stickyimage

To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Todis Consulting wdraża zintegrowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw

Todis Consulting to niezależna polska firma konsultingowa specjalizująca się we wdrożeniach i wspieraniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

Oferuje systemy ERP – Epicor ERP oraz iScala dedykowane firmom produkcyjnym i dystrybucyjnym, Deltek Maconomy odpowiadający na potrzeby firm z sektora usług profesjonalnych, a także system M-Files DMS – profesjonalne narzędzie do zarządzania dokumentacją.
Todis Consulting specjalizuje się nie tylko we wdrożeniach gotowych systemów, ale także tworzy własne rozwiązania, modyfikacje bądź dodatki do istniejących systemów w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów.

Firma na stałe współpracuje z ponad 80 klientami w Polsce oraz 32 innych krajach na świecie. Jeste firmą opartą na wartościach i relacjach, a do każdego klienta podchodzi indywidualnie i w tym dopatruje  źródła swojego sukcesu.

Todis Consulting cieszymy się z tytułów przyznanych przez  Instytut Europejskiego Biznesu, są one bowiem potwierdzeniem jej finansowej stabilności jako wiarygodnego partnera biznesowego.

W roku bieżącym i kolejnych latach Todis Consulting  chce dalej wspierać dotychczasowych i nowych klientów w efektywnym wykorzystaniu zasobów przez dostarczanie zintegrowanych rozwiązań informatycznych dopasowanych do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Todis Consulting Sp. z o.o. Sp. k w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016, IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej informacji o naszej ofercie można znaleźć na stronie www.todis.pl

1 miesiąc temu przez w Efektywna Firma , Gepardy Biznesu , Mocna Firma. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane