ S.A. Trzebinia 162
3286 JEŻYCE Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Poznań 162
3287 GLASPO Sp. z o.o. Wrocław 162
3288 Aligo Capital Sp. z o.o. Gdańsk 162
3289 EUROTEL S.A. Gdańsk 162
3290 2 PM 4 Sp. z o.o. Warszawa 162
3291 PH KONRAD Krzysztof Przeździecki Łomża 162
3292 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rodzina Kolejowa w Białymstoku Białystok 162
3293 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 162
3294 Spółdzielnia Pokój Bielsko-Biała 162
3295 Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. Bilcza 162
3296 KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S. J. Lubin 161
3297 Omnires Sp. z o.o. Warszawa 161
3298 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 161
3299 Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o. Stare Kurowo 161
3300 Fin Sp. z o.o. Kolbuszowa 161
3301 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 161
3302 Grafpol B.M. Meszkes Bydgoszcz 161
3303 PHU WAMEX Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 161
3304 Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. Wrocław 161
3305 ZPRE Jedlicze Sp. z o.o. Jedlicze 161
3306 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 161
3307 Can-Pack Metal Closures Sp. z o.o. Kraków 161
3308 Galeria Ostrowiec Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 161
3309 SUPER KRAK S.A. Kraków 161
3310 Interphone Service Sp. z o.o. Mielec 161
3311 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL Kalisz S.A. Kalisz 161
3312 Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko Stawnica 161
3313 POLIMEX – MOSTOSTAL S.A. Warszawa 161
3314 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 161
3315 INSTAL Sp. z o.o. Świętochłowice 161
3316 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 161
3317 Kancelaria Prawnicza Koziński Rosicki i Wspólnicy Sp.K. Wrocław 160
3318 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Bronisze 160
3319 Nordfish – Foodmark Sp. z o.o. Charzyno 160
3320 GALON – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 160
3321 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 160
3322 AK NOVA Sp. z o.o. Poznań 160
3323 Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Remigiusz Chełchowski Milanówek 160
3324 Naftoremont – Naftobudowa Sp. z o.o. Płock 160
3325 UniMould S.A. Pieńsk 160
3326 Polmos S.A. Podlaska Wytwórnia Wódek Warszawa 160
3327 Macrologic S.A. Warszawa 160
3328 Dekorglass Działdowo S.A. Działdowo 160
3329 LAKMA STREFA Sp. z o.o. Warszowice 160
3330 PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. Syców 160
3331 M-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Libertów 160
3332 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Katowice 160
3333 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 159
3334 Lu Polska Sp. z o.o. Warszawa 159
3335 Linklaters Poland Sp. z o.o. Warszawa 159
3336 PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o. Korwinów 159
3337 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Białymstoku Białystok 159
3338 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 159
3339 Metalbark Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Wieś Wielka 159
3340 ITP S.A. Warszawa 159
3341 Hurtownia Elektryk Sp. z o.o. S.K. Ełk 159
3342 GABI – JERCZYŃSCY S.J. PPUH Łęka Opatowska 159
3343 Osadkowski S.A. Bierutów 159
3344 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 159
3345 Euroklimat Sp. z o.o. S.K. Poznań 159
3346 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 159
3347 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 159
3348 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 159
3349 A-R-A Retail Centers S.A R.L. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków Warszawa 159
3350 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 159
3351 TELDAT Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 159
3352 Przedsiębiorstwo AGAT S.A. Koluszki 159
3353 Ernst & Young Sp. z o.o. Corporate Finance sp.k. Warszawa 159
3354 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 159
3355 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Jastrzębie-Zdrój 158
3356 HCL Poland Sp. z o.o. Zabierzów 158
3357 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 158
3358 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Warszawa 158
3359 Panmar Czekańska Szmyd sp. j. Krosno 158
3360 PCC INTERMODAL S.A. Gdynia 158
3361 ENERGOINSTAL S.A. Katowice 158
3362 Grazioso PD Sp. z o.o. S.K. Warszawa 158
3363 Ultimo S.A. Wrocław 158
3364 PIOTRUŚ PAN Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Przemyśl 158
3365 Zakład Produkcyjno-Handlowy Darpol M. Omylak, Z. Piątkowski S.J. Barzowice 158
3366 Hydromex Plus Sp. z o.o. S.k. Częstochowa 158
3367 Nord-Fish S.J. W. Batko A. Makowiecki Kołobrzeg 158
3368 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 158
3369 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 158
3370 NSG TM Sp. z o.o. Krosno 158
3371 Eleks Janusz Kosiorek sp. j. Warszawa 158
3372 GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy S.K. Warszawa 158
3373 APR Sp. z o.o. Warszawa 158
3374 Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRCZEWSKA Warszawa 158
3375 FRANSŁAW Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grodzisk Wielkopolski 158
3376 Agro – Biznes Sularz Rudnicki S.J. Gorzów Wielkopolski 158
3377 Styrobud B.T.K. Radomsy S.J. Trzeboś 158
3378 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław 158
3379 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 158
3380 Bemarc Edward Baczewski S.J. Jasin 157
3381 Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. Bogucin 157
3382 TOYOTA Motor Poland Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 157
3383 Apport Sp. J. Grodzki, Oliszewski Halinów 157
3384 Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu Wrocław 157
3385 Levi Strauss Poland Sp. z o.o Płock 157
3386 EFL SERVICE S.A. Wrocław 157
3387 Uzdrowiska Kłodzkie S.A. Grupa PGU Polanica-Zdrój 157
3388 Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. Białystok 157
3389 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 157
3390 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp. j. Ziemnice 157
3391 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. S.K. Kraków 157
3392 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 157
3393 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 157
3394 Cegal S.J. Łódź 156
3395 OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o. Chrzanów 156
3396 Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o. Świdnica 156
3397 C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Leszno 156
3398 Agroma Sp. z o.o. Rzeszów 156
3399 PROTECH Sp. z o.o. Zator 156
3400 Logwin Air + Ocean Poland Sp. z o.o. Piaseczno 156
3401 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 156
3402 BROEN S.A. Dzierżoniów 156
3403 ES SYSTEM K Sp. z o.o. Wolbrom 156
3404 Universe Properties Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 156
3405 PH-U AUTORAK Arkadiusz Rak Tarnobrzeg 156
3406 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Poznań 156
3407 Fantic Górszczak S.J. Głogoczów 156
3408 MedFinance S.A. Łódź 156
3409 OR – SAT Sp. z o.o. ZPCH Żary 156
3410 Topsil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 156
3411 ED Invest S.A. Warszawa 156
3412 Doosan Babcock Energy Polska S.A. Rybnik 156
3413 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 156
3414 1/ ZPM Poprawa 2/ POPRAWA Producent Opakowań Tekturowych Zdzisław Poprawa Kobyla Góra 156
3415 Triada – Dom S. J. Trzebnica 156
3416 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe Radomyśl Wielki 155
3417 AQUAEL Sp. z o.o. Dubowo Drugie 155
3418 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 155
3419 DREWTUR L.T.M. Greber S.J. Słodków 155
3420 Gdańskie Wody Sp. z o.o. Gdańsk 155
3421 Timac Agro Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 155
3422 OLEK MOTOCYKLE Aleksander Gwóźdź Bielsko-Biała 155
3423 ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 155
3424 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 155
3425 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 155
3426 CP RE Sp. z o.o. Kraków 155
3427 Mazury Sp. z o.o. Ostróda 155
3428 C.Ulrich Założone w 1805 Roku w Warszawie S.A. Gdynia 155
3429 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 155
3430 PD S.A. Investment sp.k. Wrocław 155
3431 YKK POLAND Sp. z o.o. Pogorzałki 155
3432 Galeria Korona Kielce Sp. z o.o. S.K. Lubin 155
3433 ETI – POLAM Sp. z o.o. Pułtusk 155
3434 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 155
3435 TASTA ARMATURA Sp. z o.o. Stalowa Wola 155
3436 BNY Mellon Poland Sp. z o.o. Wrocław 155
3437 Polskie Górnictwo Skalne MINERAŁ Artur Widłak Kielce 155
3438 Spółdzielnia Mieszkaniowa POJEZIERZE w Olsztynie Olsztyn 155
3439 Goodmills Polska Sp. z o.o. Poznań 154
3440 Wodociągi Płockie Sp. z o.o. Płock 154
3441 Grupa Sp. z o.o. Bromargo S.K. Margońska Wieś 154
3442 Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. Jasło 154
3443 Aludesign Sp. z o.o. Swarzędz 154
3444 STORCK Sp. z o.o. Warszawa 154
3445 SCITEEX Sp. z o.o. Warszawa 154
3446 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 154
3447 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 154
3448 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe AUTOCENTRUM Maziarz, Krawiec Sp.J. Mielec 154
3449 Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J. Kraków 154
3450 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 154
3451 Kruszywa Agroblok Sp. z o.o. S.K.A. Bielany Wrocławskie 154
3452 BETASOAP Sp. z o.o. Warszawa 154
3453 DOSSCHE Sp. z o.o. Kalisz 154
3454 STARCOM Sp. z o.o. Warszawa 154
3455 Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Nowy Targ 154
3456 Firma SOFTEX Dariusz Michta Tomaszów Mazowiecki 154
3457 Falck Medycyna Sp. z o.o. Warszawa 154
3458 LEMONEX S.A. Lublin 154
3459 Jaz – Bud Sp. z o.o. Przed. Budowlane Białystok 154
3460 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 154
3461 GRODNO S.A. Michałów-Grabina 153
3462 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 153
3463 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 153
3464 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 153
3465 Flextronics Logistics Poland Sp. z o.o. Łódź 153
3466 DNHS Sp. z o.o. S.K. Szczecin 153
3467 Kuchnie Świata S.A. Warszawa 153
3468 INFOR PL S.A. Warszawa 153
3469 Naturell Polska S.A. Kraków 153
3470 KOMSTER Sp. z o.o. Warszawa 153
3471 Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 153
3472 Vive Textile Recycling Sp. z o.o. Kielce 153
3473 Euro-Sort Sp. z o.o. S.K.A. Modlnica 153
3474 Mardom Pro Sp. z o.o. S.K. Lipniki Stare 153
3475 Chrobry Sp. z o.o. Wschodnie Centrum Informacyjno – Szkoleniowe Międzyrzec Podlaski 153
3476 Vastbouw Polska Sp. z o.o. Szczecin 153
3477 ZACHĘTA Spółdzielnia Mieszkaniowa Białystok 153
3478 JANIPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Janikowo 153
3479 Anis Opakowania Sp. z o.o. Oleśnica 153
3480 Norcospectra Sp. z o.o. Ciechanów 153
3481 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 153
3482 Media Impact Polska Sp. z o.o. Warszawa 153
3483 Spedycja i Transport ACROPOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kalisz 153
3484 Capita (Polska) Sp. z o.o. Kraków 153
3485 Delfarma Sp. z o.o. Łódź 153
3486 Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. Szczecin 153
3487 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 153
3488 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Czerwonak 152
3489 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 152
3490 Zakład Przetwórstwa Mięsnego SŁAWA Sp. z o.o. Sława 152
3491 Tower Group Sp. z o.o. Warszawa 152
3492 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 152
3493 Black Pearls Investments Sp. z o.o. Gdańsk 152
3494 Protektor S.A. Lublin 152
3495 Conbelts S.A. Bytom 152
3496 Korbanek Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 152
3497 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 152
3498 Kaye Aluminium Opole Sp. z o.o. Tułowice 152
3499 Bania Sp. z o.o. S.K. Białka Tatrzańska 152
3500 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Warszawa 152
3501 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 152
3502 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Tychy 152
3503 CSC COMPUTER SCIENCES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 152
3504 TechniSat Digital Sp. z o.o. Siemianice 152
3505 SENTREX Sp. z o.o. Gogolin 152
3506 Weldon Sp. z o.o. Brzezówka 152
3507 Signal F SB Sp. z o.o. S.K. Luboń 152
3508 Paltrak Sp. z o.o. Szczecin 152
3509 ROLMEX S.A. Warszawa 152
3510 DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o. Bielsko-Biała 151
3511 Muzeum Narodowe we Wrocławiu Wrocław 151
3512 M & R Printing Equipment Poland Sp. z o.o. Wojnicz 151
3513 Baltic Bridge S.A. Warszawa 151
3514 Rofa Polska Sp. z o.o. Rzeszów 151
3515 Cinkciarz.Pl Sp. z o.o. Zielona Góra 151
3516 Szpital Wojewódzki w Opolu Sp. z o.o. Opole 151
3517 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina 151
3518 Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Koszalin 151
3519 Infinite Sp. z o.o. Lublin 151
3520 Qloc S.A. Warszawa 151
3521 MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 151
3522 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 151
3523 PROGRAFIX Sp. z o.o. Dębica 151
3524 Firma TARAPATA Sp. z o.o. Mielec 151
3525 KONGSKILDE – POLSKA Sp. z o.o. Kutno 151
3526 Medicofarma S.A. Warszawa 151
3527 ECS Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 151
3528 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 151
3529 LEG – Sanit S.J. Tadeusz Jażdżyk, Stanisław Budzyński Legionowo 151
3530 Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdynia 151
3531 Zakłady Mechaniczne Bumar – Łabędy S.A. Gliwice 151
3532 Rauch Polska Sp. z o.o. Przeworsk 151
3533 Victoria Sp. z o.o. sp.k. Poznań 151
3534 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Warszawa 151
3535 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Koszalin 151
3536 IZOSTAL S.A. Kolonowskie 151
3537 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 150
3538 H.B. CRAB S.J. Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 150
3539 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 150
3540 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 150
3541 IMPERIAL TRADE WYSOCKI SPÓŁKA JAWNA Zbuczyn 150
3542 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 150
3543 Marywilska 44 Sp. z o.o. Warszawa 150
3544 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 150
3545 Drukarnia Pozkal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Inowrocław 150
3546 Könecke Sp. z o.o. Słubice 150
3547 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 150
3548 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 150
3549 Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Warszawa 150
3550 Yolo S.A. Warszawa 150
3551 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 150
3552 WIS-GROUP Sp. z o.o. Opoczno 150
3553 Verco S .A. Warszawa 150
3554 ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów 150
3555 IRYD Sp. z o.o. Gołdap 150
3556 Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk Częstochowa 150
3557 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 150
3558 ECO – ABC Sp. z o.o. Bełchatów 150
3559 Multi Co Sp. z o.o. Warszawa 150
3560 Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. Wrocław 150
3561 Jw Steel Construction Sp. z o.o. S.K. Szczecin 150
3562 Bilfinger HSG Facility Management Sp. z o.o. Warszawa 150
3563 ABBVIE Sp. z o.o. Warszawa 150
3564 MOSTVA Sp. z o.o. Ciemno-Gnojna 150
3565 Pomorskie Centra Kardiologiczne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Gdańsk 150
3566 Schuco International Polska sp. z o.o. Siestrzeń 149
3567 ENERGOTECHNIKA – ENERGOROZRUCH S.A. Gliwice 149
3568 VIPHARM S.A. Ożarów Mazowiecki 149
3569 MATEX TRANSPORT S C MONIKA SOBOLEWSKA TOMASZ SOBOLEWSKI Kraków 149
3570 PUH REM-MAL Sp. z o.o. Gdańsk 149
3571 Alpha Technology Sp. z o.o. S.K. Kraków 149
3572 Alinox Sp. z o.o. Mysłowice 149
3573 Centrum Pali Sp. z o.o. Kutno 149
3574 Par. Bakuła sp. j. Gdańsk 149
3575 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 149
3576 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 149
3577 GLIF PPUH Grodzisk Mazowiecki 149
3578 Cube.itg S.A. Warszawa 149
3579 BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o. Kraków 149
3580 KOMAT Mieczysław Kozłowski Romanowo Dolne 149
3581 Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bydgoszcz 149
3582 Hoya Lens Poland Sp. z o.o. Warszawa 149
3583 Forum Media Polska Sp. z o.o. Poznań 149
3584 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 149
3585 Ajinomoto Poland Sp. z o.o. Warszawa 149
3586 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 149
3587 Focus Park Rybnik Bis Sp. z o.o. Warszawa 149
3588 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich LACPOL Sp. z o.o. Warszawa 149
3589 Salus International Sp. z o.o. Katowice 149
3590 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 149
3591 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 149
3592 Pol – Eko – Aparatura S.J. Wodzisław Śląski 149
3593 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 149
3594 Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A. Warszawa 149
3595 Exorigo Upos Sp. z o.o. Warszawa 148
3596 Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. Dywity 148
3597 Kotar Spółka Jawna B.&S. Jaworscy Wołów 148
3598 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 148
3599 EXTRANS Szeliga Zbigniew Sędziszów Małopolski 148
3600 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 148
3601 IS – POLSKA Sp. z o.o. Jawor 148
3602 Bedmet Logistic Sp. z o.o. sp.k. Opole 148
3603 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Nowy Sącz 148
3604 Thales Polska Sp. z o.o. Warszawa 148
3605 Zakłady Mięsne ŁMEAT ŁUKÓW S.A. Łuków 148
3606 SIPMA S.A. Lublin 148
3607 P&P Sp. z o.o. Warszawa 148
3608 Origin Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 148
3609 Chojny Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 148
3610 Skup i Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych i Hodowlanych Sylwester Woźniecki Mogilno 147
3611 Fundacja TDJ Na Rzecz Nauki i Rozwoju Katowice 147
3612 Simple Creative Products S.A. Warszawa 147
3613 Makarony Polskie S.A. Rzeszów 147
3614 Agromarket Sp. z o.o. S.K. Jaryszki 147
3615 Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna Lublin 147
3616 Tulplast Ireneusz Socha S.J. Paczkowo 147
3617 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 147
3618 Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie Epłatności S.A. Tajęcina 147
3619 Sonac Osetnica Sp. z o.o. Chojnów 147
3620 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 147
3621 ORPLAST Jerzy Orlikowski S.J. Sopot 147
3622 Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. Warszawa 147
3623 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 147
3624 ROLPEK 2 Sp. z o.o. Strzegom 147
3625 GRAFORM Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Bydgoszcz 147
3626 KONKRET Dagmara Fik, Marcin Mazurkiewicz S.J. Chełmno 147
3627 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 147
3628 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 147
3629 Paypro S.A. Poznań 147
3630 Promenady ZITA Sp. z o.o. Wrocław 147
3631 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II Spółka Komandytowa Warszawa 147
3632 Huta Szkła Ładna II Inż. Janusz Fistek, Mgr Maria Fistek S.J. Ładna 147
3633 MTB Trzebińscy S.J. Nakło nad Notecią 147
3634 RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o. Świebodzin 147
3635 MSC Poland Sp. z o.o. Gdynia 147
3636 DEN BRAVEN EAST Sp. z o.o. Wysogotowo 147
3637 Ims S.A. Warszawa 147
3638 POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 146
3639 FLEXERGIS Sp. z o.o. Nowy Sącz 146
3640 Tesco Dystrybucja Sp. z o.o. Kraków 146
3641 MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. Polkowice 146
3642 DOMAR Małopolska S.A. Kraków 146
3643 Warszawskie Zakłady Mechaniczne PZL-WZM w Warszawie S.A. Jawczyce 146
3644 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 146
3645 Kea Ibb Sp. z o.o. Wrocław 146
3646 Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 146
3647 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 146
3648 Pak-Volt S. A. Warszawa 146
3649 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Opolu Opole 146
3650 Huta Szkła CZECHY S.A. Trąbki 146
3651 Euroservice Sp. J. Marek Janowski-Józef Czech Warszawa 146
3652 Helix Sp. z o.o. S.K. Warszawa 146
3653 TOUAX Sp. z o.o. Gdańsk 146
3654 Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lublin 146
3655 CONKRET Z. R. Trejderowscy S.J. Wielkie Rychnowo 146
3656 DROBIMEX Sp. z o.o. Szczecin 146
3657 FHP VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 146
3658 Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 146
3659 CHODZEŃ S.J. Piaseczno 145
3660 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 145
3661 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Kępno 145
3662 Edf Ekoserwis Sp. z o.o. Wrocław 145
3663 PHU JAN Jan Burkat Dobczyce 145
3664 Wartsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 145
3665 EKOLAN S.A. Sopot 145
3666 Business Lease Poland Sp. z o.o. Warszawa 145
3667 Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wrocław 145
3668 European Brakes and Chassis Components Sp. z o.o. Wrocław 145
3669 Eniq Sp. z o.o. Katowice 145
3670 Nicator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 145
3671 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Budowlanych Export-Pribex Sp. z o.o. Warszawa 145
3672 ESPEFA Chemiczno – Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Kraków 145
3673 Ewmaj Jędrzejczyk i S.J. Chynów 144
3674 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 144
3675 Logicor President Polska Sp. z o.o. Warszawa 144
3676 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 144
3677 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 144
3678 GINO ROSSI S.A. Słupsk 144
3679 Duże Naramowice Projekt Echo 111 Sp. z o.o. S.K.A. Kielce 144
3680 ARGO S.A. Gdańsk 144
3681 Dobiesław Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 144
3682 KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o. Przemyśl 144
3683 Polski Tabor Szynowy Sp. z o.o. Katowice 144
3684 Stabos Sp. z o.o. Szczecin 144
3685 Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Warszawa 144
3686 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji WODNIK Sp. z o.o. Jelenia Góra 144
3687 NORLYS Sp. z o.o. Nowy Sącz 144
3688 Ezbud Budownictwo Zenon Łaski Tomaszów Mazowiecki 144
3689 SICK Sp. z o.o. Warszawa 144
3690 Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczecin 144
3691 Mondelez Europe Procurement Gmbh (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnścią) Oddział w Polsce Warszawa 144
3692 Scan Med Kardiologia Sp. z o.o. Kraków 144
3693 LITPOL Sp. z o.o. Suwałki 144
3694 Pomorska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. Gdynia 143
3695 Chłodnia Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz 143
3696 AGMET Sp. z o.o. Warszawa 143
3697 GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o. Gdynia 143
3698 Robyg Słoneczna Morena Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 143
3699 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łodzi Sp. z o.o. Łódź 143
3700 Cornaglia Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 143
3701 Kar-Tel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 143
3702 Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. Warszawa 143
3703 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 143
3704 Eco Logistyka Sp. z o.o. Opole 143
3705 DIF Sp. z o.o. Poznań 143
3706 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 143
3707 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lubin 143
3708 Nova Investments Sp. z o.o. Warszawa 143
3709 FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Kalisz 143
3710 Arctic Sp. z o.o. Szczecin 143
3711 Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO Mirosław Garbacz Grudziądz 143
3712 CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław 143
3713 Euronaft Trzebinia Sp. z o.o. Trzebinia 143
3714 Inter Parts Sp. z o.o. S.K.A. Stawiguda 143
3715 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 143
3716 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 142
3717 Grill – Impex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sieluń 142
3718 Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Młochów 142
3719 DACSA Polska Sp. z o.o. Radomin 142
3720 PW Tyrex Sp. z o.o. sp.k. Kozy 142
3721 P W Jurek S. J. Danuta i Piotr Żurecki Jankowy 142
3722 FLORENTYNA – Zakład Pracy Chronionej – Mariusz Matecki – Jarosław Matecki – S.J. Korzkwy 142
3723 Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. Kraków 142
3724 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki S.J. Święciechowa 142
3725 Energia Active Sp. z o.o. S.K. Janikowo 142
3726 Zakłady Mięsne Szajek Sp. z o.o. S.K. Granowo 142
3727 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 142
3728 Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o. Nowy Sącz 142
3729 Gospodarstwo Rybackie GOSŁAWICE Sp. z o.o. Konin 142
3730 Stegu Sp. z o.o. Jełowa 142
3731 Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o. Mielec 142
3732 BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. Skarbimierzyce 142
3733 APATOR METRIX S.A. Tczew 142
3734 BAT Sp. z o.o. Firma Handlowa Sierakowice 142
3735 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Kraków 142
3736 Prowest Sp. z o.o. Poznań 142
3737 Sils Centre Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 142
3738 Serwis Turbin Włodzimierz S. Leszczyński S.J. Elbląg 142
3739 Calypso Fitness S.A. Warszawa 142
3740 AWBUD S.A. Fugasówka 142
3741 Willistowers Watson Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
3742 Willis Polska S.A. Warszawa 142
3743 PBH S.A. Bydgoszcz 142
3744 White Stone Development Sp. z o.o. Warszawa 142
3745 SEKO S.A. Chojnice 141
3746 Ilho Pl S.A. Warszawa 141
3747 DB Securities S.A. Warszawa 141
3748 Fabryka Naczyń Kamionkowych MANUFAKTURA S.J. Smoleński & Zwierz Bolesławiec 141
3749 EMi Music Publishing Polska Sp. z o.o. Warszawa 141
3750 Mobile Climate Control Sp. z o.o. Oława 141
3751 Auto Park Rusiłowicz, Czarnik sp.j. Białystok 141
3752 Iprospect Polska Sp. z o.o. Warszawa 141
3753 MaXgear Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bieruń 141
3754 MUEHSAM – ELEKTROMECH Jan K. Muehsam i Wspólnicy S.J. Warszawa 141
3755 Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 141
3756 AK Sp. z o.o. Komorniki 141
3757 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 141
3758 Żuławska Fabryka Mebli Sp. z o.o. Elbląg 141
3759 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 141
3760 Wawel – Imos International S.A. Kraków 141
3761 Havi Logistics Sp. z o.o. Warszawa 141
3762 Adient Poland Sp. z o.o. Świebodzin 141
3763 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu Łowicz 141
3764 Global Jaśkiewicz I Pluta Sp.J. Lublin 141
3765 TABO Kuzimski Sp. z o.o. S.K. Rawa Mazowiecka 141
3766 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. Tychy 141
3767 Zakład Przetwórstwa Mięsnego KONIAREK Strzelce 141
3768 Opec-Ineko Sp. z o.o. Grudziądz 141
3769 CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha S.J. Kraków 141
3770 KATO LABS Sp. z o.o. Warszawa 141
3771 FERAX Sp. z o.o. Zduńska Wola 141
3772 PAŃSTWOWE MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU W Oświęcimiu Oświęcim 141
3773 Studio 69 Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 141
3774 GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 141
3775 Uniwersytet Zielonogórski Zielona Góra 141
3776 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 140
3777 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 140
3778 DAMIX Sp. z o.o. Rypin 140
3779 Volvo Car Poland Sp. z o.o. Warszawa 140
3780 REYNAERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 140
3781 Gft Poland Sp. z o.o. Łódź 140
3782 M2 – Alfa Osiedla Sp. z o.o. S.J. Gdynia 140
3783 Zorka Sp. z o.o. Jelenia Góra 140
3784 Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie RES-DROB Sp. z o.o. Rzeszów 140
3785 Q4GLASS, ABJ INVESTORS Sp. z o.o. S.K. Koszalin 140
3786 Gafako Sp. z o.o. Gdynia 140
3787 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach Sp. z o.o. Ząbki 140
3788 Juki Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 140
3789 BLUE MEDIA S.A. Sopot 140
3790 Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Warszawa 140
3791 Immo Muszkieterowie Polska Sp. z o.o. Swadzim 140
3792 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 140
3793 FAST Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Zielona Góra 140
3794 Poll – Nussbaumer Sp. z o.o. Chałupki 140
3795 Berling S.A. Warszawa 140
3796 PGA Polska Sp. z o.o. Warszawa 139
3797 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 139
3798 Małopolska Spółka Handlowa A.chwedczuk S.j. Kraków 139
3799 Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYSZŁOŚĆ Opole 139
3800 ENERSYS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 139
3801 Kolsam Sp. z o.o. Oświęcim 139
3802 Wytwórnia Podłoża Zastępczego Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kołodziejowy Grąd 139
3803 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 139
3804 Good Food Products Sp. z o.o. Poznań 139
3805 Genpact Poland Sp. z o.o. Lublin 139
3806 Superior-Strefa Józef Żuraw i Wspólnicy, sp. j. Dobre Miasto 139
3807 Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. Warszawa 139
3808 Nafa Polska sp. z o.o. Łozienica 139
3809 Provit Sp. z o.o. Kutno 139
3810 Kuźnia Glinik Sp. z o.o. Gorlice 139
3811 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 139
3812 C.M.C. Sp. z o.o. Inwałd 139
3813 Zing Sp. z o.o. Kraków 139
3814 Smulders Polska Sp. z o.o. Chocianów 139
3815 Betonox Construction Sopot S.A. S.K. Sopot 139
3816 ASO Mr Sp. z o.o. S.K. Radom 139
3817 Belma S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Białe Błota 139
3818 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 139
3819 Robyg Księgowość Sp. z o.o. Warszawa 139
3820 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 139
3821 CENZIN Sp. z o.o. Warszawa 139
3822 Fideltronik Zbigniew Fidelus Sucha Beskidzka 139
3823 KLINKIER-BUD Czesław Penconek PPUH Konstancin-Jeziorna 139
3824 MAAG Polska Sp. z o.o. S.K. Zabrze 139
3825 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 139
3826 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Konin 139
3827 Zeller Plastik Poland Sp. z o.o. Wola Rębkowska 139
3828 Tarczyński Marketing Sp. z o.o. Ujeździec Wielki 139
3829 CBRE Sp. z o.o. Warszawa 139
3830 Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. Sp.K. Sępólno Krajeńskie 139
3831 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. Ostrów Wielkopolski 139
3832 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 138
3833 WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o. Łomianki 138
3834 Rail Polska Sp. z o.o. Warszawa 138
3835 Poltoma Sp. z o.o. Skarszew 138
3836 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 138
3837 Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Alsecco Sp. z o. o. Nysa 138
3838 Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A. Otmuchów 138
3839 Wach we Frampolu Sp. z o.o. Frampol 138
3840 Klimor Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 138
3841 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 138
3842 Nauta Waterfront Północ Sp. z o.o. Gdynia 138
3843 IMS Health Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 138
3844 TSC Sp. z o.o. Warszawa 138
3845 OLKOP Hurtownia Olejów i Paliw Gabriel Kropkowski Kowalewo Pomorskie 138
3846 JWW Invest S.A. Katowice 138
3847 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 138
3848 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 138
3849 United Packaging S.A. Poznań 138
3850 BIMARO Sp. z o.o. Cieszyn 138
3851 GONAR Sp. z o.o. Katowice 138
3852 Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. Stobno 138
3853 MULTIVAC Sp. z o.o. Jastków 138
3854 Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II Grodzisk Mazowiecki 138
3855 M & S OKNA I DRZWI Sp. z o.o. Słupsk 138
3856 S & P Polska Sp. z o.o. Malbork 138
3857 Prywatne Przedsiębiorstwo Elwoz Kazimierz Woźniak Miechucino 138
3858 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 138
3859 DBW – POLSKA Sp. z o.o. Górzykowo 138
3860 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 138
3861 A J Fabryka Mebli Sp. z o.o. Redzikowo 138
3862 CLOVIN S.A. Czyżew 138
3863 Phanteon Sp. z o.o. Żagań 138
3864 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 137
3865 Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką Warszawa 137
3866 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 137
3867 Firma TANK S.J. W. Konczalski M. Konczalski Toruń 137
3868 GTI Sp. z o.o. Warszawa 137
3869 Cool Sport Sp. z o.o. S.K. Modlniczka 137
3870 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 137
3871 Osiedle Fi Megapolis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 137
3872 PODANFOL S.A. Chodzież 137
3873 Stimo Niedzielski S.J. Krosno 137
3874 Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łomża 137
3875 Zakład Obróbki Kamienia Budowlanego Kazimierz Rogala Przyłęk 137
3876 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 137
3877 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 137
3878 A. Max Krzewski sp. j. Białystok 137
3879 Antares Wioletta Kozakiewicz-Jeziorska Gdańsk 137
3880 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 137
3881 Sano Marketing Sp. z o.o. Koszalin 137
3882 ANDROPOL S.A. Andrychów 136
3883 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o. Świdnica 136
3884 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 136
3885 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 136
3886 Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o. Bydgoszcz 136
3887 CELTECH Sp. z o.o. Poznań 136
3888 Unilogo International Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 136
3889 PLAYWAY S.A. Warszawa 136
3890 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 136
3891 Kampol – Fruit Sp. z o.o. Biała Rawska 136
3892 Gospodarstwo Rolne w Lubominie Sp. z o.o. Lubomino 136
3893 POL – MOT Holding S.A. Warszawa 136
3894 Bridgepoint Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 136
3895 Canpol IP Sp. z o.o. Słubica B 136
3896 Dedra – Exim Sp. z o.o. Pruszków 136
3897 NRC Sp. z o.o. Brody 136
3898 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 136
3899 Supersnow S.A. Maniowy 136
3900 WIP Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Kujawski 136
3901 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Katowice 136
3902 EMIT S.A. Żychlin 136
3903 CFI Holding S.A. Wrocław 136
3904 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. Lublin 136
3905 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 136
3906 Jorge Fireworks Sp. z o.o. S.K. Czerwieńsk 136
3907 JAGO – PRO Sp. z o.o. Jaworzno 136
3908 BAHN TECHNIK Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 136
3909 ORWAT FILTERTECHNIK Sp. z o.o. Mysłowice 136
3910 Wappex Kozłowski i Wspólnicy sp.j. Słupca 136
3911 SKB S.A. Warszawa 136
3912 PHPU IMA ZPCHR I.Szumańska-Wrona i M.Wrona. sp. j. Limanowa 136
3913 EURO – LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 136
3914 Abbvie Polska Sp. z o.o. Warszawa 136
3915 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 135
3916 ALWERNIA S.A. Alwernia 135
3917 VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 135
3918 SAMASZ Sp. z o.o. Białystok 135
3919 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 135
3920 Bauhaus Sp. z o.o. Sopot 135
3921 Wiwax Sp. z o.o. Płock 135
3922 FARO S. Zieliński, K. Putanowicz S.J. Kraków 135
3923 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 135
3924 Psg Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 135
3925 KASPERSKY LAB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 135
3926 Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. Malbork 135
3927 Aj Profibud Sp. z o.o., sp.k. Chmielnik 135
3928 SAPA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 135
3929 WROCŁAWSKI PARK WODNY S.A. Wrocław 135
3930 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 135
3931 CMP Invest sp. z o.o. Tywica 135
3932 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 135
3933 GEERS Akustyka Słuchu Sp. z o.o. Łódź 135
3934 MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o. Witaszyce 135
3935 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wędlinka Piotr Gajewski S.K. Dobrydział 135
3936 Bank Żywności w Częstochowie Częstochowa 135
3937 Internetia Sp. z o.o Warszawa 135
3938 Pureko Sp. z o.o. Myszków 135
3939 i2 Development S.A. Wrocław 135
3940 Sto Sp. z o.o. Warszawa 135
3941 ROGOWSKI DEVELOPMENT II Sp. z o.o. Białystok 135
3942 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A. Bańska Niżna 135
3943 Kingspan Environmental Sp. z o.o. Rokietnica 135
3944 Medgal Sp. z o.o. Księżyno 135
3945 CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. Kraków 135
3946 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 135
3947 GEMI Sp. z o.o. Łaziska Górne 134
3948 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 134
3949 4visions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 134
3950 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z Siedzibą w Tulcach Sp. z o.o. Tulce 134
3951 AGENCJA OCENY TECHNOLOGII MEDYCZNYCH I TARYFIKACJI Warszawa 134
3952 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 134
3953 Tinby Sp. z o.o. Zduńska Wola 134
3954 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teofilów w Łodzi Łódź 134
3955 Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Białystok 134
3956 Welcome Airport Services Sp. z o.o. Warszawa 134
3957 Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Polanica-Zdrój 134
3958 Budokrusz S.A. Odrano-Wola 134
3959 P.P.H.U. Wanda Bogusław Maziarz Rybnik 134
3960 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 134
3961 Zakłady Wrobów Metalowych EMIZET Sp. z o.o. Szydłów 134
3962 Orlen Laboratorium S.A. Płock 134
3963 ORIFLAME POLAND Sp. z o.o. Warszawa 134
3964 M & MR TRADING POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 134
3965 Cementownia ODRA S.A. Opole 134
3966 BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o. Warszawa 133
3967 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 133
3968 Zakład Przetwórstwa Rolniczego Sp. z o.o. S.K. Dębniałki Kaliskie 133
3969 JAL Zakład Produkcyjno-Usługowy A. Jasiński, L. Guz, J. Kowal S.J. Kępa 133
3970 Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku – Białej Bielsko-Biała 133
3971 Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy S.J. Świecie 133
3972 COLTEX ROGALA S.J. Gdańsk 133
3973 AUTO-FORM Sp. z o.o. i Wspólnik S.K. Mysłowice 133
3974 Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy Puławy 133
3975 GBT Polska Sp. z o.o. Bełchatów 133
3976 Stolarz Lempert S.K. Baranów 133
3977 Trumpf Huettinger Sp. z o.o. Zielonka 133
3978 Coroplast Polska Sp. z o.o. S.K. Strzelce Opolskie 133
3979 Alex Sp. z o.o. Kleosin 133
3980 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 133
3981 Polski Komitet Olimpijski Warszawa 133
3982 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 133
3983 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 133
3984 ZPU Kazimierz Jońca Sp. z o.o. Międzyrzecz 133
3985 GIZO TRUCKS & TRAILERS Grzegorz Niewiński Złotoria 133
3986 GC Energy Sp. z o.o. Rzeszów 133
3987 Pragma Inkaso S.A. Tarnowskie Góry 133
3988 Totalbud Sp. z o.o. Warszawa 133
3989 PPHU Martech – Plus S.J. Ruda Śląska 133
3990 Zjednoczona Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa PIAST Kraków 133
3991 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 133
3992 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Włocławek 133
3993 Aviagen Epi Sp. z o.o. Zębowo 133
3994 GEKOPLAST S.A. Krupski Młyn 132
3995 Kenbit Koenig i Wspólnicy Sp.J. Warszawa 132
3996 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 132
3997 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 132
3998 AMII Sp. z o.o. Łódź 132
3999 PPHU PASZ – KONSPOL Sp. z o.o. Nekla 132
4000 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. Odolanów 132
4001 Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne Krakoin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 132
4002 S & T Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 132
4003 Przedsiębiorstwo KONSPORT Mieczysław Majewski Dobków 132
4004 Debenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 132
4005 ATM SYSTEM Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 132
4006 Energia – ECO Cisowo Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 132
4007 MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. Kalisz 132
4008 Spółdzielnia Mieszkaniowa RETKINIA – POŁUDNIE Łódź 132
4009 ABB Business Services Sp. z o.o. Warszawa 132
4010 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 132
4011 Wre Projekt Sp. z o.o. Cbm sp.k. Wrocław 132
4012 PAWBOL Sp. z o.o. Andrychów 132
4013 Galeco Sp. z o.o. Balice 132
4014 Novum S.A. Warszawa 132
4015 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 132
4016 MV Poland Sp. z o.o. Warszawa 132
4017 Polmed S.A. Starogard Gdański 132
4018 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 132
4019 Naviexpert Sp. z o.o. Poznań 132
4020 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 132
4021 Codilime Sp. z o.o. Warszawa 132
4022 Inwestycje Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 132
4023 Elester – PKP Sp. z o.o. Łódź 132
4024 Erne Ventures S. A. Warszawa 132
4025 Austrotherm Sp. z o.o. Oświęcim 132
4026 Pulsar K. Bogusz S.J. Łapczyca 132
4027 Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. zo.o. Białystok 132
4028 Awra Sp. z o.o. Świeca 132
4029 PROSTER Sp. z o.o. Brzesko 132
4030 Ara Nieruchomości Grass Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 132
4031 Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielona Góra 132
4032 RPC BEBO POLSKA Sp. z o.o. Poznań 132
4033 Eko – Instal R.Chabowski sp.j. Bydgoszcz 131
4034 Miko-Tech Spóka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Łaziska Górne 131
4035 Teatr Muzyczny Roma Warszawa 131
4036 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 131
4037 ATLAS WARD Polska Sp. z o.o. Wrocław 131
4038 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 131
4039 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 131
4040 Piomar Sp. z o.o. Opole 131
4041 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 131
4042 Polskie Zakłady Zbożowe Pzz w Krakowie S.A. Kraków 131
4043 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. Wrocław 131
4044 WIRTGEN Polska Sp. z o.o. Poznań 131
4045 Puh Pilot Unlimited Sp. z o.o. S.K. Warszawa 131
4046 Arbet Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 131
4047 DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J. Kłobuck 131
4048 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 131
4049 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 131
4050 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 131
4051 Wyszogrodzki i Wspólnicy sp.j. Warszawa 131
4052 Freeway OMT Sp. z o.o. Dopiewiec 131
4053 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego Swarzędz 131
4054 Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 131
4055 Sezam Instal S.J. Opole 131
4056 WEST – BUD JACHIMOWICZ S.J. Przeds. Projektowo Wykonawczo Handlowe Koszalin 131
4057 Raport S.A. Koszalin 131
4058 BAG-POL Dystrybucja Adam Goździcki Warszawa 131
4059 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 130
4060 Emo – Farm Sp. z o.o. Ksawerów 130
4061 FRANKE POLSKA Sp. z o.o. Sękocin Nowy 130
4062 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J. Turka 130
4063 SAGE Sp. z o.o. Warszawa 130
4064 Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Mielec 130
4065 PPUH Promus – Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 130
4066 Invigo Sp. z o.o. Słupsk 130
4067 Fitch Polska S.A. Warszawa 130
4068 P & A Credit Agency Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 130
4069 Gospodarstwo Rolne Wykosowo Sp. z o.o. Szczypkowice 130
4070 Instytut Ogrodnictwa Skierniewice 130
4071 Muniak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 130
4072 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 130
4073 Pfeifer & Langen Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 130
4074 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. Warszawa 130
4075 Miejskie Zakłady Komunikacyjne Sp. z o.o. Bydgoszcz 130
4076 SMG Poland Sp. z o.o. Warszawa 130
4077 Techno Marine Sp. z o.o. Malbork 130
4078 Lisec Polska Sp. z o.o. Warszawa 130
4079 Big Brands Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kostowiec 130
4080 GADUS Sp. z o.o. Gdynia 130
4081 Hotel Medical Spa Unitral Sp. z o.o. S.K. Mielno 130
4082 Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio Kraków 130
4083 Remax Construct Sp. z o.o. S.K. Kraków 130
4084 PC-Polska Sp. z o.o. Dąbroszyn 130
4085 HERBAPOL Warszawa Sp. z o.o. Pruszków 130
4086 CANEXPOL Sp. z o.o. Komorowo 130
4087 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 130
4088 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju Warszawa 130
4089 Europejskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 129
4090 Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA PRACA Częstochowa 129
4091 Rolpol Ołdakowscy S.J. Szepietowo 129
4092 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia 129
4093 Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. S.K. Śrem 129
4094 CHEMAT Sp. z o.o. Konin 129
4095 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 129
4096 Fundamental Group S.A. Warszawa 129
4097 Mak Dom Sp. z o.o. Piaseczno 129
4098 ISOURCE S.A. Warszawa 129
4099 Fructofresh Group Sp. z o.o. sp.k. Czarnowice 129
4100 Sadyba – Talo Sp. z o.o. S.K. Kraków 129
4101 AMC Sp. z o.o. S.K. Wrocław 129
4102 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 129
4103 EXCELLENT S.A. Kraków 129
4104 Centrum Informatyki ZETO S.A. Białystok 129
4105 LIBRA Sp. z o.o. Dzierżoniów 129
4106 SANGA Sp. z o.o. Stanomino 129
4107 RUUKKI POLSKA Sp. z o.o. Żyrardów 129
4108 Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 129
4109 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki S.A. Mińsk Mazowiecki 129
4110 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Olkusz 129
4111 Praefa Sp. z o.o. Międzyrzecz 129
4112 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 129
4113 Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka Warszawa 129
4114 IMKOP Firma Usług Wielobranżowych Ireneusz Machuta Konarzyny 129
4115 Keeeper Sp. z o.o. Bydgoszcz 129
4116 Strunobet – Migacz Sp. z o.o. Lewin Brzeski 129
4117 MORENA Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 129
4118 Masterlease Sp. z o.o. Gdańsk 129
4119 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella Warszawa 129
4120 ADPOL Sp. z o.o. Warszawa 128
4121 CORTLAND Sp. z o.o. Poznań 128
4122 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte Gdynia 128
4123 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. Warszawa 128
4124 Valmet Automotive Sp. z o.o. Żary 128
4125 Euroterm Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 128
4126 ZPUE Silesia Sp. z o.o. Katowice 128
4127 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 128
4128 PPH ADAMEX II Apolonia Karoń Częstochowa 128
4129 Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno – Technologiczne S.A. Warszawa 128
4130 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław 128
4131 DOTPAY S.A. Kraków 128
4132 Cykoria S.A. Wierzchosławice 128
4133 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 128
4134 Arcturus Sp. z o.o. Szczecin 128
4135 QUINTILES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 128
4136 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 128
4137 Muehlhan Polska Sp. z o.o. Szczecin 128
4138 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 128
4139 MIGAPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 128
4140 Synchrogop Marek Ciesielski sp.j. Katowice 128
4141 Agmat J. Szczech S. J. Jabłonowo Pomorskie 128
4142 Spółdzielnia Mieszkaniowa Czuby w Lublinie Lublin 128
4143 Librus Sp. z o.o. sp.k. Katowice 128
4144 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 128
4145 Zakład Drobiarski Lech Drób Sp. z o.o. Zalewo 128
4146 VOG POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 128
4147 Creative Web Sp. z o.o. Ksawerów 128
4148 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 128
4149 Metalpol – Węgierska Górka Sp. z o.o. Węgierska Górka 127
4150 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 127
4151 Polski Związek Łowiecki Warszawa 127
4152 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 127
4153 Hydroland Chorobik Gawęda Malec Wojtycza Sp.J. Myślenice 127
4154 Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych INSBUD Sp. z o.o. Tarnów 127
4155 Jarosław Halarewicz, Henryk Bogusz Bohamet Armatura Sp.J. Ciele 127
4156 Fundacja Centrum Organizacji Pożyczkowych ( Microfinance Centre ) Warszawa 127
4157 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska S.K. Wrocław 127
4158 Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. Komorniki 127
4159 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 127
4160 NEOROL Sp. z o.o. Chrzan 127
4161 PN Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 127
4162 Wafelek Supermarkety Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 127
4163 Kreator Sp. z o.o. S.K. Toruń 127
4164 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J. Radom 127
4165 Nadodrze Spółdzielnia Mieszkaniowa w Głogowie Głogów 127
4166 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rzymianach Rzymiany 127
4167 Ursynów Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Warszawa 127
4168 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 127
4169 Cis Sp. z o.o. Pogwizdów 127
4170 Koree Sp. z o.o. Reguły 127
4171 Polbau Sp. z o.o. Zakład Techniczno – Budowlany Opole 127
4172 Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o. Końskie 127
4173 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service P.S.W. Wilczek sp.j. Świętochłowice 127
4174 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 127
4175 Hotel Senator Sp. z o.o. S.K. Dźwirzyno 127
4176 STALMA S.A. Lublin 127
4177 Beta Polska Sp. z o.o. Skarbimierzyce 127
4178 CTC Sp. z o.o. Ruda Śląska 127
4179 Prologis Poland XXXVIII Sp. z o.o. Warszawa 126
4180 Szkoła Główna Handlowa Warszawa 126
4181 GST Automotive Safety Poland Sp. z o.o. Częstochowa 126
4182 Delko S.A. Śrem 126
4183 Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 126
4184 Tesar Polska Sp. z o.o. Niepołomice 126
4185 ABP Bus & Coach Sp. z o.o. S.K. Włynkówko 126
4186 Kost-Bet Sp. z o.o. S.K. Miedźno 126
4187 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 126
4188 Impakt Sp. z o.o. Mosina 126
4189 MCKB Sp. z o.o. Łódź 126
4190 PPU PALISANDER Sp. z o.o. Białystok 126
4191 Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. Bydgoszcz 126
4192 BRVZ Sp. z o.o. Pruszków 126
4193 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 126
4194 Eltek Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 126
4195 LG Chem Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 126
4196 MTM S.A. Firma Budowlano – Drogowa Gdynia 126
4197 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 126
4198 Wadoma Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 126
4199 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 126
4200 Hanomag Heat Treatment International Sp. z o.o. Jasin 126
4201 NITRO – CHEM S.A. Zakłady Chemiczne Bydgoszcz 126
4202 Partydeco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 126
4203 Hussar Gruppa S.A. Warszawa 126
4204 Hollywood Textile Service Sp. z o.o. Sierpc 126
4205 Agro-Pool-Prima Sp. z o.o. Warszawa 126
4206 PPHU ATUT Sp. z o.o. Katowice 126
4207 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 126
4208 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Segla Baryła, Florczaksegla Sp.J. Osiek Mały 126
4209 Wende Recyclingtech S. C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 126
4210 PHPU SEMEX Fertacz, Huszno S.J. Częstochowa 126
4211 Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o. Kraków 126
4212 FRAPOL Sp. z o.o. Kraków 126
4213 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 125
4214 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 125
4215 HELM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 125
4216 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp.j. P.Mączka, K.Bryda Lublin 125
4217 Emilgrana – Poland Sp. z o.o. Siedlec 125
4218 SPRICK ROWERY Sp. z o.o. Świebodzin 125
4219 CM Agropol Sp. z o.o. Tywica 125
4220 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 125
4221 Exposite Polska Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 125
4222 Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska sp.j. Skawina 125
4223 Young & Rubicam Poland Sp. z o.o. Warszawa 125
4224 Route A4 Sp. z o.o. S.K. Zgorzelec 125
4225 Henkell & Co. Polska Sp. z o.o. Toruń 125
4226 NYNAS Sp. z o.o. Szczecin 125
4227 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 125
4228 BOLIX S.A. Żywiec 125
4229 CGH Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 125
4230 ELTE GPS Sp. z o.o. Kraków 125
4231 GERLACH S.A. Drzewica 125
4232 GERMAZ Sp. z o.o. Dom Samochodowy Wrocław 125
4233 IZOHAN Sp. z o.o. Gdynia 125
4234 Atal Construction Sp. z o.o. Cieszyn 125
4235 Janusz Gruchalski, Jerzy Kotwas ZAMEK Sp.j. Warszawa 125
4236 Szpital w Puszczykowie Im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A. Puszczykowo 125
4237 Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Sącz 125
4238 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Skawina 125
4239 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siedlce 125
4240 Kaczmarek Electric S.A. Wolsztyn 125
4241 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 125
4242 DEANTE ANTCZAK S.J. Łódź 125
4243 PPH AKPO Cegiełkowski Niedzielska S.J. Laski 125
4244 Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 125
4245 ENERGA Obsługa i Sprzedaż Sp. z o.o. Gdańsk 125
4246 Orion Investment S.A. Kraków 125
4247 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Telest 2 Sienkiewicz, Drzewiecka, Ostrouch S.J. Pieniężno 125
4248 Schaumaplast – Organika Sp. z o.o. Łódź 125
4249 Bartex Sp. z o.o. Płoskinia 125
4250 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 125
4251 AMWIN Sp. z o.o. S.K. Września 125
4252 Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Kraków 124
4253 Warbud-Hochtief-Muzeum II WŚ S.C. Warszawa 124
4254 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 124
4255 ZENITHOPTIMEDIA GROUP Sp. z o.o. Warszawa 124
4256 Akademia im. Jana Długosza Częstochowa 124
4257 Nicols Poland Sp. z o.o. Trawniki 124
4258 MOLEWSKI Sp. z o.o. Włocławek 124
4259 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bochni Sp. z o.o. Bochnia 124
4260 Harsco Metals Polska Sp. z o.o. Warszawa 124
4261 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 124
4262 GLOBAL COSMED S.A. Radom 124
4263 VALMONT POLSKA Sp. z o.o. Siedlce 124
4264 KB Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 124
4265 Tesna Sp. z o.o. Olsztyn 124
4266 PRW Sp. z o.o. Wrocław 124
4267 Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A. Ustroń 124
4268 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 124
4269 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 124
4270 Greinplast Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Krasne 124
4271 DUO-TES Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska S.J. Teresin 124
4272 Tamir Sp. z o.o. PPUH Bystrzyca Kłodzka 124
4273 SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. Szczecin 124
4274 BZOMEX Sp. z o.o. S.K. Pcim 124
4275 I.I.C. Retail Sp. z o.o. Warszawa 124
4276 Auto – Special Sp. z o.o. Modlniczka 124
4277 Olivia Gate Olivia Business Centre Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 124
4278 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 124
4279 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. Sosnowiec 124
4280 Kraków 1 – AM 1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 124
4281 Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM. Pl S.A. Dąbrowa Górnicza 124
4282 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 124
4283 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 124
4284 Roko Sp. z o.o. Warszawa 124
4285 Welmax Paper Sp. z o.o. Bezwola 124
4286 MGL Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 124
4287 Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 124
4288 AMW Nawrot S.J. Ożarowice 123
4289 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 123
4290 Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o. Zduńska Wola 123
4291 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SAGAN Gabriela i Sławomir Wąsala Sp.J. Kępno 123
4292 SEDAR S.A. Międzyrzec Podlaski 123
4293 Impaq Sp. z o.o. Warszawa 123
4294 Nova Mazur Design Sp. z o.o. Bartoszyce 123
4295 LOI-POLAND Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 123
4296 Allcon Osiedla Mieszkania Sp. z o.o. Gdynia 123
4297 ZAKŁADY DRZEWNE POLDAN EKSPORT-IMPORT Zygmunt Kroplewski Sławno 123
4298 Climamedic Sp. z o.o. S.K. Reguły 123
4299 M.T.L. MAXFILM Sp. z o.o. Warszawa 123
4300 Agrolex Sp. z o.o. Pyrzyce 123
4301 Arkada-Inwest Sp. z o.o. Szczecin 123
4302 Jaxa – Pol Sp. z o.o. PHP Poznań 123
4303 JUKA Sp. z o.o. S.K. Niepołomice 123
4304 Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. Warszawa 123
4305 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 123
4306 ELMO S.A. Siedlce 123
4307 Provita Sp. z o.o. Katowice 123
4308 Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. Warszawa 123
4309 Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. Warszawa 123
4310 POLCAB N. Gamoń Sp.J. Rybnik 123
4311 INTEMO S.A. Piotrków Kujawski 123
4312 Zakłady Mięsne Somianka Andrzej Ruciński Somianka 123
4313 ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji Katowice 123
4314 Pianpol Styła sp.j. Łomża 123
4315 PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o. Warszawa 123
4316 Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. Promnik 123
4317 Taciewo Sp. z o.o. Warszawa 123
4318 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 123
4319 Firma BEHRENDT – Grupa SBS Marian Behrendt Brodnica 123
4320 Sodexo Benefits And Rewards Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 123
4321 Matrix Polymers Polska Sp. z o.o. Poznań 122
4322 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 122
4323 Atrium Poland 1 Sp. z o.o. Biała S.K. Warszawa 122
4324 ABC – COLOREX Sp. z o.o. Kraków 122
4325 Aristar Sp. z o.o. S.K. Katowice 122
4326 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 122
4327 EKOSYSTEM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Wąbrzeźno 122
4328 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 122
4329 SAGE Automotive Interiors Poland Sp. z o.o. Żary 122
4330 Mochtoys S.J. Otwock 122
4331 PHU Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 122
4332 Zakład Przetwórstwa Mięsnego GAIK Andrzej Gaik Niedośpielin 122
4333 Lonza Nata Teresa Zarębska, Waldemar Michałowski sp.j. Gdańsk 122
4334 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 122
4335 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 122
4336 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego Warszawa 122
4337 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Wolica 122
4338 Kupiec S.A. Tarnów 122
4339 Zinkpower Wielkopolska Sp. z o.o. Szczecin 122
4340 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 122
4341 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 122
4342 Revico S.A. Mirosław 122
4343 NAWROT Sp. z o.o. Długołęka 122
4344 ETOS Czesław Szymendera Poznań 122
4345 EBS INK-JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Wrocław 122
4346 Canvas Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 122
4347 MARTYNA S.A. Rąbczyn 122
4348 Izoterm Mariusz Wałek S.J. Goździelin 122
4349 Jubiler Sp. z o.o. PHU Warszawa 122
4350 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 122
4351 GALEON Sp. z o.o. S.K. Straszyn 122
4352 PGE Energia Natury Sp. z o.o. Warszawa 122
4353 Dobr – Mięs S.J. Dobra 122
4354 LUXMED Sp. z o.o. Centrum Medyczne Lublin 122
4355 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach Sp. z o.o Katowice 121
4356 Pro-San S.J. Kołobrzeg 121
4357 PORTA MARE Sp. z o.o. Dziwnówek 121
4358 Solid Mcg Sp. z o.o. Warszawa 121
4359 Muzeum Śląskie Katowice 121
4360 Tompla Koperty Sp. z o.o. Gniezno 121
4361 BECKER – WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 121
4362 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 121
4363 Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. Włocławek 121
4364 Brand Management Profi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Grabów nad Prosną 121
4365 Ateneum Sp. z o.o. S.K. Kraków 121
4366 Zamet – Głowno S.J. Głowno 121
4367 Izotechnik Sp. z o.o. Płock 121
4368 Maem Sp. z o.o. Kraków 121
4369 Galait Polska Sp. z o.o. Warszawa 121
4370 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 121
4371 Sumi Sp. z o.o. S.K. Sulejówek 121
4372 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 121
4373 Oleofarm Sp. z o.o. Wrocław 121
4374 GAMABIK Malec Chorobik Gawęda S. J. Kraków 121
4375 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGASTYL Sp.J. D.B. Zrajkowska, J.R. Jędrowicz Ełk 121
4376 LOB Master Key Sp. z o.o. Leszno 121
4377 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki S.J. Sopot 121
4378 Epruf S.A. Łódź 121
4379 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 121
4380 Instytut Metali Nieżelaznych Gliwice 121
4381 WDX S.A. Warszawa 121
4382 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 121
4383 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 121
4384 RECTUS POLSKA Sp. z o.o. Gumna 121
4385 Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o. Krosno 121
4386 Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA Sp. z o.o. Warszawa 121
4387 PORT PRASKI Sp. z o.o. Warszawa 121
4388 GESCRAP POLSKA Sp. z o.o. Września 121
4389 Grupa Trinity S.A. Wrocław 121
4390 Nordic Consulting & Development Company S.A. Szczecin 121
4391 Dubiel Vitrum S.J. Rabka-Zdrój 121
4392 Invicta Sp. z o.o. Gdańsk 121
4393 PPH Trade – Prod Sp. z o.o. Warszawa 121
4394 Lubelskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Lublin 120
4395 Arcus S.A. Warszawa 120
4396 Sonia Draga Sp. z o.o. Katowice 120
4397 Administracja Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. Bydgoszcz 120
4398 Sime Polska Sp. z o.o. Sochaczew 120
4399 Natanek Nova Sp. z o.o. S.K. Szyk 120
4400 Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum S.A. Katowice 120
4401 WSK International Sp. z o.o. Skawina 120
4402 Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o. Poznań 120
4403 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa Włocławek 120
4404 Brenderup Sp. z o.o. Wieleń 120
4405 Energo-Trans-Met Sp. J. W. Ćwiek i Wspólnicy Przykona 120
4406 Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. S.K. Koło 120
4407 Deloitte Consulting S.A. Warszawa 120
4408 Denso Poland Sp. z o.o. Mysłowice 120
4409 Semi Line Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 120
4410 Arka Mega S.A. Warszawa 120
4411 Wytwórnia Parkietów Dąbex Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 120
4412 Tektura Opakowania Papier S. A. Tychy 120
4413 Apator Telemetria Sp. z o.o. Słupsk 120
4414 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIAST Wrocław 120
4415 Zakład Produkcji Ciepła Żory Sp. z o.o. Żory 120
4416 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Płock 120
4417 Firma OL-TERM Rudziński Trusielewicz S.J. Olsztyn 120
4418 BAĆ – POL S.A. Rzeszów 120
4419 Sax Development Sp. z o.o. Wrocław 120
4420 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 120
4421 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 120
4422 Transmar Lilla I Marcin Ungier S.J. Deszczno 120
4423 DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Wrocław 120
4424 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kostrzewa Sp.j. Giżycko 120
4425 MSU S.A. Grudziądz 120
4426 ARGOS Translations Sp. z o.o. Kraków 120
4427 UNISERV PIECBUD S. A. Katowice 119
4428 Newind S.A. Wrocław 119
4429 Duka Polska Sp. z o.o. Warszawa 119
4430 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmax Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy sp.j. Kędzierzyn-Koźle 119
4431 Kruszywa Pietrzak S.J. Krzywda 119
4432 Layster Group Sp. z o.o. Warszawa 119
4433 Sivantos Sp. z o.o. Poznań 119
4434 Bodeko Hotele Sp. z o.o. Wisła 119
4435 Przedsiębiorstwo Budowlane MK-BUD Sp. z o. o. S. K. Kraków 119
4436 Auto-Land Janusz Andrzejewski Olsztyn 119
4437 Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. Kobyłka 119
4438 Arsanit Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 119
4439 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Jaworzno 119
4440 Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania Koszalin 119
4441 Partner Serwis Sp. z o.o. Elbląg 119
4442 MULTEAFIL Sp. z o.o. Dobrzyca 119
4443 Egmont Polska Sp. z o.o. Warszawa 119
4444 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Kapitan Navi Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński Trzebiatów 119
4445 Centrum Metal Odczynniki Chemiczne – Midas Investment Sp. z o.o. S.K. Falenty 119
4446 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 119
4447 AWE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 119
4448 Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy Bydgoszcz 119
4449 BUDMECH WT W. Łojewski i Syn S.J. Warszawa 119
4450 JELONKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 119
4451 Konsalnet Sp. z o.o. As Pak sp.k. Konin 119
4452 TRANSCHEM Sp. z o.o. PHUP Włocławek 119
4453 Gaz-Group Radzisheuski S.J. Białystok 119
4454 Roka A.I.Kantorski Spółka Komandytowa Piotrków Trybunalski 119
4455 Tech Solutions Sp. z o.o. Łódź 119
4456 Tramwaje Śląskie S.A. Chorzów 119
4457 TECH STEROWNIKI Sp. z o.o. S.K. Wieprz 119
4458 P P U Komnino Sp. z o. o. Komnino 119
4459 KOŁO Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 119
4460 METALFER POLONIA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 118
4461 Klinkier Przysucha S.A. Skrzyńsko 118
4462 Ehrle Sp. z o.o. Warzymice 118
4463 FIRMA FRANKIEWICZ Jarosław Frankiewicz Grodzisk Wielkopolski 118
4464 KWS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 118
4465 Prefere Resins Poland Sp. z o.o. Trzemeszno 118
4466 Ubojnia Drobiu Gosz Sp. z o.o. Sierakowice 118
4467 Impress Decor Polska Sp. z o.o. Ełk 118
4468 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 118
4469 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 118
4470 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 118
4471 AMK GROUP Rękawek, Kondraciuk S.J. Warszawa 118
4472 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 118
4473 Piekarnio-Cukiernia – Delikatesy Ryszard Steskal S.J. Jabłonka 118
4474 Atlas Sp. z o.o. Raszków 118
4475 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 118
4476 BITUNOVA Sp. z o.o. Warszawa 118
4477 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 118
4478 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 118
4479 Alas Utex Sp. z o.o. Roszków 118
4480 Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 118
4481 Jula Poland Sp. z o.o. Warszawa 118
4482 Amocarat S.A. Czaniec 118
4483 Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. Warszawa 118
4484 Aluteam Polska Sp. z o.o. Biała Podlaska 118
4485 SORELPOL Sp. z o.o. Warszawa 118
4486 Macro Molds Polska Sp. z o.o. Tychy 118
4487 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica 118
4488 Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. Cieszyn 118
4489 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 118
4490 Meble Vox Sp. z o.o. S.K. Kobylnica 118
4491 GGG Sp. z o.o. Radom 118
4492 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE NOWACCY SPÓŁKA JAWNA Ostrów Wielkopolski 118
4493 WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE Olsztyn 118
4494 Partnex St.Grabowski, J.Szarejko sp.j. Gdańsk 118
4495 Transpetrol Sp. z o.o. Chorzów 118
4496 KROSS S.A. Przasnysz 118
4497 Fraikin Polska Sp. z o.o. Warszawa 118
4498 Rembud I Sp. z o.o. S.K. Opole 118
4499 Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha Kraków 118
4500 Orlen Projekt S.A. Płock 118
4501 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 117
4502 Bud-Rental Investment Sp. z o.o. Paczkowo 117
4503 Sealand Logistics Sp. z o.o. Gdynia 117
4504 Adient Foam Poland Sp. z o.o. Żory 117
4505 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 117
4506 Metex-Ck Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 117
4507 Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK Sosnowiec 117
4508 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach Koziegłowy 117
4509 J&S ENERGY S.A. Warszawa 117
4510 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 117
4511 BMG Goworowski Sp. z o.o. Gdynia 117
4512 ADT Group Sp. z o.o. Warszawa 117
4513 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KONSTANS Konstanty Król Mińsk Mazowiecki 117
4514 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 117
4515 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 117
4516 ZPR – EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 117
4517 PCO Group Sp. z o.o. Bobolice 117
4518 Eurozłom Pl Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 117
4519 KRAM S.A. Dzierzgoń 117
4520 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 117
4521 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Chrobrego Łódź 117
4522 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 117
4523 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J. Wrocław 116
4524 MAJOR Sp. z o.o. Tychy 116
4525 Kalabo Investments Sp. z o.o. Warszawa 116
4526 BSK RETURN S.A. Zawiercie 116
4527 KUVERT POLSKA Sp. z o.o. Zbąszyń 116
4528 Biurkom – Flampol Sp. z o.o. Redło 116
4529 UNITED INTERNATIONAL PICTURES Sp. z o.o. Warszawa 116
4530 Fielmann Sp. z o.o. Gdynia 116
4531 Instytut Pojazdów Szynowych TABOR Poznań 116
4532 Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. Włocławek 116
4533 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 116
4534 Małgorzata Kasperska-Stec Wytwarzanie Podłoża Pod Uprawę Pieczarek Łask 116
4535 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 116
4536 Falken Trade Polska Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 116
4537 Zakład Poligraficzny OFFSET DRUK Adam Motyka Rogoźnica 116
4538 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 116
4539 Astromal Sp. z o.o. Wilkowice 116
4540 ASM Group S.A. Warszawa 116
4541 ESAB Sp. z o.o. Katowice 116
4542 Emtor Sp. z o.o. Toruń 116
4543 METALTECH Piasecki Sp.J. Czosnów 116
4544 Tomton Polska Sp. z o.o. Warszawa 116
4545 ITALMETAL Sp. z o.o. Łęg 116
4546 Armak S.A. Sosnowiec 116
4547 LUBO AGRA Sp. z o.o. Lubogoszcz 116
4548 SP Medical Sp. z o.o. Zduńska Wola 116
4549 Atenon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 116
4550 Ekstraklasa S.A. Warszawa 116
4551 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 116
4552 KARBON 2 Sp. z o.o. Katowice 116
4553 Submet Sp. z o.o. Tczew 116
4554 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 116
4555 PETROTEL Sp. z o.o. Płock 116
4556 Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. Bytom 116
4557 URBEX Sp. z o.o. Lubin 116
4558 Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. S.K. Puchały 116
4559 Baltic Stevedoring Company Sylwestrzak sp.j. Szczecin 116
4560 Stec sp. j. Chrzanów 116
4561 Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o. Kraków 116
4562 Ronson Development Sp. z o.o. – Horizon S.K. Warszawa 116
4563 OT Port Świnoujście Sp. z o.o. Świnoujście 116
4564 Emil Frey Retail Polska Sp. z o.o. Kraków 116
4565 ADANEX Sp. z o.o. Radlin 116
4566 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 116
4567 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 116
4568 Orlen Eko Sp. z o.o. Płock 116
4569 Capital Service S.A. Ostrołęka 116
4570 Veinte Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 115
4571 Microstructure Sp. z o.o. Warszawa 115
4572 Wheelabrator Schlick Sp. z o.o. Września 115
4573 Akademia Sztuk Pięknych Gdańsk 115
4574 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PIONIER w Kutnie Kutno 115
4575 Medima Sp. z o.o. Warszawa 115
4576 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 115
4577 Pegas Grupa Sp. z o.o. Promna 115
4578 THERMBAU POLSKA Sp. z o.o. S.K. Piła 115
4579 PROINS S.A. Kraków 115
4580 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 115
4581 Bauder Polska Sp. z o.o. Poznań 115
4582 KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa Słupsk 115
4583 Strzegomska Nowa Sp. z o.o. Wrocław 115
4584 NOWA LEASE Sp. z o.o. Kutno 115
4585 KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 115
4586 CAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 115
4587 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 115
4588 Uniglass Polska Sp. z o.o. Łomża 115
4589 Donako Sp. z o.o. Wrocław 115
4590 BUSTER Buczyński i Stejter Sp. z o.o. Inowrocław 115
4591 Maxto Sp. z o.o. S.K.A. Modlniczka 115
4592 PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze Sp. z o.o. Małaszewicze 115
4593 SPS HANDEL S.A. Warszawa 115
4594 Technitel Polska S.A. Łódź 115
4595 Limax Sp. z o.o. Wolsztyn 115
4596 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. Warszawa 115
4597 Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Kalisz 115
4598 Reklama Yes Sp. z o.o. Poznań 115
4599 MID Ocean Logistics Poland Sp. z o.o. Chorzów 115
4600 BARISTA S.A. Warszawa 115
4601 Starnet Telecom Sp. z o.o. Warszawa 115
4602 Madro Kraków Sp. z o.o. Niepołomice 115
4603 Instytut Logistyki i Magazynowania Poznań 114
4604 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe STOLLIDO Lidia i Stanisław Kulejewscy S.J. Cyganka 114
4605 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K. Wrocław 114
4606 APPOL Sp. z o.o. Łąkta Górna 114
4607 SAS Sp. z o.o. Stęszew 114
4608 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. S. Batorego Łódź 114
4609 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. Warszawa 114
4610 Model ART Sp. z o.o. Ostróda 114
4611 Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy Warszawa 114
4612 NOWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Jastrzębie-Zdrój 114
4613 Networks! Sp. z o.o. Warszawa 114
4614 ELTEM Sp. z o.o. Lublin 114
4615 GREEK TRADE Sp. z o.o. Kraków 114
4616 TREKO LASER Sp. z o.o. Skawina 114
4617 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT Marian Mielewczyk Gdynia 114
4618 Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych GRANIT Sp. z o.o. Brzesko 114
4619 Invest – Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 114
4620 GTC S.G. Chwiłowicz S.J. Pyzdry 114
4621 PHP Max Wit S.J. Osielsko 114
4622 Weles Sp. z o.o. Poznań 114
4623 Womar Sp. z o.o. sp.k. Kraków 114
4624 GREINPLAST Sp. z o.o. Krasne 114
4625 Mayr Polska Sp. z o.o. Rojów 114
4626 Zeman Hdf Sp. z o.o. Świętochłowice 114
4627 GRENADIERÓW Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 114
4628 Menard Polska Sp. z o.o. Warszawa 114
4629 Odyssey Sp. z o.o. Warszawa 114
4630 TRANSHAND Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe Słubice 114
4631 Folklor Kulinarny Tf Scsp i Wspólnicy sp.j. Kraków 114
4632 Omega Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 114
4633 Bozzetto Polska Sp. z o.o. Zabrze 114
4634 De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Pieńków 114
4635 Interactive Solutions Sp. z o.o. Poznań 114
4636 Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Kostrzyn nad Odrą 114
4637 FMC Technologies Sp. z o.o. Kraków 114
4638 Suez Jantra Sp. z o.o. Szczecin 114
4639 TMS Sp. z o.o. Warszawa 114
4640 ZAMEL Sp. z o.o. Pszczyna 114
4641 Hermes Polska Sp. z o.o. Poznań 114
4642 G & M Sp. z o.o. Warszawa 114
4643 FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS JAN ILNICKI Ośno Lubuskie 114
4644 STEELPOL Sp. z o.o. Katowice 114
4645 Avnet Sp. z o.o. Warszawa 114
4646 Rhenus Recycling Polska Sp. z o.o. Warszawa 114
4647 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 114
4648 BUDOWLANI Sp-nia Mieszkaniowa Bydgoszcz 114
4649 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. Starogard Gdański 114
4650 Subaru Import Polska Sp. z o.o. Kraków 113
4651 GEORG UTZ Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 113
4652 Izolacja – Matizol S.A. Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych Gorlice 113
4653 TFP – GRAFIKA Sp. z o.o. Śrem 113
4654 Auto Idea Sp. z o.o. Białystok 113
4655 Win Sp. z o.o. S.K. Jelenia Góra 113
4656 Assa Abloy Poland Sp. z o.o. Warszawa 113
4657 Perla Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Głobino 113
4658 Cwmedia S.A. Wrocław 113
4659 Firma Handlowo-Usługowa Danuta Będkowska Wolbrom 113
4660 CGR Polska Sp. z o.o. Częstochowa 113
4661 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 113
4662 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Katowice 113
4663 Wielobranżowa i Projektowa Monat Sp. z o.o. Gdańsk 113
4664 B.D.ART Sp. z o.o. Sp.K. Wołomin 113
4665 Sekpol Sp. z o.o. Kraków 113
4666 BIO-KASZ Sp. z o.o. Koszewko 113
4667 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 113
4668 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 113
4669 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K. Bydgoszcz 113
4670 BIPROSTAL S.A. Firma Inżynieryjno – Konsultingowa Kraków 113
4671 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa Warszawa 113
4672 SFB POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 113
4673 Marco Sp. z o.o. Gliwice 113
4674 PRAGMA Sp. z o.o. Kraków 113
4675 AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 113
4676 Harpen Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 113
4677 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KAM POL Import Export Piotr Furmański Biała Rawska 113
4678 Unipol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 113
4679 GLOBAL COLORS POLSKA S.A. Kędzierzyn-Koźle 113
4680 Kunert S.J. Poladowo 113
4681 IPOPEMA SECURITIES S.A. Warszawa 113
4682 BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 113
4683 Aminex Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 113
4684 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów 113
4685 Procardia Medical Sp. z o.o. Warszawa 113
4686 Poland Business Park IV Sp. z o.o. Warszawa 113
4687 Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 113
4688 Zakład Produkcyjno-Usługowy Automex Mgr Inż.stanisław Ociepa Częstochowa 112
4689 TS – TRANSPORT SERVICE Sp. z o.o. Gdynia 112
4690 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud Sp. z o.o. S.K. Zławieś Wielka 112
4691 VETREX Sp. z o.o. Rokitki 112
4692 Polenergia Farma Wiatrowa Mycielin Sp. z o.o. Warszawa 112
4693 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
4694 GOLD DROP Sp. z o.o. Limanowa 112
4695 Spółka Meblowa Kam -K.Kosiak, M.Szewczuk, A.Wołosz, T.Zarzębski-Sp. J. Milejewo 112
4696 Interdruk S.A. Warszawa 112
4697 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o. Kielce 112
4698 Logis Med Sp. z o.o. Kraków 112
4699 CARRY Sp. z o.o. Poznań 112
4700 FALCO – Mazurkiewicz, Gwiazda S.J. Olsztyn 112
4701 UNIBIKE K. Orłowska, P. Drobotowski S.J. Bydgoszcz 112
4702 Horus Energia Sp. z o.o. Sulejówek 112
4703 PATENTUS S.A. Pszczyna 112
4704 Artus II Sp. z o.o. Maciejowice 112
4705 Spectro – Lab Sp. z o.o. Łomianki 112
4706 Consensus Company Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 112
4707 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 112
4708 Rybnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Rybnik 112
4709 Bodycote Polska Sp. z o.o. Częstochowa 112
4710 Cofinco-Poland Sp. z o.o. Katowice 112
4711 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. Bytom 112
4712 Ekoenergia Silesia S.A. Katowice 112
4713 Chemoservis – Dwory S.A. Oświęcim 112
4714 Formaplan Komponenty Sp. z o.o. Mielec 112
4715 ALLCOM Sp. z o.o. Gdynia 112
4716 Interkrąż Sp. z o.o. Trzyciąż 112
4717 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach Regulice 112
4718 Mcalpine Polska Krysiak -S. J. Karpin 112
4719 Edelmann Poland Sp. z o.o. Pruszków 112
4720 Meinert Sp. z o.o. Jelenia Góra 112
4721 BT Topbeton Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 112
4722 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III Spółka Komandytowa Warszawa 112
4723 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 112
4724 Financial Assets Management Group S.A. Warszawa 112
4725 Cefarm Śląski Sp. z o.o. Wrocław 111
4726 Dębowa Polska Sp. z o.o. S.K. Siedlec 111
4727 Dom Finansowy QS S.A. Gdańsk 111
4728 MONEY.PL Sp. z o.o. Wrocław 111
4729 INS-EL S.J. Paweł Zdanowski, Izabela Gębicka-Zdanowska Łódź 111
4730 Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Broster S.j. Janikowo 111
4731 TOM2 Sp. z o.o. Szczecin 111
4732 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Tadeusza Kościuszki Psarskie 111
4733 Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o. Elbląg 111
4734 Niewieścin Sp. z o.o. Niewieścin 111
4735 Armacell Poland Sp. z o.o. Środa Śląska 111
4736 Remondis Kraków Sp. z o.o. Kraków 111
4737 Lucky Union Foods – Euro Sp. z o.o. Łozienica 111
4738 AQ Wiring Systems Sp. z o.o. Łódź 111
4739 Bester Medical System Sp. z o.o. Nowa Dęba 111
4740 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. Grudziądz 111
4741 Carbospec M. Jaśniok S.J. Mikołów 111
4742 Uniflora Sp. z o.o. Częstochowa 111
4743 Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk 111
4744 PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński Radziejów 111
4745 GENDERKA Sp. z o.o. Bydgoszcz 111
4746 BIALMED Sp. z o.o. Biała Piska 111
4747 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. Krosno 111
4748 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 111
4749 Polenergia Obrót S.A. Warszawa 111
4750 USS Fprop (6) Sp. z o.o. Warszawa 111
4751 BBC COMPANY CZAJA i WSPÓLNICY S.J. Nagawczyna 111
4752 BRZEŚĆ S.J. Zakład Produkcji Cukierniczej Wiesław Sipa I Wspólnicy Brześć Kujawski 111
4753 Dakat Dróżdż Teresa Toruń 111
4754 STUDIO INTERFILM Sp. z o.o. Warszawa 111
4755 ATR Agrohandel Sp. z o.o. Stargard 111
4756 Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o. Gać 111
4757 Pryzmat Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 111
4758 Teknia Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 111
4759 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AMID Piotr Mikołajczyk Ostrowiec Świętokrzyski 111
4760 Mercer (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 111
4761 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 111
4762 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa BAWEŁNA Łódź 111
4763 Anro-Trade sp. j. Eksport Import R. Walder i T. Walder Chwaszczyno 111
4764 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom 82 Warszawa 111
4765 HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR Strzelce 111
4766 Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Suwałkach Suwałki 111
4767 Incom Polska Sp. z o.o. Szczecin 111
4768 Manta S.A. Warszawa 111
4769 ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. S.K. Jacewo 110
4770 InstalPlast Łask Sp. z o.o. S.K. Łódź 110
4771 Meyn Polska Sp. z o.o. Lębork 110
4772 KLIMAPOL Sp. z o.o. Jastków 110
4773 CELL-FAST Słabik i Słabik S.J. Stalowa Wola 110
4774 BRW Comfort Sp. z o.o. Olsztyn 110
4775 Gizo Rental Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 110
4776 KAN Sp. z o.o. Łódź 110
4777 Zakłady Sanitarne w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 110
4778 PMPoland S.A. Jelenia Góra 110
4779 Trepko Aseptic Sp. z o.o. Świerklany 110
4780 PRO-WET S.J. Koszalin 110
4781 Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o. Brodnica 110
4782 MW – GMW Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Wadowice 110
4783 Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 110
4784 Comtegra S.A. Warszawa 110
4785 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. Płońsk 110
4786 Robyg Jabłoniowa Sp. z o.o. Warszawa 110
4787 Dalpo Sp. z o.o. Poznań 110
4788 Przedsiębiorstwo Produkcji Zwierzęcej PRZYBKOWO Sp. z o.o. Barwice 110
4789 RIM Kowalczyk S.J. Janki 110
4790 Fabryka Mebli Meblar Maria i Franciszek Sołtysik sp. j. Baranów 110
4791 Holduct Sp. z o.o. Mysłowice 110
4792 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 110
4793 Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu Wrocław 110
4794 Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk – Oliwa S.A. Gdańsk 110
4795 Matt R. P. Trączyńscy sp. j. Kościan 110
4796 Bluesoft Sp. z o.o. Warszawa 110
4797 Czarnieckiego Monday Palacza Sp. z o.o. S.K. Poznań 110
4798 ABWOOD Sp. z o.o. Sławno 110
4799 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 110
4800 EKO-MYŚL Sp. z o.o. Dalsze 110
4801 NADRA Sp. z o.o. Stanomino 110
4802 POLTRA Sp. z o.o. Stalowa Wola 110
4803 Ars Medical Sp. z o.o. Piła 110
4804 Energomontaż – Północ – Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 110
4805 MODEHPOLMO II Sp. z o.o. Szczecin 110
4806 Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 110
4807 Agro-Tak Zagrodno Bronisław Tabisz, Jacek Kozłowski sp. j. Zagrodno 110
4808 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 110
4809 Skoplast S.J. Kaczory 110
4810 Małopolski Regionalny Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. Kraków 109
4811 Zakład Piekarniczy OMAR Paweł Okólski Kielce 109
4812 Spółdzielnia Mieszkaniowa PÓŁNOC Częstochowa 109
4813 Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych URSYNÓW Warszawa 109
4814 ALPAR Artur i Piotr Kowalscy S.J. Łuczynów 109
4815 Frank – Cars Sp. z o.o. Częstochowa 109
4816 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 109
4817 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A. Kraków 109
4818 P.P.U.B. INKOMET Jan Skubisz Radomsko 109
4819 Lightnet Sp. z o.o. Kobiernice 109
4820 SCM Sp. z o.o. Warszawa 109
4821 NEUMO – POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 109
4822 BMZ Polska Sp. z o.o. Katowice 109
4823 DAR-POL Dariusz Kulesza Wyszków 109
4824 Firma Handlowo-Usługowa GREDAN Grzegorz Czebotar Tychy 109
4825 Vistal Offshore Sp. z o.o. Gdynia 109
4826 Iscar-Poland sp. z o.o. Katowice 109
4827 INTER-BUD DEVELOPER Sp. z o.o. Kraków 109
4828 Magmaris Mariola Wałach Magdalena Peciak S.J. Tarnowskie Góry 109
4829 Piekarnia Piotr Gwóźdź Grodzisk Wielkopolski 109
4830 Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 109
4831 Energa Operator Logistyka Sp. z o.o. Płock 109
4832 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. Częstochowa 109
4833 IMBEX Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy Sp.J. Brzozów 109
4834 Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A. Radom 109
4835 Roboplast Sp. z o.o. Warszawa 109
4836 Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Jachranka 109
4837 GOTECH Sp. z o.o. PUP Gorzów Wielkopolski 109
4838 ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o. Warszawa 109
4839 Inter Balt Sp. z o.o. Gdańsk 109
4840 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 109
4841 J&J Holding Sp. z o.o. Warszawa 109
4842 AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o. Barciany 109
4843 Novo S.A. Tychy 108
4844 Dega S.A. Sianów 108
4845 RADPOL S.A. Człuchów 108
4846 MGM S.A. Marki 108
4847 Marflex – M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. Karczew 108
4848 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 108
4849 DARTOM Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 108
4850 FILON INVESTMENT Sp. z o.o. Bydgoszcz 108
4851 Spółdzielnia Mieszkaniowa DOMATOR Kielce 108
4852 Ims Health Sp. z o.o. Warszawa 108
4853 MEGARON S.A. Szczecin 108
4854 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 108
4855 GS Seacon Group Anpartsselskab sp.k. Świnoujście 108
4856 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chrzanów 108
4857 PKP Cargo Centrum Logistyczne Medyka-Żurawica Sp. z o.o. Żurawica 108
4858 Wre Projekt Sp. z o.o. Nieruchomości Komercyjne sp.k. Wrocław 108
4859 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. Kobylarnia 108
4860 Veolia Industry Polska Sp. z o.o. Poznań 108
4861 BIN Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 108
4862 Politechnika Koszalińska Koszalin 108
4863 ZPH Mistral S.J. Łódź 108
4864 Matrix Media Sp. z o.o. Suchy Las 108
4865 POLMLEK Sp. z o.o. Warszawa 108
4866 Centrum Rozwoju Energetyki Sp. z o.o. Warszawa 108
4867 AHLERS – POLAND Sp. z o.o. Opole 108
4868 Armatura Kozłowski Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 108
4869 DKM – LASKOWSCY S.J. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji I Robót Drogowych Kobyłka 108
4870 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 108
4871 Przedsiębiorstwo Usług Portowych Elewator Ewa Sp. z o.o. Szczecin 108
4872 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 108
4873 Korff Isolmatic Sp. z o.o. Sobótka 108
4874 BUDOMATEX S.A. Siedlce 108
4875 Novatek Polska Sp. z o.o. Kraków 108
4876 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 108
4877 ING Services Polska Sp. z o.o. Katowice 108
4878 ZGO Aquarium Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 108
4879 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 108
4880 Liberty Poland S.A. Chorzów 108
4881 Eko Export S.A. Bielsko-Biała 107
4882 Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o. Kraków 107
4883 ZESZUTA Sp. z o.o. Warszawa 107
4884 Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Tadeusz Górski Grudziądz 107
4885 EUROCAST Sp. z o.o. Strzebielino 107
4886 GEFCO Polska Sp. z o.o. Warszawa 107
4887 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 107
4888 Schiessl Polska Sp. z o.o. Piaseczno 107
4889 Fabryka Mebli Szynaka Sp. z o.o. Nowe Miasto Lubawskie 107
4890 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra 107
4891 TARNÓW S.A. Zakłady Mechaniczne Tarnów 107
4892 PLASTICON POLAND S.A. Toruń 107
4893 MAZI Tadeusz Gryglas, Stanisław Skalski Sp.J. Latowicz 107
4894 PERKUN Sp. z o.o. Przeds. Rolne Giżycko 107
4895 Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. Warszawa 107
4896 FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa Wrocław 107
4897 Mars Finance 1 Sp. z o.o. Warszawa 107
4898 Multimadia Polska Południe S. A. Gdynia 107
4899 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 107
4900 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 107
4901 Fabryka Mebli PIASKI Henryk Kaczorowski Łęka Opatowska 107
4902 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Katowice 107
4903 SAG Elbud Gdańsk S.A. Gdańsk 107
4904 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 107
4905 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 107
4906 FLORA Sp. z o.o. Praszka 107
4907 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 107
4908 Kolita Sp. z o.o. Społka Komandytowa Poznań 107
4909 Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o. Gdańsk 107
4910 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Opal Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J. Hajnówka 107
4911 MARKOS Sp. z o.o. Głobino 107
4912 Tarnowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnów 107
4913 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 107
4914 ENTE Sp. z o.o. Gliwice 107
4915 Fiminsky Sp. z o.o. S.K. Nądnia 107
4916 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe JEDYNKA S.A. Szczecin 107
4917 Respol Export – Import Sp. z o.o. Warszawa 107
4918 Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie Konin 107
4919 PCC SYNTEZA S.A. Kędzierzyn-Koźle 107
4920 Meble Marzenie S.J. Opatów 107
4921 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdańsk 107
4922 Interchemall Sp. z o.o. Warszawa 107
4923 Kegar Sp. z o.o. Kępice 106
4924 ATHENASOFT Sp. z o.o. Warszawa 106
4925 REMONDIS OPOLE Sp. z o.o. Opole 106
4926 Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Elbląg 106
4927 Filati Mirosław Kubiak Sp.j. Opiesin 106
4928 PHARMA – C – FOOD Sp. z o.o. Niepołomice 106
4929 Jk Project Sp. z o.o. Warszawa 106
4930 Rapid Finance Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
4931 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 106
4932 Mullenlowe Mediahub Sp. z o.o. Warszawa 106
4933 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 106
4934 Ingenico Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
4935 Breve Tufvassons Sp. z o.o. Łódź 106
4936 OMEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 106
4937 Fundacja Proximus Spółka Komandytowa Żuków 106
4938 Fairwind Sp. z o.o. Szczecin 106
4939 VALVEX S.A. Jordanów 106
4940 Fast Gritblasting Sp. z o.o. Gdynia 106
4941 Moventum Sp. z o.o. Warszawa 106
4942 Nafto-Construct Sp. z o.o. Kraków 106
4943 VG – Orth Polska Sp. z o.o. Jaworzno 106
4944 Aniro Sp. z o.o. Toruń 106
4945 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 106
4946 PPHU Elektrometal Krawczyk, Wilk, Zwolińscy S.J. Zabrze 106
4947 Andersia Tower Sp. z o.o. Poznań 106
4948 MCKEEN-BEEF UBOJNIA Sp. z o.o. Linne 106
4949 Suprobion Sp. z o.o. S.K. Mirków 106
4950 SOFTMAN S.A. Piaseczno 106
4951 Apollo Electronics Sp. z o.o. Warszawa 106
4952 Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siemianowice Śląskie 106
4953 Cembrit Production S.A. Trzemeszno 106
4954 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Starych Bogaczowicach Stare Bogaczowice 106
4955 Instar sp.j. Marek Czamara, Józef Hajdyła, Jan Pytel Limanowa 106
4956 PPUH Regamet Krzysztof Boroń, Wacław Tryba S.J. Mielec 106
4957 NDI Sp. z o.o. Sopot 105
4958 Techmark L.Ogłoza S.Zdziechowski Sp.J. Aleksandrów Łódzki 105
4959 Polski Cynk Sp. z o.o. Oława 105
4960 Eisberg Sp. z o.o. Legnica 105
4961 Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. Wrocław 105
4962 Auto Centrum Dębowscy Sp.J. Siedlce 105
4963 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Export Import MALBOX Zygmunt Solecki Olkusz 105
4964 Marbach Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 105
4965 Havas Media Sp. z o.o. Warszawa 105
4966 Enea Pomiary Sp. z o.o. Poznań 105
4967 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław II Spółka Komandytowa Warszawa 105
4968 BLECH-STAL Blecharscy S.J. Koszyce Wielkie 105
4969 MGA Metro Group Advertising Sp. z o.o. Warszawa 105
4970 Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 105
4971 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 105
4972 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 105
4973 Veolia Północ Sp. z o.o. Świecie 105
4974 Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 105
4975 WYDAWNICTWO C.H. BECK Sp. z o.o. Warszawa 105
4976 EKSA Sp. z o.o. Komorów 105
4977 Stone Master S.A. Łódź 105
4978 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 105
4979 CAROLINA CAR COMPANY J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka Sp.J. Warszawa 105
4980 Over Trading GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Leszno 105
4981 BGH Polska Sp. z o.o. Katowice 105
4982 Total Wind PL Sp. z o.o. Koszalin 105
4983 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 105
4984 SKALSKI Sp. z o.o. S.K. Kraków 105
4985 Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych REMAK S.A. Warszawa 105
4986 Dancoal Sp. z o.o. Łozienica 105
4987 Philip Morris Polska Tobacco Sp. z o.o. Kraków 105
4988 MATERNE – POLSKA Sp. z o.o. Wąwolnica 105
4989 GZD Sp. z o.o. sp.k. Jonkowo 105
4990 Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. Poznań 105
4991 Air Tours Poland – Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 105
4992 Teleperformance Polska Sp. z o.o. Warszawa 105
4993 Eko Holding S.A. Kąty Wrocławskie 105
4994 PTHU HYDRO-MARKO – MARIA PLUTA Jarocin 105
4995 Signal Consulting Scn Sp. z o.o. S.K. Poznań 105
4996 Plantacja nad Tanwią Sp. z o.o. Olchowiec 105
4997 PERFETTI VAN MELLE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 105
4998 Przeds. Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o. Śmiłowo 104
4999 Horpol J.I.A.T. Horeczy S.J. Lipniki 104
5000 Handan S.J. Instalacje Sanitarne Stanisławowo 104
5001 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niemodlin 104
5002 GEA Process Engineering Sp. z o.o. Warszawa 104
5003 SCHAAP – POL Sp. z o.o. Puck 104
5004 OMD Sp. z o.o. Warszawa 104
5005 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 104
5006 Polma Real Estate Sp. z o.o. Poznań 104
5007 DREWBET – S.J. Elżbieta i Dariusz Rogaczewscy, Jolanta i Zbigniew Grzybowie Lipie 104
5008 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 104
5009 Ströer Polska Sp. z o.o. Warszawa 104
5010 Zakład Produkcyjny Alexander Piotr Pundzis Chwaszczyno 104
5011 METALKO Sp. z o.o. Bydgoszcz 104
5012 Chopin Airport Development Sp. z o.o. Warszawa 104
5013 Energa-Operator Eksploatacja Toruń Sp. z o.o. Toruń 104
5014 STEEL – BUILDING Sp. z o.o. Poznań 104
5015 AdiFeed Sp. z o.o. Warszawa 104
5016 ASPLEX Sp. z o.o. Wrocław 104
5017 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Warszawa 104
5018 Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. S.K. Koszalin 104
5019 Rutmix Sp. z o.o. S.K. Grądy-Woniecko 104
5020 Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Warszawa 104
5021 Best Meble sp.j. T. Kluska, D .Kluska, P. Kluska, A. Kluska Syców 104
5022 Zakłady Mięsne Silesia S.A. Katowice 104
5023 INDOS S.A. Chorzów 104
5024 Archimedes Sp. z o.o. Toruń 104
5025 DELTA Zbigniew Różycki Katowice 104
5026 Paweł Redestowicz Windoor Radom 104
5027 DBK Sp. z o.o. Olsztyn 104
5028 PGS Sp. z o.o. Warszawa 103
5029 PUH Detal Sp. z o.o. Grudziądz 103
5030 Plastbud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Bochnia 103
5031 KOMSA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 103
5032 Invest – Tech Sp. z o.o. Toruń 103
5033 FLORIMEX A. Więckowski, W. Okrzeja, A. Adamowicz S.J. Zaborów 103
5034 Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. Brześć Kujawski 103
5035 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 103
5036 Lugra Sp. z o.o. Warszawa 103
5037 SAMBUD – 2 Sp. z o.o. Kraków 103
5038 Fortress Gaming Technologies S.A. Zabierzów 103
5039 TAD – MET S.J. Kościerzyna 103
5040 Securitas Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
5041 GEO – POLAND Sp. z o.o. Poznań 103
5042 Firma Michałowski Henryk Michałowski S.J. Pniewy 103
5043 Polska Grupa Odlewnicza S.A. Katowice 103
5044 AS Bylak i Wspólnicy S.J. Suwałki 103
5045 Europe Group Sp. z o.o. Prusice 103
5046 POLFARM S.A. Chwaszczyno 103
5047 DROG – BUD Sp. z o.o. Lubojenka 103
5048 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stolar Dariusz, Kazimiera, Romuald Jurasik Sp. J. Jankowy 103
5049 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 103
5050 GEMINI PARK Sp. z o.o. Kraków 103
5051 Grupa Astor Sp. z o.o. sp.k. Kraków 103
5052 FHP PAK Sp. z o.o. Toruń 103
5053 Windprojekt Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 103
5054 Notedeco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 103
5055 Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o. Kraków 103
5056 Aidem Media Sp. z o.o. Gdańsk 103
5057 Femax Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 103
5058 Wrocławskie Centrum Badań EIT + Sp. z o.o. Wrocław 103
5059 Samodzielny Publiczny ZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. N. Barlickiego Łódź 103
5060 KORPO Sp. z o.o. Jawor 103
5061 Adecco Consulting Sp. z o.o. Warszawa 103
5062 Suez Zachód Sp. z o.o. Wrocław 103
5063 VERONI Bogusław Warżel Wąbrzeźno 103
5064 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 103
5065 DSS RECYKLING Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 103
5066 WAKMET S.J. Fabryka Armatury Przemysłowej Bodzanów 103
5067 Aleksander Kurek i Franciszek Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo – Montażowe FERCO S.J. Skawina 103
5068 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 103
5069 2 X 3 S.A. Krzęcin 103
5070 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Olsztyn 103
5071 Hoerbiger Automotive Sp. z o.o. Bolesławiec 103
5072 AQUER Maciej Dyba, Jarosław Kram S.J. Mikluszowice 103
5073 SŁOWIANIN Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Świnoujście 103
5074 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 103
5075 PAREXEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 103
5076 ZET TRANSPORT Sp. z o.o. Nowy Sącz 103
5077 Lancerto S.A. Łańcut 103
5078 IVONA Software Sp. z o.o. Gdańsk 103
5079 JASPER Sp. z o.o. Kraków 103
5080 Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Elbląg 103
5081 TRADE TRANS LOG Sp. z o.o. Leszno 103
5082 Aldesa Construcciones Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
5083 Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Boronów 102
5084 Euro Styl Development Sp. z o.o. Morskie S.K. Gdańsk 102
5085 Selvita S.A. Kraków 102
5086 Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. Skawina 102
5087 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kalisz 102
5088 Inphotech Sp. z o.o. Warszawa 102
5089 Arka Sp. z o.o. S.K. Sianów 102
5090 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 102
5091 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Elektromont Leszek Gorol S. J. Woźniki 102
5092 Liogam Sp. z o.o. S.K. Zgórsko 102
5093 H.Z. TRANSPORT POLAND Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 102
5094 PW HARAS Arkadiusz Harasimowicz Wrocław 102
5095 PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J. Zator 102
5096 ROZTOCZE ZUP Roman Rak Tomaszów Lubelski 102
5097 Unifreeze Sp. z o.o. Górzno 102
5098 Koedu Sp. z o.o. Łódź 102
5099 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 102
5100 Biopoint S.J. Stawiguda 102
5101 SOLEY-INVEST Sp. z o.o. Sulików 102
5102 CARSERVIS S.A. Warszawa 102
5103 Boltech Sp. z o.o. Bukowno 102
5104 Remog Polska Sp. z o.o. Mielec 102
5105 PHILIPS LIGHTING BIELSKO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 102
5106 CHM Sp. z o.o. Juchnowiec Kościelny 102
5107 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 102
5108 TMT Sp. z o.o. Łomża 102
5109 Zok – Tech Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 102
5110 STALKO – Przybysz i Wspólnicy S.J. Zielonka 102
5111 RST Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Świdnica 102
5112 Nowy Świat 32 Invest Sp. z o.o. Warszawa 102
5113 Uno Foods Dubicki i Wspólnicy sp.j. Bydgoszcz 102
5114 Artur Piwowar Sitkówka-Nowiny 102
5115 Nordamar Sp. z o.o. S.K. Gdynia 102
5116 Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa 102
5117 Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 102
5118 Indykpol Brand Sp. z o.o. Warszawa 102
5119 No Limit Sp. z o.o. Warszawa 102
5120 Nat-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łomianki 102
5121 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek i Wspólnicy Sp. Komandytowa Wrocław 102
5122 Sp-nia Mieszkaniowa OSTROBRAMSKA Warszawa 102
5123 PC Print S.J. Warszawa 102
5124 UBM Polska Sp. z o.o. Warszawa 102
5125 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 102
5126 ALMA S.A. Poznań 102
5127 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe AKPOL Sp. z o.o. Gdańsk 102
5128 Development And Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Spółka Komandytowa Łódź 102
5129 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 102
5130 Drogbud – Larix Sp. z o.o. Olesno 102
5131 TEKSTYLIA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa S.J. Nadolice Wielkie 102
5132 Kerzen Ryszard Orlicki S.J. Dzikowiec 102
5133 Kancelaria Radców Prawnych Oleś & Rodzynkiewicz Spółka Komandytowa Kraków 102
5134 Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM Ryszard Musz Przemyśl 102
5135 SPIROFLEX Sp. z o.o. Mielec 101
5136 Budromost – Starachowice Sp. z o.o. Wąchock 101
5137 AMS Metal Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 101
5138 Cbm J. Cołokidzi sp.j. Bolesławiec 101
5139 Zakład Usług Informatycznych Novum Sp. z o.o. Łomża 101
5140 OMAG Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń Brzezinka 101
5141 Skoczowska Fabryka Kapeluszy POLKAP S.A. Skoczów 101
5142 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 101
5143 Audiofon Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 101
5144 ABS Bonifer Polska Sp. z o.o. Brzeg 101
5145 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 101
5146 Spectrum Development Sp. z o.o. Wrocław 101
5147 Glob – Terminal Sp. z o.o. Białystok 101
5148 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. Warszawa 101
5149 Irma Sp. z o.o. sp.k. Siepraw 101
5150 Universal McCann Sp. z o.o. Warszawa 101
5151 RKKW Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 101
5152 Borkomet Sp. z o.o. S.K. Szczekociny 101
5153 Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o. Warszawa 101
5154 ZK – REM Sp. z o.o. Przeds. Remontowo – Produkcyjne Zdzieszowice 101
5155 Zakład Utylizacyjny sp. z o.o. Gdańsk 101
5156 AMLUX Sp. z o.o. Warszawa 101
5157 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 101
5158 Wizet Transport Sp. z o.o. Łęczyca 101
5159 Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Sp. z o.o. S.K. Września 101
5160 Park Wodny Sopot Sp. z o.o. Sopot 101
5161 Unimet S.J. Rzeszów 101
5162 Viamind Sp. z o.o. Warszawa 101
5163 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rosko 101
5164 Netbrokers Polska Sp. z o.o. S.K. Kraków 101
5165 NSK Polska Sp. z o.o. Kielce 101
5166 Auto – Centrum Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne S.A. Poznań 101
5167 Nordic Development S.A. Warszawa 101
5168 MISTRZEJOWICE Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 101
5169 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 101
5170 Majster – Pol Kosińscy S.J. Cegłów 101
5171 IMPERIAL – KOŁOBRZEG A. Łuczka, Zb. Łuczka S.J. Kołobrzeg 101
5172 FCA Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 101
5173 Bruggen Polska Sp. z o.o. Warszawa 101
5174 Batim-Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. J. Barbara Edelmuller-Generaux i Janusz Rembilas w Starym Sączu Stary Sącz 101
5175 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pinus Jerzy Smolarczyk, Mariusz Smolarczyk S. J. Skarbimierz 101
5176 Benski Sp. z o.o. sp.k. Solarnia 101
5177 Sirowa Poland Sp. z o.o. Warszawa 101
5178 Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o. Wrocław 101
5179 Spółdzielnia STW w Bolesławcu Bolesławiec 101
5180 Przeds. Remontowo – Budowlano – Montażowe Cem – Bud Sp. z o.o. Chrzanów 101
5181 Moto – Remo S.J. Iława 101
5182 CONVEX – GLASS Sp. z o.o. Chmielek 101
5183 EQOS ENERGIE POLSKA Sp. z o.o. Świdnica 101
5184 GM Color Sp. z o.o. Bydgoszcz 101
5185 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 101
5186 Terma Artur, Dariusz i Helena Szymaniuk sp. j. Słupsk 101
5187 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 101
5188 Wytwórnia Octu i Majonezu OCETIX Sp. z o.o. Grudziądz 101
5189 Cablex – P Sp. z o.o. Łódź 101
5190 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 101
5191 HACHETTE LIVRE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 101
5192 METTLER – TOLEDO Sp. z o.o. Warszawa 101
5193 Linek-Eko Sp. z o.o. sp.k. Cybulice Małe 101
5194 Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 101
5195 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 101
5196 MEKRO Sp. z o.o. Świecie 100
5197 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Cielcza 100
5198 Echo Investment ACC – Grupa Echo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kielce 100
5199 Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Radom 100
5200 Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli Nowa Sól 100
5201 Blattin Polska Sp. z o.o. Siedlec 100
5202 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 100
5203 INTERTREND Polska Sp. z o.o. Września 100
5204 CEFARM RZESZÓW Sp. z o.o. Rzeszów 100
5205 FHU ROLMET Kowalski Marek Frączek Zbigniew S.J. Kazimierza Wielka 100
5206 Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRNIK Katowice 100
5207 Produkcja Elementów Złącznych CONNECTOR S.J. Marek Kociok, Wojciech Konieczko Bytom 100
5208 Grzybkowski Guzek Jackowski Adwokacka sp.p. Poznań 100
5209 PERSPEKTYWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Łomża 100
5210 Narodowy Instytut Fryderyka Chopina Warszawa 100
5211 PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 100
5212 Inelo Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 100
5213 Stylbruk Adrian Bieniek, Renata Bieniek S.J. Wawrzyńcowice 100
5214 NET – PROFIT Warzywa & Owoce Sp. z o.o. Tropiszów 100
5215 Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Inowrocław 100
5216 Akademia Sztuk Pięknych Warszawa 100
5217 FAST-FOL Gadomscy Sp.J. Mława 100
5218 Polconsult Interservice Sp. z o.o. Warszawa 100
5219 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 100
5220 RE – BAU Sp. z o.o. Kraków 100
5221 Prime Construction Sp. z o.o. Szczecin 100
5222 Partex Marking Systems Sp. z o.o. Lubicz Dolny 100

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię   InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto wszystkie firmy z baz firm InfoCredit spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2014-2015,

2. Dodatni kapitał własny w 2015 roku,

3. Dodatni zysk netto w 2015 roku,

4. Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu   marcu 2016 r.:  C/Z:  41,5, a  C/WK: 1,2.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z końca marca 2016 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2016 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2015 r.  i wskaźnika C/Z w końcu marca 2016 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2015 r.  i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2016 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2016.

4 tygodnie temu przez w Instytut , Polskie Brylanty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane