stickyimage

To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Efektywne Firmy 2015

Spośród 39 729 przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2016 r. przeanalizował Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2015 uzyskało 3000 firm, bo średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2013-2014 wyniósł w nich minimum 5 proc.  

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez dziewięć lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw.

Przedstawiamy najnowszy ranking efektywnych firm według  średniego stosunku zysku netto do przychodów w latach 2013-2014

We wrześniu 2016 r.  wywiadownia handlowa InfoCredit dostarczyła IEB dane finansowe 39 729 przedsiębiorstw.

Do analizy zostały wybrane  firmy, które w latach 2013 -2014 miały każdego roku ponad pół milion złotych przychodów netto, więcej niż 10 tys. zł zysku netto,  a wartość ich kapitału była dodatnia.

 Instytutu Europejskiego Biznesu policzył średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2013-2014.

Image

Statuetka Efektywna Firma dla firm, wyróżnionych w IV edycji Konkursu Efektywna Firma 2011.

 

Image

Statuetka Efektywna Firma dla firm, wyróżnionych w VI edycji Konkursu Efektywna Firma 2013, i wzór logo promocyjnego Efektywna Firma 2013.

Tytuł Efektywna Firma 2015 uzyskały przedsiębiorstwa, w których średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2013-2014 wyniósł minimum 5 proc. Publikujemy zestawianie 3000 najbardziej efektywnych firm.

Firmy te mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2015 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Efektywna Firma 2015 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc  nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż jej zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Efektywne Firma 2015 
Lp. Nazwa firmy Siedziba Stosunek zysku netto do przychodów w proc.
 Rok 2013 Rok 2014 Średni w latach 2013 i 2014
1 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 3058,9 10554,3 6806,6
2 Polski Cynk Sp. z o.o. Oława 8199,5 56,5 4128,0
3 PPM Development Sp. z o.o. S.K. Kraków 2625,0 4839,6 3732,3
4 Eurocashvc2 Sp. z o.o. Komorniki 114,8 6798,4 3456,6
5 ATP Invest Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 4438,2 41,1 2239,7
6 Innogy Renewables Polska Sp. z o.o. Warszawa 2237,1 2219,6 2228,3
7 Krakowski Holding Komunalny S. A. Kraków 2656,3 1289,8 1973,0
8 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 1925,9 1508,5 1717,2
9 Merkury Market S.A. Krosno 3164,6 10,3 1587,5
10 NDI AUTOSTRADA Sp. z o.o. Sopot 4,1 2579,8 1291,9
11 Jk Invest Sp. z o.o. Wrocław 2539,4 13,2 1276,3
12 Kristensen Group Investments Sp. z o.o. Warszawa 725,9 1502,3 1114,1
13 IIF S.A. Kraków 1043,1 1003,4 1023,2
14 ENERGA S.A. Gdańsk 616,1 1404,2 1010,2
15 Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego Sp. z o.o. Lublin 1102,0 911,4 1006,7
16 Nord-Fish S.J. W. Batko A. Makowiecki Kołobrzeg 611,1 1235,1 923,1
17 Beyond Investments Sp. z o.o. Wrocław 1760,3 4,6 882,5
18 Redom Sp. z o.o. Warszawa 1491,8 252,0 871,9
19 CMP Invest sp. z o.o. Tywica 883,4 741,9 812,7
20 Ewg Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o. S.k. Legnica 1111,6 449,8 780,7
21 MAK Investments S.A. Warszawa 1238,8 272,5 755,6
22 Dekada Grójec Sp. z o.o. Warszawa 1487,5 15,5 751,5
23 KUPIEC POZNAŃSKI S.A. Poznań 1399,3 15,9 707,6
24 SYNTHOS S.A. Oświęcim 516,9 881,0 699,0
25 Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Zduńska Wola 744,2 647,5 695,9
26 Premium Distributors Sp. z o.o. Warszawa 18,8 1366,8 692,8
27 PUH WŁODZIMIERZ S.A. Trzebinia 1371,2 14,4 692,8
28 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 433,3 945,8 689,5
29 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 600,8 743,3 672,1
30 Gest – Pol Sp. z o.o. Bogusławice 607,6 728,9 668,2
31 Paged Capital Sp. z o.o. Warszawa 1038,1 287,2 662,7
32 Man Financial Services Poland Sp. z o.o. Wolica 800,7 522,6 661,6
33 Spółdzielnia Rzemieślnicza Blacharsko – Instalacyjna Poznań 13,3 1300,3 656,8
34 Echo – Aurus Sp. z o.o. Kielce 630,4 660,9 645,7
35 PMP Sopot Sp. z o.o. Warszawa 1106,6 170,8 638,7
36 Zarząd Nieruchomości Elzam – Dom Sp. z o.o. Elbląg 77,8 1144,5 611,1
37 ARGE Sp. z o.o. Kraków 1097,7 120,7 609,2
38 TDJ S.A. Katowice 902,2 282,3 592,3
39 MBC Invest sp. z o.o. Wirówek 642,0 539,1 590,5
40 Linklaters Poland Sp. z o.o. Warszawa 998,4 166,6 582,5
41 DR IRENA ERIS S.A. Piaseczno 523,8 566,7 545,3
42 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 987,8 65,3 526,6
43 CARSERVIS S.A. Warszawa 998,4 15,0 506,7
44 Rubo Sp. z o.o. Gdynia 547,2 455,1 501,1
45 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 412,6 578,4 495,5
46 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 478,4 504,1 491,3
47 Trans – Formers Holding Sp. z o.o. Warszawa 228,6 742,7 485,7
48 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 865,9 92,6 479,3
49 Gemini Holding Sp. z o.o. Kraków 212,2 717,2 464,7
50 BWE – BIS Bogumiła i Edward Wisniewscy S.J. Konin 327,6 579,8 453,7
51 ATP Investments Sp. z o.o. Warszawa 370,0 529,9 449,9
52 Sadyba Best Mall Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 62,7 817,1 439,9
53 Pgf Zachód Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 806,9 36,9 421,9
54 Raiffeisen- Leasing Polska S. A. Warszawa 521,7 272,4 397,0
55 LIBRA Sp. z o.o. FHU Gdynia 23,3 767,4 395,3
56 Polskie Uzdrowisko Ciepłowody Przerzeczyn Zdrój Sp. z o.o. Wrocław 714,9 70,7 392,8
57 PPHU ASTOR & KUBA S.J. Olsztyn 80,6 645,7 363,1
58 Grupa Duon S.A. Wysogotowo 146,9 560,4 353,6
59 Metsa Tissue Poland Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 507,9 180,1 344,0
60 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 288,4 387,9 338,1
61 Emstar S.A. Bydgoszcz 127,5 543,2 335,4
62 Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce Warszawa 106,2 562,8 334,5
63 Fundusz Rozwoju i Promocjiwojewództwa Wielkopolskiego S.A. Poznań 486,2 163,8 325,0
64 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 373,2 272,7 323,0
65 Conlan Property 2 Sp. z o.o. Warszawa 5,9 634,6 320,3
66 Sobol Health Center S.K.A. Sopot 599,3 39,8 319,6
67 Autogiełda Majski, Styrna sp. j. Wrocław 613,7 19,8 316,7
68 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 435,3 177,0 306,1
69 Progresiv-Logistic Sp. z o.o. S.K. Kraków 35,1 554,2 294,7
70 Pro Cam Polska (Holdings) Sp. z o.o. Gdańsk 339,5 242,4 291,0
71 Columna Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 217,2 356,3 286,8
72 Green Lights Holding Sp. z o.o. Warszawa 132,0 440,9 286,4
73 2GO Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 544,6 22,0 283,3
74 Invest 5 Tdj Estate Sp. z o.o. S.K.A. Katowice 13,6 545,6 279,6
75 Echo Park Rozwoju Sp. z o.o. S.K. Kielce 37,4 521,2 279,3
76 Felbermayr Immo Sp. z o.o. Wrocław 512,7 39,5 276,1
77 Lokum Deweloper S.A. Wrocław 0,5 545,2 272,9
78 Radio Muzyka Fakty Sp. z o. o. Kraków 23,7 506,9 265,3
79 Polska Grupa Odlewnicza S.A. Katowice 101,5 421,4 261,4
80 Saller Polbau Sp. z o.o. Poland Projekt Gamma S.K. Wrocław 480,0 40,9 260,4
81 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jelenia Góra 136,1 377,5 256,8
82 Quark Ventures S.A. Wrocław 172,8 336,8 254,8
83 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 339,2 169,6 254,4
84 CP Property Sp. z o.o. SPV6 S.K. Warszawa 436,3 66,7 251,5
85 5th Avenue Holding S.A. Warszawa 475,2 8,7 242,0
86 Mieleckie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. Mielec 142,0 332,9 237,4
87 UWI Inwestycje S.A. Poznań 459,0 4,0 231,5
88 AAT Sp. z o.o. Kraków 459,2 0,9 230,0
89 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 223,7 217,8 220,7
90 Uczelnia Warszawska Im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa 395,1 36,7 215,9
91 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 237,1 187,2 212,2
92 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 247,6 176,1 211,9
93 Pioneer Pekao Investment Management S.A. Warszawa 204,8 216,1 210,4
94 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Komorniki 85,2 331,6 208,4
95 Ronson Development Sp. z o.o. – Horizon S.K. Warszawa 220,5 194,8 207,7
96 Technip Polska Sp. z o.o. Warszawa 393,5 18,3 205,9
97 Przeds. Hydrogeologiczne Hydrogeopol Sp. z o.o. Dębica 205,4 205,4 205,4
98 Europrojekt Beta Saller Polbau Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 352,8 55,2 204,0
99 Industrial Center 10 Sp. z o.o. Warszawa 322,3 74,0 198,2
100 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zorza S. A. Warszawa 38,9 352,4 195,6
101 Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. Szczecin 357,0 33,4 195,2
102 Bio – Tech Consulting Sp. z o.o. Łódź 238,4 146,8 192,6
103 ELKOND – Kakareko, Olszewski, Panas S.J. Białystok 315,5 66,0 190,8
104 Sirio – Pol Sp. z o.o. Besko 181,4 193,3 187,3
105 Euro Styl Development Sp. z o.o. Oliwa Park sp.k. Gdańsk 179,0 194,2 186,6
106 WISTIL S.A. Kalisz 322,2 45,9 184,0
107 Incoga Sp. z o.o. Lublin 49,8 317,0 183,4
108 Mix Biura Sp. z o.o. sp.k. Kraków 306,9 55,9 181,4
109 Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J. Kalisz 202,9 158,7 180,8
110 Klif Sp. z o.o. Lublin 348,5 7,7 178,1
111 Black Pearls Investments Sp. z o.o. Gdańsk 3,2 344,8 174,0
112 Private Equity Managers S.A. Warszawa 109,9 229,1 169,5
113 HAMPOL Marek Burliga S.J. Wieliczka 304,4 32,6 168,5
114 Pelion S.A. Łódź 67,0 269,6 168,3
115 ARDO S.A. Warszawa 332,1 1,8 167,0
116 KRUK S.A. Wrocław 17,3 315,0 166,2
117 Norblin – BTA Sp. z o.o. Warszawa 88,7 237,6 163,2
118 Capital Development Sp. z o.o. Warszawa 318,2 6,4 162,3
119 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 280,3 43,1 161,7
120 Przedsiębiorstwo Handlowe Nomax W. Nowakowski Sp. J. Sumin 21,2 296,8 159,0
121 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma Skórzewo 143,6 172,7 158,1
122 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 243,5 68,9 156,2
123 Emperia Holding S.A. Warszawa 190,4 121,1 155,7
124 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 186,8 123,4 155,1
125 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 227,8 81,7 154,8
126 BBR Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 95,8 211,1 153,4
127 NOMINA Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 295,5 8,2 151,8
128 Remondis Olsztyn Sp. z o.o. Warszawa 168,7 131,8 150,2
129 Centrum Odszkodowań Drb Sp. z o.o. S.K. Legnica 11,4 285,8 148,6
130 Przedsiębiorstwo Systemów Automatyki ZAPIS Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 146,2 141,0 143,6
131 Tyskie Sp. z o.o. sp.k. Poznań 198,6 86,7 142,7
132 Goodman Omega Logistics (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 16,0 260,4 138,2
133 Cron Sp. z o.o. Warszawa 110,0 162,1 136,0
134 Cersanit Trade Mark Sp. z o.o. Kielce 79,8 191,2 135,5
135 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Duchnicach Ożarów Mazowiecki 194,7 75,5 135,1
136 Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. Bydgoszcz 164,5 100,9 132,7
137 Nieruchomości Prim Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 45,7 219,5 132,6
138 ICN POLFA RZESZÓW S.A. Rzeszów 254,8 9,4 132,1
139 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 128,1 129,9 129,0
140 Spółdzielnia Gastronomiczna Kaskada w Łodzi Łódź 25,7 232,0 128,9
141 KPM Invest Sp. z o.o. Kraków 93,5 163,6 128,5
142 Towimor Invest Sp. z o.o. Toruń 24,1 232,5 128,3
143 Wiosna Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Produkcyjne Warszawa 251,9 1,9 126,9
144 Financial Assets Management Group S.A. Warszawa 107,7 144,9 126,3
145 W Investments S.A. Warszawa 87,5 164,7 126,1
146 Aurex Tech Sp. z o.o. Raszyn 135,6 116,5 126,1
147 Gameta-Szpital B. Modzelewska-Radwan S.J. Rzgów 144,8 107,0 125,9
148 Sas Investment Sp. z o.o. sp.k. Puszczykowo 240,4 10,0 125,2
149 Transmlecz Sp. z o.o. Warszawa 96,2 151,1 123,6
150 Andersia Property Sp. z o.o. Poznań 143,9 102,6 123,3
151 STALEXPORT Autostrady S. A. Mysłowice 82,7 163,0 122,8
152 PH Sopexim Anna Sopeki i Adam Sopek Sp. J. Aleksandrów Łódzki 122,7 122,3 122,5
153 VPK Polska Sp. z o.o. Września 117,0 127,4 122,2
154 Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa Jelenia Góra 114,0 130,2 122,1
155 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 122,6 121,0 121,8
156 MTC PLUS Sp. z o.o. Białystok 29,0 214,7 121,8
157 Anek Sroczyński sp.j. Warszawa 169,0 73,8 121,4
158 Rolsam Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowe Samborsko 232,0 10,0 121,0
159 01CYBERATON S.A. Warszawa 8,9 232,3 120,6
160 Business Managament Sp. z o.o. Warszawa 102,1 136,7 119,4
161 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. Jelenia Góra 218,7 15,9 117,3
162 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 182,0 51,2 116,6
163 KMPC Sp. z o.o. Kobelniki 163,4 69,7 116,5
164 GetBack S.A. Wrocław 121,1 108,3 114,7
165 Krepel Poland Sp. z o.o. Kobierno 61,0 167,0 114,0
166 Midvest Sp. z o.o. S.K Bielsko-Biała 102,7 124,7 113,7
167 ALTA S. A. Warszawa 16,0 205,5 110,7
168 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lubska 131,6 89,6 110,6
169 Sobiesław Zasada S.A. Kraków 48,3 171,5 109,9
170 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A. Warszawa 66,3 151,7 109,0
171 Przedsiębiorstwo Rolne Agrojar Sp. z o.o. Strzelce Klasztorne 13,4 204,2 108,8
172 Air Tours Poland – Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 129,5 86,6 108,1
173 Ecol Sp. z o.o. Gdańsk 153,4 62,4 107,9
174 Confirme Sp. z o.o. Warszawa 50,2 164,5 107,3
175 Akropol Szczecin Sp. z o.o. S.K.A. Luboń 208,3 4,0 106,1
176 ELPRO DEVELOPMENT S.A. Warszawa 164,4 45,6 105,0
177 Grupa Unimax S.A. Kielce 59,4 149,0 104,2
178 WIMAR GIERZYŃSKA Sp.J. Płock 173,7 32,4 103,0
179 Loyd S.A. Warszawa 149,3 55,9 102,6
180 Investprojekt Saller Sp. z o.o. Wrocław 93,3 111,6 102,5
181 Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A. Krotoszyn 108,0 96,3 102,1
182 Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. Kaniów 160,3 43,3 101,8
183 SOLANUM Rolno – Produkcyjna Sp. z o.o. Grudziądz 167,5 33,9 100,7
184 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 107,6 93,6 100,6
185 P3 Ekon Sp. z o.o. S.K.A. Lublin 97,3 103,9 100,6
186 Top Market Saller Sp. z o.o. Wrocław 101,9 99,0 100,4
187 TM Nord S.J. Sopot 92,8 107,3 100,1
188 THC Fund Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 100,0 100,0 100,0
189 KMB Krzysztof Burdalski Spółka Komandytowa Ługów 99,8 99,7 99,8
190 Przedsiębiorstwo Hydrogeologiczne HYDROPOL S.A. Kraków 195,7 3,5 99,6
191 Air Canada S.A. Oddział w Polsce Warszawa 99,5 99,4 99,5
192 Domino Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 99,1 99,4 99,3
193 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jelczu Laskowicach Jelcz-Laskowice 15,2 183,4 99,3
194 Jotes Business Park Sp. z o.o. Łódź 141,3 56,9 99,1
195 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A Krotoszyn 100,9 97,0 98,9
196 Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 98,4 99,2 98,8
197 Grosz I Sp. z o.o. Wrocław 6,3 190,8 98,6
198 IP Brand Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 99,1 97,9 98,5
199 Gamet Business Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Toruń 98,0 98,8 98,4
200 Investor Market Saller Sp. z o.o. Wrocław 109,1 87,6 98,3
201 Malaysian Airline System Berhad S.A. Warszawa 98,4 98,1 98,3
202 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 74,7 120,4 97,5
203 Port Praski Inwestycje Sp. z o.o. SK-A Warszawa 187,3 7,4 97,3
204 M&B Zaslavsky Spółka Komandytowa Warszawa 96,7 97,6 97,2
205 Reacon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 98,2 95,7 97,0
206 Baard Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 190,6 2,8 96,7
207 Exploris Sp. z o.o. S.K. Warszawa 96,7 96,7 96,7
208 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 110,7 82,4 96,6
209 ABW Superbruk S.J. Hryniewicze 95,5 96,3 95,9
210 Factory Business Park Sp. z o.o. Łódź 12,1 179,4 95,7
211 Dziedzic i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 95,8 95,3 95,5
212 Sphi Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 95,5 95,3 95,4
213 Qatar Holding Poland Sp. z o.o. Warszawa 92,2 98,2 95,2
214 Neinver Annopol Sp. z o.o. Warszawa 152,1 36,7 94,4
215 TARNÓW-AM1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 94,3 94,4 94,3
216 NNI Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 93,7 94,9 94,3
217 Profile Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 93,4 94,9 94,2
218 CRH ŻAGIEL Sp. z o.o. Lublin 60,7 127,0 93,9
219 MDDP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 92,5 95,0 93,7
220 PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa Warszawa 92,7 94,6 93,6
221 Riaucourt Sp. z o.o. sp.k. Kwirynów 94,9 92,0 93,4
222 Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. Kielce 116,4 70,1 93,3
223 MCI Capital S.A. Warszawa 88,4 97,9 93,2
224 BEST S.A. Gdynia 10,7 175,5 93,1
225 I. Smith, K. Czarnecka Żochowska, M. Ignatowicz, T. Barańczyk, M. Chomiuk, A. Jarosz, S. Krempa, R. Dróbka, T. Kassel, J. Wacławek Doradcy Podatkowi sp.k. Warszawa 92,5 93,0 92,8
226 Jwp Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Rzążewska, Gorzkiewicz, Rolbiecka i Grucelski sp.p. Warszawa 95,4 89,5 92,5
227 PWC Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 90,4 93,8 92,1
228 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 91,8 92,1 91,9
229 J.W. Marka Sp. z o.o. Ząbki 94,1 89,4 91,8
230 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 156,5 26,4 91,5
231 Wyszogrodzki i Wspólnicy sp.j. Warszawa 91,6 91,1 91,3
232 RK Niedziałek – Krzysztof Niedziałek , Robert Niedziałek S.J. Lublin 101,7 80,3 91,0
233 B. Jasiołek, P. Wiewiórka Doradcy Podatkowi sp.k. Warszawa 90,3 91,8 91,0
234 Mak Dom GK S.A. Warszawa 105,5 76,5 91,0
235 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 86,4 95,4 90,9
236 Blizzard Real Sp. z o.o. Warszawa 25,4 155,3 90,4
237 Zmaj Inwestycje Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 138,9 41,8 90,4
238 Wolf Immobilien Polen S.A. Warszawa 85,1 95,6 90,4
239 Reinfuss i Mastalerz S.J. Warszawa 88,2 92,5 90,3
240 Oponeo Brandhouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 88,3 92,0 90,1
241 It Connect Sp. z o.o. S.K. Warszawa 91,1 88,8 90,0
242 Jacek Poświata Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 91,8 87,5 89,7
243 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 55,4 123,9 89,6
244 Spółdzielnia Cotton – Tech Warszawa 88,3 90,5 89,4
245 PTHW Sp. z o.o. Lublin 173,3 5,2 89,3
246 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 88,5 90,1 89,3
247 BL Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 21,4 157,1 89,2
248 Crystal Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 66,1 112,2 89,2
249 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Tadeusza Kościuszki Psarskie 90,9 87,0 89,0
250 Orbis Kontrakty Sp. z o.o. Warszawa 88,5 88,4 88,4
251 Jakon Jan Konieczny Wojciech Jakubowski Sp. J. Tarnowo Podgórne 90,2 86,1 88,2
252 I 4 Ventures Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 82,6 93,3 87,9
253 CEFARM CZĘSTOCHOWA S.A. Kamyk 77,1 97,3 87,2
254 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 87,0 87,3 87,2
255 Kabaty Investments Tesco Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 85,0 89,1 87,0
256 Grupa Gezet Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 129,5 43,6 86,6
257 Rem House Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kaźmierz 82,9 87,0 85,0
258 IPACO Sp. z o.o. Wysokie 126,3 43,2 84,8
259 Funtasty Sp. z o.o. Warszawa 117,2 52,1 84,7
260 Kancelaria Prawna G. Bobrowski i Wspólnicy sp.k. Wrocław 84,0 85,3 84,7
261 Deupoplant Sp. z o.o. Ernestynów 67,2 102,1 84,6
262 City Park Poznań Sp. z o.o. sp.k. Poznań 9,9 158,5 84,2
263 Andersen Poland Sp. z o.o. S.K. Oświęcim 147,2 20,8 84,0
264 MGM-INWEST Sp. z o.o. Osie 84,0 84,0 84,0
265 PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J. Kępno 83,8 83,9 83,9
266 Ciarko Sp. z o.o. Ip S.K. Sanok 84,1 83,7 83,9
267 Fundacja Ekspert-Kujawy Poznań 86,9 80,8 83,8
268 JR Holding S.A. Kraków 31,8 135,6 83,7
269 Tiger Investment Sp. z o.o. Sp.k. Gdańsk 81,6 85,9 83,7
270 Gospodarstwo Rolne w Szałwinku Sp. z o.o. Szałwinek 104,6 62,7 83,6
271 BENEFIS Sp. z o.o. Mikołów 153,6 13,5 83,6
272 Niwa Sp. z o.o. Przekolno 85,0 81,7 83,4
273 Warta Management Marinwest Sp. z o.o. S.K. Poznań 90,9 75,8 83,4
274 Inphotech Sp. z o.o. Warszawa 40,4 126,3 83,3
275 Steadfast Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 85,6 81,1 83,3
276 Atrium Poland 1 Sp. z o.o. Targówek S.K. Warszawa 103,5 61,9 82,7
277 DTP S.A. Warszawa 136,2 29,0 82,6
278 Mars Finance 1 Sp. z o.o. Warszawa 1,8 163,2 82,5
279 Unimor Development S.A. Gdańsk 140,1 24,2 82,1
280 Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Lublin 139,4 24,4 81,9
281 Skarbiec Holding S. A. Warszawa 133,8 29,8 81,8
282 Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo – Pszczelarska W Pleszewie Pleszew 6,0 157,5 81,8
283 KAM Sp. z o.o. Michałowice 146,1 17,2 81,7
284 P. Hasior i Spółka Sp. J. Tnn Nowy Sącz 151,0 11,7 81,3
285 Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 63,1 99,6 81,3
286 Biomass Energy Project S.A. Bydgoszcz 71,9 90,2 81,1
287 Polfur Sp. z o.o. Dąbroszyn 27,1 134,9 81,0
288 Portfolio Real Estate 15 sp. z o.o. Warszawa 2,7 159,1 80,9
289 Kraków 1 – AM 1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 91,3 70,1 80,7
290 Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dąbrówka 85,1 76,0 80,5
291 Hydrobudowa 6 S.A. Warszawa 138,8 22,2 80,5
292 Eko-Energia Sp. z o.o. Poznań 73,5 87,2 80,3
293 Centrum Innowacji Edoradca Sp. z o.o. sp.k. Tczew 81,4 78,4 79,9
294 Centrum Zana S.A. Sp.K. Witosa Lublin 114,8 44,8 79,8
295 PERFECT SOLUTION Sp. z o.o. Złotów 86,8 72,6 79,7
296 Ludus Sp. z o.o. Jelenia Góra 79,8 79,6 79,7
297 M&K Immobilien Sp. z o.o. Koło 78,9 80,4 79,6
298 Agora S.J. Kalisz 77,7 81,0 79,4
299 Cerlab Sp. z o.o. Poznań 79,0 79,3 79,2
300 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Turowo Turowo 120,5 37,7 79,1
301 Agro-Krzepice Sp. z o.o. Siecieborowice 76,0 82,1 79,1
302 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 108,3 49,2 78,8
303 Grunty Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 154,0 3,2 78,6
304 Rezydencja Dąbie, WPBM Mój Dom S.A. i Temar, S.J. Wrocław 79,2 77,8 78,5
305 DOMAR Małopolska S.A. Kraków 142,6 13,4 78,0
306 Maxbud Construction Piotr Wiszniowski I Wspólnicy sp. j. Łódź 71,5 84,4 77,9
307 Kancelaria Prawnicza Koziński Rosicki i Wspólnicy Sp.K. Wrocław 78,0 77,6 77,8
308 Od Ognia Protector Sp. z o.o. S.K. Wrocław 78,4 77,2 77,8
309 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,4 149,0 77,7
310 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niesłabin – Zbrudzewo Zbrudzewo 67,5 87,7 77,6
311 Z.P.R. Żórawina Sp. z o.o. Kwietno 107,6 47,6 77,6
312 K2 TM Sp. z o.o. Warszawa 73,8 81,3 77,6
313 SUPERIOR Sp. z o.o. Olsztyn 152,7 2,1 77,4
314 Hasco-Service& Consulting Sp. z o.o. Kępice 64,9 89,8 77,3
315 Hosso Focus Group Sp. z o.o. Szczecin 5,9 148,2 77,1
316 DD-Agro Sp. z o.o. Czartoryja 84,6 69,6 77,1
317 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 75,7 78,2 77,0
318 VARSOVIA HOLDINGS Sp. z o.o. Warszawa 54,4 99,7 77,0
319 PRW Sp. z o.o. Wrocław 49,3 104,3 76,8
320 Makab – Uryga, Kołodziej, Łada S.J. Sokołów 78,9 74,3 76,6
321 Optimum Mark Sp. z o.o. Warszawa 75,5 77,5 76,5
322 Herbewo S.A. Kraków 74,6 78,4 76,5
323 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 77,1 75,2 76,2
324 APP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Września 76,9 75,6 76,2
325 OPONA II IP Sp. z o.o. Warszawa 75,7 76,0 75,8
326 Nordea Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 52,6 98,9 75,7
327 DRE Ryszard Szostak, Leszek Berbeć i Spółka S.J. Gronowo Górne 75,8 75,5 75,7
328 B&T Construction Sp. z o.o. Świnoujście 94,7 56,4 75,6
329 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień w Śliwnikach Śliwniki 77,1 73,9 75,5
330 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 88,7 62,3 75,5
331 Cwmedia Sp. z o.o. S.K. Wrocław 76,6 74,1 75,4
332 WSiP Marketing Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 81,5 69,0 75,3
333 EKO – PARK S.A. Kraków 68,1 82,3 75,2
334 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 75,5 74,9 75,2
335 Gemi Trading Sp. z o.o. S.K.A. Łaziska Górne 98,3 51,8 75,1
336 BB Developement Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 103,8 46,0 74,9
337 Marvipol TM Sp. z o.o. Warszawa 111,2 38,4 74,8
338 Leya Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 75,1 74,4 74,8
339 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 72,3 77,0 74,6
340 Epa Wind Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 69,4 79,1 74,3
341 Hornet Design Studio Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 76,5 72,0 74,2
342 MIROL Sp. z o.o. Ogorzelice 74,2 74,2 74,2
343 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 73,4 74,6 74,0
344 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 67,2 80,6 73,9
345 CHATA Żukowski, Puchalski, Żynda S.J. Suwałki 71,8 75,7 73,7
346 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Brzeźnie Brzeźno 61,9 85,5 73,7
347 Kancelaria Prawnicza Karnowski I Wspólnik sp.k. Łódź 74,3 72,8 73,5
348 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 85,4 61,4 73,4
349 Batory Giżycko Sp. z o.o. Gdynia 25,8 121,0 73,4
350 Sarnik Agro sp. z o.o. Sarnik 115,7 30,7 73,2
351 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 77,5 69,0 73,2
352 Alstar J. Kotynia Spółka Komandytowa Kraków 75,0 71,3 73,1
353 P.p.h.u. Inter $ sp. j. Irena Walczak, Edward Walczak, Waldemar Walczak, Wojciech Walczak Kępno 68,7 77,5 73,1
354 Super Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Supertour Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 94,4 51,8 73,1
355 CELL-FAST Słabik i Słabik S.J. Stalowa Wola 49,8 96,2 73,0
356 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 67,6 78,1 72,8
357 Łozowska & Reczyńska – Ratajczak Spółka Komandytowa Warszawa 70,5 75,1 72,8
358 Resolutions Sp. z o.o. Sopot 73,6 71,9 72,8
359 LUG S.A. Zielona Góra 52,7 92,6 72,7
360 RBI Management Sp. z o.o. S.K. Kraków 72,5 73,0 72,7
361 International Casting Industries Polska Sp. z o.o. Brzeg 123,7 21,4 72,5
362 Alitalia – Compagnia Aerea Italiana S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 72,6 72,1 72,4
363 TMF VAT SERVICES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 76,3 67,7 72,0
364 WSI Warszawska Sp. z o.o. Mościska 41,6 102,2 71,9
365 Willis Services Sp. z o.o. Warszawa 69,8 73,6 71,7
366 Glob Nieruchomości A. Ławnikowicz I Wspólnicy Warszawa 53,6 89,5 71,6
367 Zespół Radców Prawnych Jurysta – Spółka Komandytowa J. Trojak i Wspólnicy Andrychów 82,2 60,8 71,5
368 Negotia Sp. z o.o. Warszawa 69,3 73,8 71,5
369 Mangghafinance Sp. z o.o. Warszawa 91,5 51,4 71,5
370 Quanntum Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 57,4 85,3 71,4
371 Centrum Innowacji I Wdrożeń Bio-Inwest Sp. z o.o. Tychy 72,2 70,4 71,3
372 Lenpo, ABJ Investors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 70,0 72,4 71,2
373 Rms Rastawicki Mianowski Sawicki sp.k. Warszawa 66,0 76,0 71,0
374 Jelonek S.J. Strumień 75,7 66,1 70,9
375 Renaissance Partners Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 63,6 78,2 70,9
376 Nest Sp. z o.o. Łódź 90,6 50,9 70,8
377 Lemken Polska Sp. z o.o. Żalęcino 112,2 29,4 70,8
378 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Łukowie Łukowo 83,0 58,4 70,7
379 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Plon Sp. z o.o. Woskowice Małe 83,1 57,8 70,5
380 Rolwest Sp. z o.o. Dobrzyca 61,8 79,2 70,5
381 Triton Development S.A. Warszawa 47,4 93,5 70,4
382 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 70,7 70,0 70,3
383 KPMG Sp. z o.o. S.K. Warszawa 70,4 70,3 70,3
384 Fashion House Gdańsk Tres Sp. z o.o. Warszawa 118,3 22,2 70,2
385 Doxa Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 69,8 70,4 70,1
386 Gewind Sp. z o.o. Poznań 128,8 11,3 70,1
387 Gospodarstwo Rolne Wykosowo Sp. z o.o. Szczypkowice 72,8 67,0 69,9
388 BZ WBK Finanse Sp. z o.o. Poznań 76,5 63,3 69,9
389 Edelmet Sp. z o.o. Katowice 69,4 70,1 69,8
390 P.H. „POSEJDON” LEWANDOWSKI SŁAWOMIR, GRONEK JANUSZ SPÓŁKA JAWNA Grudziądz 49,6 89,5 69,6
391 Interdom A. Klecha i Wspólnicy S.J. Kraków 73,4 65,6 69,5
392 Agrar – Radakowice Sp. z o.o. Radakowice 77,6 61,4 69,5
393 Sof Dębniki Development Sp. z o.o. Kraków 132,7 6,0 69,4
394 Hoffman i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 68,5 70,1 69,3
395 Young & Rubicam Poland Sp. z o.o. Warszawa 80,6 58,1 69,3
396 Maquinoff Polska Sp. z o.o. Warszawa 67,5 70,9 69,2
397 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 112,4 25,7 69,1
398 PEKAO PIONEER Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 47,1 91,0 69,1
399 Kancelaria Bezpieczeństwa Rapacki I Wspólnicy S.K. Warszawa 70,6 67,5 69,0
400 SPÓŁKA AGRARNA – MOŚCISKO – Sp. z o.o. Mościsko 99,4 38,2 68,8
401 PEKAO Faktoring Sp. z o.o. Lublin 69,9 67,7 68,8
402 Zielony Bałtyk Sp. z o.o.Gospodarstwo Rolne Potęgowo 64,0 72,7 68,4
403 Sfw Energia Sp. z o.o. Gliwice 53,4 83,0 68,2
404 Forystek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Kraków 69,2 67,1 68,1
405 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 66,6 69,6 68,1
406 Wind For IT Sp. z o.o. Wrocław 79,7 56,5 68,1
407 Tarmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 110,5 25,5 68,0
408 D. Cyran, R. Sasiak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Katowice 68,9 67,0 68,0
409 Dzieci Probier Sp. z o.o. S.K. Kowale 64,9 70,8 67,8
410 Agencja Reklamowo – Handlowa AGENA Sp. z o.o. Koszalin 65,9 69,4 67,7
411 ELKOP S.A. Chorzów 87,3 47,8 67,6
412 Fusion Industrial Sp. z o.o. Warszawa 104,8 30,2 67,5
413 Pork Piotrowo Sp. z o.o. Manieczki 71,0 63,7 67,4
414 MLP Moszna I Sp. z o.o. Pruszków 84,7 50,0 67,4
415 TEPCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jawor 65,7 68,9 67,3
416 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolno 85,4 49,3 67,3
417 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 22,0 112,4 67,2
418 TF Investment Sp. z o.o. sp. j. Kraków 11,7 122,7 67,2
419 Jazbud MM Sp. z o.o. S.K. Białystok 60,9 73,3 67,1
420 Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. Dzierzgoń 21,8 112,2 67,0
421 LC CORP S.A. Wrocław 40,0 93,8 66,9
422 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 42,6 91,1 66,8
423 Platinum Towers AEP Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 18,0 115,6 66,8
424 Klm Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 59,5 73,9 66,7
425 Consilium Sp. z o.o. Wrocław 62,3 71,2 66,7
426 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Jasin 67,3 66,1 66,7
427 Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o. Warszawa 62,4 70,8 66,6
428 JMA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 86,5 46,6 66,6
429 Firma Handlowo – Usługowa Mat – Bud sp.j. L.M. Zabierowscy, Z. Probulski Gorlice 65,0 68,3 66,6
430 LEA Investments Sp. z o.o. S.K.A. Emów 72,6 60,7 66,6
431 Marka Sokołów Service Sp. z o.o. Sp.k. Sokołów Podlaski 76,8 56,2 66,5
432 Agron Sp. z o.o. Wleń 100,7 32,2 66,5
433 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 66,0 66,6 66,3
434 Mp 59 Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp. j. Gdynia 66,2 66,4 66,3
435 Gomuła S.J. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 64,0 68,3 66,2
436 Eura – Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 50,1 82,1 66,1
437 Best Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdynia 6,4 125,9 66,1
438 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 64,9 67,1 66,0
439 Zielony Rynek 4 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 60,1 71,9 66,0
440 Kancelaria Prawna P. Grzelka & Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 57,9 74,1 66,0
441 Bilewska I Wspólnicy S.K. Warszawa 67,0 64,7 65,9
442 Gowin i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 65,6 66,2 65,9
443 Plan 40 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 47,1 84,4 65,8
444 B.Ziarno I Wspólnik Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 71,1 60,4 65,8
445 Prodent Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 59,4 72,1 65,7
446 Opus Macha – Nawrat i S-ka S.J. Gliwice 64,1 66,9 65,5
447 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska R. Choromańska R. Giler W. Gładkowski M.Teperek G. Giler Notariusze sp.p. Warszawa 64,7 66,3 65,5
448 Galeria Kaskada Szczecin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 83,6 47,0 65,3
449 Dagtech Sp. z o.o. S.K. Głogówko 67,1 63,2 65,2
450 Effect Sp. z o.o. Warszawa 63,9 66,4 65,1
451 Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o. Płock 63,9 66,4 65,1
452 Digital Core Design Sp. z o.o. sp.k. Bytom 82,9 47,1 65,0
453 Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o. Małe Walichnowy 15,6 114,2 64,9
454 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 24,9 104,7 64,8
455 Salaber, Gospool Sp. z o.o., S.K. Bielsko-Biała 66,1 63,4 64,8
456 Karkonowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Jelenia Góra 99,7 29,7 64,7
457 Emerge Software Sp. z o.o. S.K. Warszawa 73,0 56,3 64,7
458 ASTA Sp. z o.o. Wrocisławice 38,9 90,6 64,7
459 Herbico Sp. z o.o. Poznań 82,5 46,8 64,6
460 AGRO-EKO SUCHAWA Sp. z o.o. Włodawa 82,9 46,0 64,5
461 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 61,7 67,2 64,5
462 S.P.D.V. S.A. Łódź 56,0 72,6 64,3
463 Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. Dobrów 45,8 82,6 64,2
464 Bridgepoint Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 62,9 65,5 64,2
465 Viewpoint Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 65,5 62,9 64,2
466 Raposo Bernardo Sp. z o.o. Warszawa 55,4 73,0 64,2
467 Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 62,5 65,8 64,1
468 Ekonbud – Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Zielona Góra 51,0 76,9 64,0
469 SOLEY-INVEST Sp. z o.o. Sulików 60,7 67,1 63,9
470 Biogazownia Mróz Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 71,4 56,1 63,7
471 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 55,0 72,2 63,6
472 Raiffeisen Insurance Agency Sp. z o.o. Warszawa 62,3 64,8 63,5
473 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 84,7 42,1 63,4
474 Zielony Rynek 2 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 66,5 60,2 63,4
475 Fundacja Obserwatorium Zarządzania Warszawa 67,3 59,2 63,3
476 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 66,6 60,0 63,3
477 Elfeko Inwestycje Feil, Piwko S.J. Gdynia 57,5 68,6 63,1
478 Raczkowski Paruch sp.k. Warszawa 62,1 64,0 63,0
479 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 59,0 66,9 63,0
480 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki S.J. Sopot 33,0 92,8 62,9
481 Integra Finance Sp. z o.o. S.K. Warszawa 65,9 59,8 62,8
482 MCF Accounting Services Sp. z o.o. Warszawa 9,7 115,7 62,7
483 Ahag Grabska sp.k. Warszawa 60,3 65,0 62,7
484 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 72,5 53,0 62,7
485 JD Instal Sp. z o.o. S.K. Poznań 54,6 70,7 62,7
486 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 65,1 60,0 62,6
487 KROKUS PE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 62,2 62,9 62,6
488 Euroinvest Saller Sp. z o.o. Wrocław 47,4 77,6 62,5
489 Jagiełło i Smolarek Kancelaria Adwokacka Sp.k. Częstochowa 67,0 57,9 62,5
490 Stadnina Koni Strzegom Sp. z o.o. Strzegom 122,5 2,2 62,4
491 Agriza Sp. z o.o. Żarczyn 49,2 75,6 62,4
492 Posnet S.J. Systemy Kas Fiskalnych Warszawa 87,7 37,0 62,3
493 GM Invest Sp. z o.o. Biertowice 59,7 64,9 62,3
494 Arenda Rolno-Produkcyjna Sp. z o.o. Grudziądz 39,4 85,0 62,2
495 Łempicka Mincewicz Ścibor Górska Kancelaria Radców Prawnych sp.p. Warszawa 62,2 62,0 62,1
496 EG European Grodzisk Sp. z o.o. Warszawa 69,2 55,0 62,1
497 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 92,5 31,1 61,8
498 Brzyskorol Sp. z o.o. Brzyskorzystewko 63,9 59,7 61,8
499 KMD Inwest Sp. z o.o. Warszawa 21,3 102,1 61,7
500 Energia Eco Cisowo Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 71,6 51,6 61,6
501 R2 Investment Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 83,6 39,6 61,6
502 Centrum Hotelowo-Konferencyjne Pałac Trzęsacz Sp. z o.o. sp.k. Trzęsacz 48,1 75,1 61,6
503 Arion Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 71,5 51,7 61,6
504 Boś Eko Profit S.A. Warszawa 66,5 56,5 61,5
505 Remship Ozygała, Bogucki S.J. Szczecin 58,5 64,3 61,4
506 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 73,0 49,8 61,4
507 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pianowie Kościan 57,0 65,6 61,3
508 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 32,6 90,1 61,3
509 Rm Consulting Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 63,0 59,6 61,3
510 Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J. Kraków 70,2 52,1 61,1
511 Fundacja Proximus Spółka Komandytowa Żuków 59,4 62,7 61,1
512 POLSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 24,5 97,4 61,0
513 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 58,8 63,3 61,0
514 Spółdzielnia Mieszkaniowa Raczek w Rakoszycach Rakoszyce 100,0 21,9 61,0
515 METROPOL 2 Sp. z o.o. Warszawa 68,0 53,9 60,9
516 MLP Energy Sp. z o.o. Pruszków 76,6 45,1 60,9
517 Żwir-Prom sp. j. Grzegorz Pyka i Wspólnicy Glinica 56,6 64,8 60,7
518 Charm Music Sp. z o.o. Warszawa 61,0 60,4 60,7
519 Farmaprom Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 63,4 57,9 60,6
520 Abades Ewa i Dariusz Strojni S.J. Kołobrzeg 24,5 96,6 60,5
521 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nieszkowicach Nieszkowice 39,8 81,0 60,4
522 International Business Services Polska Sp. z o.o. Łódź 110,4 10,5 60,4
523 Jantar Investments Sp. z o.o. w likwidacji Karolinka Investments sp.k. Warszawa 116,4 4,2 60,3
524 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bolechowie Bolechowo 58,2 62,3 60,2
525 Atenon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 60,1 60,4 60,2
526 Boig Sp. z o.o. Investment And Finance Spółka Komandytowa Warszawa 75,1 45,3 60,2
527 ANP Rybak Sp. z o.o. Wrocław 69,1 51,1 60,1
528 Almari Sp. z o.o. Pobłocie Wielkie 56,2 63,8 60,0
529 Eksus Sp. z o.o. S.K. Gdynia 97,7 22,3 60,0
530 Europejski Fundusz Hipoteczny Ostoja Sp. z o.o. Wrocław 70,7 49,1 59,9
531 Exide Technologies S.A. sp.k. Poznań 60,5 59,0 59,8
532 Qvver Sp. z o.o. Jaworze 28,6 91,0 59,8
533 Leithauser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 59,8 59,8 59,8
534 Milenium Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 98,7 20,6 59,6
535 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 60,5 58,8 59,6
536 Transfer24 Sp. z o.o. Kielce 59,9 59,3 59,6
537 Inspiracja Puziuk S.J. Choroszcz 58,8 60,2 59,5
538 MERINO Sp. z o.o. Gdynia 59,6 59,2 59,4
539 Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 54,2 64,5 59,4
540 Cargo Consultants S.J Grodzisk Mazowiecki 57,5 61,4 59,4
541 Mokotowska 63 Sp. z o.o. Warszawa 32,5 85,9 59,2
542 Sigma Investment sp. z o.o. Warszawa 57,8 60,6 59,2
543 Mine Master Sp. z o.o. Marketing S.K. Wilków 59,7 58,7 59,2
544 Brinkpol Sp. z o.o. Topole 54,1 64,4 59,2
545 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 69,3 48,9 59,1
546 Nieruchomości Jerczyńscy sp. j. Piaski 49,3 68,9 59,1
547 Drzenin-Rol Sp. z o.o. Drzenin 56,6 61,5 59,0
548 N.I.A. Nawrath Consulting Sp. z o.o. Warszawa 44,4 73,6 59,0
549 Korzan – Sobieraj Kłapkowski Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Spółka Komandytowa Warszawa 53,6 64,4 59,0
550 Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Spółka Komandytowa Warszawa 61,1 56,9 59,0
551 Inees Polska Sp. z o.o. Augustów 111,6 5,8 58,7
552 Sztopkanel Sp. z o.o. Serwis sp.k. Rumia 60,8 56,6 58,7
553 Browar Krotoszyn BT Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 65,8 51,5 58,7
554 GROVER BUDOWA LUBLIN Sp. z o.o. Warszawa 57,4 59,9 58,6
555 Kuraś Sp. z o.o. Klecewko 66,0 51,2 58,6
556 Ledger Sp. z o.o. S.K. Tychy 57,2 59,9 58,6
557 Bright Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 74,5 42,7 58,6
558 Fidelis Accounting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 61,3 55,6 58,5
559 Aspenn Sp. z o.o. S.K. Warszawa 58,4 58,6 58,5
560 Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. Kraków 44,6 72,2 58,4
561 Profesor Marek Wierzbowski i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Warszawa 56,8 60,0 58,4
562 Luna Wtorkowscy S.J. Zielona Góra 53,0 63,7 58,3
563 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 54,6 62,1 58,3
564 Harpen Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 33,7 82,8 58,2
565 Uni-Car Dwa Sp. z o.o. z Siedzibą w Toruniu Samochody Spółka Komandytowa Toruń 53,3 62,9 58,1
566 Reiter Consulting Sp. z o.o. sp.k. Kraków 49,0 67,3 58,1
567 Parchimowicz i Kwaśniewski Spółka Adwokacka sp.k. Warszawa 60,3 55,9 58,1
568 Zimmerman I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 56,1 59,3 57,7
569 Mdi Strategic Solutions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 62,5 52,8 57,7
570 Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatów 93,5 21,6 57,6
571 Hollywood S.A. Sierpc 113,8 1,4 57,6
572 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 59,9 55,0 57,4
573 Walteo Sp. z o.o. Projekt 1 S.K.A. Kraków 83,2 31,5 57,4
574 A & R Sp. z o.o. Katowice 3,1 111,8 57,4
575 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Grochowiska 64,9 49,8 57,3
576 Infinite Dreams Sp. z o.o. Gliwice 47,8 66,9 57,3
577 LW Development Sp. z o.o. IV S.K.A. Warszawa 110,5 4,0 57,3
578 Grom Cargo Serwis Sp. z o.o. S.K. Poznań 67,2 47,1 57,2
579 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 63,3 51,0 57,2
580 Castim Sp. z o.o. Warszawa 56,1 58,1 57,1
581 NOVO TECH Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 58,1 56,1 57,1
582 Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o. Mrągowo 58,1 56,1 57,1
583 ERP Management Sp. z o.o. Warszawa 70,1 44,0 57,1
584 Pietrzak Siekierzyński Bogen S.J. Warszawa 56,5 57,2 56,9
585 Uzdrowisko Konstancin – Zdrój S.A. Konstancin-Jeziorna 1,1 112,5 56,8
586 Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. J. Łódź 49,9 63,7 56,8
587 Projekt 50 Sp. z o.o. Inowrocław 54,3 59,0 56,7
588 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sławkach Konarzewo-Sławki 58,2 55,2 56,7
589 Labelpoland.com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 49,4 64,1 56,7
590 Services Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 79,1 34,2 56,7
591 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lechlinie Lechlin 64,9 48,3 56,6
592 Codetwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelenia Góra 53,1 60,0 56,6
593 Michałowski Stefański Adwokaci S.K. Warszawa 50,9 62,3 56,6
594 Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. Ksawerów 53,8 59,4 56,6
595 Upper Finance Restructuring Sp. z o.o. S.K. Warszawa 58,0 55,1 56,5
596 Art-Metal Piguła i Wspólnicy Sp. J. Konin 60,1 52,7 56,4
597 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Woli Młockiej Wola Młocka 54,1 58,6 56,3
598 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 14,2 98,3 56,3
599 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 61,9 50,5 56,2
600 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Polvita Sp. z o.o. Błonie 49,2 63,2 56,2
601 SDH Za Odrą Sp. z o.o. Opole 58,6 53,8 56,2
602 Iglica Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 60,8 51,5 56,2
603 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świdnica 1,5 110,7 56,1
604 Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 48,9 63,3 56,1
605 Navart Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 58,4 53,6 56,0
606 Commercial Property Services Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 52,0 60,0 56,0
607 Apport Sp. J. Grodzki, Oliszewski Halinów 51,7 60,1 55,9
608 Zachodnia Korporacja Finansowa Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 78,1 33,7 55,9
609 Agro Reba Sp. z o.o. Łagiewniki 98,0 13,9 55,9
610 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 50,9 60,9 55,9
611 Bis Biuro Podróży LCC S.J. Łódź 55,2 56,7 55,9
612 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska Gdańsk 64,1 47,5 55,8
613 Paula sp. j. Grzegorz Wrona, Artur Wróbel Borzęcin Duży 55,6 56,0 55,8
614 Visionsoft Wierzbik i Wspólnicy S. J. Kraków 46,7 64,6 55,7
615 Rawa Mode Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 94,4 16,9 55,6
616 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 52,8 58,4 55,6
617 Polconsult Interservice Sp. z o.o. Warszawa 59,8 51,3 55,6
618 M & P Invest Sp. z o.o. sp.k. Osinów Dolny 53,5 57,8 55,6
619 Kancelaria Podatkowa Irena Ożóg Sp. Komandytowa Warszawa 73,1 37,9 55,5
620 CH Janki Sp. z o.o. Warszawa 63,4 47,6 55,5
621 Stowarzyszenie Filmowców Polskich Warszawa 47,9 62,9 55,4
622 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 52,6 58,2 55,4
623 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 54,7 56,2 55,4
624 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Digitland W. Wierzba i S – Ka S.J. Kraków 52,8 57,8 55,3
625 Kancelaria Michał Wierzbicki I Wspólnicy S.K. Białystok 50,2 60,5 55,3
626 BVK Farm Sp. z o.o. Barnim 63,1 47,5 55,3
627 Zakład Przemysłu Spożywczego „Manieczki” Sp. z o.o. Manieczki 32,3 78,4 55,3
628 KARBON Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 74,5 35,9 55,2
629 Bell Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 63,5 46,8 55,2
630 Babiaczyk, Skrocki I Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 55,5 54,9 55,2
631 PRO – SERWIS Sp. z o.o. Kraków 54,5 55,9 55,2
632 GETIN LEASING S.A. Wrocław 39,1 71,1 55,1
633 ASC Invest Sp. z o.o. Świebodzice 48,0 62,1 55,1
634 Compound Sp. z o.o. Warszawa 55,4 54,9 55,1
635 PREGO S.A. Bielawa 74,1 36,0 55,0
636 Szpital Nr 1 w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o. S.K.A. Siemianowice Śląskie 55,4 54,7 55,0
637 EURECA GROUP Sp. z o.o. S.K.A. Tarnowskie Góry 88,2 21,8 55,0
638 Fort Development Sp. z o.o. Warszawa 2,8 107,1 55,0
639 Ciszewo Sp. z o.o. P P H U Ciszewo 39,1 70,8 54,9
640 T.W.CO. Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 65,6 44,2 54,9
641 Zielony Rynek 3 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 65,3 44,2 54,7
642 MAR – YARD LTD Sp. z o.o. Gdańsk 56,6 52,9 54,7
643 Wejchert Investments Sp. z o.o. Warszawa 46,8 62,4 54,6
644 Lbf Marketing Sp. z o.o. sp.k. Stara Kamienica 48,4 60,6 54,5
645 Grzybkowski Guzek Jackowski Adwokacka sp.p. Poznań 58,7 49,9 54,3
646 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olesznie Krasocin 47,7 60,9 54,3
647 Tate & Lyle Poland Sp. z o.o. Łódź 58,1 50,5 54,3
648 Esswell International LTD Sp. z o.o. Świecie 51,4 57,3 54,3
649 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 54,5 54,2 54,3
650 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe J.R. Fanex Sp. z o.o. Radonice 50,1 58,3 54,2
651 Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Samopomoc Warszawa 98,3 9,9 54,1
652 Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe Trans-Arm-Ex Mariusz Mruk, Barbara Mruk sp. j. Broniszew 48,7 59,6 54,1
653 Allpol Sp. z o.o. Łódź 55,3 52,9 54,1
654 KP Services Sp. z o.o. Warszawa 68,5 39,6 54,1
655 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 52,3 55,7 54,0
656 Euro Styl Development Sp. z o.o. Opera Office sp.k. Gdańsk 86,4 21,6 54,0
657 METROPOL 3 Sp. z o.o. Warszawa 68,5 39,6 54,0
658 Gospodarstwo Rolne Pamięcin Sp. z o.o. Kowalów 79,5 28,4 54,0
659 Nieruchomości Sp. z o.o. Łódź 56,3 51,5 53,9
660 Grazioso PD Sp. z o.o. S.K. Warszawa 58,1 49,7 53,9
661 Euros Rotor Systems Polska Sp. z o.o. Ustroń 48,6 58,9 53,8
662 Spółka Prawnicza BLC Bieryło Bartłomiejczuk Czarniecki Gil Zadykowicz S.K. Białystok 54,5 53,0 53,8
663 Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Ochota w Warszawie Warszawa 40,9 66,8 53,8
664 Fritsch Polska Sp. z o.o. Wrocław 36,5 71,1 53,8
665 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 56,1 51,3 53,7
666 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Iwinach Iwiny 34,3 73,1 53,7
667 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Nysa 66,3 40,9 53,6
668 Sils Centre Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 60,4 46,8 53,6
669 Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz S.J. Zielona Góra 50,5 56,6 53,6
670 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa Warszawa 56,3 51,0 53,6
671 Daltex-Farb H. Dalewska i S-Ka sp. j. Łódź 31,1 75,9 53,5
672 Ediro Edward I Robert Łukaszewicz sp.j. Warszawa 57,0 49,9 53,4
673 BIS Sp. z o.o. Warszawa 40,7 65,9 53,3
674 Innova Capital Sp. z o.o. S.K. Warszawa 55,8 50,8 53,3
675 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Skarbiszów Sp. z o.o. Lewin Brzeski 27,9 78,4 53,2
676 Posesja Tuligłowski S.K. Koszalin 54,8 51,3 53,1
677 Cegal S.J. Łódź 56,3 49,8 53,0
678 „VECTURA” BOGUSŁAW CHLIPAŁA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA Radom 49,2 56,7 53,0
679 Ifas Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 56,7 49,3 53,0
680 Las Pol Sp. z o.o. Wrocław 50,2 55,6 52,9
681 Proagra Sp. z o.o. Ptakowice 58,4 47,4 52,9
682 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 70,3 35,4 52,9
683 Wre Projekt Sp. z o.o. Borowska sp.k. Wrocław 57,5 48,0 52,8
684 Tuf Consulting Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 47,6 58,1 52,8
685 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 47,8 57,5 52,7
686 Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o. Łagoszów Mały 47,4 58,1 52,7
687 IN.Ventus Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 41,5 63,9 52,7
688 Colos Complex, Logistics, Solutions Piotr Kaczmarek i Łukasz Kaczmarek sp.j. Siechnice 47,8 57,6 52,7
689 Prymus Sp. z o.o. Suwałki 91,4 13,8 52,6
690 Neamb Sp. z o.o. Rymań 63,2 41,9 52,5
691 TB Hydro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 46,6 58,5 52,5
692 Ludźmierski, Bochenek-Perek Notariusze Spółka Partnerska Kraków 54,2 50,8 52,5
693 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda Jeziorki Kosztowskie 53,6 51,1 52,4
694 TBV II W. Dzioba i Wspólnicy sp. j. Lublin 48,4 56,4 52,4
695 Arteo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 76,8 28,1 52,4
696 ECP Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 55,1 49,4 52,3
697 Grupa J5 Sp. z o.o. S.K.A. Bielsko-Biała 91,4 13,0 52,2
698 Invest Dom Sp. z o.o. Beskidy VIII Spółka Komandytowa Kęty 49,9 54,2 52,1
699 Hortex Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 48,7 55,3 52,0
700 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 32,2 71,7 51,9
701 Usługi Informatyczne Info-System Roman i Tadeusz Groszek Sp. J. Legionowo 54,5 49,3 51,9
702 Grzegorz Szprych Kancelaria Prawna Sampraus S.K. Wrocław 63,3 40,5 51,9
703 MAB Modul – Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 97,4 6,5 51,9
704 Enterprise Software Sp. z o.o. S.K. Poznań 57,4 46,5 51,9
705 TBT I Wspólnicy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 55,4 48,2 51,8
706 Telewizja Kablowa LĘBORK Sp. z o.o. Lębork 90,9 12,5 51,7
707 Zgoda 5 P. Kiszkiel i Wspólnicy S.J. Warszawa 52,1 51,3 51,7
708 Pryzmat Sp. z o.o. Wrocław 64,1 39,2 51,6
709 Nuovo Technical And Commercial Service Sp. z o.o. Gdańsk 45,5 57,8 51,6
710 Pft Kraków Sp. z o.o. sp.k. Kraków 53,0 49,9 51,5
711 Groblewski S.J. Sopot 44,7 58,3 51,5
712 Inspiracja Sp. z o.o. Kraków 43,3 59,7 51,5
713 Frankiewicz Kapela Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Kraków 40,6 62,3 51,5
714 BANASIK WOŹNIAK I WSPÓLNICY S.K. Warszawa 52,8 50,1 51,5
715 Ebec Sp. z o.o. S.K. Poznań 63,4 39,6 51,5
716 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 52,3 50,7 51,5
717 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 49,2 53,5 51,4
718 FLORIMEX A. Więckowski, W. Okrzeja, A. Adamowicz S.J. Zaborów 52,1 50,8 51,4
719 Uścikowo-Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Sp. z o.o. Cerekwica 55,2 47,5 51,4
720 Wtelsad Sp. z o.o. Wtelno 56,2 46,4 51,3
721 Actum Finanse Sp. z o.o. Szczecin 47,1 55,5 51,3
722 Maruta Wachta sp.j. Warszawa 56,5 45,8 51,2
723 Igielski Ochrona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 59,1 43,2 51,2
724 Mechatronika S.J. Warszawa 48,7 53,8 51,2
725 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 45,6 56,6 51,1
726 Dom Inwest T. i E. Japtok S.J. Świnoujście 47,9 54,2 51,1
727 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Machbud S.J. Tadeusz Machalski, Anna Kowalska Częstochowa 86,1 16,1 51,1
728 Arenda Grzegorz Bierecki,Andrzej Sosnowski sp. j. Gdynia 47,6 54,5 51,0
729 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krajenka 58,1 44,0 51,0
730 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dobków Dobków 52,4 49,6 51,0
731 Forum Konsulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 71,2 30,7 51,0
732 K. S. D. Polska S. Stryjewski, D. Krawczyk Sp. J. Toruń 59,0 42,9 51,0
733 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 52,1 49,6 50,9
734 Dom Katolicki Sp. z o.o. Warszawa 48,6 53,2 50,9
735 Fp Multimedia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 52,1 49,7 50,9
736 Agrofirma Spółdzielcza Wolsztyn 47,8 53,7 50,8
737 Total Eko Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Olsztyn 54,1 47,6 50,8
738 Zarząd Morskiego Portu Police Sp. z o.o. Police 48,9 52,7 50,8
739 Batory Development Sp. z o.o. Gdynia 66,6 35,0 50,8
740 Agata 3 Sp. z o.o. Katowice 52,8 48,5 50,7
741 Zakład Rolny Niwa Sp. z o.o. Końskowola 19,8 81,6 50,7
742 Inpharm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 46,8 54,7 50,7
743 Fggk Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 52,8 48,6 50,7
744 Tomasz Bondarewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Otwock 45,6 55,7 50,6
745 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 50,5 50,8 50,6
746 Debt Trading Partners Bis Sp. z o.o. Warszawa 55,1 46,2 50,6
747 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 25,3 75,7 50,5
748 Zeusmet Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 74,2 26,9 50,5
749 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Warszawa 51,8 49,2 50,5
750 LiveChat Software S.A. Wrocław 50,0 51,0 50,5
751 Comonet Sp. z o.o. Gdańsk 7,1 93,6 50,4
752 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie Niechanowo 50,0 50,6 50,3
753 FRK Bud Sp. z o.o. S.K. Bochnia 63,4 37,1 50,3
754 Meritum Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 53,9 46,8 50,3
755 Inwestycje Polskie Trzy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 46,0 54,3 50,2
756 POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 50,9 49,6 50,2
757 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Danielowicach Danielowice 51,0 49,4 50,2
758 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Remont Jarosław Binek Krzysztof Zwierz sp.j. Ostrów Wielkopolski 5,6 94,7 50,2
759 Upper Finance Med Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 42,4 57,9 50,2
760 Agralam Sp. z o.o. Mlewiec 74,7 25,6 50,1
761 Postęp Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Prusice 52,3 47,8 50,1
762 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Przylesiu Przylesie 37,1 63,2 50,1
763 Business Reporting – Advisory Group Sp. z o.o. – S.K. Poznań 49,3 51,0 50,1
764 CH Warszawa P Sp. z o.o. Warszawa 73,5 26,7 50,1
765 Biura – KEN Sp. z o.o. Warszawa 76,1 24,1 50,1
766 Avena sp. z o.o. Bytyń 48,1 51,9 50,0
767 Kancelaria Prawna Optimum P. Szczotka, M. Szargorodzki sp.k. Wrocław 48,8 51,1 50,0
768 Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. Poznań 56,1 43,6 49,9
769 TOP – FARM Sp. z o.o. Księginice Wielkie 40,9 59,0 49,9
770 Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa Poznań 54,1 45,7 49,9
771 MD Renova Sp. z o.o. S.K. Puławy 71,4 28,4 49,9
772 TVN Media Sp. z o.o. Warszawa 47,4 52,4 49,9
773 GTC KORONA S.A. Warszawa 38,6 61,1 49,9
774 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 51,0 48,7 49,8
775 Luxury Medical Care Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 54,6 45,0 49,8
776 Roger Preston Polska Sp. z o.o. Warszawa 74,6 25,0 49,8
777 Meritumkredyt Sp. z o.o. Opole 55,2 44,5 49,8
778 RIBBON SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Gliwice 52,3 47,0 49,7
779 Prema Inwest S.A. Warszawa 54,4 45,0 49,7
780 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 30,9 68,6 49,7
781 Data Invest Sp. z o.o. S.K.A. Toruń 90,5 8,7 49,6
782 Jordan Matcon Investment Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 47,4 51,8 49,6
783 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im 8 Marca Bysław 53,1 46,0 49,6
784 Hagemann Jan Ziemianek i Robert Ziemianek, sp.j. Kowary 52,4 46,8 49,6
785 POMAR Sp. z o.o. Gockowo 73,9 25,3 49,6
786 Versalis International Societe Anonyme S.A. Oddział w Polsce Warszawa 45,6 53,7 49,6
787 Firma Handlowa Midex Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 53,2 45,9 49,5
788 Budomat 3 Sp. z o.o. sp.k. Kraków 51,8 47,3 49,5
789 Formed P. i P. Dziuba sp. j. Sulejówek 54,7 44,3 49,5
790 WKL-Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilkowice 45,9 53,2 49,5
791 Tonnies – Fleisch Polska Sp. z o.o. Kalisz Pomorski 49,2 49,8 49,5
792 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Łaszczyn Łaszczyn 55,1 43,8 49,4
793 Gospdarstwo Rybackie SIEMIEŃ Sp. z o.o. Siemień 50,2 48,5 49,4
794 HAVO Sp. z o.o. Białystok 3,8 94,9 49,3
795 Norbert Kiuber Ltd Sp. z o.o. Tczew 56,0 42,6 49,3
796 IPS Polska Sp. z o.o. Sobótka 67,0 31,5 49,2
797 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 43,2 55,3 49,2
798 Kancelaria Prawna Piotrowska I Wspólnicy Sp. Komandytowa Kraków 56,0 42,5 49,2
799 R.Olszewski , J.Tokarski i Wspólnicy Prawnicza Spółka Komandytowa Warszawa 51,5 46,8 49,2
800 Mirage Boats Zając & Bychto sp. j. Augustów 4,3 93,9 49,1
801 Lokal Serwis Marcin Wiśniewski Spółka Komandytowa Warszawa 50,2 48,0 49,1
802 Hkk Biegli Rewidenci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 47,3 50,9 49,1
803 Suwary Development Sp. z o.o. Pabianice 48,7 49,6 49,1
804 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o. Nieżywięć 44,0 54,0 49,0
805 Gospodarstwo Rolne w Bronnie Sp. z o.o. Kwidzyn 50,9 47,1 49,0
806 GT Immo Polska Sp. z o.o. Wykroty 47,5 50,3 48,9
807 Nosalowy Dwór Sp.J. Gaczorek, Grabowska Zakopane 47,3 50,3 48,8
808 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska S.K. Wrocław 58,9 38,7 48,8
809 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap sp.p. Lekarzy-Zabrzycka i Partnerzy w Strzyżowie Strzyżów 49,7 47,9 48,8
810 Przedsiębiorstwo Andrzej Kaczmarek Spółka Komandytowa Malewo 35,3 62,3 48,8
811 Agata I Sp. z o.o. Katowice 49,2 48,2 48,7
812 Fsp Service Sp. z o.o. Warszawa 60,7 36,7 48,7
813 Gama-M Sp. z o.o. Kraków 2,0 95,4 48,7
814 Stec sp. j. Chrzanów 54,4 42,7 48,5
815 Adrenalina Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 52,8 44,2 48,5
816 Nap Invest Niemcewicza Sp. z o.o. Warszawa 40,8 56,1 48,5
817 Antczak – Avenir Nieuchomości S.J. Kalisz 41,0 56,0 48,5
818 Wiśniewski & Kłapsa Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna Wrocław 46,2 50,7 48,5
819 T. Studnicki K. Płeszka Z. Ćwiąkalski J.górski Sp.k. Kraków 47,5 49,3 48,4
820 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 53,8 42,8 48,3
821 Antczak Kubicki sp. j. Kalisz 55,7 40,9 48,3
822 Koma Sp. z o.o. Stalowa Wola 57,6 39,0 48,3
823 Juchiewicz Audyt Consulting S.K. Kielce 44,4 52,2 48,3
824 Agro Smart Sp. z o.o. Rzecino 41,2 55,2 48,2
825 Jakon Inwest Sp. z o.o. II Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 78,7 17,6 48,2
826 M4wind Sp. z o.o. S.K. Szczecin 51,8 44,6 48,2
827 IT & T Sp. z o.o. Wrocław 40,5 55,7 48,1
828 TTI Poland Sp. z o.o. Górki 47,4 48,8 48,1
829 Mat sp. j. Marek i Ewa Pogorzelec Kalisz 55,1 41,1 48,1
830 F & F Filipowski S.J Pabianice 46,2 49,7 48,0
831 CCR Polska Sp. z o.o. Warszawa 43,6 52,5 48,0
832 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krośnie Krosno 46,7 49,3 48,0
833 Consilios IT Sp. z o.o. S.K. Poznań 51,8 44,1 48,0
834 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 43,2 52,7 48,0
835 Kacperski, Popławski, Adwokaci Spółka Partnerska Warszawa 43,8 52,2 48,0
836 Polcom Przemysław Kimla Częstochowa 43,7 52,2 47,9
837 Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rów 49,7 46,1 47,9
838 Kancelaria Radców Prawnych Maciej Kuźnicki, Sławomir Pasieka Spółka Komandytowa Wrocław 54,3 41,4 47,9
839 Avanta Audit Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 40,6 55,3 47,9
840 IMPEL S.A. Wrocław 39,8 55,8 47,8
841 Jerzykowski i Wspólnicy. sp. k. Szczecin 58,1 37,5 47,8
842 Astat-Metal Stalowe Konstrukcje Przemysłowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 54,0 41,6 47,8
843 Sga M. Wesołowski i Ska sp.k. Lublin 28,3 67,2 47,8
844 First Property Poland Sp. z o.o. Warszawa 51,9 43,7 47,8
845 Supra Holding S.A. Spółka Komandytowa Wrocław 49,3 46,3 47,8
846 Logisfera 33 Sp. z o.o. Sopot 53,9 41,4 47,7
847 Piątka S.J. Warszawa 49,8 45,5 47,7
848 Ewmax Sp. z o.o. Mosina 53,4 42,0 47,7
849 MDR-Projekt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 55,4 39,9 47,7
850 Gortex Adam Górski sp.j. Nowy Sącz 50,7 44,6 47,7
851 Ventor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 47,4 47,9 47,6
852 Eltrans S.J. Chorzów 48,1 47,0 47,6
853 Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Granat i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 45,0 50,2 47,6
854 Ewkm Sp. z o.o. 2 sp.k. Chojnice 45,5 49,4 47,5
855 Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Warszawa 49,0 45,9 47,5
856 ADHD Warsaw Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 56,5 38,6 47,5
857 Majątek Skarpa Sp. z o.o. Skarpa 45,8 49,2 47,5
858 Wojnar, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 52,9 42,2 47,5
859 Mirillis- Sp. z o.o. Zielona Góra 41,6 53,4 47,5
860 Galeria Lodzka Lodz Shopinvest KG Spółka Kondytowa Warszawa 41,1 54,0 47,5
861 Post-Receiver Leter Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 46,3 48,5 47,4
862 Computers & Control Sp. z o.o. Katowice 49,9 44,9 47,4
863 Viewpoint Consulting Sp. z o.o. Warszawa 55,4 39,4 47,4
864 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Święciechowa Święciechowa 34,5 60,2 47,3
865 Grupa SM Logistic Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wieprz 50,9 43,8 47,3
866 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 52,0 42,5 47,2
867 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zabłudów 63,4 30,9 47,2
868 Nieruchomości S. Cetera, M. Węgrzyn – Wysocka I Wspólnicy Sp. Komandytowa Wrocław 55,7 38,7 47,2
869 Zakład Zabezpieczenia Ruchu Drogowego Sp. z o.o. Kraków 91,1 3,4 47,2
870 Przedsiębiorstwo Projektowo-Consultingowe GT Projekt P. Łęcki, M. Troć, A. Wojtasik S.J. Swadzim 42,0 52,2 47,1
871 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 46,0 48,3 47,1
872 PUH TAREM Sp. z o.o. Opole 47,0 47,2 47,1
873 Budom Sp. z o.o. Oborniki 56,2 38,1 47,1
874 Job Contact Sp. z o.o. S.K. Żywiec 50,7 43,5 47,1
875 Universe Properties Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 66,9 27,2 47,1
876 Signum Biuro Aktuarialne Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 44,0 50,1 47,1
877 Akpol Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o. Szczecin 49,2 45,1 47,1
878 Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger sp.k. Gdynia 59,1 35,1 47,1
879 TBD Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Kielce 47,5 46,8 47,1
880 Brzesko Sp. z o.o. Karsko 52,1 41,9 47,0
881 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Chełm Stryszów 44,6 49,4 47,0
882 Folklor Kulinarny 2 Radosław J. Fronc, Tomasz Fidelus sp.j. Kraków 41,5 52,6 47,0
883 Ronson Development Sp. z o.o. Gemini 2 sp.k. Warszawa 25,3 68,6 47,0
884 KCI Group Sp. z o.o. Poznań 55,8 38,2 47,0
885 Wind Power Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 71,8 22,2 47,0
886 Doradztwo Gospodarcze PMC Sp. z o.o. Poznań 90,4 3,5 47,0
887 Hotel Senator Sp. z o.o. S.K. Dźwirzyno 24,5 69,2 46,9
888 P – Serwis sp. z o.o. Płock 45,8 48,0 46,9
889 Bamberski Dwór Sp. z o.o. Poznań 46,2 47,7 46,9
890 WAY2WEB Sp. z o.o. Sp.k. Zawiercie 53,1 40,8 46,9
891 Husarski, Michalski, Doradcy Podatkowi Spółka Partnerska Warszawa 49,0 44,7 46,9
892 FARM EKSPERT Włodzimierz Liczmański i Syn S.J. Toruń 56,6 37,3 46,9
893 Agroman Sp. z o.o. Przelewice 48,6 45,1 46,8
894 Ziemia Pomorska Sp. z o.o. Ostrowiec 43,2 50,4 46,8
895 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 51,1 42,3 46,7
896 Spółdzielcze Gospodarstwo Rodzinne Bliszczyce 48,4 44,9 46,7
897 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Szychowice Nowe 40,7 52,4 46,6
898 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Hucie Szklanej Krzyż Wielkopolski 64,1 29,2 46,6
899 Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka S.K. Warszawa 49,3 43,9 46,6
900 PGA Polska Sp. z o.o. Warszawa 62,9 30,2 46,6
901 E – Wind Energy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 45,2 47,8 46,5
902 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Metex C.K. Danuta Kucewicz Bejgerowska, Henryk Cichy, Metex Ck Sp. z o.o. sp.j. Bydgoszcz 37,4 55,6 46,5
903 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 55,0 38,0 46,5
904 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kietlicach Kietlice 41,9 51,1 46,5
905 Premont Włocławek Białobrzewski, Kasprzak sp. j. Włocławek 44,1 49,0 46,5
906 Śmigielska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 62,2 30,8 46,5
907 Contralog Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 12,3 80,8 46,5
908 Vertano Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 60,7 32,3 46,5
909 Helvetia- Haus Sp. z o.o. Kraków 43,9 48,9 46,4
910 Wojas Marketing Sp. z o.o. Nowy Targ 44,2 48,5 46,4
911 Bodex – Invest Sp. z o.o. Wrocław 44,2 48,4 46,3
912 Akson Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 54,0 38,6 46,3
913 EurotaxGlass’s Polska Sp. z o.o. Warszawa 45,4 47,0 46,2
914 Horus Zbigniew Raczyński Spółka Komandytowa Warszawa 41,9 50,4 46,1
915 RAW Sp. z o.o. Fletnowo 50,4 41,9 46,1
916 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 44,6 47,5 46,1
917 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Sigma Tadeusz Buczek, Florian Tissler S.J. Katowice 46,2 45,9 46,1
918 MW Sp. z o.o. Brochów S.K. Oleśnica 34,6 57,6 46,1
919 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Cichobórzu Hrubieszów 42,4 49,7 46,0
920 Diagonal Property Company sp. z o.o. Warszawa 49,4 42,7 46,0
921 IBC Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ustroń 45,6 46,3 46,0
922 Weksel Sp. z o.o. Łódź 27,0 64,8 45,9
923 BNI Sp. z o.o. S.K. Warszawa 55,4 36,5 45,9
924 K-B Sp. z o.o. sp.k. Nowy Targ 43,1 48,6 45,9
925 Centrum Bocian Sp. z o.o. S.K. Białystok 40,4 51,2 45,8
926 LZMO S.A. Lubsko 83,7 7,8 45,8
927 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Czerwińsk nad Wisłą 46,2 45,4 45,8
928 Arctic Navigations Sp. z o.o. Warszawa 48,4 43,0 45,7
929 Ab Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy sp. j. Kuriany 45,9 45,6 45,7
930 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 45,5 45,9 45,7
931 Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko – Rol Sp. z o.o. Brzyskorzystewko 82,0 9,4 45,7
932 Agrostor Sp. z o.o. Storkówko 41,5 49,8 45,7
933 Bieniak, Wielhorski, Wojnar i Partnerzy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 46,3 45,1 45,7
934 AGP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 72,4 19,1 45,7
935 Siemiątkowski i Davies Radcowie Prawni Sp. Partnerska Warszawa 42,5 49,0 45,7
936 Nano-Tech Polska Sp. z o.o. S.K. Józefów 50,9 40,4 45,7
937 Arkady Wrocławskie S.A. Wrocław 21,8 69,6 45,7
938 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Zdrowie A. Graczyk-Duda, E. Raczyńska, A. Walorski Spółka Partnerska Lekarzy Grodków 45,2 46,1 45,7
939 MD4 Sp. z o.o. Warszawa 45,0 46,2 45,6
940 A. Jedliński i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Gdynia 47,8 43,3 45,6
941 UBI Factor S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Kraków 45,0 46,2 45,6
942 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Wieś Wołomin 65,1 26,1 45,6
943 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 46,2 45,1 45,6
944 Przedsiębiorstwo Hodowlano-Rolnicze Przytoczna-Sp. z o.o. Przytoczna 51,6 39,5 45,6
945 Arson Sp. z o.o. Katowice 71,4 19,7 45,5
946 LUBO AGRA Sp. z o.o. Lubogoszcz 40,0 50,9 45,5
947 Wash Serwis Dorota i Artur Szczupak S.J. Stalowa Wola 46,5 44,5 45,5
948 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA JEDNOŚĆ W JELDZINIE Jeldzino 47,3 43,7 45,5
949 Drewnica Development Sp. z o.o. Gdańsk 55,3 35,7 45,5
950 Ogólnopolskie Biuro Pracy Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 51,1 39,9 45,5
951 Finance Project Polska Sp. z o.o. Warszawa 40,7 50,3 45,5
952 MFaktoring S.A. Warszawa 65,1 25,8 45,5
953 Majtyka Projekt sp.k. Wrocław 42,0 49,1 45,5
954 Land Invest Serwis Jerzy Sandel Spółka Komandytowa Warszawa 46,4 44,5 45,4
955 Immopartners Management Sp. z o.o. Warszawa 43,9 46,7 45,3
956 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 0,5 90,0 45,3
957 SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe Trzebnica 32,7 57,9 45,3
958 Big – Active Sp. z o.o. Warszawa 21,6 69,0 45,3
959 Spółdzielnia Rolniczo – Usługowa w Łężku Łężek 51,9 38,8 45,3
960 Kancelaria Naworska Marszałek Jarzembska sp.k. Toruń 39,8 50,8 45,3
961 Muzułmańskie Stowarzyszenie Kształtowania Kulturalnego Białystok 74,0 16,4 45,2
962 Benzol-Oil Sp. z o.o. Ostrołęka 39,8 50,7 45,2
963 Gospodarstwo Rolne Jadowniki Sp. z o.o. Jadowniki Rycerskie 27,9 62,5 45,2
964 Wielkopolanka Spółdzielnia Inwalidów Grodzisk Wielkopolski 79,4 10,8 45,1
965 Kancelaria Radców Prawnych Zagawa & Partnerzy Opole 49,8 40,3 45,1
966 Park Wiatrowy Nowy Staw Sp. z o.o. Warszawa 44,5 45,6 45,0
967 Agrar Technik Sp. z o.o. Mirosławice 84,3 5,7 45,0
968 Euler Hermes, Okurowska-Minkiewicz, Maliszewski Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 49,0 40,9 45,0
969 Centrobeer Sp. z o.o. Piaseczno 68,6 21,5 45,0
970 ADP Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych S.K. Katowice 42,6 47,4 45,0
971 N&N Nadratowski S.J. Bielsk 40,9 49,2 45,0
972 MNI MOBILE S.A. Warszawa 45,7 44,2 45,0
973 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 8,0 81,9 44,9
974 Jarobo Sp. z o.o. Jarosław 54,5 35,3 44,9
975 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Skorczycach Skorczyce 45,9 43,9 44,9
976 Bebio Sp. z o.o. Warszawa 47,0 42,9 44,9
977 Energy Control Technics Sp. z o.o. Radlin 36,2 53,6 44,9
978 Kancelaria Radców Prawnych Statima M. Rogowski, Ł. Sajdak Spółka Komandytowa Katowice 49,4 40,4 44,9
979 Małgorzata Rentflejsz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 46,9 42,9 44,9
980 Poland Fur Production Sp. z o.o. Leszczno 50,7 39,1 44,9
981 Aidem Media Sp. z o.o. Gdańsk 40,8 49,1 44,9
982 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 44,7 45,1 44,9
983 Esolutions Group Sp. z o.o. Warszawa 45,8 43,8 44,8
984 KANCELARIA PRAWNA PISZCZ, NOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA Poznań 39,8 49,8 44,8
985 E And S Estates Pland Sp. z o.o. Warszawa 62,8 26,9 44,8
986 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 46,2 43,1 44,7
987 M.S. Poland Luchowski S.J. Ścinawa Mała 23,3 66,0 44,7
988 Krajowe Biuro Brokerskie S.A. Warszawa 39,9 49,4 44,7
989 Mardom Decor A. Biniek, R. Janecki sp.j. Łódź 45,6 43,8 44,7
990 Comarch Infrastruktura S.A. Kraków 54,2 35,2 44,7
991 Nieruchomości Powiśle Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 49,4 39,8 44,6
992 MAGELLAN S.A. Łódź 55,7 33,5 44,6
993 Giactry Sp. z o.o. Mechowo 55,5 33,8 44,6
994 Pierwszy Zespół Szkół Prywatnych Sp. z o.o. Bydgoszcz 81,5 7,6 44,6
995 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żychlinie Żychlin 45,2 43,7 44,5
996 Hydrop Sp. z o.o. Opole 43,9 45,1 44,5
997 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lider J. i M. Kostrzewscy sp.j. Grudziądz 44,5 44,5 44,5
998 Bartko Sp. z o.o. Bartoszyce 5,5 83,5 44,5
999 Pref – Dom S.J. Kętrzyn 0,9 88,0 44,5
1000 OOCL Poland Limited Sp. z o.o. Gdynia 45,5 43,5 44,5
1001 Gustav Kindt Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 45,6 43,4 44,5
1002 MLP Poznań II Sp. z o.o. Pruszków 58,3 30,7 44,5
1003 Unibet Sp. z o.o. Zielona Góra 44,2 44,8 44,5
1004 TNS Design Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 44,1 44,7 44,4
1005 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 29,8 59,0 44,4
1006 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 39,1 49,7 44,4
1007 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lubycza Królewska 41,2 47,7 44,4
1008 Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów S.J. Kraków 36,7 52,1 44,4
1009 Ewa Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 35,5 53,3 44,4
1010 Pasta Sp. z o.o. Poznań 41,0 47,6 44,3
1011 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dorożki 46,2 42,4 44,3
1012 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie Siemianowo 51,7 36,8 44,3
1013 Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe Szczecin 57,5 31,1 44,3
1014 Invest 2010 Sp. z o.o. Inowrocław 44,2 44,4 44,3
1015 Wytwórnia Zębów Sztucznych Wiedent L.Wieteska-Baron, L.Wieteski sp.j. Łódź 42,9 45,7 44,3
1016 Megaform Sp. z o.o. Elbląg 44,5 44,0 44,3
1017 Agmat J. Szczech S. J. Jabłonowo Pomorskie 48,8 39,9 44,3
1018 Apteka Prywatna Mgr Maria Ciepła Arkadiusz i Paweł Ciepły S.j. Sandomierz 43,3 45,2 44,3
1019 Total Sec Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 45,3 43,3 44,3
1020 Chop-Chop.Org Sp. z o.o. S.K. Wrocław 28,1 60,4 44,3
1021 First Communications Sp. z o.o. S.K. Białystok 52,8 35,6 44,2
1022 Auto-Test Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzeście Nowe 44,6 43,9 44,2
1023 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opieka Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 43,7 44,6 44,2
1024 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 45,9 42,3 44,1
1025 Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach Żurawce 33,1 55,0 44,1
1026 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chróścielowie Chróścielów 44,0 44,2 44,1
1027 Hoff Products Sp. z o.o. Wojnicz 52,6 35,5 44,1
1028 Infortes Sp. z o.o. S.K. Wrocław 37,1 51,1 44,1
1029 Nieruchomości Altana Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 37,9 50,2 44,1
1030 Spółdzielczy Dom Mieszkalny Drzymałówka Wisła 47,9 40,2 44,1
1031 MMC Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o. Gdynia 42,1 45,9 44,0
1032 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Piastoszyn 45,5 42,5 44,0
1033 Polma Real Estate Sp. z o.o. Poznań 22,2 65,8 44,0
1034 Przemiany Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wszemiłowice 35,4 52,7 44,0
1035 Redosco S.A. Nowy Tomyśl 17,6 70,3 44,0
1036 HOTEL 1231 Sp. z o.o. Toruń 39,7 48,2 44,0
1037 ONVEST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 39,8 48,0 43,9
1038 Sekam Sp. z o.o. Kobylnica 37,6 50,2 43,9
1039 Radionika Sp. z o.o. Kraków 48,7 39,0 43,9
1040 Janvest S.A. Toruń 44,4 43,3 43,9
1041 Kancelaria Adwokacka Sp. K. Warszawa 47,2 40,6 43,9
1042 Kancelaria Prawnicza A. Kaczorowski i Spółka Spółka Komandytowa Warszawa 44,0 43,8 43,9
1043 Arriva Polska Sp. z o.o. Warszawa 40,5 47,1 43,8
1044 ARM Inwestycje Sp. z o.o. Inowrocław 43,4 44,2 43,8
1045 Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór – Adwokaci Spółka Partnerska Kraków 46,1 41,2 43,7
1046 Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. Suwałki 38,3 49,1 43,7
1047 Towarzystwo Inwestycyjne Inwest Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Starogard Gdański 41,3 46,1 43,7
1048 Ejendomsselskabet Praefa-Byg-Polska Sp. z o.o. Międzyrzecz 39,6 47,7 43,6
1049 Folklor Kulinarny Radosław J. Fronc i Wspólnicy S.J. Kraków 39,7 47,4 43,6
1050 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Telest 2 Sienkiewicz, Drzewiecka, Ostrouch S.J. Pieniężno 43,1 44,1 43,6
1051 Cubiware Sp. z o.o. Warszawa 38,1 49,0 43,5
1052 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kokorzynie Kokorzyn 39,3 47,7 43,5
1053 Mateh Management Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 54,5 32,5 43,5
1054 Gold Place Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 42,4 44,5 43,5
1055 Ross Sp. z o.o. Warszawa 19,1 68,0 43,5
1056 Mobi Sp. z o.o. S.K. Kraków 43,9 42,9 43,4
1057 Locus 1 Sp. z o.o. Żary 35,7 51,2 43,4
1058 Flontex.Eu Sp. z o.o. S.K. Bytom 52,3 34,5 43,4
1059 Kancelaria Notarialna Katarzyna Borawska, Krzysztof Borawski, Iwona Dąbrowska Notariusze sp.p. Warszawa 45,8 40,9 43,4
1060 MK4 Invest Sp. z o.o. Warszawa 31,9 54,9 43,4
1061 Energa Wytwarzanie S.A. Gdańsk 49,7 37,1 43,4
1062 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Rol-Mlex Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 39,9 46,7 43,3
1063 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka Osiek 40,3 46,2 43,3
1064 Rola Sp. z o.o. Łozice 51,8 34,7 43,3
1065 Książek Bigaj Kancelaria Prawna sp.k. Kraków 39,9 46,8 43,3
1066 CH Warszawa U Sp. z o.o. Warszawa 65,4 21,2 43,3
1067 Wiek Sp. z o.o. Warszawa 42,0 44,6 43,3
1068 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 44,8 41,7 43,2
1069 CS Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 64,9 21,4 43,2
1070 Mm Agro Sp. z o.o. Śmielin 49,3 37,1 43,2
1071 Synchrogop Marek Ciesielski sp.j. Katowice 44,3 42,2 43,2
1072 Skalski CB Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 48,1 38,1 43,1
1073 Naturel Sp. z o.o. Dubielewo 57,9 28,3 43,1
1074 Spółdzielnia Rolniczo – Wytwórcza w Nizinach Niziny 48,5 37,6 43,0
1075 ANGA-SERWIS Sp. z o.o. Kozy 38,9 47,1 43,0
1076 Gt-Jwk Sp. z o.o. S.J. Gdynia 0,9 85,0 43,0
1077 Signal F SB Sp. z o.o. S.K. Luboń 36,3 49,8 43,0
1078 Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 46,9 38,9 42,9
1079 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 43,4 42,4 42,9
1080 Omnis S.J. Katowice 34,2 51,5 42,9
1081 Versus Sp. z o.o. S. K. Gdynia 41,1 44,5 42,8
1082 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jawor 41,3 44,4 42,8
1083 Techgrup-Serwis Sp. z o.o. Kraków 41,7 43,9 42,8
1084 Ets Sp. z o.o. Opole 37,8 47,8 42,8
1085 Radwan-Röhrenschef Spółka Komandytowa Warszawa 43,7 41,8 42,8
1086 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 48,4 37,0 42,7
1087 Agro – Dąbrówka Sp. z o.o. Dąbrówka 45,6 39,9 42,7
1088 AGRI PLUS Wielkopolska S.A. Konarzewo 51,9 33,5 42,7
1089 Zakład Produkcyjno-Handlowy „Jawo” Czerwiński, Dziembor sp. j. Częstochowa 39,9 45,4 42,7
1090 NOWA LEASE Sp. z o.o. Kutno 34,6 50,9 42,7
1091 Cargo System Bogdan Bromberkowski, Eligiusz Stasiak sp. j. Łódź 44,8 40,5 42,7
1092 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 49,6 35,9 42,7
1093 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 38,4 46,8 42,6
1094 Prowest Sp. z o.o. Poznań 41,3 43,9 42,6
1095 Phs Projekt Cs Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48,3 36,9 42,6
1096 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III Wietlin Trzeci 37,7 47,4 42,5
1097 Wiszniewscy Sp. z o.o. Kraków 40,5 44,6 42,5
1098 I. Bakalarz, T. Bartosik, K. Szkudlarek-Graczyk, K. Kwiecień, M. Malarowski, B. Niespodziańska, M. Rybacka Medicus sp.p. Lekarzy Turek 42,5 42,4 42,4
1099 Autoonline Sp. z o.o. Warszawa 36,8 48,0 42,4
1100 Dominus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 36,3 48,6 42,4
1101 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 40,8 43,9 42,4
1102 Cp Recycling Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Kraków 54,1 30,6 42,4
1103 Drop Finance Sp. z o.o. Warszawa 66,9 17,7 42,3
1104 Matejek Sp. z o.o. Kraków 59,9 24,7 42,3
1105 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie Miłosław 41,7 43,0 42,3
1106 Pharma Innovations Sp. z o.o. Warszawa 14,5 70,2 42,3
1107 Sponn Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Ochrony Nieruchomości Nieużytkowych Sp. z o.o. Szczecin 37,9 46,7 42,3
1108 Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń Spółka Partnerska Gdańsk 48,9 35,6 42,3
1109 Sir-Druk II Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 46,2 38,1 42,2
1110 Ślusarstwo – Tadeusz & Daniel Stasiak Sp.J. Ostrów Wielkopolski 38,8 45,6 42,2
1111 Park Sp. z o.o. Wrocław 39,2 45,1 42,2
1112 Marine Technology Sp. z o.o. Szczecin 62,6 21,7 42,2
1113 GTB Metropolis Sp. z o.o. Katowice 53,8 30,7 42,2
1114 Vimec Polska Sp. z o.o. Warszawa 40,7 43,7 42,2
1115 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej i Handlu ROLHAN Sp. z o.o. Sądów 59,6 24,6 42,1
1116 GSW Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzalnością Brójce 42,4 41,7 42,1
1117 WJGP Obiekty Handlowe 12 Sp. z o.o. Gdańsk 40,7 43,6 42,1
1118 Gospodarstwo Rolne BO-AGRO Sp. z o.o. w Boguszynie Wałcz 60,1 24,1 42,1
1119 David Vasco sp. j. Grzegorz Stekla Mariusz Michalik Bielsko-Biała 44,1 40,2 42,1
1120 Marek Kolibski, Andrzej Nikończyk, Michał Dec i Partnerzy Kancelaria Doradców Podatkowych i Radców Prawnych sp.p. Warszawa 43,4 40,7 42,1
1121 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 36,9 47,4 42,1
1122 4lan Sp. z o.o. S.K. Rydzyna 36,9 47,2 42,0
1123 Agoris Sp. z o.o. Łasin 51,9 31,8 41,9
1124 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krobuszu Krobusz 27,9 55,8 41,9
1125 Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J. Jaworzno 31,5 52,3 41,9
1126 RKKW Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 49,2 34,5 41,9
1127 DMR Sp. z o.o. Warszawa 41,1 42,5 41,8
1128 La Sal Gallery Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24,3 59,4 41,8
1129 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku Lębork 47,7 36,0 41,8
1130 Kozioł Invest Group Sp. z o.o. Kraków 21,4 62,2 41,8
1131 Batory Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 31,5 52,2 41,8
1132 RR Media Sp. z o.o. Gdynia 37,0 46,7 41,8
1133 Grand Investment Polska Sp. z o.o. Świecie 39,2 44,3 41,7
1134 Augum Wiesław Klich, Paweł Klich S.J. Wieliczka 40,4 43,0 41,7
1135 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siekierzycach Siekierzyce 38,4 45,0 41,7
1136 Nowe Życie Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rąbiń 44,4 39,0 41,7
1137 Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o. Warszawa 42,8 40,7 41,7
1138 MURAPOL S.A. Bielsko-Biała 33,2 50,2 41,7
1139 Portfolio Real Estate 17 Sp. z o.o. Warszawa 20,1 63,3 41,7
1140 Paige Investments Sp. z o.o. Warszawa 29,2 54,0 41,6
1141 Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J. Mareza 35,9 47,3 41,6
1142 TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH AGRO S.A. Warszawa 39,8 43,5 41,6
1143 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Górniczych P.R.I.G. S.J. Adam Wójcik Lubin 41,7 41,6 41,6
1144 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J. Zachowice 29,8 53,5 41,6
1145 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D Warszawa 60,2 23,0 41,6
1146 Eurowind Holding S.A. Gdańsk 42,7 40,4 41,6
1147 PN Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 32,2 50,8 41,5
1148 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 77,0 5,9 41,5
1149 Pharmauto Sp. z o.o. Łódź 49,8 33,3 41,5
1150 Renpro Sp. z o.o. Szczecin 31,1 51,8 41,5
1151 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krzanowice Krzanowice 36,5 46,2 41,4
1152 Gosprol Sp. z o.o. Pęperzyn 0,8 82,1 41,4
1153 ADVISERS S.A. Warszawa 44,8 38,0 41,4
1154 Strzegomska Nowa Sp. z o.o. Wrocław 25,5 57,3 41,4
1155 Witkowski Sp. z o.o. Nieciecza 40,4 42,2 41,3
1156 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Twardawie Twardawa 30,8 51,9 41,3
1157 Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Katowice 39,7 42,9 41,3
1158 Społeczność Finansowa Sp. z o.o. Wrocław 13,7 68,9 41,3
1159 Arc Consulting Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 44,8 37,9 41,3
1160 ALMA DEVELOPMENT Sp. z o.o. Kraków 37,1 45,6 41,3
1161 Commander Trust Company S.A. Warszawa 40,7 41,8 41,2
1162 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gierałcicach Głuchołazy 41,4 40,9 41,2
1163 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość Rejów 27,3 55,2 41,2
1164 Megamini Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 40,8 41,7 41,2
1165 Technomatik Paweł Ulfik sp.j. Witoszów Dolny 54,3 28,2 41,2
1166 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zubrach Gródek 37,4 44,9 41,2
1167 Tiket2 Sp. z o.o. S. K. Kiełczów 44,5 37,9 41,2
1168 Projekt 2010 Sp. z o.o. Inowrocław 37,7 44,8 41,2
1169 Confluentia Services Sp. z o.o. Łódź 43,1 39,3 41,2
1170 ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 42,4 40,0 41,2
1171 Ernst & Young Fundacja Warszawa 44,9 37,5 41,2
1172 Instytut Maszyn Matematycznych Warszawa 43,2 39,0 41,1
1173 Awima sp. j. B.wiśniewski Józefów 42,8 39,5 41,1
1174 Park Techniki Adamiak sp.k. Złoty Stok 46,7 35,5 41,1
1175 Paltrak Sp. z o.o. Włocławek 50,8 31,5 41,1
1176 MSB Invest Property Sp. z o.o. Warszawa 38,5 43,7 41,1
1177 Wre Projekt Sp. z o.o. Oławska sp.k. Wrocław 26,3 55,8 41,1
1178 Euroservices Contracting Polska Sp. z o.o. Niemodlin 38,4 43,6 41,0
1179 EN-KA Sp. z o.o. Warszawa 42,7 39,4 41,0
1180 Lekarze Urolodzy – Marek Rożniecki i Partnerzy Spółka Partnerska Łask 41,5 40,5 41,0
1181 Scope Fluidics Sp. z o.o. Warszawa 41,1 40,9 41,0
1182 LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 41,6 40,3 41,0
1183 Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie Łaszczów 39,6 42,1 40,9
1184 Rolniczo Hodowlany Zespół Spółdzielczy Wyszatyce 41,3 40,5 40,9
1185 Mds Advanced Program Tech Sp. z o.o. Warszawa 34,4 47,4 40,9
1186 Selleo Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 52,0 29,7 40,9
1187 Wielgosz i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 41,2 40,6 40,9
1188 Vsa Trader Sp. z o.o. Wrocław 41,9 39,8 40,9
1189 Comertrans Sp. z o.o. Warszawa 71,4 10,4 40,9
1190 Agata 2 Sp. z o.o. Katowice 44,4 37,3 40,8
1191 Dafni Sp. z o.o. Warszawa 18,9 62,6 40,8
1192 Raps Kotowo Sp. z o.o. Kotowo 42,9 38,8 40,8
1193 Kart Sp. z o.o. Kraków 4,5 77,0 40,8
1194 Centrum Medyczne Zdrowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kielce 42,3 39,4 40,8
1195 Smg Sp. z o.o. Katowice 31,3 50,3 40,8
1196 AMC Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Lublin 41,9 39,7 40,8
1197 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kuklinowie Kuklinów 41,5 39,9 40,7
1198 Przedsiębiorstwo Handlowe Olimpic Georgios Orfanos Sp. J. Gdynia 39,4 41,9 40,7
1199 Van Den Blocke.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bąkowo 45,8 35,7 40,7
1200 Rece Development Sp. z o.o. Warszawa 40,3 41,1 40,7
1201 BGC Group Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 42,9 38,3 40,6
1202 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. Katowice 40,1 41,1 40,6
1203 Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 42,8 38,2 40,5
1204 Gospodarstwo Rolne Ciężkowice Sp. z o.o. Ciężkowice 37,1 43,9 40,5
1205 Gagamodels Sp. z o.o. S.K. Poznań 41,8 39,2 40,5
1206 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 39,7 41,0 40,4
1207 Pol-Farma Sp. z o.o. Szczecin 48,9 31,9 40,4
1208 Stolarek & Grabalski Kancelaria Prawnicza S.K. Warszawa 41,2 39,7 40,4
1209 Top Solutions Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 40,4 40,4 40,4
1210 EL2 Sp. z o.o. Warszawa 11,5 69,4 40,4
1211 Ogólnopolski Rejestr Danych Osobowych Sp. z o.o. Warszawa 33,6 47,1 40,4
1212 Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J. Siedlec 52,1 28,5 40,3
1213 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda Nieszawa 38,6 42,1 40,3
1214 Proxima Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 35,9 44,6 40,3
1215 Eteron Sp. z o.o. Poznań 47,4 33,3 40,3
1216 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Głuszynie Głuszyna 23,6 56,9 40,3
1217 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 40,3 40,2 40,3
1218 Mamastudio Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa 39,9 40,8 40,3
1219 G&K Properties Sp. z o.o. Warszawa 78,7 1,9 40,3
1220 ARS Sp. z o.o. Grupa Producentów Polskich Olesno 17,1 63,4 40,3
1221 Realtyco S.A. Warszawa 75,5 5,2 40,3
1222 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 42,5 38,1 40,3
1223 Gaeu Consulting Sp. z o.o. Kraków 41,6 39,0 40,3
1224 Logros Sp. z o.o. Wrocław 43,1 37,5 40,3
1225 Tectra Sp. z o.o. Głobino 56,6 23,8 40,2
1226 Przedsiębiorstwo Karbon Ferenc Sp.J. Małkinia Górna 40,3 40,0 40,2
1227 Thormorton Finance Sp. z o.o. Kraków 35,6 44,7 40,2
1228 Kancelaria Prawnicza A.Brodowicz, J.Ząber & Wspólnicy sp.k. Kraków 39,8 40,7 40,2
1229 Apartamenty Wiśniowa Sp. z o.o. Wrocław 46,9 33,4 40,2
1230 BMB Kancelaria Radców Prawnych E.Górecka, D.Banaś Spółka Komandytowa Wrocław 37,5 42,9 40,2
1231 Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 44,6 35,7 40,2
1232 Young Consulting Monika Dziubanowska S.K. Nowy Sącz 43,8 36,5 40,2
1233 Agromax Sp. z o.o. Koszalin 30,0 50,3 40,2
1234 Słowiński Park Narodowy Smołdzino 26,4 53,7 40,1
1235 Kapra Kozioł S.J. Lubartów 32,2 48,1 40,1
1236 HERBEWO City S.A. Kraków 39,5 40,8 40,1
1237 Dubiński, Fabrycki, Jeleński i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 42,4 37,8 40,1
1238 Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 27,3 52,8 40,1
1239 Westcoasting Towage Services Sp. z o.o. Gdynia 38,2 42,1 40,1
1240 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 41,2 39,0 40,1
1241 NZOZ Lekarzy Rodzinnych L. Korzon, J. Kuryłek, B. Onisk – Strąk .Spółka Partnerska Godzianów 40,3 39,8 40,1
1242 Putka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 68,3 11,7 40,0
1243 Plus – Minus Jan Głaz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Stryszawa 38,9 41,0 40,0
1244 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „Krecik” C. Cebela, R. Żywiecka sp. j. Gdańsk 44,4 35,5 40,0
1245 PP-U BBAP-ELECTRICS S.J. Adam Bladowski Piotr Bobrowicz Podgórze 52,7 27,3 40,0
1246 Giełda Papierów Wartościowych S. A. Warszawa 52,2 27,8 40,0
1247 LUBGIP Sp. z o.o. Lublin 15,0 65,0 40,0
1248 Taciewo Sp. z o.o. Warszawa 41,2 38,6 39,9
1249 OMW Sp. z o.o. Inowrocław 38,2 41,6 39,9
1250 Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 48,3 31,4 39,9
1251 Indata Software Division Sp. z o.o. 1 S.K.A. Wrocław 76,4 3,4 39,9
1252 Investa Sp. z o.o. Modlnica 46,3 33,5 39,9
1253 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wyględach Wyględy 30,2 49,6 39,9
1254 Zakłady Produkcyjno – Usługowe Domena Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 39,5 40,4 39,9
1255 Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Biłgoraj 41,1 38,7 39,9
1256 Głowacki i Wspólnicy sp. k. Poznań 34,2 45,6 39,9
1257 Otmuchów Marketing Sp. z o.o. Brzeg 28,2 51,5 39,9
1258 HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J. Kalisz 44,9 34,9 39,9
1259 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J. Piotrków Trybunalski 42,1 37,5 39,8
1260 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 51,5 28,0 39,8
1261 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gronowicach Lasowice Małe 35,1 44,4 39,8
1262 Faktor Sp. z o.o. Szczecin 35,2 44,4 39,8
1263 STRYCHROL Sp. z o.o. Łubowo 38,7 40,8 39,8
1264 Fincon Sp. z o.o. Tychy 43,7 36,0 39,8
1265 Enhanced Property And Equity Fund S.A. Warszawa 45,2 34,3 39,8
1266 Film-Plan Kwieciński, Karpiński, Niżyński sp.j. Warszawa 46,4 33,3 39,8
1267 Żwirownia Olecko I Sp. z o.o. Sulejówek 34,2 45,2 39,7
1268 GO Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 75,4 4,1 39,7
1269 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Boguchwałowie Głubczyce 35,9 43,5 39,7
1270 Starbud Bis Sp. z o.o. PPHU Muszyna 44,7 34,8 39,7
1271 Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp. j. Tomaszów Mazowiecki 39,2 40,3 39,7
1272 VECTRA INVESTMENTS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 38,8 40,4 39,6
1273 Euro-Tour Sport & Travel Małgorzata I Mirosław Tusznio S.J. Sandomierz 42,0 37,2 39,6
1274 Kronospan BS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,9 55,3 39,6
1275 Rabenhof Sp. z o.o. Moskorzyn 45,1 34,1 39,6
1276 Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Kraków 34,7 44,3 39,5
1277 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wierzbnik 39,1 39,8 39,5
1278 Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 39,6 39,4 39,5
1279 S+B Plan & Bau Warschau Sp. z o.o. Warszawa 75,3 3,7 39,5
1280 Euro – Bis Sp. z o.o. Katowice 44,0 35,0 39,5
1281 Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A. Poznań 51,1 27,7 39,4
1282 Optimo Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 35,9 42,8 39,4
1283 Gospodarstwo Rolne Chwaliszewo Sp. z o.o. Gromadno 44,0 34,8 39,4
1284 Virum Sp. z o.o. Wągrowiec 76,1 2,8 39,4
1285 Gospodarstwo Swochowo Sp. z o.o. Kunowo 33,2 45,5 39,4
1286 Flosverum Properties Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 43,5 35,3 39,4
1287 Pilch Wąsik Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 37,3 41,6 39,4
1288 Piekarnia K. i A. Cichowscy, E. Federowicz sp.j. Warszawa 38,7 40,0 39,3
1289 Kub Farm Sp. z o.o. Barnim 46,6 31,9 39,3
1290 Zakład Produkcji i Usług Gliptos Sp. z o.o. Warszawa 36,1 42,5 39,3
1291 ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM Psarskie 41,0 37,6 39,3
1292 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 43,0 35,6 39,3
1293 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jasin 38,6 40,1 39,3
1294 Woc Fort D. Michalska i Wspólnicy sp. j. Warszawa 34,5 44,2 39,3
1295 MS-B Sp. z o.o. S.K. Kraków 37,5 40,9 39,2
1296 WWNS Marek Szczytowski S.K.A. Warszawa 7,5 70,9 39,2
1297 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach Sadki 37,6 40,7 39,2
1298 SECOM Sp. z o.o. Wrocław 38,9 39,6 39,2
1299 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia Czernica 41,3 37,2 39,2
1300 Spółdzielnia Pracy Transportowo-Spedycyjna Wrocław 63,0 15,4 39,2
1301 WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. Wysoka 35,0 43,4 39,2
1302 Libner – Trojan S.J. Warszawa 34,0 44,4 39,2
1303 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Instal S. Dziewiński, A. Adamczyk Sp.J. Człuchów 36,0 42,5 39,2
1304 Well Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36,9 41,5 39,2
1305 Sano Marketing Sp. z o.o. Koszalin 39,1 39,2 39,2
1306 Techstudio Sp. z o.o. Warszawa 24,2 54,3 39,2
1307 Bud-Rental Sp. z o.o. Investment S.K. Paczkowo 44,0 34,1 39,1
1308 Raf Trans S.J. Warszawa 50,8 27,4 39,1
1309 T.EL. Poland Sp. z o.o. Wrocław 36,5 41,6 39,1
1310 Żubr Zakład Usług Leśnych Trzcińscy sp.j. Szczytno 39,9 38,3 39,1
1311 Bud Rental Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Paczkowo 39,2 39,1 39,1
1312 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koczergach Koczergi 39,9 38,4 39,1
1313 Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska Sepo Sp. z o.o. Knurów 19,6 58,7 39,1
1314 Grainea Europe Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,7 39,5 39,1
1315 Bohanza Sp. z o.o. Gdańsk 45,0 33,3 39,1
1316 Krakowskie Centrum Biurowe Pilotów 2 Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 41,3 36,7 39,0
1317 CERACO UBP Sp. z o.o. Warszawa 37,1 40,9 39,0
1318 Mallson Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 42,6 35,4 39,0
1319 X-FORMATION POLAND Sp. z o.o. Kraków 39,1 39,0 39,0
1320 Arteriae Sp. z o.o. Łódź 29,1 49,0 39,0
1321 Eko Export S.A. Bielsko-Biała 39,1 38,9 39,0
1322 Buchalter Skłodowcy Sp.J. Marki 37,3 40,6 38,9
1323 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Skoraszewice Z/S W Krzyżankach Krzyżanki 40,8 37,0 38,9
1324 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zawada Książęca Nędza 32,3 45,5 38,9
1325 BART – BUD Sp. z o.o. Piaseczno 37,9 39,9 38,9
1326 Carserwis Sp. z o.o. Kościan 38,2 39,7 38,9
1327 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żurawicy Żurawica 43,1 34,6 38,9
1328 Wojewódka i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 34,1 43,7 38,9
1329 Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J. Warszawa 38,6 39,1 38,9
1330 EL-METAL Maria Mortezaei Siedlec 37,7 39,9 38,8
1331 Fitch Polska S.A. Warszawa 36,6 41,0 38,8
1332 World Development Sp. z o.o. Inowrocław 35,8 41,7 38,7
1333 Romix Company Sp. z o.o. Izabelin 39,5 38,0 38,7
1334 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Smardach Górnych Z/S w Unieszowie Unieszów 36,0 41,4 38,7
1335 ALBUD – Ryszard Strąk S.J. Wołomin 49,6 27,8 38,7
1336 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Nowe Życie Jaroszów 41,1 36,3 38,7
1337 DTS Holding Sp. z o.o. Warszawa 19,1 58,2 38,7
1338 Auraeko Baterpak Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 37,9 39,5 38,7
1339 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe Dębionek Sp. z o.o. Dębno 55,6 21,7 38,7
1340 Celon Pharma S.A. Kiełpin 23,9 53,2 38,6
1341 Centrum Handlowe La Cotonniere Sp. z o.o. Warszawa 43,0 34,2 38,6
1342 TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC Sp. z o.o. S.K. Mielec 41,3 36,0 38,6
1343 West Investment Sp. z o.o. Wrocław 44,7 32,4 38,6
1344 Produkcyjno – Handlowe Przedsiębiorstwo Rolno – Łowieckie Sp. z o.o. Sokołowo 40,4 36,9 38,6
1345 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. T. Kościuszki w Kietlinie Kietlin 41,0 36,0 38,5
1346 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kownaty-Borowe 34,7 42,2 38,5
1347 Nowodworski sp. j. Częstochowa 18,0 58,9 38,4
1348 Zakłady Sanitarne w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 37,5 39,3 38,4
1349 Matt R. P. Trączyńscy sp. j. Kościan 42,6 34,3 38,4
1350 Navikon Ship Repair Yard G. Sobczyk, M. Kowalski S.J. Świnoujście 36,8 40,1 38,4
1351 Rolmix Sp. z o.o. Zakrzewo 40,9 35,9 38,4
1352 Rol – By Sp. z o.o. Wleń 33,0 43,8 38,4
1353 Nad Rudawą Sp. z o.o. Kraków 47,3 29,6 38,4
1354 Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o. Wrocław 65,9 10,9 38,4
1355 Legis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 41,2 35,5 38,4
1356 Lu Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,9 70,7 38,3
1357 Lubiatowo Sp. z o.o. Karsko 42,1 34,4 38,3
1358 Eugen Meller Sp. z o.o. Białogard 38,3 38,2 38,3
1359 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chorzenicach Chorzenice 39,6 36,9 38,3
1360 Napromedica Wasilewski i Wspólnicy Sp.J. Białystok 34,5 42,2 38,3
1361 Janusz Popaszkiewicz i Łukasz Stolarczyk – Via Medica S.J. Gdańsk 28,0 48,6 38,3
1362 BIR-Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 45,1 31,4 38,3
1363 Multimag Cisowski I Wspólnicy Sp.j. Poznań 40,9 35,7 38,3
1364 Lang I Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Wrocław 39,4 37,3 38,3
1365 Margo Sp. z o.o. S.K. Gdynia 52,1 24,4 38,3
1366 E. Stobnicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 42,2 34,5 38,3
1367 Asklepios Group Sp. z o.o. Rzeszów 59,4 17,1 38,2
1368 Bałtyk – Farm Sp. z o.o. Ostrowiec 34,4 41,9 38,2
1369 Ct Clima Sp. z o.o. Łódź 6,3 70,2 38,2
1370 Staner Sp. z o.o. Kraków 33,8 42,6 38,2
1371 Kancelaria Brochocki Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 47,3 29,0 38,2
1372 Summit Polska Systemy Halowe Sp. z o.o. Sopot 32,0 44,3 38,2
1373 Two-B Polska Sp. z o.o. Goleniów 37,4 39,1 38,2
1374 Doradztwo I Handel W Sektorze Sanitarnym Sp. z o.o. Warszawa 47,7 28,7 38,2
1375 Koelner – Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. Wrocław 42,2 34,2 38,2
1376 ENERGOPOL – WARSZAWA S.A. Warszawa 14,5 61,7 38,1
1377 CRH Sp. z o.o. S. K. Lublin 50,8 25,4 38,1
1378 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp Jasionka 31,0 45,2 38,1
1379 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru w starym Korninie Stary Kornin 43,8 32,3 38,1
1380 Elco ICT Sp. z o.o. Katowice 52,9 23,3 38,1
1381 EXPLO SERVICE K.JĘDRZEJCZAK, J.WOJCIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Warszawa 41,0 35,2 38,1
1382 H. Tuchołka , P. Białecki i Wspólnicy S.K. Warszawa 66,0 10,2 38,1
1383 M.A.T. Sp. J. M. Wendołowski A. Pastorczak A. Smoleński Łódź 34,2 41,9 38,1
1384 Ostoja Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Olsztyn 42,7 33,4 38,1
1385 FAB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zakręt 35,9 40,1 38,0
1386 Kronad Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 46,3 29,7 38,0
1387 Elstar S.J. Poznań 40,6 35,4 38,0
1388 Grupa Tense Sp. z o.o. S.K. Poznań 41,3 34,6 38,0
1389 Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 61,0 15,1 38,0
1390 Forkor Sp. z o.o. S.K. Szczecin 40,6 35,5 38,0
1391 Drop Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego I Elektronicznego S.A. Warszawa 29,3 46,8 38,0
1392 PG Property Sp. z o.o. Lublin 44,5 31,5 38,0
1393 Przeds. Usług Komunalno – Transportowych Vikom S.J. Poznań 39,8 36,0 37,9
1394 Firma Produkcyjno-Handlowa Art. – Metal Jolanta Dobrodziej, Grzegorz Dobrodziej sp.j. Łapino Kartuskie 36,9 38,9 37,9
1395 Budinpol S.J. Wrocław 33,9 41,9 37,9
1396 Parmako S.A. Szczecinek 5,3 70,6 37,9
1397 Wrogeo M. Jędrzejczak S.J. Wrocław 33,1 42,6 37,9
1398 Instytut Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. Warszawa 32,7 43,1 37,9
1399 Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 38,8 37,0 37,9
1400 Dakma Sp. z o.o. Poznań 34,7 40,9 37,8
1401 Rolniczy Zespół Spółdzielczy Im. Ludwika Waryńskiego w Młynach Młyny 35,2 40,3 37,8
1402 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Miga Sp. z o.o. Działdowo 34,8 40,9 37,8
1403 Agro – Holland Sp. z o.o. Chwalimierz 42,6 33,1 37,8
1404 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda w Malcu Malec 31,7 43,9 37,8
1405 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 57,8 17,9 37,8
1406 Walcownia Rur Andrzej Sp. z o.o. Zawadzkie 32,0 43,7 37,8
1407 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Nowpol Sp. z o.o. Grodków 30,3 45,0 37,7
1408 Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. Kraków 39,9 35,5 37,7
1409 Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe Kopytkowo Sp. z o.o. Kopytkowo 33,9 41,5 37,7
1410 Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej, J. Drzał, E. Selwa S.J. Rzeszów 31,1 44,3 37,7
1411 Nekk Sp. z o.o. Poznań 38,8 36,7 37,7
1412 Pii Polska Sp. z o.o. Warszawa 44,5 30,9 37,7
1413 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Groblicach Groblice 7,2 68,0 37,6
1414 BJM Sp. z o.o. Wołomin 22,6 52,7 37,6
1415 Arche Consulting Sp. z o.o. S.K. Katowice 38,0 37,2 37,6
1416 Mcpolska.Pl Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 44,3 30,9 37,6
1417 Ceced Polska – Członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów AGD Warszawa 57,0 18,1 37,6
1418 Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 35,3 39,9 37,6
1419 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa 18,8 56,4 37,6
1420 Wiskol Sp. z o.o. S.K. Nowiny 32,9 42,1 37,5
1421 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 38,3 36,7 37,5
1422 Rolchamp Sp. z o.o. Podarzewo 36,6 38,4 37,5
1423 Litus Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 36,3 38,7 37,5
1424 ABC Data Marketing Sp. z o.o. Warszawa 16,8 58,2 37,5
1425 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie Wodzisław 42,5 32,3 37,4
1426 Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa Warszawa 40,2 34,5 37,4
1427 Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. Wrocław 38,9 35,9 37,4
1428 Aspa Pracownia Architektoniczna Sp. Z O.O. sp.k. Wrocław 41,5 33,3 37,4
1429 PERFAND Andrzej Trawiński Psary 37,0 37,6 37,3
1430 Alfa Immobilien Sp. z o.o. Wrocław 36,1 38,6 37,3
1431 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wyzwolenie w Pisarzowicach Pisarzowice 19,2 55,4 37,3
1432 Agro Słowenkowo Sp. z o.o. Słowenkowo 58,4 16,1 37,3
1433 LOCPO Sp. z o.o. Warszawa 44,3 30,3 37,3
1434 Sereso Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne Więcławice 49,8 24,8 37,3
1435 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dakowy Mokre Dakowy Mokre 44,3 30,4 37,3
1436 Agro-Masz Paweł Nowak Masłowice 34,2 40,4 37,3
1437 LH Software Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 35,6 39,1 37,3
1438 Grupa Hajduk Sp. z o.o. Podłoże Do Pieczarek sp.k. Sława 27,7 46,6 37,2
1439 Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 45,3 29,2 37,2
1440 Bór Tuchola Sp. z o.o. S.K.A. Tuchola 72,7 1,7 37,2
1441 Aquatherm Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Warszawa 54,0 20,5 37,2
1442 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XX-Lecia Polski Ludowej Kromolice 38,7 35,6 37,2
1443 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mrownicy Morownica 28,2 46,3 37,2
1444 STM Solutions Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 54,8 19,6 37,2
1445 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 39,2 35,1 37,2
1446 Studio Dl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 42,6 31,9 37,2
1447 Flavourtec Sp. z o.o. Gdańsk 37,0 37,3 37,2
1448 E.I.B. SYSTEMS Sp. z o.o. Warszawa 29,0 45,4 37,2
1449 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 29,9 44,3 37,1
1450 Hospital Service Company Sp. z o.o. S.K. Wrocław 34,3 40,0 37,1
1451 Investco Sp. z o.o. Warszawa 50,3 23,9 37,1
1452 Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. Prószków 45,5 28,7 37,1
1453 AMROP Polska Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 38,9 35,2 37,1
1454 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jaśkowice 39,1 35,1 37,1
1455 Ad-Interactive Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 40,3 34,0 37,1
1456 Drobek, H. Dziendziel, M. Dziendziel, B. Machalica, H. Żółty, S.J. Mazańcowice 10,0 64,2 37,1
1457 SUMI Zakład Tworzyw Sztucznych S.J. Sulejówek 28,4 45,6 37,0
1458 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Baza Sp. z o.o. Sp.K. Toruń 39,7 34,3 37,0
1459 Baltico Sp. z o.o. Słupsk 35,1 39,0 37,0
1460 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość w Osieku Osiek 39,8 34,3 37,0
1461 Janusz Gruchalski, Jerzy Kotwas ZAMEK Sp.j. Warszawa 37,6 36,3 37,0
1462 Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Ubezpieczeniowego E.C.A. Sp. z o.o. Warszawa 36,7 37,2 37,0
1463 Invest – Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 39,1 34,8 37,0
1464 Argaz S.J. Lublin 31,4 42,7 37,0
1465 ABET – PAWLAK S.J. Siechnice 15,5 58,2 36,9
1466 Schott Spółka Jawna Częstochowa 34,0 39,7 36,9
1467 Ostromfruits Sp. z o.o. Warszawa 35,1 38,8 36,9
1468 INVERTIM Sp. z o.o. Karczew 39,5 34,3 36,9
1469 Docufield Sp. z o.o. sp.k. Poznań 43,6 30,3 36,9
1470 Development And Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Spółka Komandytowa Łódź 36,1 37,7 36,9
1471 Care Sp. z o.o. Warszawa 44,4 29,4 36,9
1472 HosSo Holding Sp. z o.o. Szczecin 31,6 41,9 36,8
1473 RB3 Sp. z o.o. Gdynia 34,6 38,9 36,8
1474 Maxima Kustusz, Kyrcz S.J. Gdańsk 39,0 34,6 36,8
1475 Luca Logistic Solutions Sp. z o.o. Opole 45,7 27,8 36,8
1476 Go4it Sp. z o.o. S.K. Warszawa 50,8 22,9 36,8
1477 Unimet S.J. Rzeszów 23,2 50,2 36,7
1478 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu Wojsław 33,4 40,0 36,7
1479 Twój Dom Sp. z o.o. Żywiec 37,6 35,8 36,7
1480 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 39,6 33,8 36,7
1481 Green Star Sp. z o.o. Stary Uścimów 18,2 55,2 36,7
1482 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J. Pakość 38,8 34,6 36,7
1483 Polltex Distribution Sp. z o.o. Kraków 37,6 35,9 36,7
1484 Farris Investments sp. z o.o. Warszawa 36,3 37,0 36,7
1485 Knorr-Bremse Polska SFN Sp. z o.o. Warszawa 38,7 34,6 36,7
1486 Kancelaria Prawnicza A. Całus, A. Kratiuk, M. Szmelter I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 35,5 38,0 36,7
1487 Skovs Korn Polska Sp. z o.o. Warszawa 33,5 40,0 36,7
1488 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa 36,0 37,1 36,6
1489 Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice Rostkowice 33,1 40,1 36,6
1490 Gospodarstwo Rybackie Karp Sp. z o.o. Osiecznica 35,0 38,2 36,6
1491 Vigo Sp. z o.o. Gdańsk 65,4 7,8 36,6
1492 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ZROT Sp. z o.o. S.K. Poznań 46,6 26,6 36,6
1493 Deut – Pol Sp. z o.o. Bienice 48,8 24,4 36,6
1494 Bimmertech Matysiak S.K. Warszawa 30,6 42,5 36,6
1495 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. Warszawa 35,7 37,6 36,6
1496 Agnus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rybnik 32,6 40,7 36,6
1497 Dom I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy S.J. Piotrków Trybunalski 30,9 42,0 36,4
1498 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Orli Orla 34,9 37,9 36,4
1499 Drogomex sp. z o.o. Warszawa 33,8 38,9 36,4
1500 EKF-Diagnostyka Sp. z o.o. Myślenice 25,3 47,5 36,4
1501 Polmozbyt – Głogów Sp. z o.o. Głogów 36,6 36,2 36,4
1502 Fami Poland Sp. z o.o. Warszawa 30,6 42,3 36,4
1503 Cez Towarowy Dom Maklerski Sp. z o.o. Warszawa 26,2 46,6 36,4
1504 Hawe Telekom Sp. z o.o. Warszawa 42,8 29,9 36,4
1505 Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A. Kraków 48,8 23,9 36,4
1506 Geo-Comp Sp. z o.o. Kraków 56,1 16,8 36,4
1507 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier Belęcin 36,4 36,3 36,3
1508 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywiźnie Krzywizna 29,0 43,7 36,3
1509 Linek-Eko Sp. z o.o. sp.k. Cybulice Małe 40,0 32,7 36,3
1510 Palladium S.J. Piotr Paluszkiewicz i Spółka Szczecin 12,8 59,7 36,3
1511 Futura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 31,8 40,9 36,3
1512 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. 22 Lipca Owczary 36,2 36,4 36,3
1513 Murapol Projekt Sp. z o.o. KRK S.K. Bielsko-Biała 45,4 27,3 36,3
1514 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 31,3 41,0 36,2
1515 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 35,3 37,1 36,2
1516 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 32,5 39,9 36,2
1517 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kuniowie Kuniów 30,1 42,2 36,2
1518 Radial S.J. R.Puchała I Wspólnicy Wołomin 33,6 38,9 36,2
1519 Robert Solga i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Katowice 37,0 35,4 36,2
1520 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA CIELCE Cielce 40,5 31,9 36,2
1521 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 27,4 44,8 36,1
1522 Paypro S.A. Poznań 29,5 42,7 36,1
1523 Budrol Sp. z o.o. Gryfino 37,1 35,1 36,1
1524 Telmax E. R. Gliszczyńscy S.J. Człuchów 29,7 42,5 36,1
1525 Vive Properties Sp. z o.o. Szczukowskie Górki 34,5 37,7 36,1
1526 Biovirtus Research Site Sp. z o.o. Kajetany 12,0 60,2 36,1
1527 Kancelaria Prawnicza Marian Wachowiak Spółka Komandytowa Jaworzno 34,9 37,3 36,1
1528 P.H.U. Linea-Sim Sp. z o.o. Sopot 27,8 44,5 36,1
1529 Polon Alfa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bydgoszcz 36,3 35,8 36,1
1530 Brand Management Profi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Grabów nad Prosną 33,6 38,3 36,0
1531 Przedsiębiorstwo Rolne Agroduet Sp. z o.o. Chlewiska 36,0 36,0 36,0
1532 Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc Sp.J. Opole 38,7 33,3 36,0
1533 Reiski Investments Sp. z o.o. Białe Błota 27,2 44,9 36,0
1534 Gospodarstwo Rolne Chylin Sp. z o.o. Chylin 30,9 41,1 36,0
1535 MM Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 36,0 36,0 36,0
1536 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Boya 2 Warszawa 28,8 43,3 36,0
1537 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biomex Sp. z o.o. Kraków 35,0 36,9 36,0
1538 Gabor Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 38,7 33,2 36,0
1539 Gut-Pol Sp. z o.o. Pilaszków 27,7 44,1 35,9
1540 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rusocinie Rusocin 35,7 36,2 35,9
1541 IMMOTERM Sp. z o.o. Ostrowiec 21,1 50,8 35,9
1542 Lokalne Centrum Edukacji Omega Łoboda – Tamborowska Sp. z o.o. Kielce 59,4 12,4 35,9
1543 Przeds. Rolne Handlowo – Usługowe Hruszów Sp. z o.o. Hruszów 43,8 28,1 35,9
1544 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo Września 30,2 41,5 35,9
1545 Marti Solanes Development Stanisław Rzepka S.J. Kraków 40,7 31,1 35,9
1546 Friends Coffee – R. J. Fronc R. Chrząszcz S.J. Kraków 32,6 39,1 35,9
1547 Prime Warsaw Properties Sp. z o.o. Warszawa 17,8 54,0 35,9
1548 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 26,9 44,9 35,9
1549 Jakon Inwest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 39,9 31,9 35,9
1550 Silka Sp. z o.o. Stanomino 45,6 26,2 35,9
1551 Benefit IP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29,8 41,9 35,8
1552 QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o. Wrocław 27,4 44,1 35,8
1553 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rykaczewie Rykaczewo 32,5 39,2 35,8
1554 Dds Poland Sp. Z O.O. sp.k. Gdańsk 32,6 39,1 35,8
1555 CSWP Audyt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 44,4 27,2 35,8
1556 Sprawni Spółka Komandytowa G. Fatla I Wspólnicy Legnica 37,9 33,7 35,8
1557 Remax Construct Sp. z o.o. S.K. Budzów 53,8 17,8 35,8
1558 Ittermann Polska Sp. z o.o. Wrocław 41,3 30,3 35,8
1559 Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 34,2 37,2 35,7
1560 DB Real Estate Polska 2 Sp. z o.o. Warszawa 35,2 36,3 35,7
1561 VOSSLOH SKAMO Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 35,4 35,9 35,7
1562 Velis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 52,4 19,1 35,7
1563 Archicenter – K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S – Ka S.J. Kraków 31,9 39,5 35,7
1564 Rozwój Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kostarowcach Kostarowce 35,5 35,9 35,7
1565 Ucees Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 35,9 35,5 35,7
1566 INS BROKER Sp. z o.o. Warszawa 45,0 26,5 35,7
1567 Freemen Edu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 45,2 26,2 35,7
1568 MLP Pruszków I Sp. z o.o. Pruszków 35,2 36,3 35,7
1569 Caba Development Sp. z o.o. sp.k. Węgrzce 31,0 40,4 35,7
1570 EFL SERVICE S.A. Wrocław 37,6 33,7 35,7
1571 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 39,1 32,3 35,7
1572 Doradcy i Księgowi. Cezary Miziołek i Wspólnicy. Spółka Komandytowa Sochaczew 32,7 38,8 35,7
1573 Krzecin Sp. z o.o. Warszawa 36,4 34,9 35,6
1574 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 3,7 67,6 35,6
1575 Hot Company Sp. z o.o. Wrocław 36,0 35,1 35,6
1576 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo Sp.J. Wrocław 49,7 21,5 35,6
1577 Nettle S.A. Wrocław 48,2 23,0 35,6
1578 Juma S.J. Warszawa 30,5 40,7 35,6
1579 Oktagon Investment Sp. z o.o. Łódź 34,8 36,4 35,6
1580 Przedsiębiorstwo Instalacyjne E. Jankowiak, W. Tomczak S.J. Bydgoszcz 32,8 38,5 35,6
1581 Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 26,2 45,0 35,6
1582 Baltimex Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 35,5 35,7 35,6
1583 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna we Włodzieninie Włodzienin 35,9 35,3 35,6
1584 RESTAURACJA POLSKA S.J. Warszawa 36,8 34,3 35,6
1585 Kook Bin Kwan Sp. z o.o. Wronki 37,7 33,4 35,6
1586 Park Wiatrowy Suwałki Sp. z o.o. Warszawa 37,5 33,5 35,5
1587 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 36,5 34,4 35,5
1588 B&P Real Estate Sp. z o.o. Łódź 38,1 32,9 35,5
1589 Chabrex Sp. z o.o. Krzywaczka 24,4 46,5 35,5
1590 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Łowkowicach Łowkowice 32,0 39,0 35,5
1591 Dental Complex Karoń S.J. Opole 37,0 34,1 35,5
1592 Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. Katowice 38,0 33,1 35,5
1593 Inwestycje Finanse Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 34,4 36,6 35,5
1594 GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy S.K. Warszawa 35,5 35,5 35,5
1595 LOCATOR Sp. z o.o. Wrocław 35,1 35,9 35,5
1596 Dim S.A. Warszawa 0,3 70,4 35,4
1597 CB Panel System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 31,3 39,4 35,4
1598 Top-4 Sp. z o.o. Warszawa 35,2 35,6 35,4
1599 Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa S. J. Lidzbark Warmiński 30,4 40,4 35,4
1600 Polski Lek Dystrybucja Sp. z o.o. Wadowice 46,1 24,8 35,4
1601 Exkol Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych sp.j. Wojciech Szawłowski i Spółka Wrocław 36,0 34,8 35,4
1602 Pbg Dom Invest X Sp. z o.o. Złotowska 51 Spółka Komandytowo Akcyjna Wysogotowo 68,8 2,0 35,4
1603 Tyszkiewicz Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 50,5 20,2 35,4
1604 Agrołan Sp. z o.o. Lipnica 54,0 16,8 35,4
1605 Komo Marianna i Krzysztof Orzeszak sp. j. Sękocin Nowy 34,9 35,6 35,3
1606 Pelmet S.J. Krościenko Wyżne 39,0 31,6 35,3
1607 TELVIS Sp. z o.o. P U P Katowice 27,8 42,8 35,3
1608 Inet Media Group Sp. z o.o. Karlino 20,0 50,5 35,3
1609 Hartownia Szkła Szotkiewicz – Marek Szotkiewicz, Ewa Uciechowska – S.J. Krotoszyn 38,1 32,4 35,2
1610 Carint Medica Sp. z o.o. Kraków 33,2 37,1 35,2
1611 Roman Consulting Eka Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 41,9 28,6 35,2
1612 Nikol-Tex Sp. z o.o. Częstochowa 35,3 35,1 35,2
1613 PACK PLUS Sp. z o.o. S.K. Wadowice 28,8 41,7 35,2
1614 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 40,8 29,6 35,2
1615 Elsett Electronics AE Sp. z o.o. sp.k. Leszno 51,9 18,2 35,1
1616 Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 35,6 34,5 35,1
1617 Agroprodukt sp. j. Wspólnicy Ryż i Dzwoniarkiewicz Rzepowo 34,7 35,5 35,1
1618 MPL Investment Sp. z o.o. Balice 35,2 34,9 35,1
1619 Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni Kraków 23,1 47,1 35,1
1620 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Zespołu Lekarza Rodzinnego Zdrovita Michniewicz-Nowak, Rólka, Wiśniewska-Prałat, Śnieg – sp.p. Krosno Odrzańskie 32,7 37,4 35,1
1621 Pietrzyk Wójtowicz Dubicki S.K. Warszawa 29,6 40,7 35,1
1622 Alutech Glassystems Sp. z o.o. S.K. Kraków 29,3 41,0 35,1
1623 POLNORD S.A. Gdynia 31,3 38,9 35,1
1624 Przeds. Rolno – Przemysłowe Babinek Sp. z o.o. Lubanowo 38,7 31,5 35,1
1625 Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. Białystok 31,2 38,8 35,0
1626 Centrum Badań DNA Sp. z o.o. Poznań 23,0 47,0 35,0
1627 11 Bit Studios S.A. Warszawa 17,7 52,2 35,0
1628 Vestiacom Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 37,0 32,9 35,0
1629 RunFarm Sp. z o.o. Barlinek 41,2 28,7 35,0
1630 Gregor Plus Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 60,8 9,2 35,0
1631 POLFRACHT AGENCJA ŻEGLUGOWA Sp. z o.o. Gdynia 32,8 37,2 35,0
1632 Mobime Lead Generation Limited sp.k. Warszawa 32,7 37,3 35,0
1633 Telnet Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 33,2 36,7 35,0
1634 Znyk, Jaworski, Pietrzyk sp.k. Toruń 32,5 37,6 35,0
1635 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 38,6 31,2 34,9
1636 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 51,9 18,0 34,9
1637 BZK Sp. z o.o. Nieruchomości sp.k. Teresin 31,5 38,3 34,9
1638 Wadoma Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 38,6 31,2 34,9
1639 ABL – Technic Sp. z o.o. Stalowa Wola 30,3 39,6 34,9
1640 Indeks Sp. z o.o. Bydgoszcz 33,6 36,2 34,9
1641 PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 36,6 33,2 34,9
1642 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman Auto-Hak sp. j. Słupsk 33,9 35,7 34,8
1643 Alphavision Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 41,5 28,0 34,8
1644 Merkury Sp. z o.o. PHUP Siedlce 33,7 35,9 34,8
1645 Idea Fleet S.A. Wrocław 29,1 40,5 34,8
1646 Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych URSYNÓW Warszawa 67,4 2,2 34,8
1647 Grupa K&L Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Sopot 26,4 43,2 34,8
1648 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 36,3 33,1 34,7
1649 DI Factory Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33,5 36,0 34,7
1650 Christian Laurent Sp. z o.o. Nieruchomości sp.k. Lesznowola 33,5 35,8 34,7
1651 DH Sp. z o.o. Kętrzyn 1,3 68,2 34,7
1652 Graminis Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Sp. z o.o. Dusocin Dusocin 29,3 40,1 34,7
1653 Vestor Sp. z o.o. Warszawa 36,4 32,9 34,7
1654 AIR-POL Sp. z o.o. Legionowo 26,2 43,1 34,7
1655 Jp Construct Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34,8 34,6 34,7
1656 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Maciejkowice Chorzów 47,5 21,9 34,7
1657 Grafe Polska Sp. z o.o. Lubliniec 34,4 35,1 34,7
1658 Euro Styl Development Sp. z o.o. Viridis sp.k. Gdańsk 27,0 42,3 34,7
1659 Tulplast Ireneusz Socha S.J. Paczkowo 35,9 33,4 34,6
1660 OPEN-NET S.A. Katowice 48,7 20,5 34,6
1661 Agrobor-Kujawy i Sp. z o.o. Chojnica 34,1 35,1 34,6
1662 Vidacolor Sp. z o.o. Końskie 34,2 35,0 34,6
1663 Upaid Sp. z o.o. Warszawa 36,0 33,2 34,6
1664 Polonia FS Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34,5 34,8 34,6
1665 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im.bohaterów Westerplatte w Rusinowie Łącko 31,9 37,3 34,6
1666 DOOK HEXFUND Sp. z o.o. S.K. Wrocław 39,6 29,6 34,6
1667 VIGO SYSTEM S.A. Ożarów Mazowiecki 33,6 35,6 34,6
1668 Gospodarstwo Rybackie w Starzawie Sp. z o.o. Starzawa 37,8 31,3 34,5
1669 Cerko Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 32,4 36,7 34,5
1670 KME Nieruchomości Sp. z o.o. Tarnów 31,1 38,0 34,5
1671 Andrzej Oliwkowski, Krzysztof Zwierełło Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo – Produkcyjne AUTO – TRAK Sp.J. Pliszki 42,7 26,3 34,5
1672 Multishoring Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 33,8 35,2 34,5
1673 Agro-Lawi Sp. z o.o. Malbork 22,6 46,3 34,4
1674 Agros Company Ltd. Sp. z o.o. Kraków 34,0 34,8 34,4
1675 Sezam Zając, Syrek, Meinhardt sp. j. Kraków 32,3 36,6 34,4
1676 HW Inwestycje Sp. z o.o. Węgrzce 31,2 37,7 34,4
1677 ECDF S.A. Poznań 41,7 27,0 34,4
1678 Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Izabella Żyglicka i Wspólnicy Katowice 33,5 35,3 34,4
1679 Dalc i Ochocki – Doradcy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 33,3 35,4 34,4
1680 Premium Brush Sp. z o.o. sp.k. Lutomia Górna 46,2 22,7 34,4
1681 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 20,7 48,1 34,4
1682 Otis Investment Sp. z o.o. Wrocław 30,3 38,3 34,3
1683 MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Tomaszów Lubelski 38,0 30,5 34,3
1684 Gospodarstwo Rolne Warkocz sp.j. Z.Hałoń, W.Trojanowski, J.Matyjak Warkocz 33,0 35,7 34,3
1685 Heye – Polska Sp. z o.o. Poznań 31,1 37,6 34,3
1686 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach Regulice 42,7 25,9 34,3
1687 Przedsiębiorstwo Rolne Grenflor Sp. z o.o. Wiśniewo 32,5 36,1 34,3
1688 Oraj Sp. z o.o. Cielmice 11,1 57,5 34,3
1689 Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Ruda 36,5 32,1 34,3
1690 MG Sp. z o.o. Kraków 59,8 8,8 34,3
1691 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 33,5 35,0 34,2
1692 Pf Investments Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 63,3 5,1 34,2
1693 Jaszpol K. Jaroszewicz H. Szpruch sp. j. Zgierz 34,0 34,4 34,2
1694 Clematis Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. sp.k. Pruszków 36,0 32,5 34,2
1695 KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Staszowska Zembala Notariusze sp.p. Wrocław 39,2 29,2 34,2
1696 STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice 23,3 45,1 34,2
1697 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 36,3 31,9 34,1
1698 ABP Podhale Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 34,0 34,2 34,1
1699 Wincool Properties Sp. z o.o. Wrocław 32,7 35,6 34,1
1700 WIGA Sp. z o.o. Inowrocław 34,5 33,8 34,1
1701 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 35,7 32,6 34,1
1702 Bochen S.J. Dariusz Maciejczuk, Marek Bondaruk Bielsk Podlaski 34,2 34,0 34,1
1703 Invest Active Sp. z o.o. S.K. Warszawa 38,7 29,6 34,1
1704 Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 18,1 50,1 34,1
1705 2PB3 Sp. z o.o. Warszawa 34,6 33,7 34,1
1706 3D-Architekci Sp. z o. o. S. K. Kraków 39,3 28,9 34,1
1707 Śląski Dom Brokerski Sp. z o.o. Świętochłowice 35,3 32,8 34,1
1708 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. Warszawa 35,3 32,7 34,0
1709 Emo – Farm Sp. z o.o. Ksawerów 26,8 41,2 34,0
1710 W&A Michałowscy S. J. Kieszek 32,5 35,6 34,0
1711 XS Sp. z o.o. Września 30,0 38,1 34,0
1712 Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o. Chojna 42,2 25,8 34,0
1713 INDOS S.A. Chorzów 38,9 29,1 34,0
1714 ZAMER Zdzisław Żuromski S.K. Kraszewo 38,1 29,9 34,0
1715 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. Kraków 8,4 59,5 34,0
1716 Webcon Sp. z o.o. Kraków 48,4 19,5 34,0
1717 Upstream Solutions Sp. z o.o. S.K. Warszawa 41,2 26,8 34,0
1718 Merit Mark Sp. z o.o. S.K. Wrocław 34,5 33,4 34,0
1719 Zakład Budownictwa Ogólnego S.J. Łódź 29,9 38,1 34,0
1720 Transport & Offshore Services PolandSp. z o.o. Gdynia 26,2 41,8 34,0
1721 Bud-Hrd P.P. Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 40,3 27,6 34,0
1722 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica 29,4 38,3 33,9
1723 Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych Sp. z o.o. Kraków 34,5 33,3 33,9
1724 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Grodkowie Grodków 34,5 33,2 33,9
1725 Megaplot S.J. Sosnowiec 27,7 40,1 33,9
1726 Agri – Consult Sp. z o. o. Kietlów 8,4 59,4 33,9
1727 Sparks Polska Sp. z o.o. Warszawa 32,8 35,1 33,9
1728 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 30,5 37,2 33,9
1729 Zakład Wyrobów Odzieżowych Helkon – Konarski sp.j. Kępno 23,2 44,4 33,8
1730 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ZAW Sp.J. Caban, Wcisło, Zając Bielsko-Biała 34,8 32,9 33,8
1731 Initius Sp. z o.o. sp.k. Kraków 33,3 34,4 33,8
1732 Enervision J. Gruszecka S.J. Bielsko-Biała 31,5 36,1 33,8
1733 Certyfikacja Infrastruktury Transportu Sp. z o.o. Wrocław 44,4 23,2 33,8
1734 ATHENASOFT Sp. z o.o. Warszawa 35,9 31,6 33,8
1735 ESTAKADA.PL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Interaktywnej Warszawa 32,1 35,5 33,8
1736 Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 33,9 33,8 33,8
1737 Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 61,9 5,4 33,7
1738 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Miejsce Odrzańskie 40,7 26,7 33,7
1739 Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import Dzierzgoń 38,4 29,1 33,7
1740 Gtv Nieruchomości Sp. z o.o. Pruszków 38,3 29,0 33,7
1741 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Złoty Kłos Podstolice 37,9 29,6 33,7
1742 Dekan – Agra Sp. z o.o. Stanomino 59,6 7,7 33,7
1743 Jupiter Shipping Services Sp. z o.o. Gdynia 35,7 31,8 33,7
1744 Market – Koło Sp. z o.o. Koło 27,5 39,8 33,7
1745 Biuro Projektowo-Konstrukcyjne Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 34,9 32,4 33,7
1746 Accm Solutions Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 29,8 37,6 33,7
1747 Polskie Biuro Podróży Primapol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 34,2 33,2 33,7
1748 EKO – FUTURA Sp. z o.o. Łódź 36,0 31,3 33,7
1749 Instytut Praktycznej Edukacji Sp.K. Osielsko 35,2 32,1 33,7
1750 Genesis Sp. z o.o. Kraków 28,7 38,7 33,7
1751 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 36,2 31,0 33,6
1752 Carota Sp. z o.o. Przyłęk 58,5 8,8 33,6
1753 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 34,7 32,6 33,6
1754 Serwis Turbin Włodzimierz S. Leszczyński S.J. Elbląg 38,1 29,1 33,6
1755 Przedsiębiorstwo Rolne Werol Sp. z o.o. Wałcz 37,8 29,4 33,6
1756 Agro-Vit Sp. z o.o. Szymanowo 28,4 38,8 33,6
1757 PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW Pągów 29,5 37,6 33,6
1758 P P H U Merkury Adam i Artur Żurakowscy sp.j. Prudnik 31,1 36,0 33,6
1759 Przedsiębiorstwowielobranżowe Ofi K.A. Michaliszyn sp.j. Dąbrowa Górnicza 36,6 30,5 33,6
1760 Raport S.A. Koszalin 9,1 58,1 33,6
1761 Rubar Sp. z o.o. Dziekanów Polski 31,4 35,8 33,6
1762 Przedsiębiorstwo Rolno – Usługowe Rol – Car Sp. z o.o. Cykowo 38,8 28,3 33,6
1763 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Brunach Bruny 40,4 26,8 33,6
1764 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lepszy Byt Pawonków 33,1 34,1 33,6
1765 ISS IS Sp. z o.o. Warszawa 38,5 28,8 33,6
1766 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Argon-Spaw sp.j. L.Rygasiewicz i S-Ka Gdańsk 33,5 33,6 33,6
1767 Wix Developer S.A. Mirosław 18,4 48,8 33,6
1768 ROLNYVIK Sp. z o.o. Barciany 35,0 32,1 33,5
1769 ZEGART – FARMS Sp. z o.o. Zegartowice 31,6 35,5 33,5
1770 Sed E.S. Nowaccy, D. Wróblewska S.J. Warszawa 36,9 30,1 33,5
1771 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 34,8 32,2 33,5
1772 Budoprojekt S.J. Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze Koszalin 27,6 39,3 33,5
1773 Kamex Konserwacja Obiektów Zabytkowych Pyrek W., Strumiński A., Wawrzkiewicz M., Sp.J. Podłęże 21,7 45,4 33,5
1774 NAV. COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik – Sp.K. Częstochowa 24,0 43,0 33,5
1775 Pern S.A. Płock 33,8 33,1 33,5
1776 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 33,4 33,7 33,5
1777 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 34,3 32,5 33,4
1778 Wro-Office Sp. z o. o. sp. k. Wrocław 23,2 43,5 33,4
1779 Rolub Sp. z o.o. Gryfice 25,3 41,4 33,4
1780 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków Ustków 34,1 32,8 33,4
1781 Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-Wschód Sp. z o.o. Kraków 56,9 10,0 33,4
1782 Karmag Pośrednictwo i Handel Jerzy Dziedzic Adam Sawicki sp.j. w Zielonej Górze Zielona Góra 29,8 37,0 33,4
1783 CCR Relectra Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 33,7 33,1 33,4
1784 Markiewicz i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 28,1 38,8 33,4
1785 Poland Business Park IV Sp. z o.o. Warszawa 26,3 40,3 33,3
1786 Filmar Filipiak i Marchlewski S.J. Toruń 34,2 32,5 33,3
1787 Eco Transped Mariusz Nierychlewski Strzegowo 21,6 45,0 33,3
1788 PORTA MARE Sp. z o.o. Dziwnówek 31,0 35,7 33,3
1789 Euro Capital Sp. z o.o. Gdynia 22,0 44,6 33,3
1790 Rolnix Sp. z o.o. Muszkowice 33,9 32,7 33,3
1791 Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe Agrosystem Sp. z o.o. z Siedzibą w Gościejewie Gościejewo 48,1 18,5 33,3
1792 Regionalna Telewizja Kablowa sp.j. L. Iwański i Wspólnicy Nowy Sącz 33,7 33,0 33,3
1793 Me Budynki Sp. z o.o. Kraków 55,4 11,2 33,3
1794 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zacisze Niemcza 36,1 30,5 33,3
1795 Gospodarstwo Rybackie Tyśmienica Sp. z o.o. Tyśmienica 31,1 35,4 33,3
1796 Cafe System Sp. z o.o. Szczecin 22,4 44,2 33,3
1797 Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Poznań 37,1 29,4 33,3
1798 Logonet Sp. z o.o. Bydgoszcz 35,4 31,1 33,3
1799 Semihalf Sp. z o.o. Kraków 37,6 29,0 33,3
1800 Geoskop Sp. z o.o. S.K. Wrocław 31,8 34,8 33,3
1801 Plastem P. Ciupa i T. Teodorczyk Sp. J. Zduńska Wola 32,3 34,1 33,2
1802 Kancelaria Radców Prawnych Oleś & Rodzynkiewicz Spółka Komandytowa Kraków 32,7 33,8 33,2
1803 Żurawie Bprz Sp. z o.o. Białystok 61,1 5,3 33,2
1804 Masters Sp. z o.o. Wysogotowo 37,2 29,1 33,2
1805 Wydawnictwo Katechetyczne Sp. z o.o. Warszawa 28,1 38,2 33,2
1806 SAN SKP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Świdnik 34,3 32,1 33,2
1807 Piotrowscy S.K.A. Gostyń 59,2 7,2 33,2
1808 PEC Szyszkowa Sp. z o.o. Warszawa 47,7 18,6 33,2
1809 Promesa Finance Sp. z o.o. Warszawa 32,6 33,7 33,2
1810 USS Fprop (6) Sp. z o.o. Warszawa 31,5 34,9 33,2
1811 Abrava Sp. z o.o. Pgi 1 S.K.A. Świecie 34,6 31,5 33,1
1812 ATT S.A. Zabierzów 34,1 32,0 33,1
1813 Muzeum Narodowe w Szczecinie Szczecin 56,7 9,6 33,1
1814 Tawo Et Rucińscy S. J. Warszawa 32,3 33,8 33,1
1815 Submet Sp. z o.o. Tczew 56,9 9,3 33,1
1816 Kamienna Sp. z o.o. Chojna 31,7 34,5 33,1
1817 Media-Press. Tv S.A. Kraków 42,5 23,7 33,1
1818 Covebo Work Office Sp. z o.o. Opole 29,9 36,4 33,1
1819 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group Sp. z o.o. Bartoszyce 3,7 62,6 33,1
1820 Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 31,0 35,2 33,1
1821 Stefship Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 29,8 36,4 33,1
1822 Kontrakt-Osh J. Gut, W. Haman, R. Zych sp.j. Warszawa 39,0 27,2 33,1
1823 CARBONEX Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 32,0 34,1 33,1
1824 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. S.K. Stobiec 33,5 32,7 33,1
1825 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy „Oska” Zbigniew Oskwarek, Kazimierz Kasprowicz, Jarosław Kasprowicz sp. j. Białe Błota 31,3 35,0 33,1
1826 IM 40 Sp. z o.o. Warszawa 31,2 35,1 33,1
1827 Logito Sp. z o.o. Rzeszów 36,2 30,0 33,1
1828 Frezdrog Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł sp. j. Gutkowo 28,0 38,0 33,0
1829 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 36,9 29,1 33,0
1830 Triamon Sp. z o.o. Warszawa 34,2 31,7 33,0
1831 A-GAMES Sp. z o.o. Kraków 38,1 27,9 33,0
1832 Beta Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 43,4 22,6 33,0
1833 Tfb Sako Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 27,6 38,4 33,0
1834 Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych Inbit Sp. z o.o. Szczecin 22,5 43,5 33,0
1835 Fast Finance S.A. Wrocław 29,5 36,5 33,0
1836 Sax Development Sp. z o.o. Wrocław 30,2 35,6 32,9
1837 PC-Polska Sp. z o.o. Dąbroszyn 27,1 38,7 32,9
1838 Phu M. i A. Kohlbrenner sp. j. Kraków 27,4 38,5 32,9
1839 Wesoła Sp. z o.o. Rów 33,5 32,4 32,9
1840 Kaertur Sp. z o.o. Nowa Ruda 48,7 17,0 32,9
1841 Geotec Sp. z o.o. sp.k. Gorlice 23,9 41,9 32,9
1842 Derkon Remonty i Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Szczecin 39,1 26,7 32,9
1843 Semtec Group S.A. Warszawa 38,6 27,2 32,9
1844 Fashion House Warsaw Tres Sp. z o.o. Warszawa 63,1 2,8 32,9
1845 ALFA BROKERS Sp. z o.o. Toruń 33,9 31,9 32,9
1846 Lubella Sp. z o.o. S.K. Lublin 10,2 55,4 32,8
1847 Sandra J. Zalewski i Spółka S.J. Pogorzelica 30,6 35,1 32,8
1848 Per-La Sp. z o.o. Siemczyn 31,3 34,3 32,8
1849 Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o. Barcin 30,5 35,2 32,8
1850 Długosz Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 42,5 23,2 32,8
1851 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Zeto Kraków Sp. z o.o. Kraków 30,7 34,9 32,8
1852 RYŁKO Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 32,3 33,4 32,8
1853 CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 49,2 16,4 32,8
1854 EastSideCapital S.A. Warszawa 28,5 37,0 32,8
1855 Ea Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,2 55,4 32,8
1856 Ryńskidwór-Rol Sp. z o.o. Ryński Dwór 28,2 37,4 32,8
1857 Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński S.J. Niepołomice 31,1 34,5 32,8
1858 HOPOFARM Sp. z o.o. Prusy 41,8 23,5 32,7
1859 POPRAD Sp. z o.o. Muszyna 30,3 35,2 32,7
1860 BRANDDEX Sp. z o.o. Stargard 32,9 32,5 32,7
1861 Taormina Sp. z o.o. Warszawa 31,3 34,2 32,7
1862 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 31,7 33,8 32,7
1863 Aramis Sp. z o.o. Swarzędz 28,8 36,7 32,7
1864 AD 1990 Sp. z o.o. Sopot 32,7 32,8 32,7
1865 Integra Dom Sp. z o.o. S.K.A. Tychy 48,9 16,5 32,7
1866 SOFTIN Sp. z o. o. P U P Wrocław 28,6 36,8 32,7
1867 Agropak sp. j. Brzezińki i Wspólnicy Jaworzno 31,8 33,3 32,6
1868 RL-Promitor Sp. z o.o. Warszawa 20,9 44,2 32,6
1869 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Lichnowy 34,7 30,5 32,6
1870 Bud-Rem S.J. Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk Jarocin 28,1 37,2 32,6
1871 Towarzystwo Inwestycyjne Intrata Sp. z o.o. Bydgoszcz 32,8 32,4 32,6
1872 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Tryńcza 13,6 51,6 32,6
1873 Pronal Sp. z o.o. S.K. Szczecin 26,5 38,8 32,6
1874 Dagtech Sp. z o.o. Kotla 33,5 31,7 32,6
1875 NZOZ Przychodnia Rodzinna ZDROWIE Sp. z o.o. Hrubieszów 34,3 30,8 32,6
1876 Budus-Projekt J.R.B. Dworak Wrocław 36,1 29,1 32,6
1877 Przedsiębiorstwo Produkcji i Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Rolstart Sp. z o.o. Łambinowice 28,3 36,7 32,5
1878 Husted Sp. z o.o. Zajezierze 44,9 20,1 32,5
1879 Nap Invest Alfa Sp. z o.o. Warszawa 27,1 37,9 32,5
1880 AMG Sp. z o.o. Bielsko-Biała 41,1 24,0 32,5
1881 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Lubasz 34,4 30,5 32,5
1882 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stobrawa 28,3 36,6 32,5
1883 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Szczodrowicach Szczodrowice 25,9 39,1 32,5
1884 Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j. Bielsko-Biała 32,4 32,6 32,5
1885 WIŚNIOWY SAD Spółdzielnia Produkcji Ogrodniczej Przeworno 34,7 30,2 32,5
1886 Metal Work Silesia Sp. z o.o. Czeladź 23,1 41,8 32,5
1887 AD Mala Sp. z o.o. Wrocław 32,6 32,3 32,5
1888 VI Poland Sp. z o.o. Golasowice 29,4 35,7 32,5
1889 3 E 1 Sp. z o.o. Gdańsk 61,7 3,1 32,4
1890 Lubelskie Dworce S.A. Lublin 20,9 43,8 32,4
1891 Exall D.sobieszczańska,T.wapiński, J.skawiński sp. j. Rzeszów 30,6 34,1 32,4
1892 Elektros Sp. z o.o. Spółka Komandytowa PPUH Bolesławiec 26,7 38,2 32,4
1893 Atrium Poland 1 Sp. z o.o. Koszalin S.K. Warszawa 39,1 25,7 32,4
1894 SANGA Sp. z o.o. Stanomino 20,5 44,4 32,4
1895 Syngen Biotech Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 35,8 29,0 32,4
1896 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 37,0 27,8 32,4
1897 Socha Nieruchomości Spółka Komandytowa Białystok 29,6 35,1 32,4
1898 Platinum Financial Doradcy Finansowi Sp. z o.o. S.K. Poznań 37,6 27,2 32,4
1899 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyjaźń Biskupin 30,4 34,4 32,4
1900 Olczyk Sp. z o.o. Lokum sp.k. Wrocław 30,2 34,6 32,4
1901 Dalpo Trading Sp. z o.o. Poznań 45,7 18,9 32,3
1902 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Rudno 27,4 37,3 32,3
1903 Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o. Piła 38,0 26,5 32,3
1904 Raj Sp. z o.o. Karolew 39,8 24,7 32,3
1905 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp w Przybysławicach Przybysławice 31,9 32,6 32,3
1906 Lazurowe Sp. z o.o. Gdańsk 34,0 30,5 32,3
1907 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J. Kobylnica 32,8 31,8 32,3
1908 PROBUD S.A. Towarzystwo Budowlane Warszawa 5,6 59,0 32,3
1909 Lambda Therapeutic Research Sp. z o.o. Warszawa 20,2 44,3 32,3
1910 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 33,2 31,3 32,2
1911 Jasna – Pol Sp. z o.o. Jasna 37,2 27,1 32,2
1912 Speciopost Brygida Kruczek i Łukasz Kruczek S.J. Gdańsk 8,7 55,6 32,2
1913 AGRA MOS Sp. z o.o. Budno 26,7 37,7 32,2
1914 Skalski i Grzybowski S.J. Warszawa 34,0 30,4 32,2
1915 Altena-Pol sp. z o.o. Wężyska 50,6 13,8 32,2
1916 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 42,2 22,1 32,2
1917 S+ Sumisławski&Sumisławski S.J. Wrocław 30,3 34,2 32,2
1918 Wawaco Sp. z o.o. Bielsko-Biała 33,5 30,8 32,2
1919 Bonus Sp. z o.o. Kraków 5,0 59,4 32,2
1920 Robyg S.A. Warszawa 24,0 40,3 32,2
1921 Gamma Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 47,5 16,8 32,2
1922 Prywatne Biuro Podróży SINDBAD Opole 36,1 28,1 32,1
1923 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie Trzeciewiec 30,4 33,8 32,1
1924 Agencja Ochrony Osób i Mienia Optoscan Mirosław Bąk Adam Czaplicki sp.j. Kłodzko 28,2 35,9 32,1
1925 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gościęcin 35,4 28,7 32,1
1926 UMG Wrocław Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26,2 37,9 32,1
1927 M- Pago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 25,2 39,0 32,1
1928 Elias & Co Sp. z o.o. Bydgoszcz 34,8 29,3 32,1
1929 Akademia Sp. z o.o. Warszawa 26,0 38,1 32,1
1930 Santrex Sp. z o.o. Lublin 34,7 29,5 32,1
1931 A.M.K. Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34,6 29,7 32,1
1932 Wypychowska i Wspólnicy S.K. Warszawa 20,7 43,6 32,1
1933 Kamix Sp. z o.o. Warszawa 33,5 30,7 32,1
1934 Makte Rachunkowość Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34,2 30,0 32,1
1935 LIBRA S.J. PUH Bielsko-Biała 2,4 61,5 32,0
1936 Vinatapol Sp. z o.o. Wólka Kosowska 28,2 35,7 32,0
1937 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 28,3 35,6 32,0
1938 Howell Sp. z o.o. Estates West S.K. Kraków 30,4 33,6 32,0
1939 TERRANET Sp. z o.o. Przeźmierowo 25,0 39,0 32,0
1940 FIB – J. Murawski S.J. Pruszków 45,7 18,3 32,0
1941 Hta Consulting Sp. z o.o. S.K. Kraków 27,1 36,9 32,0
1942 Agencja Nieruchomości Rolnych Warszawa 35,1 28,7 31,9
1943 AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o. Golenice 33,7 30,1 31,9
1944 Zana House Sp. z o.o. Lublin 26,7 37,2 31,9
1945 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Odnowa W Śmiałowicach Śmiałowice 30,8 33,0 31,9
1946 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda Grodziszcze 33,3 30,5 31,9
1947 Nosowski, Siwek i Wspólnicy. Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Koszalin 43,6 20,2 31,9
1948 Kaczmarek Malewo sp.j. Gostyń 53,1 10,8 31,9
1949 Przy Kampusie Sp. z o.o. sp.k. Kraków 32,2 31,6 31,9
1950 Danuta Monarcha Consulting I Doradztwo Podatkowe Spółka Komandytowa Poznań 31,8 31,9 31,9
1951 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 31,6 32,0 31,8
1952 Auto-Land Janusz Andrzejewski Olsztyn 27,0 36,5 31,8
1953 DP Gądki Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 44,5 19,2 31,8
1954 MR Rodek S.J. Warszawa 32,6 31,1 31,8
1955 Simtec Sp. z o.o. Katowice 26,8 36,8 31,8
1956 Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 32,9 30,6 31,8
1957 Waran S.J. Toruń 40,8 22,5 31,7
1958 Ponetex Sp. z o.o. Rakoniewice 31,0 32,4 31,7
1959 Mew Więcmierzyce Sp. z o.o. Kamienica 44,5 19,0 31,7
1960 MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 27,2 36,1 31,7
1961 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 32,1 31,3 31,7
1962 BGM Molydal S.J. C. Borowiecki R. Gil Sobótka 32,4 31,0 31,7
1963 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 34,9 28,6 31,7
1964 Adrent Sp. z o.o. Gdańsk 31,2 32,2 31,7
1965 2C Partners S.A. Warszawa 10,5 52,8 31,7
1966 Spryciarze.pl Sp. z o.o. Wilkanowo 9,4 54,0 31,7
1967 Dijo Baking Horeca Service Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 49,2 14,1 31,7
1968 Gospodarstwo w Dąbrówce Sp. z o.o. Dolsk 4,9 58,2 31,6
1969 EpaComp Sp. z o.o. Warszawa 29,4 33,8 31,6
1970 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 33,0 30,2 31,6
1971 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna BARBÓRKA W Czernej Czerna 27,9 35,2 31,6
1972 Appunite Sp. z o.o. Poznań 39,5 23,7 31,6
1973 Sterkol Sp. z o.o. Katowice 1,9 61,4 31,6
1974 MMdevelopment Sp. z o.o. Warszawa 50,8 12,5 31,6
1975 TB Nieruchomości Sp. z o.o. Wolica 32,7 30,3 31,5
1976 Lechpol Logistics Marcin Leszek Spółka Komandytowa Miętne 30,1 32,9 31,5
1977 Madro Białystok Sp. z o.o. Białystok 45,7 17,4 31,5
1978 Bik S.J. Kielce 34,3 28,8 31,5
1979 Irmawit Sp. z o.o. Warszawa 26,4 36,6 31,5
1980 Ecm Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Wrocław 24,8 38,1 31,5
1981 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość Gogółkowo 30,0 33,0 31,5
1982 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 23,8 39,3 31,5
1983 Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o. Wierzbica Górna 35,5 27,3 31,4
1984 Atut Sp. z o.o. PPHU Katowice 28,1 34,8 31,4
1985 TOS Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 30,3 32,5 31,4
1986 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 30,8 31,9 31,4
1987 Lester Productions Sp. z o.o. Kwidzyn 27,0 35,7 31,4
1988 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 20,1 42,7 31,4
1989 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Babicach Babice 33,7 29,1 31,4
1990 Grandes Kochonos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 26,9 35,9 31,4
1991 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe PA-ROL Parzęczewo Sp. z o.o. S.K. Parzęczewo 22,0 40,7 31,4
1992 Archiwa Szczecińskie Sp. z o.o. Targoszyn 21,4 41,1 31,3
1993 ATM Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. z o.o. Warszawa 33,3 29,3 31,3
1994 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Konsta Sp. z o.o. Kosowo 23,6 38,9 31,3
1995 Rol – Pol Sp. z o.o. Jeziorki 48,0 14,7 31,3
1996 Nord Invest Sp. z o.o. Warszawa 24,7 38,0 31,3
1997 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość Stara Obra 36,8 25,8 31,3
1998 B7 Sp. z o.o. Warszawa 36,0 26,6 31,3
1999 Diacor Sp. z o.o. Kraków 36,8 25,8 31,3
2000 Wave Properties Polska Sp. z o.o. Kraków 24,8 37,9 31,3
2001 Luckpol Sp. z o.o. Opole Lubelskie 38,1 24,6 31,3
2002 Arkada-Inwest Sp. z o.o. Szczecin 22,2 40,3 31,3
2003 MTA POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 37,9 24,7 31,3
2004 PZ HTL S.A. Warszawa 24,3 38,4 31,3
2005 Centrum Biurowe Alstar J.Kotynia sp.k. sp.k. Kraków 29,3 33,1 31,2
2006 Eolica Połczyno Sp. z o.o. Gdańsk 31,5 30,8 31,2
2007 ROLPOLE Sp. z o.o. Produkcyjno – Usługowo – Przetwórcze Przedsiębiorstwo Zbiczno 37,5 24,8 31,2
2008 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bucze W Górkach Wielkich Górki Wielkie 38,7 23,6 31,2
2009 A&P Development Sp. z o.o. Warszawa 14,9 47,4 31,2
2010 Siili Solutions Sp. z o.o. Wrocław 30,5 32,0 31,2
2011 Graktiva Sp. z o.o. Toruń 29,6 32,8 31,2
2012 Innowacyjne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polin Sp. z o.o. w Katowicach Katowice 17,9 44,5 31,2
2013 Elmedica Spółka Lekarska S. Stec i Partnerzy Kielce 35,2 27,1 31,2
2014 Zakład Usługowy Koopex Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 30,7 31,6 31,2
2015 Grupa Pracuj S.A. Warszawa 29,9 32,3 31,1
2016 Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski Sp. z o.o. Wrocław 31,6 30,6 31,1
2017 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 32,6 29,6 31,1
2018 Przedsiebiorstwo Handlowo – Rolnicze Słowenkowo Sp. z o.o. Sławoborze 60,8 1,4 31,1
2019 7Nt Rent Sp. z o.o. Jędrzejów 28,5 33,8 31,1
2020 EWP Sp. z o.o. Chełmno 28,6 33,6 31,1
2021 Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mińsk Mazowiecki 21,1 41,0 31,1
2022 Schawk Poland Sp. z o.o. Warszawa 29,0 33,2 31,1
2023 Vigor Sp. z o.o. sp.k. Osiek 28,4 33,9 31,1
2024 VGL CUSTOMS AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia 30,5 31,7 31,1
2025 Vectra Raczkowscy S.J. Wrocław 37,2 25,0 31,1
2026 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 53,7 8,3 31,0
2027 Kama B.zubrycka i J.zubrycki sp. j. Wasilków 21,7 40,4 31,0
2028 Doradztwo Handlowe 2002 Sp. z o.o. Warszawa 37,8 24,3 31,0
2029 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lutomia Lutomia Górna 26,3 35,6 31,0
2030 Royal Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 34,5 27,5 31,0
2031 Farma Grzęzno Sp. z o.o. Redło 32,7 29,3 31,0
2032 Piersno Przedsiębiorstwo Rolno – Handlowo – Usługowe Sp. z o.o. Piersno 30,3 31,7 31,0
2033 TSE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 23,6 38,3 31,0
2034 Automatix Sp. z o.o. Spółka komandytowa Świdnica 29,4 32,6 31,0
2035 Tantus Sp. z o.o. Pruszków 35,9 26,1 31,0
2036 Trustinvest Sp. z o.o. Gniezno 29,3 32,7 31,0
2037 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 31,8 30,2 31,0
2038 Kubara Lamina S.A. Piaseczno 32,0 29,9 31,0
2039 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa Warszawa 31,8 30,1 30,9
2040 S.E.E.C.P. Sp. z o.o. Mszczonów 30,9 30,9 30,9
2041 Baltic Wind Sp.J. Marianna Mazur, Marek Dawidowski Słupsk 28,3 33,5 30,9
2042 Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy im. Antoniego Paśki w Dębnie Dębno 35,4 26,4 30,9
2043 Asfor Poznański Sp.J. Chełmek 29,4 32,4 30,9
2044 C&C Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Kraków 30,0 31,8 30,9
2045 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krywiatyczach Krywiatycze 25,0 36,8 30,9
2046 Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski sp. j. Gdynia 27,6 34,1 30,9
2047 Cor- Med M&S Diallo S. J. Przemków 30,1 31,7 30,9
2048 Ostrowski-Pilachowski S.J. Gdynia 33,7 28,1 30,9
2049 Lcp Estelle Investments Sp. z o.o. Warszawa 28,6 33,1 30,9
2050 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 30,6 31,1 30,9
2051 Fortis Nowy Stary Browar Sp. z o.o. Poznań 50,1 11,4 30,8
2052 Sanit-Plast Filipczak sp. j. Korpele 24,8 36,7 30,8
2053 Sygnium K I A Lisińscy T. Kaczmarek M. Machnicka S.J. Łódź 20,4 41,1 30,8
2054 Dom-Bud M.Szaflarski S.J. Kraków 42,3 19,3 30,8
2055 Agro Mor Sp. z o.o. Smarchowice Śląskie 48,2 13,5 30,8
2056 Vectura 2 Sp. z o.o. Radom 30,8 30,8 30,8
2057 Biopoint S.J. Stawiguda 29,6 32,0 30,8
2058 CTDP Sp. z o.o. & CO Spółka Komandytowa Toruń 28,5 33,1 30,8
2059 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe NAWIREM Henryk Kinder, Józef Ormańczyk Sp.J. Gdańsk 29,4 32,2 30,8
2060 Przedsiębiorstwo Prac Specjalistycznych C – 14 Sp. z o.o. Bydgoszcz 22,0 39,7 30,8
2061 Vicar Management Sp. z o.o. Warszawa 31,9 29,5 30,7
2062 Janusz Kalicki i Wspólnicy sp. j. Choroszcz 31,2 30,3 30,7
2063 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27,8 33,6 30,7
2064 Młyn Sp. z o.o. Dargomyśl 21,0 40,4 30,7
2065 Profis sp.j. Elżbieta Szlendak, Zenon Szlendak Klembów 28,3 33,1 30,7
2066 Firma Handlowa Annco Krzysztof Pierścionek i Mirosław Szary sp.j. Kraków 34,5 27,0 30,7
2067 Dreszer i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 32,9 28,5 30,7
2068 PPHU Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 30,8 30,6 30,7
2069 Tarimpex Sp. z o.o. Siedliska 32,1 29,2 30,7
2070 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 29,9 31,5 30,7
2071 MCX Sp. z o.o. Warszawa 39,3 21,9 30,6
2072 Globo Office Center Sp. z o.o. S.K. Poznań 16,1 45,0 30,6
2073 Bydgoska Fabryka Urządzeń Chłodniczych Sp. z o.o. Bydgoszcz 36,2 25,1 30,6
2074 Amos – Bis A.Mościcki E.Supińska Sp.J. Mroków 32,2 28,9 30,6
2075 Kim Polska Sp. z o.o. sp.k. Sopot 34,3 26,8 30,6
2076 Wirex Leasing Sp. z o.o. Wieluń 31,5 29,7 30,6
2077 MAT – BET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne Słupsk 33,6 27,7 30,6
2078 POLSTEAM BROKERS GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 33,0 28,2 30,6
2079 Dabi S.Budny, M.Budny S.J. Ligota 31,2 29,8 30,5
2080 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 31,3 29,8 30,5
2081 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Darpol Dariusz Chodanienok Kaczory 32,0 29,1 30,5
2082 BAGS Sadoch & Gąsior Sp.J. Dobre 31,1 29,9 30,5
2083 Gospodarstwo Rolne Bartężek Sp. z o.o. Bartężek 26,3 34,8 30,5
2084 Kernel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 33,3 27,8 30,5
2085 Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. Konin 30,8 30,2 30,5
2086 Intereg Sp. z o.o. Bielsko-Biała 33,1 27,9 30,5
2087 Temmen Sp. z o.o. Gostyń 21,0 39,9 30,5
2088 Kancelaria Prawna Skarbiec R. Nogacki Spółka Komandytowa Warszawa 13,8 47,2 30,5
2089 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 25,0 36,0 30,5
2090 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o. Słupsk 30,7 30,2 30,5
2091 Ferment Sp. z o.o. Kielce 43,4 17,7 30,5
2092 APR Sp. z o.o. Wierzbięcin 1 sp.k. Pobłocie Wielkie 57,1 3,8 30,5
2093 Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW – BALICE Sp. z o.o. Balice 35,2 25,6 30,4
2094 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Henmar” Sp. J. Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy Koźmin Wielkopolski 31,0 29,7 30,4
2095 Par. Bakuła sp. j. Gdańsk 29,1 31,7 30,4
2096 United European Investment Establishment 2 Sp. z o.o. Gdynia 28,2 32,6 30,4
2097 Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o. Gniew 28,6 32,2 30,4
2098 Invest 700 Sp. z o.o. Inowrocław 30,2 30,6 30,4
2099 Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolne Lipka 37,7 23,2 30,4
2100 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzyżowicach Krzyżowice 28,4 32,3 30,4
2101 DREKOP Sp. z o.o. Gniechowice 30,5 30,2 30,4
2102 Chajec, Don – Siemion & Żyto sp.k. Warszawa 22,8 38,1 30,4
2103 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żelazna Brama Warszawa 34,4 26,4 30,4
2104 SOS Music Remigiusz Trawiński I Wojciech Zaguła sp.j. Toruń 31,3 29,5 30,4
2105 Epal S.A. Wrocław 50,3 10,5 30,4
2106 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Kobylin 26,8 33,7 30,3
2107 Transcom International S.J. Paczków 29,5 31,1 30,3
2108 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Inwałd w Inwałdzie Inwałd 31,8 28,7 30,3
2109 BALTEX PIOTR HIRSZ I SPÓŁKA Sp. J. Sopot 37,7 22,8 30,3
2110 Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K. Warszawa 25,3 35,2 30,3
2111 Helicopter Air Services S. Sobala, Z. Sobala sp.j. Wrocław 25,4 35,2 30,3
2112 Omnis Group Sp. z o.o. Głogów 45,1 15,5 30,3
2113 Habita Sp. z o.o. Poznań 23,7 37,0 30,3
2114 Jenerix Sp. z o.o. Łódź 29,3 31,3 30,3
2115 Eolos Polska Sp. z o.o. Warszawa 28,2 32,1 30,2
2116 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 29,9 30,5 30,2
2117 Verhoeven Real Estate Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 32,1 28,4 30,2
2118 NMR 2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,3 49,1 30,2
2119 Opawska Sp. z o.o. Opole 36,1 24,3 30,2
2120 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 29,3 31,1 30,2
2121 Plon Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Targoszynie Mściwojów 25,3 35,1 30,2
2122 Agamet Sp. z o.o. S.K. Marki 28,1 32,3 30,2
2123 Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Gdańsk 32,7 27,8 30,2
2124 Finitec Sp. z o.o. Żyrardów 21,2 39,1 30,2
2125 ROVESE S. A. Kielce 2,2 58,3 30,2
2126 Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych Rawa Mazowiecka 28,9 31,6 30,2
2127 Koperski I Wspólnicy S.J. Mszczonów 30,3 30,2 30,2
2128 Nowak Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 25,1 35,2 30,1
2129 JPM Holding S.A. Wrocław 44,5 15,7 30,1
2130 Sabała B. Gut – Mostowy, M. Furman Sp.J. Zakopane 31,4 28,7 30,1
2131 APR Sp. z o.o. Maszkowo 1 sp.k. Pobłocie Wielkie 53,1 7,0 30,1
2132 WOG Polska Sp. z o.o. Kraków 30,5 29,7 30,1
2133 Rewido Sp. z o.o. sp.k. Katowice 30,7 29,6 30,1
2134 Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. Opole 31,7 28,4 30,1
2135 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I Warszawa 30,6 29,6 30,1
2136 Krummenauer Sp. z o.o. Tychy 29,2 30,9 30,1
2137 S.E.E.V. Sp. z o.o. Mszczonów 29,2 30,9 30,0
2138 Drukarnia TINTA Zbigniew Szymański Działdowo 30,0 30,0 30,0
2139 KM Invest Sp. z o.o. S.K. Kraków 19,2 40,8 30,0
2140 Komahold Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 23,6 36,4 30,0
2141 Kleba Invest S.A. Bojano 33,9 26,1 30,0
2142 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lisięcice 24,3 35,6 30,0
2143 Centrala Nasienna Inowrocław sp. z o.o. Jacewo 20,3 39,7 30,0
2144 Josef Welt Sp. z o.o. Kancelaria Biegłych Rewidentów Łódź 33,9 26,2 30,0
2145 PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 26,8 33,3 30,0
2146 Wiertconsulting Sp. z o.o. Poznań 0,5 59,5 30,0
2147 Mega S.A. Toruń 23,6 36,5 30,0
2148 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 31,2 28,8 30,0
2149 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 31,5 28,4 30,0
2150 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J. Malbork 32,6 27,5 30,0
2151 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 21,7 38,2 29,9
2152 Windprojekt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36,2 23,7 29,9
2153 Fal-Bruk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 23,3 36,5 29,9
2154 Abrava Sp. z o.o. IGP S.K.A. Świecie 44,3 15,4 29,9
2155 Tarczyński Marketing Sp. z o.o. Ujeździec Wielki 35,3 24,5 29,9
2156 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 28,5 31,3 29,9
2157 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp. j. Częstochowa 26,4 33,4 29,9
2158 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Suchej Psinie Sucha Psina 32,2 27,7 29,9
2159 Azja Auto Skiba i Wspólnicy S.J. Olsztyn 32,5 27,3 29,9
2160 Havyard Design And Engineering Poland Sp. z o.o. Sopot 32,0 27,9 29,9
2161 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 28,1 31,8 29,9
2162 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Szalejowie Dolnym Szalejów Dolny 27,0 32,8 29,9
2163 Migra Sp. z o.o. Wrocław 32,5 27,2 29,9
2164 Alsecco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 38,3 21,6 29,9
2165 Magnetyty Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 38,5 21,3 29,9
2166 Do-Wat Sp. J. W. A. D. Drzewieccy Bydgoszcz 4,5 55,4 29,9
2167 Machura Bros Corporation S. J. Suchy Las 28,5 31,0 29,8
2168 Sierosławscy Jan Sierosławski sp. j. Przecław 26,7 32,9 29,8
2169 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 33,2 26,4 29,8
2170 Atende Software Sp. z o.o. Warszawa 27,6 32,0 29,8
2171 Prefeko Sp. z o.o. SK Luboń 35,1 24,5 29,8
2172 Verocel Polska Sp. z o.o. Poznań 29,5 30,2 29,8
2173 Pirex Es Sp. z o.o. Kąkolewo 25,5 34,1 29,8
2174 D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa Warszawa 30,2 29,4 29,8
2175 M. Mazurek i Partnerzy Prawnicza Sp. Komandytowa Warszawa 24,6 35,0 29,8
2176 Aplixcom Solutions Sp. z o.o. sp.k. Kraków 31,4 28,3 29,8
2177 Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. – Oddział w Polsce Warszawa 35,2 24,3 29,8
2178 SEC Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 23,9 35,6 29,8
2179 MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Zawidów 28,2 31,4 29,8
2180 Baker Tilly Poland Tax Advisers Sp. z o.o. Warszawa 27,6 32,0 29,8
2181 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 34,0 25,6 29,8
2182 VIGRAN IWAŃSKI KRYGER STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA Włocławek 32,4 27,1 29,8
2183 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Oławie Oława 24,7 34,6 29,7
2184 MG Dom Sp. z o.o. Białystok 22,2 37,2 29,7
2185 Amberbaths Sp. z o.o. Warszawa 35,2 24,2 29,7
2186 Asklepios Sp. z o.o. Gdańsk 34,1 25,3 29,7
2187 Agrypa Sp. z o.o. Warszawa 2,9 56,4 29,7
2188 WEST PUNKT Sp. z o.o. Poznań 36,7 22,7 29,7
2189 Sowińskiego Park Sp. z o.o. Warszawa 24,2 35,2 29,7
2190 Zakład Usługowo-Remontowy Serwomotor Sp. z o.o. Świętochłowice 30,7 28,8 29,7
2191 IBS Enterprise Poland Sp. z o.o. Wrocław 26,5 33,0 29,7
2192 Nafa Polska sp. z o.o. Łozienica 33,9 25,5 29,7
2193 Rymatex Sp. z o.o. Rymanów 27,5 31,8 29,6
2194 Karsko Sp. z o.o. Dolice 42,6 16,6 29,6
2195 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 33,3 25,9 29,6
2196 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 40,2 19,1 29,6
2197 Jurmet TC Sp. z o.o. S.K. Lubicz Dolny 19,0 40,3 29,6
2198 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. Warszawa 34,3 25,0 29,6
2199 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rolnik Im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Międzyrzeczu Górnym Międzyrzecze Górne 22,5 36,7 29,6
2200 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 25,9 33,3 29,6
2201 European Commercial (EC) Investment Poland Sp. z o.o. Warszawa 38,3 20,9 29,6
2202 CP Glass S.A. Kraków 36,6 22,6 29,6
2203 A3 Producent Flag M. Szymura, M. Szymura S.J. Gliwice 27,8 31,5 29,6
2204 Genoa Sp. z o.o. Toruń 25,7 33,5 29,6
2205 Mesgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 29,3 29,7 29,5
2206 TLC Sp. z o.o. Gorlice 8,4 50,7 29,5
2207 Pragma Inkaso S.A. Tarnowskie Góry 54,1 4,8 29,5
2208 Hollywood Rental Sp. z o.o. Sierpc 16,2 42,8 29,5
2209 RDJ KLIMA S.J. W.DYBICZ, R.JÓZEFOWICZ, M.RAPICKI Włocławek 27,5 31,6 29,5
2210 Abc Pro Sp. z o.o. Warszawa 31,4 27,6 29,5
2211 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J. Wrocław 26,1 32,9 29,5
2212 Eko – Rol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Gościno 22,9 36,2 29,5
2213 4M Sp. z o.o. Bosutów 30,7 28,3 29,5
2214 MedFinance S.A. Łódź 45,6 13,5 29,5
2215 Silpro Sp. z o.o. Wrocław 42,4 16,5 29,5
2216 Global Blue Polska Sp. z o.o. Warszawa 32,3 26,7 29,5
2217 Eurotaxpol S.J. Gdańsk 44,1 15,0 29,5
2218 K.T.M. Sp. z o.o. Gorzesław 16,5 42,6 29,5
2219 Przedsiębiorstwo SAS S.J. Białystok 27,9 31,2 29,5
2220 F.H.S. Polska Sp. z o.o. Opole 28,5 30,5 29,5
2221 Sękpol Jan Kowal sp. j. Gręboszów 26,7 32,2 29,4
2222 Combros Orzechowscy S.J. Kraków 29,2 29,6 29,4
2223 Eltronik Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brodnica 29,8 29,0 29,4
2224 Chłodnictwo Sułkowski Gągała sp. j. Otwock 35,5 23,2 29,4
2225 Agro Pomorze Sp. z o.o. Pobłocie Wielkie 25,0 33,9 29,4
2226 PND Futura S.J. Wrocław 18,6 40,1 29,4
2227 Karol Dunst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 28,1 30,7 29,4
2228 Beneton Sp. z o.o. Budzistowo 34,4 24,4 29,4
2229 Pracownia Projektowania Budownictwa Ogólnego i Przemysłowego Pro-Arch M. W. Lisiak S.J. Dąbrowa Górnicza 22,5 36,4 29,4
2230 K.R. Group Sp. z o.o. Tax sp.k. Warszawa 32,7 26,1 29,4
2231 Instytut Mikroekologii Sp. z o.o. & CO. Spółka Komandytowa Poznań 29,3 29,5 29,4
2232 BROEL B.Sroczyńska, U.Białaszczyk S.J. Wrocław 33,1 25,8 29,4
2233 Kancelaria Prawna Pawłowski i Wspólnicy S.J. Poznań 29,4 29,3 29,4
2234 Womak Gamma Sp. z o.o. Wrocław 43,8 14,7 29,3
2235 Orvita Sp. z o.o. Mieścisko 24,9 33,8 29,3
2236 Pro Urba Polska Sp. z o.o. Warszawa 54,7 3,9 29,3
2237 Canvas Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29,7 28,9 29,3
2238 Leadr Sp. z o.o. Warszawa 32,5 26,0 29,3
2239 Budownictwo PSB Osiński I Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 28,1 30,5 29,3
2240 BM Grupa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Solec Kujawski 17,7 40,9 29,3
2241 KOBEX Sp.J. Waldemar Kotlarz Andrzej Wilkocki Wrocław 29,6 29,0 29,3
2242 Arti Polska Sp. z o.o. Warszawa 48,1 10,6 29,3
2243 DOMREL Sp. z o.o. Biuro Usług Inwestycyjnych Szczecin 33,2 25,5 29,3
2244 Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o. Łojowice 27,0 31,4 29,2
2245 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne W Baszewicach Baszewice 28,1 30,3 29,2
2246 MAG KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 21,8 36,6 29,2
2247 GVM Properties Sp. z o.o. Warszawa 28,8 29,6 29,2
2248 Topaz Olszański sp.j. Łódź 33,5 24,9 29,2
2249 Górnośląska Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 27,3 31,1 29,2
2250 Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J. Warszawa 31,5 26,9 29,2
2251 EP Development Sp. z o.o. Baranowo 15,4 42,9 29,2
2252 Traffic Services Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 29,6 28,9 29,2
2253 PXM Marek Żupnik S. K. Podłęże 22,5 35,8 29,2
2254 Eurotechpro Sp. z o.o. Warszawa 27,2 31,1 29,2
2255 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jaszowie Jaszów 24,7 33,8 29,2
2256 Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 27,2 31,2 29,2
2257 Turbolab-Diagnostyka Turbin Sp. z o.o. Katowice 22,9 35,4 29,2
2258 Bertram Sp. z o.o. Gryfice 24,0 34,3 29,1
2259 Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego w Krakowie Sp. z o.o. Wieliczka 21,4 36,9 29,1
2260 Azet Sp. z o.o. Rąbino 32,0 26,3 29,1
2261 4Workers Przemysław Sztuczkowski Poraj 25,1 33,1 29,1
2262 Bega Trans Sp. z o.o. sp.j. Jabłonowo Pomorskie 33,7 24,5 29,1
2263 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Wsi Nowa Wieś 24,7 33,6 29,1
2264 CONSUL Sp. z o.o. Białystok 29,2 29,0 29,1
2265 Idea Konsulting Sp. z o.o. Poznań 35,8 22,3 29,1
2266 SN Sp. z o.o. Modlnica 34,1 24,1 29,1
2267 Telefony Podlaskie S.A. Sokołów Podlaski 29,2 29,0 29,1
2268 Kancelaria Radców Prawnych Janyga, Kopania i Wspólnicy sp.k. Poznań 19,8 38,3 29,1
2269 Zakład Produkcji Ciepła Żory Sp. z o.o. Żory 29,8 28,1 29,0
2270 Nowy Świat 64 Sp. z o.o. Warszawa 28,8 29,2 29,0
2271 Piekarnia i Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal S.J. Łobez 30,6 27,4 29,0
2272 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 50,2 7,8 29,0
2273 Rolnicze Towarzystwo Finansowo Gospodarcze POLTERRA Sp. z o.o. Henryków Lubański 26,6 31,4 29,0
2274 Nieruchomości Romb S.A. Świebodzin 35,4 22,6 29,0
2275 All Seasons Ibs S.A. Łódź 37,5 20,5 29,0
2276 Mentor – Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o. Toruń 36,5 21,6 29,0
2277 OPW FTG Polska S.J. Korczyk, Sulimierski Wilamowice 32,6 25,4 29,0
2278 Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Eliza We Wrocławiu Wrocław 29,3 28,7 29,0
2279 Global Accounting Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 31,1 26,9 29,0
2280 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 25,5 32,2 28,9
2281 Ref – Con Service S.J. Gdynia 31,2 26,7 28,9
2282 HDM Polska Sp. z o.o. Kraków 25,3 32,5 28,9
2283 Spółdzielnia Pracy Gryf-Plast Szczecin 10,9 46,9 28,9
2284 Art Works Sp. z o.o. Łomianki 33,5 24,3 28,9
2285 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Miechowice Wiązów 28,6 29,2 28,9
2286 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 27,4 30,2 28,8
2287 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce Mórka 30,1 27,6 28,8
2288 Hartownia TS Zbąszynek Sp. z o.o. Zbąszynek 26,7 30,9 28,8
2289 Ekman Polska Sp. z o.o. Gdynia 31,4 26,3 28,8
2290 Medicur Sp. z o.o. Poznań 28,6 29,0 28,8
2291 Mostostal – Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A. Zabrze 28,6 29,0 28,8
2292 Conselion Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy sp.k. Wrocław 43,5 14,1 28,8
2293 Horpol J.I.A.T. Horeczy S.J. Lipniki 29,0 28,7 28,8
2294 Hydrapress Sp. z o.o. Białe Błota 24,2 33,4 28,8
2295 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. sp.k. Kamieńsk 56,2 1,2 28,7
2296 Rollico Rolling Components Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 33,3 24,2 28,7
2297 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o. Goświnowice 35,4 21,9 28,7
2298 Budokop Beton Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 26,2 31,2 28,7
2299 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zgoda W Pomocnem Z/S W Myślinowie Myślinów 34,8 22,6 28,7
2300 Open Partner Matusiak i Wspólnicy sp. j. Włocławek 26,1 31,4 28,7
2301 Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak Lublin 38,2 19,2 28,7
2302 MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Spółka Komandytowa Brody 28,8 28,6 28,7
2303 Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc Chłopska w Łomiankach Łomianki 7,7 49,7 28,7
2304 Bmm S.J. Krzysztof Borowiecki, Jarosław Matynia, Bogdan Murawiecki Konin 30,0 27,4 28,7
2305 Siltenterbud Sp. z o.o. sp. k. Piastów 38,7 18,7 28,7
2306 Trans Chem Sp. z o.o. Bocheniec 22,3 34,8 28,6
2307 Notedeco Sp. z o.o. S.K. (Dawniej Notedeco K.Frasunkiewicz Jankowiak, P.Jankowiak S.J.) Poznań 30,3 27,0 28,6
2308 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 24,5 32,8 28,6
2309 Gospodarstwo Rolne Łan Sp. z o.o. Wielogłowy 21,5 35,7 28,6
2310 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrustowie Chrustowo 32,4 24,8 28,6
2311 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach Nowe Brzesko 29,2 28,0 28,6
2312 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ujeździec Mały 36,3 20,9 28,6
2313 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emeres-Produkt Ryszard Malman, Jan Orzechowski S.J. Sosnowiec 25,0 32,2 28,6
2314 Fogiel & Fogiel Piekarnia S.J. Radom 26,2 31,0 28,6
2315 Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy S.J. Kraków 28,3 29,0 28,6
2316 PJP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 47,7 9,4 28,6
2317 Vivai Mazzoni Polska Sp. z o.o. Kodeń 32,4 24,6 28,5
2318 Gospodarstwo Rybackie Samoklęski Sp. z o.o. Kamionka 28,2 28,8 28,5
2319 Grupa Biznes Polska – Wnorowski i Wspólnicy S.J. Wysokie Mazowieckie 30,0 27,0 28,5
2320 Pegros Sp. z o.o. Psary 12,7 44,2 28,5
2321 Sezam Instal S.J. Opole 39,4 17,6 28,5
2322 Przedsiębiorstwo Prywatne Kaja R. Lendlewicz, J. Gołaszewski, J. Koska S.J. Bońki 27,1 30,0 28,5
2323 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość Rusko 33,8 23,2 28,5
2324 ESAB-KSK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kozienice 27,8 29,2 28,5
2325 GRIP SEVEN Sp. z o.o. Zielonki-Wieś 32,6 24,4 28,5
2326 Firma Handlowo-Usługowa GREDAN Grzegorz Czebotar Tychy 29,9 27,0 28,5
2327 Polak Piotr I Teresa Sp. z o.o. Jelenia Góra 26,3 30,7 28,5
2328 Transconsult Poland Sp. z o.o. Zalesie 30,5 26,5 28,5
2329 Vertex Technology Sp. z o.o. Wrocław 29,7 27,4 28,5
2330 VDS Schadenverhutung GmbH Sp. z o.o. – Oddział w Polsce Warszawa 25,6 31,5 28,5
2331 AST Assembly Support Team Sp. z o.o. Lubin 25,6 31,5 28,5
2332 MAZOWIECKA AGENCJA HANDLOWA SPOŁEM Sp. z o.o. Warszawa 32,6 24,4 28,5
2333 Mikrom Sp. z o.o. S.K. Zakrzewo 29,7 27,3 28,5
2334 Agro Bart Sp. z o.o. Nowa Wieś Mała 25,3 31,7 28,5
2335 Servipan Sp. z o.o. Warszawa 25,4 31,5 28,5
2336 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30,5 26,3 28,4
2337 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 29,2 27,5 28,4
2338 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 2,3 54,4 28,4
2339 Konsorcjum ANDZIAK S.J. Kołobrzeg 29,9 26,9 28,4
2340 Instal-Service Pl Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 27,9 28,9 28,4
2341 Agro-Grabik Sp. z o.o. Włostów 27,8 29,1 28,4
2342 Chrisper & Julian Group Sp. z o.o. Gdańsk 31,4 25,4 28,4
2343 Dragon – Fox Sp. z o.o. Dobra-Nowiny 35,8 21,0 28,4
2344 Apator S.A. Toruń 30,6 26,3 28,4
2345 Atrium 5 Sp. z o.o. Kraków 22,4 34,3 28,4
2346 KSM Energia Sp. z o.o. Szczecin 28,7 28,0 28,3
2347 SACA Sp. z o.o. Wrocław 29,2 27,5 28,3
2348 JARTEX Sp. z o.o. Jaraczewo 22,0 34,6 28,3
2349 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rudziczce Rudziczka 32,0 24,7 28,3
2350 Damech – Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. Radzyń Chełmiński 24,8 31,7 28,3
2351 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bachorzewie Szpiegowo 37,0 19,5 28,3
2352 Gospodarstwo Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej Sp. z o.o. Żabów 27,4 29,2 28,3
2353 Leithäuser Polska Sp. z o.o. Leszno 29,3 27,3 28,3
2354 Epico Sp. z o.o. Biała Podlaska 7,4 49,2 28,3
2355 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starymgrodzie Starygród 28,0 28,5 28,3
2356 Agri Dedal Sp. z o.o. sp.k. Dzierżoniów 21,3 35,3 28,3
2357 Magnusson, Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 23,9 32,8 28,3
2358 M1 Alfa Osiedla Sp. z o.o. Sp. J. Gdynia 40,3 16,3 28,3
2359 Fidea Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa Warszawa 11,8 44,8 28,3
2360 Burzak Okoń I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Gdynia 30,4 26,2 28,3
2361 GTC KONSTANCJA Sp. z o.o. Warszawa 27,8 28,8 28,3
2362 Lot Travel Sp. z o.o. Warszawa 2,0 54,7 28,3
2363 Rolłajsy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Łajsy 31,3 25,0 28,2
2364 ARTINSTAL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. S.K. Pogórze 32,0 24,4 28,2
2365 Jakon Inwest Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 27,6 28,8 28,2
2366 Inletta Sp. z o.o. Łeba 10,9 45,6 28,2
2367 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Trachy Trachy 28,3 28,1 28,2
2368 Pro Publico Sp. z o.o. Chełm 37,5 18,8 28,2
2369 Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki S.J. Świecie 25,2 31,1 28,2
2370 NR G Solutions Sp. z o.o. Plewiska 42,0 14,5 28,2
2371 VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa Gdańsk 32,1 24,4 28,2
2372 Telewizja Kablowa Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 30,4 26,0 28,2
2373 PZM Wimet S.J. Józefów 31,2 25,3 28,2
2374 D-Tech Sp. z o.o. Rumia 24,3 32,0 28,2
2375 OLMONT INVESTMENS Sp. z o.o. Warszawa 10,7 45,8 28,2
2376 Celka & Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 21,3 35,2 28,2
2377 Prometeusz Sp. z o.o. Warszawa 31,8 24,6 28,2
2378 Skarem Sp. z o.o. S.K. Stalowa Wola 31,7 24,7 28,2
2379 H&S Construction Sp. z o.o. Sopot 34,8 21,3 28,1
2380 Port Consultants Jacek Parysek i Paweł Parysek S.J. Gdynia 22,3 33,9 28,1
2381 Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. Kraków 27,2 29,0 28,1
2382 JM Solutions Sp. z o.o. Piotrków Kujawski 47,7 8,4 28,1
2383 Investagro Sp. z o.o. Imbramowice 41,5 14,7 28,1
2384 SM Publishing Poland Sp. z o.o. Warszawa 32,5 23,7 28,1
2385 Armada Development S.A. Bytom 46,5 9,7 28,1
2386 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Cerekwi Nowa Cerekwia 26,1 30,0 28,1
2387 Cetor Sp. z o.o. Bydgoszcz 31,1 25,0 28,1
2388 F&G Nieruchomości Sp. z o.o. Śrem 29,4 26,9 28,1
2389 Veens Polska Sp. z o.o. Żabcze 13,7 42,4 28,1
2390 Kr Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25,4 30,9 28,1
2391 PRO Market A. Chudzik i R. Magiera Sp.J. Warszawa 28,1 28,1 28,1
2392 T.Land Sp. z o.o. Płock 28,2 27,9 28,1
2393 Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi Spółka Partnerska Warszawa 30,0 26,2 28,1
2394 TC Sp. z o.o. S.K. Plewiska 13,2 43,1 28,1
2395 EMi Music Publishing Polska Sp. z o.o. Warszawa 28,8 27,4 28,1
2396 Outsourcing24 Sp. z o.o. Warszawa 20,3 35,6 28,0
2397 Hartog Sp. z o.o. Stegna 27,4 28,6 28,0
2398 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 22,4 33,7 28,0
2399 Pulimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Warszawa 31,2 24,7 28,0
2400 TBV Sp.J. W. Dzioba, P. Bielecki Warszawa 35,6 20,3 28,0
2401 Agapit Rent Sp. z o.o. Olsztyn 27,5 28,6 28,0
2402 Integra Consulting Poland Sp. z o.o. S.K. Poznań 20,8 35,3 28,0
2403 Medgen Kamila Czerska I Wspólnicy S.K. Warszawa 31,8 24,2 28,0
2404 Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński Spółka Komandytowa Lublin 31,7 24,3 28,0
2405 Eskulap Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 27,3 28,7 28,0
2406 Rolnicza Spółdzielnia Producyjna w Jaryszowie Jaryszów 27,5 28,5 28,0
2407 Kontrast Marek Jakubowski S.J. Kraków 34,4 21,6 28,0
2408 Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24,2 31,8 28,0
2409 AFLOFARM FARMACJA POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 28,6 27,4 28,0
2410 Wechta Sp. z o.o. S.J. Słupca 16,8 39,1 28,0
2411 Rutkowski Development S.J. Ełk 26,6 29,3 28,0
2412 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe Romarol Roman Solowski i Wspólnicy S.J. Steblów 26,6 29,2 27,9
2413 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 22,7 33,1 27,9
2414 Alta Pol Sp. z o.o. Gąsawa 24,6 31,1 27,9
2415 Pluss Invest Sp. z o.o. Wrocław 26,5 29,3 27,9
2416 Arma-Mn Sp. z o.o. Sp.K. Tarczyn 23,7 32,1 27,9
2417 Workforce Sp. z o.o. Opole 27,0 28,7 27,9
2418 GB Resources Polska Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 41,1 14,6 27,9
2419 GDW Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 30,8 25,0 27,9
2420 Talia Sp. z o.o. Łebcz 18,3 37,5 27,9
2421 JM Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kostrzyn 26,9 28,8 27,8
2422 Nefrolux Lucjan Sobieraj,Wojciech Kamiński S.J. Siemianowice Śląskie 27,7 27,9 27,8
2423 STUDIO INTERFILM Sp. z o.o. Warszawa 30,4 25,3 27,8
2424 Magna Real Estate Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 28,9 26,7 27,8
2425 Agro – Zea Sp. z o.o. Budyń 34,3 21,3 27,8
2426 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce Olszewka 24,0 31,6 27,8
2427 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kubicach Kubice 24,1 31,4 27,8
2428 Bioenergy A. J Burtny S.J. Opole 1,5 54,1 27,8
2429 Asirans Sp. z o.o. S.K. Września 35,7 19,8 27,8
2430 Temah Investment Sp. z o.o. Poznań 18,3 37,3 27,8
2431 Epa Omnia Sp. z o.o. Szczecin 29,3 26,3 27,8
2432 Skąpiec.Pl Sp. z o.o. Wrocław 30,8 24,9 27,8
2433 Kolsam Sp. z o.o. Oświęcim 16,4 39,2 27,8
2434 Pragmatists Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25,4 30,1 27,8
2435 Partner Sp. z o.o. Białystok 28,8 26,9 27,8
2436 Baltic Trans Sp. z o.o. Poznań 32,6 22,7 27,7
2437 Porea Sp. z o.o. Warszawa 10,2 45,2 27,7
2438 Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J. Wojdal 27,9 27,6 27,7
2439 P.P. Somet S.J. Sułów 27,2 28,3 27,7
2440 Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek Ustroń 28,5 26,9 27,7
2441 Na Czasie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 24,4 31,1 27,7
2442 Kołobrzeska Żegluga Pasażerska Sp. z o.o. Kołobrzeg 28,2 27,3 27,7
2443 Agro-Kwitajny Sp. z o.o. Linki 33,1 22,4 27,7
2444 Kaniak Sp. z o.o. Świercze 18,2 37,1 27,7
2445 MSA Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13,3 42,1 27,7
2446 Brand Stores Sp. z o.o. Warszawa 32,9 22,5 27,7
2447 RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 25,7 29,7 27,7
2448 Reas Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16,4 39,0 27,7
2449 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarzy Specjalistów P.pakuła,D.piróg sp.p. Włodawa 29,9 25,4 27,7
2450 Montal Konstrukcje Sp. z o.o. Starogard Gdański 34,4 21,0 27,7
2451 Medima Sp. z o.o. Warszawa 22,5 32,9 27,7
2452 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 48,5 6,7 27,6
2453 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 23,7 31,6 27,6
2454 J.B.G. Sp. z o.o. Katowice 23,6 31,6 27,6
2455 Biuro Projektów Kazimierski i Ryba S.J. Warszawa 23,9 31,3 27,6
2456 Karat International Sp. z o.o. Sopot 26,6 28,7 27,6
2457 Glob360 Sp. z o.o. Warszawa 21,3 34,0 27,6
2458 Accout Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,3 28,9 27,6
2459 Forecast Consulting Sp. z o.o. Łódź 43,3 11,9 27,6
2460 Milart Sp. z o.o. Sołtysowice S.K. Wrocław 21,9 33,3 27,6
2461 JEDYNKA S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe Szczecin 29,7 25,6 27,6
2462 Straszewskiego 10 Maciej Romanowski I Wspólnicy S.K. Kraków 29,7 25,6 27,6
2463 Comperia.pl S.A. Warszawa 23,0 32,0 27,5
2464 Help Homecare Sp. z o.o. Poznań 28,1 26,9 27,5
2465 Layster Group Sp. z o.o. Warszawa 20,7 34,4 27,5
2466 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30,7 24,3 27,5
2467 Elbudrem S.J. Gdańsk 26,4 28,5 27,5
2468 STABROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne Unisław 25,1 29,9 27,5
2469 Estella Galas, Nowak, Knasiecki Sp.J. Poznań 43,2 11,8 27,5
2470 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zorza Wyszonowice 29,9 25,1 27,5
2471 Man At Work Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 37,7 17,3 27,5
2472 Mysia Corporate Center Sp. z o.o. Warszawa 36,0 19,0 27,5
2473 Cook Communications Sp. z o.o. Warszawa 23,2 31,9 27,5
2474 Insense Broker Sp. z o.o. Łódź 31,0 24,0 27,5
2475 Grupa Doradcza KZP Sp. z o.o. Warszawa 34,3 20,8 27,5
2476 P W VET-AGRO Sp. z o.o. Lublin 31,2 23,9 27,5
2477 SATEL Sp. z o.o. Gdańsk 27,2 27,6 27,4
2478 TRANSBIT Sp. z o.o. Warszawa 24,3 30,5 27,4
2479 Location Vehicules Industriels S.A. Uproszczona Oddział W Polsce Warszawa 33,7 21,1 27,4
2480 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 28,1 26,7 27,4
2481 Adam Ośrodek Leczniczo-Opiekuńczy i Wypoczynkowy Chabrzyk i Wspólnicy S.J. Szczyrk 24,3 30,5 27,4
2482 Staphyt Sp. z o.o. Poznań 23,7 31,1 27,4
2483 Łąkpol Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. Łuskowo 33,1 21,7 27,4
2484 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biskupów 29,0 25,8 27,4
2485 Browar Na Jurze Ewa Piątek Sp.J. Zawiercie 28,5 26,2 27,4
2486 Agencja Ochrony Osób I Mienia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Meduza Włodzimierz Kaczorowski S.J. Poznań 18,2 36,6 27,4
2487 Softvig Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Szczecin 26,0 28,9 27,4
2488 Awena Sp. z o.o., sp.k. Warszawa 29,8 25,0 27,4
2489 Centrum Rurociągów Sp. z o.o. Żory 43,5 11,2 27,4
2490 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 20,9 33,9 27,4
2491 Meramont Automatyka Sp. z o.o. Szczecin 27,6 27,1 27,4
2492 SALUS Sp. z o.o. Chojnice 25,9 29,0 27,4
2493 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 31,6 23,2 27,4
2494 Piekarnia Kraska A. i J. Karwowscy, K. Karwowska-Dołęga sp. j. Łomża 27,5 27,1 27,3
2495 HSW – Wodociągi Sp. z o.o. Stalowa Wola 8,6 46,0 27,3
2496 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe LAMAR M.M. Kuźma S.J. Smardzów 19,7 34,9 27,3
2497 PPUH Raszynek Sp. z o.o. Okmiany 28,5 26,2 27,3
2498 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa Mrocza 38,1 16,5 27,3
2499 KBK Kubiak S.J. Częstochowa 22,7 31,9 27,3
2500 Immoprett Polska Sp. z o.o. Poznań 26,9 27,7 27,3
2501 Dobre Sp. z o.o. Warszawa 29,7 24,8 27,3
2502 Intrasoft – TSI Sp. z o.o. Warszawa 34,8 19,9 27,3
2503 Trend Sp. z o.o. Gdańsk 19,3 35,3 27,3
2504 Elmar M. Bezler S.J. Kożuszki-Parcel 17,6 37,1 27,3
2505 Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, Sp.J. Michałowice 30,5 24,1 27,3
2506 Kasteli Sp. z o.o. Warszawa 22,0 32,7 27,3
2507 Everest Finanse Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,8 29,5 27,2
2508 Epol Estate Sp. z o.o. Łódź 27,8 26,6 27,2
2509 Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o. Toruń 21,9 32,4 27,2
2510 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 27,0 27,3 27,2
2511 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Raszków 23,6 30,7 27,2
2512 Borkomet Sp. z o.o. S.K. Szczekociny 27,2 27,1 27,2
2513 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau S.J. Gdańsk 35,3 19,0 27,2
2514 Malkom D. Malińska I Wspólnicy Sp.J. Warszawa 35,6 18,8 27,2
2515 Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J Warszawa 30,0 24,3 27,2
2516 Led Lease S.A. Warszawa 31,3 23,1 27,2
2517 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 24,3 30,0 27,2
2518 Agentools Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 26,6 27,7 27,2
2519 N-Educatio Sp. z o.o. S.K. Zielątkowo 36,7 17,7 27,2
2520 Kazmieruk Cnc Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,2 37,1 27,1
2521 J. A. Gąska S.J. Gotkowice 27,9 26,2 27,1
2522 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stara Kamienica 25,2 29,0 27,1
2523 EGB INVESTMENTS S.A. Bydgoszcz 24,9 29,3 27,1
2524 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Zamościu Sp. z o.o. Zamość 28,1 26,0 27,1
2525 Firma Exportowo-Importowa Serwis Kop Wacław Rędziniak sp.j. Rzeszów 26,2 28,0 27,1
2526 Know How Krzysztof Krasuski Anna Szymańska S.J. Marki 27,4 26,9 27,1
2527 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 28,0 26,2 27,1
2528 HS99 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 35,3 19,0 27,1
2529 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 26,9 27,3 27,1
2530 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Natolin Warszawa 30,8 23,3 27,1
2531 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 28,6 25,6 27,1
2532 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wod-Eko Sp. z o.o. Sosnowiec 30,9 23,3 27,1
2533 Abako Sp. z o.o. Warszawa 37,6 16,6 27,1
2534 Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie Sp. z o.o. Łysomice 30,9 23,1 27,0
2535 Unibail-Rodamco Polska Sp. z o.o. Warszawa 30,5 23,5 27,0
2536 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Styromax Sukiennik Jerzy Sp. J. Łyszkowice 24,1 29,8 27,0
2537 Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o. Gierałtowice 22,1 32,0 27,0
2538 Przeds. Rolno- Handlowe Zajączkowo Sp. z o. o. Zajączkowo 26,8 27,1 27,0
2539 Szydłowski Sp. z o.o. Gdańsk 24,5 29,5 27,0
2540 CCIBA S.J. J. Wnuk Wrocław 23,5 30,6 27,0
2541 Streamsoft Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 37,3 16,6 27,0
2542 Elmix Agro Sp. z o.o. Gniewino 36,3 17,7 27,0
2543 Cool Serwis Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 30,5 23,6 27,0
2544 Pedersen&Partners Sp. z o.o. Warszawa 22,2 31,8 27,0
2545 TH Invest FH Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stefanowo 2,4 51,6 27,0
2546 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 28,9 25,2 27,0
2547 Reflex Pl Sp. z o.o. sp.k. Wąbrzeźno 28,0 25,7 26,9
2548 Asta-Net S. A. Piła 36,7 17,1 26,9
2549 Plastan Kacprzyk S.J. Stanisławów 27,0 26,8 26,9
2550 Emix S.J. Torbus Tychy 27,2 26,7 26,9
2551 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWE I TRANSPORTOWE „MARTER” GÓRECCY SPÓŁKA JAWNA Sierpc 27,2 26,5 26,9
2552 Min Hoong Development Co Pte Ltd Poland Sp. z o.o. Sopot 31,3 22,5 26,9
2553 Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o. Karpacz 20,8 33,0 26,9
2554 PPHU PORMAT Mirosław Kapusta, Monika Gałuszka S.J. Kraków 19,4 34,3 26,9
2555 Tbull S.A. Wrocław 15,3 38,5 26,9
2556 ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J. Topola Mała 21,2 32,6 26,9
2557 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Zachód Warszawa 31,9 21,9 26,9
2558 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. ODRODZENIE Marcinowice 17,5 36,3 26,9
2559 Kancelaria Biegłych Rewidentów Czupryniak i Wspólnicy Sp. z o.o. Łódź 29,0 24,9 26,9
2560 Infomac Sp. z o.o. S.K. Szczecinek 35,9 17,9 26,9
2561 Xantium Sp. z o.o. Warszawa 2,5 51,3 26,9
2562 Planasa Polska Sp. z o.o. Gniezno 35,4 18,5 26,9
2563 Millenia Fort Inwestycje 2 Wawel Service Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 48,0 5,7 26,9
2564 Małopolskietowarzystwo Budownictwa Społecznego Tbs-Małopolska Sp. z o.o. Kraków 26,0 27,6 26,8
2565 Agrocom Sp. z o.o. Setniki 30,9 22,6 26,8
2566 F & P LTD. Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 28,0 25,6 26,8
2567 Atrium – Hotel Szewczykowie i Wspólnicy S.J. Kraków 27,7 25,8 26,8
2568 Silesia Commercial Investment Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa 7,1 46,5 26,8
2569 Polskie Pierogarnie Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27,4 26,2 26,8
2570 „Vortex-Bud” A. Mrózek. T. Strycharek. Sp. J. Bełchatów 27,3 26,3 26,8
2571 Węgry Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Węgry 24,5 29,2 26,8
2572 NZOZ Pracownia Genetyki Nowotworowej Sp. z o.o. Toruń 29,7 23,9 26,8
2573 MSDS Legal Szczotka Szczygieł Spółka Komandytowo Akcyjna Bielsko-Biała 31,8 21,8 26,8
2574 PLANAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 15,6 38,0 26,8
2575 Everest Development Smoliński S.J. Śrem 33,6 19,9 26,8
2576 Rendor Sp. z o.o. Puławy 25,2 28,5 26,8
2577 Projekt24 Sp. z o.o. Gdańsk 33,2 20,3 26,8
2578 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Raciąż 26,3 27,3 26,8
2579 Komunikacja Miejska Sp. z o.o. Głogów 28,1 25,3 26,7
2580 BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 26,0 27,5 26,7
2581 Karwel S.J. Stare Dłutowo 24,3 29,0 26,7
2582 Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. Ełk 18,6 34,8 26,7
2583 Kampol Adam Kopczyński, Mieczysław Kopczyński, sp.j. Kamieńczyk 29,8 23,7 26,7
2584 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Prusinowicach Prusinowice 27,1 26,3 26,7
2585 Nowavent Sp. z o.o. Nowa Sól 26,2 27,1 26,7
2586 SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp.k. Poznań 17,6 35,8 26,7
2587 Rig Concept & Design Sp. z o.o. Wrocław 24,1 29,3 26,7
2588 Sadyba – Talo Sp. z o.o. S.K. Kraków 20,4 32,9 26,7
2589 Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. S.K. Koszalin 23,6 29,7 26,7
2590 Ubiquity Sp. z o.o. Warszawa 18,8 34,5 26,7
2591 Perfect Way Popiński i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Opoczno 30,1 23,3 26,7
2592 Kuźnica Centrum Sp. z o.o. Kraków 33,9 19,5 26,7
2593 TRONEL Sp. z o.o. Kraków 28,5 24,9 26,7
2594 Amathus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 17,0 36,5 26,7
2595 JAGROL Sp. z o.o. Pierzchno 28,7 24,6 26,7
2596 CEI Poland Sp. z o.o. Smolice 25,5 28,0 26,7
2597 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 26,2 27,1 26,6
2598 Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J. Nowa Wieś 21,7 31,4 26,6
2599 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Wieśnicy Wieśnica 30,3 23,0 26,6
2600 Przeds. DEWON Sp. z o.o. Piekoszów 26,7 26,5 26,6
2601 Neepa Sp. z o.o. Poznań 29,5 23,8 26,6
2602 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 30,2 23,0 26,6
2603 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 28,0 25,2 26,6
2604 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Warszawa 23,0 30,2 26,6
2605 Nextnet Śmietanko & Pietruszewski S.J. Warszawa 17,9 35,3 26,6
2606 Lokus Nieruchomości Sp. z o.o. S.k. Poznań 4,0 49,2 26,6
2607 Sztuka Tworzenia Marek Loża A5 Sp. z o.o. Gdańsk 27,4 25,7 26,6
2608 Unidom Sp. z o.o. S.K. Brzeg Dolny 5,7 47,4 26,6
2609 ASMA Sp. z o.o. Poznań 11,0 42,2 26,6
2610 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 26,7 26,4 26,6
2611 VIA4 S.A. Mysłowice 24,4 28,7 26,6
2612 Pomorskie Centra Kardiologiczne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Gdańsk 30,5 22,7 26,6
2613 BondSpot S.A. Warszawa 26,4 26,8 26,6
2614 INICJATYWA MIKRO Sp. z o.o. Kraków 1,9 51,4 26,6
2615 GAL Stanisław Chamski Spółka Komandytowa Gdańsk 29,5 23,8 26,6
2616 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 45,9 7,1 26,5
2617 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 28,0 24,9 26,5
2618 Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o. Kamienna Góra 27,1 25,8 26,5
2619 Negro Sp. z o.o. Rusiec 22,8 30,2 26,5
2620 Streamsoft Z.Jastrzębski, C.Miadziołko, D.Chojnacki, J.Szaferski S.J. Zielona Góra 28,7 24,4 26,5
2621 Gatmor Investments Sp. z o.o. Librus S.K. Katowice 26,7 26,3 26,5
2622 Polder Sp. z o.o. Damianowo 28,6 24,5 26,5
2623 Eleks Janusz Kosiorek sp. j. Warszawa 29,5 23,4 26,5
2624 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,5 30,5 26,5
2625 Przedsiębiorstwo Krona Sp. z o.o. Krzemieniewo 26,5 26,5 26,5
2626 Ecovarm Sp. z o.o. Pierzchnica 26,0 27,0 26,5
2627 Transcash.Eu S.A. Wrocław 31,6 21,4 26,5
2628 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 40,8 12,1 26,5
2629 EW Czyżewo Sp. z o.o. Szczecin 26,3 26,7 26,5
2630 Amabud Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Płock 35,7 17,3 26,5
2631 Poznań Żonkil S.A. Warszawa 28,5 24,4 26,4
2632 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J. Gostynin 26,8 26,1 26,4
2633 Rolkar Sp. z o.o. Kilianów 21,8 31,0 26,4
2634 Leśna Ryba Sp. z o.o. Warszawa 30,5 22,3 26,4
2635 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu Kamieniec 25,0 27,8 26,4
2636 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Świerczynach Nowych Nowe Świerczyny 32,1 20,7 26,4
2637 Gramar Sp. z o.o. Lubliniec 32,7 20,0 26,4
2638 Gminne Przeds. Rolno-Usługowe Kom-Rol Sp. z o.o. Brzeg 17,2 35,6 26,4
2639 AIR LINK Sp. z o.o. Warszawa 43,1 9,8 26,4
2640 RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o. Warszawa 32,9 19,9 26,4
2641 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 23,6 29,2 26,4
2642 Practum Consulting Sp. z o.o. Warszawa 39,7 13,0 26,4
2643 Visanti Sp. z o.o. Kielce 22,8 30,0 26,4
2644 Kancelaria Prawna Kurkiewicz, Siejak, Tritt Spółka Komandytowa Poznań 23,8 29,0 26,4
2645 Komandor Sp. z o.o. PPUH Wrocław 29,7 23,1 26,4
2646 Plexus Sp. z o.o. Nowy Targ 25,7 27,0 26,4
2647 Manpowergroup Solutions Sp. z o.o. Warszawa 22,4 30,4 26,4
2648 The British School Sp. z o.o. Warszawa 27,7 25,0 26,3
2649 Jordan Sp. z o.o. Kraków 27,7 25,0 26,3
2650 PPHU Martech – Plus S.J. Ruda Śląska 28,3 24,4 26,3
2651 CHT Sp. z o.o. Poznań 24,0 28,7 26,3
2652 Fantic Górszczak S.J. Głogoczów 22,2 30,4 26,3
2653 Energo-Remont Sp. z o.o. Kwidzyn 30,5 22,1 26,3
2654 Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik S.J. Opole 23,3 29,4 26,3
2655 Przedsiębiorstwo Komputeryzacji Rynku w Warszawie Bitrex Sp. z o.o. Warszawa 24,3 28,4 26,3
2656 Grupa Producentów Zbóż Adkonis Sp. z o.o. Kwakowo 3,4 49,2 26,3
2657 Lewant Sp. z o.o. Warszawa 2,2 50,4 26,3
2658 Gloria Corporation Sp. z o.o. Warszawa 7,9 44,6 26,3
2659 Westwind – Poland Sp. z o.o. Władysławowo 1,9 50,7 26,3
2660 Falco S.J. Grupa Doradczo – Szkoleniowa Bydgoszcz 39,5 13,0 26,3
2661 Profisystem Sp. z o.o. Witaszyczki 23,1 29,4 26,3
2662 SAP Property Sp. z o.o. Warszawa 31,8 20,8 26,3
2663 Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A. Niedzica 17,4 35,0 26,2
2664 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 19,0 33,4 26,2
2665 Synexus Polska Sp. z o.o. Wrocław 25,6 26,9 26,2
2666 ROGER Dariusz Wensker, Grzegorz Wensker S.J. Gościszewo 26,4 26,0 26,2
2667 Spółdzielnia Ogrodnicza W Katowicach Katowice 0,3 52,2 26,2
2668 Kancelaria Prawna Sokrates Janusz Kaczmarek, Łukasz Dyba i Wspólnicy sp.k. Łódź 26,2 26,2 26,2
2669 Manaja Sp. z o.o. Gdynia 25,2 27,1 26,2
2670 Sttas Europe Sp. z o.o. Warszawa 30,3 22,1 26,2
2671 Temix Sp. z o.o. Żarki 21,9 30,5 26,2
2672 Brandscope Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 31,0 21,4 26,2
2673 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 27,6 24,7 26,2
2674 Cermag Invest Sp. z o.o. Wrocław 34,3 18,1 26,2
2675 A&RT Rynkowska, Kosieradzki, Piekarz S.K.A. Warszawa 25,0 27,3 26,2
2676 Batipharm Sp. z o.o. Wrocław 25,4 26,8 26,1
2677 Orange Szkolenia Sp. z o.o. Warszawa 51,9 0,2 26,1
2678 HMT Polska Sp. z o.o. Warszawa 27,2 25,0 26,1
2679 Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o. Malechowo 27,1 25,1 26,1
2680 Tako Media Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 30,8 21,4 26,1
2681 Europochette Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 24,7 27,5 26,1
2682 Agro – Farm Sp. z o.o. Wronów 37,5 14,7 26,1
2683 Mikroel Sp. z o.o. Warszawa 27,7 24,6 26,1
2684 PSG Deweloper Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Trzebnica 22,0 30,3 26,1
2685 NFM Property Sp. z o.o. Potęgowo 24,8 27,5 26,1
2686 Awdom Artur Chmiel Wiesław Chmiel S.J. Poznań 27,3 24,9 26,1
2687 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Motodemont Piotr i Janusz Dunder sp.j. Kaźmierz 20,9 31,3 26,1
2688 Noerr Menzer Sp.k. Warszawa 27,2 25,0 26,1
2689 Heymservice Sp. z o.o. Bydgoszcz 25,5 26,6 26,1
2690 Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Kraków 27,6 24,6 26,1
2691 Domowe Sanatorium – Zimnoch, S.J. Białystok 17,7 34,5 26,1
2692 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 24,2 28,0 26,1
2693 Przedsiębiorstwo Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 26,1 25,9 26,0
2694 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej Bielsk Podlaski 26,5 25,5 26,0
2695 MARS Sp. z o.o. Zamość 29,0 22,9 26,0
2696 Agro Wolin Sp. z o.o. Rzeczyn 17,6 34,5 26,0
2697 Suret-Serwis Sp. z o.o. Dębica 22,8 29,1 26,0
2698 Nowak Lease Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,1 29,9 26,0
2699 Global-Her Sp. z o. o. S. K. Mieszków 44,8 7,1 26,0
2700 Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Advisor Sp. z o.o. Jelenia Góra 28,1 23,9 26,0
2701 Archilog Sp. z o.o. Kraków 27,8 24,3 26,0
2702 Wydawnictwo AWA-Press Adam Zając – S.J. Leszno 24,0 28,1 26,0
2703 Korsze Wind Farm Sp. z o.o. Warszawa 22,7 29,3 26,0
2704 Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 25,7 26,1 25,9
2705 JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw Błonie 22,2 29,6 25,9
2706 Jasta Plus Sp. z o.o. S.K. Żary 40,3 11,6 25,9
2707 Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 34,4 17,4 25,9
2708 Elijot Sp. z o.o. Krosno 24,4 27,3 25,9
2709 IGO Sp. z o.o. Warszawa 22,5 29,3 25,9
2710 Rawa Walendowski i Wspólnicy sp.j. Świdnica 27,9 23,9 25,9
2711 MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska – sp.j. Wrocław 19,9 32,0 25,9
2712 Teleste Video Networks Sp. z o.o. Kraków 35,3 16,5 25,9
2713 Abastra Sp. z o.o. Łódź 32,7 19,2 25,9
2714 Bota Technik Sp. z o.o. S.K. Gdynia 20,5 31,3 25,9
2715 Comac International Sp. z o.o. Warszawa 19,6 32,1 25,9
2716 SEPTIMA MED Sp. z o.o. Warszawa 27,5 24,3 25,9
2717 Globaltax Sp. z o.o. Warszawa 21,7 30,1 25,9
2718 Totem Kamiński, Szuliński, Snarski, Kamiński Sp. j. Szczecin 19,1 32,6 25,8
2719 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 24,8 26,7 25,8
2720 Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o. Śmigiel 13,7 37,9 25,8
2721 Idea Money S.A. Warszawa 22,4 29,2 25,8
2722 Agroland Sp. z o.o. Krapkowice 20,6 30,9 25,8
2723 Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Biuro Handlowe Wrocław 21,0 30,6 25,8
2724 Przeds. Produkcji Ogrodniczej Owoc Sp. z o.o. Kluczbork 10,5 41,0 25,8
2725 TOR S.A. PUP Białystok 21,6 29,9 25,8
2726 WIJAS, TOMASZ I PAWEŁ WIJAS, S. J. Bilcza 23,9 27,7 25,8
2727 ROLGAT Sp. z o.o. Piaseczno 33,7 17,9 25,8
2728 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rzymianach Rzymiany 33,6 17,9 25,8
2729 Quality Sp. z o.o. Gzin 30,3 21,4 25,8
2730 City – Nav Sp. z o.o. Poznań 30,2 21,4 25,8
2731 Consensus Sp. z o.o. Łódź 29,3 22,2 25,8
2732 Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Usługowo – Handlowe Geomaster Sp. z o.o. Jelenia Góra 37,0 14,5 25,8
2733 Furnus Sp. z o.o. S.J. Sosnowiec 45,6 6,0 25,8
2734 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Andrzej Pieszak, Andrzej Lis S.J. Środa Wielkopolska 26,1 25,5 25,8
2735 Dyskret Polska Sp. z o.o. Kraków 24,8 26,8 25,8
2736 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 27,8 23,8 25,8
2737 Klima – Bytom sp.j. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 28,2 23,4 25,8
2738 APR Sp. z o.o. Jarchlino 1 sp.k. Pobłocie Wielkie 34,2 17,4 25,8
2739 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 26,1 25,3 25,7
2740 Jeżyczki Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 24,0 27,5 25,7
2741 Grupa Rezydent Sp. z o.o. S.K. Warszawa 40,6 10,9 25,7
2742 Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 33,0 18,4 25,7
2743 Playway S.A. Warszawa 7,9 43,6 25,7
2744 International Mall Company Polska Sp. z o.o. Swadzim 29,7 21,6 25,7
2745 Agro Sp. z o.o. Księginice Wielkie 10,9 40,5 25,7
2746 Projekt House Development Sp. z o.o. Inowrocław 24,4 27,0 25,7
2747 Planet Food Sp. z o.o. S.K. Kalisz 26,3 25,1 25,7
2748 Fabimex S.J. Warszawa 25,8 25,5 25,7
2749 Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych TYWENT Sp. z o.o. Tyczyn 31,1 20,3 25,7
2750 Szpital I Przychodnia Medica Celsus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 28,6 22,9 25,7
2751 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu I Usług Wujek Leszek Gregorek, Jerzy Gajek S.J. Wrocław 25,5 26,0 25,7
2752 ROLNIK Sp. z o.o. Borów Wielki 26,3 25,2 25,7
2753 Ekomed Sp. z o.o. Warszawa 25,6 25,9 25,7
2754 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starym Radziejowie Radziejów 22,6 28,8 25,7
2755 Optielektronik Kowalak Sp.J. Poznań 29,0 22,5 25,7
2756 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej Wola Przybysławska 25,7 25,8 25,7
2757 Przedsiębiorstwo Budowlane Mtm Mieczysław Miszkiewicz Teresa Miszkiewicz Teresa Pruska Marek Pruski sp.j. Serby 44,3 7,1 25,7
2758 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 30,2 21,2 25,7
2759 Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o. Kraków 25,0 26,3 25,7
2760 Leofal Sp. z o.o. Ubezpieczeniowa Kancelaria Brokerska Suwałki 24,6 26,7 25,7
2761 PHU MART S.A. Bytów 17,6 33,7 25,7
2762 Atlantis – Deweloper Sp. z o.o. S.K. Opole 4,9 46,5 25,7
2763 Lta Doradztwo Prawne Dopierała i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 31,7 19,7 25,7
2764 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka S.J. Siedlce 29,5 21,9 25,7
2765 GRUPA WOLFF Sp. z o.o. S.K. Kraków 28,8 22,6 25,7
2766 Padma Art Sp. z o.o. Suwałki 23,6 27,8 25,7
2767 Portus Sp. z o.o. Kraków 15,6 35,9 25,7
2768 Phoenix Poland Sp. z o.o. S.K. Szczecin 20,8 30,5 25,7
2769 Bladt Industries Polska Sp. z o.o. Szczecin 29,7 21,6 25,7
2770 BUD-REM L. Dziurleja S.J. Police 38,7 12,8 25,7
2771 Amateo Sp. z o.o. Kielce 9,8 41,5 25,7
2772 Interprima Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 29,6 21,9 25,7
2773 Cez Chorzów S.A. Chorzów 23,4 27,7 25,6
2774 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 27,2 24,0 25,6
2775 Polimar 9 Sp. z o.o. Wrocław 40,7 10,6 25,6
2776 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niemodlin 25,0 26,2 25,6
2777 Stare Miasto-Park Sp. z o.o. Wierzawice 39,9 11,3 25,6
2778 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 25,2 25,9 25,6
2779 Zelkot – Brzezina, Urzynicok S.J. Koszęcin 31,2 20,1 25,6
2780 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy HYLMET Henryk Figiel Eugeniusz Piesik Sp.J. Plaskosz 28,6 22,5 25,6
2781 AMK GROUP Rękawek, Kondraciuk S.J. Warszawa 24,1 27,1 25,6
2782 Energo-Trans-Met Sp. J. W. Ćwiek i Wspólnicy Przykona 29,4 21,9 25,6
2783 Towernet System Sp. z o.o. Warszawa 22,1 29,2 25,6
2784 Grow Team Sp. z o.o. Warszawa 21,2 30,0 25,6
2785 OST – POL Sp. z o.o. Tychy 25,6 25,5 25,6
2786 ART Logistic Sp. z o.o. Łódź 28,0 23,1 25,6
2787 Arcoff Tomasz Rakowski Spółka Komandytowa Goleszów 26,1 25,1 25,6
2788 ELEKTRO – INSTAL Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 28,6 22,6 25,6
2789 E-Turysta Sp. z o.o. S.K. Kraków 20,9 30,4 25,6
2790 FKR Investment Sp. z o.o. Nowy Sącz 20,6 30,5 25,6
2791 Promedica24 Betreuung Germany Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25,4 25,8 25,6
2792 Falubaz Polska S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Zielona Góra 46,5 4,7 25,6
2793 DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa Warszawa 25,7 25,4 25,5
2794 S & P Polska Sp. z o.o. Malbork 18,6 32,4 25,5
2795 Holdy Sp. z o.o. Wysoka 15,3 35,7 25,5
2796 Fruitex Sp. z o.o. Urbanowice 25,7 25,3 25,5
2797 D.J.T. Sp. z o.o. Poznań 49,5 1,4 25,5
2798 IE Investments Sp. z o.o. Wrocław 19,9 31,1 25,5
2799 APR Sp. z o.o. Żabówko 1 S.K. Pobłocie Wielkie 34,1 16,8 25,5
2800 Zakład Elektryczny Elektra Wiesław I Danuta Milczarczyk S.J. Grudziądz 22,2 28,8 25,5
2801 Agromex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Handlowe Łagiewniki 26,0 25,0 25,5
2802 Rol-Kam Sp. z o.o. Nowe Grochale 27,3 23,7 25,5
2803 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bzowo Bzowo 29,7 21,2 25,5
2804 BOHEMA Sp. z o.o. Sokołowice 15,6 35,4 25,5
2805 Arbiter S.A. Wrocław 27,3 23,8 25,5
2806 Glif Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 35,5 15,4 25,5
2807 Aluflam Sp. z o.o. Wierzchowiska Drugie 29,1 21,9 25,5
2808 Infinite Sp. z o.o. Lublin 24,4 26,7 25,5
2809 AZ Budownictwo Inwestycje Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 44,2 6,8 25,5
2810 Market – Software Sp. z o.o. Gdańsk 26,6 24,3 25,5
2811 Portos Renata, Tomasz Szukalscy sp.j. Kalisz 25,1 25,6 25,4
2812 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie Urbanowo 23,4 27,3 25,4
2813 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Rudnej Rudna 28,0 22,8 25,4
2814 PIEKARNIA MIMA S.J. Sikora i Janowscy Ostrów Wielkopolski 24,5 26,3 25,4
2815 Elmasz Sp. z o.o. S.K. Biskupice 35,2 15,6 25,4
2816 Agradal Polska Sp. z o.o. Toporów 1,9 49,0 25,4
2817 Laboratorium Badań Technicznych Sp. z o.o. Małkowo 18,1 32,7 25,4
2818 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Gama Sp. z o.o. Katowice 31,0 19,8 25,4
2819 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szaserów Warszawa 11,5 39,4 25,4
2820 Ceferty Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,3 27,5 25,4
2821 Amneris Sp. z o.o. Oleśnica 23,3 27,4 25,4
2822 Eufrat Sp. z o.o. Stare Bielice 20,7 30,2 25,4
2823 NZOZ Medyk Sp. z o.o. Szczurowa 23,4 27,3 25,4
2824 TOM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego I Elektronicznego S.A. Szczecin 22,5 28,2 25,4
2825 Eres Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnów 26,0 24,7 25,4
2826 Inelo Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 21,8 29,1 25,4
2827 Van Riet Automation Pl Sp. z o.o. Warszawa 30,5 20,3 25,4
2828 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 31,5 19,2 25,3
2829 Pomorze Invest Sp. z o.o. Świecie 23,6 27,1 25,3
2830 Refleks Rożko sp. j. Białystok 23,3 27,4 25,3
2831 Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Nowy Sławacinek 10,6 39,9 25,3
2832 Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o. Łyskowo 18,5 32,0 25,3
2833 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bógwidzach Bógwidze 30,6 20,0 25,3
2834 Iptell Sp. z o.o. Poznań 32,8 17,8 25,3
2835 Allina sp. z o.o. Warszawa 39,8 10,8 25,3
2836 S & P Logistic Sp. z o.o. Wrocław 29,4 21,3 25,3
2837 CD Słodczyk Sp. z o.o. Warszawa 27,5 23,1 25,3
2838 KULIKOWSKA I KULIKOWSKI S.J. Warszawa 23,3 27,2 25,3
2839 DXN SOLUTIONS E.J.ŁOŚ SPÓŁKA JAWNA Gdynia 4,5 46,1 25,3
2840 Strategia Doradztwo Komunikacja Sp. z o.o. Warszawa 24,6 25,9 25,3
2841 GNP Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o. Olsztyn 30,4 20,1 25,3
2842 Angel Retail Sp. z o.o. 2 sp.k. Kraków 31,3 19,3 25,3
2843 Yacht – Expo Sp. z o.o. Warszawa 20,8 29,7 25,3
2844 ASC Agencja Celna Sp. z o.o. Kutno 25,4 25,1 25,3
2845 Sudzucker Polska S.A. Wrocław 27,5 22,9 25,2
2846 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 23,8 26,7 25,2
2847 Pacht Rolno – Handlowa Sp. z o.o. Salno 21,0 29,5 25,2
2848 Torendi Sp. z o.o. Przodkowo 34,4 16,1 25,2
2849 Podwysocki Sp.J. Łódź 26,9 23,5 25,2
2850 CITY-SAT GORDZIELIK Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 28,7 21,6 25,2
2851 AGROPA Sp. z o.o. Reszel 19,0 31,4 25,2
2852 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Sady 23,2 27,1 25,2
2853 EKO-PROFIL Sp. z o.o. S.K. Katowice 25,9 24,5 25,2
2854 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Śnieciska 27,2 23,2 25,2
2855 Nordic Consulting & Development Company Sp. z o.o. Szczecin 28,6 21,8 25,2
2856 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Igo Ignacy Gostomczyk S.j. Chojnice 5,3 45,2 25,2
2857 Driada Investments Sp. z o.o. Warszawa 21,9 28,5 25,2
2858 Galanteria Modelarska I Odlewnicza Noram Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 22,8 27,6 25,2
2859 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 28,1 22,4 25,2
2860 Dawtona Frozen Sp. z o.o. Błonie 15,4 35,1 25,2
2861 Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o. Olesno 22,4 27,9 25,2
2862 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 9,5 40,6 25,1
2863 EKOSYSTEM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Wąbrzeźno 20,9 29,3 25,1
2864 Tribag S.A. Siewierz 2,4 47,7 25,1
2865 ŁANPOL Sp. z o.o. Ruja 22,0 28,1 25,1
2866 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siestrzechowicach Siestrzechowice 26,5 23,7 25,1
2867 Rotometal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Świebodzin 22,2 28,0 25,1
2868 SKG S.A. Bielsko-Biała 27,6 22,7 25,1
2869 Acciona Energy Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,7 44,6 25,1
2870 Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wsólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 25,8 24,4 25,1
2871 TRABOT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 18,0 32,2 25,1
2872 EMI Sp. z o.o. Ustroń 26,6 23,5 25,1
2873 Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy S.J. Rzeszów 24,6 25,6 25,1
2874 Awis Sp. z o.o. Borzytuchom 30,2 20,0 25,1
2875 Ancora Sp. z o.o. Gdańsk 18,5 31,7 25,1
2876 Radio Hit Sp. z o.o. Włocławek 27,1 23,1 25,1
2877 Balticberg Consulting Sp. z o.o. Warszawa 19,2 31,0 25,1
2878 INTER SAN Sp. z o.o. Łomianki 13,6 36,6 25,1
2879 P.U.H. Dekorum-Bud Kontrakty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 11,3 38,8 25,1
2880 Pracownia Projektowa Ipb-Projekt Sp. z o.o. w Iławie Iława 25,8 24,4 25,1
2881 B.M.J. Barbara Wysocka, Marian Wysocki S.J. Piła 20,9 29,4 25,1
2882 Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o. Końskie 24,1 26,2 25,1
2883 Dobiesław Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 26,0 24,1 25,0
2884 Capital Part 10-Cd Locum Sp. z o.o. S.J. Warszawa 19,3 30,7 25,0
2885 Andrzej Rogoziński Transport Międzynarodowy, Spedycja, Handel, Eksport-Import Roan Tomisław 24,1 25,9 25,0
2886 Euler Hermes Services Sp. z o.o. Warszawa 32,2 17,8 25,0
2887 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 24,8 25,2 25,0
2888 Bravura Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 36,9 13,0 25,0
2889 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kostrzewa Sp.j. Giżycko 26,6 23,4 25,0
2890 Rental Park Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 26,7 23,4 25,0
2891 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARYCZ Sp. z o.o. Gądkowice 31,2 18,8 25,0
2892 Roldam Sp. z o.o. Zalesie Śląskie 7,7 42,3 25,0
2893 KUPIEC GORZOWSKI Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 26,7 23,3 25,0
2894 Procard Sp. z o.o. Kraków 25,0 25,0 25,0
2895 GR Ludwikowo Sp. z o.o. Poznań 19,6 30,5 25,0
2896 CST Janicka – Gancarczyk sp.j. Nowy Sącz 33,7 16,4 25,0
2897 Branżowa Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Tarnów 19,0 31,0 25,0
2898 Medfemina Sp. z o.o. S.K. Wrocław 25,0 25,1 25,0
2899 Epsilon Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 17,2 32,8 25,0
2900 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bochni Sp. z o.o. Bochnia 28,9 20,8 24,9
2901 TERMIK Sp. z o.o. Mrągowo 21,9 27,9 24,9
2902 MFSM Nieruchomości Sp. z o.o. Świebodzice 23,9 25,8 24,9
2903 WTE Wassertechnik Polska Sp. z o.o. Warszawa 49,4 0,5 24,9
2904 Timbud II Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30,7 19,1 24,9
2905 IMS Budownictwo Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 46,5 3,2 24,9
2906 Media Strategy Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 27,8 22,1 24,9
2907 Commit Polska Sp. z o.o. Rzeszów 33,3 16,4 24,9
2908 Pędziwiatr Sp. z o.o. Wiżajny 28,4 21,5 24,9
2909 Metalexport – S Sp. z o.o. Warszawa 29,5 20,4 24,9
2910 Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K. Wrocław 26,3 23,4 24,9
2911 Firma Usługowo – Handlowa Rejal sp.j. R.E.J.L. Woźniak Dźwirzyno 24,7 25,1 24,9
2912 Solace Sp. z o.o. Gdańsk 34,5 15,2 24,9
2913 Profi Credit Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 28,0 21,9 24,9
2914 Universal Music Publishing Sp. z o.o. Warszawa 14,5 35,3 24,9
2915 Przeds. Systemów i Urządzeń Technologicznych PROKMEL Sp. z o.o. Piaseczno 25,3 24,4 24,9
2916 Profmar Sp. z o.o. Poznań 12,1 37,6 24,9
2917 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 36,4 13,2 24,8
2918 TG Sp. z o.o. Radom 19,9 29,7 24,8
2919 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nowy Świat Dobrzyca 23,9 25,6 24,8
2920 SEMEKO Mariusz Stanisławczyk Gdynia 26,4 23,2 24,8
2921 SDL POLAND Sp. z o.o. Bydgoszcz 20,3 29,3 24,8
2922 Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej i Budownictwa Drogowo – Mostowego Varmont Sp. z o.o. Sosnowiec 14,1 35,5 24,8
2923 Go-Max Group Sp. z o.o. Kalisz 36,6 12,9 24,8
2924 Targor Rutkowscy S.J. Ostrołęka 23,7 25,9 24,8
2925 Kaskada Sp. z o.o. Opole 22,2 27,5 24,8
2926 PM Nieruchomości Sp. z o.o. Sopot 22,5 27,0 24,8
2927 Codilime Sp. z o.o. Warszawa 9,1 40,6 24,8
2928 Bft Sp. z o.o. Zawada 23,4 26,3 24,8
2929 Kontra 5 W. Krajewski, W. Staneta, L. Zielenkiewicz sp.j. Ząbki 19,4 30,2 24,8
2930 Polcreative Sp. z o.o. Września 22,9 26,6 24,8
2931 Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA Krynica-Zdrój 24,8 24,7 24,8
2932 Apartamenty Mochnackiego Wawel Service Sp. z o.o. S.K. Kraków 22,7 26,8 24,8
2933 KZA Zielonka Sp. z o.o. Leśniakowizna 31,4 18,1 24,8
2934 Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. Głogów 49,5 0,0 24,7
2935 PPH LIMAK Wojciech Mrocheń Częstochowa 24,7 24,7 24,7
2936 Apator Elkomtech S.A. Łódź 18,8 30,5 24,7
2937 PCF Group Sp. z o.o. Warszawa 7,3 42,1 24,7
2938 Ekowent S.J. Bielsko-Biała 21,1 28,2 24,7
2939 Emed Sp. z o.o. sp.k. Opacz 21,4 28,0 24,7
2940 Przedsiębiorstwo Rolnicze Otrol Sp. z o.o. Otłówko 24,8 24,5 24,7
2941 Nordsped C. Wiącek, M. Grabiński S.J. Szczecin 41,2 8,2 24,7
2942 KMG Investments Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 37,9 11,5 24,7
2943 Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o. Kobylnica 24,2 25,1 24,7
2944 KOMSTER Sp. z o.o. Warszawa 19,7 29,7 24,7
2945 Koedu Sp. z o.o. Łódź 23,6 25,8 24,7
2946 ATF Service Sp. z o.o. Godzikowice 29,5 19,9 24,7
2947 Mitramed S. J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk Warszawa 33,6 15,8 24,7
2948 Stars Sp. z o.o. Warszawa 22,7 26,6 24,7
2949 Przedsiębiorstwo Instalacji Klimatyzacyjnych – PIK Sp. z o.o. Wrocław 40,8 8,6 24,7
2950 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 23,9 25,5 24,7
2951 Wood Pak Sp. z o.o. Bogusławice 27,1 22,3 24,7
2952 Multimedia Polska S.A. Gdynia 40,9 8,3 24,6
2953 Multi Truck Center Sp. z o.o. Brzeg Dolny 35,6 13,5 24,6
2954 Immogdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 17,1 32,2 24,6
2955 Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o. Pszenno 18,6 30,5 24,6
2956 EURO FARM Sp. z o.o. Wyczechy 12,6 36,7 24,6
2957 AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o. Barciany 12,5 36,6 24,6
2958 HEKO Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Henryk Konieczny Czermno 23,2 26,0 24,6
2959 Naturell Polska S.A. Kraków 25,5 23,8 24,6
2960 Spółka Rolna Dretyń Sp. z o.o. Dretyń 24,1 25,2 24,6
2961 Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K. Poznań 26,2 22,9 24,6
2962 Łąkrol Sp. z o.o. Łąkowo 3,6 45,6 24,6
2963 Standard KAY Sp. z o.o. Kraków 11,6 37,6 24,6
2964 Hora Sp. z o.o. Stanomino 29,5 19,6 24,6
2965 Everest Budownictwo Gryłko, Papuga sp. j. Brzeszcze 28,1 21,1 24,6
2966 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 21,1 28,1 24,6
2967 Red 8 Digital Sp. z o.o. Warszawa 26,6 22,7 24,6
2968 Terra Kora Sp. z o.o. Zembrzyce 20,6 28,5 24,6
2969 Amkonzept Sp. z o.o. Jary 34,2 14,9 24,6
2970 Emar Samoraj i Spółka Sp. J. Błonie 25,3 24,0 24,6
2971 5th Property Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 12,5 36,6 24,6
2972 CIESZYSŁAW Sp. z o.o. Pyrzyce 27,1 22,0 24,6
2973 Eurosystem S.A. Chorzów 3,4 45,7 24,6
2974 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 7,9 41,0 24,5
2975 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 24,7 24,2 24,5
2976 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 23,9 25,1 24,5
2977 Herbewo International S.A. Kraków 22,2 26,9 24,5
2978 Profilex Sp. z o.o. sp.k. Łask 24,1 25,0 24,5
2979 Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. Paproć 27,1 21,8 24,5
2980 FFP Sp. z o.o. Mogilno 37,0 12,1 24,5
2981 LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe Lichnowy 46,8 2,3 24,5
2982 Jott Joanna i Leonard Pieraccy S.J. Szczecin 25,9 23,0 24,5
2983 Novodom Sp. z o.o. Radów 22,5 26,5 24,5
2984 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 29,7 19,4 24,5
2985 K-Development Sp. z o.o. Warszawa 29,1 19,9 24,5
2986 Gtm-Mobil Marek Technology Walisiewicz S.J. Warszawa 17,6 31,3 24,5
2987 Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, S.K. Wrocław 24,9 24,1 24,5
2988 Moda Wrocław S.A. Wrocław 38,6 10,3 24,5
2989 Hydrolab Sp. z o.o. S.K. Straszyn 24,7 24,4 24,5
2990 Horyzont S. J. Arkadiusz Burdzik Tychy 24,3 24,7 24,5
2991 Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. Warszawa 14,7 34,3 24,5
2992 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 33,2 15,7 24,5
2993 Unique Moments Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29,6 19,3 24,5
2994 Direx S.J. Sulejówek 28,6 20,3 24,4
2995 Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J. Liszki 21,9 26,8 24,4
2996 VC Capital Sp. z o.o. Łęgowo 19,0 29,8 24,4
2997 DDB Auto Bogacka S.J. Szczecin 44,4 4,3 24,4
2998 Cloud Technologies S.A. Warszawa 0,7 48,1 24,4
2999 Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 21,8 27,1 24,4
3000 Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o. Pakosławice 21,2 27,5 24,4

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych do połowy września 2016 r. przez wywiadownię InfoCredit. Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto wszystkie firmy z bazy InfoCredit spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2013-2014,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż  500 tys zł we wszystkich latach  2013-2014,

3. Dodatni kapitał własny we wszystkich latach  2013-2014,

4. Zysk netto powyżej 10 tys. zł we wszystkich latach  2013-2014,

5. Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

9 miesięcy temu przez w Efektywna Firma , Polecamy. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane