stickyimage

To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij
http://businessnow.pl/pliki/2017/10/V-Kongres-NG-banner_poprawiony.jpg

Regulamin Klubu Nowoczesnego Biznesu

Klub Nowoczesnego Biznesu jest dobrowolną  organizacją  zrzeszającą  firmy, banki i samorządy terytorialne. Jego celem jest promowanie rozwoju gospodarczego i odpowiedzialnego biznesu w Polsce oraz wspieranie członków i przekonywanie ich do tego, by wzajemnie pomagali sobie.

 

  1. Członkiem Klub Nowoczesnego Biznesu można zostać każda firma, bank i samorząd terytorialny.
  2. Członkostwo w Klubie rozpoczyna się z dniem złożenia deklaracji członkowskiej i wniesienia rocznej opłaty za pakiet usług marketingowych oferowanych w ramach członkostwa w Klubie.
  3. Administratorem Klubu jest ULAN Sp. z o.o., wydawca Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”, serwisów internetowych i stron na Facebooku.
  4. Dyrektora Klubu mianuje prezes ULAN Sp. z o.o.
  5. Wstępując do Klubu Nowoczesnego Biznesu jego członek:

a)     Wyraża poparcie dla idei współpracy środowiska biznesu i samorządu terytorialnego.

b)    Deklaruje chęć czynnego włączenia się w działania Klubu.

c)     Zobowiązuje się do uiszczania corocznej opłaty za pakiet usług marketingowych oferowanych w ramach członkostwa i przestrzegania regulaminu Klubu.

  1. Wysokość corocznej opłaty za pakiet usług marketingowych oferowanych w ramach członkostwa w Klubie ustala dyrektor Klubu.  W 2017 r. wynosi ona 600 zł netto (bez podatku VAT) i jest kosztem uzyskania przychodu dla członka Klubu.
  2. Członkostwo w Klubie umożliwia członkom Klubu:

a)     Bezpłatny udział w szkoleniach, konferencjach i imprezach organizowanych przez Klub.

b)    Zamieszczenie jednego artykułu promocyjnego rocznie w Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma”.

c)      Opublikowanie rocznie 4 publikacji o członku Klubu, jego produktach i usługach w newsletterze Klubu, w serwisach internetowych BusinessNow.pl, EuropejskaFirma.pl, KNB.org.pl, GepardyBiznesu.pl, IBS.edu.pl i na stronach na Facebooku: Klub Nowoczesnego Biznesu, Modern Business Club, BusinessNow, Europejska Firma, Gepardy Biznesu i Business Gepard, Informator Bankowości Spółdzielczej.

 

Regulamin  Klubu Nowoczesnego Biznesu zatwierdzony przez dyrektora Klubu Nowoczesnego Biznesu Jerzego Krajewskiego 10 lipca 2017 r.

3 miesiące temu przez w Klub. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane