stickyimage

To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij
http://businessnow.pl/pliki/2017/05/banner_Kongres.jpg

VIII edycja Konkursu Bank Przyjazny Firmom 2016

Prawo do używania tytułu Bank Przyjazny Firmom 2016 uzyska bank, który zdobędzie dużo punktów w analizie jego oferty i działań dla firm, przeprowadzonej przez Instytutu Europejskiego Biznesu.

Regulamin ósmej edycji ogólnopolskiego Konkursu Bank Przyjazny Firmom 2016   

I. Misja

Misją  Konkursu Bank Przyjazny Firmom  jest wspieranie   rozwoju europejskich firm  i banków oraz przekonywanie ich do   tego, by same  siebie   nawzajem    wspierały

II. Cele

1. Wyłonienie banków najbardziej przyjaznych firmom.

2. Promowanie banków najbardziej przyjaznych firmom.

3. Promowanie sponsorów, partnerów i patronów medialnych konkursu.

III. Organizator

Organizatorem  Konkursu Bank Przyjazny Firmom  jest Instytut Europejskiego Biznesu z siedzibą w Warszawie  przy  ul. Hożej 86/410.

IV. Wybór zwycięzców

Wybór dokonywany jest na podstawie analizy oferty banku i jego działań dla firm, przeprowadzonej przez Instytutu Europejskiego Biznesu w dwóch głównych kategoriach:

1. Bank Przyjazny Firmom Potrzebującym Pieniędzy,

2. Bank Przyjazny Firmom Posiadającym Pieniądze.

V. Uczestnictwo w Konkursie

1. Uczestnictwo w Konkursie jest bezpłatne.

2. W Konkursie  mogą brać   udział banki,  które nie  wyrażały na to zgody.

VI. Nagrody w Konkursie

1. Nagrodami w konkursie są tytuł promocyjny Bank Przyjazny Firmom 2016, dyplomy, statuetki i logo promocyjne Bank Przyjazny Firmom 2016.

 Image

Element graficzny logo Bank Przyjazny Firmom

 

Image

Image

Statuetka Konkursu Bank Przyjazny Firmom

VII. Ogłoszenie wyników Konkursu

1. Wyniki Konkursu Bank Przyjazny Firmom ogłaszane są w serwisach internetowych BusinessNow.pl ,  GepardyBiznesu.pIBS.edu.pl , w Magazynie Przedsiębiorców “Europejska Firma” oraz na Kongresach Nowoczesnej Gospodarki.

2. O terminach i miejscach organizowania kongresów decyduje dyrektor Instytutu Europejskiego Biznesu.

VIII. Zmiany regulaminu

1. Regulamin Konkursu Bank Przyjazna Firmom ustala i zmienia dyrektor Instytutu Europejskiego Biznesu.
2. Regulamin dostępny jest w formie pisemnej na na stronach internetowych: BusinessNow.pl,  GepardyBiznesu.p l i IBS.edu.pl .

Regulamin zatwierdzony przez dyrektora Instytutu Europejskiego Biznesu 9 listopada 2016 r.

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie był pierwszym Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2009.  Jego klienci nadesłali 20 ankiet, w których średnia ocen banku to 5,9 punktów  na 6 możliwych do zdobycia. Na Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego 7 maja 2009 r. bank otrzymał statuetkę, dyplom  i logo promocyjne.

Rejonowy Bank Spółdzielcze w Lututowie otrzymał statuetkę Tęcza Kart i tytuł Bank Przyjazny Biznesowi 2009, bo został wysoko oceniony w ankietach przesłanych przez jego klientów biznesowych.

Image

Rafał Lipa, Kierownik Działu Marketingu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie

Bank Spółdzielczy w Głogowie Małopolskim został pierwszym Bankiem Przyjaznym Biznesowi w województwie podkarpackim.

Image

Na zdjęci od prawej: Marta Matczyńska, dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego i Stanisław Pado, prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Głogowie Małopolskim, na Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Podkarpackiego 31 marca 2011 r.

Image

Zdjęcie grupowe przedstawicieli przyjaznych biznesowi banków i samorządów województwa podkarpackiego.

Bartosz Sobiesiak, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Oławie, odebrał statuetkę Tęcza Kart Płatniczych10 grudnia 2015 r. w Warszawie na III Kongresie Nowoczesnej Gospodarki.

Image
Od lewe: Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Europejskiego  Biznesu, Zdzisław Sokal, doradca prezydenta RP Andrzeja Dudy i jego przedstawiciele w Komisji Nadzoru Finansowego, Bartosz Sobiesiak, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Oławie, poseł Adam Abramowicz, Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.
7 miesięcy temu przez w Przyjazny Bank. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane